Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

Κορίτσια, εμείς το καθισματάκι το έχουμε γυρισμένο πίσω, και έτσι θα μείνει. Όταν οδηγεί ο άντρας μου εγώ κάθομαι πίσω με τον μικρό, εκτός από τις μέρες που ήμουν άρρωστη, που καθόμουν μπροστά για να μην τον κολλήσω. Ευτυχώς δεν έχουμε θέμα με το αυτοκίνητο. Μόνο την περασμένη Κυριακή που επιστρέφαμε από τον Νυμφίο έκλαιγε και τσίριζε και επειδή εκείνες τις μέρες ήμουν άρρωστη, καθόμουν μπροστά. Δε σταματήσαμε, του τραγουδούσα, δεν ησύχαζε, αλλά μιλάμε για μια διαδρομή εφτά-οκτώ λεπτών, οπότε φτάσαμε και τον πήρα αγκαλιά. Ποτέ, όμως, δε θα τον έβγαζα από το καθισματάκι με το αυτοκίνητο εν κινήσει.

Καθρέφτη για να τον βλέπω δε σκέφτηκα να βάλω, αφού άλλωστε δεν έχουμε πρόβλημα, του αρέσει το αυτοκίνητο.

Λένα, άγριες καταστάσεις... Αλλά έτσι όπως τα περιγράφεις πιο πολύ έφταιγε ο άλλος.

Για το φαγητό που λέτε, ο δικός μου δεν ασχολείται. Δεν τον έχω δει να ξερογλείφεται όταν τρώμε. Πίνει με πολλή ευχαρίστηση το γάλα του, τώρα για στερεές δεν ξέρω. Θα δείξει στο τέλος του μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αννα μαρια βασικα δε με νοιαζει αν εφταιγε ο δικος μου η οχι.. απλα τον μπριζωσε ο αλλος, γιατι εβλεπε οτι τσινουσε ο αναστασης που του πετουσε τα παιχνιδια κατω (δεν του αρεσει να του τα πετανε κατω κ να ανακατευονται) κ οταν εγινε η φασαρια ειχε φτασει στα ορια του. βασικα δεν το εχω ξαναδει ετσι το παιδακι μου, πολυ στεναχωρεθηκα. εκανα πολλη ωρα να τον ηρεμησω μετα. του ελεγα οτι τον αγαπαω κ μου ελεγε κ εγω σαγαπαω πολυ πολυ πολυυυυυ κ εκλαιγε το ψυχακι μου :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα, κρίμα που έγινε τέτοια φάση.

Καλά, και η άλλη η μάνα δεν το μάζευε το παιδί της που έκανε τέτοια φασαρία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελες,τι κανετε?

Για το θεμα του καθρεπτη,να σας εξηγησω τι εννοω.Για να δουμε το μωρο πισω εφοσον του βαλαμε καθρεπτη,πρεπει τον δικο μας τον κεντρικο να τον γυρισουμε δεξια για να μπορουμε να εχουμε εικονα. Αυτο σημαινει πως ο καθρεπτης μας δεν ειναι σωστα τοποθετημενος για να βλεπουμε ΚΑΙ πισω στο δρομο.Αν κλαιει το μωρο και το κοιταμε απο τον καθρεπτη δεν κερδιζουμε κατι.Καλυτερα να σταματησουμε και να κατεβουμε να το δουμε.Επιασα πολλες φορες τον εαυτο μου να κοιταει το μωρο πισω και να αποσπατε η προσοχη μου απο μπροστα!Ειναι οπως με το κινητο,μιλας και εννω λες κοιταω μπροστα ξαφνικα πιανεις τον εαυτο σου να κοιτας αλλου και να μιλας!!!Προσοχη κοριτσια δεν παιζουν με αυτα!

Σημερα εχει ηλιο αλλα ποναει η μεση μου και προτειμω να κατσω σπιτι με την φραουλιτσα,να μαγειρεψω και ενα καλο φαγακι.....δεν ξερω τι....και να περιμενουμε να ερθει ο μπαμπας μας.

Λενακι φανταζομαι το χαμο που εγινε με τα δυο μικρα!!!

Βασουλη καλα περασατε μπραβο!!

Κανω καφε κι ερχομαι.....χθες αρνακι η μικρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες. Τί κάνετε; Σήμερα ευτυχώς έχει πολύ ωραία μέρα.

Εύη, πολύ ωραία τα πατουσάκια. Θα τα έχει η Μίλα όταν μεγαλώσει για ενθύμιο.

Αναστασία, ελπίζω να ηρεμήσει η φραουλίτσα σου. Μπούχτισαν κι αυτά τα καημένα συνέχεια μέσα.

Άννα Μαρία και Βάσω με το καλό οι βαφτίσεις σας. Γερά να είναι τα μωράκια σας.

Λένα, δύσκολο πράγμα η ζήλεια. Καλό είναι να πάρεις μια γνώμη ειδικού.

Αγγελική, Βανεσσάκι, Λυδία φιλάκια.

Ελπίζω να μην ξέχασα καμία. Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφη τι κανετε μετο φαηγτο?

αναστασακο να σου πω την αληθεια, δεν εχω βαλει ποτε τετοιο καθρεφτη, δε με ενδιεφερε να δω τι κανει το μωρο, απο τη στιγμη πυο δεν υπηρχε περιπτωση να τον σηκωσω

ουτε τωρα θα βαλω, ααααααααααααααν καποια στιγμη γκρινιαξει ο μικρος τουτραγουδαει ο αναστασης :lol::lol::lol:

αλλα φανταζομαι οτι για μια μαμα θα ιενια πιο απλο να δει λιγο τον καθρεφτη, δεν ξερω

εχεις δικιο παντως οπωε το λες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλες μου αγαπημένες!!

χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη!!!

Αναστάκο χρόνια πολλά, να χαίρεσαι τη φραουλίτσα σου!!

Λενάκι και εσύ να χαίρεσαι τον Αναστασάκο σου, τι έπαθε το καημενούλικο...

πα πα πα φαντάζομαι τη χαμός θα έγινε και την ταραχή του μικρού!!

επιστρέψαμε και εμείς, είχαμε πάει στη Λευκάδα.

Περάσαμε όμορφα αλλά δυστυχώς ο καιρός ήταν χάλια, έβρεχε και

φύσαγε μαζι, οπότε δεν βγάλαμε σχεδόν καθόλου τη μικρούλα μας

από το σπίτι...

επίσης δεν κάναμε και πολλά πράγματα για τα βαπτίσια γιατί σχεδόν

όλα τα ξενοδοχεία δεν είχαν ανοίξει ακόμα...έχω αρχίσει και αγχώνομαι!!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου πως είστε;τι κάνει ο γλυκός γαμπρούλης μας;

Εφούλα μια χαρά η μικρούλα σου, ολόκληρη κοπέλα,φτου φτου!!σε ευχαριστώ

για το ενδιαφ'ερον!!

Βασούλα περαστικά σου, πως είσαι σήμερα;όλα πανέτοιμα για τη βάπτιση;

Κορίτσια επειδή τα έχω χάσει πως πάει αλήθεια η σειρά των βαπτίσεων;

Επανέρχομαι σε λίγο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δωρα γιατι αγχωθηκες? ποτε ειναι η βαφτιση?

μια χαρα θα τα προλαβετε ολα..

αν θυμαμαι καλα πρωτη βαφτιζει η αννα μαρια.. δε θυμαμαι τη σειρα ουτε κ εγω

εμεις ακομα νονο δε βρηκαμε, εχουμε μελλον ακομα!

ασε, χαμος εγινε χτες, με ολη τη σημασια της λεξης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, εγώ συμφωνώ με την Αναστασία για το θέμα του καθρέφτη. Επειδή τις προάλλες μας είχαν κάνει στο σχολείο μια παρουσίαση για την οδική ασφάλεια και φρίκαρα μ' αυτά που μας έδειξαν, το να κοιτάς πίσω, ακόμα και από το κανονικό καθρεφτάκι του οδηγού, πόσο μάλλον να κοιτάς το μωρό από καθρέφτη, αποσπά την προσοχή με ολέθρια καμιά φορά αποτελέσματα.

Δώρα, τι αγχώνεσαι βρε; Εμείς βαφτίζουμε την Κυριακή κι όλα τελευταία στιγμή τα κάνουμε. Για να καταλάβεις, οι μπομπονιέρες θα είναι έτοιμες Σάββατο μεσημέρι! Τον φωτογράφο τον έκλεισα τη Δευτέρα και τον βρήκα τυχαία και τσάντα δεν έχω αγοράσει ακόμα!

Φιλώ όλα τα υπόλοιπα κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κοριτσια....

αντε Αννα Μαρια σερνεις το χορο για τα βαφτησια.....με το καλο!!!

Χθες καλη ηταν η μικρη,κοιμηθηκε μια χαρα.....επιμενω οτι μετα το εμβολιο 10 ημερες εχει επιροια η δικια μου...και μεχρι να ηρεμησει ξανα ερχεται και το επομενο εμβολιο.. :lol::lol:

Κανω καφεδακι...ερχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαστε κι εμεις..

Μετα απο ενα πολυ ασχημο βραδυ που ειχαμε προχθες,χθες πηγαμε παιδιατρο και τελικα ειναι αρρωστουλης ο μικρος..οξεια μεση ωτιτιδα,υποπτος βηχας για βρογχτιδα( το παρακολουθουμε) και μεσα σε αυτα τΑ ουλακια του ειναι πολυ πρησμενα..χθες το βραδυ ξεκινησε να μαζευει πυον το ματακι του και ανεβασε και πυρετο..καποια στιγμη ξεπερασε το 38,5 και με επιασε πανικος..και το αποκορυφωμα ειναι οτι αρνειται πεισματικα να παρει αντιβιωση και σιροπακι..του το εβαζα σιγα σιγα με συριγγα και το εφτυνε..εστειλα τον αντρα μου και πηρε ενα ειδικο μπιμπερο για φαρμακα και ουτε ετσι το επινε..και τωρα δεν θελει να δει μπιμπερο μπροστα του..κολλησε στο στηθος..θηλαζω συνεχεια λες κι ειναι νεογεννητο..

Γρινιαζει συνεχεια γιατι πονανε τα αυτακια του αλλα και τις σταγονες με το ζορι τις δεχεται..

Σας αφηνω..ςλπιζω να ςιστε καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα περαστικα στο χαρουλη!αχ καλε,πολυ στεναχωρεθηκα!ευχομαι να περασει το συντομοτερο!

Αννα μαρια μεθαυριο βαφτιζετε!τι καλα!εμεις το αλλο σαββατο και γω ολα τελευταια στιγμη τα αφησα!

Δωρακι μου μην αγχωνεσαι!με ηρεμια ολα θα γινουν!

Αναστασια μου η φραουλιτσα πως ειναι?

Εφουλα μου μεγαλωσατε:-)ολοκληρες κοπελες εχετε γινει!

Σημερα εμεις θα παμε παιδιατρο για τη 2η δοση εμβολιου γαστρεντεριτιδας!αχ ευχομαι να μην ταλαπωρηθει η μικρουλα μου!

Φιλακια κοριτσακια μου!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου γλυκά....και όμορφα μωράκια Χρόνια Πολλά και Χριστός Ανέστη..;)

πώς περάσατε?.......εμείς πολύ όμορφα, οικογενειακά με την μικρούλα έκπληξη μας...;)....ήμασταν στην Κοζάνη μέχρι και χθες και χαλαρώσαμε...είδαμε συγγενείς και φίλους και επιστρέψαμε..:)

Αναστασάκι μου πολύχρονη και πάντα ευτυχισμένη κοριτσάρα μου με την φραουλίτσα σου..;)

Λενάκι μου να χαίρεσαι τον Αναστάση σου...;)

Άννα Μαρία μου.....την Κυριακή κάνετε την 1η επίσημη βουτιά σας????......αχχ..τί καλά....;)....με το καλό...;)

Βασούλα μου....και εσείς την άλλη Κυριακή..;)...άντε μπράβο....:)

εμείς με την Μαρία ακολουθούμε μετά νομίζω...στις 20 Μαίου...;)........

πολλά γλυκ'α φιλάκια..;)))...σε όλες σας...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, κορίτσια μου.

Αγγελική, περαστικά στον Χαρούλη σου. Ελπίζω σύντομα να γίνει καλά.

Λυδία, ένα κοριτσάκι έχω. Τί έκανες στην Κοζάνη; Κι εγώ εκεί ήμουνα για Πάσχα.

Λένα, την Κυριακή ξεκινάμε βανίλια. Ελπίζω να μην δυσκολευτούμε ιδιαίτερα.

Χτες η καραμελίτσα μου ήταν μες στην γκρίνια. Μάλλον από το εμβόλιο της Τετάρτης. Δεν μπορούσα να το κουνήσω ρούπι χωρίς να αρχίσει να ουρλιάζει. Βγήκα να πάω super market και έκλαιγε. Ήθελα να κάνω δουλίτσες και δεν μπορούσα. Τελικά την κράτησε ο άντρας μου και έκανα δουλειές το βράδυ 8-10.30. Μετά την κάναμε μπάνιο και επιτέλους κοιμήθηκε. Ευτυχώς κοιμήθηκε καλά το βράδυ και σήμερα είναι πολύ καλύτερα.

Αύριο έχουμε γάμο στη Θεσ/κη. Παντρεύεται ο κολλητός μου. Την Κυριακή θα ετοιμαστούμε για να φύγουμε τη Δευτέρα στα πεθερικά.

Πολλά φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

Αυπνη ειμαι παλι....γλεντια χθες το βραδυ.....τι εχει παθει δεν ξερω.....κατι την ενοχλει,αλλα τι?Την πηρα στο κρεβατι μου,αλλα παλι ανυσηχη ηταν....δεν ξερω εχω αρχισει να απελπιζομαι.... :(

Αγγελικουλα περαστικα στον μικρο,καλα πως αρρωστησε μωρε το μαναρακι μου...υπαρχει αντιβιωση σε υποθετα,ρωτα τον γιατρο σας!

Αμα παει ετσι η μικρη σημερα,αυριο την Δευτερα θα την παω στο γιατρο,δεν γινεται...ειπαμε αρχισαμε φρουτοκρεμα και ρυζαλευρο αλλα μπα δεν ηρεμησε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Αναστασάκι μου.....γιατί μωρέ έτσι η φραουλίτσα?......κάτι την ενοχλεί....και εγώ έτσι πιστευω......δεν εξηγείται.......καλό είναι να πας στον γιατρό και να το συζητήσεις,,,,σας φιλούμε πολύ γλυκά....

Εφη μου....από κεκτημένη ταχύτητα ανέφερα για τα κουκλάκια σου.....την κουκλάρα σου ήθελα να πώ...... :P:P

να σας πώ εγώ το μεγάλο μου πρόβλημα με την μικρή είναι ότι ξυπνάει το βράδυ 2 φορ'ες για να φάει......ακόμη δεν καταφέραμε να κοιμηθούμε 6ωρο ή 7ωρο ή 8ωρο.......αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

πολλά γλυκά φιλάκια σε όλες.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στο όμορφο παρεάκι!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου περαστικούλια στο μικρό Χαρούλη!!!

πως είστε σήμερα;είναι δυνατός ο γαμπρούλης μας θα αναρρώσει το

συντομότερο!!!πολλά φιλάκια στα πατουσάκια!!!

Άννα Μαρία με το καλό την Κυριακή!!!δεν το θυμόμουν για τόσο σύντομα!!!

Περιμένουμε νέα από την βουτιά του Αντρεάκου!!!φιλιά στα πατουσάκια!!!

Βασούλα πλησιάζετε και εσείς!!με το καλό κοριτσάκι μου!!Η Ιωαννίτσα θα είναι

η δεύτερη κολυμβήτρια της παρέας!!με το καλό σήμερα το εμβολιάκι

Γλυκιά Λυδία φίλησέ μου την εκπληξούλα!!

Εφούλα καλά να περάσετε σήμερα!!γκρίνιαζε το γλυκούλι σου;αχ αυτά τα παλιοεμβόλια...

φιλιά στο κοριτσάκι σου!!

Αναστασάκο σίγουρα κάτι την ενοχλεί τη φραουλίτσα!!υπομονή φιλενάδα...δες τι θα

σου πει και ο γιατρός .δώσε στο φαρουλάκι σου ένα μεγάλο φιλί!!

Λενάκι τα βαπτίσια είναι 7 Ιουλίου!!αλλά το άγχος είναι στο χαρακτήρα μου!!είμαι λίγο

της οργάνωσης και φρίκαρα που πήγαμε στη Λευκάδα για να δούμε ξενοδοχεία

και δεν είχε ανοίξει σχεδόν κανένα...΄στο μεταξύ έχουμε έναν πολύ γλυκό νονό που

συνε΄χεια μου λέει να κάνω ότι θέλω εγώ...και έτσι το έχω πάρει όλα επάνω μου!!!

φιλιά στα ζουζουνάκια σου!!!

επανέρχομαι...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηπως τελικα εκανα βλακεια που την αρχισα ρυζαλευρο και φρουτα?Γιατι απο τοτε αρχισε να ειναι ανυσηχη,νομιζω θελει να ωριμασει λιγο ακομα το πεπτικο της συστημα....κανονικα κατα τις 28 επρεπε να την ξεκινησω κι εγω βιαστικα.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο σίγουρα είναι μεγάλη αλλαγη για τα παιδάκια

από το γάλα να πάνε σε κρέμες και φρούτα...

οπότε μήπως θέλει το χρόνο της η φραουλίτσα για να

προσαρμοστεί!!

Τα τρώει ευχάριστα αλήθεια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακο το τρωει ευχαριστα? αν το τρωει καλα δεν υπαρχει λογος να το σταματησεις, αν ομως την πιεζεις εσυ για να φαει αστο για λιγες μερες ακομα

ο δικος μου παιδιατρος ειναι της σχολης οτι το πεπτικο συστημα των μωρων ωριμαζει απο τον 7ο μηνα (οταν κλεισουν τον 6ο) κ θα ξεκινησουμε τοτε φρουτα, μπας κ τον βοηθησουν με τα κακα του

ρυζαλευρο κ τετοια δεν υπαρχει περιπτωση, θα στουμπωσει τελειως!

με το καλο η βαφτιση αννα μαρια! πιο αργα νομιζα κεγω οτι ηταν καλε! ποτε περασε οκαιρος!

δωρα ολα θα γινουν, να εισαι ηρεμη κ να το απολαυσεις!

κανω τις ντουλαπες μας, σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια και την φρουτοκρεμα και το ρυζαλευρο το τρωει μια χαρα και μαλιστα της το παω σταδιακα με τα κουταλακια κι αυτη γκρινιαζει και θελει κι αλλο...αλλα θα κανω δοκιμη σημερα,δεν θα της δωσω ρυζαλευρο το βραδυ να δω αν ειναι ηρεμη....διαβασα για αλλεργια στο ρυζαλευρο και λεει εντονη ανυσυχια και γκρινια ανεξηγητη...ισως να ειναι αυτο....και γενικα πιστευω οτι κατι παιζει με αλλεργια στο αγελαδινο,στη λακτοζη....κατι ομως....θα μιλησω με παιδιατρο....σκεφτηκα επειδη ειμαστε και ενα μηνα πισω ισως θελει περισσοτερο χρονο να προσαρμοστει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελες!

Αμαν γκρινια σημερα απ το χθεσινο εμβολιο!ευτυχως τωρα κοιμηθηκε λιγο!για να δουμε. !γιναμε 5400 απο 5100 που ηταν πριν 2 βδομαδες!

Αναστασια μου ο παιδιατρος σου ειπε να αρχισεις τωρα?σιγα σιγα και θα το συνηθισει κοπελα μου!

Δωρακι μου εχεις ακομα καιρο κοριτσι μου για τα βαφτισια!μην μου αγχωνεσαι!ολα θα γινουν!

Λυδια μου ξυπνα η μικρουλα σου?οταν αρχισετε κρεμουλες θα σταματησει νομιζω!κοντεψε και η μερουλα που θα τη βαφτισετε:-)με το καλο!

Εφουλα μου απ το εμβολιο θα ειναι!αχ αυτα τα εμβολια!

Αγγελικουλα μου πως ειναι ο χαρουλης!ευχομαι να χει αναρρωσει!

Λενακι μου και γω νομιζω θα βοηθησουν το παλληκαρακι σου τα φρουτα με τη δυσκοιλιοτητα!

Φιλακια κοριτσαρες μου!

Ο Θεος και Η Παναγια μαζι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...