Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερχοντε τα φθινοπωρινοχειμωνιατικα μωρακια 2012!!!!!!


Recommended Posts

Htoulis καλώς μας ήρθες!!!περαστικά σου εύχομαι να είναι κι οι συσπάσεις να σταματήσουν...είμαι απο τις τυχερές η εγκυμοσύνη μου είναι χωρίς τα κλασσικά συμπτώματα συμπεριλαμβανωμένων και των συσπάσεων!!αφού έρχομαι κανονικά σε επαφές με τον σύζυγο φαντάσου!!

Τα βιντεάκια πολύ γέλιο...ειδικά το πρώτο...αποθέωση!!άντε να έχουμε τα κουράγια τους για αστεία όταν θα φτάσουμε κι εμείς στο τέλος!!!!

Ευχαριστώ για τις ευχές! Ας ελπίσουμε ότι τη Δευτέρα που θα πάω στο γιατρό μου για την Β επιπέδου θα μου πει καλά νέα, γιατί εγώ ναι μεν νιώθω καλύτερα, αλλά αν δεν το ακούσω κι από εκείνον...

Σου εύχομαι να συνεχίσεις έτσι και να χαρείς την εγκυμοσύνη σου, εγώ είχα κάποια θεματάκια, αλλά και πάλι δεν έχω παιδευτεί πολύ, μην γκρινιαζω άδικα... αρκεί να είναι καλά ο μικρός... Όσο για το άλλο θέμα... τυχερός ο σύζυγος, ο καημένος ο δικός μου είναι σε δίαιτα :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσακια! τι κανετε; ενισχυθηκε και η παρεα βλεπω! θα χουμε πιο πολλα να πουμε!

htoulis γεια σου!διαβασα αυτα που εγραψες για τις συσπασεις και ηθελα να σου πω οτι τα ιδια βιωνω και γω! ειμαι στην 24 εβδομαδα και ο γιατρος μου εδωσε να παιρνω youtopan και να καθομαι ξαπλα.δεν μπορω ομως βρε παιδι μου.ημουν ξαπλα τρεις μηνες λογω αιματος που ειχα και τωρα που το ξεπερασα αυτο και πηρα λιγο τα πανω μου προεκυψε αυτο το προβλημα.μου εχει τσακισει την ψυχολογια να σου πω και δεν αντεχω να ειμαι εντελως ξαπλα.δε δουλευω αλλα μπορει να πλυνω κανα πιατο σπιτι,να φτιαξω κανα φαγητο,να παω σουπερμαρκετ,να καθισω στον καναπε και αν προκυψει παω για κανα καφε.(οχι καθε μερα ολα αυτα)κακο ε; νιωθω τυψεις για το μωρακι αλλα πραγματικα δε μπορω αλλο ξαπλα και με αρκετη προσοχη κανω αυτα που σου ειπα.τα χαπια βοηθανε ομως.εχεις και πονους; τι σου ειπε εσενα ο γιατρος; μεχρι να γεννησεις ξαπλα πρεπει να εισαι η μονο για ενα διαστημα;εγω εχω ραντεβου την αλλη βδομαδα και τηλεφωνηκως δεν τον ρωτησα και πολλα. σορυ αν σε πηρα απ τα μουτρα αλλα πιστευω οτι με καταλαβαινεις καθοτι ομοιοπαθουσα και γι αυτο τα εγραψα ολα αυτα. καληνυχτα σε ολα τα κοριτσακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σπούργο! Δεν με πήρες καθόλου από τα μούτρα, όλο το νόημα του φόρουμ αυτό δεν είναι;;;

Λοιπόν εγώ πήγα στο γιατρό γιατί ένιωθα έναν πόνο ελαφρύ πολύ χαμηλά στην κοιλιά (αλλά πραγματικά πολύ χαμηλά) και είχα νιώσει και 1-2 συσπάσεις και μου είπε ότι με την ψηλάφιση ένιωθε λίγο σκληρή την μήτρα και να κάτσω στο κρεββάτι για δύο εβδομάδες μέχρι να με ξαναδεί (τη Δευτέρα που μας έρχεται) και βλέπουμε. Πόνο έντονο δεν είχα ευτυχώς.

Με ξεκίνησε με 1,5 yutopar την ημέρα (μισό ανά οκτάωρο) και μου αύξησε και το μαγνήσιο σε 2 την ημέρα και οδηγίες να του τηλεφωνήσω μετά από λίγες μέρες (ή φυσικά όποτε χρειαστεί ενδιάμεσα). Μάλιστα μου ανέβαλε και την Β επιπέδου κατά μία εβδομάδα για να μη με ζορίσει μέχρι να βελτιωθούν τα πράγματα (βέβαια είχαμε δει τον μικρό αναλυτικά και στην αμνιοπαρακέντηση, ίσως γι' αυτό να ένιωθε άνετα να την αναβάλει, αν και δεν ρώτησα). Στη μία εβδομάδα τον πήρα γιατί ναι μεν δεν χειροτέρευα αλλά δεν καλυτέρευα κιόλας, και με πήγε στα 2 yutopar (μισό ανά 6ωρο) και 4 μαγνήσια την ημέρα. Από χθες είμαι καλύτερα, αλλά είμαι σε αναμονή να δω αν θα κρατήσει.

Γενικά ο γιατρός μου δεν είναι άνθρωπος που να προσπαθεί να με βάλει στη γυάλα ή να μου δίνει φάρμακα και να με τρομάζει με το παραμικρό, και τώρα ήταν πολύ ψύχραιμος και γι΄αυτό ότι μου λέει το τηρώ ευλαβικά. Είναι η τρίτη φορά που είμαι στο κρεββάτι (είχα αίμα, μετά έκανα και την άμνιο), αν και συνολικά για μικρότερο διάστημα από σένα, οπότε σε νιώθω, τι να πω, υπομονή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

htoulis καλωσήρθες στην παρέα μας και όλα να πάνε κατ'ευχήν!!!!!!!!!!

Από όλα όσα διάβασα ήταν το γεγονός ότι ενώ έκανες αμνιοπαρακέντηση θα κάνεις και β-επιπέδου;;;;;; Για πιο λόγο;;;;; Εφόσον έκανες την ανώτερη εξέταση, για ποιο λόγο να μπεις σε παραπανίσια έξοδα;;;; θα γίνει για κάποιο άλλο λόγο;;;; Σου το λέω γιατί δώσαμε ήδη ένα κάρο λεφτά για την αμνιοπαρακέντηση............

Σπούργο κάνε κουράγιο.....

Κορίτσια εμένα μου τηλεφώνησε ο γιατρός μου χθες για μου πει πως τα πρώτα αποτελέσματα της αμνιοπαρακέντησης μας αποκαλύπτουν...ένα υγιέστατο αγοράκι..........

Βέβαια, περιμένουμε και την τελική καλλιέργεια μετά από 2 περίπου εβδομάδες, αλλά εφόσον τα πρώτα δείγματα βγαίνουν καθαρά, σπάνια προκύπτει κάτι στη συνέχεια!!!!!!!!

Ναι λοιπόν, και εγώ αγόρι!!!!!!

Σας φιλώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα Anji μου, ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω!

Μπράβο που είναι όλα καλά για τον μπέμπη σου, ξέρω πολύ καλά τι ανακούφιση νιώθεις όταν σου λένε τα πρώτα αποτελέσματα... άντε και στα δεύτερα, θα είναι άψογα, είμαι σίγουρη!

Όσο για τη Β επιπέδου, υποθέτω ότι θα την κάνουμε γιατί συν τοις άλλοις έχει περάσει και ένας μήνας από την άμνιο, οπότε έχει μεγαλώσει ο πιτσιρικάς...

Θα την κάνουμε όμως στο ιατρείο του γιατρού μου και όχι στο ΛΗΤΩ όπως την άμνιο, επειδή ακριβώς το μωρό το είδαμε αναλυτικά τότε. Επειδή τον εμπιστεύομαι και ξέρω πως δεν με βλέπει σαν πορτοφόλι, κάθε άλλο (στην άμνιο να καταλάβεις είχε έρθει από πριν, με ηρέμησε, κάθισε σε όλη την εξέταση, μου κρατούσε το χέρι όσο έπαιρναν το δείγμα και δεν δέχτηκε αμοιβή), από την στιγμή που μου είπε να την κάνω πάω πάσο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου ειχα λιγες μερες να μπω αλλα τα καταφερααααααααααααααααααααα σας διαβασα και τωρα ειπα να γραψω που κοιμουνται τα τερατακια μου χι χι χι χι χι

dnd καλως ηρθες στην παρεα μας και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου

η φροντιδα απο τους αντρουληδες μας τι να πω εμενα κραταει ακομα θα μου πεις του κανεις το τριτο χα χα χα χα χα χα αλλα δεν εχω παραπονο με προσεχε και με προσεχει σε γενικες γραμμες

αλλα οπως λενε και τα κοριτσια ας την απολαυσουμε για οσο κρατησει

diaz μου με το καλο και σενα να ερθει το αγορακι σου

ειρηνη μου μενετε ολοι μαζι?αρα εχεις βοηθεια και αυτο ειναι καλο εσυ τοτε απερισπαστη απολαυσε το σεξ

εγω πριν μαθω οτι θα κανω κορη και γενικα πριν μαθω τι ειναι το φασολακι μας αστα να πανε εβλεπα την κοιλια μου διαφανη και διαφορα πολυ παραξενα ονειρααααα τωρα καπως εχουν ηρεμησει

μαρια μου πολυ καλα τα νεα σας για την αυχενικη και το μωρακι σας τωρα στην β επιπεδου θα τα δειτε ολαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

anji μου με το καλο να ειναι ολα μια χαρα με τα αποτελεσματαααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

htoulis καλως ηρθες και συ στην παρεα μας και με το καλο το μωρακι σας ειναι λογικο να ανησυχει αστον

αληθεια γιατι εισαι ξαπλααααααααααααααα?

εχεις συσπασεις??????να προσεχεις τον μικρουλη σου και αφου ειπε ξαπλαααα ξαπλα να μεινεις

και μενα ο δικος σε διαιτα ειναι εντολη γιατρου για να μην εχουμε τιποτα δυσαρεσταααααααααααααααααα

anji μου αντε ενα αγορακι ακομα στην παρεαααααααααααααααααα θα εχουμε και γαμπρους χι χι χι χι χι χι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

htoulis ευχομαι ολααααααααα να πανε καλα και ειμαι σιγουρη οτι τα ασχημα θα ξεχαστουν οταν με το καλο κρατησουμε τα μωρακια μας!anji αγορακι και συ; αντε με το καλο!το πρωτο φανταζομαι ε; και γω το ιδιο!τον περιμενω πως και πως!ανυπομονω να περασει λιγο ο καιρος να του ψωνισω τα πρωτα του πραγματακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου τι κανετε???ειχα μερες να μπω και σας διαβασα ολες!!!!!

εμεις καναμε την β επιπεδου την προηγουμενη εβδομαδα ολα ειναι μια χαρα η μικρουλα μας εφτασε τα 500γρ :D και φυσικα μας εκανε πολλα ναζακια δεν καθοταν με τπτ :lol::lol: τον επομενο μηνα εχουμε και την καμπυλη ζαχαρου κοντευει ο καιρος...

να καλωσορισω τις μελλουσες μανουλες dnd με το καλο να παρεις το μωρακι σου αγκαλιτσα οσο για την φροντιδα απο τον αντρουλη σου ειναι το καλυτερο για αυτη την περιοδο να χαιρεσε ειναι σπανιο σε ανθρωπους δυστυχως...και εμενα ο αντρουλης μου ετσι με προσεχει που να με εβλεπες στο πρωτο που περασα και καταθλιψη και εκλαιγα μερα νυχτα και μου εφταιγαν ολα εκει βραχος διπλα μου ηταν ποτε δεν με αφησε μονη...οπως και τωρα μια απο τα ιδια και χερομε :D:D

diaz με το καλο το αγορακι σου να το παρεις αγκαλιτσα....

htoulis καλωσορισες στην παρεα μας και προσοχη με τις συσπασεις υπομονη λιγος καιρος εμεινε μετα θα χαιρεσε που θα εχεις αγκαλια το μωρο σου και θα λες για αυτο το πλασμα δινω και την ζωη μου ακομα....

μαρια μου με το καλο και η β επιπεδου και καλα αποτελεσματα....

angi με το καλο και ο γιος...πολλες κορες μαζευτηκαν :lol: θελουμε γαμπρους :D:D

στις υπολοιπες πολλα φιλακια :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!!

maria1984, τέλεια η κορδέλα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Εννοείται πως σας ετοιμάζουμε σούπερ γαμπρούς!!! Τι, έτσι θα αφήσουμε τις κοριτσάρες σας;;;;;;; :P:P

Σπούργο, ναι, είναι το πρώτο και όπως καταλαβαίνεις...η βλακεία πάει σύννεφο.......χα!χα!χα!

Ε, κορίτσια τέλεια τα βιντεάκια από το youtube!!!!!!! Έριξα πολύ γέλιο....μετά έβλεπα και άλλα αντίστοιχα που είχε και δεν ξεκολλούσα!

Htoulis εννοείται πως καλά κάνεις!!!! Και μένα εάν μου το έλεγε ο γιατρός μου εννοείται πως θα το έκανα.....και μένα ότι μου λέει δεν το αμφισβητώ σε καμία περίπτωση για να σου πω την αλήθεια! ;);)

Φιλούρες πολλές σε όλες!!! Υακινθάκι εάν μας διαβάζεις να ξέρεις πως σε σκεφτόμαστε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααααα....

τι κανετε? χρονια πολλα στις ελενες και στις κωνσταντινες μας... :D

την παρασκευη εχω ραντεβου με το παιδακι μου και επιτελους να μαθω και εγω το φυλλο...

στον υπνο μου βλεπω ολο αγορακια αλλα ολοι μου λενε οτι ειναι κοριτσακι...εχω καταμπερδευτει...

και ερχεται ξανα η απορια...

ξερετε αν γινεται καποια ειδικη μετρηση στον 4ο μηνα ή ειναι ενας προκαθορισμενος υπερηχος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωάννα μου κοντά στην εβδομάδα που είσαι τώρα γίνεται συνήθως η αυχενική διαφάνεια! Είναι πολύ σημαντική εξέταση. Συνδυασμός λεπτομερούς υπερήχου και αιματοληψίας. Τι σου έχει πει ο γιατρός σου;

Χρόνια πολλά σε όσους και όσες γιορτάζουν και από εμένα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κ γω....

εχω να μπω ενα μηνα βεβαια αλλα τα διαβασα ολα τα νεα σας κοριτσια...μπραβο..ολες βλεπω προχωραμε μια χαρα!!

το υακινθακι τι επαθε βρε κοριτσια? διαβασα τα posts της κ στεναχωρεθηκα πολυ....

ιωαννα μου με το καλο να μαθεις το φυλο του μωρου σου. εγω δεν σταθηκα τυχερη. στην αυχενικη μου ειχαν πει οτι ειναι νωρις για να μου πουν το φυλο. τωρα πριν μια βδομαδα που πηγα στη γιατρο μου, παλι φυλο δεν ειδαμε....μας κρυβεται το ατιμουλικο :? !!

σε 2,5 βδομαδες που εχω την β'επιπεδου ελπιζω να μας κανει τη χαρη...ε θα ειμαι πλεον κ στην 21η εβδομαδα. ελεος...!!!

μαλλον στη λιστουλα τελευταιο θα χρωματιστει το ονοματακι μου :D

φιλια πολλα κ χρονια πολλα στις εορταζουσες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε, οπότε σε βλέπω απλά για τον κλασσικό υπέρηχο!

Πάνε να δεις το μπουμπουκάκι σου πως έχει μεγαλώσει... :P:P:P Που ξέρεις, μπορεί να σταθείς και τυχερή και να....αποκαλυφθεί......... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :D

ΤΑ φιλιά μου σε όλες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Από ό,τι διαβάζω είστε όλες σας μια χαρά και τα μωράκια σας επίσης! :)

Και το δικό μου είναι μια χαρά και μεγαλώνει! Το μετρήσαμε και ζυγιζε 972γραμμάρια πριν 2 εβδομάδες! μια χαρά δηλαδή :D Θα το μετρήσουμε πάλι την 1η Ιουνίου.... και μετά στην 32εβδομάδα για να δούμε πότε θα πρέπει να γίνει ο τοκετός...!

Εχει πολύ πλάκα γιατί όταν ακούει κάτι τουρλώνει το κεφαλάκι της!!! Χτες πέταξε όλο το σωματάκι της στην κοιλιά μου και το έπιασα. Είδα από τους ώμους μέχρι το ποπό της το σώμα! Απίστευτη η ελαστικότητα της κοιλιάς... Εχουν αρχίσει τα braxton hicks και τα πετρώματα στην κοιλιά μου... κάποιες φορές πονάω αλλες φορές νομίζω ότι θα σκάσει η κοιλιά μου..

Κατά τα άλλα όλα καλά! Κοιμάμαι πάλι σα βόδι!

Και έχω και μετακόμιση... :roll:

Αντε την τετάρτη έχω γιατρούς. Καλώς ερχόντων των πραγμάτων, θα σας ενημερώσω σχετικώς! Πάντως μέχρι πριν 2 βδομάδες είχα πάρει 2,800κιλά σε σχέση με το αρχικό μου βάρος.... Ιδωμεν τη νεκροψια στη ζυγαριά την τετάρτη! ΤΡΕΜΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΤΑ ΚΙΛΑΑ!!!! όχι για ομορφιά, αλλά μην παθει καμιά ζημιά το μωρό μου! :roll:

Και είναι και πανέμορφο! Εχει αρχίσει να κάνει μαγουλάκια, α! Και αν δεν σας το είπα έχει ανοιχτά μάτια πλέον! και επίσης εναντιώνεται στους γιατρούς! Αμεεεε! Μαλιστα την τελευταία φορά δεν άφηνε το γιατρό να της κάνει υπέρηχο με το χεράκι της έβαζε τόση δύναμη που του έσπρωχνε το μηχάνημα... Στο τέλος περιστράφηκε και του γυρισε την πλάτη! Ο γιατρός απορούσε... και μου λέει κοίτα νεύρο και αντίδραση αυτό το μωρό! Του λέω, μην το παίρνετε προσωπικά, και στους άλλους γιατρούς, έτσι κάνει! Θέλει να το έχουμε συζητήσει πρώτα ότι θα πάει στο γιατρο. Σε εσάς με στείλανε έκτακτα!

Θυμάστε που σας είχα πει ότι ήμουν πολύ στεναχωρημένη... έ, είχα πάει στο διαβητολόγο και άρχισα να κλαίω απαρηγόρητη, και να τραντάζομαι ολόκληρη... ε, και με στείλανε στο γυναικολόγο που εφημέρευε να δει το μωρό... και να με ηρεμίσει!

Αυτααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Απογειώνομαι νυσταγμένηηηηηηηηηηηηηηηηηη με τις κλωτσιές της βρωμοπατουσίτσας μου! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miss Yakinthos επιτέλους!!!!μπράβο πού είναι όλα καλά!!

Παιδιά κι εμένα 100% δεν μου έχουν σιγουρέψει το φύλο...την Τετάρτη έχω γιατρό..αν δείξει..εγω θέλω αγοράκι..ο Νίκος αγοράκι..θα δούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sasss melouses manoulesssss exw kairo na sas grapsww....exw mia duskoli eggumosiniii me pollous emetouss oli mer tha legaa katholou faii adunamiaa exw xasei idi konta 12 kg k sunexizww apelpisia.....pernw edw k 5 meres kai upotheta k xapiaa alla tzifoss elaxisti alagi eida kai den to gltwnw to nosokomio....teleutaia fora pigame giatro otan imoun 9 vdomadwn k 5 imerwn kai ta didimakia mass itane mia xara....to ena einai 2 xiliosta poio mikro k exei poio xamilous palmous k mas eipe isws einai agoraki k koritsaki...tin ali deutera exoume tis auxenikesss k proseuxomai ola na nai kala!!!aurio epitelousss me poli dunamiii prepi na paw na kanw oles tis exetaseiss aima oura ktl giati mexri twra den mporesa logo tis xalias kastasis....den eimai axaristi lew doxa to theoo pou pane ola kalaa kai as einai ta mwra mou kalaa apla vre koritsia wres wres xanw tin dunami m k lew den antexw allooo exw exantlithei den xerw ti na kanw pia oute mia frugania denmporw na kratisw...stigmes stigmes mpenw k diavazw nea sas euxomai na ste oles kalaa k filakia se oles tis koilitses!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Υακινθακι. βλεπω επεστρεψες δυναμικα. ετσι μπραβο!!!

kelly κουραγιο κοριτσι μου κ να σκεφτεσαι οτι ολα αυτα θα περασουν σε λιγο. ετσι δεν λενε? στο δευτερο τριμηνο θα φυγουν οι εμετοι κ οι ζαλαδες. εσυ ειδικα που εχεις κ δυο ψυχουλες μεσα σου ουουου χρειαζεσαι διπλασια δυναμη κ αντοχες...... ;)

εγω βεβαια δεν δικαιουμαι να ομιλω γιατι ειχα πολυ ευκολη εγκυμοσυνη μεχρι στιγμης, ουτε εμετους, ουτε αναγουλες, τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Υακινθάκι πολύ χάρηκα που όλα είναι καλά! Με το καλό να έρθει το κοριτσάκι σου! Έχει άποψη από τώρα βλέπω... :D

Μαράκι σε ευχαριστούμε για τη λιστούλα... μου έβαλες και το γαλαζάκι μου και είμαι μια χαρά!

Ιώαννα μου αν θυμάμαι καλά εσύ ρώτησες ποια εξέταση κάνουμε τώρα... (είμαστε και στην ίδια βδομάδα). Τώρα μου έχει πει ο γιατρός για έναν υπέρηχο ανάπτυξης (νομίζω το λένε Α-test ή τριπλό τεστ). Διορθώστε με αν κάνω λάθος :roll:

Δημητρούλα με τίποτα αυτό το μωρό δεν θέλει να αποκαλύψει την ταυτότητά του! Υπομονή μέχρι τη Β' επιπέδου. Εκεί δεν θα έχει επιλογή!

kelly24 12 κιλά;;; Και τι έχει μείνει από σένα; Χαλάλι βέβαια για τα μωράκια σου! Αλλά βρε κοριτσάκι κάτι πρέπει να κάνεις για να μην ταλαιπωρείσαι ούτε εσύ ούτε τα μωράκια! Εύχομαι να περάσουν γρήγορα!

Εγώ πάλι βρε κορίτσια χθες είχα πόνο χαμηλά όταν σηκωνόμουν από καρέκλα και μέχρι να έρθω στα ίσια μου περνούσαν 1-2 λεπτά με πόνο. Όταν περπατούσα οκ. Σήμερα πάλι ξύπνησα και όλα οκ και μετά όταν έφτασα στη δουλειά και έκατσ και σηκώθηκα πάλι τα ίδια! Είχα και παλιότερα κάτι ανάλογο και ο γιατρός που του τα είπα τηλεφωνικά μου λέει ότι μπορεί να είναι το έντερό μου. Είναι δυνατόν να κάνει τοσο πόνο το έντερο; Είχε καμία άλλη ανάλογη εμπειρία;

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υακινθάκι απογειώσου-προσγειώσου....αρκεί να είσαι καλά!!!!! Μπράβο, τα νέα σου είναι πολύ ευχάριστα!!!

Κέλλυ κουράγιο...Ο γιατρός σου τι σου λέει για αυτήν την απώλεια βάρους;;;; Μέχρι που θα φτάσει;;; Έχεις και 2 νινάκια.....

Dimitroula άσε και εγώ από τις τυχερές είμαι!!! Φτου-φτου μη μας ματιάξω..........για αυτόν τον λόγο και αναρωτιέμαι πόσο μπορεί να εξαντληθεί ο οργανισμός της μέλλουσας μανούλας και που μπορεί να υπάρχει ένα όριο για αυτό.....

Diazaki εγώ το έπαθα μόνο μία μέρα αυτό και ήταν όντως το έντερό μου....Με την τουαλέτα δυσκολεύεσαι αυτό το διάστημα;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia!!!ela nte pou tha ftasw...o giatros m eipe den mporoume na kanoume tpt parapanw apo to na pernw ta upotheta k ta xapia pou m dwse i na mpw nosokomeio kai na ta pernw me oro endoflevia...auto skeftomai vre koritsia ti trvnw auta ta paidia..prospathw mia frigania ligo frouto na faw na to kratisw toulaxiston 5-10 lepta mpas kai kratithei tpt!!!exthes evgala aima apo ton oisofago apo to zorii to poli....den xxerw ti tha ginei ilikrina...eimai koritsia sto krevati k egw den xerw poses meres..exwk to anxos an ola pane kalaaa min egine tpt...ouf!!minion egina koritsia alla na to vraswwww as eixa miakali eggumosinii k den tha thela tpt allo!!!xalalii gia ta mwramas ola!!!!kapia stigmii elpizwna peraseiii makari!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορτσαρες... :D

κελλυ υπομονη...δεν ξερω τι να πω...σκεψου τα μωρακια σου...συμπτωματα ειναι και θα περασουν σε λιγες εβδομαδες λογικα...

ντιαζ τι ειναι αυτο?παλι θα δωσουμε αιμα?σουρωτηρια μας εχουν καταντησει πια... :lol: αλλα αφου ειναι για τα μωρακια μας χαλαλι...

κοριτσια στην αρχη ειχα προβλημα, μαγκωνε το αριστερο μου ποδι και δεν μπορουσα να κουνηθω..πονουσε τοσο πολυ..ειχε καρατησει ενα μηνα...ειχα ρωτησει την γιατρο μου αν ειναι απο την εγκυμοσυνη και μου ειπε οτι εχω προβλημα με την μεση μου..τωρα εχει 2-3 μερες που με εχει πιασει παλι...ουτε πλευρο στον υπνο μου δεν μπορω να αλλαξω και ξυπναω απο τον πονο...εχει συμβει σε σας?εχετε καμια ιδεα για να μη ποναω τοσο?μηπως φταιει ο καιρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...