Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Φούφου τέλειες οι κόρες σου τέλεια και συ.Όντως δείχνεις διαφορετική...πιο μικρούλα,πιο φρέσκια.Αυτή με τη μπλούζα με το 68 δεν είσαι;;;καλά κατάλαβα ε;Το Στελλί είναι όλα τα λεφτά με τα δοντάκια του να αστραφτουν.Καλέ τους φόρεσες από τώρα καλοκαιρινά;;;Και γω τις έχω με φανελάκι εσωτερικό,μακρομάνικο και ζακέτα έξω και νιώθω πως δεν τις έντυσα καλά...Να πως φαίνονται οι πιο έμπειρες μανούλες που ξέρουν να διαβάζουν τον καιρό...

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για τις τσούπρες μου.Ναι στο σπίτι της Φωτεινής είναι αυτός ο παιδότοπος και ο κήπος ο ωραίος.Περάσαμε μαζί Λαμπρή Δευτέρα.

Αλεξάνδρα μου και η δική σου η μαιμουδίτσα κούκλα με τις κορδέλες τις τα σπορτεξάκια της..Το βιντεάκι θέλει να έχεις εγκαταστημένο το vlc για να το δεις είναι ένα προγραμματάκι για βίντεο.Και μένα εδώ στη δουλειά δε μου το ανοίγει,από το σπίτι το ανέβασα.

Αριάκι ξεκουράσου και απόλαυσε οικογενειακές στιγμές...

Εμένα τα ταλιμπανάκια ξύπνησαν από τις 06,00 σήμερα.Γενικά κάθε μέρα ξυπνάνε νωρίς λόγω σχολείου αλλά στις 06,00 είναι βάρβαρο πια.Κοιμούνται στις 21,00 και λέω μήπως να τις βάζω πιο αργά;;;Κοιμούνται μέσα στη μέρα 2 ώρες το μεσημέρι στο σταθμό.Χθες πήγαμε Jumbo και πήραμε εκπαιδευτικα παιχνίδια,κάτσαμε και οι 4 να ασχοληθούμε και έμεινα εγώ με το μπαμπά να φτιάχνουμε Puzzle....πολύ σημασία που τους έδωσαν....

Και μεις πολύ αέρα,έπεσε πάλι η ντουλάπα της βεράντας με το λάδι μέσα,χυθήκαν πάλι όλα,χαμός η βεράντα μου.Τα ακουσε ο άντρας μου για τα καλά που δε τη στερέωσε τόσο καιρό.Κανένα κόλπο να φύγουν τα λάδια;έχουν πιει οι αρμοί και γλυστράς.Έριξα χλωρίνη και ζεστό νερό με ava αλλά τίποτα.

Αύριο ανεβαίνει ο άντρας μου Αθήνα να τον δει ο γιατρός πέρασαν 6 εβδομάδες από την επέμβαση,και είχε πει τότε ήθελε να τον δει.Θα επιστρέψει Κυριακή.Πως θα τις παλέψω μόνη μου 2 μέρες;;;Τα βραδινά σκέφτομαι,που ξυπνά η μια ξυπνάει και την άλλη και αρχίζει η χορωδία!!!

Θα με ακούσετε φρικαρισμένη τη Δευτέρα...χα χα...

Βίκυ μου στείλε μας το μαιλ σου με πμ να σου στέλνουμε φώτο,στο παμε και την άλλη φορά.Και καμιά φώτο να δούμε εσένα και τα καμάρια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επίσης Αλεξάνδρα μου το βιντεάκι ανοίγει και με αυτό το πρόγραμμα:quicktime player .Τώρα το κατέβασα και το είδα,είναι πιο εύκολο έτσι. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!σημερα κι εμεις ειχαμε πρωινο ξυπνημα,στις 7 αλλα ηπιε το γαλα κ κοιμηθηκαμε κ οι 2 μεχρι τις 10...ελεγα να σηκωθω αλλα ειπα δεν βαριεσαι..ας κοιμηθω κι εγω...σημεραεφτιαξε ο καιρος κ θα ξεκινησω τα πλυντηρια...ξεχειλιζουν τα απλυτα...

Αριακι καλα κανεις,να χαρεις τοναντρουλη σου!!!

Βικουλα στειλε μας το μειλ σου να μας θαυμασεις... :lol::lol::lol: κ περιμενουμε κ δικες σας φωτο.η αληθεια ειναι οτι αν βρεθουμε στο τσατ...ο σχολιασμος εδω περιμενει... :lol::lol:

Μαρακι καλα αποτελεσματα να εχει ο αντρας σου !!!δεν ερχεται ακομα η μαμα σου;παλι επεσε η ντουλαπα;;αμα δεν φευγουν με ζεστο νερο θα πρεπει να παρεις κανενα ειδικο υγρο απο μαγαζι με υλικα.παλυεω να ανοιξω το βιντεακι αλλα τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!Είχα γράψει και πρίν από δύο μερες και όταν πατησα υποβολή χάθηκαν όλα!!! :o:o:o Γι’ αυτό πάλι σε word, δεν την ξαναπατάω!!!Σήμερα δυστυχώς ο μικρός μου ανέβασε πυρετο, πήγε 38 και του εδωσα αντιπυρετικό και τωρα που ειμαι στο γραφειο με πηρε ο αντρας μου και μου ειπε ότι πηγε 39! :cry: Περιμενω ένα ραντεβου και αμεσως θα παω σπιτι. Μαλλον είναι ιωση, είχε ο μικρός της νονας μας και συναντηθηκαμε Δευτερα, Τρίτη έκανε εκεινο 39 και τωρα ηρθε η σειρα μας!Το άλλο νέο είναι ότι συναντησα την Δεσποινούλα μας για ακριβώς 3 ολοκληρα λεπτά!!! :lol::lol: Με πηρε να ερθει στο γραφειο, αλλα εγω ημουν με τον μικρό στο σπιτι, οποτε περασε από εκεί, αλλα δεν μπορεσαν να καθησουν γιατι εχουν και μεγαλο ταξιδι!!Εχω να σας πω ότι είναι παρα πολύ γλυκιά και πρόσχαρη κοπέλα και ότι δεν πρέπει να χασει οσα κιλά λεει, πολύ λιγότερα!!! :x:x Τα Πασχαλινά μας νέα είναι τα κλασσικά οικογενειακά με εξαιρεση το Μεγαλο Σάββατο το απόγευμα που εδώ κανουν και καλα πρόωρη Ανασταση στα μπαράκια, ολο παρτυ σε όλα τα μαγαζιά, οποτε πηγαμε κι εμεις με τον αντρουλη και γιναμε σκνιπα, μεχρι και στο μπαρ χορεψα, αφού κοιταξα γυρω μην είναι κανενας συναδελφος ή δικαστης!!! :lol::lol: 9 ημουν στο μπαρ και 10.15 καναμε Ανασταση στο χωριο του Δημητρη, που την κανουν πιο νωρις γιατι ο παπας εχει να παει και σε αλλα χωριά!Την Κυριακή πήγα τον μικρό στη λειτουργια της αγαπης και ειχε βρει ένα κοριτσακι, καθησαν στο πατωμα και βαραγαν στον παπα παλαμακια και ο δικός μου ελεγε και «οπα» :lol::lol::P:P (άλλος μπουζουκοβιος μας βρηκε!!!) Κατά τα άλλα, έφυγαν οι δικοί μου την Δευτερα και καθομαι κι εγω με τον μικρό στο σπιτι, γιατι η πεθερα μου δεν νιωθει και πολύ καλα ακομα από την ιωση που ειχε περασει, βρηκα και ευκαιρια να κανω κι εγω μια γενική τακτοποιηση στα ντουλαπια, γιατι πολύ την αγαπαω την μαμα μου αλλα όταν φευγει εχει βαλει τα πραγματα τελειως αλλου και προσπαθω να σκεφτω με την δικη της λογική ή που τα βαζαμε στο πατρικό μου!!! :)):)) Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας για το αντρακι μου!!!Στα δικά σας τώρα!

Ελενάκι μου, δεν μπορώ να σου πώ πολλά πραγματα, αλλα να ξερεις ότι οποτε θελεις να μιλησεις σε καποιον όλα τα κοριτσακια ειμαστε εδώ για να σε ακουσουμε. Τα ζουζουνια είναι παιδια και ως παιδια πολλες φορες μας βγαζουν νοκ αουτ, όσο για τους αντρες, πολλές φορες εχουμε πει εδώ ολες τα παραπονα μας, που πανω κατω είναι τα ίδια!Οπως σου ειπε και καλυτερα η Βίκυ μας που το εχει περασει ολο αυτό, θα σε συμβουλευα κι εγω να προσπαθησεις να δεις έναν ειδικο, σιγουρα θα σε βοηθησει να νιωσεις καλυτερα και εγω το εχω σκεφτει πολλές φορες να παω κι ας μην εχω νιωσει όπως εσυ. Σου στελνω μια μεγαλη αγκαλια! @};-

Αριάκι μου, πετυχαν τα τσουρεκακια?Εμενα πετυχαν, αλλα περασαν και του σχετικού ελεγχου από την πεθερα, που τα βρηκε ότι μου ειχαν αρπαξει!!! :cry::cry::o Η αληθεια είναι ότι μαγειρευει πολύ καλά γιατι μονο αυτό κανει !!!!Του το εδωσα το φιλι του Τασουλη!!!! :x Ετσι είναι οι μπαμπαδες με τις κορες!!!Σου ευχομαι και με ένα γιο να δεις πως είναι η μαμακιαση!!! ;)

Βικακι μου και δυο παιδιά και κουλουρακια και τσουρεκια??? :P Του εφυγαν του μικρου τα σημαδακια???Κι εμεις κάθε χρονο τα ιδια κανουμε, μην στεναχωριεσαι και εχουμε και γκρινιες κάθε φορα!!!Το Μεγαλο Σαββατο τα βρηκα με τον αντρα μου κι αυτό γιατι υποχωρησα εγω, μερες που ηταν!!!

Μαγδούλα με γειά το δορυφορικό!!!Αλωνισες την Αθήνα βλεπω για να παει ο μικρός στις κουνιες!!! Την καλυτερη δουλεια κανεις με κουλουρια και τσουρεκια από τις γιαγιαδες, δεν βλεπεις εγω που ακουω και κριτικη!!!Θα σε εφοδιαζει και η συμπεθερα σου από τον μπαμπα της, μια χαρα!!!Τι γλυκιά η βαφτιστήρα σου!!!Και βεβαια θα βγηκες πρωτη στις πωλησεις, με τετοια ομορφια θα σε κοιταζαν οι πελατες και ότι να τους πουλαγες θα το αγοραζαν!!! :P;)

Φουφουδελι μου μονο που διαβασα όλα αυτά που κανατε στην Αθηνα κουραστηκα!!!!Κουκλες οι κορουλες σου κι εσυ ακομα πιο κουκλα!!!(θα με συγχισετε ολες οι πιτσιρικες εδώ μέσα!!!) Πολύ χαιρομαι που περασατε ωραια στο πάρτυ σας!!!Με γειά οι τρυπουλες της Στελλίτσας!!!Κι εγω ειχα κανει από μικρή γιατι η μαμα μου με κουρευε σαν το γιδι(!! :( ) κοντα κοντα τα μαλλια και ολοι με ελεγαν Παναγιωτη, οποτε καπως επρεπε να φαινομαι κοριτσακι!!!Και ναι σήμερα καταφερα και το σκουπισα το γραφείο, μην με μαλώσεις!!! ;) Κι εμενα εχει τρεις μερες τωρα που γαντζωνεται πανω μου και ολη την ωρα με φωναζει μαμα και μαμα!!!Πως τα καταφερνεις και τα μαζευεις όλα μολις γυρνας????Εγω βαριεμαι αφορητα κάθε φορα!!!

Χαρουλίτα μου, κ@$%ο δεν βαλατε κι εσεις κατω!!!Τρομακτικό, αλλα θα ειχε πλακα ο μικρός με τις καλτσες στο στομα!!! :o:o:P Με γειά τα πραγματακια σας!!Για τον αντρουλη δεν σχολιαζω κι εγω τα ιδια περναω!!!Σε ευχαριστώ που επιμελως ξεχασες τα γενεθλια μου, αλλα ευτυχως καλα κρατιεμαι ακομα (για την ηλικία μου, που λενε!)Τωρα να δεις τι μυνημα θα βγει, από την 8 σελίδα το εχω πιασει!!!Για το οικόπεδο είναι πολύ μεγαλη ιστορια, να σκεφτεις φτανει να δωσει σε εμας, στη κορη του και να πουλησει κι ένα κομματι αν θελει, αλλα εγω ψαχνομαι συνεχεια να βρω καμια ευκαιρια και μετα δεν θα περιμενω κανεναν!Και να σκεφτεις και το σπιτι μας εδώ οι γονεις μου μας το πηραν, άλλος κολλημενος και ο πατερας μου, λεει είναι προικα (χαρηκε που με ξεφορτωθηκε μαλλον!!! :lol::lol: ), λες και λιγα εχω, αλλα τελοσπαντων!!!Οσο για το μπουφαν, ποτε δεν θα καταλαβω αν τον εχω ντυσει πολύ ή λιγο!!!Κι εμας ποδηλατακι του πηραν οι γονεις μου και ολη την ωρα είναι πανω και κανω βοουυμ!!!Κι εμεις 22-23 φοραμε και είναι 88 ποντους!Περιμενω περιγραφη από το θεσσαλικο Πασχα!!! :x

Μαράκι μου, παρατηρηση στον παιδικό???? :lol::lol::D Δεν πειραζει μωρε θα της τα διηγεισαι καποτε και θα γελατε!!!Κουκλες και οι δικες σου κόρες!!! :x Τι καλά που συναντηθηκατε με την Φωτεινουλα, αντε να κανονισουμε και οι Αθηναιες καποια στιγμη και μακαρι ολες αν είναι δυνατο καποτε!!!Καλα αποτελεσματα για τον αντρουλη και να επανελθετε στην ενεργο δραση!!! ;);):oops: Αν σου μεινει δηλαδη η μεση στη θεση της μετα το μαζεμα που εκανες παλι με την ντουλαπα!!!!Αχ, αντρες!!!

Συμπεθερουλα μου, κουκλα η νυφη, την θελουμε ενταξει!!!! :x:x Ησουν αρρωστη βρε και εκανες και κουλουρια και 6 πλυντηρια??? Τελικά την άλλη μερα που ηταν το ραντεβου για τα νυχια δεν πηγα!!!Οχι επειδη το ξεχασα, αλλα προεκυψε δουλεια!Καλα κι εμενα μου λεει να πας να δεις πως το κανει η μαμα μου, όχι κυριε, ξεραμε και πριν να μαγειρευουμε, ότι ηθελα να μαθω, τα εμαθα!!!Το γελιο είναι ότι εδώ τα κανουν όλα τα φαγητα κοκκινα!!Εχετε ακουσει γιουβαρλακια κοκκινα???Φρικασε κοκκινο???Ολα κοκκινα και αυγολεμονο!!!Εχουμε ριξει και καλα καβγαδες ότι δεν είναι ετσι η βασικη συνταγη, ετσι το κανετε εσεις, αλλα όχι να επιμενει ετσι ειναι!!!Με γεια τα ρουχαλακια σας, καλοφορετα!Ξερεις ποσες φορες εχω κρατηθει εγω στην εκκλησια να μην αρπαχτω με καμια γιαγια???Πιστευω ότι πρεπει ολοι να αφηνουν τα παιδια να κοινωνουν πρωτα, αλλα κανεις δεν το σκεφτεται και σε κολαζουν!!!Κι εμεις για αγκαλιτσα μας βλεπω σημερα να κοιμομαστε!!!

Σταυρουλιτσα μου, κι εγω αυτή την εβδομαδα απολαμβανω το μικρακι μου!!!Ωραια είναι να μην δουλευεις καμια φορα!!!Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια για το αντρακι μου!!!Ενταξει το γραφειο εγινε παλι δικηγορικό!!Η μαμα μου ηταν εδώ από την Δευτερα πριν την Μεγαλη εβδομαδα και ο μπαμπας μου ηρθε την Μεγαλη Τεταρτη, ωραια ηταν, μακαρι να το αποφασισουν και να βρουν ένα σπιτι εδώ!!!Κι εγω σαν και σ’ εσενα σκεφτομαι, δηλαδη προτιμω να μην σκεφτομαι!!!! :lol::P

Φωτεινουλα μου, που χαθηκες???Ξεσαλωσε η μικρη στην κοιλιτσα με τα αρνακια και τα κοκορετσακια???Καλα ο Αλεξανδρος είναι κουκλος και μου αρεσουν τα μαλλακια του!!!Για το σπιτι σου τι να πω, φαινεται τελειο!!!!Ζηλευω που εχεις κηπο!!!!Να καθεσαι και λιγακι, ναι??? :x:x

Αυτό ηταν, απολαυστικό δεν μπορειτε να πειτε???Το ραντεβου με εχει στησει, μαλλον θα φυγω γιατι σκεφτομαι τον μικρουλι μου σπιτι!Σας φιλω και θα προσπαθησω να μπω και αυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,φιλεναδες :D Χρονια Πολλα,Χριστος Ανεστη :) Ο,τι επιθυμειτε ευχομαι σε εσας και τις οικογενειες σας :) Γυρισαμε τη Δευτερα ,αλλα αρχισε το εορταστικο 10ημερο εφημεριων,Τριτη ο ανδρας μου,Τεταρτη εγω,Παρασκευη-Κυριακη ο δικος μου και Σαββατο εγω!!!!Και μετα παλι Τριτη εγω και Τεταρτη ο ανδρας μου :twisted::twisted::twisted: ,οποτε ειμαστε μεταξυ νοσοκομειου και πατρικου μου οπου διαμενει η μικρη,την αλλη Δευτερα θα ξεναελθω λιγο σπιτι και μετα οριστικα την Πεμπτη :twisted::twisted:

Οπως καταλαβατε ο αγωνας εληξε,αδοξα μαλιστα,1 μηνα μας δωσανε απο αυτα που μας χρωστουσανε :twisted::twisted: αλλα δεν οδηγει πουθενα,οποτε θα σκεφτουμε νεους τροπους να αναδιοργανωθουμε!!!

Κατα τ'αλλα περασαμε τελεια στο χωριο και ευτυχως μας εκανε καλο καιρο :D:D

Πηγαμε το Σαββατο το απογευμα γιατι την Παρασκευη εφημερευα,οποτε επρεπε να κοιμηθω λιγο :roll::roll: αφησαμε την μικρη στο χωριο,οπου μολις ειδε τους παππουδες της που ηταν ηδη εκει,ξεχασε την υπαρξη μας :lol::lol: το σπιτι της γιαγιας μου ειναι μπροστα στην πλατεια που γινοτανε χαμος απο παιδια :shock::shock: ειχα χρονια να κανω Πασχα στο χωριο και δεν το πιστευα ποσο κοσμο ειχε :shock::shock: μονιμοι κατοικοι ειναι καμια 200 :!: Αφου ο δικος μου με δουλευε,μου ελεγε:"Μα στο Περτουλι ηλθαμε και υπαρχει τοσο κοσμοσυροη?" :lol::lol::lol::lol: Εμεις πηγαμε ξενοδοχειο,αφου δεν χωρουσαμε ολοι στο σπιτι,αλλα θελαμε να εχουμε και την ησυχια μας λιγο ;)

Το βραδυ,πηγαμε ολο το σοι στην Ανασταση,μετα της Δημητρουλας παρακαλω,η οποια ειχε κοιμηθει στο δρομο και δεν νυσταζε,μολις ειδε δε τις ξαδελφες να ετοιμαζονται,αρχισε να φωναζει τατα-τατα :lol::lol: ευτυχως της ειχα παρει ρουχα και ηλθε μετα της λαμπαδας της!!!Το χαρηκα πολυ,ολο συγγενεις,αγκαλιες,ευχες ενω στο χωριο του ανδρα μου ειναι πιο απροσωπα τα πραματα γιατι ειναι πολυ μεγαλο γυρω στους 2000 κατοικους εχει!!!

Μετα μαζευτηκαμε ολο το σοι στη μικρη αδελφη του πατερα μου,η δικια μου στην Προεδρικη ετρωγε στις 1:00 μαγειριτσα,αρνι και ντοματα :o:o:o ,αφου εμεις φυγαμε γιατι εγω σκουντουφλουσα και αυτη με τις ξαδελφες της χορευε ΠΑΟΛΑ στο STAR :lol::lol::lol: Ποια εχει μανα :?::lol::lol::lol:

Την αλλη μερα,ολο το σοι παλι ψησαμε εξω απο το σπιτι της γιαγιας καμια 10 σουβλες ειχαμε βαλει,κλαρινα,χοροι ,τσιπουρα,τα μικρα να εχουνε γινει γουρουνια,ποδηλατα,να πεφτουν κατω στα χωματα,κουνιες,το ευχαριστηθηκαν!!!Εχει κατι ποδια η δικια μου ολο μελανιες :lol::lol:

Το απογευμα αφησαμε τα μικρα στις γιαγιαδες και πηγαμε για καφε και το βραδυ ειχαμε κανονισει εξοδο στα κλαρινα,αλλα ακυρωθηκε γιατι ο μικρος της αδελφης μου και η μικρη του ξαδελφου μου ε :lol: ιχαν σεληνιαστει :twisted::twisted: ειμαι σιγουρη οτι κατι τα εκανε ο αντρας μου για να γλυτωσει τα κλαρινα :lol::lol:

Τη Δευτερα ψησαμε σουβλακια,ετσι για αλλαγη στην αλλη θεια μου,σκασαμε παλι και το απογευμα γυρισαμε :(

Παντως τα μικρα το καταχαρηκαν :D Η ανηψια μου που ειχαν παει και απο την Παρασκευη,εκλαιγε που φευγαμε και θα εχανε τις ξαδελφες της!!!Επαθε σοκ το παιδι που εχει τοσες ξαδελφες :D

Και του χρονου με υγεια!!!

Δεν θα σχολιασω σημερα γιατι σκουντουφλαω :!::!: Τωρα ποτε θα τα καταφερω να ξαναμπω..... :oops::oops: Τρεχουμε και για την βαφτιση,19/5 τελικα,οποτε.....κλεισαμε προχθες μπομπονιερες και προσκλητηρια και αυριο θα παμε για ρουχα για την αδελφη μου :!: Το θεμα θα ειναι τελικα τα :!: αυτοκινητα και ανελαβα εγω τον στολισμο :D:D Ελπιζνω μην τα κανω μανταρα :lol::lol::lol:

Σας φιλω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορασίδες...Αχ τι ωραία τα νέα σας Ρούλα και Χαρά,περάσατε υπέροχα φαίνεται.

Ωραία είναι όταν ξεσαλώνουν τα μικρά αλλά άντε να τα βάλεις σε πρόγραμμα μετά.

Τα δικά μου χθες κοιμήθηκαν σερί από τις 21,00 μέχρι τις 07,30 χωρίς να ακουστεί κιχ.Πρώτη φορά αυτό από τη μέρα που γεννήθηκαν...Έκανα κάτι διαφορετικό,τις τάισα για βράδι εκτός από το γάλα και φαγητό μεσημεριανό.Άν υποψιαστώ ότι τα ξυπνήματα και τα κλάμματα ήταν λόγω άδειου στομαχιού και δεν το χα καταλάβει νωρίτερα θα φρικάρω.Από σήμερα μόνη,πάει ο άντρας μου Αθήνα για σκ.Να δω πως θα τις καταφέρω,το βράδι βασικά με προβληματίζει πιο πολύ,μακάρι να πάει έτσι καλά όπως χθες.

Πήγα και σε φυσικοθεραπευτη χθες για τη πλάτη μου.Μου είπε μπορεί να με ξεμπλοκάρει να μη πονάω αλλά για να φτιάξει η στάση του σώματος θέλει γυμναστική και συνειδητοποίηση να κάθομαι σωστά.Θα ξαναπάω τη Τρίτη να με "ισιώσει"και βλέπουμε.Δεν είναι τόσο μεγάλο το θέμα με τη μέση όσο με τον αυχένα μου είπε.Μου έδειξε και κάτι ασκησούλες να κάνω..άιντε να δουμε...

Σήμερα λέω να τις πάω βόλτα τις κόρες στο κέντρο με το καρότσι ελπίζω να μη μου το βγάλουν ξινό και φύγουμε άρον άρον.

Αυτά........φιλιά...

Φωτεινή περιμένουμε νέα από χθες...πόσο μεγάλωσε το φασόλι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!

χαρα και ρουλα τελειες οι περιγραφες σας και τελεια περασατε και εσεις !!!μπραβο κοριτσαρες παντα τετοια!!!

Mardio λες να ξυπνουσαν λογω πεινας;εγω καθε βραδυ δινω βραδινο και στον ιακωβο και οταν παει για υπνο πεινει και το γαλα του και μετα κατα της 6,30-7,00 του δινω το γαλα του στον υπνο για να μη ξυπνησει και καμια φορα που με περνει ο υπνος ξυπναει και φωναζει :lol::lol: ευχομε να εχει καλα αποτελεσματα ο αντρας σου και οταν θα φυγει θα τα καταφερεις μην αγχωνεσε ετσι σκεφτομε και εγω οταν φευγει αλλα τις περισσοτερες φορες να καταφερνω πολυ καλυτερα απο οτι οταν ειναι εδω!!!

καλε το στομα του ιακωβουλη γεμισε δοντια ουτε που το καταλαβα!3 τραπεζιτες μαζεμενους και σκανε και τα πλαινα :shock::shock::shock: τον κακομοιρη φαντασου πονο που τραβαει!τα σημαδακια εξαφανιστηκαν ευτυχως ειναι και ξανθουλης και εκαναν μπαμ! :?

ανυπομονω να φτιαξει ο καιρος να μπουμε στο καλοκαιρινο προγραμμα...η μαμα μου εχει δουλειες εχει και τη γιαγια στο σπιτι ξεκιναει και δουλεια οποτε , εχω αρχισει και πιζω γιατι δεν μπορω να αφησω ουτε τη μικρη αλλα ουτε και τον ιακωβο...για αυτο λεω να ανοιξει ο καιρος να φευγουμε απο το σπιτι...

ελενακι πως εισαι;;μπες να μας γραψεις τα νεα σου!ευχομε να νιωθεις καλυτερα σε σκεφτομε! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω ο ασωτος υιος ξεκινω νεα κ θα σχολιασω μετα γιατι διαβαζω παραλληλα...

εχω χαθει απο μεγαλη παρασκευη νομιζω οποτε τα παιρνω αναλυτικα μετα την δουλειτσα εφυγα καπακι για να κανουμε επιταφιο με τα αντρακια μου ηταν ετοιμα κ με περιμενανε μες την τρελη χαρα.καναμε τον γυρω της εκκλησιας κ οχι μεγαλη περιφορα γιατι ψιχαλιζε τι κριμα κ πηγαμε εφοδιασμενη με καροτσι για μεγαλη βολτα :cry:

σαββατο πρωι πηγαμε με το γιοκα μου να κοινωνησει το καμαρι μου εμας παλι μολις μας ειδαν ανοιγαν ολοι χωρο κ ετσι μπηκαμε πρωτοι πρωτοι αλλα κατσαμε ως το τελος γιατι ηταν ομορφα κ αρεσε πολυ στον βασιλη ο οποιος παιδια ανοιξε το στομα κ περιμενε σαν χανος απο την ωρα που ειδε τους αλλους να κοινωνανανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα απολαυασαμε ψωνια στο σουπερ μαρκετ κ βολτα με το καροτσακι μας.το απογευμα πηγαμε στην αδερφη μου κ διωξαμε τους αντρες να πανε μονοι τους για καφε κ μονες μας εμεις τα κοριτσια σουπερ!!!!!!αρχιζουν κ το συνηδητοποιουν με τον καιρο κ ο πολυς κ η ινα κ χαιρομαι γιατι ειναι λιγο καλυτερα κ οι 2.μετα γυρησαμε κατσαμε κ λιγο σπιτι τους γιατι ο βασιλης ειχε παθει θειαση κ δεν ηθελε να φυγουμε κ γυρησαμε σπιτακι καναμε τα παντα να τον κρατησουμε ξυπνιο αλλα στης 10 επεσε ξερος δεν πα να τον γαργαλαγαμε να του μιλαμε τιποτα.. :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε ανασταση δεν πηγαμε στην εκκλησια σνιφ βλεπαμε ομως τον κοσμο να περναει μπροστα στο σπιτι μας γιατι ειναι κοντα μας η εκκλησια κ φαινοταν και τα πειροτεχνηματα μου λειψε που δεν πηγα εκκλησια αλλα ηταν πανεμορφα κ ρομαντικα οι 3 μας.. ;)

κυριακη σουβλισαμε με κοσμο σπιτι μας ως το βραδυ χαμος δευτερα τα ιδια παλι μπαρμπεκιου με κοσμο παιδακια κοντεψα να αρχισω να βελαζω αυτες τις μερες.

τριτη πηγαμε περιστερι βολτα στην μανουλα τεταρτη δουλεια κ δουλειες κ πεμπτη που ειχα ρεπο κ εγω κ ο αντρουλης πηγαμε mall αψογα ηταν γιατι ηταν ακομα στολισμενα απο το πασχα κ αρεσε πολυ στον βασιλη του πηρα κ κατι σουπερα αθλητικα κ ενα ζευγαρι γυαλια ηλιου τα οποια διαλεξε μονος απο τωρα εχει αποψη το μαμαουνακι κ δυστυχως του αρεσουν τα ακριβα εφυγε η 150 την πεμπτη ετσι για πλακα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα ηταν τα νεακια μου λοιπον εν συντομια κ ξεκινω να σχολιαζω.καταρχην καλως τον δεχθηκες τον αντρουλη αριακη μου απολαυσε τον ξεζουμισε τον οσο τον εχεις ;) εμεις ειμαστε ολο χαδακια γιατι τωρα με δουλεια δεν πολυβλεπομαστε κ μου λειπει πολυ ενοειται βεβαια οτι ριχνουμε κ ματσακια για χαζους λογους πχ πεταξα φακες στο νεροχυτη της κουζινας κ βουλωσε κ πλυμηρησαμε κ με μαλωσε κ μετα δεν του μιλαγα αλλα τελικα μου ζητησε συγνωμη κ το ξεπερασα. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινακι μου καταρχην σε νιωθω καλυτερα σα να χεις παρει τα πανω σου τον τελευταιο καιρο κ αυτο με κανει παρα πολυ χαρουμενη θελω να σε ακουω καλα γιατι εισαι μια ψυχουλα κ το αξιζεις.μπραβω που ξεφουντωσε το ιακωβακι απο τα παλιοκουνουπα απο τωρα αρχισαν τα σκασμενα ανοιγει ο καιρος κ θα ξεχυθουμε στις παραλιες δεν βλεπω την ωρα αν κ με τα χαζο ωραρια μαλλον στον οτε θα κολυμπαω στον ιδρωτα :twisted:

μαρακι καλα αποτελεσματα κουκλιτσα μου στον αντρουλη σε εχει πιασει αγχος που θα μεινεις μονη αλλα μια χαρα θα τα πας ειπαμε εσυ εισαι θηριο σε φοβαμαι..εμενα δεν ξυπναει τα βραδια εδω κ πολυ καιρο αλλα κ γω να σε πω ολο κ κατι τον ταιζω για να χει γεματο κοιλακι στανταρ παιζει ρολο για δοκιμασε το.πηγες στην φωτεινουλα τι καλα που περασατε ομορφα..ζηλευουμε εμεις οι αθηναιες..

που σαι καλε φωτεινουλα με το σπιτι κ κηπο υπερπαραγωγη π-ως παει η μπουμπου ετοιμαζεται σιγα σιγα για μεγαλη εξοδο το καλοκαιρακι ε!!!ανυπομονω κ γω για την ανηψια μου θελω μωρακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλακι μου κ σενα ο χορευταρας αρχισε τα οπα βρε τι εχουμε παθει χαχαχα περαστικα ελπιζω να φυγε ο πυρετουλης του τασουλη η ιωσεις κεροφυλακτουν.. :twisted:

αλεξανδρουλα περασατε καλα στο εξοχικο της ανοιξε η ορεξη καθολου??

κοιμοσασταν αγκαλιτσα λογικο κ μενα κερκυρα το χε παθει γιατι ηταν αγνωστο το σπιτι κ παθαινε ανασφαλεια εμενα μου αρεσει πολυ να κοιμομαστε αγκαλιτσα κολαει σαν στρειδι κ δως του αγκαλιες κ λιωνω!!!!!

συμπεθερα κ συ τον ψαχνεις τον αντρουλη τα ξερω αυτα τα κωλοωραρια στην δουλεια ειναι :mrgreen: αι να μην πω.η νυφη χλαπακωνε εμαθα εμενα ο κοιμισμενος ο γιος εβλεπε ονειρα αλλα εφαγε κοψιδια τις υπολοιπες μερες..

καλε ρουλιτσα ολα κοκκινα τα φαγητα πες του να το προσεξει του τρελου το κοκκινο χτυπαει πες του το ξερει ???:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε φουφουκακι γαμωτο εφυγες κ δεν βρεθηκαμε τη γκαντεμια καλε αρρωστησε το ζουζουνακι σου??

τωρα ειναι καλυτερα μια μερα μου κανε κ εμενα ενα 38αρι αλλα τελικα βγαλαμε δοντακι τελικα εχω παρατηρησει οτι σε ολα τα δοντια παντα ανεβαζουμε πυρετουλι ευτυχως ομως δεν εχουμε κ γκρινια..

δεσποινιω γυρησε κοριτσακι μου μπες να τα πουμε στο τσατ.η μαμα ειναι καλυτερα εσυ??εγω ολο το σκεφτομαι τον χαμο απο το σκυλακι κ στεναχωριεμαι...κατα τα αλλα πως περασατε??

ελενακι σε αφησα για το τελός πολυ στεναχωρεθηκα κοριτσακι μου που σε ακουσα ετσι μπες μαναρακι μου να μας τα λες εγω οταν σας τα λεω νιωθω πολυ καλυτερα αλλα κ η δικη μου αποψη επειδη το χω βιωσει πολυ καλα το θεμα καταθλιψη με την μανουλα μου κ μαλιστα 2 φορες πιστευω οτι καποιος ειδικος σιγουρα θα βοηθησει πολυ καλυτερα δεν ξερω αν θα χρειαστεις κ φαρμακα σαν την μαμα μου αλλα αληθεια ειναι πολυ πολυ καλυτερα απο τοτε που πηγε σε ψυχολογο.εμεις παντως ειμαστε εδω κ πραγματικα εστω κ αν δεν εχουμε βρεθει σε νιωθουμε πολυ δικο μας ανθρωπο κ σε αγαπαμε πολυ κ σενα κ το παιδακι σου κ τα προβληματα σου γιατι ολοι μας ο καθενας μας κουβαλαει παντα να θυμασαι τον δικο του σταυρο εστω κ για μια φορα στην ζωη μας τα πραγματα στανταρ δεν ειναι η δεν θα ναι οπως τα θελουμε κ τα εχουμε ονειρευτει...ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουιτακο μου που σε καλε εσυ στειλε την κορη να παρλαρει με τον γιο μου γιατι μου χει κανει το κεφαλι καζανι ο παρλαπιπης πλεον δεν υπαρχει λεξη που δεν λεει εστω κ παραλαγμενη κ ξεκινησε προτασεις χτες ειχε παρει το κντ του(του χω φερει μπολικα ψευτικα απο την δουλεια μπας κ σωθουν τα δικα μας) κ ειχε παρει κ καλα τον αντρα μου κ ελεγε νιαιαι νιαι μπαμπα μακους?μακους ?α οτε !καλα !γεια!

μια αλλη μερα ειχε πιασει συζητησει με μια αραχνη εξω απο την τζαμαρια κ της ελεγε...ολα καλα??κυο(κρυο)ελα ζω(εδω) παω κ γω κ τον βλεπω να χαιδευει το τζαμι κ να της μιλαει..πολυ θεατρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ανακαλυψα οτι ειχα γραψει καποια στιγμη χρονια πολλα κ χριστος ανεστη κ υγεια κ δεν δημοσιευσε τιποτα η βλακειτσα ..για τον τασουλη ειχα ευχηθει για να μην ξεχαστω αλλα ξαναευχομαι να ναι παντα καλα το ομορφουλι σου ρουλιτσα μου..

κ γω σαν ντυσιμο τζιν κ αθλητικα προτιμω ενω ο αντρας μου ειναι της γοβας κ ολο μαλωνουμε..ε βεβαια δεν φοραει αυτος τακουνια :mrgreen::mrgreen:

τωρα εχει ερθει η κορη ενος συναδελφου κ με πειραζει οποτε βγαινω να την ζουζουνιασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ ναι μαντεψτε που ειμαι ??που αλλου στον ΟΤΕ αχχχχχχχ τι τραβαμε κ δεν το μαρτυραμε ευτυχως πηρα καλα λεφτα γιατι αυτες τις μερες που ηταν γιορτες παιρνεις πολυ παραπανω οποτε καπως το ξεπερασα..

καλε μπειτε να μου κανετε παρειτσα...

ξεχασα να σας πω οτι η νονα του βασιλη του πηρε μια λαμπαδα με 10 ζωα πλαστικα λιονταρια αλογα κ τετοια τα προτεινω ανεπυφυλακτα ο βασιλης ολη μερα με αυτα παιζει κ εμαθα κ πως τα λενε εκτος απο την καμηλοπαρδαλη κ το ρινοκερο.του πηρε τζιν αμανικη μπλουζα κ πουκαμισο πολυ μαγκικα του πηρε αυγο τσουρεκακι κ λουτρινα κ δεν εφταναν ολα αυτα πηγαμε μαζι στα τζαμπο να παρει κατι τις προαλλες γεμισα ενα καλαθι ψωνια για βασιλη καλτσες κορμακια εκπαιδευτικα ποτηρακια κ ενα καρο αλλα κ οταν φτασαμε στο ταμειο λεει α ολα κ ολα του γιου μου(γιο της τον λεει)τα πληρωνω εγω που να ξερα κ ειχα παρει τοσα κ η κοπελα ξερω οτι στερειται γιατι συντηρει κ τον ευατο της κ τους 2 ανεργους γονεις της κ βοηθαει κ οποιον εχει αναγκη ειναι η καλυτερη φιλη του κοσμου χαιρομαι που ειναι η εφεδρικη μαμα του βασιλη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εκανα σχολιασμο για τις φωτο κ μκε πεταξε :twisted:

καταρχην φωτεινουλα ο κηπος παιδοτοπος στο σπιτι σου ειναι αψογος ο μακρυμαλλης κουκλος πιστο αντιγραφο σου η δυδυμουλες ειναι σκετες γλυκες για δαγκωμα μιλαμε.

κατερινακι μου τελειες κ οι δικες σου φωτο εσυ δεν μοιαζεις ουτε για 18 εισαι πολυ ομορφη κ μου θυμιζεις μια φιλεναδα μου που μενει πετρουπολη κ την αγαπω πολυ πολυ οσο για τις κορακλες ειναι σκετες πριγκιπισσες κ η μεγαλη τρελο τυπακι με το γυαλι κ ολο γελαει πολυ χαρουμενο κοριτσακι φαινεται φτου φτου σε ολα τα κουκλακια

για το πετιτακι σχολιασε κ πριβε στην αλεξ κουκλιτσα βιτρινας ειναι με την κορδελα της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!τι κανετε;;

εγω τα εφτυσα σημερα καθαριοτητα σπιτιου ετριβα και μια ωρα το φουρνο που ειχε γινει χαλια γιατι εψησα τσιπουρες και τωρα εκανα μπανακι και καθησα λιγο μεχρι να συκωθουν τα μικρα!το πρωι ειχα ενα ματσ με τη κορη μου παλι και απο εκεινη την ωρα ειμαι να σκασω ο λαιμος μου βεβαια εχει κλεισει τελειως μολις δτεναχωρηθω αμεσως κλεινει.. :? μα απο την ωρα που θα ξυπνησει μου ζηταει να παει στη γιαγια :twisted::twisted: ε τι θα γινει δεν ειναι κατασταση αυτη...η μαμα μου δεν μπορει να τα εχει συνεχεια ...ασε που κλαιει και ο ιακωβος μολις την δει να φευγει γιατι πλεον καταλαβενει ...αχχχχχχχχ!

μαγδουλα σε ευχαριστω για τα καλα σου λογακια!οπως ειχα ξαναγραψει με ανεβαζει πολυ αυτο ψυχολογικα εστω και μια καλη κουβεντα :YMHUG: περασατε καλα ε;μια χαρα σας βρισκω!μπραβο παντα τετοια!!!

ελενακι μπες να μας γραψεις πως τα πας!

καλε που ειστε οι υπολοιπες;

φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μιλάμε Μαγδούλα-ομορφούλα λιώνω έτσι όπως τα περιγράφεις όλα πολύ γουτσου γουτσου.Βρε τι κοριτσάκι έχουμε εμείς καλέ.Αυτο δε το εφεδρική μανούλα με συγκίνησε,είσαι φοβερή και ο Βασιλάκης σου με τις προτάσεις του ακόμα πιο φοβερός.

Εγω τελικά μια χαρά τα κατάφερα μόνη φτου φτου,έκανα και γενική το πρωί.Τώρα είναι Σαββατόβραδο,η τηλεόραση δεν έχει τίποτα,οι μικρές ύπνο και σκεφτόμουν παλιά πριν παντρευτώ όταν έμενα μέσα Σαββάτο βράδι μου κακοφαινόταν,στεναχωριόμουν και τώρα ούτε καν μου περνάει από το μυαλό ότι υπάρχει κόσμος έξω που κυκλοφορεί νύχτα.Η αλήθεια πρέπει κάποια στιγμή να δεχτώ να τα αφήσω να βγούμε με τον άντρα μου βράδι γιατί θα με χωρίσει.Έχουμε βγεί όλες και όλες 2 φορές στο γάμο των νονών των κοριτσιών και σε μια χοροεσπερίδα τα Χριστούγεννα.Δε μου λείπει όμως σε αντίθεση με τον άντρα μου που τώρα που είναι Αθήνα κώλο δεν έβαλε κάτω.Νιώθω κούραση που το μόνο που θέλω είναι να φάω και να κοιμηθώ.Άντε και να chataρω με καμιά Δέσποινα να της τα χώσω...χι χι.Δεσποινάκι να χαίρεσαι τον αντρούλη σου για αύριο,ίσως να μη προλάβω να μπώ.Θα έρθει και ο άντρας μου θα κάνουμε και test drive το "εργαλείο" τώρα που έχουμε και χαρτί γιατρού!!!α πα πα τι γράφω βραδιατικα....πιπέρι...Αν και όποτε το προγραμματίζουμε κάτι συμβαίνει με τα κορίτσια και ξυπνάνε...ραντάρ έχουν και το καταλαβαίνουν τα άτιμα.

Φιλιά..

Βικάκι τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς σε μια διπλομάνα...Σας φιλώ καληνύχτα πάω να ξαπλώσω αφού δε βλέπω καμιά στο chat,δεν έχει και τίποτα η tv,αστεριξ και looney toones λες και θα κάτσουν παιδάκια τέτοια ώρα να τα δούνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!!επιτελους ησυχια…η Κωνσταντινα για υπνο αφου την ταισα με την συνοδεια του Σαλεα…(τι άλλο θα κανω;;),ο αντρας μου εξω…απολαυση!!!εχω βαλει κ φτιαχνω παγωτο στην παγωτομηχανη…αλλα λεει 40 λεπτα,χτυπαει εδώ κ 1 ωρα κ ακομα να πηξει…χθες δεν ειχα κ πολλα κεφια κ το εριξα στην μαγειρικη…βρηκα κατι συνταγες ειδικες για την Κωνσταντινα ,πηγα αγορασα κ τα υλικα,αλλα…εφτιαξα τηγανιτες με γαλα ρυζιου κ καλαμποκαλευρο(προσεξε τι θα πεις Χαρα!!!)…ένα ανοστο πραγμα,εφτιαξα κατι κεκακια με καλαμποκαλευρο παλι κ γαλα ρυζιου,το βγαζω στην ωρα που ελεγε μεσα ηταν αψητο,το ξαναβαζω κ ψιλοκαρβουνιασε….τελικα αμα δεν εχεις κεφι δεν παει καλα η μαγειρικη…σημερα ειχα παει την Κωνσταντινα στα πεθερικα κ της πηρε ο παππους σοκολατα υγειας,εγινε σαν γουρουνακι..ετρεχαν τα σοκολατενια σαλια κ ηταν μια γλυκα!!!

Ρουλακι πως είναι ο Τασουλης;είναι καλυτερα τωρα;κι εσενα το γλενταει στην εκκλησια;χαχα καλα η πεθερα…δεν σχολιαζω!!!κανονισε όμως τι θα λες για τα τσουρεκια που θα φτιαχνει η κορη μου!!!χαχαχα καλα σημερα ειχα άλλο περιστατικο στο σουπερ,περιμενα με την Κωνσταντινα με 5 πραγματα,κ ερχεται ένας γερος κ μου λεει να περασει ,ειχε 1.του λεω κ εγω λιγα εχω κ εχω κ το μωρο,δεν γινεται.κ μου ξαναλεει ότι εχει 1..τι να σας πω του λεω…περαστε…μα τι να πω πια!!δεν παιρνω την σειρα κανενος αλλα μου παιρνουν την δικια μου;;

Χαρουλιτα τι νεα από το μετωπο;τελεια περασε η Δημητρουλα ε;ελπιζω να εχεις ντοκουμεντα να χορευει Παολα!!χαχαχα μα που την βρισκουν τοση ενεργεια;;

Μαρακι τα ειπαμε κ στο τσατ,μια χαρα με τον αντρουλη,πολύ χαρηκα!!!αντε τωρα ποιος σας πιανει….ταιζε τα κοριτσια καλα να εχετε τα βραδια δικα σας!!!!καλα κανεις με την πλατη σου γιατι οσο το αφηνεις θα χειροτευει!!

Βικουλινι τι καλα που τα εβγαλε μαζεμενα να μην ταλαιπωρηθει…κι εμενα 3 μαζι εβγαλε τους τραπεζιτες κ μετα από 1 βδομαδα βγηκε κ ο 4ος.υπομονη φτιαχνει παλι ο καιρος…κι εγω καθαρισα σημερα την κουζινα αλλα μου εμεινε ο φουρνος..με διεκοψε ο συζυγος γιατι ειχε ορεξουλα!!χαχαχα

Φουφουκα χθες εφτιαξα κασοπιτα..σου θυμιζει τιποτα;;

Καληνυχτα κοριτσακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας που ειστε καλε παλι μονη μου θα γραφω κ θα σχολιαζω ο αντρουλης γυρησε κ βλεπει φορμουλα ο βασιλης κοιμαται τα πεθερονια κ ο κουνιαδος ψηνουν στο μπαρμπεκιου ρα δεν εχω μαγειρεματα κ να μαι να παρω την δοση μου απο τις γλυκες μου φιλεναδουλες.

μαρακι ελιωσα στα γελια με την δοκιμη στο εργαλειο καιρος ηταν κοντεψες να καλογερεψεις βρε καλη μου..

κ εγω τον τελευταιο καιρο ολο επιθεσεις δεχομαι λες κ του ανοιξε η ορεξη με την δουλεια ανεβηκε η λιμπιντο ανεβηκε κ κατι αλλο χαχαχαχα.βλεπω κ η αλεξανδρουλα το καψε χτες εσυ εκανες την κουζινα εγω εβαζα πλυντηριο μα καλα με τις δουλειες αναβουν καλοι αυτοι?? :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες μαρακι μου που μια χαρα τα καταφερες στο χω ξαναπει δεν σε φοβαμαι εσενα εισαι τουρμπομανα.κι εμεις δεν εχουμε βγει ακομα καθολου 2 μας παντου με το βασιλη για φαγητο παγωτο καφε ψωνια παντου.εμενα ο αντρας μου δε θελει να παμε πουθενα χωρις το γιο. :evil::evil: ποτο???τι παει να πει αυτο βραδυνη εξοδος?? σορυ νο κομπρεντο..αγνωστες λεξεις..

βικουλινακι σε τρελαινει η μαρισουλα εχει αδυναμια στην γιαγια κ μενα αν εμενε κοντα θα το χα χασει το παιδι μου λατρεια εχει με την μαμα μου τωρα αρχισε κ την λεει κ μαμα χαχαχαχαχα.

αλεξανδρουλα απολαυσε το πετιτακι σοκολατιτσα ε?κ εγω του δωσε μια μπαρα κιντερ κ καθοταν εξω απο το ψυγειο κ θρηνουσε κι αλλοοοοοοοοοοοοοοοοο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινιω να χαιρεσαι ρε τον αντρουλη σου κ καλα γλεντια κ κουραγια σημερα να περασετε τελεια!!!!!!!

εμεις ξυπνησαμε πηγαμε βολτα στον ιππικο ομιλο ειχε αγωνες σημερα κ γυρησαμε.εχω λατρεια στα αλογα κ απο οτι φαινεται το πηρε κ ο γιος θα ρωτησω απο βδομαδα ποτε μπορει να ξεκινησει ο βασιλης ιππασια σημερα με τον ζορι τον κραταγα ορμαγε στα αλογα να τα αγκαλιασει.

αντε βγαινω μην σας ζαλισω μου πηρε η ινα βιβλιο δωρο παω για μελετη...

φιλια σε ολες τις τσουπρες. :x:x:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Τι φοβερή μέρα έχει σήμερα.Δυστυχώς όμως ο αντρούλης μου λείπει στη δουλειά σήμερα,θα γύρισει αύριο το πρωί και μετά Δευτέρα και Τρίτη δε θα δουλέυει! :D Χάθηκα γιατί είμαστε όλο στη γύρα κι έξω.Σήμερα ξύπνησα με τις ζουζούνες μου,έκανα ένα μπανάκι,ντυθήκαμε,έβαλα να μαγειρέψω το φαΐ τους και βγήκαμε έξω.Πήγαμε λίγο στις κούνιες,ήπιαμε καφέ με τα γειτονάκια,μπήκα μέσα παίξαμε λίγο με τα γραμματάκια,τις τάισα,έφαγα κι εγώ και μετά αφού χεστήκανε κι οι δύο,έβαλα για ύπνο το μικράκι μου.Είπα λοιπόν,να καλύψω το κενό. ;) Επίσης,ηθελα να σας ευχαριστήσω ολες για τα καλά σας λόγια!Μου τονώσατε την αυτοπεποίθηση. :x Περιττό να σας πω ότι κάθε φορά που διάβαζα για τα κοριτσάκια μου βούρκωνα.Σας ευχαριστώ όλες! :)

Δεσποινιώ,να χαίρεσαι τον άντρα σου!Ό,τι επιθυμείτε να έχετε,να είστε πάντα ευτυχισμένοι και να είστε πάντα υγιείς. :D

Αριάκι,καλύτερα που η Μαριλούκα τρέχει πίσω από το μπαμπά της.Αστον να δει τι θα πει βερίκοκο. :lol::lol::lol:

Μαράκι,καλά κατάλαβες.Βασικά εκείνη την ημέρα τις είχα ντύσει ελαφριά,γιατί είχε πάρα πολύ ζέστη.Ήταν την ημέρα που με είχε πάρει τηλέφωνο η Μαγδούλα.Μπορεί ο άντρας μου να έβγαζε τις φώτο και την ώρα που μιλάγαμε στο τηλέφωνο. :lol::lol::lol: Φυσικά τους είχα μαζί λεπτά μπουφανάκια κι άμα χρειαζόταν τα φορούσαμε. :) Μεγειά και τα παιχνιδάκια τους.Η αλήθεια είναι ότι σε αυτή την ηλικία,τα παζλ ενώ τα διεγείρουν στο τέλος τα αφήνουν,γιατί δεν ξέρουν ακόμα πώς παίζονται κι έτσι νομίζουν ότι έχουν να κάνουν μόνο με μικρά κομμάτια χαρτονιού.Και να που έφτασε η Κυριακή και θα γυρίσει ο αντρούλης σου.Μακάρι να είναι καλά τα νέα από το γιατρό.Όσο για το λάδι,ρίξε μπόλικο αλάτι εκεί που έχει μείνει λάδι για να το απορροφήσει.Ίσως να κάνει δουλειά.Εκτός αν έχει παραστεγνώσει.Δοκίμασέ το πάντως.Πώς ξημερώσανε οι μικρές;Πρόβλημα στον αυχένα ε;Ε,να σου πω αναμενόμενο.Δουλειά γραφείου και υπολογιστής είναι ο χειρότερος συνδυασμός.Ετσι και η μανούλα μου.Πήγατε τελικά τη βολτίτσα σας στο κέντρο;Άντε και καλό βόλι για απόψε. :lol::lol::lol:

Ρουλάκι,μέχρι να διαβάσω το ποστ σου περασε η ώρα και ξύπνησε η Αγγελική,τόσο μεγάλο που ήταν.Πλάκα κάνω. :lol::lol::lol: Περαστικά στον Τασούλα.Καλά μαρή,πάλι ντέφι πήγες κι έγινες;Να γιατί μετά σε παίρνουν από φόβο.Ανέβηκες και στην μπάρα;Πολύ σε γουστάρω.Κι εγώ άμα ακούσω τσιφτετελάκι που μου αρέσει,ψάχνω να βρω σκαμπό να σκαρφαλώσω. :lol::lol::lol: Α,το χω αυτό.όταν γυρνάω από ταξίδι,θέλω να μαζεύομαι γρήγορα,γιατί δεν μπορώ αγχώνομαι.Να φανταστείς μου έλεγε η Αγγελική μαμ μαμ κι εγώ δεν την τάιζα,επειδή δεν είχα τελειώσει ακόμα.Παλιά δεν ήμουν έτσι,ούτε τόσο οργανωτική ούτε και με το σπίτι.Λόγω των παιδιών έγινα.ΤΙ λέει καλέ η πεθερά;Όλα κοκκινιστά κι αυγολέμονο; :ymsick:

Χαρουλίτα μου,τι πρόγραμμα φοβερό είναι αυτό;Ο Χριστός κι ο Απόστολος.Πάλι καλά που ο άντρας σου είναι του επαγγέλματος και ξέρει την κατάσταση,αλλιώς δε νομίζω να άντεχε.Μετά από αυτό σιγά μην ανεχτείτε να μένετε κι απλήρωτοι.Στο Ιπποκράτειο είσαι;Εδειχνε για την επίσχεση στην τηλέοραση μία φορά κι έψαχνα μήπως σε δω. :P Πολύ γέλασα με τη Δημητρούλα;Πώς κοιμήθηκε το βράδυ της Ανάστασης,αφού ειχε φάει μαγειρίτσα το παιδί;Δεν τουμπάνιασε; :lol::lol::lol: Έλα ντε,ποια έχει μάνα και της αρέσει η Πάολα.Τελικά το μήλο κάτω από τη μηλιά θα πέσει. :lol::lol::lol::lol: Καλέ πόσο ψήσατε;Ορίστε κι ύστερα λέτε για μενα.Τέλεια ακούγονται όλα.Και του χρόνου να είστε καλά να το ευχαριστηθείτε.Αντε με το καλό και η βάφτιση του μπεμπούλη σας. :)

Βικούλα,θα φτιάξει ο καιρός,θα βγαίνετε έξω και θα είστε μια χαρά.Όταν αρχίσουν και τα μπανάκια στη θάλασσα,ακόμα καλύτερα. :D Αυτό το κώλυμα με τις γιαγιάδες ρε παιδί μου είναι γεγονός.Κι εγώ στεναχωριέμαι άμα της μαλώσω,αλλά χρειάζεται.

Μαγδούλα,κι εσείς τέλεια περάσατε!Μπράβο και του χρόνου.Ρε συ κι εγώ έλεγα να τους πάρω γυαλάκια,στη Στέλλα μου μόνο για τη θάλασσα,γιατί φοράει οράσεως,αλλά στην Αγγελική και για τις βόλτες.Σκεφτόμουν όμως ότι πρώτον θα ζηλεύει το Στελλάκι μου που δε θα τα φοράει κι εκείνη όποτε θέλει και δεύτερον,φοβάμαι μην τα χαλάσει.Είχα δει κάτι φοβερά και της πήγαιναν κιόλας πάρα πολύ. :roll: Μεγαλόψυχη η νονά του Βασιλάκη μωρέ.Σπανίζουν τέτοιοι άνθρωποι.Καλέ τι πολυλογάς είναι αυτός; :P Για την ηλικία που μου είπες μου θύμισες τον άντρα μου,που με κοιτάει μερικές φορές και μου λέει ότι μοιάζω με 22 το πολύ ή με ρωτάει:"πώς γίνεται στα 17 σου να έχεις 2 παιδιά;" :x:x:x Αχ,ψήσατε σήμερα;Τι ωραία!!!Εμείς την Πέμπτη ψήσαμε και εχθές.Σήμερα γαμώτο δεν είναι εδώ ο αντρούλης να ξαναψήσουμε. :evil: Ποιο βιβλίο σου πήρε η Ίνα;Εχω πάθει ψύχωση.Όταν ήμουν έγκυος διάβαζα και τώρα ξαναξεκίνησα κι έχω διαβάσει του κόσμου τα βιβλία.Το τελευταίο το τελείωσα προχθές.Είχαμε μάζωξη,μετά..... :oops::oops: και μετά βιβλιαράκι. :lol::lol::lol: Σήμερα που λείπει και ο αντρούλης δεν έχω βιβλίο κι έχω φρικάρει.Μου αρέσει πολυ.

Άλεξ,πολύ γέλασα με το Σαλέα!Στην καρδιά μου βάζω αμπάρες; :lol::lol::lol: Βρε συ το παγωτό δε θα πήξει,στην κατάψυξη θα πήξει,αφού παγώσει.Νομίζω κιόλας. :? Το σοκολατένιο γουρουνάκι τι κάνει; :D Αυτό είναι νόμος,άμα δεν έχουμε όρεξη ούτε βραστά μακαρόνια δεν μπορούμε να κάνουμε.Δεν πειράζει την επόμενη φορά. ;) Το σκηνικό στο σούπερ δεν το σχολιάζω.Ότι υπάρχουν ηλίθιοι άνθρωποι το έχουμε διαπιστώσει πολλές φορές. :evil: Α,τη συνταγή μας έφτιαξες;Σου άρεσε;;;;

Αυτά κοριτσάρες!Πάω να ξαπλώσω λιγάκι,πριν ξυπνήσει το ταρζανάκι μου,η οποία έχει αρχίσει και λεει κουβεντάκια και με τρελλαίνει.Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...