Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

Μινιον βλεπω η δικια σου Βασουλα!!!Μας ειπε στις 28 να ξεκινησουμε κι εγω την ξεκινησα νωριτερα :oops: θα δειξει σημερα που δεν θα φαει ρυζαλευρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάρες, ευχαριστώ για τις ευχές!

Χτες ήρθε το πεθερικό, δηλαδή πεθερά, γιαγιά και κουνιάδος. Το θέατρο του παραλόγου ο κουνιάδος. Ο άνθρωπος έχει πέσει από άλλο πλανήτη, δεν υπάρχει, δεν επικοινωνεί, δεν είναι συνδεδεμένος με την πραγματικότητα, είναι ό,τι να 'ναι.

Η πεθερά και η γιαγιά οκ, δεν έκαναν καμιά χοντράδα ακόμα. Φυσικά, κουβάλησε η πεθερά μια ολόκληρη βαλίτσα με "δώρα", από τα οποία τα περισσότερα είναι παλιά πράγματα που τα είχε στις ντουλάπες της και μυρίζουν ναφθαλίνη, πυτζάμες για μένα (το 138843679375092374ο ζευγάρι), σώβρακα για τον άντρα μου (η 3490;875409760;76409φορά που του φέρνει σώβρακα) και........κρατηθείτε!!!!!!!!!!!!!!!! Κοσμήματα για τον μικρό. Κορίτσια, του έφερε δακτυλίδι!!!!!!!! ΔΑΚΤΥΛΙΔΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δα-κτυ-λί-δι!!!!!!!!!!! Κι επειδή έχει γαλάζια πέτρα θεώρησε ότι είναι αγορίστικο. Θα πέσω απ' το μπαλκόνι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας...

Μια χαρα κοιμηθηκε χθες η μικρη..τελικα κατι γινετε με το ρυζαλευρο....αυριο θα μιλησω με παιδιατρο..

Αννα Μαρια ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ?δεν παιζετε καλε....αντε καλως την δεχθηκες!! 8-)

Σημερα εχει ομορφο καιρο,ισως βγουμε καμια βολτουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες μου πώς είσαστε;;

Τα μωράκια μας καλά;;

Κορίτσια το έχουμε ρίξει στην βόλτα αλλά απουσίασα λίγο γιατί αυτές τις μέρες έχω μεγάλη στεναχώρια...η συμπεθέρα μας δεν πάει καλά δυστυχώς....περιμένουνε και κάτι άλλες εξετάσεις, αλλά τα νέα είναι αποθαρρυντικά, πέρασαν μαυρο Πάσχα.....ας τα αφήσουμε όμως αυτά και ας περάσουμε στα ευχαριστα....

Άννα Μαρία σήμερα βαπτίζεται ο Αντρεάκος;; καλά δε το είχα καταλάβει ότι ήταν τόσο νωρίς!!!!! Με το καλό!!!!!!

Αγγελικούλα περαστικά στο Χαρούλη ! πώς είναι σήμερα ;;;

Κορίτσια δε θέλω να αδικήσω καμία για αυτό δε σχολιάζω, δε τα θυμάμαι όλα, πάμε να φάμε φρουτόκρεμα και τα λέμε αργότερα...

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερουλα μου ελειψες.....αμαν μωρε με θεματα υγειας πως στεναχωριεμαι,περαστικα να ειναι!ο γαμπρουλης τι κανει?

Αννα Μαρια κι εγω δεν καταλαβα οτι σημερα βαφτίζεται ο Ανδρικος,αντε καλοφωτιστος ο μικρος,να μας βαλεις φωτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, κορίτσια μου.

Άννα Μαρία, να σας ζήσει ο μικρός, να χαίρεστε το όνομά του. Γερό να είναι το αγγελούδι σας και τυχερό στη ζωή του.

Αναστασία μου, νομίζω ότι πρέπει να δοκιμάσεις το ριζάλευρο λίγο νωρίτερα. Εμένα μου είπε να το ξεκινήσω μεσημέρι και μετά να το πάω πιο αργά.

Σήμερα φάγαμε τις πρώτες κουταλίτσες μας. Πολύ εύκολα και με πολλή όρεξη. Πέρα από το πρώτο ξάφνιασμα, άνοιγε το στοματάκι της μόλις έβλεπε το κουτάλι. Έτσι όπως μας κοιτάει όταν τρώμε ήμουν σχεδόν βέβαιη ότι δεν θα έχουμε πρόβλημα.

Χτες πήγαμε στο γάμο που σας είπα. Καλά περάσαμε, είδα πολλούς φίλους και το ευχαριστήθηκα. Η μικρή μου ήταν κυρία. Και μέσα στην εκκλησία και στο τραπέζι μετά. Χόρευε κιόλας. Η φωτογράφος ξετρελάθηκε μαζί της και της έβγαλε πολλές τέλειες φωτογραφίες. Μου της έδειξε μετά.

Σήμερα έκανα δυο πίτες, μια μεγάλη και μια μικρότερη, και θα κάνω και μια καρυδόπιτα. Αύριο πάμε στα πεθερικά. Να μην πάω με άδεια χέρια. Όχι τόσο για την πεθερά μου, όσο για την κουνιάδα μου :evil:

Αν χαθώ να ξέρετε ότι εκεί δεν έχουμε ίντερνετ οπότε δεν θα μπορώ να μπαίνω. Μια βδομαδούλα είναι, θα περάσει.

Πολλά φιλιά κουκλίτσες μου. Να περάσετε καλά!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφουλα μου,το απογευμα μου ειπε να δινω ρυζαλευρο και πρωι φρουτοκρεμα.....απλα μου ειπε να ξεκινησουμε 28 κι εγω την ξεκινησα πολυ νωριτερα,λαθος μου,βιαστηκα,θα περιμενω παλι στις 28 κι αν δω το ιδιο σκηνικο θα μιλησω μαζι του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, γειά σας!

Τέλεια η βάφτισή μας σήμερα! Περάσαμε πάρα πολύ ωραία.

Δυστυχώς στην αρχή είχαμε πολύ μεγάλη καθυστέρηση, γιατί είχε άλλες δύο βαφτίσεις πριν από μας, και στην πρώτη είχε έρθει ο μητροπολίτης, οπότε καταλαβαίνετε, πήγε πάρα πολλή ώρα, με αποτέλεσμα να μετατεθούν όλες σαράντα λεπτά πιο μετά.

Το μυστήριο ήταν πολύ ωραίο, ο μικρός δεν έκλαψε σχεδόν καθόλου! Την ώρα που τον έγδυσαν τα κατούρησε όλα :lol::lol::lol::lol::lol: , όταν τον βούτηξαν στην κολυμβήθρα του άρεσε πολύ και δεν έβγαλε άχνα, και κλαψούρισε ελάχιστα μόλις τον έβγαλε ο παπάς έξω και τον έδωσε στον αδελφό μου!!! Μετά κλαψούρισε ελάχιστα όταν τον έντυναν. Αφού μετά τους έλεγα ότι είναι ο ιδανικός βαφτιζόμενος!

Μετά στο κέντρο ήταν επίσης πολύ ωραία, τα φαγητά υπέροχα, τα γλυκά που φτιάξαμε εμείς και οι διάφορες άλλες επίσης τέλεια. Ήμασταν τρία μεγάλα τραπέζια, κι έτσι είχαμε τη δυνατότητα να περιφερόμαστε και να μιλάμε με όλους. Ο μικρός και στο κέντρο ήταν πάρα πολύ ήσυχος, όλο γελούσε ή απλά καθόταν πάρα πολύ φρόνιμος. Προς το τέλος πείνασε κι έτσι άλλαξα ρούχα και τον τάισα, κι εν τω μεταξύ, έφυγαν και οι περισσότεροι καλεσμένοι, οπότε δεν ξαναφόρεσα το φόρεμα.

Περάσαμε πολύ ωραία, και στο τέλος μου λέει ο άντρας μου "μήπως να τον ξαναβαφτίσουμε;" :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου....χαθηκα παλι....

αννα μαρια μου να σας ζησει...ηταν ησυχουλης ο αντρεας...μπραβο σας....

οταν ειχα βαπτισει τον γιο μου πολυ κλαμα.....ολο μαμα μου φωναζε το μικρακι μου....κ η καημενη η αδελφη μου (την ηξερε γιατι η αδελφη μου ηταν καθε μερα σπιτι κ κοιμοταν κ σε μας εκεινο το διαστημα)που τον βαπτισε δεν τον πηρε πολυ αγκαλια γιατι ειχε γατζωθει πανω μου.... :lol:Βασικα δεν ειμαι της αποψης ας κλαψει.....κ αν κλαψει προτιμω να κλαιει στα χερια μου γιατι ξερω οτι θα ηρεμησει καποια στιγμη μιας που νιωθει ασφαλεια....

ειχαμε μια μικρη περιπετεια με την μπουκιτσα μου....μιλαμε πολυ αγχος κοριτσια...θυμαστε που σαςς εγραψα (αν εγραψα) οτι μου κανει απο την Μ.Παρασκευη πολλες γουλιες?...τεσπα...ζυγιζω την πεμπτη την μπουκιτσα κ δεν ειχε παρει τιποτα απο την κυριακη του πασχα...περνω τον παιδιατρο τηλ κ μου ειπε δεν ειναι καλα να μην βαλει καθολου κ μου εκλεισε το τηλ στη μουρη.....αγχωθηκα εγω βραδυατικα κ πηρα μια αλλη παιδιατρο κ μου εκλεισε ραντεβου για την παρασκευη...η γιατρος πολυ καλη μας εξετασε κ τελικα δεν εχει τιποτα απλα το πιθανοτερο επειδη εκανε τοσες γουλιτσες να μην εβαζε.....εντωμεταξυ την παρασκευη το πρωι που ξυπνησα απο το αγχος για το μικρο μου ειδα ενα σωρο εφιαλτες....μιλαμε σηκωθηκα κ εκλαιγα....οτι μπορειτε να φανταστειτε ειδα....μου ειχε πει κ ενα ασχημο για μια φιλη μας η αδελφη μου οποτε ηρθε κ εδεσε....δεν μου το ειχαν πει οσο ημουν εγκυος γιατι ειχα την πιεση κ φοβοντουσαν μην παθω τιποτα...καλυτερα βεβαια που δεν μου το ειπαν γιατι στεναχωρηθηκα πολυ

Να σας πω για την μπουκιτσα μου...που λετε πηγαμε στην γιατρο....την εξεταζε η γιατρος κ η μικρη μου παρατηρουσε τα παντα...εφευγε η γιατρος την ακολουθουσε η μικρη μου...κοιτουσε το στηθοσκοπιο το φως τα παντα,ηθελε να παιξει μαζι της...κ ειπε η παιδιατρος φαινετε ποσο σε παιζουν οι γονεις σου.....αχ ναι ολη μερα παιζουμε με τα μικρα μας..με αυτα ασχολουμαστε κ οι δυο....κ βεβαια το βραδυ ψιλοπευτο λιγο πτωμα :lol::lol::lol: αλλα δεν με νοιαζει....

ο γιος μου θελει να του κανω εναν μπεμπη για να του φερει τον πιρανχακια δωρο :lol:αφηστε πηγαμε χτες στα ανηψια μου..πηρε κ αυτος την καινουργια του σβουρα....παιζαν ποση ωρα τελεια..οταν φευγαμε ο μικρος εβαλε τα κλαματα για την σβουρα μας.....ρωτησα εγω τον μικρο θελεις να σου αφησουμε για μια μερα την σβουρα κ να δωσεις εσυ για μια μερα τον πιρανχακια σου?μου ειπε ναι κ χαρηκε....μολις ειπαμε στον δικο μου οτι συμφωνησε ο μικρος...παει στο δωματιο κ περνει τον πιρανχακια (ειναι μεγαλο παιχνιδι) κ εφευγε εμεις οι μεγαλοι λυθηκαμε στα γελια.....εκεινη την στιγμη ηταν σαν να του εδινες ολο τον κοσμο....βεβαια σημερα τον εχω αλλαξει πολλες φορες αφου ο πιρανχακιας παιζετε με νερα.....ααα κ δεν του λειπουν παιχνιδια απλα οταν ηταν να παρουμε τον πιρανχακια διαλλεγε κατι αλλο μετα....π.χ. οταν θα φερναμε στο σπιτι το μωρο του ειχαμε πει οτι η αδελφουλα του θα του φερει δωρο...αυτος οσο ημουν εγκυος χαιδευε την κοιλια μου κ της ελεγε μπεμπα μην ξεχασεις να φερεις τον πιρανχακια...στο τελος αλλαξε κ της ελεγε μην ξεχασεις να φερεις το ταδε γκορμιτι.....

που λετε κ εμενα ο παιδιατρος στον γιο μου μολις εκλεισε τον 6ο μας εβαλε στερεες...τωρα αυτη δεν ξερω ποτε θα μας πει....αααα τον παιιδιατρος ηταν να τον αλλαξω γιατι μου ειχε σπασει τα νευρα....απλα πηγαινα για τα εμβολια κ για καμια ιωση....κ επειδη ηταν υπερ του θηλασμου...ευτυχως αυτη που πηγα ειναι πολυ φαν του θηλασμου κ φανηκε γιατ το ειχα αγχος....φοβομουν μιας που ειχε παλλινδρομηση η μικρη κ αλλεργια μην μου πει για ξενο....αλλα μου ειπε για την αλλεργια το καλυτερο ο θηλασμος (κ ξερει απο αλλεργιες γιατι μου ειπε οτι ασχοληθηκε με το θεμα πολυ) κ για την παλλινδρομηση καλυτερα ο θηλασμος κ δεν θα προτεινε ποτε αναγωγικο γαλα (πραγμα που κανουν πολοι)

αχ ελειψα κ τα εγραψα ολα μαζεμενα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη, κι εγώ δεν ήθελα να κλάψει, αλλά οκ, και να κλάψει λίγο στη βάφτιση δε θα πάθει και τίποτα. Το θέμα είναι να μην αφήνεις το παιδί επί μονίμου βάσεως να κλαίει, για να "μην κακομάθει".

Ευτυχώς δεν έκλαψε ο μικρός και δεν υπήρξε πρόβλημα!

Με τη μικρή γιατί αγχώθηκες; Ο δικός μου από τότε που έγινε τριών μηνών είναι σταθερός στα κιλά. Γύρω στα έξι μονίμως. Είναι υπερκινητικός, οπότε ό,τι τρώει το καίει. Τώρα που έκλεισε πέντε μηνών θα αρχίσουμε στερεές, οπότε θα αρχίσει να βάζει.

Για τη φίλη σας που λες, κι εμένα μου είπαν όταν γέννησα για μια φίλη μας, κοπέλα ενός πολύ καλού μας φίλου, η οποία είχε πεθάνει και δε μου το λέγανε για να μην πάθω τίποτα εγώ ή το μωρό. Και μου το είπε ο άντρας μου μια μέρα μετά που γέννησα.

Καλά, πάρα πολύ γέλασα με τα πιρανχάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε αννα μαρια μεγαλη στεναχωρια πηρα με την κοπελα....κ ειχα κ την δικη μου στεναχωρια κ εβλεπα κατι ονειρα χαμος.....αφου οταν σηκωθηκα εκλαιγα κ τις φιλουσα τα χερια κ αγκαλιαζα κ τον γιο μου (ευτυχως κοιμοντουσαν κ τα δυο) :lol:

γιαυτο μονο υγεια να εχουμε.

δεν ξερω τι επαθε η μικρουλα μου εχει παλλινδρο...πηραμε κ το σιροπι κ ειδα διαφορα...το ξεκινησαμε χτες το φαρμακο κ σημερα μου εκανε μονο 3 φορες την ωρα που αλλαζα μπιμπιλινο....γιατι απο την Μ.Παρασκευη κ μεχρι προχτες χαμος....σε καθε γευμα 5-6φορες κ οχι εκεινη την ωρα που ετρωγε κ μετα απο 3 ωρες...τωρα θα το περνει για 10μερες κ αν στρωσει θα το σταματησουμε...ειχε γενικα θεμα με γουλιτσες αλλα τωρα στο τελος ηταν χαλια η κατασταση....ολη μερα ορθια την ειχα κ παλι τα εβγαζε....η κακομοιρα θελει να την ξαπλωνω κ να τις κουναω κουδουνιστρες να παιζει με το μικυ κ να κουναει χερια ποδια....εε κ μετα παλι τα εβγαζε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηταν πολλες...αλλα εχω δει διαφορα...εχει στρωσει.

εντωμεταξυ ο γιος μου καμια σχεση....2 μηνων 5,5κιλα ξαπλα τελειως κ συνεχεια κλωτσουσε ποτε δεν εβγαλε γουλια...ολη μερα στο στηθος ηταν δεν ρευοταν καθολου κ τιποτα....η κυρια ορθια 40λεπτα ρευεται κ ποτε ξαπλα την εχω σχεδον ορθια για να μην μου βγαζει κ παλι εβγαζε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα όποτε του κατέβει ρεύεται. Αλλά είναι κάτι μέρες που βγάζει γουλιές και είναι πολύ αγχωτικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω απο την Μ.Παρασκευη σταματησα να τις μετραω....δεν γινοταν...κ ο παιδιατρος στην κοσμαρα του...ειχε κανει κ αλλα λαθοι με την αλλεργια του γιου μου κ γενικα τον τσεκαρα..αλλα ελεγε σε μενα κ αλλα στην αδελφη μου..οποτε αλλαξα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

Εφτιαξε ο καιρος και εξαφανιστηκαμε ολες! :D Χθες πηγαμε βολτουλα και ηταν πολυ καλη.Καθε μερα την καταλαβαινω οτι αλλαζει....χθες 21.00 την κοιμησαμε,ξυπνησε 3.00,ειπιε λιγο γαλα και τωρα το πρωι στις 6.30 αρχισε να κουνιεται,την εδωσα λιγο γαλα και ακομα κοιμαται....μαλλον θελει βολτες να κουραζεται!

Και σημερα θα εχει καλο καιρο...ξεχυθειτεεεεεεεεε 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Άννα Μαρία μου να σας ζήσει ο Αντρίκος σας!!να είναι γερός και τυχερός!!

και από ότι διάβασα, ήταν κύριος!!!εξάλλου έτσι μας έχει συνηθίσει τόσο

καιρό το γλυκούλι!!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου τι κάνει ο Χαρούλης;Είστε καλύτερα;

Αναστασάκο μου φαίνεται είναι της βόλτας η φραουλίτσα, οπότε μια χαρούλα,

σπίτι θα επιστρέφετε μόνο για ύπνο!!

Χρυσάνθη διάβασα τις περιπέτειές σας...πως είναι η μικρούλα;

επιστρέφω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου...

αχ αναστασια μου δυσκολο πραγμα ο υπνος....εμενα η μπουκιτσα μου κοιματε ολο το βραδυ...χτες κοιμηθηκαμε 12 κ ξυπνησε 6 για να φαει κ μετα συνεχισε μεχρι τις 9....ετσι ξεκουραζομαι κ εγω

ειμαστε καλυτερα...δεν κανουμε καθολου γουλιτσες ευτυχως...σημερα θα την ζυγισω κ ελπιζω να ειμαστε οκ....

παιζω πλαστελινες με τον γιο μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες μου!!!!!

Άννα Μαρία να σου ζήσει ο νεοφώτιστος!!!!!

Γερός και ευλογημενος!

Πολύ χαίρομαι που όλα ήταν τέλεια!!!!!

Χρυσάνθη μου διάβασα την περιπετειούλα σας!

Τι κάνει η μπουκίτσα σας;;;

Δωράκι μου φιλάκια!

Συμπεθέρα μου τι κάνει η φραουλίτσα μας;;

Εμείς κανονίζουμε για την βάπτιση, πιο πολύ τρέχει ο αντρούλης μου, έχει πέσει με τα μούτρα, σε αντίθεση με τον γάμο μας! :lol::lol::lol::lol::lol: Μέχρι ορχήστρα κανόνισε, του Τερζή, γιατί πάλι έχουμε ένα φιλόμας, το μπουζούκι!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκιαααααααααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου , μπηκα μια στα βιαστκα!!! πως ειστε? τα μωρουλινια μας?

εμεις πολυ καλα δοξα τον θεο!!!

αννα μαρια να σας ζησει ο νεοφωτιστος αντρεας!!!!! γερος κ σιδερενιος να ειναι !!!!

χρυσανθη μου περαστικα κοπελα μου!!!!!

μαρακι 12 μουυυυυυυυυυυυυ πολλα πολλα γλυκα φιλακια φιλεναδιτσα μου σε σενα κ στον θανουλη μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!τι κανετε???εγω τρεχω με δουλεια, σπιτι, προετοιμασιες για τη βαπτιση και δεν προλαβαινω να πολυμπαινω... :(:(

αννα μαρια μου, να σας ζησει ο νεοφωτιστος αντρεακης!!!να ειναι παντα γερος και ευτυχισμενος ευχομαι!!!τι καλα που ηταν τοσο καλο παιδι στη βαπτιση!!!περιμενουμε να μας βαλεις και φωτο.

γιωτακι, πως πανε οι προετοιμασιες??? :( ποτε βαπτιζετε εσεις???

χρυσανθη, ελπιζω να ειναι ολα οκ τωρα!!!

φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες μου..τι κανετε?

Εγω αρρωστησα για 37495059 φορα φετος!αυτη τη φορα ομως με κολλησε ο μικρος μαλλον..ο οποιος ευτυχως ειναι καλυτερα αλλα αντιβιωση και σιροπακι θα παιρνουμε μεχρι και την κυριακη.βεβαια για να του το δωσω δεν ειναι καθολου ευκολο γιατι δεν δεχεται τιποτα..και φοβηθηκε και το μπιμπερο ο καημενος και τοσες μερες μονο να θηλαζει θελει..με εχει ξεκανει αλλα να ναι καλα το πουλακι μου και αντεχω ακομα εγω..

Εντωμεταξυ κανει συνεχεια δοιαρροια λογω αντιβιωσης και μαλλον ειναι πιο οξινο το ph κι εχει κανει συγκαματακι ο καημενουλης..

Αννα μαρια,να σας ζησει ο Αντρικος!ειναι το πρωτο μωρακι του ποστακιου μας που βαφτηστηκε!εμεις μαλλον θα ειμαστε τελευταιοι..

Γιωτακι, χρονια πολλα κουκλιτσα μου!να ζησεις ,να τα εκατοστησεις και να χαιρεσαι τους αντρες της ζωης σου φιλεναδα!

Βανεσσακι τρεχετε κι εσεις ,ε?αντε με το καλο..φιλια στην δαναη..

Ηλιαννακι,τι κανειςς ειναι τα ζουζουνια σου?

Δωρακι μου,τι κανετε?πως ειναι η μικρη ομορφη νυφη μας?πως πατε με τις ετοιμασιες εσεις?

Χρυσανθη,μια χαρα ειναι η μπουκιτσα σου,μη σε αγχωνει το βαρος της..τι παιχνιδι αιναι αυτος ο πιρανχακιας καλε?

Αναστασακι, το ριξατε κι εσεις στις βολτιτσες,ε?εσεις ποτε βαφτιζετε?

Τι αλλο γραψατε βρε κοριτσια?δεν θυμαμαι..

Βασουλα,εισαι ετοιμη για την κυριακη?

Αννα μαρια ,θελουμε φωτο ,εεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...