Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

Φουφουκι και εγω τον κινεζο..γιατι αλλιως καλη Ανασταση :lol::lol: Οπου να ειναι θα ξυπνησει ο ταλιμπαν :o:o:o

Μαρακι,βρηκα μοναδικο τροπο να ξεχωριζω τις διδυμες :idea::idea::idea: ο κουκουλοφορος ειναι η Δημητρουλα,οπως και η δικια μου :lol::lol: το εχει το ονομα φαινεται :lol::lol: αν συναντιοταν ποτε οι δυο τους ΩΧ-ΩΧ-ΩΧ!!Τριχα δεν θα τους εμενε :lol::lol: Αν ερχοταν δε και η Μαριλλου αστα :lol::lol:

Γελασα πολυ οπως περιεγραφες τη μερα σας,καλη γαιδουρα εισα θα μου πεις...αλλα ειναι που καταλαβαινω απολυτα αυτο που λες και εγω σκεφτομαι οτι φοβομουν οτι δεν θα γινω μανουλα,βλεπω τα ματια της να με κοιτανε και μου περνανε ολα :!::!: Βεβαια εσυ το ζεις επι 2,οποτε ειναι ζορικα!!!Εισαι αστερι παντως!!!

Η αδελφη σου μενει Θεσ/νικη!!Ποτε θα ελθεις???Να γνωριστουμε!!!Τελικα θα εισαι η μονη που θα μας γνωρισεις ολες!!!

Βικουλινι, ή αλλιως "η αγιατρευτη"!!!εμ,δεν εχεις γιατρεια ρα φιλεναδα!!!που να τα προλαβεις ολα!!!Οσο για τους αντρες...ας μην αρχισω γιατι τοσα του εχω μαζεψει του δικου μου που αν ανοιξω το στομα μου.... :twisted::twisted:

Πως ακριβως τα λερωσε ο Ιακωβος :mrgreen::mrgreen::o:o:o

Ρουλακι,ειναι να μην μπεις χριστιαννη μου,μετα δεν μαζευεσαι :o:o Καταρχην πρεπει να με ευχαριστησεις δημοσιως γιατι ειμαι η μονη που επιμελως ξεχασα τα γεννεθλια σου,μεγαλες κοπελες ειμαστε ;) καταλαβαινεις :lol::lol:

Τι να πει μαρι τρελλη και ο δολιος ο πελατης :lol::lol: Δεν του πες,δεν πολυβγαινω ως δικηγορος,ντυνομαι κλοουν και διοργανωνω παρτυ :lol::lol:

Εσυ παλι :o:o:o Βεφα κοιμωμενη :lol::lol: Δεν του αρεσουν κιολας του δικου σου :?::?: Σκασιλα μας για αυτο ειναι ο μπαμπουλης παρων,ας παει στη μανα του την χρυσοχερα!!!!

Παλι πασχα στην Τροπολιτσα,ε?Δεν πειραζει,θα κανεις practice και στους χορους,τζαμπα τρεχεις στα χορευτικα :lol::lol::lol:

Παντως και τον δικο σου δεν τον βρισκεις πουθενα :o:o δεν φτανει που ειναι ολη την ωρα απικο οι δικοι σου,τον ενοχλουν και ολας :!::!: Αν τον ενοχλουν να μπει στο μπαμπακα του να σας γραψει το οικοπεδο ,να χτισετε ενα μεγαλο σπτι να εχετε απλα και να μην ενοχλειται!!!Αυτο παλι να μην σας δινει το οικοπεδο :o:o ισα που ειχα φυγει στην Κηφισια :o:o:o

Ωραιο αυτο με τη φαρμα και πολυ κουκλι ο γιοκας σου ;) Και του φορας και μπουφαν βλεπω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στεργια & Σταυρουλα που χαθηκατε καλε???

Επισης Μιτσακο,δεν ξερω ανα μας διαβαζεις αλλα προχθες εβλεπα στη T.V ενα φαρμακειο στην Αθηνα και ηταν μια σγουρομαλλα με φουντωτο μαλλι και λεω θα ειναι σιγουρα η Μιτσι :roll::roll: Φιλια πολλα :!:

Λοιπον την κανω γιατι θα παμε μολις ξυπνησει η μικρη να της παρουμε ποδηλατακι,δωρο απο τους δικους μου :) Θα παμε το Πασχα ολοι στο χωριο και θα εχουν ολα ποδηλατο,της αδελφης μου ,των ξαδελφων μου,οποτε ειπε ο παππους μην ζηλεψει η καψουριτσα του(ετσι τη λεει τωρα) ή το κλασσικο ερωτα μου αγιατρευτε :lol::lol:

Βλεπω βεβαια την Αλεξ μεσα αλλα δεν της μιλαω γιατι εχει πολυυυυυ διαβασμα :lol::lol::lol: εχουμε σχεδιο με τη Φουφου για να σας κραταμε σε εγρηγορση :lol::lol:

Φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ παλι!!!!η πολύ παρεα με την συμπεθερα θα με χαλασει…γραφω στο word γιατι καποιες λυσσαξαν να σχολιαζουν….ελπιζω να προλαβω γιατι οπου να ναι ξυπναει…

Φωτεινουλα αντε να ερθει το καθισματακι σας!!με γεια σας κ καλες βολτες!!!δεν ειπαμε να ξεκουραζεσαι;;;κριμα μωρε ο Αλεξανδρουκος…αλλα γι αυτόν δουλευει τοσο ο μπαμπακας!!!μακαρι να μπορουσε να μειωσει τις ωρες…θα ξαναπαμε στον κηπο αυτές τις μερες με τον μπαμπα μας γιατι είναι κ κουραστικο να κουβαλω κ το καροτσι κ να τρεχω κ από πισω της …θα σας βαλω φωτο…πρεπει να τις περασω στον υπολογιστη…

Συμπεθερα τρελη….που εχεις καλε το μυαλο σου;;κ λεγαμε ότι θα στησεις την νυχου..εσυ πηγες κ μια μερα νωριτερα…χαχαχαχα καλα κ ο δικος μου εχει την μαμα πολύ ψηλα στην μαγειρικη …κ καποιες φορες με πεταξε κατι ατακες τυπου η δικια μου το κανει ετσι…γιατι δεν την ρωτας…ε όχι αγαπη μου….θα μαθεις να τρως τα δικα μου…μαγειρευει ωραια ,δεν μπορω να πω αλλα κανει κ κατι μουφες….ποσο γελασα με το θεματακι μας νο 1524!!!χαχα τι ωραια θα είναι να μιλαμε ακομα μεχρι τοτε!!!!για τις φωτο τα ειπαμε κ στο τσατ…γλυκας με τα κοκκινα τα μαγουλακια του…να βαζει αντιηλιακο..μη μου αρπαζει ο γαμπρος…καλο το ανεκδοτο!!!!κ ο πελατης..ολα τα λεφτα…ηθελα να ημουν από μια μερια να σε εβλεπα….χαχαχα ευτυχως ο συμπεθερος σου με φροντισε,μου εκανε τσαγακια ,ταιζε την μικρη οσο ημουν του θανατα…μολις συνηλθα …ανελαβε μου ειπε….

Αριακι πως βγηκαν τα τσουρεκακια;αμα είναι ευκολη συνταγη πες μου αν είναι να τα κανω κι εγω…οποτε εσενα ο αντρουλης με όλα αυτά που του φτιαχνεις θα είναι τρισευτυχισμενος ε;τα κουλουρακια πολύ καλα πρεπει να είναι…τραγανα φαινονται…σε λιγες μερες θα δουμε…τα εβλεπε ο αντρουλης κ λυσσαγε να φαει…

Βικουλα κανατε κουλουρακια;πως βγηκαν;βοηθησε κ η Μαρισουλα;εγω αυτό περιμενω,να μεγαλωσει το Κωνσταντινακι κ να τα κανουμε παρεα όπως εκανα κι εγω με την μαμα μου…η μικρη κανει κολπα με το φαι..χθες εφαγε φακες αρκετα καλα,σημερα όμως με τον αρακα ειχαμε θεμα…κατά τα αλλα λιγες μυξουλες ακομα.

Μαγδουλα με γεια το δορυφορικο…πως σας τυχαινουν ολο κοριτσακια….αμα εδωσε κ την πιπιλα του…είναι σοβαρα τα πραγματα…η συμπεθερα θα αφηνιασει…αλλα κι αυτή δεν παει πισω…χαχα

Αχ μαναρακι μου με ειπες με λεει ο αντρουλης…παλιοτερα βεβαια με ελεγε συνεχεια,δεν ακουγα το ονομα μου…τωρα το ελαττωσε βεβαια…τι καλος που συγυριζει μωρε ο Βασιλακης…κι εμενα με βλεπει η Κωνσταντινα που βαζω το κάθε τι αλλα κανει το αντιθετο….

Φουφουκα αρρωστησατε κι εσεις;πολύ ψηλο το Αγγελικακι…μπραβο το κοριτσακι μας!!!!μπραβο κ για τις εξετασεις της γιατι σε ενιωθα πεσμενη που δεν μπορουσες να της φτιαξεις γλυκακια….με γεια κ τα πραγματακια σας!!!!!

Φτου ξυπνησε…θα επανελθω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψα..ηπιε το γαλατακι της η ζουζουνα της εδωσα κ ένα μπισκοτο που εφτιαξα χθες αλλα δεν το πολυτιμαει κ θα την βουτηξω…ακυρο…το δαγκωσε επιτελους…χαχα

Φουφουκα ωραια λοιπον περασατε στο παρτυ κ γενικα δεν σας βλεπει το σπιτι καθολου..μπραβο ,καλα κανετε!!!να ρωτησω κατι κ τις υπολοιπες…όταν ειστε εξω τι δινεις στην μικρη να φαει;πχ την ωρα του φρουτου;;με γεια όλα τα πραγματακια σας…τι καλη η μανουλα!!!η Μαγδουλα φοβερη..μιλαγαμε στο τσατ εκεινη την ωρα…εκανε η Στελλιτσα την 2η τρυπα;να πατε στο αττικο…θα αρεσει πολύ στα κοριτσια..η δικια μου με τις παπιες ξετρελαθηκε ,φαντασου εκει με ποσα ζωα….καλα εμενα φοραει 19 νουμερο παπουτσι……τοσοδουλα σε όλα της….καλα αμα ησουν κοντα στην Ρουλα θα ειχες παει να της καθαρισεις….στανταρ…χαχαχα Φουφουκα καλε τι εκανε μεχρι εκινη την ωρα;;ακουραστη αυτή η Στελλιτσα….καλυτερα ειμαι εγω,ανοιξε κ η φωνη μου,αλλα ο βηχας βηχας!!!

Χαρουλιτα τι να κανει μωρε κ η Δημητρουλα…της λειπεις…τι να πω κι εγω που ολη μερα κάθε μερα ειμαστε μαζι κ παλι κολλημενη μαζι μου….εγω δεν ηξερα καν ότι υπαρχουν καλαντα για το Πασχα….με γεια τα δωρακια σας!!!!κι εμας εδώ με τον χαλια καιρο αφου εβλεπε ότι εγω δεν την εβγαζα εξω,μολις ερχοταν ο μπαμπας τον επιανε από το χερι κ τον πηγαινε στην πορτα..καλοεμαθε….καλε μη τα λες ετσι αυτά με το φαι…εχουμε κ καποια σπουργιτακια εδώ….η γλυκουλα…σε εκανε ρεζιλι για να φαει…χαχαχαχα

Μαρακι κι εσεις φτασατε στους κυνοδοντες;εγω δεν βλεπω τιποτα…σε λιγο βλεπεω την Δημητρουλα να παιρνει αποβολη από τον παιδικο…χαχα Με την αδερφη σου αληθεια που ειστε διδυμες πως είναι για τις μικρες;;Αφου εχεις την αδερφουλα εκει βγαλε της το λαδι….χαχαχα

Βικουλα κι εγω νομιζω τελειωσα με τις δουλειες….αυριο θα βαψουμε κ αυγα κ ειμαστε ετοιμοι!! Τι επαθε ο Ιακωβος κ ειχε τετοια παραγωγη;;;

Χαρουλιτα μα καλα ολοι οι αντρες μια κοπια;;;ετσι κ ο δικος μου…αμα κανει κατι πχ να την ταισει κ μετα του ξαναπω θα πει ‘’παλι εγω;;’’σιγα πια…εγω λεω το Μ.Σαββατο να κοινωνησω.να ρωτησω μια βλακεια…τα παιδια κανονικα φαγωμενα δεν τα πατε να κοινωνησουν;; το Μαρακι αισθανοταν υποχρεωμενο επειδη της ειχα παρει δωρακια για τα κοριτσια όταν βρεθηκαμε..η χαζουλα!!!τι να κανω,από καναπε σε κρεβατι ημουν..επρεπε να δραστηριοποιηθω…χαχαχα κ εκανα κουλουρια!!!κ αμα θελει ο συζυγος μπορει να βοηθησει..εχουμε κ ένα σκαλιστηρι εδώ που δεν καθεται σε ησυχια…αλλα οσο ζυμωνα κ επλαθα την ταισε….τωρα του χρονου παλι…χαχαχα θα φυγουμε αλλα για κανα 2 μερες μονο,θα παμε στους γονεις μου,εξοχικα!!!κι εγω σε ειδα Χαρα μου αλλα κρατηθηκα κ δεν σου μιλησα…πολύ μελετη ειχα….που φτασαμε να μην μιλιομαστε στο τσατ για να προλαβουμε να σχολιασουμε…χαχαχα

φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια,κοπέλες!Τι κάνετε σήμερα;Είχα πάει σε μία φίλη μου το πρωί για καφεδάκι,είχα να τη δω μήνες,αλλά ως συνήθως ο σύζυγος με άγχωσε και γύρισα.Εβαλε το χεράκι της και η μανούλα αυτή τη φορά. :evil: Τελοσπάντων,δεν έχω καμία διάθεση να χαλαστώ.Το βράδυ μας ήταν λίγο ανήσυχο,αφού ξυπνούσα για τη Στέλλα μου.Σήκωσε πυρετό κατά τις 5 και της έδωσα αντιπυρετικό.Την πονούσε κι η κοιλίτσα της και τη σήκωνα γιατί νόμιζε ότι ήθελε να κάνει κακά.Πήγε η μανα μου κομμωτήριο τώρα και μάλλον την πήρε μαζί,μου μυρίζεται δεύτερη τρύπα στο αυτί. :lol::lol::lol:

Χαρουλίτα,σκαρφάλωσε καλέ η ταρζανίτσα;Α πα πα.Καμία πια εμπιστοσύνη.Πάντως αυτό με την κάμερα καλό.Πολλές φορές έχουμε πει με τον άντρα μου ότι θα θέλαμε να έχουμε καμερα να βλέπουμε τι κάνουν.Μπορείς και τα ελέγχεις ρε παιδί μου. ;) Το πήρατε το ποδηλατάκι;

Αλεξανδρούλα,όντως τώρα θα μπορώ να φτιάχνω πιο συχνά γλυκά αλλά δε θα της δίνω κανονικά.Ίσα ίσα λίγο για να μη ζηλεύει. ;) Όταν είμαστε έξω μπορεί να τις έχω πάρει μαζί μπανάνα,ή να φτιάξω τοστάκι ή να τις πάρω κανα κουλουράκι ή καμια πατατόπιτα.Κι εγώ το Μ.Σάββατο θα κοινωνήσω μαζί με τα κορίτσια.Εγώ όσες φορές τις έχω πάει να κοινωνήσουν τους έχω δώσει πρώτα γάλα.Η Στέλλα ιδίως δεν κρατιέται.Ε,στα παιδάκια μωρέ δεν πειράζει.

Επίσης,θα ήθελα να ευχαριστήσω τη φίλη Χαρά για τις ιατρικές συμβουλές της. :D

Αυτά,άμα υπάρξουν νεότερα θα επανέλθω. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκά, μπήκα μόνο να σας ευχηθώ Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα, να περάσετε τέλεια αυτές τις ημέρες με τις οικογένειές σας και να έχουμε όλοι την υγεία μας!!!!Πολλά πολλά φιλιά σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυσαψατε παλι γλωσσοκοπανες καταρχην ευχομαι σε ολες μας καλο πασχα κ καλη ανασταση :-*:-*:-*:x:x:x

και σας λεω νεα παραλληλα με σχολιασμο πριν παω να βαψω αυγουλακια.

λοιπον οπως λεει κ η συμπεθερα μου ολες η παστρικοθοδωρες απαπαπα τσουρεκια κουλουρια στειλτε κ τιποτα απεδω ;);) εγω σας εχω πει δεν κανω πολλα κ ετσι ενα κεικ να κανω καμαρωνει ο αντρας μου σαν γυφτικο σκερπανι εχω τακτικη καλε χαχαχαχ

να ναι καλα μανουλα κ πεθερουλα που μας εφοδιασαν σπιτικα τσουρεκακια κ κουλουρακια τι να κανω ρε κοριτσια μπανιο δεν προλαβαινω να παω μονη με την βεντουζα βασιλη που να κανω κ γλυκα!!

αλεξανδρουλα μου εγειανες κουκλιτσα μου??πηγατε στο εξοχικο σουπερ θα ναι αν κ δεν ακουσα γαμωτο καλο καιρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουφουδελακο μου μιλησαμε κ στο τηλ ελπιζω να ναι ενταξει το νινακι σου κ μεγεια τις τρυπες στα αυτακια κ εγω ετσι απο μικρουλα τις ειχα κανει.μεγεια τα ψωνακια σας..νηστεια ε κ το εριξες στη μελετη :lol::lol:

κ γω νηστευω αλλα δεν θα κοινωνησω αδιαθετησα κ δεν εχουν φυγει ακομα τον βασιλη θα τον παω κ σημερα λεω να παμε μια βολτιτσα εκκλησια μιας κ καθομαι απογευμα.

χτες πηγαμε στο εκπτωτικο περασαμε τελεια ψωνισαμε λαμπαδα κ ρουχακια για βαφτηστηρουλα κ ανηψουλα.η βαφτηστηρα μου πηγε σε μπαζαρ για πασχα κ αντι να ψωνισει για τον εαυτο της μου αγορσαε λαμπαδα γιατι λεει εγω δεν εχω νονα κ ποιος θα μου παρει λαμπαδα τετοια κανει κ με τρελαινει η κορουλα μου...

μεγεια συμπεθερα κ στα δικα σας ψωνια,βρε ακαματα εφαγε το παιδι τις καλτσες εμενα ο βασιλης κανει το σκυλο κ μια μερα μου ρθε με μια παντοφλα στο στομα κ γαβγιζε εκει να δεις γελιο! :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κ για το τικερακι ρε φιλεναδα που θα παει θα το βαλω η θα μου το βαλει :? ο συζηγος..

στον οτε εχουμε απο ολα αλλα μαθαινω οσα μου αρεσουν γενικοτερα... γιαυτο δεν καταπιανομαι γιατι ολη μερα στην δουλεια σε ενα pc δεν θελω αλλο κ στο σπιτι στο pc μονο για σας μπαινω πουθενα αλλου..

στην δουλεια να φανταστεις ειχα την υψηλοτερη βαθμολογια κ ηρθα πρωτη στις πωλησεις (καθε χρονο εχουμε αξιολογηση) απλα δεν τρελαινομαι κ τοσο για τεχνολογια γιαυτο αδιαφορω..

παλι ζουζουνιασε η νυφη ααααχ τι θα κανουμε που μας βγηκαν κ τα 2 σεξουλιαρικα αντε να τα μαζεψουμε :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακι μου στην μανουλα ε!!ποιος σε πιανει..τι εγινε με το σκυλακι τελικα γιατι τα μισα διαβσα στο τσατ τα αλλα μου σβηστηκαν καθωτι κολλησε..

πηγαν την βαφτηστηρα μου σε μπαζαρ κ αντι να ψωνησει για τον ευατο της μου πηρε λαμπαδα λεει γιατι εχω δεν εχω νονα τετοια κανει κ μετρελαινει η κορουλα μου..

μαρακι βολτες γιατι αλλοιως δεν παλευονται εγω στον αερα τον επιασε χτες εκανε μονοζυγο στο πασο πανω ορθιος ουτε ο τομ κρουζ mission imposible πια αμαν...

ετσι κ η βαφτηστηρα μου 5,5 τρωωει πολυ ξυλο απο κελυ 2,5 κ ας ειναι μια σταλια το κατσαριδακι.

ακομα αποχη δεν αποκατασταθηκε καλε το εργαλειο του συζηγου?? :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινι ειχε διαροες το ιακωβακι ε..χιχιχ που να βγαλουμε κ πανες τι εχουν να δουν τα ματακια μας :o:shock:

μεγεια το μαλλακι ανανεωθηκες στειλε φωτο να σε καμαρωσουμε.

ελενακι μπες καλε να μας πεις τα νεα σου ολα καλα πεσμενη η ανεβασμενη αυτον τον καιρο??

τουιτακο απoυσια κ συ κ τωρα λιωσανε κ τα χιονια χαχαχα το ριξατε στις βολτες?

honey μου τι λεει θα ριξετε παλι κανα τσιφτετελακι στην ανασταση??χαχαχαχ

φωτεινουλα μου λογικο να του λειπει ο μπαμπακας του μωρε κ μενα ακουει το αμαξι του μπαμπα του κ φευγει σφεντονα να ανοιξει την πορτα μωρε..βεβαια ουτε λογως να μαφησει τον μπαμπα του να με φιλησει κ να με αγγαλιασει οταν ερχεται χωνεται σαν βδελακι αναμεσα..

ο μιτσακος ο τρελαρας θα πηζει με δουλεια κλασικα!!!παω να φαω καλε με ξεμυαλισατε κ γουργουριζη η κοιλιτσα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδιτσες μου,Χρονια Πολλα και Καλη Ανασταση σε εσας και τις οικογενειες σας :)

Εμεις πηγαμε εκκλησια οικογενειακως το πρωι και κοινωνησαμε :) Αν και ο ανδρουλης μου κατεβαλε φιλοτιμες προσπαθεις να το χασουμε :evil::evil: Αντι να περιμενει αυτος εμας να ετοιμαστουμε,περιμεναμε εγω και η μικρη στην αυλη να κατεβει η νυφη :evil::evil: Μα τι ξεροκεφαλια...να του λεω οτι πρεπει το αργοτερο 9:20 να ειμαστε εκει,τιποτα αυτος,καθε χρονο μου λεει τα ιδια λες και περιμενουμε 1 ωρα και οταν πηγαμε ολος ο κοσμος εφευγε και κοινωνουσαν οι τελευταιοι :evil::evil: Παλι καλα που προλαβαμε :-w:-w:-w:-w

Η μικρη παλι δεν ανοιγε το στομα της μολις ειδε τον παπα,παρα την πλυση εγκεφαλου οτι ο παππουλης θα της εδινε κοκο δεν ψαρωσε :lol::lol: την ξαπλωσα και τελικα κοινωνησε και μολις ειδε το καλαθι με τα αντιδωρα αρχισε να φωναζει μαμ-μαμ :lol::lol: παλι για λημαρια μας περασανε :lol::lol:

Μετα πηγαμε αγορα με τον ανδρα μου και την αφησαμε λιγο στη μανα μου.Πηρα κατι δωρα παλι για το σοι,και εχθες ειχα παρει αλλα...κοινως ξεπαραδιαστηκα :lol::lol: 7 αδελφια ο μπαμπας μου,17 πρωτα ξαδελφια με γυναικες και παιδια ...καταλαβενετε :o:o:o Πηρα ενα σακακι απο μανκο για την Ανασταση,θα το βαλω με ενα μαυρο φορεμα που εχω και ο ανδρας μου ενα ζευγαρι παπουτσια και μετα πηγαμε και πηραμε το ποδηλατακι.

Φτανουμε στη μανα μου και μας περιμενε στο μπαλκονι και φωναζε"παλιαμπα" σε ελευθερη μεταφραση ποδηλατο :lol::lol: ειχαν παει με τον παππου στις κουνιες και την επεφτε σε ολα τα παιδακια με τα ποδηλατα :lol::lol: της λεει και ο μπαμπας μου θα μας το φερει τωρα η μαμα οποτε ειχε ξεσηκωθει,το μπανιζει στο πορτ μπεγκαζ....ε και αυτο ηταν εκλαιγε ως που να ελθουμε σπιτι,μετα δεν καταβενε,εκει κοντεψε να κοιμηθει :shock::shock::shock: Θα σας βαλω φωτο μετα το Πασχα να δειτε το οχημα ;)

Τωρα κοιμουνται τα χρυσα μου και εγω σιδερωνα,μολις ξυπνησουν θα παμε στη βαφτηστηρα μου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα αρχισω με σχολια γενικου περιεχομενου που τα ειχα ξεχασει :roll::roll: .....

1ον/Πολυ μεγαλα ποδια εχουν τα παιδια σας καλε :o:o Η δικια μου που ειναι και ψηλη 22-23 φοραει

2ον/Εμεις δεν εχουμε βγαλει κανεναν κυνοδοντα ,γενικα με τα δοντια παρουσιαζουμε μια στασιμοτητα :roll::roll: λετε να ανησυχω :?: Βεβαια εχει βγαλει ολους τους τραπεζιτες απο πριν τα χριστουγεννα ακομα :roll:

3ον/Που λεγατε καποιες οτι πινουν μονα τους το γαλα,η δικια μου τρελλη τεμπελχανου :o:o "κουνα λιγο τον κωλο σου παιδι μου"της λεει ο αντρας μου ολη την ωρα :lol::lol: Εχθες π.χ διψουσε σαν τρελλη και εκενε νοημα στον μπαμπα της να της δωσει το ποτηρι το οποιο το ειχε διπλα της :o:o Γενικα με εχει κανει δουλαρα της :o:o Βεβαια ειμαι και εγω μαζοχα,ειδικα το γαλα θελω να της το δινω,αφου απο τοτε που σταματησα το θηλασμο νοιωθω αδεια την αγκαλια μου :( Αν δεν της δινω και το γαλα θα νομιζω οτι ειναι ετοιμη να την παντρψω και να φυγει :lol::lol: Μανες κοριτσιων Ρουλα,το λεει και το παραδοσιακο ασμα"σημερα αποχωριζεται η μανα απο την κορη" λεει ποθενα η μανα απο τον γιο,ε?Λεει? :lol::lol:

Παντως νομιζω οτι και απο την τεμπελια της δεν μιλαει,ολο μας δειχνει τι θελει :twisted::twisted:

Γενικα ειναι τρελλο "φασιστακι" οτι λεει αν δεν γινει,την βαψαμε :o:o Εχθες πηγαμε τζαμπο και μετα δεν την ξεκολουσα απο τις κουνιες,9 η ωρα φυγαμε αφου μας ειχε ακουσει ολο το τετραγωνο,σερνοταν κατω :o:o Τβραδυ με τον υπνο,μολις παμε στο δωματιο της μου λεει να κατσω διπλα της,ετσικαι σηκωθω...χαμος :o:o

Θυμαστε οι πιο παλιες τον καυγα που ειχα κανει ενα φεγγαρι εδω,γιατι καποιες με λεγανε καταπιεστικη μανα,χειροτερη απο αυτες εγινα :lol::lol: σηκω -πανω κατσε-κατω με εχει :lol::lol:

Αφου ο αντρας μου πια,οταν καποιο ζευγαρι περιμενει παιδι,τους λεει:"με ενα κοιμισμενο ,σας ευχομαι" :lol::lol: αυτοι τον κοιτανε ετσι :shock::shock: και αυτος λεει,θα με θυμηθειτε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας σχολιασω και για τις παρουσες....

Φουφουκι,δεν κανει τιποτα η συμβουλη καλε,για τη φιλεναδιτσα μου,με 50 ευρα ειμαι οκ :lol::lol::lol:(δεν βγαινω ρε κοπελια,τι να κανω?) :lol::lol::lol:

Σου τη σπασανε,ε?Αυτη η συνομωσια γαμπρων-πεθερικων με κανει εξαλλη :evil::evil: Αυτο που παντα εχει δικιο το παιδι... :evil::evil:

Γιατι κανει πυρετο το Στελλακι μωρε?Βεβαια ο πυρετος παρων,αλλα και η κοκεταρι επισης :lol::lol: Οι τρυπες στα αυτια απαραιτητες :lol::lol: Και εγω τοσο ημουν οταν με πηγανε η μανα μου με τη θεια μου αφου τους ειχα πρηξει :lol::lol: ειχαν κοκκινισει τα αυτια μου,ποναγα τρελλα ,αφου ακομα το θυμαμαι...αλα δεν εβγαλα κιχ αφου η μαμα μου ,μου ειχε πεο (επειδη δεν συμφωνουσε και εγω ηθελα)οτι αμα κλαψω θα τις φαω κιολας :lol::lol: Απο αυτην θα πηρε η κορη μου και βγηκε χιτλερ :lol::lol:

Ρουλακι,να χαιρεσαι τον Ανασταση προκαταβολικα :!: Καλα κανεις και μας ευχεσαι εγκαιρως γιατι τελευταια εχεις θεμα με τα ραντεβου σου :lol::lol:

Συμπεθερουλα,τι γλυκια η βαφτηστηρα :) Καλε πως να μην εισαι 1η στις πωλησεις,αφου θα σε βλεπουν οι πελατες και θα ειναι καπως ετσι :o:o:o:o:o:o σιγα μην δεν τους πεισεις :lol::lol:

Αν δεν τα καταφερνεις με το τικερακι,στειλε μου σε μην τον κωδικο σου να το φτιαξω εγω και μετα αλλαζεις κωδικο ;)

Αλεξ,τα κουλουρια με κινοα ειναι και δεν τα τρωει η Κων =))=))=))=))=))=)) Επισης θα βαλεις και τσουρεκια κινοα,στο λεω γιατι τζμπα ο κοπος ρε παιδι μου,ουτε η σκυλιτσα δεν θα τα φαει :mrgreen::mrgreen: Πλακα σου κανω προκομενο μου ;) Ποτε φευγετε εσεις?

Λοιπον αυριο εφημερευω και το Μ.Σαββατο θα φυγουμε στο χωριο μου μεχρι τη Δευτερα :D:D Δεν ξερω αν θα καταφερω να ξαναμπω για αυτο ευχηθηκα ηδη :)

Πασχα στο χωριο μου,μετα απο 11χρ που ειμαι μαζι με τον ανδρα μου :):) χαμος θα γινει,θα αναστεναξουν οι σουβλες και τα κλαρινα :lol::lol: Αθανατη Θεσσαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα και καλη ανασταση με υγεια και χαρα!

τι κανετε;

σημερα εφτιαξα και τα τσοτρεκια μου....τη πρωτη δοση την πεταξα στα σκουπιδια :mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol: χαλια αλλα η δευτερη πολυ πετυχημενη! ;) το μαρισακι δεν βοηθησε αυτη τη φορα!

σημερα το πρωι ο ιακωβος ξυπνησε και τον ειχαν τσιμπισει παρα πολλα κουνουπια στο κεφαλι και ειχε πριστει ανυσηχω τοσο πολυ και φυσικα μια ωρα επερνα τη παιδιατρο τηλ και δεν το συκωνε και αφου το σηκωσε μου ειπε να του δωσω ενα αντισταμινικο σιροπι...εχω τετοιο αγχος πιστευω να ειναι ενταξει αυριο.κοινωνησαμε και εμεις σημερα!

ελπιζω ολες να ειστε καλα απο κεφια απο οτι καταλαβατε μηδεν....να φανταστειτε του ελεγα οτι ανυσηχω για το μικρο και μου λεει μη μου το λες γιατι αγχονομε :evil::evil::evil::evil: σε ποιον να τα πω στο τοιχο;;;;;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τεσπα καλο βραδυ κοριτσαρες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tι κανετε κοριτσακια;σημερα η Κωνσταντινα ειχε πολλα κεφια…ξυπνησε από τις 5!!ηπιε γαλα κ κοιμηθηκε μετα από καμια ωρα…εμενα με ειχε πιασει κλασικα βηχας κ δεν μπορουσα να ξανακοιμηθω.τελικα ξυπνησε στις 10 κ μας εδωσε ο μπαμπας μας λεφτα να παμε να παρουμε τα δωρακια μας!!πηγαμε κ πηρα κατι μπαλαρινουλες κ αθλητικα(μην γελατε,δεν αρχιζω γυμναστικη,απλα να κανω ένα πιο σπορ ντυσιμο..χαχα)πηρα κ μια μπλουζιτσα….ειδα κ κατι αλλα αλλα κρατηθηκα για την ωρα…στο Κωνσταντινακι πρα ένα παιχνιδι με ζωγραφικη…αλλα αρχισε να δαγκωνει τις κηρομπογιες κ τα μαζεψα…ειδα κ κατι τελεια ρουχαλακια ….πηραμε κ στον μπαμπα κατι ρουχαλακια….βαψαμε τα αυγουλακια μας!!!!τωρα το απογευμα ηρθε κ η νονα κ εφερε την λαμπαδα,αυγο κ παπουτσακια!!!

Φουφουκα δεν αντεξε ο συζυγος με τα κοριτσια;χαχα οσο για τα γλυκα,ψαξε για νηστίσιμες συνταγες που δεν εχουν βουτυρα κ αυγα κ είναι πιο υγειηνα.ή όπως λες μικρες ποσοστητες…

Συμπεθερουλα Καλη Ανασταση !!!!κι εσυ να περασεις τελεια κ να χαιρεσαι τον Τασουλη μας!!!!!

Μαγδουλα λεμε για την φουφου κ την Χαρα αλλα κι εσυ δεν πας πισω…γεμιζεις σελιδες….κανονισε να συγχρονιστεις με τις άλλες 2 κ να τρεχω κ να μην προλαβαινω…..αυριο θα παμε μαλλον στο εξοχικο ,εχω κ τον αντρα μου που αποφαση δεν παιρνει…εγω παντως θα ετοιμασω αυριο πρωι τις βαλιτσουλες μου…βολτουλα εισανταν κι εσεις σημερα ε;τι γλυκα η βαφτιστηρα σου μωρε….μπραβο στο κοριτσακι!!!!το σκυλο εκανε ο Βασιλακης;;χαχαχατι γελιο θα ειχε με την παντοφλα!!!παντως στην δουλεια λιγικο να εισαι πρωτη…εισαι τοσο γλυκομιλητη εκτος από ομορφη που δεν θα μπορουν να αντισταθουν….

Δεσποινακι τι παθατε καλε με τον σκυλο;;;πως τα περνατε;;χαλαρωσες καθολου;

Για να ζηλεψετε…μιλαω με Στεργιακι κ μου εστειλε κ φωτο την μπεμπουλας!!!!ειναι κουκλιτσα ζωγραφιστη!!!!!!μην παραπονιεστε σας εστειλε κ εσας φωτο!!!!

Χαρουλιτα εμενα κανει το αναποδο ο αντρας μου,ετοιμαζεται πρωτος ,αφου βεβαια του εχω ετοιμασει τα παντα κ μετα μου λεει αντε κ αντε..κ τρεχω να ετοιμασω,την Κωνσταντινα κ τα πραγματα της κ να ντυθω εγω….κοινωνησατε ;βοηθεια σας…εμεις το ΜΣαββατο.μην με κοροιδεψεις…προσπαθουσα [ποση ωρα να καταλαβω τι είναι το σακακι από μανγκο..ο νους μου πηγαινε στο φρουτο…χαχαχα με γεια κ το ποδηλατακι σας!!!!καλες βολτες…. Εμενα παντως εχει το μικροτερο ποδι….19 νουμερο παπουτσι!!! Τι εκανες καλε κ σε ελεγαν καταπιεστικη μανα;;;

Δεν θα σχολιασω το σχολιο για τα κουλουρια μου….αλλα όχι κυρια μου δεν είναι με κινοα αλλα με ρεβυθαλευρο…χαχα ειπες τιποτα;;;την εκανα παντως σκετο κινοα κ ουτε να το φτυσει….κατι κανεις κ το εχεις μεταδωσει στο παιδι ….χαχαχα αλλα ηταν κ αρρωστη τοτε…

Βικουλα καλοφαγωτα τα τσουρεκακια,δεν πειραζει για την 1η δοση…ωχ ξεκινησαν οι επιδρομες των κουνουπιων;;είναι καλα ο μικρος;;μην σκας για τον συζυγο…τα εχουμε ξαναπει…αντρες….

καλα να περασετε κουκλιτσες!!Καλη Ανασταση!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

αλεξανδρουλα πρωινη πρωινη η μικρη ε;με γεια τα ψωνια!!και εγω συνεχεια με τζιν και φυσικα δεν λειπουν τα αθλητικα εχω βεβαια και τα κυριλε αλλα εννοειτε οτι πιανοντε τα ποδαρακια μου με τα τακουνια αφου δεν τα φοραω συχνα... :lol::lol::lol::lol:

τωρα τελιωσα και το παιχνιδι με τη μικρη...της εχω παρει και ενα εκπαιδευτικο βιβλιο για προνηπια...φουφουκα ειναι καλο κατα τη γνωμη σου να ασχολουμαστε με τετοια απο τωρα;αλλα της αρεσει οποτε δεν νομιζω οτι την ζοριζω....

εδω κανει κρυο τρελος καιρος αλλα πασχα χωρις κρυο δεν γινετε...

αντε μετα να ανοιξει ο καιρος να βγενουμε συνεχεια εξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά και καλή Ανάσταση σε όλες και στις οικογένειες σας!

Ρουλάκι να χαίρεσαι τον Τασούλη σας και οι υπόλοιπες όποιων έχετε.Δε σχολιάζω γιατί είμαι σπίτι και τα ταλιμπανάκια μου στα πόδια μου τραβάνε τις παντόφλες......

Να περάσετε τέλεια

φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες Καλή Ανάσταση, με υγεία και αγάπη.

Να είστε πάντα καλά, ήρεμες και ευτυχισμένες με τις οικογένειες σας.

Θα τα πουμε λεπτομερώς μόλις βρω ησυχία :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Μπήκα να σας πω τα τελευταία νεάκια μας,να σχολιάσω και να σας ευχηθώ!Εμείς σήμερα πήγαμε και κοινωνήσαμε με τα κοριτσάκια μου!Ήταν πολύ ωραία,μετά πήγαμε βολτίτσα και σας ανακοινώνω πανηγυρικά ότι κάναμε τη δεύτερη τρύπα.Για να πειστεί η Στελλίτσα της πήρα ένα μανό λαχανί και καθόταν η κοπέλα και της τα έβαφε και ο φιλαράκος της έκανε την τρύπα.Βέβαια,το πήρε χαμπάρι και χρειάστηκε να την ακινητοποιήσει ο άντρας μου,διαφορετικά πάλι δε θα κάναμε τίποτα.Εκλαψε,αλλά μετα ξεχαστηκε.

Μαγδούλα,μεγειά τα δωράκια σας!Τι γλυκιά η βαφτιστηρούλα σου μωρέ.Συγχαρητήρια και για την αξιολόγηση.Όχι παίζουμε!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,ρε ΧΑρουλίτα κι εμένα μου τη δίνει αυτό το πράγμα.Ετοιμάζομαι εγώ,ετοιμάζω 2 παιδιά και παρολα αυτά περιμένω τον άντρα μου στο τέλος.Το πήρατε τελικά και το ποδηλατάκι μεγειά σας! :D Ενθουσιάστηκε μωρέ το κορίτσι με το δωράκι!Με κάτι τέτοια τρελλαίνονται!Ξεπαραδιάστηκες πάλι μαρή,δεν πειράζει χαλάλι.Γιορτές είναι.Πολύ γέλασα με την ευχή του άντρα σου με το κοιμισμένο παιδί.Κάτι θα ξέρει ο άνθρωπος,είναι καμένη η γούνα του. :lol::lol::lol: Καλέ άμα τα 50 ευρώ είναι φιλική τιμή η κανονικη ποια είναι; :lol::lol::lol: Άντε καλά να περάσετε στο χωριό!Φιλακια!!!

ΒΙκούλα μου,πώς είναι ο Ιακωβάκος με τα κουνουπάκια;Είναι καλύτερα;Καλά κι εσύ ρε βικούλα τόσο αναίσθητη είσαι που τον αγχώνεις κιόλας τον άνθρωπο;; :lol::lol: Δεν έχουν το θεό τους ώρες ώρες έτσι; :evil: Οσο για τα βιβλία που με ρώτησες για τη μικρή,ό,τι κάνεις καλό είναι.Κι εγώ της πήρα ένα σωρό τώρα που ήρθαμε στην Αθήνα.Άμα δεις ότι το παιδί δε δυσανασχετεί και της αρέσει κιόλας,γιατί να μην το εκμεταλλευτείς;Δεν είπα να την αγχώσεις ή να την πιέσεις,αλλά σε ύφος παιχνιδιού να μαθετε πραγματάκια.Εμείς έχουμε μάθει πάρα πολλά.Τώρα τις πήρα κάρτες με συλλαβές.Τις είχα πάρει κάρτες με τους Θεούς του Ολύμπου και τους ξεχώριζε από μόνη της χωρίς να της λέω εγώ ποιος είναι στην εικόνα.Απλά εκείνη ήξερε τι θεός-θεά ήταν ο καθένας.Την Αρτεμη την αναγνώρισε επειδή είχε δίπλα της ελάφι και θυμόταν ότι ο Ηρακλής είχε πιάσει το ελάφι της Άρτεμης. :D Να ασχολείσαι καλό είναι,άμα της αρέσει κιόλας,δεν το συζητώ.

Αλεξανδρούλα,καλά να περάσετε κι εσείς και μεγειά τα δωράκια σας.Όλες τα κάναμε τα ψώνια μας βλέπω. :lol: Φιλιά και στο Κωνσταντινάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τώρα φεύγω πάω σουπερ μάρκετ με τη μανούλα!Καλή Ανάσταση,Καλό Πάσχα,με υγεία και να είστε πάντα ευτυχισμένες με τις οικογένειές σας.Καλά να περάσετε φιλεναδούλες!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

Α,ξέχασα να σχολιάσω:Στέργια,η μπουμπού σου είναι όλα τα λεφτά!!Φτου φτου!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...