Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

Φιλεναδιτσες μολις μπηκα κ ξυπνησε η Κωνσταντινα....κ εχει κ γκρινια οποτε θα ευχηθω μονο στο Δεσποινακι να χαιρεται τον αντρουλη της!!!πως πηγε το γευμα με τα πεθερικα; :):):lol::lol::lol:

ελπιζω να ξαναμπω πιο μετα!!φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κανετε κουκλιτσες? Μπηκα κι εγω για λιγο στα κλεφτα! Απο οτι καταλαβα γιορταζει ο αντρουλης της Δεσποινας? Να τον χαιρεσαι Δεσποινακι μου!!! Ειδα και τις φωτο! Φωτεινη επαθα πλακα με τον παιδοτοπο που εκανες στην αυλη! Και ο Αλεξ σκετο κουκλι, φοβερος ο μακρυμαλλης!!! Και τα ζεμελινια ομως δεν πανε πισω! Η Δημητρα σβουρα και το Χρυσανθακι τρελλα στο ποδηλατο!!! Φουφουκι θα το πω κι εγω αλλα ρε συ φαινεσαι για 18 εχουν δικιο τα κοριτσια! Και οι κορουλες σου...τι να πω! Με τα κοτσιδακια τους....κουκλια! Το Αγγελικακι νουμερο! Τσιριζει ή δειχνει τα δοντακια τα καινουργια? Αχ, φευγω τα υπολοιπα απο αυριο! Φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

Εμείς εδώ, όλα καλά. Οι μέρες του Πάσχα πέρασαν με πολύ παιχνίδι, δουλίτσες και πολύ φαγητό. Τώρα τα κεφάλια μέσα και από σήμερα μαθήματα. 17/5 κλείνουν τα σχολεία :ymparty::ymparty:

Ο Άλεξ έβγαλε τους πρώτους του κυνόδοντες, 2 κάτω, οπότε μένουν οι πάνω. Εμβόλιο δεν έκανε όπως θα έπρεπε γιατί ο γιατρός εκτός Ρόδου. Μάλλον το Σάββατο. Ήρθε και η κουκέτα.

Πως σας φαίνεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσούδια που λέει και μια ψυχή!΄

Μόλις κάναμε εμβόλιο....έπεσε το σχετικό μπουα μπουα.2 ετών ξαναπάμε πάλι,εκτός μας είπε αν θέλουμε να το κάνουμε νωρίτερα,δεν υπάρχει θέμα.Δε μας ζύγισε ούτε μας υψομέτρησε,είχε πολύ κόσμο μόνο ακροαστικά μας πήρε.Αλλά και τι νόημα έχουν οι μετρήσεις πια,αφού τρώνε και μεγαλώνουν το καταλαβαίνω από τα ρούχα και τα παπουτσια.

Χθες τίποτα δεν έγινε επί του κρεβατιού,αφού η Χρυσάνθη είχε άλλα πλάνα για μας και δε κοιμόταν παρά χοροπηδούσε αυτή στο κρεβάτι μας.γκρρρρρρ

Όλη μέρα είχε τέλειο καιρό ήμασταν έξω που να συμμαζευτούν μετά.

Και πάνω που έλεγα ότι στρώσαν τα παιδάκια μου τα μάτιαξα...Τα βραδινά εγερτήρια συνεχίζονται.

Αλεξάνδρα μου μπορεί να φάει μαύρη σοκολάτα το Κωνσταντινι;Τι καλά...κάτι είναι κι αυτό.Όσο για τις μαγειρικές σου προσκυνώ και παγωτό hand made....

Χρόνια πολλά σε όσες έχετε εορτάζοντες.Εμένα μόνο το βαπτιστικό μου γιορτάζει και το αφεντικό μου και έφερε να κεράσει,πως το πάθε....

Αντε φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είναι τελειωμενο το δωμάτιο. Θέλουμε προστατευτικά για σκαλα και πάνω κρεβάτι, στρώματα, ζωγραφιες στους τοίχους, κουρτίνα.

Έλεγα να πάρω αυτοκόλλητα αλλά ο άντρας της ξαδέλφης μου (τρελός αμερικάνος) ζωγραφίζει και είπε να έρθει αυτός να το φτιάξει. Δεν έχω δει δουλειά του, ελπίζω να μην χρειάζεται μετά να το περνάω βάψιμο το δωμάτιο.

Μέχρι τελος Μάη ευελπιστώ να μετακομίσει εκεί ο Αλέξανδρος. :ympray::ympray:

Η μπέμπα μια χαρά. Την Πέμπτη που είχα γιατρό ήμουν 26 εβδομάδων και ζύγιζε 1 κιλό ακριβώς. Ο Αλεξ 25 εβδ ήταν 1.015γρ, οπότε με προετοίμασε ο γιατρός ότι πάλι θα ξεπεράσουμε τα 4 κιλά (ο Αλ γεννήθηκε 4300). Πάλι θα με ακούσει όλο το νοσοκομείο! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα στα δικά σας.

Δεν μου λέτε, θέλετε να με αποτρελάνετε;

Δεν μας έφταναν οι γνωστές/άγνωστες συγγραφείς της κακιάς ώρας, Χαρά και Φούφου, τώρα αναδύθηκαν και τα νέα ταλέντα της λογοτεχνίας, οι συμπεθέρες Ρούλα και Αλεξάνδρα, που για να διαβάσεις ένα μήνυμα θες χαλαρά μια ωρίτσα. :evil:~x(~x(~x(

Ευχαριστώ που θαυμάζετε τον Αλεξανδρο από τις φωτογραφίες, από κοντά είναι ακόμα πιο ωραίος :lol::lol::lol::lol::lol: . Και ο κήπος/παιδότοπος καλός είναι. Να έρθετε να αμολήσετε τα καμάρια να παίζουν.

Μαράκι μάλλον μόνη σου τα βγάζεις καλύτερα πέρα με τις μικρές. ;) Οι τρελοκοτσιδούλες σου μια χαρά παιρνουν στην παιδική χαρά. Πάντως στο λέω ετοιμάσου μόλις μεγαλώσει και άλλο η Δημ να σου ζητάει σκυλάκι. Το παιδί φαίνεται πόσο φιλοζωο είναι :lol: σε αντίθεση με εσένα.

Φουφου τρελές φατσούλες οι δικές σου. Η Στελλα πάντως όταν φοράει τα γυαλάκι αλλάζει τελείως πρόσωπακι. Για εσένα τα είπαν και τα κορίτσια, σαν 18χρονο! Και πάλι πίσω στο νησακι, τις βολτιτσες και τα καφεδάκια με τα γειτονακια. Μετακομίσανε;

Αλεξανδρα την έμαθε όλη τη φύση η Κων; Πάπιες , κατσικουλες, μαργαρίτες, μπράβο το κορίτσι. Και τη πονηροφατσα στο διπλό κρεβάτι με το τηλεκοντρολ στο χέρι! :lol: Μηπως σου φαίνονταν άνοστα αυτά που έφτιαξες επειδή δεν τις έχεις συνηθίσει αυτές τις γεύσεις; Το παγωτο, όπως είπε η Φ, μην περιμένεις να πηξει στη μηχανη. Εμενα μόνο 20 λεπτα λένε οι οδηγιες στη μηχανη.

Δέσποινα πως ήταν η χθεσινη μέρα;;;Να χαίρεσαι τον αντρουλη σου. Τα πεθερικά φέρθηκαν κόσμια;;

Άρια :x:-* Η Μαριλού θεριεύει;

Μάγδα ιππασία από τώρα ο Β;; Και εσύ παλιομουχρίτσα τις γεμίζεις τις σελίδες;! :twisted: Κανονικός παρλαπίπης και ο δικός σου. Μέχρι και με την αραχνη έπιασε κουβεντουλα; :D Πολύ χαιρομαι για τη νονα του Β, ακουγεται χρυσός άνθρωπος.

Δεν προλαβαινω άλλα. Θα επανελθω, φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια μου!!!Μπήκα μονο να πω Χρόνια Πολλα στην Δεσποινούλα, να χαίρεται τον άντρα της και τα υπόλοιπα το απογευμα!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια;

εμεις ας τα λεμε καλα.με εφαγαν τα ξενυχτια και τα ποτα το σαβ/κο.το σαββατο τελευτεα στιγμη αποφασησαμε να παμε σε ενα μαγαζι που ειχε ζωντανη μουσικη νησιωτικα γυρισαμε 6 το πρωι στο σπιτι...κοιμηθηκα σκαρτη 1 ωρα γιατι ξυπνησε η μαρισα και μετα τη κυριακη το μεσημερι ειχαμε γιορτη οποτε σερι ολη μερα τα παιδακια κουραστηκαν και γυρησαμε 8 το βρασυ σπιτι επεσαν ξερη οι μικροι και μετα εμεις!!!

εχουν παθει κατι οι αντρες με τη κουζινα; :lol::lol::lol: εκει ηθελα να.......... και ο δικος μου! :lol::lol::lol::lol: ρε τι εχουμε παθει!!!!!!

απο κεφια δεν εχω τρελα η μαρισα τσιριζε παλι σημερα και την πηρα οπως ηταν και την εβαλα για υπνο χωρις να τη δειρω βεβαια τη μαλωσα λιγο και οκ!

φωτεινουλα καλοριζικη η κουκετα ειναι φοβερη!!!!!και εγω της μαρισας το δωματιο ειχα κανει ζωγραφικη ενα θεμα μονη μου...στον ιακωβο ομως δεν τα καταφερα αφου ειχα τη μαρισα!εβαλα αυτοκολητα!

μαρακι μια χαρα τα κατεφερες ειδες που φοβοσουν;;;το δοκιμασατε το εργαλειο;; ;););)

φουφουκα ωραιο το νησι ε;ολο βολταρετε!αυτα τα καλα εχουν τα νησια και το καλοκαιρι θα το καταευχαριστηθουν τα παιδακια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σε ολους τους εορταζοντες!!!!

αλεξανδρα πως τα παει η μικρη με το φαγητο;

μαγδουλα ολο ψησταριες μου εισαι ε;μια χαρα ωραια πραγματα!!!!

κοριτσακια κλεινω ειρθε ο συζηγος για φαγητο!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια!Πώς είστε σήμερα;Εμείς γυρνοβολούσαμε όλη μέρα.Δε δούλευε ο αντρούλης και πήγαμε μία βολτίτσα,πήρα κι ένα βιβλιαράκι,γιατί δεν είχα να διαβάσω κι είχα τρελαθεί και μετά πήγαμε για φαγητό με ένα φιλικό ζευγάρι.Ωραία περάσαμε.Να σας πω τι έπαθα.Εχθές όπως σας είχα πει,ελειπε ο αντρούλης από το σπίτι.Εβαλα για ύπνο τα κορίτσια και κοιμήθηκαν μια χαρά.Κατα τις 3,30 ξύπνησε η Αγγελική,πήγα τελοσπάντων και ξανακοιμήθηκε.Μετά όμως ξαγρύπνησα κι είχα τη φαεινή ιδέα να δω τηλεόραση.Είχε λοιπόν μία εκπομπή με θέμα τους βιασμούς.Ελεγε για ένα συγκεκριμένο psycho που δρούσε ανενόχλητος επί δεκα χρόνια 1976-1986 και ακόμα δεν έχει συλληφθεί.Στην Αμερική όλα αυτά.Χ@@@@@κα επάνω μου!Ελεγα πως αν δεν ξημερώσει δε θα κοιμηθώ.Κάποια στιγμή και πριν τελειώσει το ντοκιμαντέρ αυτό φώναξε η Στέλλα:"μαμά έλα θέλω λίγη παρέα",την πήρα δίπλα μου,χωρίς δεύτερη κουβέντα,λες και χτύπα ξύλο αν συνέβαινε κάτι θα έμπαινε μπροστά το παιδί. :lol::lol::lol: Τελικά κοιμήθηκα και μόλις γύρισε ο αντρούλης,ένιωσα ξανά ασφάλεια και θαλπωρή. :x

Άλεξ,τι έγινε;Το ζουζούνι ηρέμησε ή έχει ακόμα γκρίνια;

Αριάκι,απολαμβάνεις τον αντρούλη;Η Αγγελική δε θυμάμαι τι κάνει εκεί,αλλά γενικά είναι καραγκιόζης και κάνει γκριμάτσες. :P:P

Μαράκι,είδες τα σκατούλια;Ούτε να ........ δε μας αφήνουν.Είναι γεγονός ρε παιδι μου.Όταν θέλουμε να κάνουμε κάτι και το προγραμματίζουμε από πριν,λες και το ξέρουν και μας χαλάνε τα σχέδια.Να χαίρεσαι το βαφτιστηράκι μα πάνω απ'όλα το αφεντικό. :lol::lol::lol:

Φωτεινούλα,τέλεια η κουκέτα.Μου αρέσει που έχει διαδρομάκι,για το πάνω κρεβάτι και τόσο ευρύχωρα σκαλάκια.Μου φαίνεται πολύ ασφαλές αυτό.Καλορίζικο!Ο Άλεξανδρούλης θα κοιμάται κατευθείαν επάνω ή μέχρι να πάει και η μπουμπού στο κρεβάτι της,θα κοιμάται στο κάτω;Με το καλό να το ετοιμάσετε το δωματιάκι σας. :D Μια χαρά και η μπεμπούλα,θρεφταράκι! :D Όσο για τον παιδότοπό σας,εμείς δεν είναι καθόλου απίθανο να έρθουμε προς τα μέρη σας κάποια στιγμή,οπότε δηλώνουμε από τώρα συμμετοχή. :lol::lol::lol: Ευτυχώς τα γειτονάκια δε μετακομίσανε ακόμα. :mrgreen: Καλό μάθημα!

Καλημέρα,Ρουλάκι!

Βικούλα,τα έτσουξες κι εσύ το ΣΚ ε;Και πολύ καλά έκανες.Και οι παντρεμένες έχουν ψυχή.Α,σιγανοπαπαδιά κι εσύ....κουζινάτο ε;;;;;;;Κανονίστε κι εσύ κι η Άλεξ να κάνετε κανα παιδί και να σας βγει με σκούφο μαγειρικής. :lol::lol::lol: Ναι,κι εγώ αυτό πιστεύω.Το καλοκαίρι θα το καταευχαριστηθούμε και πολύ περισσότερο τα παιδάκια μου.Μακάρι!

Αυτά κοριτσάκια,πάω να ξαπλώσω και να ξεκινήσω το καινούργιο μου βιβλιαράκι!!!Φιλάκια!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!τι κανετε;εγω ειμαi λιγο πτωμα…το βραδυ δεν κοιμηθηκαμε καλα,ξυπναγε η Κωνσταντινα κ εκλαιγε κ δεν ξερω γιατι…εχει κοψει το φαι,εχει κοψει το γαλα τελειως,δεν θελει κρεμες..δηλαδη τιποτα,μονο ρυζογκοφρετες τρωει με ευχαριστηση!!να είναι κανενα δοντι;δεν μπορω να βρω άλλο λογο να ξαναγυρισε παλι στα ιδια…σημερα δεν δουλευε ο αντρουλης κ ειπαμε να παμε μαζι στον Εθνικο Κηπο,ειχε ένα ραντεβου για δουλεια 2 στασεις με το μετρο κ θα μας εβρισκε μετα,αλλα αργησε τελικα κ την εκανα μονη την βολτα :evil: …κ προσπαθουσε να με πεισει να μην παρω καροτσι αφου θα ειμασταν μαζι..παλι καλα που το πηρα αλλιως θα ημουν φορτωμενη σαν το γαιδουρι κ με την Κωνσταντινα να λυσσαει…αυτή τη φορα καναμε ένα γρηγορο περασμα από τα ζωακια,ταισαμε βεβαια τις παπιες με τα μπισκοτακια που ειχα φτιαξει στην Κωνσταντινα… :evil::evil: κ πηγαμε στη παιδικη χαρα που ειχε πολλα παιδακια,επαιξε μεσα σε ένα σκαμα,εκανε τσουληθρα,κουνιες κ τα σχετικα,όταν την πηρα να φυγουμε μας ακουσαν ολοι…τι πεισμα που εχει…δεν μπορουσα να την καθησω στο καροτσι ,μιση μεριδα κ εχει μια δυναμη… :o:o τελικα κανοντας μια βολτουλα την πηρε κ ο υπνος,κ καθισαμε σε ένα παγκακι να χαλαρωσω κι εγω 8-)8-) .μετα γυρισαμε σπιτι,της βαζω να φαει…τιποτα,κλαμμα,να τριβεται ότι νυσταζει,αναγουλιασε οποτε την πηγα για υπνο :cry: .τοτε βεβαια της περασε ο υπνος κ επαιζε στο κρεβατι….την ξαναεβαλα για φαι κ παλι κλαμμα…τελικα ουτε εφαγε ,ουτε κοιμηθηκε…σιδερωσα παλι ποσα πλυντηρια,εφτιαξα λιγακι τις ντουλαπες μας…ποτε θα τελειωσουν οι δουλειες;;;;;χθες με νευριασε κ ο αντρας μου...του ειχα πει το Σαββατο να παρει ενα κοτοπουλο να φτιαξουμε την Κυριακη...τελικα με εγραψε,το βραδυ πηγε σε εναν φιλο του κ ψησαν παιδακια κ την αλλη μερα με ρωταγε τι θα φαμε...δεν εφτιαξα τιποτα να μαθει να μην κοιταει μονο τον εαυτο του!!!κ επιασε κ εφτιαξε σαλατα,αυγα κ οτι ειχα στο ψυγειο...

Μαγδουλα σε βλεπω με 2ο συντομα ετσι ορεξατος που είναι ο συζυγος!! ;);):lol::lol: χαχα αα τι ωραια που θα είναι να κανει ιππασια!!!λες να εχουν πονυ κ να μπορει να κανει κ ο Βασιλακης;

Φουφουκα τον ακαθιστο εχετε ε; :D:D:D:lol::lol::lol: καλα κανετε!!!να την δεις την δικια μου να ακουει το κλαρινο…η πανηγυρτζου!!!καλε τοτε ποιος ο ρολος της παγωτομηχανης;;στο βιβλιαρακι παντως ελεγε ότι παγωνει κανονικα,βαζεις τον πατο στην καταψυξη,παγωνει κ μετα το βαζεις στον καδο,ριχνεις κ τα υλικα κ αυτό ηταν..αλλα τιποτα :?:? !!!δεν πειραζει..το παγωτακι το εκανα με τον παλιο παραδοσιακο τροπο!! :mrgreen::mrgreen: κ εκανα κ βανιλια με μπισκοτακια μεσα…πολύ ωραια η συνταγη σας!!!θα την ξανακανω,…την επομενη μερα μου αρεσε καλυτερα να σου πω…ζεστη είναι ρευστη μεσα;καλα ρε συ,βλεπουν τετοια πραγματα μες στην αγρια νυχτα;;βεβαια κι εγω βλεπω κατι τετοια στο σκαι συνηθως,με γυναικες δολοφονους κ τετοια….αλλα ενταξει δεν με επηρρεαζει…

Αριακι ακομα αδεια εχει ο αντρουλης;

Φωτεινουλα τελεια η κουκετα!!!πολυ διαφορετικη από τις κλασικες!!!!να βαλεις φωτο κ όταν το τελειωσετε το δωματιο!!ε ποσο χαλια να ζωγραφιζει ο αμερικανος;για να στο προτεινουν κιολας….εβγαλε κ κυνοδοντες ο μικρος;τον ταλαιπωρησαν η οκ;μια χαρα η μπεμπουλα!!!θηριακι θα βγει κ εκεινη ε;χαχα για το παγωτο κι εμενα ελεγε 20 λεπτα αν θελω να βγει μαλακο,κ 40 αν το θελω σκληρο..αλλα μετα κ από 60 δεν παγωσε καθολου..μηπως δεν ειχε παγωσει καλα ο πατος;;24 ωρες το ειχα στην καταψυξη…

Μαρακι δεν πειραζει..τα βραδια τωρα είναι δικα σας!! :D:D:oops::oops: ,ειχε επιθυμησει κ το Χρυσανθακι τον μπαμπα μαλλον!!!ειδα ότι δεν ειχε τιποτα η σοκολατιτσα που να την πειραξει,ελεγε βεβαια ιχνη από γαλα,αλλα αυτό το λεει κ το ρυζαλευρο που μας συστησε η παιδιατρος…να χαιρεσαι το βαφτιστηρακι σου!!!για τα κοριτσια στα ειπα…τελειες με τα κοτσιδακια τους!!!η Δημητρουλα μη δει σκυλο.. :lol::lol::lol:

Συμπεθερουλα τι κανει ο Τασουλης;:-*:-*

Βικακι οριστε που παραπονιεσαι…να τα ξενυχτια!!!καλα κανετε κ να το κανετε συχνα να ξεδινετε!!!η μικρη μου αρχισε παλι τα κολπα με το φαι,μολις παω να την καθισω στην καρεκλα τεντωνεται κ δεν με αφηνει να την δεσω,κ με το γαλα με το που την παρω αγκαλια κ δει το μπιμπερο αφηνιαζει..δεν ξερω τι επαθε παλι :cry::(:(

Φωτεινη δεν φταιω εγω για το κατεβατο...εσεις εχετε πολλα νεα... ;);):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε???Εμείς είμαστε καλύτερα, ευτυχώς ο πυρετός κράτησε μονο μια μέρα, αλλα έφτασε 39,5 και όταν ανέβαινε έτρεμε το μικράκι μου και φοβηθηκα, ευτυχως ο Δημητρης ηταν πιο ψυχραιμος και με καθησυχαζε!!!Βεβαια, εκανε και διαρροιες αρκετες και αρνιοταν να φαει το ο, τιδηποτε!!Σημερα τον πηγα στην παιδιατρο γιατι μου ξεκινησε βηχα και περνουμε και εισπνεομενα :o:o:( !!!Αλλα νεα δεν εχω!!!Επίσης εχω να σχολιασω ότι τελικα ολες ειχαμε ένα πολύ «πονηρό» Σαββατοκύριακο :oops::P;) !!!Στα δικά σας τώρα!

Χαρουλίτα μου, ελπίζω συντομα ο αγωνας σας να δικαιωθεί!Τι ωραία που περασατε το Πασχα και η Δημητρουλα θα ξετρελλαθηκε!!Ο, τι θες για την βαφτιση πες μου!! @};-

Μαράκι μου, μια χαρά τα καταφερες με τις μικρές, αν και ημουν σίγουρη!!!Αν καταφέρεις να καθισεις όπως πρεπει πες το μου κι εμένα, που καμπουριαζω ολη την ωρα μπροστα στον υπολογιστή!!!Πρεπει να το βαλεις στο προγραμμα να βγαινεις με τον αντρουλη τα δυο σας!!Εμεις πηγαμε χθες σε μια βαφτιση και μονο που ημασταν ωραια ντυμενοι και οι δυο και με κραταγε από το χερι αισθανομουν πολύ ωραια!!!Τι το μελεταγες με την μπουμπου που δεν σας αφησε να κανετε «εγκαινια» :oops::oops:;) ???Να χαιρεσαι το βαφτιστηρακι σου!!

Βικάκι μου, τοσα πολλα δοντακια μαζεμενα, μπραβο του!!!Μολις ανοιξει ο καιρος πιασε μια ξαπλωστρα και αφηνε τα μπροστά σου να παιζουν με τις ωρες!!Αν δεν εκλαιγε ο Ιακωβος που φευγει η αδερφουλα του, δεν θα μπορουσες να την αφηνεις για λιγο με την γιαγια??Χαιρομαι παρα πολύ που βγηκατε με τον αντρουλη και περασατε ωραια, ευχομαι γρηγορα κι άλλες πολλες εξοδους!!!!Ειδες αμεσως αλλαξε η διαθεσή σας ;):oops::oops: !!!

Μαγδούλα μου, χαιρομαι που η αδερφουλα σου αισθανεται καλυτερα! :x Το πόσο γελασα με τον Βασιλάκη και την αραχνη!!!Κι εμας πολυλογας μας βγηκε, π.χ. μετραει μεχρι το δεκα με τον δικό του τρόπο βεβαια!!!Του λες εννέα και σου λεει «εκα»!!! :lol::lol: Σε ευχαριστώ για τις ευχές!Τι γλυκιά νονά που έχει το αντρακι σου και όχι τοσο για τα δωρα οσο για το ότι τον λεει γιο της :x !!!Κι εγω όταν παιρνω την κουμπαρα μου της λεω τι κανει το παιδι μας!!Σας εχω πει ότι ερχοταν κάθε μηνα από την Σκυρο μονη της γιατι ο αντρας της δουλευε και ο γιατρός με εβαζε εμενα μεσα στον υπερηχο και τον εβλεπα από φασολι, αφου ελεγα ότι ευτυχως εμφανιστηκε και ο αντρας της όταν γενναγε γιατι αλλιως θα νομιζε ότι το παιδι θα ειχε δυο μαμαδες και όχι μπαμπα :lol::lol::lol::o !!!Αντε να μαθει ο Βασιλακης ιππασια, να ερθετε μετα στη Σκυρο και να τον πας στα πονυ!!!

Συμπεθερουλα μου, βλεπω προσπαθεις να μαθεις στη μικρη τα κλαρινα, ε???Να είναι εξοικιωμενη όταν θα την φερνει ο γιος μου στα πανηγυρια εδώ :lol::lol::lol:8-) !!!Μην κανει σαν κι εμενα όταν ειχα πρωτοκατεβει, ειχα παθει πολιτισμικό σοκ :lol::lol::lol::o !!!Πιστεψε με από αυτά που εχω ακουσει εγω ότι και να φτιαχνει η κορη σου θα της λεω ότι είναι τελειο :P:P !!!Παλι σου κανει ναζια με το φαγητο???Μηπως εχει κανενα κρυωματακι, την ενοχλει ο λαιμος της, γιατι από εκει μαλλον δεν ηθελε ο δικος μου να φαει, αλλα βεβαια και από τις διαρροιες!Καλα του εκανες του συμπεθερου, τουλαχιστον το καταλαβε :twisted::twisted: ???

Φωτεινουλα, πολύ μου αρεσει η κουκετα :) !!!Μια χαρα θα το κανει ο τρελλοΑμερικάνος βρε μην φοβασαι!!!Παντως εχει πολύ ωραια αυτοκολλητα το http://www.sticky.gr εβαλα εγω στο δωματιο του Τασουλη μια φραση που μου αρεσε, δες στο album μου!Αλλα και το http://www.cosycorner.gr εχει πολύ ωραια!!Μια χαρα η μπεμπα!!!

Δεσποινακι, που χαθηκες???Δεν μπορεις να συνελθεις από την επισκεψη των πεθερικών :lol::lol::lol: ???Για χθες ηθελα να σου ευχηθω για τον αντρουλη σου!!!Να τον χαίρεσαι, παντα ευτυχισμενοι!!! :x

Βρε φουφουδελακι μου βλεπουν τετοια πραγματα ξημερωματα :shock::?:shock: ???Εγω ακομα σαν ζομπι θα ημουν!!!Τι διαβαζεις τωρα???Κι εμενα μου αρεσουν τα λογοτεχνικα αλλα με παιρνει κατευθειαν ο υπνος με το βιβλιο στα μουτρα :?8-) !!!!

Αριάκι μου, ολα καλα??? @};-

Πολλά φιλιά σε όλες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι κι εγω, γυρισα επισημως!!! Η αδεια τελειωσε και προσγειωθηκαμε στην καθημερινοτητα καπως ανωμαλα θα ελεγα, αφου η μικρη με τοσες βολτες το αρπαξε το κρυολογημα...εχει συναχι και ανεβασε κατι δεκατα...οι κυνοδοντες βγηκαν οοοολοι επιτελους!!!

Αλεξανδρα μου ειδα τις φωτο με την Κων στον κηπο! Φαινεται να της αρεσε πολυ η βολτιτσα!! Να την πηγαινεις οποτε εχετε ευκαιρια! Τρωει σοκολατιτσα το πετιτακι; Γλυκατζου, δικια μου ειναι που εχω τρελλα με την σοκολοτα καθε ειδους!!! Τι εγινε τελικα το παγωτακι, επηξε; Α! Τι θυμηθηκα! Τις προαλλες που ελεγες για το κεικ μπανανας, αυτα γενικως κραταν μια υγρασια μεσα και νομιζεις οτι ειναι αψητα λογω μπανανας, μηπως εγινε κατι τετοιο;

Ρουλακι τα τσουρεκακια μου πετυχαν, εγιναν πολυ νοστιμα απο οτι μου ειπαν οσοι δοκιμασαν, και φυσικα το Μαριλουκι μου τα τιμαει καθε μερα μεσα στο γαλα!!!! Περαστικα στο μικρακι!!!

Χαρουλιτα ωραια περασατε το Πασχα ε; και το Μιμικι εμεινε ξυπνητο τοσο πολυ; Ουαου! Εμας την μερα της Αναστασης επεσε ξερη απο τις 22.00!!!

Φωτεινη πολυ ωραια η κουκετουλα!!! Καλοριζικη! Αντε καλους υπνους να κανει το γαμπρουδακι μου!!! Κι η μπεμπουλα μια χαρα! Μπραβο...λες να γεννηθει τοσο κι αυτη; Γερη να ειναι μωρε!!!!

Φουφου τι καλα που κανετε βολτιτσες...εγω ανυπομονω να γινει καλα η μικρουλα και να συνεχισουμε τις γυρες!!! Μα καλα και μονη στο σπιτι και ξημερωματα κι εκατσες να δεις τετοιου ειδους ντοκιμαντερ;;;;!!!!!

Μαρακι χαλαστρα σαν εκανε το Χρυσανθακι ε; Εμεις δεν προγραμματιζουμε πια! οποτε βρεθει ευκαρια......ποτε δεν ξερεις με αυτα τα παιδια!!!! Η Δημητρουλα πρεπει να κανει παρεα με την Μαριλου, εχει κι αυτη τρελλα με τα σκυλια!!! Την πηρε απο μενα βεβαια....

Βικακι το ξενυχτισατε; Μπραβο! Καλα κανατε αφου βρηκατε ευκαιρια...Καλοριζικα τα δοντακια του μικρου!!!!

Μαγδουλακι πολυλογας κι ο Βασιλακης!!! Τα ελεγε και με την αραχνη, μια χαρα!!!! Τι καλα να μαθει και ιππασια!!! Και θα ειναι ο ιπποτης της Δημητρουλας!!! χαχα... η αδερφουλα καλυτερα ε; Μπραβο!!!

Δεσποινακι πως πηγε η μοιραια συναντηση; Μπες καλε να μας πεις, μη μας κρατας σε αγωνια!!!

Ελενα, Σταυρουλα που ειστε καλε; Μηπως γραψατε και δεν το ειδα, γιατι αυτες τις μερες ολο στα κλεφτα εμπαινα!!! Φιλακια πολλα!!!

Κοριτσακια μου, φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες!!!

Μπηκα να δωσω το παρον στα σβελτα :!:

Γυρισα και εγω ενα απογευμα σπιτακι μου,μετα απο 1 εβδομαδα,η μικρη βεβαια ειναι στη μανα μου γιατι αυριο παλι εφημερευω :twisted::twisted: και πανω που τελειωσα κατι δουλιτσες και ειπα τωρα θα διαβασω τα νεα σας,θα σχολιασω και θα χαλαρωσω,με παιρνει η επιμελητρια μου και μου λεει :"θυμασαι το μαθημα που επρεπε να παρουσιασεις και αναβληθηκε ολγω επισχεσης?θα το κανεις την Τεταρτη :o:o:o ",στο μεταξυ αυριο εφημερευω και ναι μεν την παρουσιαση την εχω ετοιμη,αλλα εχω να τα δω απο τον προηγουμενο μηνα :twisted::twisted: Τεσπα,θα διαβασω αυριο και οτι γινει :twisted::twisted:

Αλλα ξερω ποια με ματιασε αυτη η καια η Φωτεινη που ζηλευει το συγγραφικο μου ταλεντο και με σαμποταρει :!::!: Αλλα η αξια μου ειναι αναγνωρισμενη κυρια μου,απο το αναγνωστικο κοινο,οσο και να προσπαθεις,τζαμπα ο κοπος σου :mrgreen:

Απο νεα δεν εχω,να σας πω :mrgreen: Που να τα βρω αλλωστε στο νοσοκομειο :?:

Θα μπω απο Τεταρτη με δυναμικο come back ;) Σας φιλω

Αααα!!!Δεσποινακι να χαιρεσαι τον αντρουλη σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.Α,σιγανοπαπαδιά κι εσύ....κουζινάτο ε;;;;;;;Κανονίστε κι εσύ κι η Άλεξ να κάνετε κανα παιδί και να σας βγει με σκούφο μαγειρικής. :lol::lol::lol:

*

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))=))=)):lol::lol::lol::lol:

να σαι καλα φουφουκα με εκανες και γελασα πρωι πρωι αχαχχαχαχαχαχ πραγματικα εχω σκαση στα γελια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξανδρουλα μου πολυ στεναχωρεθηκα με τη μικρη που δεν τρωει η μικρουλα παλι...ελπιζω να επανελθει γρηγορα!

κουκιδουλα τι παθατε;περαστικα σας!οσο για τη γιαγια η μαρισα οταν παει ξεχναει να γυρισει :lol::lol::twisted::twisted::twisted:

honeym περαστικα και σε εσας...μα ειναι και παλιοκαιρος δεν ξερεις πως να ντυθεις τι μια ζεστη την αλλη κρυο πως να μην αρρωστησουν τα παιδακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρουλιτα μου καλο κουραγιο!!τι αλλο να πω....σε περιμενουμε δυναμικα!!!

καλημερα σε ολες...λιγο αναποδα τα εγραψα σημερα αλλα με αποσυντονισε η φουφουκα :lol::lol::lol:

φουφουκα ποιο βιβλιο διαβαζεις τωρα;

κλεινω τωρα γιατι γρινιαζουν τα καμαρια μου!!

φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια. Έφτιαξα το καφεδάκι μου και ήρθα να τον απολαύσω διαβάζοντας σας.

Βασικά με περιμένουν 3 στοίβες ασιδερωτα και ήρθα να κρυφτώ στο γραφείο να μην τα βλέπω. :lol:

Βικάκι ωραίο σ/κ περασες διαβάζω, και διασκέδαση με ποτάκι και μουσική, και "μαγειρική" στην κουζίνα. Μπράβο βρε, έτσι θέλει η ζωή. Αν η μαμά σου αντέχει να προσέχει τη μικρή, τότε και εσύ κάνε τον κινέζο και άστην εκεί, αφού το παιδί ξεχνάει να γυρίσει. ;)

Βρε Φουφου τι τη θέλεις την τιβι ξημερώματα; Δεν είχε κανένα τηλεμαρκετινγκ να χαζέψεις που έκατσες και είδες το ντοκυμαντερ; Ο Άλεξ θα κοιμάται στο κάτω κρεβάτι. Τη σκάλα προς το παρον θα την αποθηκεύσω για να αποφύγουμε ατυχήματα. Μπα παίζει και τέτοια πιθανότητα μετακόμισης στη Ρόδο; Άντε και όταν έρθεις να βάλουμε μπρος μαζί για 3ο παιδί, να γεννάμε παρέα :lol::lol:

Αλεξάνδρα δεν πήγαν άδικα τα μπισκοτάκια βλέπω! :D Ελπίζω μόνο να μην ακούσουμε για μαζικούς θανάτους ζώων στον Εθνικό Κήπο :lol::lol: Εγώ στη θέση σου την Κυριακή θα έπαιρνα μόνη μου τηλεφ την κοντινη ψησταρια για ντελίβερυ. Πάλι καλά που έπιασε και τα έφτιαξε μόνος του. Τι φάση περνάει πάλι η μικρή; Ααχ μωρε πάνω που λες κάτι πάει να στρώσει άντε πάλι πισογυρίσματα. Εύχομαι σήμερα να τσακίσει όλο της το φαγητό. Στην δική μας παγωτομηχανή έχει όριο χρόνου γιατί σου λέει μετά ξεπαγώνει ο κάδος οπότε τι δουλειά να κάνει. Πάντως στο 20λεπτο βγαίνει κάπως κρεμώδες, όχι φυσικά πηχτό αλλά όχι και αραιό σαν γάλα. Ο Άλεξ δεν νομίζω ότι ταλαιπωρήθηκε με τα δόντια. Όπως κάθε φορά έτσι και τώρα απλά ξύπνησε τη νύχτα 2 φορές γκρίνιαξε μάλλον κοιμισμένος και μετά από 2-3 λεπτά ξανακοιμήθηκε.

Ρούλα περαστικά στον Τασούλη. Πριν κάτι εβδομάδες σε είχα ρωτήσει με ποιο πρόγραμμα φτιάχνεις τα προσκλητήρια; Θέλω να κάνω μόνη μου τα δικά μας. Ωραίο το αυτοκόλλητο σας. Τη φωτογραφία του Τασουλη δεν μου την ανοίγει.

Άρια περαστικά και στη Μαριλούκα. Back to reality λοιπόν; Το κακό με τις άδειες δυστυχώς είναι ότι κάποτε τελειώνουν. :roll:

Μαρία τέλειες στο καρουζέλ οι μικρές, ήσυχες μπράβο. Πάντως σαν να έχει δίκιο η Αλεξάνδρα, και εμένα μου φάινεται ότι η Χρυσάνθη αδυνάτισε και ψήλωσε. Τα μαγουλάκια της μίκρυναν.

Χαρά την γλυτώσαμε χτες από το συγγραφικό σου παραλήρημα αλλά ποιος ξέρει τι μας περιμένει την Τετάρτη;; :lol::lol::lol::lol: Δεν σε φοβάμαι εσένα με την εργασία, πάλι θα τους αφήσεις με τα στόματα ανοιχτά. :o:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαζεύω τόση ώρα δεξια και αριστερά μπας και μπει καμιά και πιάσουμε κουβεντούλα, αλλά σήμερα είστε όλες εξαφανισμένες :evil::evil: Επίτηδες το κάνετε για να με αναγκάσετε να σιδερώσω, συνομωτείτε εναντίον μου. Άντε παλιοσκατούλες πάω να δω τι θα κάνω. :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Φωτεινουλα εδω ειμαι εδω ειμαι μόνη και ψάχνω για παρέα.Είχα δουλειά το πρωί και είπα θα τελειώσω σήμερα και μετά θα μπώ γιατί αλλιώς θα κολλήσω...

Σήμερα έχω τη δεύτερη φυσικοθεραπεία,τώρα το μεσημέρι,για να δούμε θα μπορέσει να με χαλαρώσει όπως μου υποσχέθηκε αν και την άσκηση που μου ζήτησε να κάνω λίγες φορές την επανέλαβα.Χθες κοιμόμουν από τις 21,30.Το απόγευμα ξεκίνησα να τις πηγαίνω στις κούνιες κοντά στο σπίτι και νιώθω κουρασμένη όταν γυρνάμε.

Με νευρίασαν όμως οι σκατούλες χθες.Τους πήρα για το απόγευμα χορτόπιτες και μελιτζανόπιτες από ενα πρατήριο.Ενώ θέλαν να φάνε δοκιμάζαν και τα φτύναν ένα άλλες φορές τις τρώνε με τη μια αυτές τις πίτες.Τους ανοιγω μια μπανάνα τα ίδια.Και γκρίνια όλη αυτή την ώρα και μαμ μαμ φωνές ενώ είχαν φάει μεσημεριανό καλά.Τους δίνω μπισκότο θρύμματα το μπισκότο στα καρεκλάκια.Λέω ας φτιάξω κανά κέηκ όταν θα ρθουμε πιο αργά να φάνε.Εντωμεταξύ φάγαν από 5-6 φέτες τυρί Gouda η καθεμιά και ενα μικρό σοκολατάκι η Δήμητρα,αυτά τα πασχαλινά.Πάμε στις κούνιες και ήταν κάτι αλβανάκια στην ηλικία των δικών μου με τις μητέρες τους.Ξερή φρυγανιά τους έδιναν και έκαναν και τεμενάδες.Ορίστε λέω μέσα μου εγώ τους δίνω ότι καλύτερο και γκρινιάζουν και αυτά τα κακόμοιρα με τριμμένα παπούτσια και δευτεροφορεμένα ρούχα με τα σπασμένα κουβαδάκια και ζητιάνευαν απο τη μάνα τους μια φρυγανιά.

Γυρήσαμε σπίτι δε θέλαν το κεηκ,φάγανε 2 μπουκιές και μετά αρχίσαν τα γνωστά μαδήματα.Οπότε και γω έδωσα τι άλλο....φρυγανιές...και αποφάσισα να μην έχει μάνα μου κυρά μου από δω και πέρα.Θες να φας θα φας αυτό που έχω,δε θες γκρίνιαζε όσο θες...ε μα...

Τα πα και ξεθύμανα...

Το βράδι η Δημητρούλα κλάμα κλάμα κατά τις 02,00.Ενώ ήπιε γάλα μετά πάλι δεν ήθελε το κρεβάτι της.Μόλις την έφερα στο δικό μας ντουπ πάρτην ξερή στον ύπνο και άντε να ξανακοιμηθώ εγώ από τα κλάμματα που ηχούσαν μέσα στο κεφάλι μου.Αχ δε θα μεγαλώσει....όλο θα της τσαμπουνάω πόσο με παίδεψε μικρή....

Της στείλαν τα πεθερικά μου μια κούκλα μωρό και όλο την κάνει νάνι νάνι,της δίνει από το νερό της να πιει,της βάζει την πιπίλα της,τη βάζει σε ένα πλαστικό καροτσάκι και την πάει πέρα δώθε.Έχει πολύ γέλιο...Ελπίζω αύριο μεθαύριο να γίνει καλή μάνα μη συνεχίσει έτσι υστέρω που είναι!!!

Φιλιά.....σχολάω σε λίγο πάω να τις πάρω να ακούσω τα κατορθώματα τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι Αν η μαμά σου αντέχει να προσέχει τη μικρή, τότε και εσύ κάνε τον κινέζο και άστην εκεί, αφού το παιδί ξεχνάει να γυρίσει. ;)

:

Ελα που η μαμα δεν αντεχει :lol::lol::lol: και εχει τοσο τρεξιμο καθημερινα που τη λυπαμε να το εκμεταλευτω....και ετσι γινετε πανικος...σε ενα μηνα ξεκιναει δουλεια εμεις θαλασσες οποτε θα μπουμε σε μια σειρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι σε εχουν τρελανει τα μικρα ε;υπομονη !!!!τι αλλο;σε φανταζομε την ωρα που μαδανε τα φαγητα :-o μα που ειναι το εικονακι που τραβαει τα μαλλια του;;;;; :roll: ολα τα παιδακια ετσι κανουν...και τα δικα μου αλλα εγω δεν συγχιζομε στη συγκεκριμενη φαση...ο αντρας μου ομως γινετε εξαλος!

μα που ειστε;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααα δεν σας ειπα και το αλλο ...εχω 4 μερες καθυστερηση :shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: γιατι δεν κατεβενει ε; ε;;;;;;;;;;;;μα λετε να ετυχε σε μενα; :evil::evil::evil::evil: εχω πονους στη κοιλια εδω και 4 μερες αλλα περιοδος γιοκ!ευελπιστω οτι θα ειναι καμια ανωμαλια της φυσης :lol::lol::lol: δεν εξηγητε αλλιος!θελω και τριτο αλλα οχι τωρα!!!καπου ηθελα να το πω!!!γιατι αν το πω στον αντρα μου θα παθει κανενα εγκεφαλικο :lol::lol::?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...