Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο5 Show Must Go On!


Recommended Posts

Πασχαλιτσάκι εγώ πάω στην διεύθυνση επάνω και πατάω enter για ανανέωση και όταν έχει γράψει κάποια κάτι καινούριο μου το βγάζει εκτός και αν έχει πάει σε επόμενη σελίδα. Σε αυτή την περίπτωση τσεκάρεις κάτω κάτω αν είσαι στην τελευταία σελίδα ή έχει και επόμενη. Λοιπόν έψαχνα μπουρνούζι στραπλες και δεν βρήκα. Βρήκα όμως εδώ http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004 ... 9V7MPV8500 Εσείς έχετε δει πουθενά εδώ? Αλλιώς σκέφτομαι να το παραγγείλω. Μετά σκέφτηκα να πάρω σκρατς και να φτιάξω σε μια μοδίστρα αλλά όσο θα μου κοστίσει η μοδίστρα κάνει να το παραγγείλω οπότε δεν λέει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αλεκα μονο μια βεβαιωση θελει απο τον γιατρο..εγραψε σε ποια βδομαδα ειμαι,την τελευταια περιοδο κ πητ..το ονομα κτλ κ οτι χορηγητε για τον οαεδ.

για το νοσοκομειο για το φ.τ κ για την καισαρικη..για να πω την αληθεια πολυ χαρηκα.. 1500ε θα γλιτωσουμε..δανεικα θα τα παιρναμε,εκτος αν μας τα εδινε κανενας ετσι....που τετοια τυχη..

πασχαλιτσακι αν ηξερα θα ρωτουσα σημερα που πηγα εκει..δεν το ξερω αυτο..αλλα εχεις χρονο ακομα..εχω την λιστα με τα ποσα για την γενικη κλινικη..3 μερες 4 κλινο ειναι 1030ε + 130ε παιδιατρος 80ε φαρμακα αναισθησιας.. με την καρτα ειναι απο 1030ε 750ε τελικη τιμη για φ.τ και 3 μερες..

ο γιατρος χωρια εννοειτε!!!

βικακι κεγω ποναω πολυ.. κατω χαμηλα μπροστα κ η μεση με πεθαινει..οσο για την πλατη δεν το συζηταω... :cry::cry:

εστε κ εγω πηρα μια νυχτικια κ 2 πυτζαμακια...φτανουν τοσα..2,5 μερες ειναι.. αυτο που χαρηκα ,μακαρι δλδ να πανε ολα καλα οτι θα παμε για φ.τ ..η βαλιτσα εκλεισε πια..μονο το νεσεσερ αφησα,για να βαλω οδοντοβουρτσα,βουρτσα για τα μαλλια κ κανα καλλυντικο,αλλα στο τελος αυτα..την ιδια μερα δλδ.. αν τα θυμηθω κιολας.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλιτσάκι εγώ πάω στην διεύθυνση επάνω και πατάω enter για ανανέωση και όταν έχει γράψει κάποια κάτι καινούριο μου το βγάζει εκτός και αν έχει πάει σε επόμενη σελίδα. Σε αυτή την περίπτωση τσεκάρεις κάτω κάτω αν είσαι στην τελευταία σελίδα ή έχει και επόμενη.

Σωστα τα λες εσυ και το Ναταλακι. Ποιος ξερει τι πατησα και δεν μου το εβγαλε :o:o:o:o:o:o:o:o . Μηπως να το παρω αποφαση οτι ειμαι χαζη :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια!ΤΙ ΓΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΦΕΤΕ!

σας διαβάζω κάθε μέρα και όταν παω να σας γράψω πάντα κατι μου τυχαίνει!απο την πρωινη δουλεια εχω σταματησει αλλα το απογευμα τα ιδιαιτερα μου τα συνεχίζω!σήμερα καναμε και το δευτερο μαθημα ανώδυνου, μας εδειξε η μαια ασκήσεις γυμναστικής και αναπνοες!μπορει για τις δευτερομανουλες να μην εχουν νοημα αλλα τουλαχιστον τις πρωτομανουλες εστω και θεωρητικα μας προετοιμαζουν για το τι εχουμε ναντιμετωπίσουμε!Την επόμενη φορα θα πάμε με τους αντρες μας!! σχεδον τις ετοιμασιές τις εχω τελειωσει κλαι γω, κατι λεπτομερειες θέλω ακόμη να παρω και να μαι ετοιμη γιατι αγχωνομαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e kala den sas prolaveno !!!!!! to exo parei pia apofasi den mporo na sas parakolou8iso den vrisko to xrono na grapso k na sxoliaso ma k eseis vre koritsia glosa den vazete mesa :lol:

sas efxomai oles na eiste kala k as min prolaveno na sxoliaso k me to kalo na kratisoume oles ta morakia mas agkalitsa !!!!!

filakia polla koritsia stis 30/apriliou exo ti b epipedou efxomai na einai ola kala 8a sas ehmeroso filakia se oles !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα το μπανακι μου, ξυριστηκα σχετικα ευκολα ακομη και ειπα να σας απολαυσω μιας και ο συζυγος βλεπει μπαλα μπαλα!

πασχαλιτσακι πηγαινε να βγαλεις καρτα ετσι και αλλιως δε χανεις τιποτα μονο κερδιζεις! οσο για το τι πατησες ειπαμε ειμαι και εγω ξανθια με ριζες ρωσοποντιακες!!!!

σταυρουλα σε τι θα το χριαστεις αυτο το μπουρνουζι??? ωραιο ειναι.... και εγω τις μικρες γαζες εχω

μαρακι με το ιδιο χαρτι θα πας και στο ΙΚΑ για να σου δωσουν το βοηθημα τοκετου... παντως θα το ψαξω καλα για τον ΟΑΕΔ και θα σας ενημερωσω ολες σας!

βαλιτσα δεν ξεκινησα ακομη να φτιαχνω γιατι δεν εχω τελειωσει με τις αγορες, φτιαχνει η πεθερα στο χριστο σε μαξιλαρι βελονακι για το νοσοκομειο γιαυτο!

κικιτσα θελουμε φωτο βαλτες στο προφιλ σου να τις δουμε απο εκει!

μινακι μου που να μας πιασεις! εσυ να μπαινεις και να μας λες τα νεα σου και οτι απορια εχεις για να στη λυνουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα γενικότερα εγώ έχω πάψει να χρησιμοποιώ πετσέτες. Το χειμώνα μόνο το κλασικό μπουρνούζι αλλά το καλοκαίρι με ζεσταίνει και προτιμώ αυτές τις στραπλες μπουρνουζοπετσέτες. Είχα βολευτεί μία που είχε δώρο ένα περιοδικό μόδας πέρσι αλλά ήταν πολύ μικρή σε μέγεθος με το ζόρι μου έκανε τότε πόσο μάλλον τώρα. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω να σου πω την αληθεια μου αρεσει να εχω τα νερα πανω μου οταν βγαινω απο το μπανιο... δηλαδη σκουπιζομαι πολυ απαλα και μετα ντυνομαι βρεμεγμενη και αφηνω παντου τα αποτυτωματα μου!

παντως φαινεται αρκετα βολικη ετσι που ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα κι εγώ δεν σκουπίζομαι τελείως απλά φοράω αυτό και βγαίνω. Και γι'αυτό το λόγο έχω και ένα ζευγάρι πετσετέ παντόφλες για να απορροφάει τα νερά :lol: Είναι ότι πρέπει για καλοκαίρι και μάλιστα αυτή που είχα εγώ από το περιοδικό ήταν και για την παραλία. Με βόλευε πολύ γιατί μπορούσα εύκολα να αλλάξω μαγιό στην παραλία με αυτή την πετσέτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες!!!!!!!!!!!τι κανετε? εχω ποσο καιρο βρε κοριτσια που βλεπω στον υπνο μου ολο για γεννες κ κατι παρομοια τελος παντων..ξυπναω κ λεω μετα εχω ακομα μελλον.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

Κ ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΝΕΙΡΑ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΑ.ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΓΧΟΣ ΜΑΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΟΝΕΙΡΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ..ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΕΡΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσια!επιτελους ο καιρος εφτιαξε!δεν καθομουν που δε καθομουν σταυγα μου, τωρα δηλ που εχει και ωραιο καιρο τι θα κανω?!ετοιμαομα;ι να παω για δουλειτσες-ψωνια και για καφεδακι!

συλληπητηρια για το παππου νανσυ μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koiloumpes...

ti kanete. Simera tha exei zesti.

Sugxaritiria gia oses kanan eksetaseis ante siga siga oles na teleiwnoume!

Auto to mpournouzi polu m'aresei Este. Den to eixa skeftei gia mpournouzi kai to diko mou einai xontro mono gia xeimwna.

Koritsia xtes episkeftika ti geitonisa mou pou gennise ton Augousto kai mou elege oti tin bolepsan polu auta ta pio mikra sentonakia pou itan gia port mpempe giati kai gia tin kliniki ta alla sentonia einai polu megala leei alla kai to kalokairi stin kounia to skepaze to mwro me ena mikro sentonaki giati to allo itan terastio kai barainei to mwro!

Opote me blepw na pernw kai tetoia.

Mou edeikse episis kai kati san gazes megales, den kserw pws ta lene, ta opoia mou eipe oti ta pige stin kliniki kai me auta ekanan mpanio kai skoupizan h katharizan to mwro. Lew na paw aptin kliniki na parw ti lista me to ti xreiazomai akribws gia na min pernw pragmata pou den xreiazomai. Nomizw oti h kathe kliniki exei ta dika tis opote kalo tha itan na to kanete oles auto gia na kserete akribws!

Thelw kai gw na paw gia douleies kai gia pswnia kai gia kafe simeraaaa!!

Oso gia ta oneira...re koritsia egw olo efialtes blepw alla kai polu paraksena oneira, afou lew tou antra mou de xreiazete na blepw thriller pou m'aresoun pia, ta blepw ston upno mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΙΚΙΤΣΑ.

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΘΕΛΑ ΕΝΑ ΦΡΕΝΤΑΚΙ..ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΨΩΝΙΑ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΘΩ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΛΟΓΩ ΔΙΔΥΜΩΝ.ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΣΑΚΟΥΑΓΙΑΖ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΒΑΛΙΤΣΑ ΟΧΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ.ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΞΕΡΑ Κ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ Κ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΣΤΟ ΒΑΡΟΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΔΕ ΘΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΟΩΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΠΩΣ ΟΧΙ ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλίτσες. Delphine μου έχεις άγχος για τον τοκετό?

Λοιπόν το site που σας είχα δώσει αυτό http://babylife.skroutzstore.gr/c.Kouve ... 89689.html είναι αυτό http://www.babylife.gr/ απλά σε αυτό που σας έδωσα έχει για κάποια τιμές. Το 2ο έχει πιο καλές φωτογραφίες από τα προϊόντα οπότε αν σας αρέσει κάτι ψάχνετε την τιμή στο 1ο λινκ. Εγώ σκέφτομαι να πάρω από εκεί την τσάντα αλλαξιέρα (ρώτησα διάσταση και μου είπαν 45χ15χ35) αλλά δεν ξέρω ποιο σχέδιο να πάρω και σε τι χρώμα (το γαλάζιο ή το κίτρινο για να την έχω και μετά σε περίπτωση που κάνω κοριτσάκι). Ίσως πάρω και καμία κουβέρτα αγκαλιάς από εκεί. Σας βάζω photo από τις τσάντες.

kikitsa καλή βολτίτσα.

Έλενα πέρα από την κλινική θα χρειαστείς κι εσύ μετά για το σπίτι οπότε ακόμα κι αν έχουν στην κλινική δεν θα πάνε χαμένα. Χαχαα γέλασα πολύ με τα όνειρα. Εμένα δεν μου αρέσουν τα θρίλερ αλλά τα βλέπω κι εγώ στον ύπνο μου. Για την γέννα δεν βλέπω γιατί δεν έχω αγχωθεί καθόλου.

Όσο για το μπουρνούζι, βρήκα και ένα πιο παιχνιδιάρικο και πρέπει να είναι και πιο απαλό γιατί έχει και κασμιρ μέσα (το λέει στην περιγραφή) και η τιμή παραμένει τέλεια. Αυτό http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004 ... HBHEQTHTU2Απλά είναι λίγο πιο κοντό γύρω στα 70 εκατοστά μάκρος. Αργότερα θα σας βάλω photo και από τα πιτζαμάκια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nancy nai esu isws tha prepei na etoimazesai kai pio nwris...alla ti sto kalo eixes balei se 2 balitses???

Tosa polla pragmata tha mazeutoun??

Este wraia ta mpournouzia...alla esu den tha eprepe na pareis to deutero pou ebales giati den kserw an eides...alla exei olo gluka panw!!!! xaxaxa

Mou aresei h galazia tsanta pio polu. H tsanta einai kati mikro pou mporei aptin polu xrisi na xalasei kai argotera sto deutero perneis mia alli, den einai kati akribo gia na to pareis oudetero.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα χαχαχαχααα έχεις δίκιο μεν αλλά όταν θα το φορέσω θα έχει τελειώσει η ιστορία αυτή. Ειδικά αν δεν πάρω και καθόλου ινσουλίνι αφού πηγαίνω καλά στις μετρήσεις θα είναι σαν να μην είχα ποτέ πρόβλημα. Ποια γαλάζια σου αρέσει με τα λαγουδάκια ή η άλλη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Me to lagoudaki!!

Nai exeis dikio opote tha bgaleis to axti sou me ta gluka! ;) Akoma kai ta rouxa pou agorazeis gluka tha deixnoun!!! xaxa

pantos mou aresoun...tha psaksw kai egw gia tetoio mpournouzi.

Se ellinika site ap'oti eida sta grigora den to exoun e?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia... este emena mou arese i laxani pou exeis valei.... aleka apo dw den tha to vreis pane ston oaed mia volta k rwta... maraki k egw exw ponous stin esi k xamila stin koilia wres wres...

na rwtisw kati tis gazes ti tis theletai gia to mwro? k apo servietes gia mas poies tha paroume? tis tena?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μπα δεν τρελαίνομαι άντε να φάω κανα 2 στην αρχή για την λιγούρα γενικότερα δεν τρώω γλυκά. Είμαι πολύ εγκρατής απλά το ζάχαρο είναι ιδιαίτερη περίπτωση. Αφού εδώ σου λέω έπινα γάλα το πρωί και μου το ανέβαζε 180. Απλά θέλω να γυρίσω στις παλιές μου διατροφικές συνήθειες χωρίς να σκέφτομαι όταν θα μετρήσω το ζάχαρο τι θα δείξει. Το μπουρνούζι το έψαξα με διάφορες ονομασίες στο google αλλά δεν το βρήκα. Μπουρνουζοπετσέτα με σκρατσ, με λάστιχο, δεν μου έβγαλε τίποτα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΙ ΓΑΖΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΕΝΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕ ΟΡΟ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ..ΑΧ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΟΥΤΑ :lol::lol::lol:

ΕΛΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΜΕΓΕΘΟΣ ΒΑΛΙΤΣΑΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΙς ΠΑΝΕΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣ Κ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΕΞΟΔΟΥ Κ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΕΓΕΘΟΣ ΒΑΛΙΤΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΙΣ ΠΥΤΖΑΜΕΣ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜ.ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ Κ ΜΕ ΤΙΣ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΚΑΛΥΝΤΙΚΑ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ΡΟΥΧΑ ΕΞΟΔΟΥ Κ ΤΗΝ ΦΟΡΜΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΛΩ Κ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΑΖΙ..ΗΜΟΥΝ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΣΕ ΑΥΤΑ :lol::lol: ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΑΡΖΑΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ ΟΛΟ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΘΑ ΜΑΣΤΕ :lol::lol: ΘΑ ΠΛΕΝΩ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΩ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΠΙΑΝΕΙ Κ ΘΑ ΠΕΤΑΕΙ..

ΤΩΡΑ ΜΕ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ ΤΙΣ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕVERYDAY ΤΙΣ ΧΟΝΤΡΕΣ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.Κ ΘΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑ Κ ΣΕΡΒΕΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ..ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΕΠΙΛΟΧΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑ 40 ΜΕΡΕΣ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΩ..

ΕΣΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΤΣΑΝΤΕΣ ΤΙΣ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΕΞΟΔΟ;;ΘΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΛΥΣΙΜΟ..ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΞΩ Κ ΗΤΑΝ ΜΕΣ ΤΗΝ ΒΡΟΜΑ!Κ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΑ ΚΙΟΛΑΣ :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...