Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

Καλημερα φουσκιτσες μου ομορφες.

ΚΑλα βρε γλωσσουδες :o:o:o:o:o . Σε 1 μερα 11 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ :P:P:P:P:P:P:P . Θα σας διαβασω και θα τα πουμε σε λιγακι ;););););)

ΥΓ. Παααααααααααααααααλι βρεχει ΚΑστορια.... αμαν πια, ποτε θα καλοκαιριασει?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κορίτσια!ποτε θα βάλω κώλο να κατσω σπίτι δεν ξερω!Πάλι όλο έξω ειμαι παρόλο που βρέχει!Τη δευτερα έκανα nst, έχω συσπάσεις παρόλο που παίρνω και γιουτοπαρ. τον ρωτησα το γιατρο μηπως και τα κοψουμε και μου πε αστα μια βδομαδα ακόμη!το σκεφτομαι να τα κοψω την παρασκευη!και η μαια που μας κάνει μαθήματα ανώδυνου τοκετου, ετσι μου πε!θα δω........παντως η μαια του γιατρου μου πε οτι μεχρι το τέλος της άλλης βδομαδας με βλέπει να γενναω!για να δουμε!χθες κάναμε μαθημα για το θηλασμο, οκ θεωρητικα μεν αλλα πολυ χρησιμα για τις πρωτομανουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ εμενα παντα ερχεται η ουρα μου στο μπανιο αλλα και στο πατερα της.... οχι τιποτα αλλο ερχεται μου λεει τι κανω κακα-τσισα αλλα να φιλοτιμηθει και αυτη να κανει δεν τα κανει :lol::lol::lol:

δεν της πηρα ποτε ριλαξ ουτε προκειτε να παρω για το μουργο αρα ειμαι ασχετη απο ριλαξ... παντως αυτο που βρηκες ειναι ομορφο!

μολις τελειωσω θα ενημερωσω και τη λιστουλα μας!!!!

λια μου οταν με το καλο γεννησεις το φιλικο το κοβεις αλλα σιδηρο συνεχιζεις κανονικα και ασβεστιο για κανενα μηνα.... τωρα αν το κοψεις και συνεχιζεις να νοιωθεις ατονιες και κουραση καλο ειναι να τα περνεις

στεντιμ αν ειναι για το καλο του παιδιου ας μεινει για παρακολουθηση μην αγχωνεσαι.... οσο για την καισαρικη που λες ειναι αναλογα με τον οργανισμο σου στη σαντυ την θηλασα με το ζορι την επομενη μερα της γεννας, τρα στο κολοκυθα μπορει απο τη πρωτη μερα να τον θηλασω

αντε βρε δημητρα ειδες δεν θα εχει προβλημα το μωρακι σου.... σε καταλαβαινω απολυτως γιατι εμεις απο την αρχη της ζωης της σαντυς ειμαστε αγκαζε με τον ενδοκρινολογο για το θυροειδη της και τον παιδιατρο για να της παιρνει αιματακι....

μπεμπουλα τι να σου ευχηθω γρηγορα να δουμε το δωματιο!!!! μην τις αλλαξεις τις κουρτινες ταιριαζουν τελεια!!!!! αν θες προστεσε κανενα μαγνητακι για σουρα οπως η σταυρουλα ή αλλιως πηγαινε τζαμπο και παρε μανταλακια ξυλινα μικρα(που ειναι διακοσμητικα) και βρες αυτοκολλητα οπως εχεις ή κατι σε ξυλινα για να τα ταιριαξεις με τα σχεδια του δωματιου και να τα κολλησεις στα μανταλακια και τα μανταλακια να τα κρεμασεις σε διαφορα σημεια των κουρτινων και σε διαφορο υψος!!!! θαναι φανταστικα.....

αντε βρε βικακι μου να τελειωσεις με το παλιοδοντακι που σε ταλαιπωρει.... και εγω θα ειχα σκασει που δεν θα ειχα ψωνισμενα.... εδ πλεον που εχω σταματησει να ψωνιζω(λογω αφραγκιας) ταχω παιξει!!!!

μια χαρα ειναι τα κιλα του τονυ αγορακι ειναι και εμεις κοριτσακια εχουν αλλο σωματοτυπο.... μη νομιζεις 13κιλα η κορη μου και ενας γνωστος μας 13κιλα ο γιος του (ιδια ηλικια) το αγορακι φαινοταν παρα πολυ αδυνατο.... περαστικουλια σας ευχομαι και εμας επανηλθαν οι βρωμομυξες (πολλες πολλες που λεει και η μικρη)

μαρακι μου πιγκουινουλα εγω μια χαρα το ξυρισα για να παω γιατρουλη αν και ξερω οτι δεν θα με εξετασει απο κατω αλλα να μην ειμαι περιποιημενη..... αφου ακομη το βλεπω το πιπι μου καλα παμε!!!!

ειπαμε βιαζεσαι να γεννησεις αλλα εσυ το εχεις παραχεσει!!!!

εσενα θα εχουμε επομενο μωρακι μετα τη καρολινα αστα αυτα!!!

κοκονα μου μια μερα μετα απο μενα γενας ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!! εμενα μου ειπε ή 7/06 ή 11/06 και η απαντηση μου ηταν "αν θες 7 γεννα μονος σου, εγω γενναω 11 με ή χωρις εσενα!!!"

οσο για τη δυσκοιλιοτητα δοκιμασε εκτος απο το ακτινιδιο(η κορη μου δεν το τρωει) δαμασκηνο αποξηραμενο στη φρουτοκρεμα ή στο χερακι.... επισης εμεις εχουμε κοψει τα κλασσικα φρουτα (μηλο μπανανα) τρωμε ανανα -μανγκο-αβοκαντο και πολλες βανιλιες! θα δεις μεγαλη βελτιωση με αυτα τα φρουτα.... ο παιδιατρος μας με δουλευει οταν φερνουμε το θεμα στη φρουτοκρεμα, ελα ομως που εχω δει βελτιωση.... αααα και μη το ξεχασω χυμος μηλο και χυμος δαμασκηνο ειναι τα καλυτερα για δυσκοιλιοτητα!

παντως δεν εχετε παραπονο σας εχω και λιστουλα βαζουμε και σελιδοδεικτες :lol::lol::lol: για να μη χανομαστε!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

αφροδιτακι ενταξει φανηκε τωρα οτι εισαι 3μηνων εγκυος!!!! θα μας τρελανεις κοριτσαρα μου!

ελα βρε ναταλακι τι ειναι αυτα που λες? απλως καθε φορα που τον βλεπετε περνει αυτη τη σταση ο μπομπιρας σας βολευεται εκει! γυρνανε και κουνιουνται συνεχεια μην αγχωνεσαι

αχ το σκεφτομαι και εγω μαρακι να μπεις το βραδυ στο μαμμυ και να μας πεις "αυριο γενναω"

φωτεινουλα μου χρονια το θεμα με τους αναισθησιολογους το νοσοκομειο μας!!!! μια γυναικα μου ειχε κανει την επισκληριδιο αλλα δεν θυμαμαι το ονομα της.... ο γιατρος ειναι καθετος για επισκληριδιο αρα δεν με βλεπω να το αποφευγω!

ρε πασχαλιτσακι καλοκαιριαζει ποτε στη καστορια???? ποτε ακριβως αυγουστο????

αριαδνη μου δεν χω χρησιμοποιησει θερμαντηρα και δεν ξερω ακριβως την λειτουργια του να και κατι που δεν γνωριζω (ετσι που παω θα χασω το πρεστιζ μου -ψωναρα-)

σταυρουλα μου περιμενουμε τα νεα σου για τις εξετασεις σου δε σε ξεχναμε (οπως καποιες παραπονιαρες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΘΕΡΜΑΝΤΗΡΑΣ ΠΟΥ ΛΕΩ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ ΝΕΡΟ Κ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΓΑΛΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΗ ΣΚΟΝΗ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΑΤΑΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ Κ ΣΕ 10 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΤΟΙΜΟ ΑΝΑΚΑΤΕΜΕΝΟ Κ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ.ΖΕΣΤΑΙΝΕΙ ΛΕΕΙ Κ ΚΑΘΕ ΕΙΔΟΥΣ ΓΑΛΑ Κ ΦΑΓΗΤΟ.

Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΝΕΡΟ ΖΕΣΤΑΝΕΤΑΙ Κ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΖΕΣΤΑΘΕΙ ΑΥΤΟΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ Η ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΟ ΜΠΡΙΚΙ.

ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΝ ΑΚΡΙΒΟ ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΤΕΛΕΙΟ.

ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΔΟ ΕΓΩ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΚΑΝΑ.ΕΒΑΖΑ ΣΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΝΕΡΟ ΝΑ ΚΡΥΩΝΕΙ Κ ΟΤΑΝ ΗΘΕΛΕ ΓΑΛΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΑ ΜΕ ΚΑΥΤΟ Κ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΟ.ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΝ ΘΕΡΜΑΝΤΗΡΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΛΟΓΩ ΔΙΔΥΜΩΝ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΟΛΑ Κ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ ΕΞΟΔΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΡΗΛΑΞ ΚΤΛ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΕΣΤΩ Κ ΛΙΓΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΙ.ΟΛΟ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ Κ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ..Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΤΑ 60 ΕΥΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΨΩΝΙΖΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΓΑΜΟ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΤΙ.ΝΟΝΟΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΟΛΑ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ Κ ΕΑΝ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΙ ΘΕΛΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ.. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει η δευτερη θεση μωρακι ανηκει στην κικιτσα (μαρακι τα'κους) μπορεις να ριξεις μπετα τωρα!

τα νεα μου απο χθες δεν σας τα ειπα γλωσσουδες!

χθες 10το πρωι ειχα ραντεβου.... κατεβαζω τη μικρη στο σχολικο και με περνει τηλ η φιλη μου και μου λεει τα κουτσομπολια απο τη δουλεια και επειδη ηταν πικαντικα πηγα απο το σπιτι της για καφε 9:30...καθησα μεχρι τις 10 και μετα απο ενα τεταρτακι παω στο νοσοκομειο, ατελειωτη ουρα! βλεπω το γιατρο μου τον ρωταω αν αργησα και μου λεει οχι και ψαχνει να βρει το καφε μου και μου λεει "πηγαινε να πιεις καφε γιατι θα σκασεις". περνω καφεδακι και βρισκω μια γνωστη μου και καθομασταν και λεγαμε για τα μωρακια μας και επειδη πρεπει ο καθε γιατρος να παρει σειρα για τον υπερηχο ηταν και ο γιατρος μας εξω στο προθαλαμο και καναμε πλακα μεταξυ μας γιατι ουτε αυτη ηταν με τον αντρα της! πεθαναμε στα γελια και ρωταω τον ντοκτορ "γιατι ξυνομαι συνεχεια" υπερενταση απο το καφε ειναι κοψε τον καφε μου απανταει.... τελοσπαντων με φωναζει βλεπει τις εξετασεις δυο υποθετα πρεπει να βαλω προλυπτικα και παμε ζυγαρια και πιεση! αψογη 7κιλα μονο εχω βαλει και η πιεση μου φυσιολογικοτατη (οχι οτι παιζει καποιο ρολο)... παμε προς τον υπερηχο.... ο κολοκυθας εχει μπει λεκανη κεφαλακι κατω και ολος πλατη! του λεω και που πηρε θεση απο αλλου θα βγει δως του να γελαει ο γιατρος... τσεκαρει πλακουντα και αμνιακο μια χαρα ολα αλλα ο μικρουλης 2700 εκει στεναχωρηθηκα γιατι μου ειπε καπου στο 3100 θα βγει, μου κακοφανηκε πιο πολυ γιατι η κορη ηταν μεγαλυτερη!και πιασαμε συζητηση για την ημερομηνια και φυσικα το ειδος της ναρκωσης.... ειναι καθετος για επισκληριδιο αν και πιστευω οτι επειδη ξερω πλεον τι θα προκυψει το εχω παρει και αποφαση αλλα θα δειξει και ποιος αναισθησιολογος θα ειναι στη βαρδια....περιπου με υπολογιζει 7 ή 11 του ιουνη αλλα εγω θελω 11 γιατι η σαντυ ειναι 11/05 και ο πετρακης μου θαναι 11/06 γιαυτο.... την τεταρτη εχω nst το καλο που του θελω να βγει φυσιολογικο ωστε να γεννησω 11.... ετσι και αλλιως δεν εχω συσπασεις μονο οταν πολυκουραστω! με ρωτησε επισης αν κουνιεται φυσιολογικα το μωρο και η παντηση μου ηταν "οταν δεν το ακουω μια μερα τρωω σοκολατα, αν συνεχισει και δεν τον ακουω βαλω τη κορη μου πανω στη κοιλια και χοροπηδαει και ετσι ξυπναει" ειχα κεφια χθες! φυσικα με το που εφυγα ξαναπηγα για καφεδακι 3ος καφες και μετα περασα απο το πρεναταλ και παραγγειλα το μεγαλο καθισμα για τη σαντυ

κοριτσαρες μου σας φιλω γλυκα παω να μαζεψω το τερατακι μου απο το σχολικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον...... δεν εχω και κανενα νεο να σας πω πριν σας σχολιασω. Μονο οτι ηρθε η απλικα-φωτιστικο του πριγκιπα 35 ευρω μου κοστισε. Αυριο περιμενω και το κανονικο φωτιστικο και την μπορντουρα. Ανυπομονω να ερθει η επομενη εβδομαδα να δω την νεραιδουλα μου :P:P:P:P:P:P:P . Αυτο το ξυρισμα πως θα το κανω :o:o:o:o:o . Εχω αρχισει και δεν το βλεπω!!!!!!!!! Αν και δεν με βλεπει απο κατω καλυτερα να ειμαι περιποιημενη ;);););)

Μπεμπουλα με γεια τα πραγματακια σας. ΚΑλοφορετα κοπελα μου. Πολυ ωραιο το δωματιο, λιτο και λειτουργικο :):):):):) Τα χρωματα ομορφα και ξεκουραστα για τα μωρακια σας ;);););););)

Βικακι περαστικα σου. Ευχομαι γρηγορα να ανακουφιστεις και να μην υποφερεις ξανα :):):)

Επειδη λετε για γυμνιες...... εγω προερχομαι απο μια πολυ συντηρητικη οικογενεια που ουτε στη μαμα μου δεν κυκλοφορω χωρις σουτιεν, ουτε στην αδερφη μου. Αφου για να θηλασω μπροστα τους δυσκολευτηκα. Αλλα στον πριγκιπα εχει τυχει να με δει γυμνη την ωρα που κανω μπανιο και δεν αντεδρασα. Δεν θελω να θεωρει τη γυμνια κατι κακο...... απλα μεγαλωνοντας θα του μαθω πως τα αγορακια βλεπουν γυμνα μονο αγορακια και τα κοριτσακια μονο κοριτσακια ή κατι τετοιο τελος παντων ;););)

Εγω κοριτσια στον πριγκιπα δεν πηρα καθολου σιδηρο, οπως και τωρα. Επαιρνα μονο φολικο οξυ το οποιο αν και θηλαζα αποκλειστικα το συνεχισα μονο 2 μηνες γιατι εκανα εξετασεις αιματος και το φολικο οξυ με ανωτατο οριο το 16 ηταν 32!!!!!!!! Ο αιματοκριτης ανεβηκε γρηγορα χωρις να παρω τιποτα :P:P

Εγω εχω 2 ρηλαξ. Ενα της κικο που ειναι μεχρι 9 κιλα, ανατομικο και ενα για αργοτερα με δονηση που γινεται και καρεκλακι, οποτε δεν παιρνω τιποτα!!!

Ρε ΜΑρακι θα μας χαζεψεις!!!!!! Εσενα με εργαλειο στο χερι θα σε πανε στο μαιευτηριο. Ηρεμησε γλυκουλα μου και ξεκουρασου γιατι θα σου λειψει ;););););)

Κοκονα πολυ ωραια τα νεα σας. Μια χαρα το μπεμπακι :):):):):) . Αντε κοντευεις και εσυ, ουτε μηνας δεν εμεινε ;);););)

Στεντιμ ελπιζω να σε ηρεμησε ο γιατρος γλυκια μου, ε????? Ολα καλα λοιπον :):):)

Ασε ρε Αλεκα... μαθημενη απο την Μυτιληνη, εδω μου κακοφαινεται....... μαλλον δεν καλοκαιριαζει ποτε :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τελικα ολες μπηκατε στην τελικη ευθεια, τι καλα :D:D:D:D:D:D Αντε να ερθει ο Ιουλιος να μπω και εγω. Ανυπομονω να σε αγκαλιασω νεραιδουλα μου :x:x:x:x:x:x:x:x:x

ΠΑω να βρασω μακαρονια. Εμεις μακαρονια με κοκκινη σαλτσα, ο πριγκιπας εχει φασολακια απο χθες. Καλο μεσημερι κοιλιτσες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΧΩ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ Κ ΘΑ ΤΑ ΘΗΛΑΖΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ Η ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΔΙΔΥΜΑ Κ ΜΟΥ ΠΕΣ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ.ΕΑΝ ΤΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΧΩΡΙΑ ΧΑΝΕΙΣ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΕΤΣΙ ΔΙΑΒΑΣΑ Κ ΑΠΟ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ.ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΛΑ ΘΑ ΦΑΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΣΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΨ ΛΟΓΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΦΤΑΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΤΛ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.

ΑΛΕΚΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΙΠΙ ΣΟΥ;;;; :shock::shock: ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ!ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ!!ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΥΦΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ Κ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟΠΟΙΗΣΕΙ!!ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ! :D:D:D ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μουυυ σας έχω ευχάριστα. Τα αποτελέσματα ήταν καλά. Οι ευχές σας πιάσανε (καθότι μόνο σε εσάς είχα αναφέρει κάτι). Δεν μπορώ να γράψω λεπτομέρειες για ευνόητους λόγους.

beboula θα θηλάζεις με την μέθοδο της μπάλας του ράγκμπι. Θα τα πιάνεις και τα 2 σαν μπάλα του ράγκμπι το ένα από το ένα στήθος και το άλλο από το άλλο. Να έτσι http://1.bp.blogspot.com/_13pYXV07gM8/T ... 13VPAV.jpg Εδώ δείχνει κι άλλες μεθόδους http://2.bp.blogspot.com/-3NENAV7Iw2E/T ... 258D+2.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΚΑΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΠΙΕΙ ΤΙΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΚΑΦΕ Κ ΜΠΥΡΑΣ :lol::lol::lol: ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΖΕΙΣ Κ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ :lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΡΗΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΗ!Η VENUS! :lol::lol::lol: ΜΑ ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΦΑΩ Κ ΠΙΩ Κ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ! :lol::lol: ΤΙ ΤΥΧΕΡΗ!ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Κ ΘΑ ΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα δίκιο έχει η Νάνσυ κι εγώ έχω να το δω κάτι μήνες. Τυφλό σύστημα ποτέ καθότι επικίνδυνο :lol: Όπως επίσης επικίνδυνο θεωρώ το να βάλω τον άντρα μου. Γι'αυτό βρήκα την λύση. Καθρέφτη - καθρεφτάκι μου :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsiaaaa epestrepsa!!

Piga jumbo kai pira mia kounoupiera gia port mpempe kai ithela na parw kai mia gia tin kounia alla den mou aresan autes pou eixe, ase pou einai gia allo mixanismo! Prepei na psaksw na brw kounoupiera gia auto to mixanismo pou einai san gamma.

Aleka o mpempis mia xara! Megalwse! Polu kafes xtes!!

Maximaki de nomizw na einai logos na anisixeis, mallon etsi boleutika kai etsi emeine...

twra an bgei o mpempis kai sunexisei na einai etsi tote nai! :lol: Plakitsa sou kanw, mia xara tha einai, alliws tha sou to elege o giatros.

Mpempoula me geia ta pragmata!

Este me geia ti nuxtikia, ontws fainetai boliki. Kai egw pira mia xtes apo ena magazi kai exei koumpakia mexri ti mesi peripou.

Fotini h mama mou akoma kai ekeina ta xronia pou les gennise upo polu proxorimenes sunthikes giati itan sto ekswteriko, tis eixan pei oti to mwro itan terastio, apla ekei den einai opws edw kai oi giatroi den kanoun kaisariki me to paramikro giati upostirizoun polu to fusiologiko toketo. Twra ti na pw...de nomizw oti o kolpos mias gunaikas exei allaksei apo tote, opoia kai na kanei ena paidi panw apo 5 kila tha kseskistei kai tha ksepatwthei kai to mwro tha zoristei polu. Egw apla proswpika den tha to epidiwka. O kathenas omws exei ti gnwmi tou.

Kikitsa les kai esu na gennas se liges meres??? Ante me to kalo..na eisai etoimi!! Egw arxizw mathimata anwdinou toketou ti Deutera! Ligo arga, alla eixan sumplirwthei ola ta group kai graftikame me mia fili mou mazi gia na eimaste mazi kai mas piran twra thl!

Pasxalitsaki me geia tin aplika! Kai egw thelw na paw na dw 2 magazia aurio gia aplikes kai an de brw kati kalitero tha paraggeilw auti tin petalouda pou sas eixa balei prin liges meres!!

Nancy koritsi mou ti na se kanw an exeis kai ta 2 buzia apasxolimena tautoxrona, prepei na se antikatastisw gia kanena 6mino! :lol::lol:

Este xairomai pou ola itan kala me tin eksetasi!!

Oso gia to ksirisma...kai egw tuflo sustima.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

este mpravo gia ta apotelesmata polu xarika an k den kserw ti itan...

kikitsa ante konteueis k esu me to kalo..

alekaki kafe tha sou zitaei vre to paidi otan vgei...

pasxalaki megia ta pragmata...

elena megia i kounoupiera k egw thelw na parw gia to karotsi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαναηρθα..

σταυρουλα μου μπραβο για τα αποτελσματα που ηταν οκ,θελω κ εγω π.μ αν δε γινομαι αδιακριτη φυσικα γιατι ειμαι περιεργη τι εξεταση ειναι αυτη τωρα στο τελος.

αλεκακι θα το ξαναπω...δε υπαρχεις...μας φτιαχνεις το κεφι οπως τα λες!οσο για το πιπι κ εγω αρχισα να μη το βλεπω.εγω δε μπορω καφε χωροις τσιγαρο.για μενα αυτα τα δυο πανε μαζι.εχω να πιω καφε απο τοτε που εμαθα οτι ειμαι εγκυος κ λιγο μετα που τα εκοψα κ τα δυο βασικα.

συμφωνω με ελενα για τον τοκετο,καλα αν μου ελεγαν οτι θα βγαλω τοσο μεγαλο μωρο θα εκανα καισαρικη 100%.ειναι πολυ επικινδυνο ο φυσιολογικος με τοσο μεγαλο μωρο,για τη ζωη της γυναικας κ του παιδιου,για μενα πρεπει να ειναι πολυ γιατραρα οποιος το αναλαβει που φυσικα σημερα κανεις δεν το αναλαμβανε κ κατα την αποψη μου καλα θα εκανε.κ καλα το μετα που οντως θα εχεις ξεσκιστει,εγω θα φοβομουν το κατα τη διαρκεια.εμενα η πεθερα μου γενησε τον αντρα μου 4200 με φ.τ κ μετα επαθε κατι στη μητρα.καλα δεν ηταν απο αυτο μονο κ αλλες γεννανε τοσο αλλα επαιξε ρολο σιγουρα κ αυτο.

ρηλαξ εχω κ εγω αλλα ετσι κ αλλιως μετα απο 2 μηνων τα βαζουμε.

χριστινακι μου ολο λεω να παω να δω το δωματιακι κ ολο ξεχναω.θα παω τωρα οταν τελειωσω να δω..ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι τελειο αφου το λενε ολες.

1 ωρα μου εμεινε κ σχολαω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aleka mallon auto tha kano, tha paro magnitakia i kati allo na tis diakosmiso... teleia o mpempis sou kai min stenaxoriesai den einai kai mikros,mia xara mou fainontai ta kilakia tou ;)

pasxalitsaki kaloriziki i aplika...

nansy mou an mporeis ksana bale to site me to maksilari... kai ego to pipi mou exo na to do minesssssss!!!

este mou euxaristo gia tis eikones! mprabo gia tin eksetasi sou, xairomai pou einai ola kala. kai ego tha ithela, an theleis bebaia na mou steileis na mou gia tin eksetasi...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

beboula όταν φύγει η γυναίκα θα βγάλω φωτογραφία τις κουρτίνες με τα μαγνητάκια.

Τελικά άκυρη η τσάντα αλλαγής που παράγγειλα δεν ήρθε ποτέ και μου κάνανε επιστροφή χρημάτων :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bikaki etsi akribws einai sou dimiourgountai kai gunaikologika problimata alla einai kai polu epikundino. H mana mou aimoragouse apo mesa kai fouskwne h koilia tis apo tin aimoragia kai tis ebalan kai aima giati eixe xasei polu kai eixe zalades polu kairo. Fantasou de xwrouse na bgei to mwro kai tou spasane tin kleidwsi sto xeri psila. Kai einai kai megalwswmi h mama mou opws kai egw, diladi thelw na pw den itan kamia steni miniatoura.

Rilaks den exw egw, ta eblepa kai sto jumbo simera...alla skeftomoun oti an parw to parko pou tha to exw se olo to spiti alla kai eksw sti beranta, tha xreiastw kai rilaks??

Este mou egw den ithela na rwtisw gia na mi ginw adiakriti kai oxi apo adiaforia...alla afou ola kala, auto exei simasia. Giati den esteilan tin tsanta kale???

Tin Paraskeui teleiwnw kai apo ti douleia epitelous!

Kounoupiera moni tis poulane se alla magazia ektos to jumbo?? Den exw dei pouthena...mallon tha dw kai sto internet.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, με την προίκα δεν σου στείλανε κουνουπιέρα?

Τελικά καμία δεν ξέρει για τον θερμαντήρα? Έχω και γω κάτι απορίες..

Σταυρούλα, μπράβο για τα αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα στο mothercare μάλλον θα βρεις γιατί το σίδερο της κουνουπιέρας που έχουν είναι αυτό σε σχήμα γάμα Γ. Σιγά καλέ δεν έχω πρόβλημα να πω απλά εδώ δεν θέλω να το γράψω. ;)

Η τσάντα ήταν ένα μυστήριο. Μου απαντήσανε ότι υπήρχε κάποιο πρόβλημα με το ταχυδρομείο και το γύρισαν πίσω και να ξανακάνω την παραγγελία. Αλλά τώρα δεν βγαίνει διαθέσιμο παρά μόνο μία την οποία την γράφει ότι είναι και used αλλά και προσπάθησα και αυτή να την βάλω στο καλάθι μου αλλά μου έγραψαν ότι δεν την στέλνουν στην διεύθυνσή μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταυρουλα σου κανανε block την τσαντα? ααααα τους ατιμους!!!! μπορει να βρεις απο αλλου μη σκας!

οσο για τις εξετασεις σου ηξερα οτι θα ηταν μια χαρα! αντε να μας μπεις και εσυ στην τελικη ευθεια!!!!

οχι τιποτα κανουμε διαγωνισμο για τη δευτερη θεση!

νανσυ και μπεμπουλα θα ειστε τελειες με τα 2μωρα-σκουλαρικια στα βυζια σας!!!! η καλυτερη τεχνικη ειναι αυτη εχω δει και αλλες διδυμομανες που ετσι εκαναν.... εκτος αν τα διδυμακια σας εχουν αλλο προγραμμα διατροφης!!!!

αριαδνη σε πιανω αδιαβαστη ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΚΑΤΕΒΑΤΟ εχπλαιν σου εκανε η νανσυ και εσυ δεν την προσεξες απουσια αδικαιολογητη κιολας!

ρε θεοπαλαβες γκαστρωμενες ακομη δε γεννησατε για τα κιλα λετε?????αν θα βγουν 5 και 4κιλα??? εχουμε ελαστικο πιπι και τα παντα βγαινουν! σιγα που θα γεννηθουν τα μωρα σας και θα τα στειλουμε κατευθειαν σχολειο :lol::lol::lol::lol:

δεν εχετε καθολου αδικο και αυτο το παιδι θα μου βγει με καφε και μπυρα απλως μετα που θα θηλαζω πινω χωρις αλκοολ!!!! και στη σαντυ τα ιδια εκανα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου εχει και το πρεναταλ και το mothercare σκετες κουνουπιερες για το σιδερο.... παντως για πορτμπεμπε ειναι ενα ειδος με λαστιχο τριγυρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ξερετε ολες σας ποσο πολυ σας αγαπαω και δεν σας χαλαω χατηρι σε οτι μου ζητησετε!!!! η σταυρουλα μου ειχε ζητησει πως βγαινει το καλυμμα απο το πορτμπμεπε επειδη ειναι ζεστη για να βαζουμε ενα σεντονακι....το πορτμπεμπε ειναι απο το καροτσι chicco scoop ή enjoy fun (ισως και το living να ειναι το ιδιο)τωρα πλεον που δεν υπαρχει αλλο το μοντελακι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw Este kai Aleka, tha koitaksw se auta ta 2!

Gia port mpempe pira mia apto jumbo me lastixo, tha dw pws einai den to exw anoiksei akoma...apla autes pou eixan gia kounies sto jumbo den mou poluaresan.

Ariadni mou esteilan me tin proika alla einai kitrino kai twra pou exw parei paplwmataki roz kai mou efere kai h mama mou allo ena me mpez kai roz, h kitrini kounoupiera den tairiazei katholou me tipota allo ektos apo to diko tis paplwma. Giauto ithela alli mia roz pou tairiazei me ola ta upoloipa!!

Kai egw pisteuw oti kai ta duo tautoxrona gia esas tis didimomanoules einai to kalitero, giati kserw edw mia kopela pou eixe balei programma sta didima tis na ksupnaei prwta to ena na to taizei na to kseskatizei kai na to koimizei kai meta na ksupnaei to allo kai itan drama....oli mera auto ekane kai tipota allo giati mexri na teleiwseis me to ena einai h wra gia to allo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...