Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

νινου εχεις πολύ δικιο για το τοξοπλασμα ! κ γω δεν ηξερα γιατι ποτε δεν ειχα τετραποδο κατοικίδιο ! βεβαια αν δεν ηταν η κουνιαδα μου με την μονοκατοικία κ ολα τα παρελκόμενα ισως να μην τον εδινα !! ειχα φαει ηδη την κρυάδα με την εκπαιδευση του για κατουρηματα κλπ κλπ :lol:

παντως τρελαινομαι γι αυτή τη συγκεκριμενη ρατσα... φτου φτου φτου να μη σας τον ματιαξω !! αμα τα φερει η ζωή λιγο πιο βολικά θα παρω εναν γονο Εκτωρα :x:x:x:x

σας καληνυχτώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ααα,εδω μου ειστε πουλακια μου??(μαρια+φωτης κ demie)!κ εγω δεν περιμενω τον απριλιο!θελω κ εγω κ αλλο νινι!κ αλλο,κ αλλο,κ αλλο...οσα μου φερει ο θεουλης!

τα τεστακια δεν τα εχω δοκιμασει ποτε.θα το παω κανα 2 μηνες ακομα ψιλοχαλαρα κ μετα επισκεψη στο γυναικολογο μηπως χρειαστω παλι serpafar για να πιασουμε το νινακι μας!

σημερα 12η μερα του κυκλου,δεν νιωθω να εχω ωορρηξια ακομα..η αληθεια ειναι πως ειχα συμπτωματα ωορρηξιας αμεσως μετα την περιοδο,περιπου 5η μερα.χλωμο το κοβω να ηταν οντως ωορρηξια.θα δειξει..

φιλακια κ μην ξεχνατε το συνθημα μας!!ελα μαρακι,πες το..ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία σας το εύχομαι για το γόνο έκτορα...είναι τέλεια σκυλάκια και πολύ καλά με τα παιδάκια...μικρά και μεγάλα...οτι και να πω για το εκτοράκο μου είναι λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες... Αχ, τι θέμα ανοιξατε με τα τετράποδα μωρά... Έχω 3 (μέσα στο σπίτι) και μακάρι να μπορούσα να είχα 1003... Για όσους δεν έχουν κήπο και βάριουντε την βόλτα ειναι μια χαρά τα πατσαβουράκια (έτσι ξεκίνησα όταν είμουνα Αθήνα. Τώρα που έχω κήπο πήρα και το βοδι)...Είναι στιγμές που θες να τα σφάξεις (όπως και τα παιδιά) αλλά αρκεί ένα πουστογαλιφιαρικο βλέμμα και σε τουμπαρουν... Εμένα με πρήζαν (πριν μείνω έγκυος) να τα δώσω άμα έρθει ενα μωρο... Αλλά τους το ξεκοψα... Ή σκυλια και παιδί ή μόνο σκυλιά... Κ επειδή ξέρουν πόσο ξεροκέφαλη είμαι (είδαν κ πόσο φρόνιμα ήταν και δεν με ταλαιπωρούσαν όταν είμουνα έγκυος) οποτε σταμάτησαν... Άσε που από τον μικρό (σε μπόι) κατάλαβα ότι μάλλον είμουνα έγκυος (δεν ξεκολούσε απο πάνω μου και γρύλιζε στους άλλους να μην με πλησιάζουν) και από τον ίδιο κατάλαβα ότι τελείωσε (απλά με "εγκατέλειψε")....

Από όταν γνώρισα τους ανθρώπους, αγάπησα τα ζώα.... Πόσο σοφά λόγια...

Και επίσης, αν δεν υπάρχουν σκυλια στον παράδεισο, τότε όταν πεθάνω θέλω να πάω εκεί που είναι κ αυτά....

Φιλιά για τώρα... Πάω να δω Ncis kai csi.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!Δοκιμασα τεστακια απο το ebay αυτο το μηνα και εδειξε θετικο την 11η μερα.Την ωορηξια την καταλαβα 12η πρωι απο τους πονους που ειχα μετριας εντασης...Ηρθα σε επαφη μονο εκεινη τη μερα το απογευμα...ειχα ερθει και 3 μερες πριν το θετικο τεστ..αυτες ηταν ολες :D ..την 16η μερα ειχα παλι πονους -οπως περιμενουμε περιοδο-για καμια ωρα το μεσημερι και θερμοκρασιες 16η 36,5/ 17η 36,8/18η 36,8/19η 36,7.Δεν ξερω αν ειναι καλα τα νουμερα..τιποτα αλλο παντως δεν νιωθω :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nyxteridaki, καλες οι έστω κ 2 φορες... Πέτυχες καλές μέρες...Τώρα υπομονηηηηη... Μακαρι τα πονάκια να σημαίνουν σποράκι στο δρομο... Αναμένουμε τα νέα με ανυπομονησία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια εγω απο τοτε που ειχα ωορηξια τα πονακια δεν μου περασαν..νιωθω χαλαρα σαν περιοδο.. και τσιμπιματακια και η μεση μου ειναι μουδιασμενη συνεχεια..λετε να εχω και εγω ελπιδες αυτον τον μηνα?περιμενω περιοδο 10/4 και την πεμπτη θα παω να κανω κατι αιματολογικες λετε να κανω κ μια χοριακη θα δειξει τπτ??θελω τοσο πολυ να γινω μανουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!Καινουρια και εγω εδω!!Εγω αδιαθετησα 2/4 και περιμενω παλι περιοδο 30/4 την μερα που κλεινουμε 1 χρονο παντρεμενοι!!Δεν εχουμε αρχισει ακομα προσπαθειες για μωρακι,αλλα απ'οτι ξερω και διαβαζω οι γονιμες μερες μου ξεκινανε απο 13-18/4.....Ουρανια στειλε μου το ημερολογιο σε παρακαλωωωωω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βΡΕ κοριτσια διαβαζω τα μυνηματα σας και ειστε ολες πολυ "ψαγμενες"!!Εγω δεν ξερω την τυφλα μου που λενε....Η αληθεια ειναι πως δεν εχω μεινει ποτε εγκυος,δεν το εχω επιχειρησει...Το μονο που ξερω μετα απο την τελευταια επισκεψη στον γυναικολογο μου ειναι πως περισσοτερες πιθανοτητες εχω τις γονιμες μερες μου και πως πρεπει να εχω αποχη 2 μερες περιπου για να ειναι πιο δυνατο το σπερμα...Μου ειπε ο γιατρος πως αν προσπαθω ενα χρονο και δεν μποουμε να συλλαβουμε τοτε να δοκιμασουμε τεστ και αλλες μεθοδους.Αχ αγχωθηκα τωρα,μηπως πρεπει να κανω κατι???Ειμαι 32 και η αληθεια ειναι πως δεν το εχω παρει ζεστα το θεμα.Μηπως οταν το παρω ζεστα θα εχω....χασει το τρενο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tonia και εγω 34 ειμαι!!!Και ξεκινησα τελος καλοκαιριου τις προσπαθειες χωρις τεστακια..γιατι παντα ημουν σχεδον σταθερη στον κυκλο μου..απλα απο περιεργια πηρα 35 τεστ ωορηξιας και 5 εγκυμοσυνης μαζι ..ηταν πολυ φθηνα..για να σιγουρεψω τις μερες ωορηξιας..Εχω διαβασει απειρα σχολια και blog...αλλα δεν ξερω τι να πω...οσες εχουμε σταθερο κυκλο ειναι πιο ευκολο λενε..θα δειξει..απλα εγω δεν προσπαθουσα παντα οταν επρεπε λογω υποχρεωσεων που μας κρατουσαν χωρια..οπως και αυτο το μηνα..επρεπε την 11η..και εμεις βρεθηκαμε τη 12η..απλα..πρωτη φορα ενιωσα πονους περιοδου τη 17η!Λες να ηταν και 2η ωορηξια?η εμφυτευση?ποιος ξερει...σε λιγες μερες θα μαθουμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tonia P-M, κ εγω στα 31 είμαι κ 1 χρόνο τώρα ψαχνόμαστε... Δεν είναι αργά, απλά μην αφήσεις πολυ χρόνο να περάσει.... Ίσως να τα καταφέρεις με την πρώτη (που σου το εύχομαι) ίσως και όχι... Ποτέ δεν ξέρεις... Ξεκινα χαλαρά για μερικούς μήνες, και μετά βλεπεις.... Σου στέλνω κ το ημερολόγιο να τσεκάρεις... Οτι θες στείλε mail...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://download.cnet.com/3055-2129_4-10 ... =pdl-redir

Κατεβάστε το απο εδω.. αν έχετε θεμα σφυράτε κλέφτικα... Φιλουμπεςςςςςς...

Ααααααααα, μπορείτε να περνάτε ανάποδα (από την τελευταια περιοδο κ πίσω) τις ημερομηνίες και σας βγάζει ανά έτος τον μέσο όρο του κύκλου κλπ... Περνάτε μέχρι να βαρεθειτε... Σταματάτε και οταν σας ξαναέρθει η όρεξη συνεχίζετε... Απλά ΠΡΟΣΟΧΗ να κάνετε save την λίστα... Αλλιώς φτου κ απο την αρχή... Και στο τελος θα σας περασω τεστ να δω ποια το εμαθε καλύτερα... Και μεγάλος διαγωνισμόςςςςς... Ποια πέρασε στο ημερολογιο τους περισσοτερους μήνες.... Χιχιχιχιιχιιχιχιχιιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://download.cnet.com/Cycle-Calculat ... 78664.html

Είμαι βλαμένη... Κάποια μαλακια έκανα κ σας έδωσα λάθος link... Εγώ αυτό κατέβασα... Τελικά καλά μου λένε να αλλάξω το χρώμα... Παραπότισε το ξανθό και δεν επικοινωνώ πλέον...

Αλλα που στο καλό το βρήκα το άλλο link μπορείτε να μου πείτε???? Είμαι ξανθιά εγώ, έχω κ υπολογιστή με προσωπικότητα τσίμπα τα λάθη.... Συγνώμη κοριτσαρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια! εύχομαι να ξεκινήσουν τα σπορουλάκια αυτόν τον πασχαλινό και χαρούμενο μήνα!!! θα σας κάνω παρεϊτσα φυσικά, ωστόσο δεν θα εντείνουμε ακόμη προσπάθειες, γιατί ξεκίνησα διαιτα κ ευελπιστώ να χάσω κανένα κιλό κ να πάω πιο χαλαρή και αεράτη σε 2η εγκυμοσύνη. βεβαια ποτέ δεν ξέρεις... ελεύθερα κάνουμε, αλλά όχι τις hot μέρες προς το παρόν.

Μαράκι, Ράνια γειααα! tonia pm μια χαρά είναι η ηλικία σου! κ εγώ τον Γιώργο μου στα 32 τον τσάκωσα! τώρα είμαι 33+ και τι να κάνω, βαδίζω ταχέως για τα 34.... πώς περνάνε κι αυτά τα χρόνια ρε γμτ....

nyxterida μακάρι να έρχεται το μπεμπακι! 11η μέρα ωορρηξία ε? έχεις μικρό κύκλο γενικά?

αν σας είναι εύκολο, όποια κοπέλα μπορεί, ας με παραπέμψει με ένα link στην ιστοσελίδα του ebay με τα ψυφιακά τεστ. να μάθω επιτέλους πότε είναι αυτες οι γόνιμές μου!

φιλουράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα στις όμορφες...

εγώ χρησιμοποιώ αυτό (ελπίζω να μην πειράζει που το έβαλα..)

ειναι πάντως free και μπορείς να βάλεις να σου προγραμματίσει μήνες μπροστά..επίσης έχω και μια app στο κινητό επίσης free...για όσες έχουν κινητό με Android ψάξτε στο μάρκετ έχει πολλές...

εγώ μάλλον χτες είχα την ωοο μου...λίγα πονάκια είχα απο δεξιά...την προσπάθεια πάντως την κάναμε :mrgreen::mrgreen:

πάντως με έχει πιάσει μια αισιοδοξία...τι να πω θα δείξει...μάλλον απο την άνοιξη... :lol::lol:

τα φιλιά μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!Ευχομαι ninou μου να το πετυχατε!!!!demie14 μια χαρα ειναι η ηλικια μου,δεν λεω,απλα ο καλος μου ακομα το....σκεφτεται,γιατι ειμαστε ακομα πολυ στο χαλαρο.Παντα λεγαμε να κλεισουμε ενα χρονο παντρεμενοι και βλεπουμε...Ο χρονος κλεινει 30/4!!!βρε παιδι μου ομως και μενα να με πιασει ακριβως τοτε???Βρε demie μου,αν κανεις διαιτα δεν συλλαμβανεις??Γιατι εγω και διαιτα κανω και γυμναστηριο παω(στα curves,χωρις στοιβες με βαρη και τετοια...).

Γιατι συννεφιασε παλι,χαλια καιρος με τρελη υγρασια(αχ η μεση,πλατη μου!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερίζω την παρεούλα!

τόνια μου, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τη σύλληψη, απλώς θα ήθελα να χάσω κάποια περιττά μου - πολύ περιττά μου - κιλά κ μετά να μείνω έγκυος, έτσι ώστε να μην "εκραγώ" κ με τα κιλά της δεύτερης εγκυμοσύνης... αυτός είναι ο λόγος. για κανα 2 μήνες θα προσπαθήσω να το καθυστερήσω κ βλέπουμε. μου έμειναν 10 κιλά απο την 1η κ λέω να τα "διώξω" επιτέλους!

ninou έτσι θέλει, αισιόδοξη διάθεση κ όλα θα πάνε τέλεια! άνοιξη, ευχάριστο κλίμα, ανανέωση κ τσουπ! θα έρθει κ το σπόρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερίζω την παρεούλα!

τόνια μου, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τη σύλληψη, απλώς θα ήθελα να χάσω κάποια περιττά μου - πολύ περιττά μου - κιλά κ μετά να μείνω έγκυος, έτσι ώστε να μην "εκραγώ" κ με τα κιλά της δεύτερης εγκυμοσύνης... αυτός είναι ο λόγος. για κανα 2 μήνες θα προσπαθήσω να το καθυστερήσω κ βλέπουμε. μου έμειναν 10 κιλά απο την 1η κ λέω να τα "διώξω" επιτέλους!

ninou έτσι θέλει, αισιόδοξη διάθεση κ όλα θα πάνε τέλεια! άνοιξη, ευχάριστο κλίμα, ανανέωση κ τσουπ! θα έρθει κ το σπόρι!

Σ'ευχαριστω κοριτσακι μου για την απαντηση!!!Ανοιξη,αλλα σημερα βρεχει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...