Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κ εγω ειπα θα μπω κ θα εχουν γραψει καμια 40αρια σελιδες παλι.. :D αλλα εχει ησυχια σημερα,ολες βολταρετε μου φαινεται κ καλα κανετε.εμενα σχολαει 10 απο τη δουλεια,ηταν απογευματνος σημερα.ειμαι μονη γιατι πηγε η κουνιαδα μου τον μικρο στις κουνιες.εκανα καποιες δουλειες κ εκανα μπανιο κ καθομαι να ξεκουραστω.σημερα ξυπνησα 6 ενω ειχα βαλει ξυπνητηρι 6.45 κ προβλεπω το βραδυ να πεφτω ξερη.βραζω κ τον κιμα τωρα,ειπα κ εγω να ερθουν η πεθερα μου να φαμε,ετσι αυριο θα εχω μακαρονια κ μπεσαμελ.βασικα τωρα θα ηθελα να ειχα πεινιρλι τη βαση κ να εριχνα κιμα απο πανω κ τυρια κ ντοματα κ πιπερια κ να εκανα πεινιρλι.πω πω τι ωραια θα ηταν..

αννα μου με γεια τα πραγματακια σας,δε σου φαινεται περιεργο που γεμισε το δωματιο του μωρου;εγω δε μπορουσα να συνειδητοποιησω οταν το βαφαμε κ γενικα το φτιαχναμε,νομιζα οτι τα καναμε για αλλον.

ελενα με γεια το στεγνωτηριο,πιστευω θα σε βολεψει πολυ,καλα κανετε που θα ξαναβγειτε,βγειτε τωρα που μπορειτε γιατι στην αρχη με τα μωρα ειναι λιγο πιο δυσκολα τα πραγματα κ εμεις βγαιναμε πολυ κ ειδικα για φαγητο κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης μου στον αντωνακη.

σημερα καποια στιγμη το μεσημερι που σχολασα κ τους εβλεπα στις καφετερειες να π9ινουν καφε,ζηλεψα τοσο πολυ ενα παγωμενο φρεντο καπουτσινο κ ενα τσιγαρακι..ωρες ωρες λεω θα ξαναρχισω τελικα το κωλοτσιγαρο,ετσι με βλεπω.

αυτα τα νεα,καλο βραδυ,παω να βαλω κανενα πλυντηριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι και να πω θα ναι λιγοοοοοοοοοοοοοοοοοοο σας διαβαζω καθε μερα και παλι δεν σας προλαβαινωωω

αφου σκεφτομαι οτι θα μας εχει γινει συνηθεια και οταν μια μια παει να γεννησει αντι να παιρνει ανασες θα σκεφτεται μιλησα στην αλεκα ,τι ειπε το καγκουρακι η νανσυ πως παει με τα διδυμα η βικουλα ολα καλα το πασχαλιτσακι, η λια, τα αγορακια της μπεμπουλας τι γινονται η delphine γεννησε και αλλα πολλαααααααααααααααααααααααααααααααα ειμαστε και παρα πολλες οι ατιμες ζωη να χουμε μεχρι να σκεφτουμε μια μια θα ειμαστε ηδη και στο δωματιο μαζι με το μωρακι μας και ουτε που θα το εχουμε καταλαβει χι χι χι χι χι χι χι χι χι χι

ελενα μου αντε καλορυζικα και το κληματιστικο-ειναι απαραιτητοοοοοοοοοοο-και το στεγνωτηριοοοοοοο

αντε λιγα σας μεινανε και μετα ετοιμο το δωματιακι της μικρης ολα καλα να πανεεεεεεεεεεεεεεεεε

λια μου τωρα θα εισαι ηδη παντρεμενηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη να ζησετε και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου

φουσκιτσα με το καλο να ερθει και το κρεβατακι για το δικο σου ζουζουνακι

maxim μου να ξεκουραζεσαι και οπως λες οι δουλιτσες το πρωι γινονατι μετα πρεπει να χαλαρωνουμε και τι πιο ωραιο απο ενα μπανακι και μετα λιγο καθησιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοτο χρειαζομαστε

βικακι μην τρελενεσαι και συ με τις δουλειες και γω οταν μαπινω στο σπιτι απο την δουλεια με πιανει τρελα και θελω να τσιριξωωωωωωωω και λεω απο που να αρχισω και που να τελειωσωωωωω και οτι και να κανω οταν τα παιδια και τα 2 ειναι σπιτι και παλι χαλια γινεται τι να γινει ετσι ειναι αυταααααααααααα οσο για τις καουρες και γω εχω το βραδυ και εχω διπλα μου ενα μπουκαλι νερο γιατι με ενοχλουν πολυ πολυ και ξυπναωωωωωωωωωωωωωωω ασε που η μικρη το κανει επιτηδες και απο οποιο πλευρο κοιμαμαι απο αυτο με κλωσταει αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

αλεκα για σεν ατι ναπωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω σχολιασες τα πανταααααααα το κορυφαιο σε ενα μηνα απο χτες γεννας αντε με το καλοοοοοοοοοο και μου αρεσει που στα ονειρα σου εχεις σταθερους εραστες χι χιχ ι τον νονο της κορης σου και τον γυναικολογο σου ε ρε γλεντιααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μου καλορυζικα και τα δικα σας η καλυτερα του κυριου φασολι τα πραγματαααααααααααααααααααα

νανσυ μου τι να πω μπορει η κουζινα να ειχε θεμα με την πεθερα σου χι χι χι χι χι και παει ο μουσακας δεν φτιαχτηκε τελικα?κριμα πολυ κριμααααααααααα μια χαρα η πεθερα σου και δουλειες και απ ολα μπραβο

αριαδνη μου και συ εχεις κερδισει το πρωτο αριθμο του λαχειου με την πεθερα σου ευχαριστα ειναι ολα αυτα εμενα ουτε κρυο ουτε ζεστη η μανα μου δεν παιζεται σαν εκεινη καμιααααααααααα αλλα και η πεθερα μου δεν μπορω να πω καλη ειναι σπιτι δεν ερχεται αλλα και τα παιδια μας κραταει και αν θελουμε κατι προθημη ειναι αλλα σαν την μανουλα μου δεν ειναιιιι χι χι χι χι χι χι ιχ

αρα καροτσι ακομα ψαχνεις εεεεεε αφου ειπε η θεια σου οτι θα στο παρει και με εκπτωση γιατι εσυ να χαλασεις λεφτακιαααααααα για να το παρεις?????θα βρεις δεν υπαρχει περιπτωση

εγω ζεστενομαι και ζεστενομαι και εχουν αρχισει να πρειζονται τα ποδια μου αν τα εχω πολυ ωρα κατω αχχχχχχχχχχχχχχχχχ αυτα δεν μπορω με τις ζεστες οσο για το δωματιο εχουμε αρχισει να κανουμε σχεδια γιατι θα πρεπει να βαλω τα 2 μου αγορακια μαζι στο ιδιο δωματιο μαλλον με κουκετα και το δωματιο του μικρου μας ηλια να γινει το δωματιο της μικρης θα βγαλουμε μαλλον την ντουλαπιτσα την μικρη που ειχαμε παρει απο τα ικεα μικρη τελειως δεν την λες αλλα τωρα θελουμε πιο μεγαλη και ειδα στο ικεα μια μεγαλη σιρωμενη τριπλη και θα παει απο τοιχο σε τοιχο και πιστευω οτι θα τα χωρεσει ολα αφου υψος θα εχει 2,30 και πλατος δεν θυμαμαι χι χι χι χι χι χι βρηκα και κατι ωραιες τοιχογραφιες που θα βαλω στην μικρη θα σας τις ανεβασω αν τα καταφερω να τις δειτε ειναι ζωγραφιες που θα τις παω σε καποιο μαγαζι και θα μου τις κανουν σε οτι μεγεθος θελω σαν τοιχογραφια και ετσι δεν θα κουραστουμε και πολυ θα τις βαλει ο αντρας μου ...................................αυτα για την ωρα παω να φαω κατι φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ.η αληθεια ειναι οτι μολις εφεραν τα πραγματα μου φαινοταν παραξενο οτι σε λιγο καιρο θα γινουμε 3.....!!ενα ολοκληρο δωματιο γεματο με μεγαλα πραγματα για ενα μικροσκοπικο πλασματακι!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Ti kanete simera??

Kale Nancy esena se fantazomai mia na eisai ksemalliasmeni epeidi tha kunigas oli mera 3 paidia kai mia na eisai ksemalliasmeni epeidi tha eisai anamesa apo mama kai pethera na tis xwrizeis sto mats tou box pou tha kanoun....e ma esu prepei na kaneis kai mia tainia sti zwi sou, toulaxiston na bgaleis kana frago apo auti tin istoria (prin mpeis sto trelokomeio!!) :lol::lol:

Ariadni to stegnwtirio exei tosa programmata pou den eixa wra na ta diabasw ola xtes, ebala ena etsi gia na dw ti paizei kai mou ta ebgale misosiderwmena...diladi den ta les kai teleios siderwmena...alla eida sto bibliaraki epiloges alles pou grafei xwris siderwma/me siderwma kai tha ta dokimasw na dw.

Oso gia to karotsi, egw pira to Chicco to trio enjoy fun. Einai polu wraio kai einai ligo kalitero apo to allo pou itheles na pareis. Exei kai basi autokinitou enw to scoop an thumamai kala den exei kai to agorazeis ksexwrista. To trio enjoy fun eksw sta magazia kanei 690.00, egw to peira apo to internet (apo Italia irthe) mazi me ta metaforika 490.00. An den to breis ftinotero mesw farmakeiou pou les, pes mou na sou balw to site pou to pira na to pareis kai su apo kei.

Rapanaki egw nomizw oti tha parw to laptop stin kliniki gia na sas diabazw kai na sas lew ta nea mou. To tsekarame me ton antra mou kai exei kai eleuthero internet. E tosa lefta dinoume na mi mas exoun kai ena internet.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!!!! αχ συγκινηθηκα πρωι πρωι.. ο λογος? ραπανακι με αυτα που εγραψες!!!συνεχεια το σκεφτομαι,τωρα που πλησιαζει ο καιρος,να μην χαθουμε..γιατι κ η αδερφη μου,οπως καλη ωρα μιλαμε εμεις,γιατι αυτη με συστησε στο μαμμυ,οταν γεννησε μιλουσε μονο με τα κοριτσια που ειχαν facebook...

δεν θελω να χαθουμε..σιγουρα παντως δεν θα μπορουμε να μιλαμε τοσο πολυ,αλλα εδω θα ειμαστε!!!!

δυστηχως εγω δεν θα εχω ιντερνετ στο νοσοκομειο..

εχω το κινητο της ναταλιας οταν ερθει η σειρα μας για γεννα!!! :):):)

μεγια κοριτσια για τα ψωνια σας!!!!!!!!!!!! :):)

αλεκα δεν παιζεσαι!! :lol::lol::lol: ο κουμπαρος την κουμπαρα 3ις φορες την εβδομαδα!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: οσο για τον γυναικολογο,οκ αντε απο συνηθεια πια..ολο το πιπι μας εβλεπε!!!! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπίνες. Τι κάνετε σήμερις. Εγώ ελπίζω σήμερα να χώσω τον καλό μου για δουλειές χοχοχο. Αλλά ακόμα δεν έχει ξυπνήσει γκρρρρ. Τεσπα. Χτες έπλυνα την βαλίτσα και σιγά σιγά θα αρχίσω να την γεμίζω. Τα καλλυντικά σας τα βάζετε τελευταία? Γιατί τα χρησιμοποιώ κάθε μέρα και θα πρέπει κάθε φορά να ανοίγω την βαλίτσα. Ελπίζω να με πάει αύριο και Σκλαβενίτη ο καλός μου να πάρω επιτέλους και τις πάνες. Αλέκα λες εμάς γλωσσούδες αλλά εσύ τα λες μαζεμένα :lol: . Όντως πολύ βιτσιόζα μας βγήκες με τον κουμπάρο και τον γυναικολόγο. :lol: Κι εγώ δεν κάνω χωρίς αμάξι ούτε για 10 μέτρα αλλά τώρα όπου πάω με πάνε σταμάτησα να το παίρνω λόγω εγκυμοσύνης. Στην αρχη μου το είχε απαγορεύσει ο γιατρός αλλά λογικά και τώρα αφού εδώ μου λέει να είμαι ξάπλα ή καθιστή να μην βγαίνω πολύ και κουράζομαι. Η αλήθεια είναι ότι χτες που επιχείρησα να πλύνω την βαλίτσα μετά με έπιασε ταχυπαλμία. Αρχίζουν και δυσκολεύουν τα πράγματα όσο περνάει ο καιρός.

Έλενα και Άννα μεγεια τα πραγματάκια. Έλενα εγώ είχα πάρει κλιματιστικό τότε με την απόσυρση τον παλιών κλιματιστικών που δίνανε επιδότηση και τα πήρα πιο οικονομικά και είχα προνοήσει να πάρω και για το παιδικό. Το στεγνωτήριο αν το βάλεις στο μεγάλο πρόγραμμα και βάλεις πολλά ρούχα μέσα κάποια στα τσαλακώνει αλλά υπάρχει ένα πιο μικρό πρόγραμμα που τελειώνει γρήγορα και στα βγάζει σιδερωμένα απλά πρέπει να είσαι εκεί να το βάλεις κανα 2 φορές από την αρχή για να στεγνώσουν τα ρούχα. Το μυστικό είναι όταν τα βγάζεις από το στεγνωτήριο αμέσως να τα διπλώνεις και μετά στρώνουν και σιδερώνονται πιο εύκολα.

Αριαδνη να πάρεις chicco θα το βολευτείς και το enjoy fun καλό είναι αλλά και το living. Αφού θα στο πάρει η θεία σου δεν το συζητώ καν να το πάρεις μόνη σου.

Αννα ακριβώς το ίδιο νοιώθω κι εγώ. Αρχίζω και φαντάζομαι τον Στρατούλη μου δίπλα μου στο πορτ μπεμπε και τρελαίνομαι.

Έλενα και να το πάρεις το λαπτοπ στην κλινική δεν θα έχεις χρόνο να το χρησιμοποιήσεις. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni sugnwmi mperdeutika kai egrapsa to enjoy fun. Auta pou egrafa isxuoun gia to Living. Auto exw parei egw. An se endiaferei pes mou na sou dwsw to site.

Este mou nai tha to dokimasw auto pou les giati enas logos pou pira to stegnwtirio einai sigoura gia na glitwnw kai ligo sidero. To misw!

Delphine xronia polla! Xronia polla se oles pou einai idi manoules!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες :)

Χτες απο τα νεύρα μου, έψαξα αρκετά στο internet και διαπίστωσα ότι το enjoy fun το έχουν ασυγκρίτως φτηνότερο απο τα μαγαζια το ebaby και το bimbomarket.it.Θα πώ στη θεία μου τις τιμές που είδα και να ρωτήσει και αυτή πόσο της το δίνουν απο την αποθήκη της chicco, αν και χλωμό το βλέπω να της το δίνουν πιο χαμηλά, δεν ξέρω, θα δούμε.

Έλενα, ναι, πες μου το site, δεν έχω απορρίψει το living, απλά ανέβαινει αρκετά στην τιμή κατα πρώτον και κατα δεύτερον με έιχε προβληματίσει που δεν έχει διπλές ρόδες. Παρόλα αυτά, το έχω και αυτό υπόψιν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερουδια φουσκιτσες μου.

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ. [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου αυτον τον ευλογημενο ρολο να τον ζησουν ολες οι γυναικες του κοσμου.............Απο την πρωτη στιγμη που συνειδητοποιησα οτι μεσα μου φωλιασε μια νεα ζωουλα ειμαι περηφανη που πρωτα ειμαι μαμα και μετα γυναικα, συζυγος, ερωμενη, νοικοκυρα, εργαζομενη........

ΥΓ. Λειπαμε στη Βέροια 2 μερες και εχω μεινει πισω. Θα σας διαβασω καποια στιγμη ;);););) . Το μονο που προλαβα να κανω ειναι να μπω στο φεισμπουκ. Θα σας βαλω μια φωτο εκει για να δειτε την αφεντομουτσουναρα μου :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ ξέχασα να ευχηθώ στις δευτερομανούλες χρόνια πολλάααα. Και εμείς οι φρέσκιες του χρόνου να γιορτάσουμε όλες την ημέρα της μητέρας ευτυχισμένες και υγιείς με τα μωράκια μας αγκαλιά. Επιτέλους ανοίξαμε την κούτα με το καρότσι. Είναι τέλειοοο. Αμέσως πήρα το κολάι. Έβαλα το πορτ μπεμπε στη βάση με τα ροδάκια που είχα πάρει από το ΗΡΑ και το καθισματάκι του αυτοκινήτου στη βάση του καροτσιού προς το παρόν. Τα υπόλοιπα θα τα ανεβάσω στη σοφίτα μέχρι να τα χρειαστώ. Έβγαλα τα υφάσματα και τα στρωματάκια και τα έβαλα για ξέβγαλμα στο πλυντήριο. Μόλις στεγνώσουν θα τα ξαναντύσω και θα βάλω τα σεντονάκια του πορτ μπεμπε.

Είμαι όμως πολύ εκνευρισμένη με τον σύζυγο που για να ανοίξει την κούτα και να πάει και άλλη μία στην ανακύκλωση έγινε ο κακός χαμός. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τι παθαίνουν? Ζηλεύουν? :roll: Μας θεωρούν υπερβολικές που ασχολούμαστε με όλα αυτά και ότι δεν χρειάζονται κλπ κλπ. Όμως όταν έρθει η ώρα και τα βρίσκουν όλα έτοιμα από εμάς δεν λένε κουβέντα. :evil:

Τα νεύρα μου!!! :twisted::twisted::twisted:

Ευτυχώς θα φάω μουσακά το μεσημέρι να ξεθυμάνω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανακαλημερα φουσκιτσες μου και χρονια πολλα σε ολες τις μανουλες του κοσμου. Ευχομαι η Παναγιτσα να τις δινει υγεια, δυναμη και υπομονη :):):):)

Εμεις πηγαμε εκτακτως στη Βέροια την Παρασκευη και γυρισαμε εχθες. ΠΑραγγειλαμε τα επιπλα του πριγκιπα και μου εφυγε ενα βαρος. Αντε σιγα σιγα να οργανωνομαι και εγω ;);););)

Θα κατσω αργοτερα με την ησυχια μου να δω και τις φατσουλες σας και να σας σχολιασω.

Θα ξεκινησω να σας σχολιαζω γιατι φανταζομαι οτι ειπατε πολλα παλι :lol::lol::lol::lol:

Καταρχην Αλεκα μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ. Της ευχομαι να ειναι παντα γερη και τυχερη στη ζωη της, τα ματακια της ποτε να μην κλαψουν απο στεναχωρια, μονο απο χαρα και εσεις οι γονεις να ειστε γεροι και να την χαιρεστε. Με το καλο να δεχτειτε και τον παιδαρο στην οικογενεια σας κοπελα μου.

Φουσκιτσα μου καλως μας ηρθες. ΜΕ το καλο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλια.

Ελενα και εσυ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου. Γερος και δυνατος και με το καλο να ερθει το μπεμπακι σας στην αγκαλια σας :):):):):):)

Νατασα μαρια να τα εκατοστησετε. Ροδινη να ειναι η ζωη σας γεματη χαρες και γελια.

Μεμπουλα την πεθερα να την παρουνε στο Υπουργειο Οικονομικων. Θα μας λεισει ολα τα προβληματα χαχαχαχαχαχαχαχαχα. Απο ελλειμα να εχουμε πλεονασμα στο τελος και θα δανειζουμε εμεις στους αλλους :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΥΓ. Ελενα το σχολιο με την νοστιμια Θ Ε Ι Κ Ο !!!!!!!!!!!!!! Ακομη γελαω :D:D:D:D

Λιακι μου να ζησετε κοπελα μου, να ευτυχησετε, να γερασετε μαζι αγαπημενοι και να γεμισει η οικογενεια σας απο παιδικες φατσουλες. Με το καλο το μωρακι σας :):):):):)

Και εγω συμφωνω με τα κινητα!!!!!

Αυτα για την ωρα. Παω να ριξω το κριθαρακι. Μοσχαρι με κριθαρακι το μενου. Σας φιλω και ανυπομονω να δω τις μουριτσες σας ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ariadni apo edw to pira to living http://www.babystoreisernia.it/lang-en/1_chicco?p=2

alla boithisa kai mia fili mou kai brikame to chicco to enjoy fun me 352.00 mazi me metaforika to agorase apo auto to site. Nomizw pio ftino apo edw den to briskeis, to psaksame arketa mexri na to broume.

http://www.ebaby.gr/chicco-1-2-3-4-5-6- ... stprice.gr

Este thelw kai gw mousakaaaaa!! Egw exw fakes.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou k xronia polla se oles tis manoules...

egw simera pou elega den tha kanw tpt oute fagito... eskase o thermosifonas sta petherika mou k den exoun nero opote pali edw tha ginooun ola....

xthes to bradi egine k seismos xestika panw mou.. koimomoun k ksupnisa...

nai me to maraki exoume antalaksei tilefwna opote tha epikoinwnisoume k tha enoimerwsoume..

egw stin kliniki tha mpainw apo to kinito ama prolavenw na sas lew nea...

este ama mporeis vale mou tin vasi pou les gia to port mpempe me ta rodakia...

anna megia ta pragmatakia k egw stin arxi parakseneuomoun pou einai tosa polla gia ena toso mikro plasmataki...

pasxalaki megia ta pragmata tou prigkipa elpizw na ta xarei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

'Eλενα σε ευχαριστώ πολύ για το site. Απο κει που το αγόρασες, είδα το enjoy 279ευρώ, δεν ξέρω βέβαια τα μεταφορικά.

Επίσης στο ebaby το είχα δει.

Το βρήκΑ και φτηνότερο εδώ

http://www.bimbomarket.it/gr/en/trio-en ... P17682.htm

285 ευρω και 35 μεταφορικά και το καλύτερο πολύ πιο γρήγορη παράδοση απο τα άλλα.

Θα συνεννοηθώ αύριο και θα καταλήξω!

Καλή όρεξη κοριτσάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou, pos eiste simera?? xronia polla manoulessssss :):)

ego den koimithika kala tin nuxta giati ta didumakia mou kanane party!!! :ymparty::ymparty: sabbato bradu mallon eixan oreksi gia mpouzoukia kai xoreuane oli nuxta!!! :roll::roll:

elena me geia to stegnotirio kai to klimatistiko..

lia na zisete kai na eiste panta eutuxismenoi ;);)

fouskitsa bale photo na doume tin koilitsa sou...

aleka me ton koumparo marh????? o gunaikologos kalos einai??? :lol::lol: kai ego blepo diafora ponira oneira me gunaikes kai me part...a :oops::oops: alla panta protagonistei o antras mou :-p:-p ante perimenoume na kaneis facebook...

anna kalorizika ta pragmatakia tou mpempi sas... perimenoume photos ;)

nansy polu kali i pethera sou telika! mpravo pou sou ekane douleies...

este oloi oi antres ta idia kanoun!!! emena o dikos mou to teleftaio kairo barietai kai den kanei tipota!!! grrrrr

pasxalitsaki me to kalo na labeis ta pragmatakia sas...

koritsia oraia ta sxolia sas gia tin pethera mou, akoma gelao :lol::lol::lol: ti stigmi omos pou mou to eipe den gelasa katholou!!!! ;):o:o ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μενα κοριτσια!

χρονια μας πολλα στις ηδη μανουλες,αν κ ολες μανουλες ειμαστε ακομα κ οσες τα εχετε πρωτη φορα στη κοιλιτσα,να ειμαστε γερες να τα μεγαλωνουμε εγω μονο αυτο παρακαλω κ να ειναι κ τα παιδακια μας γερα κ με το καλο ολες οι γεννες!οι πρωτομανουλες εχουν να ζησουν τρομερες στιγμες αλλο να στο λενε κ αλλο να το ζεις,οταν δειτε τα μωρακια σας θα τρελαθειτε.δεν εχω νιωσει τοση πολυ ευτυχια οση οταν γενησα κ μου εφερναν στο δωματιο του μαιευτηριου το παιδι,ποση λαχταρα ειχα να μου τον φερουν,δε θα ξεχασω ποτε αυτα που ενιωθα.

σημερα πηγε ο αντρας μου με την αδελφη του να παρουν λουλουδια στη πεθερα κ πηραν μαζι κ τον τονι κ μου εφερε το μωρακι μου ενα μπουκετακι με ροζ τριανταφυλλα κ μια πολυ ομορφη καρτουλα με ευχη.συγκινηθηκα πολυ κ ας μη καταλαβαινει τι κανει το γλυκουλι μου..

κουραστηκα πολυ σημερα με το τραπεζι,το παλιοπαστιτσιο ειναι το αγαπημενο μου φαι αλλα πολυ μπελας κ ηρθαν κ η πεθερα με τη κουναιδα κ οσο κ να ειναι δικα σου ατομα κουραζεσαι κ ας με βοηθησαν.τελοσπαντων ωραια περασαμε,το απογευμα θα ερθουν οι δικοι μου για καφε.

αυριο ο αντρας μου θα ειχε ρεπο κ ηταν να παμε γιατρο,τελικα κατι αλλαξε κ θα παει απογευματινος στη δουλεια κ ετσι θα τον παρω τηλ να παω στο ρεπο μου τη τεταρτη.κ εχω ξενερωσει γιατι ηθελα να την δω τη μπεμπα κ μου τη σπαει να με βγαζουν απο το προγραμμα μου.

ο καιρος πολυ περιεργος,λες θα βρεξει δε θα βρεξει..δε με νοιαζει,οτι κ αν κανει,σπιτι θα ειμαι ετσι κ αλλιως.

αυτα κ απο μενα παω να βαλω κανενα πλυντηριο αν κ φοβαμαι οτι θα βρεξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia ti kanete.

Emeis pigame to kafedaki mas pali paralia, edw kanoun mpanio kanonika san na einai Iounios itan simera oi paralies gemates.

Koritsia apofasisa oti den mporw na trww kanonikes merides pia....prepei na trww ligotero fatito giati meta akoma kai nero na pio mou erxete sto laimo, ti einai auto to pragma twra, toso polu na piezetai to stomaxi mou?? Xtes pou bgikame gia fagito eida kai epatha pali na koimithw.

Ariadni xairomai pou se boithisan ta site...pantws an to brikes pio ftino apo auto to Italiko mi nomizeis oti kanoun polu na to steiloun...molis ekana tin paraggelia efuge tin idia imera kai sou exei kai site na parakolitheis tin poreia tou kai irthe mesa se 1 ebdomada.

Este se auti ti basi mpainei mono kalathouna h kai port mpempe???

Koritsia tha xrisimopoiisei kamia sas to port mpempe gia tis arxes ??

Egw den exw parei kalathouna kai elega na to exw sto port mpempe stis arxes sto dwmatio mou. Tha boleuei??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου!

Μανουλιτσες χρόνια μας πολλα για την ημέρα, να είμαστε καλα και να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας.

Είχαμε παει σε παιδικα Γενέθλια απο το πρωι και γυρίσαμε πριν λίγο, ωραία περάσαμε.

Αγγελική κάπως έτσι λες να είμαστε σίγουρα όταν μια είναι στις μέρες τις οι άλλες θα την σκεφτόμαστε, Internet λέω να έχω και εγω τώρα που το είπατε, έχω ασύρματο οπότε γιατι να μην το πάρω.

Κατερίνα με γεια τα πράγματα για το δωμάτιο του μικρού σας, ξεμπερδεψες με αυτά.

Βικακι σου έφερε λουλούδια ο Αντωνακης σου, τι όμορφα που θα αισθανθηκες, εμένα μου έφερε η μικρη την Παρασκευή κάρτα απο το σχολείο ζωγραφισμένη απο τα χεράκια της και έλιωσα.

Έλενα το portbebe του καροτσιου το χρησιμοποίησα εγω στην μικρη μου κοιμήθηκε εκεί το πρώτο τετράμηνο δίπλα μου και με βόλεψε πολυ, δεν είχα αγοράσει ούτε καλαθουνα ούτε λύκνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοιλουμπάκια. Αχχχ εγώ μόλις έφαγα τα πρώτα κερασάκια από την κερασιά μου. Από τότε που την πήραμε δεν είχα ξαναφάει. Ήταν τέλεια.

Έλενα στη βάση έχω ήδη βάλει το πορτ μπεμπε του καροτσιού για να κοιμάται εκεί ο μπέμπης τον πρώτο καιρό. Εϊναι και για καλαθούνα και για πορτ μπεμπε. Στην αρχή νόμιζα ότι δεν χώραγε το πορτ μπεμπε αλλά τελικά ανακαλύψαμε ότι είχαμε βάλει λάθος τα 2 επάνω σιδεράκια :lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kangouraki kai gw auto exw skopo na kanw, ton prwto kairo na koimate se port mpempe. Eixes balei esu kamia basi??

Este les na kanoun ola ta port mpempe panw se auti ti basi?? Anarwtiemai an tha kanei to diko mou giati alliws pou na to balw katw sto patwma??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

'Ελενα αυτή στο Ήρα δεν ήξερε ποιο πορτ μπεμπε θα έβαζα κάνει για όλα τα πορτ μπεμπε. Άλλωστε κι εγώ κι εσύ chicco έχουμε οπότε οι διαστάσεις είναι έτσι κι αλλιώς ίδιες. Αυτή η βάση βολεύει γιατί έχει και ροδάκια και το μεταφέρεις όπου θέλεις. Στην αρχή σκέφτηκα να το βάλω πάνω στη βάση του καροτσιού αλλά τελικά την βάση θα την έχω μόνιμα στο αυτοκίνητο και θα βάζω το καθισματάκι του αυτοκινήτου για την βόλτα του μικρού Στρατούλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...