Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

kokona μια χαρα ο μπεμπης σου,αντε με το καλο τωρα,μπηκες στην τελικη ευθεια!

αλεκα εισαι απαιχτη........... :lol::lol::lol::lol::lol: !

beboula παω να δω δωματιο και επανερχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kale posa grapsate pali den tin paleuw omws allo arxise ksana na me enoxlei i koilia tha sunexisw aurio emeina stin 80...

sxoliazw osa thimamai..

nansy eides i mikri mia xara arxise na trwei etsi tha milisei kiolas...

wraio to rilaks to eixa dei k egw...ithele na glukanei ton mapmpa kale.... :):)

fouskitsa poli gelasa me to mpanio..

este elpizw na min einai tpt i eksetasi pou ekanes k tzampa na anxwnese...

ax den thimamai alla aurio ta upoloipa sas filw kalinuxta...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Χρόνια πολλά Έλενα για εχθές, πάντα υγεία και ευτυχία!Πολύ καλά τα νέα με την μικρή που γύρισε!Έβαλα και φωτο βραδινή...! Χρόνια πολλά και στα κορίτσια που γιόρταζαν οι άντρες τους! Ελπίζω όλοι να περάσατε καλά!

Φωτεινή καλωσόρισες στην παρέα μας!

Φουσκίτσα μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε, και εγώ τον πρώτο μου στο τέλος της 36ης εβδομάδας τον γέννησα και ήταν μια χαρά!!!Να φανταστείς και τώρα λέω μακάρι έτσι στην αρχή να γεννηθεί!! Και σε εμένα είχε απόκλιση...γενικά ξέραμε ότι ήταν μικρούλης αλλά όταν γεννούσα μου έλεγε ότι μην περιμένεις κανένα θηρίο...κάπου στα 2200 να περιμένεις μιας και είναι στην αρχή αλλά τελικά 2750 γεννήθηκε!

Εστε και εγώ πάνω κάτω μένω αλλά με τους γονείς μου...και εμένα στην αρχή επειδή άφηνα το κλειδί έξω έμπαιναν έτσι, χωρίς να χτυπάνε, αλλά τους το έκοψα (βέβαια επειδή ήταν γονείς μου, μου ήταν πιο εύκολο).

Νάνσυ τα παιδάκια έχουν τους δικούς τους ρυθμούς, άλλα πιο γρήγορα άλλα πιο αργά μιλάνε!Μην ανησυχείς!

Αλέκα μια χαρά ο μικρός!!!

Κοκόνα πλησιάζεις και εσύ!

Αχ Βικάκι σε καταλαβαίνω και εγώ περιμένω πως και πως να σταματήσω από την δουλειά...αν και πάλι όταν θα χρειάζεται μάλλον θα πηγαίνω για λίγο αλλά αλλιώς είναι για λίγο και αλλιώς συνέχεια...!!

Μπεμπούλα πολύ ωραίο το δωμάτιο!

Θα τα πούμε αύριο πάλι κοριτσάκια! Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσακια μου, βλέπω πολλές σελίδες ότι έχω να διαβάσω....άντε μέχρι το Σάββατο που θα έρθει το πρώτο μωρακι της παρεας μας θα είμαστε απο θέμα σελίδων έτοιμες για το επομενο θεματακι!!!!

Το πρωι πήρα ένα νυχτικακι για το μαιευτήριο και σταμπαρισα και μια πιτζαμουλα αλλα θα την πάρω άλλη μέρα. Νιώθω σκασμενη απο το φαγητο και το απόγευμα έχω φάει μόνο φρούτα.

Σταυρουλα καλα αποτελέσματα τότε, εύχομαι το καλύτερο!

Νανσυ και δικια σου μοντελακι, η δικια μου έχει παραμείνει κιόλας είναι τώρα 12,5 κιλα,η δικια σου πόσο είναι, φτου φτου και για το φαγητο, αφού έκανε την αρχη μην τη φοβάσαι. Για το ρηλαξ ωραίο δείχνει αλλα αφού έχεις κάτσε να δεις πως θα βολευτούν τα μικρά, δεν το θέλουν όλα.

Έλενα συμφωνώ με την Φωτεινή δεν είναι λόγος καισαρικης τα κιλα του μωρου αλλα απο μερικούς γιατρούς να τα περιμένεις όλα.

Αλέκα μια χαρουλα ο μπεμπης!

Αμαλία εμένα ο γιατρός μου είχε πει όσο θηλαζω να συνεχίσω ασβέστιο και σίδηρο γιατι ο οργανισμός μας έχει πάλι τις ίδιες ανάγκες, ρωτά μόνο για την ποσότητα.

Stedim μην σε αγχωνει τόσο, σε ξαδερφη του άντρα μου της κράτησαν το μωρο μια μέρα για παρακολούθηση και η κοπέλα θηλαζε πάνω απο χρόνο. Την πρώτη μέρα το γάλα είναι πολυ λίγο και το λίγο που θα θηλασσεις αρκεί στο μωρακι.

Beboula με γεια τα πραγματάκια, τα είδα στις φωτο είναι πανέμορφα. Και μένα μου αρέσουν οι κουρτίνες μπορει να μην είναι πολυ παιδικές αλλα χρηματικά ταιριάζουν πολυ. Εγω την είχα 4 μήνες στο δωμάτιο στο portbebe μετα δεν χωραγε άλλο.

Βικακι ανοιξες δουλειά με τα δόντια αλλα είναι απαραίτητο, θα ανακουφιστεις κιόλας.

Μαρακι μήπως να σταματήσεις τις δουλειές γιατι όσο κανείς κάτι η μπέμπα δεν βγαινει :D

Λια το 3σε 1 δεν έχει ρηλαξ μπορει να έχει ανάκληση το portbebe και μπορείς να χρησιμοποιείς το καθίσματακι του αυτοκινήτου για ρηλαξ.

Αντωνία είδες και εσύ τον μπεμπακο σου όλα καλα, ταλαιπωρείται μωρά το κοριτσάκι σου, ελπίζω με το σιρόπι κι να είναι καλύτερα.

Σιγουρα δεν τα σχολίασα όλα αλλα ελπίζω να μην ξέχασα καμία.

Καλο βράδυ, αυριο θα δω το Καρολινακι και την Ανθη για ένα τελευταίο καφεδάκι πριν έρθει ο ποντικουλης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα κοιλούμπες. Σήμερα έχω γυναίκα και έχω σκοπό να την πεθάνω στο σίδερο :lol: . Αύριο θα μάθω τα αποτελέσματα των εξετάσεων αλλά ελπίζω μήπως και με πάρουν και σήμερα.

Αφροδίτη σίγουρα είναι πιο εύκολα να την πεις στους γονείς απ'ότι στα πεθερικά. Εγώ από χτες εφάρμοσα το σχέδιο κλειδιά πίσω από την πόρτα. Τώρα θα δείξει. Ελπίζω να μην ξεχαστώ και κλειδωθώ απ'έξω γιατί θα φάω κράξιμο :?:evil: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

ΕΣΤΕ ΤΟ ΑΠΛΟ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΑΛΑΚΟ ΤΟ ΑΣΠΡΟ.ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΤΤΑ.ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ.ΕΝΩ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑ ΟΛΑ ΡΟΖ Κ ΚΟΚΚΙΝΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΜΠΕΖ.

ΑΛΕΚΑ ΔΕ ΣΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΔΟΣΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΑ!!!!! :x:x:x ΑΝ Κ ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ! =((=((=(( .ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΑΜΑΞΙΑ Κ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΖΙΠ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΧΩΡΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΧΩΡΑΝΕ ΤΡΙΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΧΩΡΑΝΕ ΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ..ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ..

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 28 ΜΗΝΩΝ Κ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ 13,5 ΠΕΡΙΠΟΥ.

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ!ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ! :lol::lol::lol: Α!Κ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ!ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΞΕΙΣ!ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΘΗΛΗ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΣΟ ΤΡΩΝΕ ΚΤΛ..ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΟΠΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΑΝΧΩΝΟΜΟΥΝ ΠΟΣΟ ΘΑ ΒΓΑΛΩ Κ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΙΕΙ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΑΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΘΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ Κ ΧΡΟΝΟ.Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΠΟΥ ΕΔΙΝΕ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΝΤΕΞΕ.Κ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΑΛΛΟ ΤΟ ΔΕΣΙΜΟ ΕΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ..ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ Κ ΤΟ ΣΚΥΛΟΜΕΤΑΝΟΙΩΣΑ!

Α!Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΙΑ ΜΑΡΚΑ ΘΕΡΜΑΝΤΗΡΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ.ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΓΑΛΑ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΣΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΡΥΣΗ ΝΑ ΚΡΥΩΝΕΙΣ 2 ΓΑΛΑΤΑ.ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΛΙΤΩΝΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ..ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Κ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΣΩΣΕΙ.

Α!ΛΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΞΕΧΝΑΩ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ Κ Ο ΜΥΑΡΗΣ ΠΕΦΤΕΙ ΕΞΩ ΣΤΟ ΒΑΡΟΣ Κ ΣΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ 300 ΓΡΑΜ.ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΤΟΣΗ ΑΠΟΚΛΙΣΗ ΕΙΧΕ ΣΕ ΕΜΑΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟΣΟ ΤΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!!Τι κανετε σημερα...Ευτυχως η μερα ξεκινησε εδω με ηλιο κ θα στεγνωσει κανα ρουχο για να τα σιδερωσω να μην μαζευονται στιβες.

Λοιπον ας ξεκινησω απο το θεμα της Εστε...Κ γω μενω με την πεθερα μου εδω κ δυο χρονια αυτη μενει απο κατω...αλλα σε καμμια περιπτωση δεν της επιτρεπω να εισαβαλει ετσι μεσα στο σπιτι..απο κατω στην σκαλα πριν καν ανεβει υπαρχει κουδουνι κ το χτυπαει οταν θελει κατι η πρι ανεβει....σοβαρα μιλας...ααα δεν τα μπορω αυτα καθολου..κ μοπυ πεταει σπονδες ανα διαστηματα να της δωδουμε κλειδι η εστω να το αφηνω εξω στην διαρκεια της μερας αλλα ευτυχως κ γω κ ο αντρας μου ειμαστε καθετι σαυτο το θεμα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΚΛΕΙΔΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πριν τακτοποιησουμε το σπιτι απο πανω για να μεινουμε μεσα εμεινα ενα διαστημα κατω μαζι της...δεν μπορω να περιγραψω τις στιγμες που εζησα...μπουκαρα μεσα στην κρεβατοκαμαρα χωρις να χτυπησει κ γενικως αιφνιδια..απαααπαπα με πιανει ανατριχιλα μονο που το σκεφτομαι..ειναι πολυ δυσκολος ανθρωπος...κ πολυ απολυτη γιαυτο οπως εχω πει και αλλη φορα εχω συνηθισει κ τα περισσοτερα που λεει απο την μια μπαινουν κ απο την αλλη βγαινουν εεεδεν θα σκασω κιολας...στην αρχη ολο στεναχωριομουν τωρα δεν εχει....θετεις τα ορια εσυ στο σπιτι σου.....ΤΕΛΟΣ.Καλα αποτελεσματα να εχεις με τις εξετασεις σου...

Κατερινακι με για το νυχτικακι σου....κ καλο καφεδακι....με τα κοριτσια..

Νανσυ μου να σου πω την αμαρτια μου την ζηλεψα την μικρουλα σου που αρχισε να τρωει (με την καλη εννοια)μπραβο της μακαρι να συνεχισει ετσι η δικια μου ακομα τρωει μετοπ ζορι γιαυτο κ ειναι δυσκοιλια κ δημιουργηθηκε το θεμα με την ραγαδα κ την αιμοροιδα...φτου φτου να μην στην ματιασω....ΑΑ κ το ριλαξ πολυ πολυ ωραιο εγω εχω της chiccco ενα απλο κ πολυ βολικο...Κ συμφωνω μαζι σου για το θηλαστρο κ γω το ιδιο ειχα παθει τζαμπα αγχος εβγαζα...

Καλωςηρθες στην παρεα μας Φωτεινη με το καλο το μωρακι σου...

Αλεκακι μου μια χαρα ο κολοκυθας σου αντε φτασαμε στο τελος αντε μετο καλο κ συ..

Φουσκιτσα μην ανησυχεις ολα θα πανε καλα..οσο γιατις αποκλισεις παντα υπαρχουν..αλλα ολα θα πανε καλα..απο την στιγμη που σε παρακαλοθουν μην στεναχωριεσαι καθολουνα κανεις οτι σου λενε..

Λια κ εμενα ο γιατρο ς μου ειπε αμα θηλαζω να συνεχισω ασβεστιο κ σιδηρο τα χρειαζετε ο οργανισμος τοτε...

Μπεμπουλα τελεια τα πραγματακια σας κ το δωματιο μπραβο πολυ πολυ ωραια...κ οι κουρτινες μια χαρα ταιριαζουμ...μετο καλο να βαλεις τα νινακια σου μεσα..

Μαρακι εσυ με τις δουλειες πρεπει να χαλαρωσεις μπας κ δωσεις λιγο περιθωριο την μπεμπα σου να σκασει μυτη...μην κανεις τετοια προσεχε σε παρακαλω...δεν εισαι για τετοια τωρα...

Βικακη κανε υπομονη με τα δοντια μεχρι να τα φτιαξεις....αλλα ειναι κατι που πρεπει να γινει...

Venus κ στην βραδινη φωτο λειπει η κοιλιτσα σου......κοιλιτσα ειναι αυτη δεν υπαρχει εισαι απεχτη μπραβο........

ελπιζω να σας σχολιασα ολες κ να μην ξεχασα καμμι αλλα εχετε γραψει πολλα παλι....τα λεμε παλι φιλουμπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Σταυρούλα καλή επιτυχία με τα αποτελέσματα, ελπίζω να τελειώνεις σήμερα και με αυτό.

Εδώ βρέχει πολύ αλλά δεν με χαλάει καθόλου γιατί έχω στρωθεί στο διάβασμα. Άντε να τελειώνει κι αυτό.

Πραγματικά θαυμάζω τις γυναίκες που δουλεύουν και έχουν και άλλο παιδί στο σπίτι. Εγω που στάματησα τη δουλεια, πάλι μου φαίνεται πολλές μέρες ότι δεν προλαβαίνω να κάνω αυτά που θέλω.

Θα τα πούμε και μετά, φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!μεσα στην νυχτα ξυπναω απο πονους κατω χαμηλα στην κοιλια..ειναι σαν να εχω μελανιες κ μου τα πατανε..

τελικα θα παω στην κλινικη κατα τις 11:30 για να ακουσω την μπεμπα..nst..για να δουμε..

παω να κανω ενα ντουζακι για να παω σιγα σιγα..θελω μια ωρα για να φτασω με το αμαξι..

εδω εχει ηλιο σημερα..κ χτες ειχε τετοια ωρα,αλλα το μεσημερι εριξε μια βροχη που σε τρομαζε!!το απογευμα παλι καλοκαιρι..οτι να ναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e bre maraki k eipa tha vriskomastan stin kliniki na piname ena kafedaki egw to apogeuma tha paw...

beboula polu wraio to dwmatio k oi kourtines mou tairiazoun polu egw den tha tis allaza...

vale kanena magnitaki opws sou eipe i este gia na tis kaneis pio paidikes..

kokona k esu stin teliki eutheia ante me to kalo...

stedim wraia ta nea sou mpravo rwta k ton giatro sou omws na eisai sigouri..

sumfwnw gia ton thilasmo to thilastro otan exeis xrono to thewrw megali vlakeia ektos ama prepei na feugeis k na afineis gala..

aleka mia xara o kolokuthas ante pare seira k esu gia pia hmerominia skeftesai?

koritsia mou dimiourgithike mia anusixia o mpempis mas se oli tin egkumosuni exei to xeri panw sto kefali tou lete na uparxei kanena thema k na min mporei na to kounisei? :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera ksexasa na pw...

este na sou steilw k ta dika mou na siderwsei? egw exw kana duo rouxalakia tou mpempi pou pirame twra na plunw k mallon tha ta plunw sto xeri... :x:x

kangouro megia tin nuxtikia k egw pira xthes mia vasika mou tin pire i pethera... kalo kafedaki na exete me ta koritsia...

maraki stamata tis douleies giati se vlepw simera na sou lene na meineis gia genna...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koiloumpes!!!

Euxaristw polu Venus. Bre kopela mou pou to exeis to mwro esu!!!

Kangouraki to kserw oti den einai logos kaisarikis ta kila, apla gia emena tha itan, h mama mou ekane ena mwro panw apo 5 kila (ton aderfo mou) fusiologika kai emena 4450 kai mia xara mas ekane fusiologika alla ksereis ti mou leei oti twra tha ta ekana me kaisariki giati me ksepatwsan. Kai exei dikio. An iksera oti to mwro mou itan toso megalo tha ekana kateuthian kaisariki. Tin eixan skisei mexri ton popo kai ekane na sinelthei pio polu apo mia kaisariki. Auto ennoousa egw oxi oti kai kala tha sto pei o giatros, apla egw an to iksera aptin arxi oti to mwro mou tha einai megalo tha ekana apo moni mou kaisariki!!!!!!!!!

Este mou kala tha kaneis kai tha tis peis na kanei olo to sidero!! Emeis to kaname xtes me ti mama mou kai ta siderwse ola h kaimenoula mou, twra theloume liga gia to dwmatio kai einai etoimo.

Nancy erwta mouuuuuuuuuuuuuu :x:x:x den se exw ksexasei apla etoixe twra na min prolabainw na grafw tosa giati exei pesei polukosmia! Alla min agxwnese tha epanelthw!!!!

Den sxoliazw allo giati feugwwww paw boltoula!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kokona εμείς δεν γινόταν να μην δώσουμε κλειδιά γιατί τα πεθερικά μου είναι όλη μέρα εδώ και αν τύχει κάτι πρέπει να έχουν κλειδιά. Πες ότι ξεχνάμε κάτι, πες ότι αρχίζει και βαράει ο συναγερμός.. γενικότερα επειδή λείπουμε και οι 2 κάθε μέρα τουλάχιστον 40 χλμ μακριά για την εργασία μας είναι απαραίτητο να έχουνε κλειδιά. Το ότι έχουν κλειδιά όμως δεν τους δίνει το δικαίωμα να εισβάλουν έτσι στο σπίτι όταν είμαστε μέσα. Αυτό είναι γεγονός. Η πεθερά μου εμένα δεν είναι παράξενη ούτε και έχω τσακωθεί ποτέ μαζί της απλά αργεί να καταλάβει και από καλοσύνη και επειδή δεν το βλέπει ως κάτι κακό γιατί και εκείνοι στο σπίτι τους είναι μπατε σκυλοι αλεστε κάνει ότι κάνει. Στο χέρι μου είναι να το σταματήσω απλά τόσο καιρό ένοιωθα άσχημα να πω κάτι γιατί μας βοηθάει πολύ και δεν ήθελα να φανώ αχάριστη. Τώρα όμως τέλος το σπίτι μου είναι σπίτι μου και δεν μπαίνει έτσι όποιος θέλει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας.

Και πάλι ευχαριστώ για το καλωσόρισμα. :D

Φουσκιτσα τωρα που έκανες και την ενεση γα τα πνευμονάκια μην ανησυχείς, όλα καλά θα πάνε. :D

Για τα συμπληρώματα εξαρτάται από το γιατρό και αν παίρνατε κατι και πριν την εγκυμοσύνη. Εμένα βγαίνοντας από το νοσοκομείο μου έδωσαν ένα χαρτάκι με οδηγίες και σε μια από αυτές έλεγε πως συνεχίζω τα συμπληρώματα για 40 μέρες.

Πάντως όσο θηλάζετε δεν χρειάζεται κανενός είδους συμπλήρωμα. Ειδικά σίδηρο δεν χρειάζεστε καθόλου αφού οσο θηλάζετε συνηθως δεν έχετε περίοδο, οπότε ο αιματοκρίτης συνηθως είναι πολύ ανεβασμένος. Φυσικά μια ισορροπημένη διατροφή θα ήταν το ιδανικό. ;)

Stedim αφού σε καθησυχασε ο γιατρός μην αγχωνεσαι, όλα καλά θα πάνε.

Ο γιος μου που γεννηθηκε 4300,δεν τον κρατησαν για παρακολουθηση, απλά εξετασαν τον ζαχαρο του 2 φορές για πιθανοτητα υπογλυκαιμίας. Ευτυχώς όλα καλά. Στην καμπύλη ζαχαρου είχα και τότε και τώρα οριακές τιμές και πρόσεχα μονο τη διατροφή μου.

Μην ξεχνάτε για αποφυγή υπογλυκαιμίας χρειάζεται άμεσο τάισμα και συχνούς και καλούς θηλασμούς.

beboula07 μεγεια τα πραγματάκια σας. Η administrator του φορουμ η Lena θηλασε για μηνες τα διδυμάκια της, οπότε στείλε της πμ αν είναι να σου δώσει κάποιες συμβουλές.

ΒΙΚΑΚΙ υπομονή με τα δόντια.

ΜΟΥ ΧΕ ΠΕΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ Κ Η ΜΑΙΑ ΟΤΙ ΟΣΟ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΨΩ ΤΟ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΑ ΜΩΡΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΕΣ ΟΥΣΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ.

Τι ΜΠΟΥΡΔΕΣ ακόμα θα σκαρφιστούν για να υπονομεύσουν τον μητρικό θηλασμό και να προωθήσουν τα οικονομικά τους συμφέροντα;;;;;;;;;; ~x(~x(~x(~x(~x(:evil::evil::evil::evil::evil: Δειτε μια σύγκριση μητρικου γάλακτος και σκόνης: http://www.bcbabyfriendly.ca/whatsinbre ... poster.pdf

Delphine έβαφες την αυλή;;;; :o:o:o Απαπα κουραστηκα που σε διάβασα. :lol: Άντε θα ακούσεις και την μπέμπα σου σημερα. Ελπίζω να μην σε βρίζει που την κουρασες χθες. :lol:

Κοκονα ευχομαι γρήγορα ξεμπερδέματα με τη δυσκοιλιότητα της μικρής.

Αλέκα στην Τιβι μας διαβάζεις; :shock: Ουάουου! :lol: Ιδιαίτερα έχω ακόμα αλλά είμαστε στα τελειώματα αφού δινουν εξετάσεις. Σχετικα με αναισθησία από συζητησεις που είχα με τον δικό μου και μαιες νομίζω ότι υπάρχει θέμα με τους αναισθησιολόγους, δηλ ποιος θα είναι στα χειρουργια όταν πας και αν είναι αξιοπιστος!!! Εχω ακούσει πολύ καλά λόγια για μια γυναικα αναισθησιολογο. Θες να μαθω ονομα και τηλεφ και να συννεοηθείς μαζί της να είναι αυτή εκεί αποκλειστικά για εσένα (με κάποιο αντιτιμο φανταζομαι!!); Εμένα ο μικρός τη μία φιλάει την κοιλιά και χαιρετάει την μπέμπα,, την άλλη τραβαει την μπλούζα μου προς τα κάτω και λέει "πάει η μπέμπα" :lol:

Για ριλαξ μην βιάζεστε, 1ον μπορεί να σας φέρουν δώρο, και 2ον τα μωρά δεν μπαίνουν απο νεογέννητα σε ριλαξ.

kangaroo καλό καφεδάκι με τις άλλες εγκυούλες.

Μαξιμ απλά τυχαίνει όταν τον βλέπετε να έχει εκεί το χεράκι. Μην σκέφτεσαι καλέ τέτοια.

Elena άλλα τα χρόνια που γεννουσε η μαμά σου άλλα τώρα. ;)

Προτείνω τον νο.7 να το ανοίξει η Καρολ πριν φυγει για γεννα, για να είναι γουρλίδικο και να γεμίσει μονο ευχάριστα νεα.

Φιλάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι καλή επιτυχία με την nst.

Κατερινάκι μεγια το νυχτικάκι, πήρα κι εγώ αυτό http://images.asos.com/inv/media/9/7/6/ ... ge1xxl.jpg που έχει κουμπιά ως κάτω για να με βολέψει με τον θηλασμό. Καλό καφεδάκι να έχετε και να δώσεις από όλες μας ένα φιλάκι στο Καρολινάκι για γούρι να πάνε όλα καλά.

Ναταλία μπα δεν νομίζω να προλάβει να σιδερώσει και τα δικά σου :lol: (τόσα πολλά έχω :D )

Ελενάκι καλή βολτούλα. Θέλω κι εγώ βόλτααα. Πρέπει να είμαι εδώ όμως γιατί περιμένω τον μάστορα να μας φτιάξει τον καταψύκτη και τις πάνες που παράγγειλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλημερα, δεν εχω πολυ χρονο τωρα να δω τα νεα σας γιατι θα φυγω να παω για καφε με τις αλλες δυο εγκυουλες μας αλλα ηθελα να σας γραψω κατι για τα χθεσινα που λεγατε αλλα ημουν πολυ κουρασμενη και δεν ειχα κουραγιο.

Στο θεμα του μητρικου θηλασμου, δεν υπαρχει τιποτα μα τιποτα καλυτερο απο το μητρικο γαλα για τα νεογεννητα βρεφακια, αντιθετα υπαρχουν ουσιες και θρεπτικα συστατικα στο μητρικο γαλα που δεν εχουν καταφερει να τα βαλουν στα γαλατα σε σκονη. Οποιος σας πει κατι τετοιο να ξερετε οτι απο πισω υποστηριζει καποια εταιρεια βρεφικου γαλατος. Αν θελετε αποκλειστικο θηλασμο μην επιτρεψετε τιποτε αλλο στο μωρο σας ουτε αλλα υγρα πχ χαμομηλι ουτε πιπιλα.

Για το θεμα του γυμνου οι ψυχολογοι λενε οτι οσο ειναι μικρο ενα παιδακι δεν υπαρχει προβλημα να δει την μαμα ή τον μπαμπα του γυμνο, το σωμα μας σε καμια περιπτωση δεν ειναι ντροπη και ειναι κατι με το οποιο πρεπει να εξικοιωθουν, θα δειτε αργοτερα πως οπως στην αρχη πιανουν τα χερακια και τα ποδαρακια τους θα πιανουν και τα γεννητικα τουςς οργανα. Μολις το παιδι μας δειξει οτι αρχιζει και ντρεπεται να το δει καποιος αλλος γυμνος, και αυτο αν θυμαμαι καλα κοντα στα 4 χρονια περιπου γινεται, τοτε θα πρεπει και εμεις σαν γονεις να ειμαστε πιο προσεχτικοι.

Σας χαιρετω γιατι θα με κυνηγησουν οι αλλες που εχω αργησει, θα τα πουμε και μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες κοριτσια!

τι κανετε;

εγω στη δουλεια ευτυχως σημερα σχολαω 3 κ θα περασει η ωρα.απλα μετα εχω να κανω δυο φαγητα..αυριο εχω κ επετειο γαμου 4 χρονια γιορταζουμε.

ο αντωνακης μου ολο το βραδυ ειχε βηχα κ στριφογυρναγε κ γενικα καπου την αρπαξε ο καημενουλης μου,τωρα που μιλησα με τον αντρα μου ηταν καλα απλα ισως στον υπνο επειδη ειναι ξαπλωμενος να του βγαινει ο βηχας οπως κ σε εμας τους ενηλικες.ευχομαι μη χειροτερεψει.παντως εχω κοιμηθει χαλια κ ξυπνησα κ 6 για την αντιβιωση κ μετα δε ξανακοιμηθηκα γιατι στις 6.45 ξυπναω για να ετοιμαστω.

αντωνια μου 12 ιουνη εχει γενεθλεια ο αντρας μου,με το καλο το μωρακι σου!!τι ωραια να ξερεις την ημερομηνια παντως αν κ εμεις οταν κανονισαμε τοτε με τον αντωνακη καπου με αγχωνε αλλα ηξερα κ προετοιμαζομουν κ ψυχολογικα.οσο για τη δυσκοιλιοτητα της κορουλας σου κριμα μωρε να παιδευεται το καημενο.ελπιζω με το σιροπακι να παει καλυτερα.

εμενα κοριτσια ο τονι ειναι 16 κιλα αλλα αν τον δεις δεν του φαινεται καθολου.αλλα καθολου.εγω πιστευω εχει βαρεια κοκκαλα.εχει κατι αδυνατα χερακια κ ποδαρακια,ενταξει οχι κοκκαλο αλλα ακνονικος.παντως για 16 δεν τον κανεις.

νανσυ δε ψωνιζω απο τωρα για τη μπεμπα γιατι οπως εχω ξαναπει ειμαι λιγο προληπτικη κ πιστευω ειναι νωρις κ επισης θα ηθελα να οργανωσουμε λιγο τα οικονομικα γιατι μετα τη μειωση που μου εκαναν εχουμε βγει λιγο εκτος,δεν αγχωνομαι παντως ολα θα γινουν με τον αντρα που εχω,του εχω απολυτη εμπιστοσυνη,ειναι πολυ οργανωτικος κ παντα θα βρει λυση.α κ μη τη τρομαζεις βρε τη μπεμπουλα,πω πω το χειροτερο μου ηταν πριν γενησω τον αντωνη να μου λενε τι εχεις να τραβηξεις κτλ που λενε.σιγουρα ειναι δυσκολα αλλα αλλιως να στο λεει καποιος αλλιως να τα ζεις.εγω με την χαρα που ειχα τα ξεχνουσα ολα.κ οσο για τα αποκλιση των κιλων στους υπερηχους ολοι εξω πεφτουν,το 300 γραμμαρια που επεσε ο γιατρος σας ειναι φυσιολογικο.

κοριτσια κατι μου προεκυψε εδω στη δουλεια,ερχομαι σε λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veta pou to exeis kale to mwro oute to vradaki exeis koilitsa...

bikaki elpizw na min exei tpt o mikros..

k egw thelw voltitsa alla pou me exoun paratisei moni mou simera...

este wraio auto pou pires megia...

kokona krima i mikri talaipwreitai elpizw na perasei grigoara...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε αρκουδιαρες γλωσσα δεν βαζετε μεσα σας???? μολις γυρισα απο το καφε μου και ειπα να συνεχισω το homework που μου εχετε βαλει....τοσες σελιδες ατελειωτες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε να ξεκινησω σιγα σιγα!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχω μια απορία, όποια ξέρει να μου απαντήσει.

Ο θερμαντήρας σε τί ακριβώς χρησιμεύει? Αν έχω καταλάβει καλά, βάζεις στο αποστειρωμένο μπουκάλι το γάλα και το νερό και το ζεσταίνεις? Δηλαδή με λίγα λόγια δεν χρησιμοποιείς βραστήρα, βαζεις το νερό που έιναι σε θερμοκρασία δωματίου? Όλα αυτά βέβαια σε περίπτωση μη θηλασμου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα φουσκωκοιλιτσες μου!!!

Μaxim μπορει να ειναι τυχαιο αυτο με το χερακι του.Αν εβλεπε κατι ο γιατρος θα στο ελεγε.

Στεντιμ χαρηκα με τα αποτελεσματα.

Ντελφιν ταλαιπωρεισαι κοριτσακι...καλα αποτελεσματα σημερα και να προσεχεις με το αυτοκινητο γιατι εχεις και δρομο.

Αριαδνη κουραγιο με το διαβασμα και καλη επιτυχια με τις εξετασεις.

Κατερινακι με γεια το νυχτικακι και καλο καφεδακι.Λες να το βολεψει το καθισματακι αυτοκηνιτου αντι για ρηλαξ? Φουσκιτσα εγω δεν βιαζομαι να το παρω αλλα θελω να ξερω...

Ελενα καλη βολτα.

Κοκονα κοντευεις και εσυ με το καλο γλυκια μου.

Βικακι παντα ευτυχισμενοι να ειστε και με το καλο να ερθει το μωρακι σας.Περαστικα στο μικρο.

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακη περαστικα στον Αντωνακη σου ευχομαι να μην χειροτερεψει...12 Ιουνη ο αντρας σου ε....ωραια...μαρεσει πο ξερω την ημερομηνια αλλα αγχωνομαι μηπως ερθει πιο νωρις...κανονισε εκεινη την ημερα το απογευμα για να μπορεσουν να ρθουν ο αντρας μου κ η μαμα μου αλλιως μου φαινεται θα παω μονη μου...

Μαρακι μου αντε να δεις την μπεμπουλα σου κ να μας πεις τι γινετε περιμενουμε νακουσουμε...

κατερινακι πιειτε κ καφε για μας που δεν μπορουμε κ φιλακια στα κοροτσια...

Εστε μου ωραιο το νυχτικακι σου..Ετσι δυναμικη να εισαι καλα θα κανεις με την πεθερα σου ας εχει κλειδια αφου χρειαζετε κ λειπετε απλως μονο σε περιπτωση αναγκης....κ εμενα οτι κανει δεν το κανει με κακια να με βοηθησει θελει..αλλα πρεπει να υπαρχουν κ ορια.

Ελενα καλη βολτουλα..να περασεις καλα..

Ναταλακι νομιζω τυχαιο ειναι αυτο με το χερακι του μικρου στο κεφαλι μην στεναχωριεσαι...δυστυχως μενω εκτος θεσσαλονικης κ για να κατεβω θεσσαλονιοκη με το λεωφορειο ειναι λιγο δυσκολο γιατι κανει 2 ωρες ενω η διαδρομη με το αυτοκινητο ειναι 35 λεπτα αλλιως θα σου λαγα να πηγαιναμε για καφεδακι γιατι κ γω μονη μου ειμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to kserw antwnia mou oti meneis ektos gia auto den epimenw polu ston kafe giati kserw k esu k to maraki eiste makrua k i stedim einai stin alli akri tis polis.... pali kala exoume k to mammy gia pareoula...

lil emena to kathisma tou autokinitou einai san rilaks alla mporeis k stathero na to exeis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koiloumpes mou, euxaristo polu kai pali :)

kangaroo megeia to nuxtikaki ;)

nansy mou esu den ksereis ti se permenei me 3 paidia :lol: :lol:xaxaxaxaxa. leo na paro thilastro giati an trone mazi pos tha ginei???? na perimenei den ginete!!! esu pos tha kaneis an theloun kai oi duo mazi??? steile mou gia to thermantira kai thelo kai marka gia thilastro an telika xreisimopoiiso...

fotini s'euxaristo, tha tis steilo ;)

kalo kafedaki koritsakia :)

bikaki mou perastika tou,euxomai na tou perasei grigora...

auta pros to paron...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...