Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

Γεωργιάννα περαστικά στο Διονυσάκο! Ελπίζω να πέρασε ήσυχη νύχτα.

Η Κατερίνα ξυπνούσε πότε πότε, έκλαιγε και ξανακοιμόταν και από τις 7μιση όρθια, όπως και χτες. Και όταν έφευγα με τραβούσε από το πόδι κι εκλαιγε! Τέλεια είμαι πάλι σήμερα. Ευτυχώς είναι Παρασκευή.

Κι η Γεωργία κοριτσάρα! Που να αρχίσει να τα τρώει και όλα!

Άρα η samantha έκανε κοριτσάκι! Τι ωραία! Ελπιζω να είναι όλες καλά!

Δάφνη, και όσες άλλες θηλάζετε ακόμα, σας θαυμάζω που συνεχίζετε και προσέχετε τι τρώτε και τι πίνετε. Εγώ για να είμαι ειλικρινής ανακουφίστηκα όταν σταμάτησα. Πίνω όσο καφέ θέλω, τρώω όποτε θέλω, τα βράδια καπνίζω ένα τσιγάρο στο μπαλκόνι και πίνω μοχίτο που μου φτιάχνει ο αντρούλης μου. Μικρές χαρές αλλά όχι βέβαια τόσο σημαντικές όσο ο θηλασμός. Εύγε κορίτσια!

Υ.Γ. Μη λέτε καλέ τι θα γίνει στο Gray's Anatomy! Spoilers!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερααααααα!!!!

εδω ειμαι κ εγω!!!!το ξερω [smilie=pottytrain5.gif] [smilie=pottytrain4.gif] :lol::lol::lol::lol::lol:

ειδατε καλε που σας ελεγα????κ οχι μονο το ελεγα αλλα αναφερομουν στο εμβρυο σε θυλικο τονο :lol::lol::lol:να σας ζησει σαμανθακι μου!!!!!κ η δευτερη κορακλααααα!!!!!!

περιμενουμε νεα σου!!!!!!!!

ωραια 3 απο τις 5 εχεουμε κοριτσια για να δουμε η δαναη κ η αντρια τι κρυβουν στην γλυκεια μικρη κοιλιτσα τους...το ενστικτο μου ακομη δεν μου λεει τιποτα παντως η μια απο τις δυο θα εχει αγορακι η μηπως κ η δυο????????

συμπεθερουλα μου στεναχωρεθηκα πολυ μωρε για τον ζοζεδακο...δεν εμπαινα στο μαμμυ αυτες τις μερες η γαιδουρα κ δεν ηξερα τιποτα :oops::oops::oops: περαστικουλια ενα μεγαααααααλο φιλακι κ μια τερααααστια αγκαλιτσα στο κουκλι απο εμενα!!!!αχ αυτες οι γιαγιαδες κ εγω ολο τις κυνηγαω ελπιζω η μανα μου να μην ξεχαστει κ αφησει τα τσιγαρα της καπου προσιτα θα την σφαξω!!!η πεθρα μου παλι ακομη δεν μπορει να νοιωσει που ειναι ο κινδυνος οποτε παμε ολο τρεχω να κρυψω πραγματα...

αυτες τις μερες εχω πολυ τρεξιμο εχω ξεσκιστη να φτιαχνω νυχια κ πολυ χαιρομε γιατι πραγματικα μου αρεσει παρα παρα πολυ!!!!!!!

η μικρη μου εχει μυξουλες την πηγε ο αντρας μου στην παιδιατρο τις εδωσε κατι σταγονες για την μυτη κ δυο σιροπακια ολη μερα ειμαστε με τον ορο στο χερι κ ειναι τοσο δυσκολο τωρα που μεγαλωσε σαν τρελη κανει με το ζορι την κραταμε κ απο το ζορι της κανει εμετο μερικες φορες η καημενουλα....

εμενα με επιασε ο λαιμος μου ευτυχως μονο για δυο μερες τωρα περασε....

οσο για τους αντρες τι να πω????

το αφηνω ασχολιαστω γιατι περναω τα ιδια.....εχουμε ερθει απο αλλους πλανητες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινα να μας βαλεις μια φωτο να σε δουμε!!!! ετσι να μην φανταζομαστε αλλο :lol::lol::lol:

Σκεφτομουνα το αλλο Σ-Κ για συναντηση. ξερω οτι η Αφροδιτη και η Γωγω δεν μπορουν αλλα φοβαμαι μετα μην ανεβει πολυ η θερμοκρασια και δεν μπορεσουμε. εαν θελετε πειτε και μερα. το ριβερ ειναι καλα αλλα μου αρεσε και το Athens Heart.

Δεσποινακι και εσυ να σε δουμε!! και Αφρο το ιδιο, λειπεις παντα!!!!!!!!! Δαφνη εσυ μαλλον λειπεις για Κρητη! :lol::lol::lol: τωρα το θυμηθηκα :lol::lol:

Βαριεμαι πολυ στην δουλεια και να δουλεψω φυσικα το ιδιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Perimenw tin kopela na er8ei gia tis douleies, egw den niw8w ka8olou kala ponaw xamila tin koilia mou k to stomaxi mou to niw8w xalia, tin mikri tin evala na koimi8ei alla den to vlepw :twisted: kata diastimata gkriniazei..

Soula mou exw ena proais8ima pws 8a kanw agoraki, k stin victoria eixa proais8ima gia koritsaki k den epesa e3w, twra na doune!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια!!!

Παρασκευή σήμερααααααααααααααα (στρουμφίζει,στρουμφίζει,Παρασκευή πρωί,αφήστε τα βιβλία να πάμε εκδομή!!!!!),ο,τι θυμάμαι χαίρομαι!!!Η μικρή κοιμήθηκε,νομίζω σήμερα καταρρίψαμε το θερινό ρεκόρ 19.45!!!!όταν μεγαλώσει,θα λέει,όπως έλεγα κ εγώ ότι η μάνα μου με κοίμιζε με γερμανικό ωραριο!! :lol: η αλήθεια είναι βέβαια ότι ήταν κουρασμένη κ γκρίνιαζε από τις 6.30,με παιχνίδι την κράτησα μέχρι τις 7.30 για το μπάνιο.Ο κώστας έχει μάθημα (τους ξετίναξαν σήμερα στη Φυσική πανελλήνιες) μεχρι τις 8.30 οπότε θα χαλαρώσω κ λέω επιτέλους (όλο το αναβάλλω) να γράψω το ημερολογίο εγκυμοσύνης 2!Σήμερα πήγαμε στο γιατρό κ το καινούριο νινί μας χαιρετούσε,κουνούσε το χεράκι του,μάλλον έστελνε χαιρετίσματα στη Μυρτώ,της έλεγε "ετοιμάσου γιατί έρχομαιιιιι!!" :lol::lol: όλα καλά,μεγαλώνει στα προβλεπόμενα κ το ύψος από κορυφή μέχρι γλουτούς αγγίζει τα 3,2 εκ!!!!!!!όσο ένα μίνι σοκολατάκι lacta!!!

Δέσποινα, βγάζει κανένα δοντάκι η Κατερίνα;Αυτές οι μικρές χαρές που περιγράφεις κ εμένα μου έχουν λείψει λίγο εδώ και 23 μήνες!!!!( και θα κάνω πολύ καιρό ακόμη...)καφέ και τσιγάρο δεν καπνίζω αλλά ένα bloody mary ή ενα bailey's ή ενα limoncello θα το έπινα ευχαρίστως!!!βεβαια αλκοόλ ποτέ δεν έπινα ιδιαίτερα,αν μου έλεγες όμως 2 χρόνια χωρίς σοκολάτα θα έλεγα ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!Σήμερα μου έλεγε η μητέρα μου ότι το TIME στο εξώφυλλο είχε φωτογραφία μια μητέρα,η οποία θήλαζε το 3χρονο παιδί της το οποίο ήταν ανεβασμένο σε μια σκάλα για να φτάνει!επιτέλους να τιμήσουν κ λίγο το θηλασμό.μόνο 7% των γυναικών,έλεγε στο περιοδικό,στην Ελλάδα θηλάζουν παραπάνω από το χρόνο. Στα Χανιά -θα το διαπιστώσεις Δάφνη-πέρα από εμένα έχω δει μια μητέρα Ελληνίδα να θηλάζει δημόσια, παρότι είχε γίνει πέρυσι κ εβδομάδα δημόσιου θηλασμού,δεν είχα πάει αλλά το άκουσα.ΥΓ.δεν πρόκειται να μαρτυρήσω βέβαια τι γίνεται στο grey's anatomy!!!!! :D

Γεωργιάννα,χαίρομαι που ο Διονυσάκος μας είναι καλύτερα!!!!!!αχχχχ ζηλεύω για τη συνάντηση!!!!αλλά θα δω τη Δάφνη κ τον Αρούλη από κοντά!!!!ελπίζω κ το Βαγγέλη!επιφυλάσσομαι για το καλοκαίρι αν ανέβουμε οδικώς Χαλκιδική, να κάνουμε ενα στοπ Αθήνα γύρω στις 10.7 κ όσες είστε εκεί κ μπορέσετε να σας δω!!!!!!

Σούλα,μπράβο που έχεις δουλειά αυτές τις μέρες!!!κ αναρωτιόμουν που χάθηκες?!?!?!?!τι κάνουν τα κοριτσάκια σου?!?!?!περαστικά στην Έλενα και σε σενα!εγώ προς το παρόν νιώθω ότι θα είναι κοριτσάκι!

Ανδρια,γιατί πονάς κοριτσάκι;;κουράστηκες μήπως;μίλησες με το γιατρό σου;εύχομαι περαστικά!!

Αναστασία,καλέ ντερέκι το κροκοδειλάκι μας!!μας ρίχνετε 7 εκ!!!!και 17 δόντια!!! :lol::lol::lol::lol: να μου τη φιλήσεις τη ζουζούνα σου!!!!!

Σας φιλω γλυκά και καλή ξεκούραση!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou pistevw pws kourastika!!! Genika stin douleia mou vgenei o k@los :oops: akomi den tous eipa tipota eipa na akousw kardoula k meta..Mou eipe telos tis erxomenis evdomadas i arxes tis me8epomenis na paw gia na tin akousoume sigoura!! Eipa na paw tin alli paraskevi 8a eimai akrivws 7 evdomadwn (logika 8a tin akousoume) k an an einai einai ola kala deutera na tous to anakoinwsw giati arxise na mou fenete ligoulaki!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια, να τους το πεις!εγώ το είπα ήδη παρόλη την ανασφάλεια που είχα στην αρχή για το πώς θα εξελιχθεί η εγκυμοσύνη,γιατί ήθελα να προστατεύσω τον εαυτό μου,το μωρό και να είμαι κ εντάξει απέναντί τους.στην 7η εβδομάδα ακούσαμε κ εμείς την καρδούλα (για την ακρίβεια 6w2d).όλα θα πάνε καλά,κοριτσάκι!στρογγυλεύει η κοιλίτσα! :D τώρα κολλάω φωτο και υπερήχους στο ημερολόγιο κ επειδη ζήλεψα από τις δικές σου ανεβάζω κ εγώ μια χθεσινή φωτο αγουροξυπνημένη πριν φύγω για δουλειά....να είστε επιεικείς!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα εχετε πολυ πλακα με τις κοιλιες σας!!! Δαναη εσυ δεν εχεις καθολου, πιο μεγαλη εχω εγω απο σενα :lol::lol::lol: και δεν ειμαι εγκυος!!

ειπαμε απο βδομαδα θα παω διαιτολογο!!!

Ο μικρος ειναι καλυτερα ευτυχως. εχει λιγη γρινια αλλο οκ!

Δαναη τι εννοουσες με τα 17 δοντια; Εγω στην Αθηνα θα ειμαι τον Ιουλιο. θα εχεις και κοιλιτσα!! πολυ μου ελειψε να την χαιδεψω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι στρουμφο-γλυκουλες κοιλίτσες ειναι αυτες???Τρελαινομαι!!!

Αντε βρε κοριτσακια με το καλο να σας έρ8ουν στην αγκαλιτσα σας τα αδερφάκια των αγγέλων σας :D

Κοριτσια τρέχω σαν τον Βεγγο,δουλειά πότε 11ωρο κ πότε 8ωρο λόγω ανακαίνισης κτλ κτλ,δεν χαλάω χατήριο γτ θα λείψω απο 1η εώς 5 του μήνα κ θα απολαυσω την βάπτιση στο φούλ.

Ερώτηση κρίσεως για όσες βαπτίσατε : Φορατε και άλλα βαμβακερα εσώρουχα πέρα απο τα λαδο-εσώρουχα?Η πεθερα μου επιμένει πώς πρέπει να της βάλω μακώ λευκό με μανίκι κ απο κάτω βρακακι βαμβακερό κ απο πάνω τα εσώρουχα!!!!

Το φορεματάκι της εν τω μεταξύ ειναι ραντάκι κ δεν θα φαίνεται ωραίο....τι κουφά ειναι αυτα??

Χρειάζομαι την γνώμη σας επιγόντως ;)

Βρε κορίτσια καμιά συνάντηση αυτη την Κυριακή στο athensheart ψήνεστε για καφεδάκι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ,πολλές ώρες δουλειά,θα κουράζεσαι!!Η Μυρτώ στη βάφτιση φορούσε πάνω από την πάνα της βαμβακερό βρακάκι κ φανελιτσα που της ήταν κ λίγο μεγάλα,μαλλον ήταν αυτά για το λάδι που λες.δεν της φόρεσα κ έξτρα,ήταν και τέλη Οκτωβρίου,το φουστανάκι ήταν αμάνικο κ είχε κ ενα μπολερό.

Γεωργιάννα,άσε με έπιασε τώρα μια λιγούρα κ είπα στον κώστα ότι θέλω πατάτες τηγανητές (αφού έφαγα σαν κυρία το γιαουρτάκι με τα δημητριακά μου στις 9.30) κ τώρα θα τηγανίσει κ γι'αυτόν πατάτες που ποτέ δεν φτιάχνουμε σπίτι...γουρουνιά;;;;μία στο τόσο....;;;;ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον, επειτα απο καθαρα επιστημονικη εξεταση της κοιλιας ( λεμε τωρα!!!! :lol: ) , η αντρια που εχει πεταχτη κοιλια θα κανει αγορακι και η δαναη που σχεδον δεν φαινεται θα κανει κοριτσακι!!!

γωγω, εγω παντως δεν εχω σκοπο να της φορεσω φορμακι, θα σκασει το παιδι!!!κι εγω θελω μαμαδοσυναντηση, γιατι στις 2 τελευταιες ειχε μυξες η αθηνα και δεν καταφερα να ερθω :cry::cry: αν την κανετε παλι σε μερα που δε μπορω θα αρχισω να πιστευω οτι βρωμανε τα ποδια μου και δεν με θελετε :lol::lol: τι να πω πια!!! την κυριακη εχω βαφτιση και μετα μπαρμπεκιου :( αυριο ειμαι ελευθερη ;)

η αθηνα αποψε με [smilie=pottytrain5.gif] κανονικα!!!της εδωσα το γαλα της στην κουνια και μετα απο λιγο αρχιζει να κλαιει....την παιρνω και διαπιστωνω οτι ειχε κανει κακα :o:o πουσου, λεω!! την αλλαζω και μεχρι να της βαλω καινουρια πανα, κανει κι αλλα στο σελτεδακι!!!φωναζω το γιωργο να βοηθησει και μολις μαζεψα τη....σοδεια :lol: τσουπ κι αλλα !!!ελεος!!!! ξαγρυπνησε κιολας, ηθελε κανα τεταρτο να κοιμηθει!!!

αυτα, σημερα ετρεχα ολη μερα, καληνυχτα!!!

ααααα δεσποινα, δεν ηξερα οτι βλεπεις grey's , αντε δεν θα πω τιποτε, μονο οτι εκατσα χτες και ειδα τα τελευταια 2 επεισοδια με κομμενη την ανασα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ,πολλές ώρες δουλειά,θα κουράζεσαι!!Η Μυρτώ στη βάφτιση φορούσε πάνω από την πάνα της βαμβακερό βρακάκι κ φανελιτσα που της ήταν κ λίγο μεγάλα,μαλλον ήταν αυτά για το λάδι που λες.δεν της φόρεσα κ έξτρα,ήταν και τέλη Οκτωβρίου,το φουστανάκι ήταν αμάνικο κ είχε κ ενα μπολερό.

Γεωργιάννα,άσε με έπιασε τώρα μια λιγούρα κ είπα στον κώστα ότι θέλω πατάτες τηγανητές (αφού έφαγα σαν κυρία το γιαουρτάκι με τα δημητριακά μου στις 9.30) κ τώρα θα τηγανίσει κ γι'αυτόν πατάτες που ποτέ δεν φτιάχνουμε σπίτι...γουρουνιά;;;;μία στο τόσο....;;;;ε;;;

καλε, απολαυσε το τωρα που μπορεις!!!κι εμεις αποψε ειχαμε μια λιγουρα για σουβλακι.....!!!

σους, λεπτουλες ειστε και οι δυο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά μοντελάκια εγκυούλες έχουμε!!!Εγώ λέω η Δανάη κορίτσι κ η Αντρια αγόρι....χμμμ δεν μας ρωτησατε? :lol:

Η Ελενα δλδ κοριτσάκι επισήμως???Εγω προσωπικά,τρελαίνομαι για κοριτσάκια,θελω να έχω κ το 2ο αν ποτέ κάνω :D Μπράβο Ελενα αντε με το καλό!!! :D

Ευχαριστώ κοριτσάκια για τις απαντήσεις,μάλλον έτσι θα κάνω κ εγώ κ δεν πάει να λέει....

Επίσης μου λεει να πώ στην νονά στο 1ο μπάνιο του μωρού στην μπανιέρα να ρίξει μέσα κέρματα χρυσά για να είναι χρυσά τα χρόνια της,μα πραγματικά ειναι δυνατόν να πώ στην νονά ρίξε χρήματα στην μπανιέρα?Εχουμε ξεφύγει εντελώς???Οπως κ το μπολερό θα της βάλω κάτι που έχω,της κουνιάδας μου,δεν μπορώ να της πώ να πάει να μου πάρει....

Στον κόσμο μου ειμαι ε???Εντελώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω, δεν νομιζω να χρειαστει μπολερο ....κι εμενα δεν ειχε το φορεμα, οποτε της πηρα μια ζακετουλα απο το monsoon και της αλλαξα τα κουμπακια!!! 23 ε και θα το φορεσει ανετα και το φθινοπωρο

http://uk.monsoon.co.uk/view/product/uk ... 1380332802

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααχ!!περυσι τετοια εποχη, ειχα φτιαξει τη βαλιτσουλα μας με τα πραγματα και τα ρουχαλακια της για το μαιευτηριο και φετος φτιαχνω το κουτι της με τα λαδοπανα και τα βαφτιστικα της!!! συγκινηθηκα τωρα που το σκεφτηκα!!! νιωθω οτι ξαναγεννιεται το μωρακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλες οι εγκυούλες μας!!!

Με το καλό οι βαφτίσεις σας Αφροδίτη και Γωγώ, είναι όμορφες και συγκινητικές αυτές οι στιγμές!

Συνάντηση θέλω πολύ αλλά οι μέρες που προτείνετε είναι οι πλέον ακατάλληλες για μένα, τη Κυριακή είναι τα γενέθλια του Άρη και το άλλο ΣΚ θα λείπω... :(

Τελείωσα όλα τα ψώνια για τα γενέθλια, αύριο έχω μπόλικο μαγείρεμα αλλά θέλω τη Κυριακή να είμαι ελεύθερη το πρωί να χαρώ το ζουζούνι μου πριν έρθουν οι υπόλοιποι το απόγευμα.

Ωχ ξύπνησε και φωνάζει, άτιμα δόντια! Τρέχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνη μου υπομονή με τα δοντάκια....φιλακια στον Αρούλη!

Παντως οτανα ανεβει η Δαναη εκεί γυρω αρχες Ιουλιου πρέπει να συναντηθούμε όλες μαζι,θα περασουμε πολύ όμορφα :D

Αφροδίτη πολύ όμορφη η ζακεταα μπολερό!!!Καπως ετσι ειναι αυτή που έχω αλλα πιο κοντη...θα την πέρω μαζί κ βλέπουμε..

Τελειωσες με τις ετοιμασιες?

Εμενα μου μειναν 50 μπομπο αλλά θα φτιάξω τις 20 για να φύγουν τώρα κ αργότερα τις υπόλοιπες.

Ετσι κ αλλιως θα κρατησω Αθηνα να δώσω.

Τα κουφέτα ειναι το πιο δύσκολο τελικά....

Ειναι συγκινητικό όντως,πως μεγαλωνουν τα μωρακια μας?

Απο την κοιλιά στην κολυμπήθρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

False alarm, ξανακοιμήθηκε...

Ελπίζω τη Κυριακή να μη τον ταλαιπωρούν τα παλιοδόντια και να έχει καλή διάθεση γιατί αυτές τις μέρες η γκρίνια πάει σύννεφο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου,συμφωνώ μαζί σου απόλυτα!δεν είσαι καθόλου στον κόσμο σου!σιγά μην της πεις να ρίξει λίρα χρυσή που έχει πάει 300 ευρώ η μία!!!!άντε με το καλό η βάφτιση!πλησιάζουν οι μέρες!!!!κ με το καλό να έρθει κ μια δευτερη πριγκήπισσα!!!θα την λέμε Ζόνα από το Αμαζόνα :lol::lol:

παρεπιμπτόντως μπράβο κ στις δυο σας Αφροδίτη και γωγώ που τα φτιάχνετε μονες σας!!!θηρία!!

Το ξενυχτάμε σήμερα όλες βλέπω!!!

Αφροδίτη,όντως συγκινητικές στιγμές!!!

Δάφνη,καλές προετοιμασίες κ καλά μαγειρέματα!!!κ καλά να περάσετε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,τις απόλαυσα τις πατατούλες!!κ μισή πίτα ολικής άλεσης ήταν ο,τι έπρεπε.... :D

Αρχηγέ,θα ανοίξεις καινούριο ποστ;;;;ευχαριστούμε!!!

παω μέσα κ πάλι στο αντράκι μου..καλή ξεκούραση κ ελπίζω ο Αρούλης να κοιμηθεί βαθιά όληηηη νύχτα κ όλα τα μωράκια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Δανάη! Αχ τις ζήλεψα τις πατατούλες σου! Και κάτι σουβλάκια που αναφέρατε πριν... Και μια πίτσα θα ήθελα! Α δεν πάω καλά... Καληνύχτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...