Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

γιωτα πολυχρονη να τα χιλιασεις....κ επισης χαρουμενη επετειο....να ειστε παντα ευτυχισμενη κ να χαιρεστε τα παιδακια σας....καλε εσυ εισαι πιπινι.... :lol: εγω που πριν 1μηνα εκλεισα τα 32 :cry: ?αχ μεγαλωσαμε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια εδω και εγωω εχω τη Μιλα λιγο αρρωστουλα πρωτα ηταν ο χριστοφορος και μετα η Μιλα πυρετο ψηλο για μια μερα αλλα μετα για 2-3 μερες ειναι λιγο ζαβλακωμενα...πρεπει να βγαζει και κανα 2 δοντια..κανει πλεον 2-3 βηματα μονη της ακομα φοβαται να παω εντελως μονη αλλα προσπαθει...σε 2 βδομαδες φευγουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτουλη χρονια πολλα να τα εκατοστησεις και ναχαιρεσαι την οικογενεια σου!!Περαστικα στο δαχτυλο...αμαν!!

Ρε κοριτσια η δικια μου οταν ειναι να την ταισω το μεσημεριανο,ενω δεν ειχαμε θεμα την βλεπω τωρα ανγουλιαζει...απο τα δοντια ειναι?εκανε και διάρροια σημερα.....νομιζω,δεν θυμαμαι καλα και στα αλλα 2 ετσι εκανε...χερια στο στομα σαλια χαμος.....με οτι αλλο τρωει ομως δεν κανει ετσι!

Περαστικα Ευη στα μικρα.....ωρε δυσκολο πυρετος μεσα στο κατακαλοκαιρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα, χρόνια πολλά! Να τα εκατοστήσεις!

Χρυσάνθη, ακριβώς συνομήλικες είμαστε!

Αναστασία, μάλλον απ' τα δόντια θα είναι.

Μύριαμ, κάνε και καμιά δουλειά ρε κορίτσι μου, όλο κάθεσαι.

Έφη, κουράγιο, αφού τη γλίτωσε ο άντρας σου, μη μιλάς καθόλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα κισκα στα παιδια σου...

αναστασια μου δεν ξερω να σου απαντησω....εμενα οταν ο γιος μου εβγαλε δοντια ηταν οπως τις προηγουμενες ημερες,δηλαδη χωρις γκρινια....τωρα για σαλια οσο θυμαμαι δεν ειχε....εντωμεταξυ κ η μπεμπα σαλια ειχε απο 1 μηνων κ γυρω στους 4 σταματησαν....εγω για μενα ως ''μαμα χρυσανθη'' δεν πιστευω οτι τα σαλια εχουν σχεση με τα δοντια...απλα αναπτυσονται καποιοι αδενες...το παω επιστημονικα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια.......

αναστασακι εγω θυμαμαι το γιωργο οταν εβγαζε δοντια το μονο συμπτωμα που ειχε αν το λες συμπτωμα και αυτο ηταν να μην τρωει το μεσημεριανο.....οσο για τη διαροια συνηθως οφειλεται στα δοντακια......εμενα η δικια μου εχει ξεκολωθει 2 μερες τωρα....εκει που εκανε κακα της 3 φορες τωρα χανω το μετρημα......

κισκα περαστικα στα μικρα σου.......

εμενα ρε κοριτσια ακομα αρνειται να φαει.....δεν θελει τιποτα.....μονο μεμε.........

σας ειπα οτι το προηγουμενο μηνα μου ηρθε περιοδος;;;;;;ξενερα λεμε.....αλλα μονο καφετια.......καλομαθα απο τον ιασονα που μου ηρθε μετα το χρονο και μου κακοφανηκε.........ελπιζω να μην ξαναρθει....

το μαλλι εγινε πολυ πετυχημενο.....τα εβαψα κοκκινοχαλκινο και καρε ασυμμετρο.......τελειο......

αυτα κουκλες τα φιλια μου σε ολες.....

ευχαριστω και για τις ευχες σας...... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές μου φίλες καλημέρα!!!

Μου έχετε λείψει πολύ!!!

Είμαστε στη Λευκάδα και μπαίνω σας διαβάζω

Αλλα με πατάει συνέχεια έξω...

Δυστυχώς έχω μια τρελή διάρροια και είμαι

Στα κάτω μου.

Η μικρούλα βγάζει δοντακια και έχει γκρινίτσα.

Επίσης έχουμε χαλάσει και εμείς το πρόγραμμα του βραδυνού

Ύπνου...μου ξυπνάει κατα τις πέντε...

Σας ευχαριστω όλες για τις ευχές σας να είστε καλά και

Να χαίρεστε τα ζουζουνάκια σας!!!

Εφούλα με το καλό,διάβασα ξεκινήσατε προσπάθειες.

Εύχομαι να έρθει το συντομότερο το φασολάκι!

Σας φιλω προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, τι κάνετε; Εγώ δεν είμαι πολύ καλά. Είμαι πεσμένη ψυχολογικά.

Σας είπα που η μικρή μου είχε πυρετό τη Δευτέρα. Αυτό ήταν όμως . Σήμερα όμως σηκώθηκε με λίγο βήχα και φτάρνισμα και μετά το απόγευμα ξεκίνηση και μια ελαφριά καταρροή. Νομίζω κρύωσε το βράδυ με τα ανοιχτά παράθυρα. Ξεσκεπάζεται κιόλας. Δεν ξέρω πως να την ντύσω. Σήμερα που βρέχει και έχει λίγο δροσιά της έβαλα μακρύ παντελόνι και κοντομάνικο μπλουζάκι. Εννοείται ότι έχω κλειστό το παράθυρό της αλλά το δωμάτιό της έχει πολλή ζέστη και το καημένο ιδρώνει. Ουφ!!!

Πολλά φιλιά, φιλενάδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και εγω μια γρηγορη...πρεπει 2 δοντια να βγαζει γιατι βλεπω και πανω και κατω ασπρα εμενα το μονο στα πρωτα δονιτα που ειχε ηταν γκρινια απο τον πονο αυτη τη φορα εχει τοσα σαλια που γινεται μουσκεμα λες και εχει νερο πεσει πανω της και τηε βαζω σαλιαρα υφασματινη εκανε και 2 μερες τωρα διαρροια απο φαγητο τρωει κανονικα αλλα πχ αν ειναι κατι σκληρο δεν το θελει θελει κατι μαλακο να τρωει γιατι ποναει...απο πουρετο δεν εκανε σημερα αλλα χαλια να εχουν μεσα στο καλοκαιρι μωρεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιμημενο μαμμυλαντ και αγαπητός μόυ φιλεναδες,εδω ειμαι και παλι μετα απο αρκετο καιρο..

Ο μικρος ταρζαν δεν μόυ αφηνει πολυ ελευθερο χρονο..ειναι ενα πολυ ζορικο αντρακι αλλα κολλημενος στην μαμα του..εχουμε τεσσερα δοντακια που τα βγαλαμε μετα απο πολυ γκρινια και κλαμα..εχει απαντηθεί το μπιμπερο και την πιπιλα και θηλαζει συνεχεια..αφηστε..με εχει ξεκανει..απο υπνο κοιμαται 20 λεπτα το μεσημερι και το βραδυ ξυπναει δυο τρεις φορες..

Ετοιμαζόμαστε και για την βαφτηση .2/9 κλεισαμε..κι αυτες την μερες τρεχω και δεν φτανω γιατι θα κλεισουν ολοι για διακοπες και πρεπει να τα εχω ολα έτοιμα.θεμα διαλεξα με θαλασσα και καραβακια,ναυτακια κτλ..

Ολα γαλάζια και λευκα..

Ελπιζω να ειστε καλα..θα προσπαθησω να μπαινω πιονσυχνα!φιλια πολλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ!!!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΤΟ 4 ΔΟΝΤΙ Κ ΕΧΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΤΩ ΠΑΝΩ ΟΥΤΕ ΕΝΑ.ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΗΡΘΑΝ 2 ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΟΥΣ Κ ΓΙΝΟΤΑΝΕ ΧΑΜΟΣ....ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΕΠΛΥΝΑ ΜΠΑΚΛΟΝΙΑ ΣΥΜΑΖΕΨΑ ΜΕΣΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΕΠΛΥΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ Κ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΥΔΙΝΙΣΤΡΕΣ Κ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΕΤΑΓΑΝΕ ΚΑΤΩ ΤΑ ΒΑΖΑΝΕ ΣΤΑ ΣΤΟΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΙΚΟΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΟ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΑΖΕΨΑ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ.....ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΣΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΠΑΤΑΤΕΣ ΓΙΑΧΝΙ ΕΥΤΗΧΩΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΙΝ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ.

ΑΥΡΙΟ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ Κ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ,ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΣΗΜΕΡΑ ΒΡΕΧΕΙ ΘΕΣΝΙΚΗ ΠΟΛΥ Κ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΑΔΙΣΕ ΕΧΕΙ Κ ΑΕΡΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ,ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ Κ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΟ ΕΝΑ Κ ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ Κ ΕΙΜΑΙ Κ ΛΙΓΟ ΤΙΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ.ΜΙΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΓΙΑ ΒΑΨΙΜΟ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΕ ΠΟΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΑ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΑ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ.Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΑ ΣΑΛΛΙΑ Κ Η ΔΙΑΡΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΛΟΓΙΚΑ Κ ΜΕΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΙΔΕΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΕΜΠΕΛΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ :lol::lol::lol: Ο ΑΝΤΡΙΚΟΣ ΚΑΛΑ?

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΣΤΙΝ ΛΕΥΚΑΔΑ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΜΙΚΡΗ Κ ΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!1

ΓΙΩΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!!!!!!!1

ΚΙΣΚΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Γιώτα, κι εμένα μου ήρθε η περίοδος πρώτη φορά τον περασμένο μήνα κι έπαθα σοκ! Ούτε που το φανταζόμουν ότι θα μου ερχόταν, αφού θηλάζω.

Έφη, τίποτα δε θα είναι βρε, αυτά είναι μες στο πρόγραμμα!

Μύριαμ, κι εγώ χτες έκανα δουλειές, σκούπισα, ξεσκόνισα και σφουγγάρισα το δωμάτιό μου και το γραφείο, καθάρισα από πίσω μια βιβλιοθήκη που είχε φουσκώσει απ' την υγρασία, ξεσκόνισα το σαλόνι και την τραπεζαρία, καθάρισα τους πάγκους της κουζίνας, το νεροχύτη, τα ντουλάπια απ' έξω, το ψυγείο απ' έξω... Σήμερα θέλω να καθαρίσω το δωμάτιο του μικρού και τα μπάνια, κι έχω και τρία πλυντήρια σίδερο. Σιγά σιγά, όμως...

Δώρα, περαστικά.

Αγγελική, Εύη και Χρυσάνθη φιλιά!

Σήμερα εμείς λέμε να πάμε βόλτα το μεσημέρι για φαγητό!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α.Μ. εμεν αμου ηρθε στους 6 μηνες η περιοδος σε καθε εναν διαφορετικα οτι να ειναι..εγω να σου πω ηρεμισ ακαι ξαλαφρωσα που μου ηρθε...σημερα εχει πολυ βροχα εδω η Μιλα με ξεκανε με τα κακα της σημερα εκανε 4 φορες βρωμιστερααα ιουυυυ σημερα ηρθε και ενας να δει το σπιτι μας να το νοικιασει του αρεσε και αυριο θα ρθει με τη γυναικα του να το δει αχ μακαριιι σε 13 μερες φευγωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλενάδες μου γλυκές σας γράφω από Κέρκυρα!

ήρθαμε για μια βδομαδούλα με τους φίλους μας.

Ο μικρός περνάει τέλεια, όλα χαρές και γέλια, έχουν εμφανιστεί και άλλα δυο δόντια επάνω και ετοιμάζεται και για άλλο!

οι θάλασσες είναι παγωμένες αλλά προσπαθεί να συνηθίσει ....

Δωράκι πώς τα πας κοριτσάκι μου;; πώς νιώθεις;; όλα καλά;;

Αγγελικούλα ακόμα θηλάζεις; ,ΜΠΡΑΒΟ ο δικός μου δεν έπινε, βαρέθηκε και αναγκαστήκαμε να το κόψουμε δυστυχώς! αλλά μια χαρά και μέχρι εδώ. Με το καλό να βαπτίσετε τον αγοραρό σας!!!!!

Γιωτάκι αν θυμάμαι καλά είχες γενέθλια! να τα χιλιάσεις , να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!!!!!!

Εφούλα περαστικά στο αγγελούδι σου! Ανέβα ψυχολογικάαααααααααααααααα!

Μυριαμακι τι κάνεις φιλενάδα;; ο μικρός γκρίνια με τα δοντάκια ε;; και όλο δουλειές και εσύ διαβάζω....φιλακια

Εύη περαστικά σας!!!!!!

φιλιάααααααααααααα σε όλεςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!! και στα μωράκια σας!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,Καλημερα ,καλημερα!

Τι κανετε φιλεναδες μόυ?

Εμεις σημερα λεμε να παμε θαλασσα κι εχει σηκώσει κι εναν τρελο αερα αλλα δεν μας πτοεί τιποτα!μετα το μεσιμερακι βούρ και φυγαμε..τουλαχιστον εκει ηρεμει πολυ ο δικος μόυ..θελει συνεχεια να πλατσουρισει και να βρεχεται..αγαπαμε πολυ το νερο..οπως κι η μαμα του..

Γιωτακι Κέρκυρα διαβαζω!τι τελεια!ειναι πολυ ωραια..κι εμενα μ αρεσει η Κέρκυρα αλλα η Λευκάδα εχει σαφως πιο ωραιες παραλιες..χαχα..ο θανουλης ξετρελαμενος με το νερο ε?οσο για τις παραλιες στο Ιόνιο συνηθως τα νερα ειναι κρυα..εχει πολλα ρεύματα....καλα να περασετε φιλεναδα..φιλια στο ζουζουνακι σου..

Μυριαμακι,τι κανεις?πως περνατε με τον Αλκη?δουλειες διαβαζω κι εσυ..αχ κι εγω μια απο τα ιδια..ολη μερα κανω δουλειες κι ολη μερα ακαταστατα ειναι εδω μεσα..ωρες ωρες αγανάκτω..ειδικα με το μαγείρεμα εχω αρχισει να βαριεμαι..δεν βγαινω απ την κουζινα..καθαρισε μαγειρεψε,ξανακαθαρισε ,στρωσε τραπεζι,μαζεψε και ξανακαθαρισε..μπουχτισα..

Γιωατακι μπουρεκακι ειχες γενεθλια?χρονια πολλα και να χαιρεσαι τα αγγελουδια σου!

Η αναστασια και το βανεσσακι τι κανουν?

Βασουλα φιλεναδα,εισαι εδω?τι κανει η μικρη ιωαννα?εκκρεμει κι ενας καφες..χαχα..να βρεθουμε βρε φιλεναδα..φιλια πολλα..

Αννα μαρια,ευη..τα φιλια μόυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,Καλημερα ,καλημερα!

Τι κανετε φιλεναδες μόυ?

Εμεις σημερα λεμε να παμε θαλασσα κι εχει σηκώσει κι εναν τρελο αερα αλλα δεν μας πτοεί τιποτα!μετα το μεσιμερακι βούρ και φυγαμε..τουλαχιστον εκει ηρεμει πολυ ο δικος μόυ..θελει συνεχεια να πλατσουρισει και να βρεχεται..αγαπαμε πολυ το νερο..οπως κι η μαμα του..

Γιωτακι Κέρκυρα διαβαζω!τι τελεια!ειναι πολυ ωραια..κι εμενα μ αρεσει η Κέρκυρα αλλα η Λευκάδα εχει σαφως πιο ωραιες παραλιες..χαχα..ο θανουλης ξετρελαμενος με το νερο ε?οσο για τις παραλιες στο Ιόνιο συνηθως τα νερα ειναι κρυα..εχει πολλα ρεύματα....καλα να περασετε φιλεναδα..φιλια στο ζουζουνακι σου..

Μυριαμακι,τι κανεις?πως περνατε με τον Αλκη?δουλειες διαβαζω κι εσυ..αχ κι εγω μια απο τα ιδια..ολη μερα κανω δουλειες κι ολη μερα ακαταστατα ειναι εδω μεσα..ωρες ωρες αγανάκτω..ειδικα με το μαγείρεμα εχω αρχισει να βαριεμαι..δεν βγαινω απ την κουζινα..καθαρισε μαγειρεψε,ξανακαθαρισε ,στρωσε τραπεζι,μαζεψε και ξανακαθαρισε..μπουχτισα..

Γιωατακι μπουρεκακι ειχες γενεθλια?χρονια πολλα και να χαιρεσαι τα αγγελουδια σου!

Η αναστασια και το βανεσσακι τι κανουν?

Βασουλα φιλεναδα,εισαι εδω?τι κανει η μικρη ιωαννα?εκκρεμει κι ενας καφες..χαχα..να βρεθουμε βρε φιλεναδα..φιλια πολλα..

Αννα μαρια,ευη..τα φιλια μόυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με ξεχάσατε????????????????????????

Κοριτσάρες μου πόσο μου έχετε λείψει δεν φαντάζεστε!!!!!!!!!!! Ακόμα δεν έχω βαλει ιντερνετ (κι ούτε ξέρω πότε θα βάλουμε) αλλά σήμερα που ήρθα σε ένα ιντερνετ καφέ βολτίτσα ( οι μικρές είναι στην μαμά μου για να ξεκουραστώ λίγο....το σύστημα κλάταρε με τα θηριάκια μου) είπα να μπώ να δώ τί κάνετε!!!

Θα προσπαθήσω να διαβάσω κάποιες από τις προηγούμενες σελίδες μπας και πάρω καμιά ιδέα για τα νέα σας γιατί έχω χάσει ποοοοοολλλλλάααα επεισόδια!!! :roll:

Εμείς μεγαλώνουμε...... η Μαρία έγινε δεσποινιδούλα.......μιλάει κανονικά, πάνε τα μπεμπεδίστικα (τώρα τελευταία βέβαια πέταξε και κάτι βρισιές κι έχω φρικάρει), μέχρι και τούρκικα μας λέει :lol: (τί να κάνουμε???? βλέπουμε φανατικά τον Μποράν :mrgreen: ) κακακια κάνουμε στο γιογιο πλέον και κάνουμε προσπάθειες να μάθουμε και τα τσισάκια για να κόψουμε τελείως την πάνα!!!

Η Χρυσουλίτσα ήδη έκανε τα πρώτα δύο βηματάκια μόνη της χωρίς να πιάνεται!!!! Ήδη εδώ και δυόμιση μήνες πιάνεται από παντού και στηρίζεται στα ποδαράκια της και αλωνίζει όλο το σπίτι!!! Έχουμε και τέσσερα δόντια (τί γκρίνια Θεέ μου, δύο δύο τα βγάζει και υποφέρει η κακομοίρα).....είμαστε 8700 και 74 εκατοστά ύψος!!!!

Φυσικά εννοείται ότι είναι και οι δύο πααααααααααααρα πολύ ταλιμπάνες!!!!!!! Δεν την παλεύω......εδώ με μία και φρίκαρα, φανταστείτε με δύο!!! Μην σας πώ ότι το Χρυσουλάκι έχει γίνει χειρότερο από την Μαρία!!!!

Μπάνια δεν κάναμε πολλά.....ο μπαμπάς μας δουλεύει πολλές ώρες (σε διάφορες δουλειές) και εγώ μόνη μου δεν επιχειρώ να τις πάω, εκτός αν θέλω να γυρίσω στο σπίτι με απώλειες!!!!

Κατά τα άλλα, δεν υπάρχουν αλλαγές στην ........ "μπαμιοκατάσταση" :lol:

Μην με παρεξηγήσετε που δεν σας αναφέρω όλες ονομαστικά......δεν θέλω να ξεχάσω καμία......σας αγαπώ όλες!!!!!

Αν μπορέσω ίσως ξαναμπώ το βράδυ.....αν καταφέρω να έρθω πάλι στο καφέ...

Σας φιλώ κοριτσάρες μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΥΧΕΝΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΦΡΙΚΤΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΝΤΕΠΟΝ ΑΛΛΑ Ο ΠΟΝΟΣ Κ Η ΖΑΛΑΔΑ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ.ΧΘΕΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΣΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΠΟΛΥ....ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ Κ ΤΟΥ ΨΙΛΟΑΡΕΣΕ ΕΥΤΗΧΩΣ!!!!!!!ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΤΙΝ ΤΡΙΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΛΚΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ....ΜΙΑ Κ ΕΙΠΑΤΕ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ Κ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ Η ΜΕΣΗ Κ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ Κ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΑΜΩΤΟ....ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΟΣ Κ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΛΑΔΙ ΑΝ ΕΡΘΕΙ Κ 2ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΒΕΓΓΟΣ :lol::lol::lol: ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ!!!!!ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ!!!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΚΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!ΕΣΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ?

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΙΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!!Ο ΑΝΤΡΙΚΟΣ ΚΑΛΑ?

ΜΑΡΙΑ12 ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ!!!!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες..εδω κι εγω..ηταν να μην παρω φορα..

Νασιουκο μόυ,ποσο χαιρομαι που διαβαζω νεα σου!σε σκεφτόμουν κατα καιρους αλλα δεν εμπαινα κι εγω ιδιαιτερα..ολο ελεγα να σου στειλω μνμ κι ολο το αμελουσα..χαιρομαι ομως που εισαι καλα εσυ κι οι μικρες ταλιμπανες σου..η μικρη βλεπω μοντελακι..κι ο δικος μόυ ταλαιπωρειται με τα δοντια..τα βγαζει κι αυτος δυο δυο..τεσσερα εχουμε κι εμεις αλλα τωρα εχουμε πολυ πρησμενους και κατασπρους τους κυνοδοντες και με εχει ταραξει..μες τη μιλρα ολη μερα..

Μυριαμακι ,πατε διακοπουλες ε?!πολυ καλα κανετε..θα σας κανει καλο..η χαλκιδικη ειναι φανταστικη..καθυστερηση ε?!εχει στρωσει ο κυκλος σου η ακομα οχι?

Μιας και λετε για περιοδο ,εγω ειδα πρωτη φορα στους 3 μιση μηνες,μετα ξαναειδα υστερα απο δυο μηνες ..αλλα ακομα δεν εχει σταθεροποιηθεί ο κυκλος μόυ..πχ την τελευταια φορα ειχα κι εγω δεκα μερες καθυστερηση,τρελο πρηξιμο ,κατακρατηση κι απιστευτα νευρα..βεβαια προσεχουμε πολυ γιατι δεν θελω ακομα να μεινω εγκυος ..

Επισης θηλαζω ακομα και για αυτο δεν εχει σταθεροποιηθεί η περιοδος..

Εμεις λοιπον σημερα πηγαμε για μπανακι τα δυο μας μιας και ο αντρας μόυ το ειχε ριξει στον υπνο..περασαμε πολυ ωραια!το νερο ηταν πολυ ζεστο κι ο μικρος δεν ηθελε να βγούμε..με κλαμα τον εβγαλα εξω να φυγουμε..φυσούσε κιολας πολυ αλλα εμεις βράχοι..μετα ηρθαμε σπιτι,καναμε μπανακι,φαγαμε φρουτακι με γιαουρτι ,παίξαμε ξανα καναμε μπανακι,ήπιαμε γαλατακι ,ντυθηκαμε και πηγαμε βολτα στο μολ οπου τον κρατούσα με απο το χερι και περπατουσε με παρεα..ειχε πολυ πλακα..καθισαμε και για καθε αλλα ηθελε να σηκωθει ..αποκοιμηθηκε στο αυτοκινητο..παντα εκει κοιμαται αφου ομως του τραγουδι σεις την βαρκουλα του ψαρά..

Αυτα ..

Αυριο θα σηκωθω πρωι να παω να τυπωσουμε τα προσκλητηρια..αν μπορεσω θα σας βαλω φωτο..εκανα μονη μόυ το σχεδιο.

Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερες σε ολες:)

τι μου κανετε?

εφουλα μου περαστικα στη μικρουλα!κρυωσε το κοριτσακι σας?ε με τετοιο καιρο, μια ετσι μια αλλιως, πως να μην αρρωστησουν τα καημενα?

αγγελικουλα 4 δοντακια ο χαρουλης?αχ κι η δικια μου εβγαλε 2 κατω και περιμενουμε κι αλλα γιατι μας τρελανε στην γκρινια!θα το βαφτισετε το ναυτακι σας?αχ τι ωραια!εκκρεμει ο καφες κοριτσι μου δεν τον ξεχασα!αλλα κι εγω δουλευω μεχρι τις 2μιση, ωσπου να παω σπιτι να φαω κατι, πιανω και τη μικρη απ τη μαμα μου και αρχιζει ο 2ος αγωνας μεχρι το βραδυ που κοιμαται και γω πλεον ειμαι πτωμα!

μυριαμακι μου καλες διακοπες με τον αλκη σας!καθυστερηση ε?αντε λες να περιμενει αδελφακι ο αλκης?μας ενημερωνεις!

Αννα μαρια πολλες δουλιτσες!καλε με τετοιο φυσουνι που εκανε τις τελευταιες μερες λογικο ειναι, εχουμε γεμισει σκονη, δεν προλαβαινω να καθαριζω!ο αντρικος?

Γιωτακι καλα να περασετε στην Κέρκυρα!

Εμας η Ιωαννουλα ειναι αρρωστουλα:(γριππωθηκε ο αντρας μου και φαινεται κολλησε και τη μικρη, εχει μυξουλες, τρεχουν και τα ματακια της, τρελη γκρινια, ουφ!και επειδη αυριο θα φυγουμε για διακοπες εντος κυπρου, θα την παει ο αντρας μου να τη δει μια ματια η γιατρος σημερα!

δωρακι τι κανει η μικρουλα?φιλια στην κοιλιτσα!

νασιουλα καλως σε βρηκαμε παλι κοριτσι μου!οι ταλιμπανιτσες σου εχουν μεγαλωσει πολυ!η μαριγουλα θα κοψει και τελειως την πανα, ολοκληρη κοπελα πλεον ε?η χρυσουλα εκανε βηματακια ηδη?ποιος σας πιανει τωρα!

φιλακια σε ολες!Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.......

μυριαμ απορω πως αντεχεις και δεν κανεις ενα τεστ..ευχομαι το αποτελεσμα να ειναι αυτο που θελεις....

μαρακι τι ωραια που ειστε διακοπουλες.......θελω και εγω αλλα με το μαγαζι δεν παιζει....... :(:(:(

εμεις ειμαστε καλα .περιοδος μου ξαναηρθε ακριβως 28 μερες .....χαλια.......το καλο ειναι οτι και παλι ανακαλυψα την υπαρξη της οταν πηγα τουαλετα.....μηδεν πονος :D

φιλια κουκλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;

Εμείς καλά, ο Αντρέας κάνει διάφορες σκανταλιές, τρώει το φαγητό του και μας τρελαίνει!

Νάαααααααααααααααααααααααααααααααααααασιαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χαίρομαι που διαβάζω νέα σου! Τόσο καιρό σε σκεφτόμουν και αναρωτιόμουν τι είχες απογίνει! Χαίρομαι πάρα πολύ που είστε καλά!

Γιωταμαρία, τι ωραία που είστε Κέρκυρα! Ρε συ, να σε ρωτήσω, με τα φαγητά του μωρού τι κάνεις; Του μαγειρεύεις εκεί πέρα;

Αγγελική, κι εγώ κάπως έτσι με τις δουλειές. Τώρα τις τελείωσα όμως και θα καθίσω να διαβάσω επιτέλους!

Μπάνιο οι δυο μας με τον Αντρέα δεν υπάρχει περίπτωση να πάμε. Με τίποτα όμως!

Μύριαμ, είναι σταθερή η περίοδός σου μετά τη γέννα; Έλα μωρέ, αν προσέχετε δε νομίζω να είσαι έγκυος. Κι εγώ πιστεύω ότι ακόμα είναι νωρίς, όταν χρονίσει ο Αντρίκος θα βάλουμε μπροστά μάλλον.

Βάσω, περαστικά στην Ιωάννα. Πού θα πάτε διακοπές;

Γιώτα, κι εγώ έτσι με την περίοδο, στην τουαλέτα την ανακάλυψα και τις δύο φορές. Καθόλου πόνος, αν και ποτέ δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα με πόνους περιόδου. Πάντως το αίμα είναι αρκετό...

Το Δεκαπενταύγουστο τι θα κάνετε κορίτσια; Εμείς εδώ οικογενειακά. Είναι και η γιορτή μου, αλλά δε θα κάνουμε κάτι ιδιαίτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας φιλενάδες μου από την όμορφη κέρκυρα και τους καρουσάδες!

έχουμε έρθει σε ένα φιλο που έχει καφέ και βρήκα ευκαιρία να διαβάσω τα νέα σας!

χαίρομαι που είστε όλες καλά!

Νάσιααααααααααααααααααααα σε σκεφτομαι συνέχεια!!!!!!!!!!!! δε ξέρεις πόσο χάρηκα με τα καμώματα των μικρών σου κοριτσιών! χαίρομαι που είστε καλά, μου έλειψες!

Αγγελικούλα μουυυυυυυυυυυυ άστα με αυτή τη κουζίνα και τα μαγειρέματα , εγώ την λάτρευα, αλλά τώρα με τον Θάνο καμιά φορά το βλέπω και αγγαρία! :lol::lol:

Δωράκι πώς τα πας φιλενάδα;;; όλα καλά;;

Μυριαμ λες να έχεις δεύτερο;;; στο εύχομαι!

Άννα Μαρία μου εδώ στη Κέρκυρα μαγειρεύω κανονικότατα για το Θάνο, τα πάντα, φρούτα κάθε μέρα, φαγητά κρέμες, αφού κουβάλησα από Αθήνα τα πάντα από κατσαρολικά, και ότι χρειάζεται για να έχει τα δικά του, γιατί ούτε κατσαρόλα από το δωμάτιο που νοικιάζουμε δε θέλω, είμαι σιχασιάρα, αλλά και για το Θάνο δε θα χρησιμοποιούσα τίποτα άλλο από τα δικά του!!!!!!! είναι κούραση η αλήθεια, είμαι πτώμα, αυτή την στιγμή θα ήθελα να κοιμάμαι, αλλά μόνο που βλέπω το παιδάκι μου ευτυχισμένο τα ξεχνάω όλα.

Γιωτάκι μου γλυκό τι κάνετε;;; τα μικρά σου καλά;; φιλάκιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...βλεπω διακοπουλες θα πατε πολλες απο εσας και αλλες ειστε ηδη....κριση κριση αλλα το μπανακι δεν το αφηνουμε :lol::lol:

Νασιουκοοοοοοοοοοοοοοοοο μας ελειψες μωρε τι λες.....

Συμπεθερα τι κανετε?σας φιλω γλυκα...

Μιριαμακι τι διαβαζω καθυστερηση?μακαρι να εχεις αποτελεσμα αυτο που θελεις..η αληθεια ειναι πως ειναι νωρις ακομα για δευτερο αλλα αν ερθει καλος να σας ερθει!!!

Εμεις δεκαπενταυγουστο θα παμε στη μαμα μου...ετσι για αλλαγη!!!

Ανναμαρια σουπερ ο μικρος μπραβο!!!!

Γιωτουλη μην στεναχωριεσαι που δεν πατε θα σου κανω εγω παρεα!

Αγγελικουλα οντως χαθηκαμε,χαιρομαι που διαβαζω νεα σας!

Βασουλη φιλια και σε εσας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...