Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

Έλενα ναι είχα πάρει βάση της perperego όπως ήταν το καρότσι και το portbebe. Μάλλον θα σε βολέψει αυτή που είπε η Σταυρουλα δεν ξέρω αν έχει η Chico κάποια που να ταιριάζει.

Κερασακια μιάμ μιάμ λέτε να βρω αυριο στη λαϊκή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερινάκι θα βρείς απλά τα έχουν τσουχτερά.

Λογικά αυτές οι βάσεις που λες πρέπει να είναι πιο ακριβές από αυτή του Ηρα γιατί είναι μάρκα. Ψάχτο όμως Ελενα γιατί δεν είναι και σίγουρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια ερώτηση. Κάποια στιγμή κάποια κοπέλα μου είχε συστήσει αυτό το προστατευτικό στρώματος http://www.amazon.co.uk/Clevamama-140-C ... 615&sr=1-6 Αυτό είναι διαφορετικό από τον σελτέ με λάστιχο που πήρα για το στρώμα της κούνιας? Ο σελτές προστατεύει το στρώμα ή παίζει να έχω διαρροές αν δεν βάλω αυτό το προστατευτικό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw Kangouraki kai Este.

Den exw dei tipota gia tetoia basi tis chicco, tha to koitaksw, alla nomizw kai auti pou pires esu Este tha me bolepsei. Einai stathero to port mpempe panw se auti ti basi?? Ennow kathetai kala h talantebete, fobamai mipws epeidi einai alli marka den efarmozei kala...den uparxei fobos na pesei to port mpempe apo ekei??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες! Το πρωί μου είπε ο Πάνος μου χρόνια πολλά και έλιωσα! Πέρασα ένα γεμάτο ΣΚ. Χτες έκανε η ανιψιά μου πάρτυ για τα γενέθλιά της και περάσαμε όμορφα και σήμερα κάναμε μίνι παρτάκι έκπληξη στην κολλητή μου που είχε επίσης γενέθλια. Μου συνέβη και κάτι που δεν μπορώ με τίποτα να το βγάλω από το μυαλό μου. Το Σάββατο πήγα στα H & M μαζί με τη μαμά μου, τον Πάνο και την ανιψιά μου. Περίμενα λοιπόν στην ουρά του ταμείου. Ένα ταμείο είχαν μόνο ανοιχτό. Κάποια στιγμή φώναξαν υπάλληλο για να ανοίξουν και άλλο ταμείο και μόλις αυτός έφτασε μου είπε η μαμά μου να πάω για να μην περιμένω τόση ώρα όρθια και κουράζομαι..Πήγα λοιπόν στο καινούριο ταμείο και άφησα τα πράγματά μου. Σχεδόν ταυτόχρονα έφτασε και μια κοπέλα γύρω στα 23. Ακούστε διάλογος που ακολούθησε:

ΚΟΠΕΛΑ: Νομίζω πως εγώ προηγούμαι.

ΕΓΩ: Νομίζω πως μια έγκυος προηγείται..

ΚΟΠΕΛΑ: Δε με νοιάζει ούτε που είσαι έγκυος, ούτε αν πονάς, ούτε αν σωριαστείς μπροστά μου.. :shock::shock::shock::shock:

Κορίτσια ΕΜΕΙΝΑ. Με έπιασε ταχυκαρδία από την ταραχή και δεν μπορούσα να αρθρώσω ΚΟΥΒΕΝΤΑ.Η μαμά μου μόνο της είπε ότι θα έπρεπε να ντρέπεται για τα λόγια που ξεστόμισε και αυτή απάντησε ότι δε θα προσποιηθεί ότι συγκινείται γιατί δε νοιάζεται ΚΑΘΟΛΟΥ...

Δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο άσχημα ένιωσα και πόσο ταράχτηκα..Άλλο να το διαβάζετε και άλλο να το ζείτε...Τα θυμήθηκα και ξανασυγχύστηκα..Το πιο τραγικό ξέρετε ποιο ήταν;; Πετάχτηκε η φίλη της και λέει:" Με τέτοιους Έλληνες γι' αυτό δεν πάει η Ελλάδα μπροστά"..Κορίτσια εννοούσε εμένα :shock::shock::shock: Υπάρχουν άνθρωποι χωρίς ΗΘΟΣ, χωρίς ΠΑΙΔΕΙΑ..ΚΑΤΑΚΑΘΙΑ...Νέες κοπέλες να λένε τέτοια πράγματα και να μη σέβονται λίγο μια γυναίκα που κουβαλά μέσα της μια ζωή..

Έλενα έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με σένα. Μπορεί να φάω ένα γιαούρτι και μετά να ρεύομαι λες και έχω φάει γουρουνόπουλο. Στην περίπτωση που σαβουριάσω δεινοπαθώ :?:?:? ..

Κατερινάκι μου πρώτα ο Θεός θα το πιούμε το καφεδάκι μας την Τετάρτη!

Αλέκα με έκανες και γέλασα με όσα έγραψες στο μεγάλο σου ποστ!

Νάνσυ μου λογικό που πεινάς περισσότερο γιατί ο οργανισμός σου τρέχει με 1000..Ο φυσιολογικός τοκετός παίζει σε δίδυμη κύηση αν τα παιδιά έχουν καλή θέση;;

Α κι εγώ τον Πάνο στο πορτ μπεμπέ τον είχα αλλά δεν είχα πάρει βάση. Το έβαζα στο σκελετό του καροτσιού. Επειδή όμως μένω στον τελευταίο όροφο και ακόμα δεν έχουμε ασανσέρ υπήρχε ένα θέμα με το ανεβοκατέβασμα. Τώρα ή που θα δανειστώ το λίκνο μιας φίλης ή που θα αγοράσω βάση. Δεν το ήξερα πως υπάρχει. Πόσο κάνει η βάση για πορτ μπεμπέ;;

Αυτά τα νέα μου!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπάκιααα.

Ανθή αυτό τελικά είναι συχνό φαινόμενο στα h&m. Κι εγώ κάτι παρόμοιο βίωσα όταν ενώ τηρούσαν μία ουρά για όλα τα ταμεία εγώ προχώρησα και πήγα κατευθείαν στο ταμείο και άρχισαν να ουρλιάζουν ότι είναι μία η σειρά και όχι 2 και τους εξηγούσε η ταμίας ότι σε εγκυμονούσες και ηλικιωμένους δίνουμε προτεραιότητα. Αυτό όμως που μου έκανε περισσότερο εντύπωση ήταν που διαμαρτυρόταν και μία μαμά που κρατούσε το παιδάκι της το οποίο ήταν και αρκετά μεγάλο για να περπατήσει ή να σταθεί δεν ήταν μωρό να το κρατάει αγκαλιά. Μου έκανε εντύπωση γιατί εκείνη θα έπρεπε να νοιώθει την κατάσταση περισσότερο απ'όλους και άρχισε πρώτη να ωρύεται. :evil: Εγώ τους έγραψα όμως και δεν είπα τίποτα από την στιγμή που με υποστήριζε η ταμίας δεν με ενδιέφερε.

35 ευρώ την πήρα την βάση. Κι εγώ αυτό σκέφτηκα Ανθή με το ανεβοκατέβασμα γιατί έχω πολλά σκαλιά και μένω σε μονοκατοικία δεν έχουμε ασανσερ.

Ναταλία κάτω θα το είχες? Καλέ καταχαμα το μωρό? :lol: Εγώ θέλω να το έχω ψηλά και για να μην σκύβω αλλά και γιατί δεν είναι ωραίο να το έχεις στο πάτωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!τα πατε όλα το παρασκευοσαββατοκυριακο κοι τωρα κοιμαστε ε????????!!!!!!!!!!

λια να ζήσετε, παντα ευτυχισμένοι!

αλέκα να σου ζήσει η σαντυ!εκατοχρονηηηη!δε μασας με τιποτα!της εκανες και παρτακι παρόλο που εισαι στο μήνα σου!

το σάββατο πηγα πρέβεζα να εξετάσω γερμανικά, εφυγα 7 και γυρισα 7 το απόγευμα και μόλις γύρισα βρηκα ενα σπίτι μπάχαλο γιατι ηρθαν μαστόροι να μετατρέψουν το τζάκι σε ενεργειακο!δε μπορειτε να φανταστειτε!μεχρι να καθαρισω , να σφουγγαρίσω.... και μετα φοβηθηκα τόσο πολυ γιατι εκανα συνεχεια συσπάσεις!σα να ηρεμησα λίγο χθες!αλλα η μπέμπα από χθες το απόγευμα πολυ κινητικοτητα!που τον βρίσκει το χώρο?!

για να δούμε τι θα μου πει ο γιατρός σήμερα, 2.30 το μεσημέρι εχω ραντεβου και θα κανουμε και καρδιοτοκογραφο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκωτα μου γεμιστα κοριτσακια :lol::lol:

αργησα λιγο να σας γραψω..ακομη μπαινω με το δανεικο ιντερνετ μεσω της μανας μου.... :lol::lol: ο παλιο οτε επειδη ειμαστε μεσω του παροχου της on μας κανουν νουμερα..

εκανα nst και μου πε οτι εχω συσπασουλες..και να προσεχω...οσο μπορω...κανονικα παμε με καισαρικη στις 26 μαιου! με καισαρικη...

απλα ειδα δυο σταγονες αιμα οταν σκουπιστηκα,..χθες και λιγο σημερα το πρωι.. :?:?:?:roll::roll::roll::roll: ξερετε τι μπορει να ναι αυτο? :roll: παιρνω το γιατρο και δεν το σηκωνει...

σας φιλω προς το παρον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki αίμα κατακόκκινο ή ροζ? αν ειναι ροζ μπορεί να είναι από τον τράχηλο και δεν είναι πολύ ανησυχητικό αν είναι κανονικό αίμα κόκκινο τότε πρέπει να μιλήσεις σύντομα με τον γιατρό σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκιτσες μου και καλη εβδομαδα να εχουμε.

ΚΑρολινακι εσυ κοντευεις πολυ!!!!!! Θα τον βρεις καποια στιγμη τον γιατρουλη και θα σου πει τι σημαινει.... οπως και να εχει το πολυ σε 2 εβδομαδες θα εχεις αγκαλια το μωρακι σας και θα μας κανεις ποδαρικο :):):):):):) Ξεκουρασου οσο μπορεις για την ωρα και μας ενημερωνεις ;););););)

Σημερα εδω εχει σκατοκαιρο. Ετοιμος για βροχη και εχει και ψυχρουλα :o:o:o:o . Το μενου εχει γεμιστα και ο πριγκιπας αν δεν φαει εχει απο εχθες μοσχαρι με κριθαρακι.

Ανθη οντως δεν υπαρχει ουτε παιδεια ουτε ανθρωπια γυρω μας. οποτε η πρεπει να γινουμε ολοι γουρουνια ή απλα να εχουμε θρασος και να μη μας νοιαζει τι λενε οι αλλοι, να κοιταμε μονο την παρτη μας.

Σας φιλω για την ωρα. ΠΑω να ταισω τον πριγκιπακο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλρολινάκι μην ανησυχεις απλα μίλα με το γιατρό σου! αν κ οι δευτερομανουλες ξερουν καλυτερα νομίζω (απαυτα που μας λεει η μαια στα μαθηματα ανώδινου) ότι αρχίει νανοιγει ο τραχηλος!μπορεί να ρθει νωριτερα το μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera xontroules mouuuuuu!!! :lol:

Anthi emeina me auto pou diabasa! Auti ithele mia sfaliara, polu tha ithela na tis tin dwsw!

To idio peripou, oxi me toso thrasos omws, egine kai se emena sto IKA otan perimename se ena diadromo gia na mpoume se mia aithousa me ton antra mou gia na mas ftiaksoun kati xartia kai o antras mou tous leei, na perasoume giati einai egkuos, kai kanoun 1-2 atoma, paei me ti seira kai einai ta onomata ston toixo kai prepei na perimenete, e kai mono pou akouse auto o antras mou tou anapsan ta lampakia kai proxoraei mprosta ap'olous, xtupaei tin porta ,mpainei mesa kai milaei me enan upeuthino, tou eipe oti h kopela einai egkuos kai ennoeitai oti mas eipan na perasoume prwtoi!! E meta o allos arxise na leei ta dika tou alla kai egw ton egrapsa kai perasa mesa! Anthi egw tha pernousa mprosta kai den tha me enoiaze ti leei auti h blameni, efoson exeis protereotita tha ginotan moni tis rezili. Sugxistika prwi prwi!

Kikitsa me to kalo na deis ti mpempa!!

Karolinaki nai kai egw tha sou elega na breis to giatro sou epigontos kai na tou to peis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες!!! ανθη μου πως δεν την εκανες περα? :evil: την αναγωγη.. εγω στο αστικο σηκωθηκε μια κυρια γυρω στα 60 για να κατσω εγω κ ακριβως διπλα της ηταν 2 κοπελες 20χρονες που ουτε συγκηνηθηκαν να σηκωθουν..

καρολινααααααααα :):) χαθηκες..ο μικρος αντρουλης σου θελει να βγει? :) επεμενε στα τηλεφωνα μπας κ το σηκωσει ο γιατρος..θα περιμενουμε νεα.. ;) ολα καλα να πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kikitsa όλα καλά να είναι με την μπέμπα σήμερα.

Εγώ θα σας πω για ένα περιστατικό στο Λητώ. Ήταν ένα ζευγάρι όπου η κοπέλα δοκίμαζε ρούχα και ο άντρας είχε στρογγυλοκαθίσει στην μία και μοναδική πολυθρονίτσα που υπήρχε και εγώ περίμενα όρθια να μου φέρουν ένα σουτιεν από την αποθήκη και ο γάιδαρος εκεί αραχτός. Ήταν κουρασμένο φαίνεται το παλικάρι μη χέσωωω :evil::evil::evil:

Εδώ ακόμα έχει ήλιο και είπα να βάλω ένα πλυντήριο μπας και προλάβει να στεγνώσει.

Καλά που εξαφανίστηκαν όλες σήμερα. Η Νάνσυ που είναι? :roll:

Άντε βρε κορίτσια και βαριέμαι, είμαι μόνη σπίτι και να δω πως θα περάσει η ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τον βρηκα και μου πε να προσεχω και να μαι ξαπλα και να τον παρω κατα τις 9 το βραδυ..μπορει να σημαινει εναρξη τοκετου μπορει και να μην ειναι τιποτα..αλλα τωρα ειμαι ξαπλα και μαμυδιαζωωωωω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ..ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΛΕΟΝ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΠΟΥ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΖΟΥΜΕ Κ ΣΚΟΥΠΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΖΑΜΙΑ ΠΑΤΖΟΥΡΙΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΣΤΗΝΤΑΡΑΤΣΑ ΛΟΓΩ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ!!Κ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ.ΜΟΥ ΣΙΔΕΡΩΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ Κ ΣΚΟΥΠΙΣΕ Κ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΣΙΔΡΩΝΕ Κ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ..Κ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ!!Α!ΜΟΥ ΣΗΚΩΣΕ Κ ΤΟΙ ΠΑΙΔΙΚΟ ΧΑΛΙ.Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΕΚΑΝΕ :lol::lol::lol:

ΛΑΧΑΝΙΑΖΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑ ΑΥΤΟ.ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΛΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΕΠΙ ΔΥΟ..

ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΣ ΕΣΤΙΕΣ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΑΝ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΦΑΓΗΤΟ...

ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΓΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΠΑΣΤΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΒΛΕΠΩ ΤΩΡΑ Κ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ...Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΠΩ ΤΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΘΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΜΠΟΡΕΙ ΕΓΩ ΠΟΝΑΩ..ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΠΑΕΙ Κ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!Η ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΣΟΥ ΠΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΝΑ ΣΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΩ!!

ΑΧ ΒΡΕ ΑΝΘΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΟΤΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ;;;;ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΣΑΝ ΒΑΡΕΜΕΝΑ ΠΑΝΕ!!ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΡΟΠΟΥΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΧΥΔΑΙΑ..

Κ ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ!Κ ΟΙ ΓΕΡΟΙ ΗΤΑΝ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!ΚΑΝΑΝΕ Κ ΦΑΣΑΡΙΑ!

ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗΣ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ!

ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΥΡΝΟ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΛΥΓΟΥΡΕΥΤΗΚΑ ΚΑΤΙ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ Κ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΟΥΝ Κ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΡΩΓΟΝΤΟΥΣΤΑΝ ΤΑ ΠΕΤΑΞΑΝ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΠΑΓΙΑΤΗΚΑ!ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΝΕΥΡΙΑΣΑ;;;ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΚΟΥΛΟΥΡΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΝΟΣ ΜΗΝΑ;;;

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΝΓΧΩΣΩ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ..ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΚΕΤΟΥ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΗΛ ΜΑΙΑΣ;ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ;ΟΥΤΕ ΤΗΛ ΣΠΙΤΙΟΥ ΤΟΥ;ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΟΛΑ.ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια,

Απο χθες ειμαι πολυ χαλια τα λαιμα μου πονανε απιστευτα κ δεν μπορω να καταπιω ουτε το σαλιο μου....κ τα κοκαλα μου ολα πονανε τρομερα...ευχομαι να περασει γρηγορα...ποναω..

Καρολινακι ευχομαι ολα να πανε καλα..και να γεννησεις με το καλο..ετοιμασε την βαλιτσα σου για καλο κ κακο..\

Νανσυ μου πρεπει να χαλαρωσεισ κ να μην κανεις τοσες δουλειες..δθο νινακια εχεις στη κοιλιτσα...ασ ειναι καλα η πεθερα σου που σε βοηθησε....

Εστε κερασακια ε...μιαμ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ το ίδιο μου λέει και μένα. Αλλά εμένα όντως παίρνει γυναίκα για το δικό της σπίτι και μάλιστα μία φορά την εβδομάδα οπότε την δικαιολογώ. Να μην περιμένεις να σου πει για φαγητό να της το ζητήσεις εσύ. Στην φάση που είμαστε αξιοπρέπειες και υπερηφάνειες πάνε περίπατο. Το λέω για να το ακούω κι εγώ γιατί κι εγώ τα ίδια κάνω. Δεν ζητάω περιμένω να μου προσφέρουν. Πρέπει όμως να προστατεύσεις τα μωρά που έχεις στην κοιλιά. Εννοείται ότι θα κουράζεσαι περισσότερο. Κι εγώ είμαι δυσκίνητη τώρα τελευταία και αν φάω λίγο παραπάνω παθαίνω δύσπνοια και ταχυπαλμία. Επίσης, από χτες με πιάνουν κατά διαστήματα πόνοι περιόδου όχι οι δυνατοί που είχαμε αλλά αυτή η ενόχληση που έδινε σήμα ότι πλησιάζει η περίοδος. Ένα σαν μούδιασμα γύρω από την μέση και στην κοιλιά. Αυτό μάλλον είναι συσπάσεις ε? ΑΝ ναι πρώτη φορά τις νοιώθω έτσι και φοβάμαι μήπως πλησιάζει η ώρα. :?

kokona Περαστικά μήπως ήπιες πολλά παγωμένα και κρύωσες? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΒΡΕ ΕΣΤΕ ΜΟΥ.ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Ο ΟΜΦΑΛΟΣ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΣΟ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΝΟΙΩΣΩ..

ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΥΓΡΑ Κ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ.ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΙΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εστε μου μαλλον ιωση ειναι γιατι η πεθερα μου που μενει απο κατω ειναι ετσι απο την Παρασκευη..και κολλησα

Νανσυ μου κ γω με τα υγρα το ιδιο θεμα εχω πολυ...υγρο κ μου σπαει τα νευρα γιατι νομιζω ολο οτι κατι συμβαινει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω βαζω σερβιετακι..οντως νομιζω οτι ειναι αιμα κ τρεχω να δω.. κοκονα περαστικα!!παρε κανα παυσιπονο..

ειδα ενα ονειρο εντωμεταξυ,απ'τη μια χαρηκα κ απο την αλλη μπερδευτικα οταν ξυπνησα γιατι νομιζα οτι ηταν αληθεια..ειδα οτι γεννησα ενα καταξανθο αγορι κ το θηλαζα κιολας!!!

αυριο εχω κ εγω ραντεβου με τον γιατρο..θα τον ρωτησω πως το βλεπει..θα φαμε ολο το μηνα?η κοντα κοντα!!! πολυ βαραινα,δεν αντεχω αλλο!!περπαταω σαν πιγκιουνος κ με ποναει το πιπι μου..τσιμπιματα νιωθω..

καρολινα ξεκουρασου οσο μπορεις..ολα καλα θα πανε!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ante Karolinaki eutuxws ton brikes!!! Na mas enimerwneis!! Ante blepw na skaei to prwto mwraki muti akoma pio nwriiiiis!!! Ola na sou pane kala koritsaki!!!

Nancy, bre koritsaki afou twra exeis duo mwrakia, edw niwthoume emeis etsi pou koubalame ena, fantasou ti kanei o organismos o dikos sou me duo!! Katarxin esena o organismos sou idi leitourgei san na eisai ston 7-8 mina!! Xalarwse ligo kai min kaneis douleies! Xesto patoma asto na bromisei. Egw sti thesi sou tha elega stin mana oles tis douleies pou ekane h pethera. Sumfwnw me tin Este, kalitera na ta zitiseis afou einai etsi.

Egw ektos apo to IKA ekeini ti fora pou sas periergrapsa, tis perissoteres fores mou ferontai polu kala oloi. Se simeio pou mou fainetai kai parakseno h kamia fora niwthw asxima. Otan piga na psifisw, molis edwsa tin tautotita mou, perimenan mia oura anthrwpoi na psifisoun prin apo mena kai prwti prwti mia grioula, alla h dikastiki upallilos fwnazei se olous "na perasei prwta h egkuos"...kai na pw tin alitheia eniwsa asxima pou perasa mprosta apo ti grioula, alla perasa.

Kokona mou elpizw na min kratisei kai polu...giati den perneis kanena nteponaki, na perasei toulaxiston o ponos sta kokala pou niwtheis...kai poies kai kanena xamomilaki gia to laimo me meli!!! Tha malakwsei ligaki!!

Ugra exw kai gw kai den ta antexw, allazw braki 2 fores ti mera, ta serbietakia ta dokimasa alla kai auta den ta mporw, eidika twra me ti zesti kai thelw na eimai kathari sunexeia plenomai.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο κανω Ελενα χαμομηλακι με μελι ντεπονακι για τα κοκαλακια κ σουπιτσα για το μεσημερι...αν κ δεν εχω ορεξη καθολου..

Κ γω δεν τα αντεχω τα σερβιετακια κ πλενομαι συνεχεια με προδερμ ευτυχως που ο καιρος δροσισε γιατι ζεσταινομαι υπερβολικα..κ δεν την παλευω παρολο που ειμαι χαλια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...