Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

γεια σας κοριτσάκια!

Να ξεκινήσω με τα ευχάριστα της Άντριας!!!!!όλα καλά κοριτσάκι!άντε να ηρεμήσεις κ να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου!!!

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές!!!!Κ ο Κώστας ευχαριστεί!!

Χρόνια πολλά στην ΕΛΕΝΑ( πώς είσαι βρε;;;γέννησες;;;),ΤΗΝ ΕΛΕΝΑΚΟΣ, την ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΕΛΕΝΑ ΤΗΣ ΣΟΥΛΑΣ,ΌΛΕΣ ΓΕΡΕΣ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ,ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΠΟΛΛΗ ΑΓΑΠΗ!!!

Αναστασία μου,καταρχήν η Γεωργία έχει γίνει ολόκληρη κοπέλα στη φωτο!!μου φαίνεται ότι άνοιξε κ το μαλλάκι της!!γλύκα όπως πάντα!!!Σχετικά με αυτό που ρώτησες, δεν έχω διαβάσει κάτι σχετικό..εγώ δεν είχα παρατηρήσει κάτι τέτοιο στη Μυρτώ,αλλά κάθε παιδί είναι διαφορετικό.Το μεσημέρι τη βάζω να κοιμηθεί κ για να μάθει σιγά σιγα να χαλαρώνει το μεσημέρι,κάποιες φορές, όπως σημερα δεν νύσταζε οπότε ήταν κάνενα μισάωρο κ μιλούσε κ έβαζε μουσική,την σήκωσα αργότερα αφού άρχισε να γκρινιάζει. Αν την άφηνες λίγο,μήπως μετά ηρεμήσει κ κοιμηθεί από μόνη της με λίγη μουσικούλα.εγώ της κατεβάζω λίγο κ το στορ.

Ειρήνη, καλώς ήρθες!!!μας έλειψες!!!περαστικά στη Νεκταρία μας!πώς είσαι;

Γεωργιάννα,σ'ευχαριστούμε για το κομπλιμέντο :oops: !! περαστικά στο Διονυσάκο μας!πώς πήγες τελικά τον Αλέξανδρο στο μάθημα;δεν έχεις κάποιον κοντά να ζητήσεις βοήθεια;

Δέσποινα, που δουλεύεις; σχετικά με το μειωμένο,το δικό μου 6ωρο ξεκίνησε μετά τα 4μηνο του ΙΚΑ και τους 6 μήνες από τη δουλειά μου.Ειχα την επιλογή ή να πάρω άλλους 3 μήνες μαζεμένους ή 1 χρόνο 6ωρο ή 2 χρόνια 7ωρο.το μειωμένο δηλ ξεκίνησε για ένα χρόνο από τη μέρα που επέστρεψα μετά την άδεια τοκετού,λοχείας κ ένα μέρος της φροντίδας. Την ερώτηση που κάνεις,νομίζω την κάνουμε όλες οι εργαζόμενες μανούλες,κ εγώ στην αρχή υπολόγιζα ακριβώς τις ώρες που θα είχα με τη Μυρτώ κ μου κακοφαινόταν!τώρα πιο πολύ νιώθω γεμάτη όταν μετά τη δουλειά παίζουμε,διαβάζουμε,τρώμε,κάνουμε αγκαλίτσες,επικοινωνούμε κ ας είναι για 3 ώρες. Άλλες μητέρες δεν έχουν ούτε αυτή την πολυτέλεια...Σήμερα παίζαμε κρυφτό,κρυβόμουν σε όλο το σπίτι κ ερχόταν κ μόλις με ανακάλυπτε χασκογελούσε!!! :lol::lol: Μην αισθάνεσαι άσχημα,κάνεις ο,τι καλύτερο μπορείς!!!

Δάφνη, πώς είναι σήμερα ο ΤΠειρατής μας;;Εσύ; Ο Βαγγέλης;

Γλυκερία μου,κουράγιο κοριτσάκι!!όπως σου έγραψα κ την άλλη φορά, είσαι τυχερή και ευλογημένη με τόσες όμορφες αναμνήσεις!σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου,ο άλλος σας παππούς να χαρεί τη βάφτιση.ο δικός σου,θα σας χαίρεται από ψηλά...

Γιούλη μου,καλά νιώθω με την εγκυμοσύνη,το ανησυχητικό είναι ότι έχουν υποχωρήσει οι καούρες κ έχει επανέλθει η όρεξη!!!!!οπότε χρειάζεται λίγη προσοχή...χχιχιχιχ.Βέβαια,έχω τη γνωστή υπνηλία αλλά δεν μπορώ να ξεχωρίσω αν είναι λόγω της δουλειάς,μάλλον επιβαρύνεται κ από το πρώτο τρίμηνο.

Και μιλώντας για όρεξη πάω να φτιάξω ένα πιάτο με μοτσαρέλα,ντομάτα κ πέστο!

Πολλά φιλάκια κ στις υπόλοιπες!!Γωγώ μου,σε περιμένω στην Κρήτη όποτε θέλεις!!!και μην φοβάσε,εσύ είσαι μοντέλο!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!!Τις καλυτερες ευχές !!!Πολύχρονοι!!!!

Ευχαριστω Δανάη μου,όταν με το καλό κατέβουμε 8α φροντισω να σας συναντησω :D

Γιούλη ευχαριστω για το σχόλιο,δεν ειναι καθόλου αργά!

Η Χριστινα κοιμήθηκε απο τις 20.30....σήμερα με ξέκανε πάλι,εμπαινε στα συρτάρια της κρεββατοκαμαρας και καθόταν,εσερνε ότι τραπεζακι κ καρεκλα υπάρχει,σκαρφαλώνε παντού κ γενικότερα ....ολο απο πίσω της είμαστε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας γράφω βιαστικά γιατί είμαι χάλια. Ο άντρας μου αρνείται να με υποστηρίξει στην αύξηση του ωραρίου, δηλαδή να ετοιμάζει εκείνος το γάλα της μικρής το πρωί. Έχει μουλαρώσει επειδή η δική του δουλειά είναι πολύ απαιτητική και ανταγωνιστική και θεωρεί ότι εγώ θα μπορούσα να βοηθάω εκείνον αντί να πηγαίνω αλλού και να με εκμεταλλεύονται. Εκείνος είναι ασφαλιστικός σύμβουλος κι εγώ διοικητικό προσωπικό σε εκπαιδευτικό οργανισμό. Δεν είναι η δουλειά των ονείρων μου (έχω κάνει μεταπτυχιακό στις εκδόσεις και έχω δουλέψει σε εκδοτικούς οίκους αλλά μια άσχημη συγκυρία με απομάκρυνε από το χώρο, ελπίζω προσωρινά) αλλά με ισορροπεί, τουλάχιστον με αυτό το ωράριο. Τι θα κάνω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα Σουλιτσα να χαιρεσε την Ελενα σου !

Ελενακο μου χρονια σου πολλα και με το καλο η κορακλα σου!

Ελενα και σε σενα χρονια σου πολλα γεννησες αραγε?

Γεωργιαννα μου εει και διαρροια ο διονυσης η μονο πυρετο; Εχει παλι ιωση ρε κοριτσια...εμεις παλι σημερα το πρωι δε μας εφτανε η διαρροια ηρθε και εμετος... ειπε ο παιδαιτρος ιωση γαστρεντεριτιδας ! Τωρα ειναι οκ το πουλακι μου αλλα στεναχωρηθηκα..

Αντρια ειδες βρε ολα καλα!! Στην δουλεια θα το πεις;

Λοιπον Δαναη ( και οποια θελει ας πει το αντιθετο!) η εγκηυμοσυνη σε εκανε πολυ πολυ γλυκουλα!! Αγορι μυριζομαι! Και η Μυρτω κουκλάκι ζωγραφιστο ειναι μωρε!! Φτου φτου!

Αναστασια αυτη τη θεωρια την εχψ κι εγω.. οταν κανουν κατικαινουριο νομιζω οτι διαταρασετεο υπνος τους απο την ανυποιμονησια... τουλαχιστον η Νεκταρια ετσι κανει την βλεπεις με το πουσηκωνεται κυριως απο τον ενδιαμεσο υπνο παει στα παιχνιδια ποδηλατακι κλπ!

Δαφνη ο Αρουλης πως ειναι?

ΓΛυκερια δεν εχω λογια για αυτα που εγραψες .. ευχομαι ο καιρος να απαλυνει τον πονο σας να ειστε γεροι να τον θυμαστε και ο πεθεερος να επιστερψει γρηγορα σπιτι.. ασχημο πραγμα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irinaki mou prepei na to pw alla den 3erw to pote.. Stin arxi elega na akousw kardoula k meta alla to afentiko mou den katalavenei tipota p.x simera pali eixe tin apaitisi na fortwnw ta rafia me proionta parolo pou eimoun spiti me adeia 3 imeres me "provlima stin mesi" (den mporousa na pw tin ali8eia) an dw pws me talaipwroun 8a to pw nwritera..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, χαρηκα πολυ με τα νεα σου!!!!ευτυχως, ειναι μια χαρα το νινακι και καιρος πια να χαλαρωσεις κι εσυ!!!γενικα, πιστευω οτι ειμαστε γουρλουδες εδω μεσα, και ειναι φυσικο γιατι νοιαζομαστε η μια για την αλλη!!! :D

δεσποινα, συμφωνω με τη δαναη, μαμα δεν εισαι με το κιλο !!! ΤΙ κανεις με το παιδακι σου μετραει και οχι ΠΟΣΗ ΩΡΑ εισαι μαζι του!!!εγω ακομα δεν δουλευω και ειμαι οοοοοοοολη τη μερα με την αθηνα, θα σου πω λοιπον, οτι τις προαλλες μου την εφερε η πεθερα μου σπιτι γιατι ειχε ερθει η ωρα για μπανιο-μαμ-νανι και η σκατουλα δεν ηθελε να την παρω γιατι προτιμουσε να κατσει με τη γιαγια της που την πηγαινε βολτα!!! ;) παντα θα εισαι η μαμα της, και παντα θα της προσφερεις ο,τι χρειαζεται!!

γωγω, κι εγω πτωμα ειμαι!!! το απογευμα πηγα μια επισκεψη με την αθηνα στον ξαδερφο που γιορταζε, και ζητημα ηταν αν ειπια 3 γουλιες καφε ορθια με την αθηνα να κοβει βολτες σ'ολο το σπιτι!!!και τωρα περιμενω το γιωργο για να με βοηθησει με την ετικετα του κρασιου :(

γεωργιαννα, ευχομαι συντομα να γινει καλα ο διονυσακος!!σε σκεφτομαι κοριτσακι μου, εχεις ενα σωρο τρεχαματα και καθολου βοηθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας γράφω βιαστικά γιατί είμαι χάλια. Ο άντρας μου αρνείται να με υποστηρίξει στην αύξηση του ωραρίου, δηλαδή να ετοιμάζει εκείνος το γάλα της μικρής το πρωί. Έχει μουλαρώσει επειδή η δική του δουλειά είναι πολύ απαιτητική και ανταγωνιστική και θεωρεί ότι εγώ θα μπορούσα να βοηθάω εκείνον αντί να πηγαίνω αλλού και να με εκμεταλλεύονται. Εκείνος είναι ασφαλιστικός σύμβουλος κι εγώ διοικητικό προσωπικό σε εκπαιδευτικό οργανισμό. Δεν είναι η δουλειά των ονείρων μου (έχω κάνει μεταπτυχιακό στις εκδόσεις και έχω δουλέψει σε εκδοτικούς οίκους αλλά μια άσχημη συγκυρία με απομάκρυνε από το χώρο, ελπίζω προσωρινά) αλλά με ισορροπεί, τουλάχιστον με αυτό το ωράριο. Τι θα κάνω;

θα το συζητησετε ηρεμα βαζοντας κατω τα υπερ , τα κατα, και τις προτεραιοτητες σας!!νομιζω ( και διορθωστε με αν κανω λαθος) οτι μετα τον ερχομο του παιδιου οι προτεραιοτητες μας αλλαζουν, ο τροπος που διαθετουμε το χρονο μας, τα χρηματα μας κ.τ.λ....εσυ εισαι τοσο ευχαριστημενη στην τωρινη σου δουλεια που δεν συζητας κανενα ενδεχομενο αλλαγης;;; καποια στιγμη αργοτερα το ωραριο σου θα αυξανοταν, απλα οχι τοσο συντομα, επομενως τι θα κανατε τοτε;;; δεν θα επρεπε να ασχοληθει περισσοτερο ο αντρας σου;;;οπως και να εχει, τωρα ειστε κουρασμενοι και φορτισμενοι και οι δυο, να το ξανασυζητησετε με καθαρο κεφαλι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Ειρηνη μου εκανε και 2 φορες διαρροια εχθες, αλλα το βραδυ εκανε κανονικα. το απογευμα ειχε δεκατα συνεχεια. σημερα ξυπνησε και ηταν καλυτερα.

Περαστικα στην Νεκταρια και στον Αλεξη!!

Δεσποινα σε καταλαβαινω απολυτα. τα ιδια ο ανδρας μου. δεν καταλαβα ομως ποια λυση προτεινει ο ιδιος;

δεν εχω βοηθεια απο κανεναν. παντα κουβαλαω και τα 2 μαζι μου, τωρα που εχετε 1 ειναι καλα, να δειτε μετα με τα 2 που μου λετε εμενα για 3!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕς ΓΙΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΛΟΓΙΑ....ΒΑΛΣΑΜΟ ΣΤΗ ΨΥΧΗ ΠΟΛΛΕς ΦΟΡΕς.ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΗΓΟΡΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙς ΟΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΝ ,ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΝ :ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΑ: ΜΑΖΙ ΣΟΥ......ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕς ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕς ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΜΕ ΤΙς ΧΑΡΕς ΚΑΙ ΤΙς ΛΥΠΕς.

Ο ΓΙΑΝΝΗς Ως ΑΛΛΟς ΦΙΛΟΣΟΦΟς ΧΤΕς ΜΟΥ ΔΗΛΩΣΕ ΟΤΙ ΑΝ ΗΞΕΡΕ ΤΟ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑς ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ...ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΣΕ ΤΗ ΦΑΣΗ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΝΑς ΑΝΘΡΩΠΟς ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΤΤΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ......ΚΙ ΟΜΩς ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΤΟΣΟ ΑΠΟΛΥΤΑ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.....ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΥΣΙΔΑ ΤΗς ΖΩΗς ΚΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ......ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΗΠΩς ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΔΥΝΑΤΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

γεωργιαννα, χαιρομαι που ειναι καλυτερα ο διονυσακος!!! μακαρι να ειναι εντελως καλα σημερα!!! περαστικα και στα αλλα μωρακια μας, που ειναι αρρωστουλικα, την ελενα, τη νεκταρια και τον αλεξακο!!

γλυκερια μου, ανατριχιασα με αυτα που γραφεις...αυτα ειναι λογια ανθρωπου που ξερει τι σημαινει αγαπη και αγαπα αληθινα χωρις ανταλλαγμα....οταν μεγαλωνετε τα παιδια σας με τετοια αγαπη, ο πονος του "αποχωρισμου" μετριαζεται , γιατι σημασια εχει οσα ζησαμε μαζι .... εγω πιστευω, αλλωστε, οτι θα ξαναβρεθουμε καπου...

γωγω, ηθελα να σε ρωτησω , γιατι η χριστινα φευγει μια εβδομαδα νωριτερα στην αιδηψο;;;

η μικρη ξυπνησε 2 φορες μεχρι τις 12 , και μετα κοιμηθηκε συνεχομενα μεχρι τις 8!!!κατι ειναι κι αυτο!! τωρα εχει παει βολτα με το μπαμπα της για να κανω καμια δουλεια..... ;)

αναστασια, ποτε γυρνας στη δουλεια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ελπίζω όλα τα άρρωστα παιδάκια να είναι καλύτερα σήμερα και να μεγαλώνουν σαν το σποράκι της Άντριας! Μπράβο Άντρια!

Αφροδίτη είχες δίκιο, μετά ήρθε πιο ψυχραιμος και μου ζήτησε να το ξανασυζητήσουμε. Όταν τον πιάνει το άγχος και η πίεση της δουλειάς του και νιώθει ότι δεν έχει υποστήριξη από μένα, γίνεται άδικος και παράλογος. Είναι και ο αντρικός εγωισμός που δεν του επιτρέπει εκείνος να κάνει "θυσίες" για τη δική μου δουλειά ενώ εγώ δεν κάνω κάτι για τη δική του. Και μη φανταστείτε ότι δεν του αρέσει να κρατάει τη μικρή - απλά πείσμωσε. Τέλος πάντων, καταλήξαμε ότι είναι μεγάλο ρίσκο να αφήσω τη δική μου δουλειά για να τον βοηθήσω από τη στιγμή που το μέλλον και στις 2 δουλειές είναι επισφαλές. Οπότε βλέποντας και κάνοντας. Το ήξερα ότι το μειωμένο θα τελείωνε κάποια στιγμή αλλά είχα σκοπό μέχρι τότε να έχω βρει κάποιες εναλλακτικές: η μικρή θα ξεκινούσε παιδικό, εγώ θα προσπαθούσα να βρω κάτι να κάνω από το σπίτι (π.χ. μεταφράσεις) κ.α. και νευριάζω που πάλι ανατρέπεται ό,τι προσπαθώ να προγραμματίσω!

Ήθελα όταν αποφάσιζα να κάνω οικογένεια, να έχω ρυθμίσει κάποια τέτοια θέματα, γιατί, ναι, οι προτεραιότητες και τα σημαντικά πράγματα αλλάζουν όταν έχεις παιδί. Αλλά η Κατερίνα βιάστηκε να έρθει, στη δουλειά μου τα σκάτωσαν με το ωράριο, η οικονομική κρίση καλά κρατεί και δε συμμαζεύεται η κατάσταση! Είμαι control freak και τώρα έχω αποσυντονιστεί τελείως!

Σας ευχαριστώ πολύ που με ακούτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ελπίζω όλα τα άρρωστα παιδάκια να είναι καλύτερα σήμερα και να μεγαλώνουν σαν το σποράκι της Άντριας! Μπράβο Άντρια!

Αφροδίτη είχες δίκιο, μετά ήρθε πιο ψυχραιμος και μου ζήτησε να το ξανασυζητήσουμε. Όταν τον πιάνει το άγχος και η πίεση της δουλειάς του και νιώθει ότι δεν έχει υποστήριξη από μένα, γίνεται άδικος και παράλογος. Είναι και ο αντρικός εγωισμός που δεν του επιτρέπει εκείνος να κάνει "θυσίες" για τη δική μου δουλειά ενώ εγώ δεν κάνω κάτι για τη δική του. Και μη φανταστείτε ότι δεν του αρέσει να κρατάει τη μικρή - απλά πείσμωσε. Τέλος πάντων, καταλήξαμε ότι είναι μεγάλο ρίσκο να αφήσω τη δική μου δουλειά για να τον βοηθήσω από τη στιγμή που το μέλλον και στις 2 δουλειές είναι επισφαλές. Οπότε βλέποντας και κάνοντας. Το ήξερα ότι το μειωμένο θα τελείωνε κάποια στιγμή αλλά είχα σκοπό μέχρι τότε να έχω βρει κάποιες εναλλακτικές: η μικρή θα ξεκινούσε παιδικό, εγώ θα προσπαθούσα να βρω κάτι να κάνω από το σπίτι (π.χ. μεταφράσεις) κ.α. και νευριάζω που πάλι ανατρέπεται ό,τι προσπαθώ να προγραμματίσω!

Ήθελα όταν αποφάσιζα να κάνω οικογένεια, να έχω ρυθμίσει κάποια τέτοια θέματα, γιατί, ναι, οι προτεραιότητες και τα σημαντικά πράγματα αλλάζουν όταν έχεις παιδί. Αλλά η Κατερίνα βιάστηκε να έρθει, στη δουλειά μου τα σκάτωσαν με το ωράριο, η οικονομική κρίση καλά κρατεί και δε συμμαζεύεται η κατάσταση! Είμαι control freak και τώρα έχω αποσυντονιστεί τελείως!

Σας ευχαριστώ πολύ που με ακούτε!

δεσποινα, εδω ακουμε η μια την αλλη!!ειναι το προσωπικο μας group therapy!!!η αληθεια ειναι οτι δεν εχουν ερθει τα πραγματα οπως τα σχεδιαζαμε, και δεν ξερω αν ειναι για καλο η κακο...παντως, ολο και πιο συχνα αντιμετωπιζω καταστασεις του τυπου : σκασε και κολυμπα !! :lol: καλα κανατε και το συζητησατε ψυχραιμα, κι εσυ, μολις βαλεις τις σκεψεις σου σε σειρα θα βρεις την καλυτερη δυνατη λυση!!

εγω καθομουν τωρα και προσπαθουσα να συμπληρωσω την αιτηση αποσπασης απο αρτα για αθηνα και με επιασε μια ταχυπαλμια απο το αγχος, αλλα δεν θα πεθανω κιολας....μετα την ψυχρολουσια του μισθου μου δεν με φοβιζει τιποτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά στα άρρωστα μωράκια μας!

Χρόνια πολλά στους χθεσινούς εορτάζοντες και στις εορτάζουσες!

Η Έλενα λέτε να γέννησε?

Γλυκερία μου ο πόνος του χαμού των γονέων είναι μεγάλος. Χάνουμε τη βάση μας και χάνουμε και το ρόλο του παιδιού. Μένουν όμως όλες οι όμορφες στιγμές, όλα όσα μας έμαθαν, όλα όσα μας έκαναν αυτό που είμαστε σήμερα. Κι είναι υπέροχο να υπάρχει η συνέχεια, εσύ και ο Γιάννης, τα δύο γλυκύτατα παιδάκια σας. Αυτό επιθυμεί κάθε γονιός για το παιδί του, να το δει ευτυχισμένο με τον άνθρωπό του, να δημιουργεί τη δική του οικογένεια. Ο πατέρας σου θα είναι πάντα κοντά σας μέσα από εσάς, μέσα από τα εγγόνια του, μέσα από τις ιστορίες που θα τους αφηγηθείτε. Τώρα είναι οι στιγμές του πόνου, το πένθος και πρέπει να το ζήσετε. Να μιλάτε, να μιλάτε πολύ μεταξύ σας με το Γιάννη, να μοιραστείτε όλο τον πόνο σας. Στο τέλος θα μείνουν οι γλυκές αναμνήσεις. Εύχομαι ολόψυχα ο παππούς Λευτέρης να προλάβει τη βάφτιση του Λευτεράκη! Μια μεγάλη αγκαλιά σε όλους σας και την αγάπη μας!

Άντρια μπράβο για τα καλά νέα, όλα τέλεια θα είναι μέχρι το τέλος!

Ο Άρης αναρρώνει καλά, η διάθεσή του έχει επανέλθει πλήρως, ξανάγινε ταρζανάκι και κάνει ζαβολιές, είναι όμως προσκολλημένος πάνω μου και θηλάζει πάρα πολύ! Χθες άρχισε να τρώει και λίγο φαγητάκι, ελπίζω να καταφέρει γρήγορα να ανακτήσει το χαμένο βάρος γιατί φάνηκαν τα πλευράκια του και στεναχωριέμαι.

Κατά τ'άλλα η διάθεση πεσμένη, οι υποχρεώσεις πολλές κι ο Βαγγέλης τουρίστας εδώ μέσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερια μου δεν ξερω τι να σου πω, δεν ειμαι και τοσο καλη στα λογια παρυγγοριας/ μια μεγαλη ομως αγκαλια θα σου κανω!!!!! εγω κατα συμπτωση την Παρασκευη ειχα φορεσει μαυρα και μετα συνηδητοποιησα οτι ηταν η μερα που ειχε φυγει ο αγαπημενος μου παππους Αλεξανδρος μαλιστα την ημερα των γενεθλιων της γυνακας του( εχει πεθανει και η γιαγια μου πιο πριν).

Σημερα ειναι καλυτερα και ο μικρος και χαιρομαι πολυ!!!!!

Καποια στιγμη μου ειχατε πει γτ δεν συζηταω με τον πατερα του Αλεξανδρου για ολα αυτα που γινετε. Δυστηχως οταν τσαντιζετε δεν συζηταει, πρεπει να περιμενω κανενα χρονο να ηρεμησει!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite γιατί ταχυπαλμία? Φοβάσαι μήπως δεν γίνει και πρέπει να πας Άρτα?

ειναι κι αυτο ενα ενδεχομενο, και δεδομενου οτι ειναι η πρωτη φορα που κανω αιτηση για αποσπαση φοβαμαι και τη γραφειοκρατια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσακωθηκα πολυ ασχημα με το γιωργο, παλι με το μεσημεριανο υπνο, δεν μπορω να την ακουω να κλαιει , νιωθω οτι πεθαινω μεσα μου!!!κι αυτος απλα μου λεει οτι αν ειναι το σωστο ,ετσι πρεπει να γινει....και ποιος θα μου πει ποιο ειναι το σωστο για το παιδι μου;;;;εσυ κι εγω σαν γονεις δεν ξερουμε;;;;ειπαμε πολλα λογια, δεν ξερω πως θα τα παρουμε πισω... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Αφροδιτάκι, θα τα πάρετε πίσω μην ανησυχείς... Ξέρω πως είναι. Αλλά γιατί τόσος καυγάς για τον ύπνο? Τα παιδάκια περνάνε φάσεις, θ' αλλάξει πολλές φορές συνήθειες η Αθηνούλα. Αχ μη την αφήνετε να κλαίει, κρίμα είναι! Δική σας απόφαση είναι βέβαια...

Προσπαθώ να ολοκληρώσω το μενού των γενεθλίων του Άρη... Ακόμα κι αυτό ξινό πάει να μου το βγάλει ο Βαγγέλης. Βαριέται λέει όλες αυτές τις ιστορίες και το κάνω μεγάλο θέμα. Μα δεν είναι μεγάλο θέμα τα πρώτα γενέθλια του παιδιού μας??! Ουφ, ξέρω πως δε τα εννοεί ακριβώς απλώς θα προτιμούσε να μην έχουμε καθόλου συγγενείς (αυτά είναι που βαριέται! όχι το πάρτυ). Κι εγώ δεν ήθελα πολύ συγγενολόι βέβαια και θα είναι μόνο οι γονείς μου, η θεία μου και ο πρώτος μου ξάδερφος με τη γυναίκα του και τον 3χρονο γιο τους. Υποτίθεται πως θα ήταν και η μητέρα του Βαγγέλη αλλά έχουν τσακωθεί από τη Κυριακή των εκλογών και δε τη βλέπω να έρχεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη υπομονή, σιγά σιγά θα επανέλθει το καημενούλι και θα πάρει τα πάνω του. Πέρασε μεγάλο σοκ, θέλει το χρόνο του. Αφού ξανάρχισε τις ταρζανιές πάτε πολύ καλά. Θα ανέβει κι η διάθεσή σου μαζί.

Γεωργιάννα, αν ο πατέρας του Αλέξανδρου θεωρεί αποδοτικό να τσαντίζεται όταν συζητάτε για το παιδί σας είναι δικό του πρόβλημα. Εσύ κάνεις ό,τι καλύτερο μπορείς με τα δεδομένα που έχεις.

Αφροδίτη γιατί δεν την αφήνετε λίγο να νυστάξει? τρίβεται καθόλου, χασμουριέται? Όσο για τα λόγια μια χαρά θα τα πάρετε πίσω μόλις κοιμηθεί η Αθηνούλα και ησυχάσει το σπίτι!

Εγώ σας έχω πει, προκειμένου να την ακούω να σπαράζει τον εγκατέλειψα τον προγραμματισμένο μεσημεριανό ύπνο και το απαγόρεψα και στη μάνα μου που επέμενε γιατί τη βολεύει να κοιμάται κι εκείνη το μεσημέρι. Όταν την πάρει ο ύπνος και για όσο την πάρει. Παιδιά έχουμε, δεν έχουμε ρομποτάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ να ολοκληρώσω το μενού των γενεθλίων του Άρη... Ακόμα κι αυτό ξινό πάει να μου το βγάλει ο Βαγγέλης. Βαριέται λέει όλες αυτές τις ιστορίες και το κάνω μεγάλο θέμα. Μα δεν είναι μεγάλο θέμα τα πρώτα γενέθλια του παιδιού μας??! Ουφ, ξέρω πως δε τα εννοεί ακριβώς απλώς θα προτιμούσε να μην έχουμε καθόλου συγγενείς (αυτά είναι που βαριέται! όχι το πάρτυ). Κι εγώ δεν ήθελα πολύ συγγενολόι βέβαια και θα είναι μόνο οι γονείς μου, η θεία μου και ο πρώτος μου ξάδερφος με τη γυναίκα του και τον 3χρονο γιο τους. Υποτίθεται πως θα ήταν και η μητέρα του Βαγγέλη αλλά έχουν τσακωθεί από τη Κυριακή των εκλογών και δε τη βλέπω να έρχεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, όλοι οι άντρες το ίδιο είναι?

Διαβάζω ότι γράψατε και αυτό καταλαβαίνω.... Θα μου πεις τόσα χρόνια δεν το είχες πάρει χαμπάρι?

Απλά δε θέλω να το χωνέψω..

Δεν το δέχομαι βρε παιδάκι μου ότι δεν "μπορούν" να τα καταφέρουν με τα παιδιά, το ότι δεν "μπορούν" να μην πετάνε δεξιά κ αριστερά τα πράγματά τους, το ότι όταν αυτοί δε νιώθουν καλά θέλουν ντάντεμα, αλλά όταν εμείς είμαστε δεν είμαστε καλά, κολάει η έκφραση "κακό σκυλί ψόφο δεν έχει".... και μη με πείτε σκληρή γιατί έτσι είναι. Εμείς δεν παθαίνουμε τίποτα...ναι....έχουμε αντοχές...... δουλειά-σπίτι-παιδί-κοινωνικές υποχρεώσεις-κουμάντο στα οικονομικά του σπιτιού.... και μετά θα πρέπει να έχουμε όρεξη και για sex ~x(

Με φουντώσατε μεσημεριάτικα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΧ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ??

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΜΑΣ...ΕΙΝΑΙ ΙΩΣΗ ΚΙ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΛΙΓΟ,ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ ΓΤ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΑΔΥΝΑΤΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ..ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΣΕΚ ΑΠ ΜΙΑΣ Κ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑ ΕΓΩ ΑΠ ΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ...ΓΕΝΙΚΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΥΠΟΧΟΝΔΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΘΕΜΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ,ΑΛΛΑ Σ ΑΥΤΟ ΟΛΟΙ ΜΕ ΠΑΡΑΔΕΧΟΝΤΑΙ ΓΤ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΧΗΜΕΣ...

ΑΧ ΒΡΕ ΔΑΦΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΗΣΩ ΤΟΝ ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΠ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΣ,ΑΛΛΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΧΩ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ.... :?::?::?::?::?: .....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΓΕΝΙΚΑ ΕΓΩ ΠΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΠΟΛΛΑ ΑΠ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ,ΤΟΥΣ ΕΖΗΣΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ(3 ΑΔΕΡΦΟΥΣ+ΠΑΤΕΡΑΣ),ΑΠ ΤΑ 18 ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΕΚΕΙ ΚΙ ΑΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΑΡΕΣ Κ ΚΑΘΕ ΚΑΡΥΔΙΑΣ ΚΑΡΥΔΙ,ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ,ΝΑ ΔΩ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΟΥ ΤΙ ΦΡΟΥΤΟ ΘΑ ΒΓΕΙ... :lol::lol::lol::lol:

ΑΥΤΟΣ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ....ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΑΝΤΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΗ,ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΟΠΟΥ ο δρ. John Gray αποκαλύπτει πόσο διαφέρουν οι άντρες και οι γυναίκες σε όλες τις πλευρές της ζωής τους: όχι μόνο επικοινωνούν με διαφορετικό τρόπο, αλλά και σκέπτονται, αισθάνονται, αντιλαμβάνονται, αντιδρούν, χρειάζονται και εκτιμούν με διαφορετικό τρόπο. Μοιάζουν συνεχώς σαν να προέρχονται από διαφορετικούς πλανήτες, να μιλούν διαφορετικές γλώσσες και να τρέφονται με διαφορετική τροφή.

Το "Άνδρες από τον Άρη Γυναίκες από την Αφροδίτη" αποτελεί πολύτιμο εργαλείο για τη δημιουργία βαθύτερων και ουσιαστικότερων σχέσεων μεταξύ δύο φύλων.

ΔΕΣΠΟΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ?ΘΕΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑΡΙΑ??ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΕΣΥ Κ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΞΑΡΤΙΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ Μ ΑΥΤΟ?ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΤΗ ΚΥΡΙΟΤΕΡΗ ΣΗΜΑΣΙΑ,Κ ΜΕΤΑ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ...ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ?ΕΙΣΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ Η ΤΗΝ ΚΑΡΙΕΡΑ ΣΟΥ???

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΣΑΚΩΘΕΙ +ΟΟ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ,ΕΓΩ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΝΟΝΕΣ Κ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΤΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ...ΓΤ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΤΙ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ.ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ...ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ,ΕΒΓΑΖΑ ΓΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ,Κ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ-ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΙΔΕΡΩΣΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ,ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΛΑΤΗ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ,ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΥΡΝΑΩ ΒΛΠΕΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ Κ ΟΥΡΛΙΑΞΑ...ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ????ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ....ΚΙ ΕΣΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ???ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ???ΠΟΥ ΜΕ ΕΒΛΠΕΠΕ ΑΚΟΜΗ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ?ΣΤΟ ΠΟΡΤ ΜΠΕΜΠΕ????ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Ο ΝΙΚΟΣ Κ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΜΑΖΙ,ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ 2 ΚΑΡΟΤΣΙΑ,ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΨΩΝΙΑ Κ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΜΕΣΑ....ΦΤΑΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΨΥΓΕΙΑ ΚΡΑΤΑΩ ΕΓΩ Κ ΤΑ 2 ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΓΑΛΑ ΤΟΥ ΛΕΩ,ΠΑΕΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ,ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΕΓΩ ΕΞ ΑΡΧΗΣ,ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ Κ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΝΙΚΟ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ....Κ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΩ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΞΑΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΨΥΓΕΙΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥ....ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΜΕΣΩΣ ΓΤ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΒΓΑΛΑ ΜΙΑ ΚΡΑΥΓΗ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ..........ΗΛΙΘΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΡΕΕΕΕΕΕΕΕΧΑ!!Κ ΤΙ ΕΚΑΝΕ???ΠΑΛΙ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!!!ΜΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ??ΕΣΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ??

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ??ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ????ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΚΥΛΟΜΕΤΑΝΙΩΝΩ ΤΗΝ ΩΡΑ Κ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ???ΓΤ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ??ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΕΥΘΥΝΕΣ,ΕΙΤΕ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΕΙΤΕ ΟΧΙ,ΜΕ ΚΑΝΕΙ Κ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ,ΑΧΡΗΣΤΗ Κ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ ΠΟΛΕΜΟ....ΕΧΩ ΑΔΙΚΟ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Steicy μη φουντώνεις καλέ! Εμείς τα λέμε για να ξεθυμαίνουμε όχι για να φορτώνουν οι υπόλοιπες! :lol:

Πάντως η αλήθεια είναι ότι όλων τα παράπονα είναι λίγο πολύ κοινά, οι άντρες είναι λίγο καρμπόν...

Φαντάζομαι όμως ότι το ίδιο μπορούν να πουν κι εκείνοι για μας... ;)

Γιούλη αυτό που κάνει ο Νίκος το κάνει κι ο δικός μου π.χ. ξεχνάει κάτι και φταίω εγώ που βιαζόμουν και τον πίεσα! Τι να πεις, δεν ασχολούμαι πια, ξέρω ότι το κάνει επειδή αρνείται να παραδεχτεί το λάθος του όταν θυμώνει.

Καληνύχτα σας και όνειρα γλυκά να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...