Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

Φουφουκακι μου :-* ….αμα κερδισω στον διαγωνισμο θα σου αφιερωσω την νικη μου!!!παλι καλα που το ειδες κ μου το εφτιαξες!!ευχαριστωωωωωωω…η πετσετα της θαλασσας που ειχε ο αντρας μου στο αμαξι όταν ειχαμε ξεχασει την τσαντα ηταν ο χαρτης του νησιου σου κ σκεφτομουν…που να είναι αυτό το κοριτσι;;βορεια;νοτια;κ το βραδακι εστειλες κ το μηνυμα :D …με γεια κ το μαγιουδακι…του αρεσε του συζυγου ;) ;που θελει κ μοντελα..αντε μην πω τιποτα…γιατι μας παντρευτηκαν τοτε;;;ας εβρισκαν κανα μοντελο..α μα πια!!!συγχύστηκα :evil: !!! το μαθημα συνεζιζεται ακομα;;ξυπναει η μαθητρια ή συνεχιζει τις κοπανες :lol::lol: ;;με γεια κ το μαλλι!!!φωτο φωτ ο!!!!αχ μωρε η ανιψουλα πεθυμησε τους γονεις της!!!λογικο μωρε…δεν θα ερθουν καθολου κ εκεινοι;δεν θα ερθει η πεθερα;κριμα ρε γαμωτο…εγω αρχισα να το απολαμβανω όταν βγαινουμε μονοι…βγηκαμε στο εξοχικο ένα βραδακι κ ηταν τελεια…κ ο αντρας μου είναι διαφορετικος..λες κ οταν είναι κ το παιδι μαζι ειμαι μονο μαμα κ όταν ειμαστε μονοι ειμαι γυναικα!!!δεν σε ενθουσιασε το φαινομενο φουφουκα; =))=)) με τα γειτονακια βλεπω τελειες βραδιες… :-bd

Δεσποινιω μου καλα δεν μου ειπες οτι ηταν τα νεα από τον γιατρο :?: ;;θα διαβασω κ παρακατω μηπως ξαναπηγες στον γιατρο.παντως αφου ο γιατρος είναι αισιοδοξος μην ανησυχεις :-bd ..ειναι κ αυτές οι πολυκυστικες… :evil: θα μπω κ στην ομαδα να δω τα νεα... :-*

Χαρουλιτα λογικα εχετε φυγει τωρα ε;αυτό με τα απλυτα :evil: …. εμενα ξερει να βγαζει καθαρα από την ντουλαπα αλλα να τα παει στα απλυτα…δεν το εχει…!!οσες φορες κ να το πω τιποτα..μετα τα παιρνω όλα κ τα βαζω πλυντηριο κ μετα τα ψαχνει :lol::lol: …μπραβο στην Δημητρουλα που είναι καλυτερα..μα τι ιωσεις καλε είναι αυτές;;πώς να προφυλαχτουμε;; :?:?

Μαρακι θα συνηθισουν στην θαλασσα μην στεναχωριεσαι..μην τις πιεζεις κ πολύ όμως…ετσι κι εμενα δεν ηθελε να μπει κ τωρα δεν θελει να βγει :lol::lol: …την αφηναμε να παιζει στην ακρη ,διπλα κι εγω..σηκωνοταν κ περπατουσε προς τα μεσα ….λεγαμε σε λιγο θα ριξει κ καμια βουτια να μας κουφανει :lol: …κουκλες οι μικρες στις φωτο…κ να σου πω..απολαυσε το τωρα που δεν θελουν την θαλασσα κ καθονται στην σκια κ παιζουν 8-) …εγω έναν καφε παιρνω κ δεν τον τελειωνω….κ στο παρτυ κουκλες ηταν…κι εσυ μια χαρα μοντελακι!!!ωραιο το μαλλι!!!υπομονη με τον συναδελφο…κανε εσυ την δουλεια σου κ αστον να λεει!!!χαστουκι η Δημητρα :o:o ;;;θελει αυστηροτητα εκεινη την ωρα να καταλαβουν ότι αυτό δεν επιτρεπεται…μηπως πρεπει να αρχισουμε τις τιμωριες;;;αλλα μετα κανουν αυτές τις τσακπινιες….ιδια με την Δημητρα κ η δικια μου…με πλακωνει στα φιλια όταν την κραταω μουτρα που μετα την βαζω κατω κ την ρουφαω ολοκληρη :x:x !!!καλε τι την κοφτει την αφεντικινα αν θα κανεις 3ο;;λες να σε ψαρευει μπας κ τους κοστιζεις παραπανω;;διπλωματια εσυ!!!!αχ μπραβο για την κοπελα …ειδες καμια φορα;;καλε τι επαθε η γλωσσα σου :shock::shock::shock: ;;ποτε δεν θα ηρεμησετε καλε εσεις;;;αα μπραβο κ για τα λεφτακια!! ;) !καλοφαγωτα!!!αφου τα πηρες εσυ με το μεσο φανταζομαι εγω ποτε θα τα παρω :?:? ….αλλα ειπαμε ειχαν κ πολύ δουλεια…2 ολοκληρες αιτησεις πριν από μενα :lol::lol: …καλα εκανες κ με τις βουτιες κ εγω την βουταγα κ γινοταν η μυτουλα πεντακαθαρη!!!σιγα που θα πουν κατι οι αλλοι…κι εμενα μια φορα την εβαλα στην κουλουρα κ δεν ηθελε κ τσιριζε κ λεω τωρα θα ερθει κανενας κ θα μου πει καμια εξυπναδα…στην μαμα μου τι ειπαν μια μερα;’’δεν το ταιζετε;;’’ :o όχι κυρα μου το εχουμε νηστικο για τιμωρια!!!μα τι χαζες ερωτησεις;;; :evil: τι σου εκανε καλε ο αντρας σου κ φορτωσες ετσι;;αχ μ’αρεσει που τα λετε κ στο μσν…

Μαγδουλα μου κοντευει ο καιρο ς να φυγετε!!!τι ωραια!!!καλε σαρανταποδαρουσα :o ;;;καλα κι εμεις στο εξοχικο ειχαμε όλα τα καλα…από εντομα ,ζωυφυα…χαμος γινοταν..αλλα εξοχη είναι…με γεια κ το μαλλακι!!!μπραβο στην Ινα για τον θηλασμο :-bd ….την καλυτερη δουλεια κανει…λιγο υπομονη με την ζεστη θελει!!!βρε το ζουζουνακι ολο χτυπαει…αχ δεν μπορω να σε φανταστω να τον μαλωνεις κ να του αγριευει; :lol::lol: …κι εμενα δοκιμασε παγωτακι με τον παππου της…μετα ανοιγε το στοματακι κ περιμενε..αλλα δεν την πειραξε που εχει κ γαλα μεσα..τι να πω…μακαρι!!!!εκλεισα τα ραντεβου για τον Σεμπτεμβρη προς το τελος να δουμε τι θα δουμε!!!με γεια το φορεματακι,φθηνο ε;τωρα με τις εκπτωσεις να κανουμε τιποτα ψωνια ;) !!!μια χαρα τρωει ο Βασιλης φτου φτου!!!λες να ψηλωσε κ η δικια μου;την ζυγισα σημερα κ είναι 7.800…εχασε ρε γαμωτο κ ας ετρωγε εκει…αλλα δεν καθοταν κ λιγακι σε ησυχια…καλος ο αντρας σου ε;να μην χαλασει το αμαξι του μονο!!αντρες… :@)

Αριακι…αντε βρε μας εχεις λειψει :-*:-* !!!!δεν τρωει το Μαριλακι;δεν πειραζει με τετοιο καυσωνα είναι λογικο…εμενα αναποδο παιδι…με την ζεστη τρωει,βγαζει κ 2 κυνοδοντες κ δεν εχει παρει χαμπαρι….περιμενω να γραψεις τις σκανταλιες της Μαριλου :D:D !!!φιλακιααααα

Φωτεινουλα μου κρατα γερα!!!!κ βαλε σημειωση σε εμφανες σημειο οι προσπαθειες για το 3ο να ξεκινησουν ανοιξη –καλοκαιρι ;) ..μην εισαι παλι τουρλα καλοκαιριατικα!!!!πολυ ωραιο το Δαναη :-bd !!!!!πρωτο στην λισταηταν κ το διαλεξε ο συζυγος;;ετοιμαστηκατε σχεδον για τις βαφτισεις ε;μια χαρα!!!απο τα ρολογια μου αρεσε το 4ο αλλα επειδη εγω δεν τα θελω πολύ φορτωμενα.αν της αρεσει πιο κοσμημα είναι ωραιο κ το 1ο κ το 5ο.με το φουξια φορεμα εγω θα επαιρνα σε χρωμα nude ,αυτό το γυμνο που λενε…με γεια κ το κουρεμα του Αλεξ!!!αυτος ο αρακας…. :lol::lol: καλε δεν τις ακουω τις άλλες τις καλομαθημενες,τωρα που ηρθαμε σπιτι παλι θα μπει κ αυτό στο μενου!!!

Αντε βρε Σταυρουλιτσα…μαυρα ματια καναμε!!!!φυγατε τελικα για διακοπουλες;θα βρεθειτεκ με την Αρια;περιμενουμε φωτο από την συναντηση Εμμελειας-Μαριλου :D:D !!!αλλα να μπει καποια να μας πει τα νεα ε;που χανεστε κ οι 2!!! :lol::lol:

Συμπεθερουλα μου αντε επιτελους τελειωσες τις δουλειες…μιλαει κ ο Τασουλης πολύ ε;μπραβο το αγορι μας!!!κανατε κ ακμπινγκ ;);) ;;τελεια!!!!μοντελο εγινες κι εσυ ε;;ακου 6 κιλα :o !!!κ ησουν κ αδυνατη…κανεις κ την γυμναστικη στην πισινα που ελεγες;δεν μας εχεις πει νεοτερα…καλα να περασετε στη Σκυρο!!!!σε περιμενουμε με φωτο εννοειται!!!! :-*

παω να μαγειρεψω γιατι ξεμυαλιστηκα!!!ευτυχως που αργει να ερθει απο την δουλεια ο συζυγος...φιλακιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερούδια...από το πρωί,μπαίνω διαβάζω να δω θα γράψει καμιά ή μόνη θα κλείνω το θέμα τη Παρασκευή μόνη θα το ανοίγω τη Δευτέρα;;;γκρρρρρρρρρρρρρ.Απουσίες σε όλες...

Αλεξάνδρα μου welcome back...μας έλειψες...Τι ωραία που περάσατε,μπράβο να το ξανακάνετε,ακούγονται σαν ξένοιαστες διακοπές...Μόνο που βρίσκεις έτοιμο φαγητό,έχεις χρόνο για θάλασσα,πας βολτούλες,χαίρεσαι το παιδάκι σου όλη μέρα είναι σουπερ!!

Εμεις πάλι στη θάλασσα χθες 4ο μπάνιο η κυρία Δήμητρα γκάριζε σαν το υστερικό!!!Την άφησα όσο άντεχα μέσα αλλά δε παλευόταν,την πήρα και βγήκαμε,κατακοκκίνησαν τα μάτια της από το κλάμμα.Το Χρυσανθάκι πάλι το ευχαριστιέται κατράμι έγινε,μελαμψούλι...η άλλη η γοργόνα....πριγκίπισσα τη λέει ο πατέρας της από την ασπρουλίλα!!!

Το βραδάκι πήγαμε βόλτα παλιά πόλη και τολμίσαμε και κάτσαμε για ποτάκι με τις μικρές σε μια πλατεία.Καλές ήταν αν εξαιρέσεις ότι έτρωγαν ξηρούς καρπούς και ελιές και έφτυναν στο τραπέζι,όλα μια χαρά.

Μιλάω με Δεσποινάκι,έχει καλά νέα...προχωράει σούπερ!!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου εκανα την ωολληψια σημερα......τι πονος ειναι αυτος???????????μου πηρε 13!!!οι αλλες κοπελες που ειμασταν μαζι ειχαν 3-4 ουτε ναρκωση δεν εκαναν εμπαιναν και στο τσακ μπαμ εφευγαν εγω........μπηκα 10 παρα 10 και βγηκα 12 και.....εκανα γενικη αναισθησια και με πειραξε υπερβολικα...εκανα εμετους και ζαλιζομουν βογκουσα απο τους πονους μου εριξαν παυσιπονη στον ορο αλλα τιποτα και μετα απο τοσες ωρες ποναω ακομα...απεναντι μου ηταν η αιθουσες τοκετου ουρλιαζαν αυτες που γεννουσαν βογκουσα εγω ερχεται ο γιατρος μου και μου λεει''διαγωνιζεστε ποια θα φωναξει περισσοτερο''ποναωωωω του λεω τι θελεις να κανω??????αυριο θα μαθουμε αν γονιμοποιηθηκαν,ποσα και ποτα θα γινει η μεταφορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινιω τα ειπαμε κ στο τσατ...ποσο χαρηκα δεν λεγεται \:D/ \:D/ ...κ μην σε ακουω να παραπονιεσαι...13 ωαρια!!!!!κ 5 ωρες να καθοσουν εκει...αυριο περιμενω τα ευχαριστα!!!καλη επιτυχια!!!!!!!!! %%-:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Τι κάνετε;Ελπίζω καλά!Εγώ πονάω τους καρπούς μου γιατι χθες είχα τη φαεινή ιδέα να πάρω τις κόρες μόνη με το καρότσι σε ένα μοναστηράκι της Αγιας Μαρίνας που γιόρταζε στη Παλιά Πόλη .Είναι σχετικά κοντά από το σπίτι μου,αλλά η Δήμητρα ήθελε όλη την ώρα να περπατάει και ήμουν με το ένα χέρι να κρατάω το καρότσι με τη Χρυσάνθη μέσα και με το άλλο να κρατάω σφιχτά τη Δήμητρα μη φύγει στο δρόμο.Και σήμερα νιώθω τα χέρια μου λες και έκανα βάρη!!!Βέβαια μετά κοιμήθηκαν ξερές μέχρι το πρωί,οπότε ξεκουράστηκα από 22,00 κοιμόμουν.

Μου ρχεται και περίοδος,επιτέλους μια φορά και γω στις 40 μέρες και όχι στις 60...Όπως βλέπεις foufouka άλλες την απευχονται και άλλες παρακαλάνε να τους έρθει...χα χα

Θέλουμε ακόμα 24 μέρες για τις διακοπούλες μας...ανυπομονούμε όπως καταλάβατε να βγούμε λίγο από το πρόγραμμα και τη ρουτίνα.

Δεσποινάκι περιμένουμε τα νέα σου σήμερα..

Πριν 2 χρόνια τέτοια μέρα έμπαινα στο νοσοκομείο στον 6ο μήνα εγκυμοσύνης με αιμορραγία και μια καρδιά που έτρεμε μη πάθουν τίποτα τα κοριτσάκια μου...Δε θα το ξεχάσω ποτέ...Νοσηλεύτηκα 11 μέρες με ορό για τις συσπάσεις και όλα πήγαν καλά,δόξα το Θεό και την Αγιά Μαρίνα...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα σας...επιστρεψαμε σπιτακι μας...και προσπαθουμε να συντονιστουμε....δεν ξερω αν θα προλαβω να διαβασω τα νεα σας...βασικα δεν ξερω απο που να αρχισω...περασαμε καλα 20 μερες, την ειδαν τη μικρη την χαρηκαν...κ μεις λιγο ξεφυγαμε απ τα καθημερινα...η μικρη ειναι 5 μηνων....γυρναει μπρουμητα κ μετα ανασκελα...και σηκωνει το κωλο σπρωχνει μετα ποδια ετοιμη να μπουσουλησει...το ατομο...ετσι τη λεω... :lol::lol::lol: γελαει πονηρα και ειναι για τρελο ζουληγμα....

δεν θα σχολιασω αφου δεν διαβασα...αλλα λιγο που μιλησα με τη δεσποινα ομολογω οτι καταχαρηκα με τα νεα της.....

φιλια σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρεται κοριτσάρες.

Μου φαίνεται ή σήμερα είναι η χειρότερη μέρα από θέμα ζέστης; :roll::roll: Το αιρκοντισιον δουλεύει ασταμάτητα. Ζηλεύω τον Αλεξ που κυκλοφορεί μονο με την πάνα. Μήπως να τα βγάλω και εγώ όλα; :lol::lol: Σήμερα έχω γιατρό. Για να δούμε τι θα μου πει και αυτός. Θα με δει και από κάτω. Πάντως τις τελευταίες μέρες νιώθω ότι η μπέμπα είναι ακριβώς πάνω από το πιπί μου. Χτες πήγαμε βόλτα στο πανηγύρι στης Αγιας Μαρίνας και με έπιαναν κάτι σφάχτες ώρες ώρες. Πήρε η αδελφή μου στον μικρό ένα αεροπλανάκι από το πανηγύρι και μου έχει φάει το κεφάλι από το πρωί. Μιλάμε κάνει τόσο θόρυβο :shock:

Μαρία ο Πύρρος Δήμας θα γίνεις με αυτές τις κόρες. Ανυπομονείς για τις διακοπούλες; Ζηλεύω. Το σ/κ παραπονιόμουν και εγώ στον Τ που έχουμε να πάμε διακοπές κάτι χρόνια, αχχ του χρόνου δεν θα τον αφήσω έτσι, θα τα κανονίσω εγώ χωρίς να τον ρωτήσω, γιατί αν περιμένω από αυτόν καήκαμε. Μπα πάμε και για ποτάκι παλιά πόλη οικογενειακώς;;Από τώρα βάζεις τις κόρες στον κακό το δρόμο; :lol:

Δέσποινα φαντάζεσαι να γονιμοποιηθούν και τα 13; :o:o:D Λοιπόν εύχομαι μονο ευχάριστα νέα από εδώ και πέρα να μας λές.

Αλεξάνδρα αστέρι η μικρή στις διακοπές! Να έρθει και από εδώ να πάνε με τον Αλεξανδρο για αγροτικές δουλειές. Μόλις του πεις πάμε για πότισμα τρέχει και πιάνει και ένα μικρό σκαλιστηρι, τι μόνο ο παππούς θα κρατάει; :lol: Κρίμα για τα πράγματα του καταψύκτη. Μα τι βλάκες αυτοί που ρωτησαν αν την ταίζετε τη μικρή;;;; :o:o:o ;Δεν πάει καλά ο κόσμος. Για τα παπούτσια και εγώ είχα σκεφτεί το nude αλλά μου κάθεται πιο καλά το ασημί. Το παπούτσι θα το αφήσω για τελευταία στιγμή γιατί δεν ξέρω αν θα είναι και πρησμένα τα πόδια μου. Στον Αλεξ δεν είχαν πρηστεί τα πόδια μου σε όλη την εγκυμοσύνη και πρήστηκαν μόλις γέννησα! Πάντως και τώρα δεν έχουν πρηστεί ακόμα τα πόδια μου. :?

Α ρε Φουφου με τις κιθαροβραδιές σας. Σαν φοιτητές ακούγεστε! Τι έγινε με τον οφθαλμίατρο;

Ρούλα τι σουπερ γουμαν είσαι εσύ, όλα τα προλαβαίνεις. Δουλειά, κάμπινγκ και τώρα διακοπές. Να περάσετε τέλεια, αν και εσένα σε κόβω να ασχολείσαι και με τα δωμάτια ως καλή μπιζνεςγουμαν!

Στεργία welcome back και καλή προσαρμογή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες...σημερα δροσισε λιγακι :P ...τι νυχτα ηταν αυτη...μιλαμε εσκασα!!!το Κωνσταντινακι ξαναβρηκε τον κακο του εαυτο :evil: ...δεν ξερω τι παθαινει εδω κ δεν θελει να τρωει....αλλα τι να το κανω να την πηγαινω στην εξοχη ,να τρωει κ να χανει βαρος;;σε μια βδομαδα 300γρ..εδω που τρωει με τα χιλια ζορια ή θα παρει λιγο ή θα ειναι στασιμη...δεν ξερω...με απογοητευει ολο αυτο :cry::cry: ...

Μαρακι στην θαλασσα ετσι κανει κ η δικια μου οταν δεν θελει να μπει στο σωσιβιο πχ...κλαιει κ τσιριζει μεχρι να βγει :evil: ..τι παιχνιδια,τι τραγουδακια δεν το ξεχναει με τιποτα....για την βολτα με το καροτσι τα ειπαμε κ στον τσατ...υπομονη λιγο ακομα να μεγαλωσουν κ να ακουνε κ να σου κρατανε το χερι :D ...εμενα κ δεμενη που την εχω βγαζει τα χερια απο τα λουρια κ μετα σηκωνεται ορθια κ βγαινει τελειως... :? πως ξεγλιστραει ετσι αυτο το παιδι...αλλα δεν την αφηνω..ξανα δεσιμο κ της δινω κατι να απασχοληθει...συγκινητικη μερα σημερα ε;

Στεργιακι καλωσηρθατε!!!!περασατε ωραια ε;μπραβο!!!κ η μικρη ηταν ησυχη...μια χαρα!!!βιαζεται να μπουσουλησει το μικρακι;;

Φωτεινακι με αιρκοντισιον κ εχεις σκασει;λογικο βεβαια με την ''κοιλιτσα'' που εχεις.... :?:? λες να ετοιμαζεται η μπεμπουλα για την μεγαλη εξοδο;;εμ δεν καθεσαι κι εσυ..θες βολτες κ πανηγυρια... :lol::lol: δεν εχουν πρηστει τα ποδια σου;αυτο ειναι καλο...εγω δεν μπορουσα ουτε σαγιοναρα να βαλω σε καποια φαση...περιμενουμε τα νεα απο τον γιατρο!!!

Δεσποινακι :-bd:-bd[smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

φουφου σημερα ειναι η κληρωση....καλη επιτυχια μας!!!! %%-%%-;)

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες,οπως καταλαβατε ειμαστε διακοπες για αυτο μας χασατε :) Εφυγα κα με τη ψυχη στο στομα,την Παρασκευη εκανα την χειροτερη εφημερια της χρονιας για υτο δεν μπορεσα να μπω να σας χαιρετησω :evil::evil: Στο μεταξυ εφυγα τελικα ενω ειμαι σε επισχεση και οχι σε αδεια,αφου παλι ειμαστε 5 μηνες απληρωτοι σε εφημεριες :evil::evil: για να δουμε,επανω εχουν καθε μερα φασαριες με τον διοικητη και για αυτο ειχα αγχος που εφυγα αλλα με το που φτασαμε μου περασαν ολα :D:D

Το ταξιδι μια χαρα,κοιμοταν σε ολο το δρομο :!::!: Την 1η μερα ηλθαν οι νονοι της,πολυ χαρηκε που τους ειδε,τρελλαθηκε απο τη χαρα της,της φερανε και ενα σωρο δωρα,μια κουνια,κουβαδακια,παρεο,γυαλια ηλιου,βραχιολια,μου εφτιξε και εμενα κοσμηματα η κουμπαρουλα μου σουπερ :D:D

Ηλθε και μια ξαδελφη του αντρα μου με τον αρραβωνιαστικο της που παντρευονται τον Σεπτ,της εφερε ενα τελειο φορεμα απο GAP,κοκκινο-ασπρο πουα :D Στο γαμο της θα γινει το μωρακι μου παρανυφακι και θα της παρει νυφικουλι :D:D

Στη θαλασσα κανει σαν τρελλη,βεβαια θελει μονη της,στην κουλουρα δεν μπαινει ουτε για πλακα :evil::evil: της πηρα και εγω σημερα μπρατσακια και γιλεκο σωσιβιο,να δουμε :? παιζει με τα κουβαδακια της ομως και δεν με απασχολει καθολου :!:

Την 1η μερα βεβαια ειχε γεμισει παλι σπυρακια απο τον ιδρωτα,αλλα πηρα τον γιατρο και μου ειπε να την βαλω θαλασσα και τελικα βελτιωθηκε πολυ με τα μπανια :!:

Απο εχθες εχουμε και πανηγυρι εδω,εχουμε Αγ.Μαρινα,βγηκαμε εξω με τη γιαγια και πηραμε λο το πανηγυρι :lol::lol: μετα ηλθαν και συγγενεις και της φερανε και αλλα παιχνιδια,εκανε σαν τρελλη :!: Δεν ηθελε να παει με τπτ για υπνο,περιμενε τα κλαρινα για να χορεψει :lol::lol: τελικα αργησαν και κοιμηθηκε κατα τις 23:30 :!::!:

Σημερα πηγαμε να κοινωνησουμε,μου την εσπασε και μια γρετζω,θα σας τα πω αλλη στιγμη, :evil::evil: παλι δεν ανοιγε το στομα της και της κανανε κεφαλοκλειδωμα για να κοινωνησει :(:( δεν την ξαναπαω αν δεν μεγαλωσει και θελει μονη της :!::!:

Λοιπον σας αφηνω προς το παρον γιατι με φωναζουν και θα προσπαθησω να μπω παλι για τα υπολοιπα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Βρε καλώς την Χαρά!!!Εγω με την απορία θα μείνω,καλέ στη Τζιά πήγατε τελικά;Τώρα είστε Κόρινθο;Έχω μπερδευτεί.Βρε τη Δημητρούλα με τα μπρατσάκια και το σωσίβιο,προσπαθώ να τη φανταστώ έτσι ζωσμένη!!!χα χα.

Σήμερα δρόσισε και δω,φυσάει βασικά πολύ.ε καιρός ήταν...

Εγώ δουλειά,κλασικά....σχολάω πάμε τις παίρνουμε από το σταθμό,μαμ,ξεκούραση-παιχνίδι καμιά ώρα,μετά μαγείρεμα για την επόμενη,συμμάζεμα και μετά καμιά βόλτα μετά τις 19,00 επιστροφή μπανιο-μαμ και νάνι.Έτσι περνάει η καθημερινότητα μας....Ανυπομονώ για διακοπές...

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια,καλημερούδια!Τι κάνετε;Πώς είστε;Εμείς μια χαρά.Ευτυχώς δροσιζόμαστε που έχει λίγο αεράκι.Προχθές πήγαμε στον οφθαλμίατρο.Η όραση της Στέλλας μου έχει βελτιωθεί πάρα πολύ και μπορεί κάποια στιγμή να βγάλει και τα γυαλάκια. :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Ο στραβισμός είναι σχεδόν ανύπαρκτος,αλλά θα συνεχίσουμε να φοράμε το αυτοκολλητάκι μέχρι να γίνει τελείως τελείως καλά. :D Κατά τ'άλλα καλά τα νέα μας,τα ίδια.Τα μπάνια μας αναβάλλονται λόγω αέρα,αλλά η καλή διάθεση παραμένει. ;) Εχθές πήγα και τις κοινώνησα στο διπλανό χωριό που έχει Αγία Μαρίνα. :) Στα δικά σας τώρα.

Αλεξάκι,καλωσήρθατε!Μια χαρά ξέγνοιαστα περάσατε.Να το επανάλαβετε.Το καλύτερο παιδί ήταν το κορίτσι μας.Είδες τελικά;Χρειάζεται αλλαγή περιβάλλοντος και ανανέωση,για να ανταποκρίνεται. :lol::lol::lol::lol::lol: Δε σχολιάζω το ότι ξέχασες την τσάντα της θαλάσσης. :lol::lol::lol::lol: Ξεμυαλισμένη!!Πάνε και τα κρέατα;Δεν πειράζει.χαλάλι!Πέρασες καλά κι έτρωγε και το Κωνσταντινάκι!!! :) Πάει την έχασα την ευκαιρία να μου αφιερώσεις τη νίκη σου. :P:P:P Ρώταγες αν είμαι βόρεια ή νότια ε;Λογικά στο κέντρο είμαι. :oops: Η μαθήτρια έρχεται αλλά όποτε της καπνίσει.Σήμερα νόμιζε ότι δεν είχαμε.Μπούρδες.Άσε κι εγώ ήθελα να έρθει η πεθερά να ξεφύγουμε λίγο ρε γαμώτο.Θα δούμε.Μακάρι να αλλάξει γνώμη.Και σήμερα έχουμε κιθάρα νάιτ. :D Καλά ούτε εσύ ταΪζεις το παιδί σου;Σαν τη Φωτεινή κι εσύ. :lol::lol::lol::lol:

Δεσποινιώ μου,τέλεια τα νέα σου!!!Ανυπομονούμε για τα ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D Καλέ δεν ήξερα ότι πονάει αυτή η διαδικασία. :? Δεν πειράζει,αξίζει. :);)

Μαράκι,σημαντική και σημαδιακή μέρα η χθεσινή ε; :) Τώρα τις έχεις αγκαλίτσα και απλά αυτό είναι μία ανάμνηση.

Στεργιούλα,φιλιά στην μπουμπού και περιμενουμε λεπτομέρειες. :)

Φωτεινούλα,μην το γελάς.Άμα είσαι μόνη σου σπίτι να κυκλοφορείς τσίτσιδη,για να είσαι καλύτερα.Πω πω και στην Αγγελική θυμάμαι,ούτε το κλιματιστικό δε με δρόσιζε.Πολλή τυραννία.Κι εγώ ασημί θα έλεγα παπουτσάκι.Με τον οφθαλμίατρο τα νέα είναι παραπάνω. ;) Κι εγώ θέλω διακοπές,επειγόντως,αλλά χλωμό το κόβω. :( Έως αδύνατον.

Χαρουλίτα μου,σούπερ οι διακοπές.Οντως πού είστε τώρα;Τζια ή Κορινθο;Μπερδεύτηκα κι εγώ.Λογικά Κόρινθο,αφού Τζια θα πηγαίνατε μόνοι σας ε; :roll:

Πάω να βάλω το φαΐ μου!!! :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπήκα να σας πω μονο τα νέα μου, και θα δουμε πότε θα καταφέρω να σας διαβάσω.

Λοιπόν χτες είχα γιατρό. Η μπέμπα είναι 3.500γρ και έχω ήδη 3εκ διαστολή. Αν δεν γεννήσω μέχρι αύριο τότε θα μπω την Παρασκευή για πρόκληση για να μην τρέχουμε το σ/κ και δεν βρίσκουμε κανέναν στο νοσοκομείο. Ο γιατρός θεωρεί ότι θα έχω γρήγορη γέννα και ψιλοφοβάται να με αφήσει να περιμένω κι άλλο γιατί όπως είπε "θα πάω στο νοσοκομείο με το μωρό αγκαλιά".

Αυτά, αν γίνει ο,τιδηποτε θα στείλω μήνυμα.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε Φωτεινακι....ερχεται η μπεμπα...ερχεται η μπεμπα!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif] με το καλο!!!ολα να πανε τελεια!!!αχ τι καλα!!!! :D:D να μας ενημερωσεις εεε!!!! :YMHUG::YMHUG:

φουφουκι πολυ καλα τα νεα σας απο τον οφθαλμιατρο!!! :-bd αντε να τα βγαλει κ τα γυαλακια το Στελλι αν κ της πανε πολυ!!καλα να περασετε αποψε!!!δεν σχολιαζω την ωρα που πηγες να μαγειρεψεις.... :P:P

Μαρακι σε φανταζομαι να σβηνεις μερες σαν τους φυλακισμενους μεχρι τις διακοπες σου!!! :lol::lol:

Χαρουλιτα μια χαρα τα περνατε εκει ε;γεμισε κ δωρα η Δημητρουλα ,τελεια !!! :D:D παλι καλα που υποχωρησαν τα σπυρακια...μην ταλαιπωρηθει παλι η γλυκουλα!!!

Δεσποινιω αυριο ειναι η μεγαλη μερα τελικα;ολα να πανε καλα ευχομαι κ σε λιγες μερες να εχουμε τα ευχαριστα!!!!!

εμεις μια χαρα...τα ασιδερωτα με φωναζουν συνεχως αλλα κανω πως δεν ακουω!!! :D:D φιλακια σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!Μπράβο Φωτεινούλα μια χαρά θα το "φτύσεις" το μωρό και δε θα το καταλάβεις!!!Και γω έτσι όταν είχα πάει στο γιατρό είχα διαστολή 6 και με κράτησε μέσα και την άλλη μέρα γέννησα σε 2 ωρίτσες.Αχ κρίμα που δε θα μαστε δίπλα δίπλα αυτή τη φορά...Με μια σπρωξιά σου εύχομαι κοριτσάκι!!!Θα πεταχτούμε το σκ οικογενειακώς να σε δούμε.Μια ματιά τη μπέμπα και τη μανούλα και θα φύγουμε...

Κατερινιώ μπράβο για τα ματάκια της Στελλίτσας,να ξεφορτωθεί και τα γυαλάκια αν και όπως λέει η Αλεξάνδρα της πάνε.Και γω φορούσα γυαλάκια μυωπίας από δευτέρα δημοτικού.Κάτι ροζ με πεταλούδες στο πλάι αλλά η αλήθεια δε θα θελα οι κόρες μου να χρειαστεί να φορέσουν.

Στεργία μου welcome back!!Περιμένουμε νέα....

Δεσποινιώ sory για χθες βγήκα τόσο ξαφνικά επειδή μου ζήτησαν κάτι που δε σου ευχήθηκα καλή επιτυχία για σήμερα.Όλα να πάνε τέλεια...Περιμένουμε νέα...

Εμεις καλά...φιλιά σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,φιλεναδούλες!Είμαι σα ζόμπι.Στις 3 μαζευτήκαμε πάλι εχθές. :lol::lol::lol::lol: Έπεσε πολύ γέλιο όμως.Παίζει να ήταν και από τις πιο ωραίες βραδιές.(Κάθε φορά αυτό λέω :lol::lol::lol::lol::lol: ).Χαμός.Ευτυχώς τα μουτσούνια μου κοιμηθήκανε μέχρι τις 10 κι έτσι κοιμήθηκα κι εγώ. :oops: Σήμερα θα λείπει ο αντρούλης και θα γυρίσει με το καλό αύριο,άρα θα είμαι μόνη σαν το λεμόνι. :( Ε,όλο και κάτι θα βρούμε να κάνουμε.Α,δε σας είπα,εχθές ήταν τα παιδιά μου στις κούνιες και ήμουν κι εγώ εκεί για λίγο.Κάποια στιγμή ήρθε η ακατανόμαστη και καθόταν μπροστά στην κούνια που ήταν η Αγγελική μου.Νόμιζε ότι θα κωλώσω.Με είδε λοιπόν που πήγαινα προς τα εκεί χωρίς να μασάω κι έφυγε.Αυτή μάλλον πίστευε ότι θα τη δω στις κούνιες και θα σηκωθώ να φύγω.Ε,απο κει και μετά όπου ήμουν εγώ,έφευγε αυτή. :lol::lol::lol: Σιγά μην της κάνω τη χάρη.Εν τω μεταξύ είναι κολλητή με μία κοπέλα με την οποία μιλάω κανονικά.Τη βλέπω και στην παραλία και μιλάμε όλα ωραία και καλά.Εχθές όμως που ήταν μαζί της,ήταν κι αυτή κάπως.Γενικά είναι πολύ κυκλοθυμική σαν άτομο,τη μία σου λέει καλημέρα,την αλλη δε σου λεει.Όπως έχετε καταλάβει έχω μπλέξει στο κλουβί με τις τρελές. :lol::lol::lol::lol:

Φωτεινούλα,πολύ χαίρομαι για την μπεμπούλα μας. :D Με το καλό να έρθει και με εναν πόνο μωρέ.Αχ,συγκινήθηκα!Μακάρι να γεννήσεις τόσο εύκολα όσο λέει ο γιατρός. :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Άλεξ,μη χάσεις και δεν πεις για την ώρα που πήγα να μαγειρέψω.Τσ τσ τσ τσ τσ!!!!!Τίποτα δε σου ξεφεύγει. :lol::lol::lol::lol::lol: Σημασία έχει ότι φάγαμε. :P:P:P:P:P Α,καλά κι εμένα με φωνάζουν και ασιδέρωτα και άπλυτα. :oops::oops::oops:

Μαράκι,φιλιά!!! :-*:-*:-*:-*

Μαγδούλα,είσαι στην Κρήτη;

Οι υπόλοιπες;Για δώστε το παρόν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου.πρωινή πρωινη και εγω αφου ξυπνησα από τις 5.30 και δε λέει να μου κολλήσει ύπνος.ετσι έχω ώρα να διαβάσω τα νέα σας.αν έμπαινε και καμία στο τσατ θα ήταν σουπερ....

Φωτεινούλα μου τι καλά νέα είναι αυτά που διαβάζω...σήμερα θα μπεις με πρόκληση? :-bd:-bd καλέ πότε εφτασε ο καιρός..με ένα πόνο σου έυχομαι κοριτσάκι μου και ένα υγιέστατο μωρό .θα σε σκέφτομαι συνέχεια σήμερα !!!αν καμία εχει νέα ας γράψει να μην αγωνιούμε!!!αντε και να πέρνουν σειρά οι υπόλοιπες!!!

Δεσποινιώ εσένα εννοώ πρώτα από όλες.αντε ελπίζω να πάνε όλα καλα.κατσε ηρέμησε να κλωσήσεις τα αβγά σου.μη ταράζεσαι με τίποτα και ξεχασέ τα όλα. :-*:-*:-*

φοτφούκα τέλεια νέα με τα ματάκια της Στελίτσας!!!πόσο καιρό ακόμα θα τα κρατήσετε τα γυαλάκια?καλά για αυτές τις βραδιές κιθάρας θα έχει να λέει όλο το νησί.είναι να μη σκάνε μερικές μερικές? :lol::lol::lol:

Αλεξάνδρα άσπλαχνη μάνα γιατί δε δίνεις στο παιδάκι σου να φάει? :lol::lol: αντε μωρέ πλησιάζει ο καιρός να κάνεις τις εξετάσεις και να σου επιτρέψουν να τρωει απ΄ολα και μετά δε θα εχεις πρόβλημα.αφου φάινεται η Κων θα τρώει μετά από τα απογορευμένα και θα πάρει βάρος στο πι και φι.

Μαρία σε έχουν βγάλει νοκ αουτ οι μικρές ε?τι να κανεις και εσύ με τις 2.εμεις με ενα τα εχουμε φτυσει..οσο για τη δουλεια κανε εσυ το 3ο με το καλό και θα τους κερασεις μετα κιντερ εκπληξη!!!! :lol::lol::lol:

Χαρά πήγατε στη Τζιά?πως περάσατε?ολο δωράκια η Δημητρούλα ε?εμαθαν τι θα πει δωρο και πόσο χαίρονται τα σκατούλια μας...

Μαγδούλα εσεις πάτε διακοπές τωρα αν τα υπολογισα σωστά.καλα να περάσετε.το μυαλό βεβαια θα είναι στην ανηψιά σου. :lol::lol: μπράβο και για τον αντρούλη σου και σε ανώτερα.

Δικηγορίνα ετρεχες και εσυ με τις δουλειές ε?Αντε τωρα καλη ξεκούραση και να απολαύσεις γιο και αντρούλη με την ησυχία σου.καλά να περάσεις.

Αριάκι τελικά δεν ήρθαμε την προηγούμενη εβδομάδα.σημερα περιμένω τιν αντρα μου να μου πει το μεσημέρι αν θα δουλεύει ΣΚ.αν όχι θα ερθουμε εστω για ενα βράδυ.σου στελνω με πμ το κινητό μου.

Στεργία γυρίσατε?ξεκουραστήκατε ε?μεγάλωσε το κοριτσάκι μας και γυρνάει και μπρούμητα μόνη της?πότε θα περπαταει και θα τρέχεις από πίσω ούτε που θα το καταλάβεις.

Βικάκι,Ελενα Μιτσι όλα καλά?πολλά φιλάκια στις μικρες φατσούλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς όπως σας είπα και πριν δεν πήγαμε θάλασσα και ελπίζω να πάμε αύριο εστω και για ΣΚ.το παιδάκι μου είναι το μόνο που δεν έχει πάει ακόμα στην θάλασσα φέτος ε? :( αν δεν μπορεί να πάρει καμιά εβδομάδα ο σύζυγος θα πηγαίνουμε Σαββατοκύριακα...α!!!τωρα που το θυμήθηκα με τι θα βάζετε τα μωρα στη θάλασσα με μπρατσάκαι ή με γιλέκο σωσίβιο? το είχα απορία..

επιτέλους δρόσισε και εδω λίγο γιατί τόσες μέρες πεθάναμε στη ζέστη...ουτε για βόλτα δεν ήταν.οχι τίποτα αλλο αλλά και εμεις εδω οι βουνίσιοι δεν εχουμε συνηθίσει το καυσωνα..

Το Εμμελάκι εχει γίνει παιδάκι παιδάκι αφου συννενοούμαστε κανονικά και κανουμε κανονικό διαλογο.δε με κουράζει καθόλου από αυτη την αποψη αλλά αν της μπει κάτι στο μυαλό δε της φευγει με τίποτα.πολύ πεισμα και δε την νοιάζει ούτε η τιμωρία ούτε το μαλωμα.π.χ βλέπει παιδικά και πάει μπροστα στην τηλεόραση της λέω να πάει πιο πίσω και τίποτα.με τα πολλά την κλείνω για τιμωρία,δε διαμαρτύρεται αλλά παραμένει στη θέση της και με κοιτάει με να ύφος του στιλ τωρα τι καταλαβες?όλα τα ματσ που δίνουμε λήγουν ισόπαλα. :lol::lol:

Α!!!εχτές τι μου λεει?διαβαζε κάτι βιβλία και τι ρωταω τι κανεις εκεί?και μου απαντάει με ενα σοβαρό και ενοχλημένο ύφος που τη διέκοψα..''διαβάζω ιστολία'' .συγνώμη της λέω που σε διέκοψα και πέθανα στα γέλια.που το ακουσε τώρα αυτό μάλλον από καμια ανιψιά μου όταν έδινε εξετάσεις. :lol::lol::lol:

Αυτά σε συντομια τα νεάκια μας..περιμένω μπας και μπει καμία στο τσατ αλλά μπα....θα περιμένω ακόμα λίγο.

φιλάκια πολλά!θα περιμένω νέα για την Φωτεινή!!στειλτε κανενα μήνυμα όταν θα εχετε νέα της!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις με πήρε ο αντρας μου και μου είπε οτι τελικα θα δουλεύει και Σαββατο και Κυριακή.Παει και αυτό το ΣΚ.Αντε τωρα να δουμε το επόμενο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...

Μεταφέρω μήνυμα της Φωτεινής μας...

"Ήρθε και η στρουμπουλίτσα μου!Σήμερα στις 10:10 το πρωί στο νοσοκομείο της Ρόδου γεννήθηκε η Δανάη, βάρους 4 κιλών και μάλλον μοιάζει στο μπαμπά της!"

Να σας ζήσει Φωτεινή μου!!!!!!!!!!!!!!Λοιπόν λόγω ημέρας σκέφτηκα ότι μπορεί να παίξει και το "Ηλιάννα" ακόμα σαν όνομα!χα χα...

Κορίτσια αύριο θα πάω να τις δω μαμά και κόρη και θα σας πω με σιγουριά σε ποιόν μοιάζει αν και δίκαιο το βλέπω να μοιάζει στο μπαμπά,αφού ο Αλεξανδρούκος είναι ίδια η μαμά του!!

Εμεις όλα καλά...επιτέλους ΣΚ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,με πρόλαβες Μαράκι!Για αυτό το λόγο μπήκα,να ανακοινώσω κι εγώ τα ευχάριστα!!!

Να σου ζήσει,Φωτεινάρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Εχουμε κι άλλο μπεμπάκι στην παρέα!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ ζεσταινομαι πολυ σημερα...αδιαθετησα κιολας..αμαν περιμενε να ερθει η Παρασκευη να χασω κ τα μπανια μου; :evil::evil: τελοσπαντων...κατα τα αλλα ειμαστε μια χαρα...τιποτα το συγκλονιστικο!!!αα μονο τηλεοραση δεν εχουμε...ποιος δεν πηρε αποκωδικοποιητη;;ναι ναι!!!''θα παρουμε,θα παρουμε''ελεγε μια ψυχη...αμα δεν παω εγω να τα κανονιζω...τιποτα δεν γινεται...!!

καλε φουφουκα...κι αλλη πειραγμενη εχετε εκει :shock::shock: ;;ε καλα θα της εχει πει η αλλη για σενα..αλλα μην μασας!!!δεν πιστευω να υπεκυψες στα ασιδερωτα;;εγω κραταω γερα ακομα αντισταση... :lol::lol::lol:

Δεσποινακι το ποσο εχω χαρει με τα νεα σου που πανε ολα καλα δεν λεγεται \:D/ \:D/ ...1η Αυγουστου θα ειμαι στημενη για τα αποτελεσματα... :D:D καλε ουτε φασολακια να μην της κανω;;αα να σε δω κι εσενα ποσο καλομαθημενα θα τα εχεις τα δικα σου...σημερα της εβαλε ο μπαμπας της το γαλα ρυζιου στο ποτηρακι της(δεν ηθελε να την ταισει κρεμα)κ το ηπιε!! :o λετε να βρηκα την ησυχια μου;;του ειπα το πρωι που σηκωνεται για δουλεια να της βαζει το γαλα της στο κρεβατι κ μολις ξυπναει να το πινει...ετσι κανει με το νερο.οταν ξυπναει πινει ενα ποτηρακι.μπας κ το πινει κ κοιμαται κ λιγο ακομα...για να δουμε...θα πιασει; :ympray::ympray:

Στεργια;;που ειδε φωτο η Δεσποινα;;;ζηλευωωωω θελω κι εγω!!!! :D:D

Σταυρουλιτσα τι εκανες καλε απο το χαραμα ξυπνια;;δουλευει πολυ ο αντρουλης ε;τουλαχιστον πληρωνεται καλυτερα;καθολου αδεια θα παρει;εγω την βαζω στην θαλασσα αγκαλια μου...στο σωσιβιο δεν μπαινει,μπρατσακια δεν πηρα,νομιζω οτι θα ειναι τεραστια...ισως παρω κ θα τα αφησουμε για του χρονου.τι γελιο με την Εμμελεια...πολυ υφος εχει ε...κι εσυ μην το ενοχλεις το παιδι :lol::lol: οταν λεει διαβαζει;;δεν θα παραξενευτω αν οντως διαβαζει :lol::lol: αντε το επομενο σκ να πατε για μπανακι ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινουλα να σου ζησει!!!!!!!!!!!καλη λοχεια να εχεις και να επιστρεψετε γρηγορα γερες και οι 2 στο σπιτι σας!!!!!

Αλεξ μου στο fb την ειδα την Στεργιουλα μας!!!και ειναι κουκλιτσα!!!!!!!!τελικα οσο πιο μικρος γινεσαι γονιος τοσο καλυτερα ειναι!!!οχι σαν εμενα την σιτεμενη που περιμενα να φτασω 30.....για να το αποφασησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...