Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

πηγαινεις το φερμουαρ α στην αρχη απο το διαδρομο του φερμουαρ δηλαδη κει που ειναι τα δυο σιδερακια σα μυτες και προσπαθεις να το τερματισεις οσο γινεται.... για να το κανεις αυτο ξεκουμπωσε τη δεξια μερια απο το πορτμπεμπε ωστε να μπορεις να το τεντωνεις καλυτερα.

αφου εχει τερματισει το α φερμουαρ και δεν κουνιεται αλλο πηγαινε το β ακριβως απο κατω του και σπρωξε με το β το α και να δεις που θα βγει.... απλως επειδη ειναι καινουργια κολλανε λιγο στην αρχη

αν θες να το ξαναβαλεις τωρα παλι απο την ιδια μερια θα το βαλεις!

ελπιζω να το καταφερεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω θα σας τρελανω ετσι για να εχετε κατι να σχολιαζετε τωρα που θα παω για νανι νανι

διαβαστε αυτο!!!! http://patrinanea.blogspot.com/2012/05/ ... _7780.html θα παθετε πλακα! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε γλωσσουδες, για ένα καφε πήγα και έχω να διαβάσω πάλι τόσες σελίδες ......

Αν προλάβω και με αφήσει και η μικρη θα σας διαβάσω και θα σας γράψω μέχρι να φύγω για γιατρο, αλλιώς το βράδυ μαζι με τα νεα μου απο το αντρακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα νομίζω ότι κατάλαβα. Θα σου πω όταν το προσπαθήσω. Το scoop έχω κι εγώ το ίδιο ακριβώς χρώμα.

Κοριτσάκι τελικά την πάτησα ΚΑΙ με το σίδερο της κουνουπιέρας :twisted::twisted:

Αυτή η προίκα ήθελε διπλό σίδερο επάνω και αυτό που πήρα από Mothercare ήταν μονό. Οπότε δεν κάνει. Αυτοί για να μου στείλουν το σωστό σίδερο θέλουν 15 ευρώ και το σίδερο από Mothercare το πήρα 4 ευρώ. Έλεοςςς. Θα πάω και στο Λητώ μήπως έχουν διπλό σίδερο. Έχω ταλαιπωρηθεί με το σίδερο και στο mothercare το άλλαξα 1 φορά γιατί ήταν για πιο λεπτό κάγκελο. :twisted::twisted:

Πάω να βάλω φωτογραφία την κουρτίνα και να δοκιμάσω το πορτ μπεμπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maxim :lol::lol: les giauto na eleipe toses meres h Aleka??

Este auto fobamai kai egw, min parw kounoupiera pou den kanei sto sidero...emena einai mono.

To site tou mothercare kai tou prenatal mou bgazei mono katalogous pws tha brw tis kounoupieres?? Prepei na psaksw olo ton katalogo gia na tis brw?? Tosi wra psaxnw sto internet kai den briskw kapoia apli kounoupiera enw exw parei tosa alla pragmata.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα καλύτερα πήγαινε σε μαγαζί μην κοιτάς στο ιντερνετ. Εγώ θα πάω σίγουρα μάλλον Λητώ (θα τους πάρω τηλ πρώτα να ρωτήσω αν έχουν διπλό σίδερο) και θέλω να πάρω και σεντονάκια για το πορτ μπεμπε. Αλέκα πως τα στρώνεις τα σεντόνια? Μόνο πάνω στο στρωματάκι του πορτ μπεμπέ ή και στα πλαινά? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φουσκίτσες!

Σας διάβασα αλλά δεν τα θυμάμαι όλα.

Τι είναι η απλικα βρε κορίτσια;

Αλέκα το επόμενο ραντεβου μας είναι στις 5/6. Γιατι είναι κάθετος ο γιατρος σου για επισκληρίδιο; Θα ρωτήσω κ εγώ το δικό μου γιατρό στο επόμενο ραντεβού.

Με skype k tablet η δικιά μου πεθερά που λες. :roll:

Με το καλό να δείτε τα μικρούλια σας σήμερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ξέχασα να σας πω. Τα πραγματάκια του μπέμπη δηλ. κρεβατάκι, car seat κτλ τα είχα παραγγείλει όλα απο το ίδιο κατάστημα μετα απο μικρή έρευνα που κάναμε με τον άντρα μου κ θα μου τα έφερναν μέσα Ιουλίου. Με τα νέα δεδομένα ότι υπάρχει πιθανότητα να γεννήσω πιο πριν πήρα τηλέφωνο κ του είπα ότι τα θέλω πιο νωρίς. Έτσι θα μου τα παραδώσουν την επόμενη Τρίτη όλα εκτός απο το κρεβατάκι. Του λέω κ που θα κοιμιζω το μωρό (λίκνο κ καλαθα δεν παράγγειλα). Ευτυχώς μου είπε θα μου δώσουν μια καλάθα δανεικιά μέχρι να μας φέρουν το κρεβατάκι μας. Κ ήθελα να έρθει το κρεβατάκι μας να το στολίσω κ να σας βάλω φωτο :!: θα σας βάλω τη καλάθα! Μου είπε θα είναι καινούργια. Θα δείξει.

Με πιάνει φαγούρα στην κοιλιά σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνουν τα κορίτσια??

Κι εμενα με εχει πιάσει πολυ φαγουρα στην κοιλια αυτη την εβδομάδα.Ελπίζω να μην κάνω ραγάδες τώρα τελευταιες μέρες!!

Ποια είπε οτι βλέπει το ''γατάκι'' της!!!Μας δουλευεις?????Εχω γίνει εξπερ στο τυφλο συστημα εδω και πολυυυυυυυυυ καιρο.

Αυριο έχω γιατρο,να δουμε ,κοντευουμε???Σημερα εχω πολλα τσιμπηματάκια,τραβηγματάκια στον τραχηλο,απο μεσα ομως ,απο τη μερια της μητρας,οχι απο τη μερια του κόλπου.Καταλάβατε?? :lol:

Δεν νοιώθω καλα ρε κορίτσια απο χτες,νοιωθω σα να μη μπορω να πάρω οξυγόνο,νομιζω πως θα πάθω κριση πανικου.Και ολο αυτό χωρίς λόγο.Και τρελή υπνηλία.ΟΥΦ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε εγώ βλέπω το πιπι μου εδω κ κανένα μήνα. Τυφλό σύστημα κ όπως βγεί :lol:

Δεν θέλω τις ραγάδες βρε λια μου. Πάω να κάνω ντουσακι κ να βάλω κρεμουλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα, ωραία νέα μας έβαλες, τί μπορεί να πάθει ο άνθρωπος...ελπίζω οι μπαταρίες να μην ήταν duracell :lol:

Έχεις δίκιο, η Νανσούλα μου απάντησε για το θερμαντήρα αλλά χάθηκα στην ανάγνωση!! :oops:

Έλενα, σε ρώτησα για την κουνουπιέρα για να ξέρω και για μένα. Εγώ διάλεξα μια προίκα που είναι μωβ-ροζ, αν η κουνουπιέρα είναι ροζ, όπως φαντάζομαι, δεν παίρνω άλλη γιατί πάει και με κάποιες άλλες κουβερτούλες που πήρα! Αν και στην αρχή, θα έχω την μπέμπα στο πορτ μπεμπέ, δεν έχω καταλήξει ακόμη αλλά έτσι λέω.

Σταυρούλα, πολύ ωραία όλα τα πράγματα στο παιδικο!

Κατερίνα και maxim, καλή επιτυχία στο γιατρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este tha paw sta mothercare na dw an exoun aurio. Prenatal den exoume edw.

Fouskitsa h aplika einai fwtistiko toixou.

Lia proxtes pou milousa me mia kopela mou eipe oti prin paei na gennisei eniwthe polu upnilia....den kserw an einai sumptwma auto...alla se blepw kai sena polu suntoma na gennas koritsaki!!

Nai Ariadni exei kounoupiera h proika...emena apla tote pou to paraggeila den eixe polles proikes kai mou ebale na epileksw apo 3 kai den itan ta xrwmata auta pou ithela alla afou itan dwro epeleksa mia...wraia einai alla tairiazei mono me to diko tis paplwma giati einai kitrini kai exei kati arkoudakia panw. Me ta alla fainetai polu asxeti.

Kai egw kataliksa oti tha exw ti mpempa sto port mpempe stin arxi kai to exw etoimo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, τη θυμάμαι την προίκα σου! Τελικά θα πάρεις βάση για το πορτ μπεμπε? Εγώ σκέφτομαι να το βάλω ή μεσα στην κουνια αν τελικά βάλω την κούνια στο δωμάτιο και το plan b είναι να το βάλω στον σκελετό του καροτσιου και την κούνια κατευθείαν στο δικό της δωμάτιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσαι τι ειναι το διπλο σιδερο???αυτο που ειναι σαν π...

Εστε το δωματιο το χεις κανει τελειο..πολυ μου αρεσει...

Καλα Αλεκα το αρθρο ταμαμ για μας τις εγκυες τις αμαμιτες ειναι....χαχαχαχα.

Ναταλακι κ Κατερινακι περιμενουμε νεα σας....

Κ γω Κοριτσια τυφλο συστημα εδω κ καιρο τι να κανεις πρεπει να εισαι ετοιμη....

Λια μου σε βλεπω να γεννας συντομα κ συ αντε στο ευχομαι...κανε υπομονη.

Φουσκιτσα ωραια να παρεις κ συ πιο γρηγορα τα πραγματα να τακτοποιηθεις....

Δεν ειχαμε κανενα νεο απο το Μαρακι???τι εγινε αραγε στο γιατρο..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι,

Αφροδίτη και πάλι η κοιλιτσα είναι μικρούλα μικρούλα ποτε θα φουσκωσεις εσυ καλε?

Νανσυ συμφωνω με το θηλαστρο,δεν είναι για την αρχη μόνο όταν εδραιωθεί η γαλουχια και πάλι όχι για συνέχεια, μόνο το μωρακι στο στήθος αυξάνει και διατηρεί την παραγωγή για πολυ καιρο.

Μαρακι τι έγινε με το nst και τα πονακια που είχες το βράδυ?

Ναταλια δεν πιστεύω να έχει θέμα με το χεράκι μου φαίνεται αδύνατον να είναι τόσο καιρο στην ίδια θέση, μήπως τυχαινει όταν τον βλέπετε?

Σταυρουλα Ωραίο το νυχτικακι πολυ ξεχωριστό, και το δικό μου πιο πολυ σε φορεματακι για την θάλασσα δεν είναι κλασικό νυχτικακι γιατι έτσι κι αλλιώς δεν τα πολυφοραω, οπότε πήρα κάτι που μπορει να έχει κΥαι άλλη χρήση.

Βικακι είναι καλύτερα ο Αντωνακης σου, είναι και ο καιρός περίεργος, περαστικα.

Αριαδνη με τον θερμάντηρα έχεις στην σωστή θερμοκρασία το γάλα σε πολυ λίγο χρόνο, εγω τον χρησιμοποιω ακόμα και τώρα που πίνει φρέσκο. Στον αποκλειστικό θηλασμου φυσικά δεν σου είναι απαραίτητο.

Έφτασα μέχρι την 83 και όχι όλα τα υπόλοιπα το βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επέστρεψα! Έβαλα μπόλικη κρεμουλα στην κοιλίτσα μου.

Ευχαριστώ Έλενα :)

Τι μπιμπερα πήρατε; Πλαστικά, γυάλινα ή σιλικόνη; Πήρα ένα γυάλινο της chico κ προχτές που πήγα στο γιατρο η ρεσεψιονιστ μου έδωσε ένα της avent. Φοβάμαι λίγο τα πλαστικά όμως. Εσείς τι γνώμη έχετε; Θα προσπαθήσω για αποκλειστικό θηλασμό αλλά ποτε δεν ξέρεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φουσκιτσες μου :P:P:P:P:P .

Θα κανω ενα καφεδακι και θα σιδερωσω. Σημερα λεμε να κατσουμε μεσα για να κανω και καμια δουλιτσα :shock::shock::shock::shock: . Ευτυχως βγαινουμε σχεδον καθε μερα εδω και ενα 2μηνο και ξελαμπικαρω λιγακι γιατι απο τη γεννα και μετα θα φαω απειρη κλεισουρα :cry::cry::cry::cry:

ΚΑλη επιτυχια στα κοριτσια μας που εχουν γιατρο.

Σταυρούλα, μπράβο για τα αποτελέσματα :):):):):):):)

Πεστε μου και εμενα ποια ειναι η παρανομη εισβολεας που μας κανει υποκλοπες????????????

Εστε πολυ ωραιο το δωματιο και μου αρεσε και η προικουλα. Βγαινει και σε ροζ αυτο το σχεδιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τα γυαλινα μπιμπερο είχα διαβάσει οτι:τα ερυθρα αιμοσφαιρια απο το γάλα,(κατι τετοιο τελος παντων)εχουν την τάση να ''κολλανε'' στο γυαλί και δεν τα παίρνει το παιδι.

Τωρα κατα πόσο ισχυει όλο αυτο ,θα σε γελάσω.

Εγω πηρα πλαστικα,για να μην εχω το φοβο για σπασιμο κτλ.

Και τα πλαστικα μια χαρά αποστειρώνονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ λία. Δεν ρώτησα κ την παιδίατρο. Πόσα να θυμηθώ!! Ασε ξεχνάω πολύ τώρα στη εγκυμοσύνη. :roll:

Άσχετο: θέλω να κοψω κ τα μαλλιά μου αλλά δεν πρέπει να κυκλοφορώ αλλά μου έχει μπει η ιδέα στο κεφάλι. :!: άντε τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni kai egw auto skeftika na kanw na balw kateuthian tin kounia panw sto skeleto tou karotsiou, de thelw na parw kai basi gia to port mpempe giati lew na to exw mesa sto dwmatio mou mono stis arxes kanena mina ante enamisi. Meta tha to balw stin kounia tou.

Egw pira ena gualino tis Nuk kai mou efere h mama mou 5-6 plastika apo to ekswteriko....mou eipe oti ekei den exoun pia gualina kai mou fanike parakseno....les na einai gia auto to logw pou anaferes Lia??

Den kserw.

Fouskitsa egw olo ton kairo prin to rantebou mou grafw se ena xarti oti aporia mou prokupsei kai otan paw sto gunaikologo ton rwtaw ola auta pou egrapsa olo ton kairo. Giati an den to kanw tha fugw kai tha exw ksexasei ta misa...kai gw polu ksexnaw.

Koritsia ftiaxnw pagwto me karamelwmena amugdala!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΤΕ.ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΠΑΛΙ;;;

ΕΓΩ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ Κ ΞΑΠΛΩΣΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Κ Ο ΤΑΡΖΑΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΞΕΝΥΧΤΑΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΤΟ ΗΡΑ ΜΠΕΣ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟΥ

ΕΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΤΕ ΤΕΛΕΙΟ!ΜΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ Κ ΕΧΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΑΠΕΞΩ;;;;ΕΓΩ ΘΕΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΚΥΡΑ ΚΑΤΙΝΑ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ!!ΤΙ ΤΥΧΕΡΗ!!!

Κ ΕΣΥ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙΣ ΠΑΝΕΣ Ε;; :lol::lol: Κ Η ΠΡΟΙΚΑ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΜΠΑΝΙΕΡΟ ΕΧΕΙ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΠΟΥ Η ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙΣ;ΕΓΩ ΤΟ ΕΒΑΖΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΣΚΑΜΠΟ Κ ΜΕ ΤΟ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΠΟΥ ΧΕ ΑΝΟΙΓΑ ΤΗΝ ΤΑΠΑ Κ ΕΠΕΦΤΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ βγαίνει σε μπεζ και ολόλευκο.

Εμένα η μαία μου είπε αυστηρά ΜΟΝΟ γυάλινα και ΜΟΝΟ καουτσουκ.

Fouskitsa τωρα που είπες για μαλλιά έκλεισα κι εγώ την Παρασκευή κούρεμα και βάψιμο τα άσπρα μόνο (όχι ρίζα).

Δεν έχει σωληνάκι αλλά έχει τρύπα με τάπα. Την ανοίγεις και φεύγουν τα νερά, εγώ θα το έχω μέσα στην ντουζιέρα οπότε θα το έχω κατευθείαν ανοιχτό να φεύγουν όταν στην αρχή θα του κάνω ντουζάκι.

Το σπιτάκι πάνω στην σιφινιέρα μου το στείλανε από τις πάνες chicco. Έβαλα 2 πακέτα εκεί και το ένα να φαίνεται :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Για εμένα, μπορεί και τσάμπα να το σκέφτεσαι.. μετά από τρίμηνη καταστολή των ενδογενών ορμονών δεν ξέρεις αν θα είναι καλές οι ορμόνες στην πρώτη εμμηνόρροια για να προχωρήσετε σε διέγερση.. μίλα με το γιατρό σου κάνε τις εξετάσεις σου δείτε πως θα είναι ο κύκλος σου και το αποφασίζετε τότε με το γιατρό σου..! Εγώ τουλάχιστον και σύμφωνα με αυτά που έχουν αναφέρει κορίτσια στο παρελθόν με ενδομητριωση, αν έπαιρνα το οκ από το γιατρό μου να προχωρήσουμε θα το έκανα τώρα που θεωρητικά η ενδομητριωση είναι σε ύφεση και οι πιθανότητες καλύτερες..
    • It is one of the well-known complications following in vitro fertilization (IVF) with embryo transfer (ET). The incidence of ectopic pregnancy is estimated to be 2.1–8.6% of clinical pregnancy after IVF-ET, which is 4 times higher than natural conceptions. No significant difference could be demonstrated on the incidence of EP in fresh IVF cycles vs. frozen/thawed cycles in a large cohort of patients. Donor egg recipients were found to have a significantly lower incidence of ectopic pregnancy compared with standard IVF patients. Πηγή: Pubmed  Ισχύει.. του εναντίον δηλαδή, η εξωσωματική αυξάνει τις πιθανότητες..
    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...