Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

Ε λοιπόν αυτό ήταν ένα πολύ όμορφο Σαββατοκύριακο! Με αρκετή χαλάρωση, με αρκετή τρυφερότητα, με πολύ παιχνίδι!

Πήγαμε και στα γενέθλια του Αλέξη σήμερα, περάσαμε πολύ ωραία! Η ατμόσφαιρα ήταν πολύ γλυκιά και ζεστή, ο όμορφος Αλεξάκος είχε μια υπέροχη τούρτα, η Γιούλη μας συγκινημένη. Ο Άρης το διασκέδασε πολύ, ήταν πολύ χαλαρός, εξοικειώθηκε αμέσως κι έπαιξε πολύ. Έπεσε ξερός μόλις γυρίσαμε!

Ευχαριστώ όλες σας για το ενδιαφέρον, έχω ανακτήσει κάπως την ψυχραιμία μου αλλά είναι ζόρικα τα πράγματα και δε θα βελτιωθούν. Μας πάνε όλο και πιο βαθιά στον πάτο!

Για μας το οικονομικό είναι πάντα ένα μεγάλο άγχος, ελεύθερο επάγγελμα και οι δύο, δεν υπάρχει τίποτα σίγουρο που να μπαίνει σταθερά κάθε μήνα.

Η ασυνεννοησία με το Βαγγέλη έχει να κάνει με πρακτικά θέματα αλλά ουσιαστικά από πίσω είναι το θέμα του μοιράσματος στη σχέση. Υπάρχει πολύ "εγώ" ακόμα!! Τέλος πάντων τις τελευταίες μέρες είμαστε στα πολύ αγαπησιάρικά μας και το απολαμβάνω!

Τσουρεκάκι μπορεί να δοκιμάσω κι εγώ να κάνω, με παραλλαγές όμως γιατί είμαι σε πλήρη αποχή από γαλακτοκομικά, έχει κάτι μικρά εκζεματάκια ο Άρης κι έχω αρχίσει το ψάξιμο για αλλεργίες.

Σας φιλώ κι εύχομαι όνειρα γλυκά σε όλους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακια!!

ΓΙΟΥΛΗ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΚΟ ΣΟΥ!!!ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙ!!

ευχαριστω και για τις ευχες σας κοριτσια!!

η αθηνα εχει εξελιχθει σε μεγαλο ζουζουνι που δεν μπορει λεπτο μακρια μου!! κι εγω ειμαι μονη μου στο σπιτι, σχεδον χωρις βοηθεια και με το ζορι κανω τις βασικες δουλειες :( δεν καταλαβαινω γιατι βαριεται τοοοοοοοοσο γρηγορα μονη της!!! οταν ξυπναει ,καθομαστε μαζι και παιζουμε καμια ωρα στο κρεβατι μου...μετα παμε στην κουζινα και οσο εγω μαγειρευω αυτη παιζει με τα κουζινικα στο χαλι...αν με χασει ομως απο το οπτικο της πεδιο αμεσως αρχιζει τη γκρινια....οταν,δε, τη βαζω στο παρκο για να σιδερωσω, εκει δοκιμαζεται η υπομονη μου :o στα 5-7 λεπτα αρχιζει να δυσανασχετει και εγω με σταθερη φωνη της εξηγω: αθηνουλα, η μαμα κανει δουλιτσες τωρα κι εσυ θα παιξεις με τα παιχνιδακια σου.αλλες φορες σταματαει κι αλλες συνεχιζει μεχρι που αρχιζει τα κλαμματα :( μια φορα την αφησα να κλαιει μεχρι που σταματησε και τοτε την πηρα.....και μιλαμε για μιση ωρα στο παρκο!!! τι να πω, ξερω οτι ειναι η εποχη της προσκολλησης, και σιγουρα το καθε παιδι ειναι διαφορετικο, αλλα μονο το δικο μου θελει τοσο πολυ να ειναι συνεχεια μαζι μου;;;;;

κατα τα αλλα, χτυπαει παλαμακια, της αρεσει το "κολλα πεντε" , και θελει να ειναι ορθια και να περπαταει, με εναν δικο της τροπο που θυμιζει περισσοτερο επιθεση νιντζα ετσι οπως ορμαει με τον κορμο της στις ακρες των ποδιων!!!!! :D και ειναι πανεμορφο το κουκουβαγιοπουλο μου!!

οποτε, που καιρος για τσουρεκια, αν και καθε χρονο εφτιαχνα :( μετα βιας, κανω το σιδερο για να μαζευτουμε και φυγουμε μεγαλη τεταρτη για το χωριο, στους γονεις μου...θα ερθουν και τα πεθερικα μαζι μας, θα ειναι και η θεια μου , ωραια θα περασουμε!!!

ανυπομονω για το πρωτο πασχα της αθηνας στο χωριο!!!αλλα ποιος κανει το πακεταρισμα :shock::shock:

καλη επιτυχια κοριτσια!!!στα διαγωνισματα σας και τις ζαχαροπλαστικες!! :lol::lol: καλα να περασετε οπου και να'στε!!! θα τα ξαναπουμε βεβαια μεχρι τοτε, γιατι, του πουστη, με 2 γιαγιαδες στο χωριο θα εχω χρονο να μπαινω στο μαμι!!

φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? πως περάσατε?

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΗ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ :lol::lol::lol::lol: ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΤΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΑΣ!!! ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΤΗΣ! ΚΑΛΕ ΤΙ ΜΑΛΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ? ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!ΠΩ ΠΩ! ΤΕΛΕΙΟ! ΕΜΑΣ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ 1η ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΆΣΕΙ ΕΚΕΙ :lol::lol::lol::lol:

αχ κορίτσια σας ζηλεύω που θα πάτε εκδομούλες...εμείς ΠΟΥΘΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!! τιποτα....δεν προλαβαίνουμε να κανονισουμε τελευταία στιγμή, ο γιατρός μου δεν επιτρέπει κιόλας τις μακρυνες μετακινήσεις...οι αεροπορικές δεν δέχονται από μια εβδομάδα και μετα...

τα σαββατοκύριακά μας είναι πάρα πολύ κουραστικά...σας λέω περιμένω να έρθει η Δευτέρα να ξεκουραστούμε...λέμε τώρα....αλλά αποφασίσαμε (για 1000η φορα) να το πάρουμε πιο χαλαρά! απο εδώ και πέρα δηλαδή...ελπίζω να τα καταφέρουμε....το καλό είναι ότι το σπίτι έχει σχεδόν τελειώσει και μας έχει βολέψει πολύ!

Σε 40- 45 μέρες θα γεννήσω.........................δεν έχω ετοιμάσει τίποτα....την νύχτα ξυπνάω και σκέφτομαι διάφορα αγχωτικά...(εντάξει ξυπνάω και για να πάω στην τουαλέτα κάθε 3 κ λίγο και να τσεκάρω και την μικρή...) σκέφτομαι πώς θα ταίζω 2 παιδάκια???? την νύχτα αν κλαίνε και τα 2 και το ένα ξυπνάει το άλλο? Πω πω σας λέω σκέφτομαι τέτοια και δεν κλείνω μάτι...και έχω τόσο ανάγκη για ύπνο...................................

κορίτσια εσείς που είστε πάλι εγκυούλες τα έχετε σκεφτεί αυτά????

σας φιλώ πολύ πολύ!

ααα ποιο παιδάκι είναι το επόμενο που έχει γενέθλια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΘΑ ΤΗΣ ΦΑΩ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΑΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕΙ!!!

ΤΗΣ ΔΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΔΑΓΚΩΝΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας....Στις ανταποδιδω και ευχομαι ολα τα παιδια του κοσμου να ειναι παντα γερα και χαρουμενα.....Σας βαζω μερικες φωτο απο το παρτυ και θα σχολιασω τις δημοσιευσεις σας μολις φτασω στο χωριο κ καθισω κ τις διαβασω με την ησυχια μου....Ητανε να φυγουμε σημερα πρωι πρωι αλλα σηκωσε ο Αλεξης πυρετο και το καθυστερω για να παω στη παιδιατρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραια που περασατεεεε!!!!!μπραβο!!!!!!!

καλα γιουλι κ δαφνη καρμπον τα βγαλατε τα αγορια σας!!!!!!!

γιουλακι καλα να περασετε στο χωριο περιμενω να μου πεις πως ηταν!!!!!!!

εγω δεν νομιζω να συγκηνηθω στα γεννεθλεια αλλα κ παλι ποτε δεν ξερεις :lol:

δαφνη τα καπελακια παντα σας συντροφευουν ε???πρεπει να εχετε γεμισει μια ντουλαπα :lol::lol::lol: του πηγαινουν παρα πολυ του δινουν στυλ!!!!

αφροδιτη κ εγω ζηλευωωωωω στειλτε καλε λιγο μαλλι κ απο εδω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Ουαου ομορφες μανουλιτες με ομορφα νινακια!! αντε και το χρονου!!!Δεν θα προτοτυπησω θα το πω ξανα! ζηλευωωωω θελω κι εγω παρεουλα μαζι σας!!! Τελοσπαντων!!!! Χρονια σουθ πολλα και παλι αλεξακο!! Γιουλακι μαρεσεις και με το κοκκινο απορω γιατι δε το θελεις!!!

αφροδιτακι τι μαλλακι ομορφο;; καλε τι της κανεις;;;

αχ να σας ρωτησω μιας που το φερ η συζητηση..η Νεκγταριαε χει πολυ νινιδα με λαδι δεν βγαινει και τωρα τις τελευταιες μερες μυριζει περιεργα το κεφαλι της.. τι ν α κανω; να παρω της φρεζιντερμ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνη και γιουλη ειστε φοβερο διδυμο!!αλλα τα αγορια σας εχουν κλεψει την παρασταση!!!!!!τι φατσουλες ειναι αυτες!!!!κουκλια!!!!και παλι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΟΥΛΗ!!!ολοι φαινονται πολυ ευχαριστημενοι, πρεπει να περασατε καλα!!!και του χρονου!!!περαστικα, ελπιζω να πεσει ο πυρετος και να φυγετε για το χωριο!!

τονια, με το καλο να σβησετε κι εχεις το κερακι σας!!!

ειρηνη, εμεις δεν ειχαμε ποτε νινιδα, αλλα ξερω απο μια φιλη πως τη βοηθησαν πολυ τα προιοντα της φριζιντερμ!!!

ελενα, μην αγχωνεσαι, ολα γινονται, θα βρεις τους ρυθμους σου μολις ερθει το 2ο νινακι!!!ειναι λογικο να ανησυχεις, αλλα εχεις ηδη ενα πολυ καλο και βολικο μωρακι, και το αδερφακι του καπως ετσι θα ειναι!! θα σε βοηθουσε να θηλαζες αποκλειστικα, ετσι δεν θα ειχες αποστειρωσεις και μπουκαλια και νερα, με το που κλαψει τσουπ στο στηθος και τελος!! αληθεια, η εμμα περπαταει;;;πως ειναι;; γιατι η δικη μου δεν περπαταει, παρα μονο αν την κραταω απο τα δυο χερακια και ειναι επομενως αρκετα απαιτητικη :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη μου να τον χαίρεσαι κ πάλι τον Αλεξάκο!!!Περασατε όμορφα μπράβο :D

Αντε του χρόνου να ειμαστε καλά κ πάλι θα κάνουμε ομορφα πράγματα,ευελπιστώ εκτός σπιτιού για μενα.Στα γενεθλεια της μικρής Αλεξανδρας ήταν πανεμορφα στον παιδότοπο κ πας σπιτάκι σου ολα ομορφα κ ωραία...της Βασιλικούλας εγινε στην υπαιθρο μεσα σε γκαζόν με ροτόντες ,πριγκίπισσα ντυμενη να κανει παιχνίδια κ να μοιραζει δωρακια κτλ,ήταν κ εκει πολύ όμορφα.

Δάφνη μου όταν μπάινει το "εγώ" χαλάει το γλυκό,εχεις δίκιο,μήπως να δοκίμασες εσύ,το εσύ...μήπως κ ξυπνήσει το εγώ του Βαγγέλη.Φανταζομαι βεβαια πως εσύ θα ξερεις καλυτερα κ θα εχεις δοκιμάσει τα πάντα....αλλά δεν ξέρω....

Αναστασία μου πως περνάς???

Αφροδίτη τέλεια η Αθηνούλα!!!Ολα τα μωρα λιγο πολύ εχουν γαντζωθει πάνω μας,ο Διονυσης της Γεωργιάννας να δείς,δεν πίστευα στα μάτια μου!

Αλλά κ εμενα ερχεται στα πόδια μου κ δεν με αφηνει να κάνω δουλειες,στην χειρότερη την βαζω στο πάρκο κλαιει στην αρχη μετά ξεχνιέται κ παίζει...τι να κάνω???2 φαγητα καθε μερα κτλ κτλ τα ξέρεις.

ΗAPPY μου κ εσύ υπομονη,τουλαχιστον πας καλά με την δουλειά του πλεξίματος...

Σουλα καλό Πασχα στην Πελοποννησο κ καλή επιτυχία σε όλες για τα τσουρεκια σας!!!

Και σε σενα Αντρια :D

Αποφασίσαμε κ κλεισαμε επιτελους εκλησσία,ο αντρας μου κατεβηκε Ευβοια κ ειμαι μόνη μου 2 μερες

με πηρε τηλ κ ειπε όλα καλά,η εκλησσια πανεμορφη στο χωριο της Αιδηψού κ μετα στο κτήμα για να φαμε κ να πιούμε το οποιο ειναι παραλληλα με την θαλασσα οποτε θα κανουμε κ μπανακι!!!

3 Ιουνιού Κυριακη στις 12.οο....αν ειναι ο δρόμος σας ειστε καλοδεχούμενες :D

Φιλια πολλά παω να ετοιμαστω για δουλεια....πφφφφφφφφφ κ βαριεεεεμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Και εμεις ανεβασαμε πυρετο σημερα το απογευμα 38,3. θα δουμε πως τι θα γινει πιο μετα!!!

Γιουλη μια κουκλα εισαι με το κοκκινο!! σου παει πολυ!!!!

Ωραιες φωτο!!!! ο Νικος δεν ηταν; μεγαλωσε πολυ ο Αλεξακος! περαστικα του!!

Δαφνη μια απο τα ιδια με τον ανδρα μου! σε καταλαβαινω απολυτα!! Δεν μου αρεσει καθολου οταν διαφωνουμε!

Γωγω δυστηχως μπερδεψες τα ονοματα :o:o:o !! Η Αφροδιτη παει στο χωριο και η Τουριστηρια πλεκει!!

Αχ μακαρι να μπορεσω να ερθω στην βαπτιση!! ποση ωρα ειναι απο την Αθηνα;

Σαμανθα τι θα του εκανες του Διονυση εαν τον εβλεπες; εχει πολυ μαγγουλο!!!! Χαρα στο κουραγιο σου που θα εχεις 2 μωρα! πραγματι ειναι πολυ δυσκολο!

Αφροδιτη ξερω τι τραβαω εγω καθε μερα; χειροτερα απο σενα. κλαιει συνεχεια εαν δεν με δει ακομη και τουαλετα και θελει συνεχεια αγκαλια. βεβαια δεν τον περνω και ετσι ακουω πολυ γρινια. τωρα τελευταια μου κανει την κουζινα ανω κατω μονο και μονο να με αφηνει να μαγειρεψω.

Σουλιτσα ποτε θα της κανεις τα γενεθλια; δεν μπορω να πιστεψω οτι δεν θα συγκινηθεις!!!!!!!

Αναστασια πως σου φαινονται οι πιτζαμες μας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρηκα και μια φωτο απο ολο το τραπεζι! η μαμακα μου ειναι απο πισω! ειχε φτιαξει μια τελεια σαλατα με κουνουπιδι.

ολη μερα αγκαλια!! τον πηρα ο υπνος ορθιος λυθηκα στο γελιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια!!χθες ήμασταν έξω σχεδόν όλη μέρα για φαγητό κ καφέ!συναρμολογήσαμε κ ενα τελειο ποδηλατάκι για τη Μυρτώ που μας έκανε δώρο μια φίλη πέρυσι κ ξετρελάθηκε!βέβαια πιο πολύ ξετρελάθηκε ο κώστας!!

Γεωργιάννα,το σεμινάριο πήγε πολύ καλά!ευχαριστώ!μας κόλασες βραδιάτικα με τα φαγητά σου!!!!!!τυχερός ο άντρας σου!ελπίζω να το εκτιμάει!!!εύχομαι να βρείτε θέση στο δημόσιο παιδικό!γιατί επιμένει ο άντρας σου;δεν βλέπει τι γίνεται κ τώρα;στον παιδικό θεωρώ ότι τα παιδάκια περνάνε όμορφα,μαθαίνουν να μοιράζονται,κοινωνικοποιούνται!εγώ θα ήμουν πιο ήσυχη εκεί!

Γιούλη,να ζήσει ο Αλέξης!!!!πάντα γερός και καλότυχος!μια κούκλα στη φωτο!αδυνατισμένη κ ωραίο μαλλί!!!

Δαφνη,τα λόγια είναι περιττά για τον Άρη!τρελό φατσόνι!!!!εύχομαι καλή ευκολία με την αναζήτηση νέου χωρου!!!να περάσετε υπέροχα στο Κουφονήσι κ να ξεκουραστείς!!!!το μοίρασμα,το να πάμε από το "Εγώ" στο "εμείς" είναι το μεγαλύτερο στοίχημα για όλες τις σχέσεις,για όλους μας...μήπως -λέω μήπως-να στείλουμε το Βαγγέλη λίγο στον παιδικό να μάθει κ πάλι το μοίρασμα;;; :D πλάκα κάνω,μην με παρεξηγήσεις... :oops:

Ειρήνη,το ABC της frezyderm ειναι πολύ καλό!μπράβο για τις δημιουργίες σου!!!φανταστικές!!

Σούλα,μ'αρέσεις!!!γιατί έχεις χιούμορ,τα γράφεις ωραία κ είσαι χρυσοχέρα!!!!το μόνο σίγουρο ότι θα συγκινηθείς στο γενεθλια της μικρής!!!έχεις κ τις ορμόνες της εγκυμοσύνης!!!χημικό πάρτυ θα γίνει στον εγκέφαλο!!! :lol:

Έλενα,ανθρώπινο είναι που αγχώνεσαι!!!!χαλάρωσε,φτιάξε τη βαλιτσούλα σου κ απόλαυσε τις τελευταίες μέρες!!μπορείς να μην κάνεις τπτ;;;;;;;έστω μόνο τα απαραίτητα!ξεκουράσου λίγο!θα έρθουν οι δικοί σου για πασχα;

Αφροδίτη,ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙ -ΒΕΝΤΟΥΖΑ :lol: η Μυρτώ όπως μπορεί να παίζει ώρα μόνη της,άλλο τόσο μπορεί με το που θα με δει να θέλει να σκαρφαλώσει πάνω μου,να πιαστεί από το μπατσάκι μου,να μην θελει να με χανει από το οπτικό της πεδίο!ειναι με τις ώρες της!μια χαρά κάνεις κ της εξηγείς ότι κάποιες ώρες η μαμά έχει κ δουλειά να κάνει.εμείς σήμερα προσπαθήσαμε να φτιάξουμε σπηλιά το σαλόνι με μαξιλάρια και κουβέρτα για σκέπαστρο αλλά τα γκρέμισε με τη μία η μυρτώ!

Η Αθηνά είναι σκέτη γλυκα!!!!και η ταπετσαρία πίσω της υπέροχη!!!!πολύ του γούστου μου!

Αναστασία,καλά να περάσετε και να ξεκουραστείς!!κ εσύ κ η μεση σου!!!ο Γιάννης (σωστά θυμάμαι ή;;;) δεν κατάφερε να πάρει άδεια;δεν υπάρχει άλλο διαθέσιμο αυτοκίνητο!!!πόσο μπορώ να καταλάβω την εικόνα του χταποδιού που περιγράφεις!!!κάπως έτσι είμαι κ εγω όταν ανεβαίνω μόνη με τη μικρή!το καρότσι το δίνεις στις αποσκευές;

Αφρο μου,καλή επιτυχία στα διαγωνίσματα!!!αφού καταφέρνεις κ διαβάζεις με τη μικρή,είσαι θηρίο!!μπράβο!

Τονιαχαν,με το καλό να σβήσει το πρώτο του κεράκι ο μικρός!!!

εμείς πάσχα θα κάνουμε σπίτι μας με τους κουμπάρους μας,την πεθερά μου κ τον κουνιάδο μου!θα στείλω στο φουρνο να ψηθει το αρνί,θα φτιαξω κοκορέτσι,πατάτες,τζατζικάκι και ένα κορμό σοκολάτας,σαλάτες η κουμπαρα μου,καλτσούνια η πεθερά μου!αυγά θα βάψουμε στης πεθεράς μου.τσουρέκι αν προλάβω θα φτιάξω.

παω να κάνω μπανάκι κ να χαλαρώσω!!!

φιλιά σε όλες κ καλή ξεκούραση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας κι απο εμενα...πηγαμε παιδιατρο,κατακοκκινο λαιμο ο Αλεξης,παλι σηκωσε πυρετο 38,7 ειναι ανησυχος,γκρινιαζει και τα ματακια του ειναι πρησμενα....Μου ηρθε ο Νικος απο το ταξιδι τη Παρασκευη αρρωστος κ του ειπα αμεσως να φορεσει μασκα αλλα μια που το ειπα κ μια που με γειωσε και τωρα εκεινος εχει βαρδια κ εγω εδω να μαζευω τα σπασμενα....Μετα φταιω εγω που εχω νευρα γενικοτερα,που του μιλαω αποτομα κτλ...Αφου με εξοργιζει...

τεσπα!!!

Σας ευχαριστω για τις ευχες για ακομη μια φορα...

Δαναη ενταξει δε μπορω να πω εχω χασει αρκετα κιλα τωρα ειμαι 76 αλλα θελω αλλα 15 σιγουρα να χασω....βεβαια αυτο θα αργησει πολυ γτ πια χανω με ρυθμο χελωνας...

Το μαλλι που μου λετε το σκυλομετανιωσα....Πιστευω οτι το ξανθο μου πηγαινε πιο πολυ....Τουλαχιστον εμενα μου αρεσα ενω τωρα δεν μου αρεσω...Και το σημαντικοτερο ειναι να αρεσουμε πρωτα στους εαυτους μας...

Εχουμε εδω και 3-4 μερες ο Αλεξης πινει ολο του το γαλα...200ΜΛ το πρωι και αλλα 200 μλ το βραδυ κ χαιρομαι....Βεβαια του βαζω nesquik...

Δαφνουλα σ ευχαριστω πολυ που εκανες τοσο δρομο κ με τιμησες στο παρτυ του Αλεξη μου οπως κ σε ευχαριστω για το δωρο....Ο αλεξης ξετρελαθηκε με τους ηχους....Ειλικρινα σ ευχαριστω....Ο αρης ειναι τελειος,πολυ ησυχο παιδι αυτο χρηστε μου φτου φτου φτου.....

Κοριτσια μολις ανοιξει ο καιρος και γινουν καλα τα ζουζουνια μας να κανονισουμε καφεδακι....Εγω ριχνω την ιδεα και οποια θελει ας ακολουθησει...

λοιπον σας καληνυχτω....Τα λεμε αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας....Στις ανταποδιδω και ευχομαι ολα τα παιδια του κοσμου να ειναι παντα γερα και χαρουμενα.....Σας βαζω μερικες φωτο απο το παρτυ και θα σχολιασω τις δημοσιευσεις σας μολις φτασω στο χωριο κ καθισω κ τις διαβασω με την ησυχια μου....Ητανε να φυγουμε σημερα πρωι πρωι αλλα σηκωσε ο Αλεξης πυρετο και το καθυστερω για να παω στη παιδιατρο...

Σας βαζω κι αλλες φωτογραφιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα αρχηγέ,έχεις απολυτο δικιο....μπερδευτηκα στα ονόματα :oops:

sorry κοριτσακια μου.....

Αν έρθεις απο εθνική Αθηνών-Λαμιας για Αρκίτσα είναι περιπου 1,5 ωρα,μπορεί κ λιγότερο,μετά παίρνεις το φερυμποτ αλλη μισή ώρα κ τσούπ έφτασες....οικονομικά όμως συμφερει μέσω Χαλικίδας,είναι 50 ευρω πηγαινε ελα περιπου με 2 ωρες διαδρομη.....αχχ μακάρι να μπορουσατε :D

Απιστευτο το μενού του γάμου σου,στα γενεθλια του Διονυση θα έρθω σίγουρα :lol:

Δανάη ναι,ναι έχεις μια πανέμορφη κορούλα :D

Ωραιο το ποδηλατάκι,ο αντρας μου θελει να της πάρει αυτοκινητάκι :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας βαζω κι αλλες φωτο

Φανταστικές οι φώτο!!!Περαστικά στο κουκλάκι σου γμτ....το μαναράκι !!!

Παρεπιπτοντως....το ξανθό μου αρεσει κ εμενα επάνω σου.

Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...