Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

kalimera koritsia ti kanoume shmera??egw ksipnisa kalytera apo xthes toulaxiston(xthes polla nevra..an kai den mou kanei entypwsi giati genika exw metaptwseis sth diathesi...)exw mageirema shmera alla den kserw ti na ftiaksw..pfff mallon gia gemista lew alla tha deiksei...re koritsia na rwtisw kati...yparxei periptwsi na exw woriksia thn 8 mera??sthn egimosini an krinw apo tin pithani hmeromhnia silipsis evgaine h 8h mera tou kuklou an thymamai kala giati to mualo prospathei na diagrapsei polla asinaisthita...den thelw na mpw sth diadikasi ana arxisw test apo twra giati tha ayksisw to agxos pou idi exw...

@ninou mas to eyxomai olopsixa re koritsaki mou makari kai syntoma..opws vevaia se oles tis kopeles edw mesa pou to theloun toso :) kai mhn perimeneis na ksexasei...den prokeite na ginei ayto..apla toulaxiston na proxwrame mprosta oso ginete pio aisiodoksa..

@ourania eides ta ormonika ti kanoun??xaxaxaxa kai po tin peira mou sou lew oti sthn egimosini ta nevra xtypane kokkino!!!upomoni stous antres mas mono!!

@marina kane ligo ipomoni kai meta testarisou giati tha sumfwnisw me th rania ta sumptwmata egimosinis einai panomiotupa me ayta ths periodo kai tis worikias opote thelei ligi upomoni kai sou eyxomai to apotelesma na einai thetikotato!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας τι κανετε?? Ελπιζω να περνατε ολες καλα.. Μπηκα για να μαθω νεα σας.. Μη σταματατε να προσπαθειτε κοριτσια για κατι που θελετε πολυ! Υπαρχουν παντα ευκαιριες.. Σας φιλω να ειστε καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

τιτινακι!πως γραφεις στις πανελληνιες?αντε,κοντευετε!

χτινακι κ νινου,ουτε που θελω να φανταστω ποσο δυσκολα περασατε κ περνατε.δεν προκειται ποτε να το ξεχασετε κ καλο θα ειναι να μην το ξεχασετε.ολες οι δοκιμασιες που περναμε μας κανουν καλυτερους ανθρωπους.απλα ευχομαι γρηγορα να ερθει ενα γερο μπεμπεκι να σας απαλυνει τον πονο σας.κ τοτε δεν θα προλαβαινετε ουτε να σκεφτεστε τα παλια!κ θα εχετε τοση χαρα που θα τα σκεπασει ολα τα ασχημα.το λεω κ το ξαναλεω..νιωθω τοοοσο ευλογημενη απο το θεο που μου εστειλε το παιδακι μου!κ πολλες φορες νιωθω αχαριστη που θελω κ αλλο ενω αλλες κοπελες προσπαθουν χρονια κ δεν τα καταφερνουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!

Ελπιζω όλες να είσαστε καλά!!

Εμένα μόνο τα πόδια που μουδιάζουν μου έχει μείνει απο την προ Νώντα εποχή αλλά δεν είναι κάτι που με ενοχλεί τρελά. Σε γενικές γραμμές έχουν στρώσει πολλά πράγματα μετά την γέννηση του Νώντα. Και πρόβλημα δυσκοιλιότητας που είχα από τότε που γεννήθηκα και η δυσμηνόρροια, εξαφανίστηκαν.

Filicin πέρνω και εγώ και σήμερα ξεκινάω και ferro sanol (σίδηρο) γιατί έχω στίγμα και έχω χαμηλό αιματοκρίτη και φεριτίνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου!!Xtinaki μου και Ninou μου χαιρομαι πολυ που προχωρατε αισιοδοξα και ευχομαι ο ερχομος μιας νεας εγκυμοσυνης και μετα η γεννηση,να σας απαλυνει καθε πονο!!!Να κρατησετε γερα και ομορφα μωρακια,αυτο σας ευχομαι :ympray: πανω απ'ολα!Όπως σε ολες μας αλλωστε!!

Τιτινακι μου,ευχαριστουμε για τις ευχουλες σου!Οταν ξαναμπεις πες μας πως τα πας με τις πανελληνιες κοριτσι μου!!Ευχομαι να εχεις καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα!!Πωπωπω,πανελληνιες ποσο αγχος ειχα εγω Θεε μου....

Ρανια μου,τι λες,γιατι να εισαι αχαριστη???Επειδη θες 2ο παιδακι,τι λες????Ειναι ευλογια και μονο που το θες!!!Αυξανεσθε και πληθυνεσθε ειπε ο Κυριος δεν ειπε μονο για ενα παιδακι και τελος!!!Μακαρι να σου ερθει και αλλο ενα και αλλο ενα τριτο και οσο θελεις κοριτσι μου!!!!!

Ευγενια και εγω κατι μεταξυ πονου και μουδιασματος νιωθω...Ευτυχως δεν εχω πολυ βαρια συμπτωματα...Όσο για τα νευρα που ειχα το πρωι μου περασαν(τα 2 κομματια κουβερτουρας που εφαγα με ηρεμησαν :lol::lol: )

Φιλια πολλα παω να σβησω τα γεμιστα μου(xtinaki απο σενα ζηλεψα :mrgreen: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνετε κορίτσια? Εγώ (κ ο M.L.King!) έχω ένα όνειρο! Να το κάνουμε 8-10-12-14-16η μέρα! μη σας πω και 18η! Αλλά μόλις καταλαβαίνει ότι τρίβομαι λόγω του μέρα παρά μέρα με κοιτάει με μισό μάτι! Με την κακή έννοια!

Την Τρίτη θα πάω στο γυναικολόγο, θέλω να συζητήσω μήπως πρέπει σε κάποια φάση να κάνω σαλπιγγογραφία γιατί πρίν 7 χρόνια είχα αφαιρέσει λαπαροσκοπικά μία κύστη στην ωοθήκη και είχε βρεί κάποιες εστίες ενδομητρίωσης ( τις είχε καταστρέψει βέβεια) και φοβάμαι για συμφύσεις. Ίσως πρέπει να αρχίσω να ψάχνομαι. Τουλάχιστον υπέρηχο, παπ κτλ όλα καλά. Άντε να δούμε... Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσουδάκια! τι μου κάνετε? βλέπω έχουμε όμορφα κεφάκια, μπράβο! 8η μέρα ωορρηξία χτινακι? όλα είναι πιθανά, ειδικά αν εχεις μικρό κύκλο :idea:

ninou μου δλδ μπορώ να πάρω απο ebay ή amazon τα τεστάκια της clearblue? έχω άχτι να μου χαμογελάσει κ εμένα ρε γμτ.... όταν πήρα πρόπερσι δεν κατάφερα κάτι. λογικά αν έχω κρατήσει το βασικό στέλεχος του τεστ, θα πρέπει να πάρω μόνο ανταλλακτικά?

έχω την αίσθηση ότι κάνω αργα την ωορρηξία μου κ λέω να δοκιμάσω να δω. τελικά ο κύκλος μου απο 30-31 μέρες προ εγκυμοσύνης, τώρα απ'ό,τι διαπιστώνω είναι 27-31 μέρες. οπότε άντε βρες πότε μπορεί να είναι οι μέρες....

ρε κορίτσια η Μαρία πού είναι???

ράνια σίγουρα είναι ευλογία το παιδάκι, ωστόσο δεν είναι κακό ή αχαριστία να έρθει και ακόμη ένα ή όσα θέλει ο Θεούλης. άλλωστε θα πορευτούμε μαζί με τα υπόλοιπα κορίτσια κ με όποια κοπέλα μείνει έγκυος με το καλό, και θα είμαστε εδώ να τα λέμε!

εγώ σήμερα έκανα φακές και ίσα ίσα πρόλαβα γιατί ο Γιώργος μου δεν κοιμήθηκε πολύ...

καλό απόγευμα! πολλή βροχή σήμερα :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ και παλι απο εμενα!!!!Σας γραφω και βλεπω και eurovision!!!!

Eλπιζω να ειστε ολες καλα!!!Η πεινα μου λοιπον συνεχιζεται...!!!!Προσπαθω να μην τσιμπαω και να πινω πολυ νερο και το βραδυ να μην τρωω βαρια..μια σταλιτσα μονο ισα ισα να μην ποναει και το στομαχι(εχω την γαστροισοφαγικη παλινδρομιση και το βραδυ δεν πρεπει να τρωω βαρια και 3 ωρες πριν ξαπλωσω).

Tonia μου και ρανια28 μου :Εσκασα στα γελια με αυτα που γραφατε με τα κιλα!!!!Δεν καταλαβα;;;Τα παχια μας τα καλη μας!!!!Απλα θα ειναι καλο να χασουμε λιγο γιατι μετα θα ειναι πιο δυσκολο αν μεινουμε εγκυος!!!!Τανι τανι pigs show!!!!xaxaxaxaxa!!!!! =)):))=)):))ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!Ε ρε πεινα που εχει πεσει στο Μammyland!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! :lol::lol::lol: ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ και ολα τα αλλα θα ερθουν αρκει να υπαρχει θεληση!!!!Υγεια πανω απο ολα και αγαπη!!!! :x:x:x Δυστηχως Τονια μου τα clearblue ειναι ακριβα αλλα απο οτι λενε οι κοπελες μπορεις να βρεις προσφορες στο internet!!!

georgi79 :Περαστικα στο γιο σου!Ελπιζω να ειναι καλα τωρα!!!

Nyxtarida μου καλα αποτελεσματα για αυριο ευχομαι να εχεις!!!

μαρινααα:καλως ηρθες στο Mammyland!!!!

Αληθεια ρε κοριτσακια σας εχει δωσει ο γιατρος σε αυτες που δεν εχουν ξαναμηνει εγκυος φιλικο οξυ γιατι βοηθαει;;;;Εγω πρωτη φορα το ακουω αυτο!Ο γιατρος μου δεν μου ειπε τιποτα!

ourania μου μην στενοχωριεσαι!!!Την επομενη φορα!!!!

Ninou και xtinaki ΕΠΙΜΕΝΩ...!!!!Εσεις θελω εγω να μεινετε πρωτες εγκυες και μετα εμεις!!!Εχετε περασει πολλα και το αξιζετε πρωτες απο ολες!!!!Οσο για αυτο που ρωταγες xtinaki..Οντως υπαρχει πεΡιπτωση να εχεις 8η μερα ωορηξια..Η αδερφη του συζυγου μου επιασε την κορη της 8η μερα περιοδου και μια φιλη μου 9η μερα!!!Αστα!!!!

Titinaki:Καλη επιτυχια στις εξετασεις στο σχολειο και ευχαριστουμε για τις ευχες σου!!!!!

eugeniafrapa μου και εμενα πονανε τα ποδια μου καμια φορα στην περιοδο!!!

Natata : χαχαχα!και εγω το παθαινω αυτο που λες!Αλλα τι να κανουμε;;;;Αφου ετσι πρεπει να γινει!!!!Ειναι λιγο χαζομαρα και λιγο στημενο βεβαια αλλα τι να γινει ρε γαμωτο!!!!τι να κανουμε;;;;Δεν ειμαστε και σαν αυτες που τα πιανουν με την μυρωδια γαμωτο!!!Τι να πω;;;

Καλησπερα και σε εσενα demie_14 μου!!!!

Αυτα κοριτσακια μου!!!!φιλακια πολλα-καλο βραδυ σε ολες!!!Τα ξαναλεμε..Κλεινω γιατι ειμαι πτωμα απο τη δουλει και θελω να χαλαρωσω λιγο με euovision!!!!KAΛΗΝΥΧΤΑ!!!! 8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια!!Γραφω στα γρηγορα γιατι φευγω για δουλεια...πηγα στη γιατρο αλλα ελειπε,ετυχε τοκετος.και η γραμματεας μου κανονισε αλλο ραντεβου για αρχες Ιουνη,ωστε να εχω και τα αποτελεσματα του ορμονικου ελεγχου που μαλλον θα κανω 1/6..απλα μου ειπε οτι εχω μια φλεγμονη..κλασσικα,οπως και προπερσι.περυσι ηταν οκ.αυτα τα νεα....τα λεμε!!καλη συνεχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μικρος ειναι χαλια ακομη και γι'αυτο εχω χαθει!! τωρα ξεκινησαμε και μασκα με αερολιν.

Ρανια μου εσυ αχαριστη;;;;; το παιδι επειδη το επιθυμεις ειναι που σε κανει ευλογιμενη!! Η καθεμια πρεπει να κοιταει αυτο που εχει και αυτο που θελει να να νιωθω χαρα ειτε εχουμε παιδια ειτε προσπαθουμε. εχουμε την υγεια μας και αυτο μετραει παρα πολυ και το ξερεις!!!

Εμεις ξεκινησαμε το τανι τανι αλλα οχι για να κανουμε παιδι!! ασε η εφορια θα μας ........ ετσι και κανουμε και αλλο!! και το λεω σοβαρα εχουν τρελαθει τελειως!!!!!!!!!!!!!

Θα σχολιασω με την πρωτη ευκαιρια. σορρυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, Κάντυ-Κάντυ, πάρε φολικό οξύ αφού έχεις ξεκινήσει τις προσπάθειες. Δεν βοηθάει στην σύλληψη αλλά αναλαμβάνει δουλειά μόλις συλλάβεις. Είναι απαραίτητο για την αναπτυξη του εμβρύου και καλό είναι να το έχεις πάρει τουλάχιστον 2 μήνες πριν την σύλληψη.

"Φολικό οξύ

Με σιγουριά η διατροφή μπορεί να επηρεάσει την υγεία του μωρού ακόμη και πριν μείνετε έγκυος. Έρευνες δείχνουν ότι το φολικό οξύ είναι μία πολύ καλή λύση για την πρόληψη επιπλοκών ειδικά στις πρώτες ημέρες της εγκυμοσύνης (π.χ. μπορεί να αποφευχθούν ανωμαλίες του νευρικού σωλήνα).

Είναι λοιπόν σημαντικό να παίρνετε αρκετές ποσότητες ακόμη και πριν μείνετε έγκυος και κατά τις πρώτες εβδομάδες της εγκυμοσύνης .

Το φολικό οξύ θεωρείται τόσο σημαντικό που πολλές φορές, αν και οι αναγκαίες ποσότητες μπορούν να καλυφθούν μέσω της διατροφής, ειδικά με δημητριακά, πολλοί γιατροί ενθαρρύνουν τις εγκύους να παίρνουν συμπληρώματα. "

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια...Εγω εχω τρελαθει στις δουλειες σημερα!!!Σπιτι,ψιλομαγειρεμα συμπληρωμα γιατι ειχα απο χθες αλλα εφτιαξα και λιγα τσουρεκακια!!! :@):@) !!Ισα-ισα για πρωινο σαββατοκυριακου!!

georgi μου,περαστικουλια...Τι επαθε το ζουζουνακι σου και ταλαιπωρειται ακομα?Αυτος ο παλιοκαιρος φταιει....

nyxteridoula μου τι φλεγμονη εχεις?Ελπιζω να ειναι κατι μικρο και να μην σε ταλαιπωρει.!!

ευγενια μου το σκεφτομαι και εγω,αλλα εγω δεν ξερω ποτε ακριβως θα μπορω να συλλαβω εφοσον υπαρχει ενα θεμα,γι'αυτο και ψιλοδισταζω....

Καντυ μου τα ειπαμε και στο γκρουπακι.....Μακαρι!!!

Εγω εχω αρχισει ηδη να ποναω,περιμενω Κυριακη ή Δευτερα....

Φιλια πολλα κοριτσακια μου καλο σαββατοκυριακο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σφαγη εγινε σημερα κοριτσια.. Φυσικη εδινα.. Σκατα εγραψα σιγουρα κατω απ'τη βαση.. Εκθεση εγραψα πολυ καλα και βιολογια γενικης μετρια.. Μενουν μαθηματικα τη Δευτερα, βιολογια κατευθυνσης την Τεταρτη και χημεια την Παρασκευη.. Ελπιζω να πανε καλα τα επομενα μαθηματα γιατι εχει πεσει η ψυχολογια μου. Με κοβω σε ΙΕΚ αν δεν περασω... :( προχθες εκλαιγα κ σημερα παραλιγο να τα μπιξω παλι.. Τουλαχιστον προβλεπεται να πεσουν οι βασεις οποτε εχω πιο πολλες πιθανοτητες να περασω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σφαγη εγινε σημερα κοριτσια.. Φυσικη εδινα.. Σκατα εγραψα σιγουρα κατω απ'τη βαση.. Εκθεση εγραψα πολυ καλα και βιολογια γενικης μετρια.. Μενουν μαθηματικα τη Δευτερα, βιολογια κατευθυνσης την Τεταρτη και χημεια την Παρασκευη.. Ελπιζω να πανε καλα τα επομενα μαθηματα γιατι εχει πεσει η ψυχολογια μου. Με κοβω σε ΙΕΚ αν δεν περασω... :( προχθες εκλαιγα κ σημερα παραλιγο να τα μπιξω παλι.. Τουλαχιστον προβλεπεται να πεσουν οι βασεις οποτε εχω πιο πολλες πιθανοτητες να περασω..

Oχι τιτινακι μην πεφτεις!!!Εχεις πολυ συνεχεια ακομα!!Καλη επιτυχια στα επομενα!Βαλε τα δυνατα σου και σιγουρα θα καλυψεις το σημερινο μαθημα που οπως λες δεν τα πηγες καλα!!!!! \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου ιωση ειχε ο μικρος και κολησε στο καπακι αλλη ιωση. ειναι χαλια ακομη, χωρις πυρετο.

δεν εχεις καμια ελπιδα αυτο το μηνα;

γενικα φολικο οξυ ειναι πολυ καλο στην εγκυμοσυνη μεχρι τον 4 μηνα και μετα σιδηρο. απο την μια μου εχουν λειψει ολα αυτα απο την αλλη συνεχεια με χαπια στην τσαντα!!!

Τιτανακι καλη επιτυχια!! ειναι ωραια ολα αυτα! τι δεν θα ηθελα να γυρναγα στο σχολειο...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου ιωση ειχε ο μικρος και κολησε στο καπακι αλλη ιωση. ειναι χαλια ακομη, χωρις πυρετο.

δεν εχεις καμια ελπιδα αυτο το μηνα;

γενικα φολικο οξυ ειναι πολυ καλο στην εγκυμοσυνη μεχρι τον 4 μηνα και μετα σιδηρο. απο την μια μου εχουν λειψει ολα αυτα απο την αλλη συνεχεια με χαπια στην τσαντα!!!

Τιτανακι καλη επιτυχια!! ειναι ωραια ολα αυτα! τι δεν θα ηθελα να γυρναγα στο σχολειο...........

Περαστικουλια και παλι!!!Δεν εχω καμια απολυτως ελπιδα γι'αυτον τον μηνα αφου με το προβλημα που προεκυψε δεν ειχαμε καμια επαφη ολο το μηνα..... :((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ και απο εμενα κοριτσια!!!Ειμαι πτωμα πτωμα πτωμα!!!Ευτυχως που ερχετε το σκ και θα ξεκουραστουμε λιγο!!!!Νyxterida μου τι φλεγμονη ειναι αυτη;;;Ευχομαι να τελειωνεις και εσυ γρηγορα με τα βασανα σου!!! georgi79 μου υπομονη και συντομα περαστικα!Σε καταλαβαινω απολυτα!Και η αδερφη μου εχει 2 παιδακια και φετος τρελαθηκανε συνεχεια με τις κολοιωσεις!!!! :(eugeniafrapa μου το εχω ακουστα και εγω το φολικο οξυ και το εγραψα λαθος sorry (φιλικο οξυ) ασχετο! Αλλα ο γιατρος δεν μου ειπε τιποτα!Τι;;;Να το παρω μονη μου;;;Τοnia μου;;;Τι τσουρεκακια ειναι αυτα;;;;Μιαμ μιαμ θελω και εγω!!!! :lol::lol: Αλλα αστο καλυτερα ειμαι σε διαιτα... :(Titinaki24 μου μην μου στεναχωριεσαι!!!!Να δεις οτι στα επομενα θα τα πας πολυ καλυτερα!!!! :P:P ΑΑΑΑχχχ!!!!!Τα σχολικα χρονια και η ανεμελια τους δυστυχως δεν ξαναερχονται!!!!ΖΗΣΤΑ ΕΝΤΟΝΑ!!!! ;);)

Αυτα απο εμενα!!!!Τιποτα νεοτερο!!!!Φιλακια πολλα!!!!Καλο σκ να εχουμε ολες!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια, δεν ξερω τι φλεγμονη ειναι αυτη...απλα στο τεστ παπ,οταν πηρε επιχρισμα,ειχε ματωσει λιγο και αυτο συμβαινει οταν υπαρχει φλεγμονη...ετσι ειχα παθει και πριν 2 χρονια,και πηρα κολπικη αλοιφη...μαλλον το ιδιο θα ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Titinaki24 μην φρικάρεις... Υπάρχουν πολλές και καλές σχολές στα ΤΕΙ που μπαίνεις με χαμηλό βαθμό. Εγώ τώρα μπήκα με κατάταξη (με το βαθμό του πρώτου πτυχίου δλδ) στο Εμπορίας κ Διαφήμισης στην Ιεράπετρα. Είναι πολύ καλύτερη σχολή απότι φανταζόμουνα. Έχω πορωθεί τόσο που τελείωνω (είμαι 5ο εξάμηνο αυτή τη στιγμή και μου μένουν 2 μαθηματα).

Πολύ τρελή ρε κορίτσια αυτή η περίοδος. Το αίμα ελαφρώς άφαντο. Ελάχιστη ροή και ακόμα δεν πονάω (φτου μην το ματιάσω και με πιάσει γιατί δουλευω το βράδυ).

Σας φιλώ και πάω να κάνω εργασία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσοπουλα!!!

Kαντυ,τα τσουρεκια δεν ειχαν πολυ επιτυχια αρα μη τα ληγουρευεσαι..Δηλαδη μια χαρα ειναι αλλα αντι για το κλασσικο βουτυρο,εγω εβαλα vitam,αντι για γαλα πληρες εβαλα 1,5%λιπαρων και αντι για ζαχαρη,εβαλα φρουκτοζη!!!!!Το αποτελεσμα,μετριο,δεν ειναι το ΤΣΟΥΡΕΚΙ,απλα ειναι κατι που μοιαζει με τσουρεκι.Η light εκδοχη,χαχαχα!!!

Nyxterida,αληθεια οταν ματωνει υπαρχει φλεγμονη??Εμενα ποτε δεν εχει ματωσει(οντως δεν ειχα ποτε τιποτα) αλλα ποναει παααρα πολυ.

Οurania χαρα στο κουραγιο σου,για δευτερο πτυχιο....Αντε με το καλο να τελειωσεις και εσυ...

Εγω περιμενω την απαισία Κυριακη ή Δευτερα και εχω γινει μπαλονι!!!!

Φιλια,καλο Σαββατοκυριακοοοοο!!Εχει ποδηλαταδα σημερααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!Σημερα χαλια ο καιρος..βρεχει :| ..Τονια μου,ναι οταν ματωνουμε στο τεστ παπ συνηθως ειναι απο τη φλεγμονη..δεν ποναει καθολου ομως.δεν ειναι κατι σοβαρο..φιλια σε ολες.τα λεμε αυριο που θα εχω περισσοτερο χρονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ και απο εμενα σε ολες και καλο σαββατοκυριακο!!!! (-| Πριν λιγο ξυπνησα και γιατι ημουν κομματια!!!Εγραψα στο Τανι -τανι γκρουπ!!!! :(( Συγνωμη αλλα σημερα δεν εχω τα κεφια μου!!!!Καλα να περασετε ολες και τα ξαναλεμε μολις μου περασουνε τα νευρα η απογοητευση και η γκρινια!!!!Παω να κανω δουλειες!!!! :-q:-q[smilie=help.gif] ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! =((=((=((

images?q=tbn:ANd9GcQdx9ktMOVJM0Zu3ck_vY-k88K6N1cYlqULx_V2WKmzr7F_Kkpseg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninou μου δλδ μπορώ να πάρω απο ebay ή amazon τα τεστάκια της clearblue? έχω άχτι να μου χαμογελάσει κ εμένα ρε γμτ.... όταν πήρα πρόπερσι δεν κατάφερα κάτι. λογικά αν έχω κρατήσει το βασικό στέλεχος του τεστ, θα πρέπει να πάρω μόνο ανταλλακτικά?

έχω την αίσθηση ότι κάνω αργα την ωορρηξία μου κ λέω να δοκιμάσω να δω. τελικά ο κύκλος μου απο 30-31 μέρες προ εγκυμοσύνης, τώρα απ'ό,τι διαπιστώνω είναι 27-31 μέρες. οπότε άντε βρες πότε μπορεί να είναι οι μέρες....

ναι βρε εννοείται...λογικά θα λειτουργεί ακόμα η μπαταρία..εγώ έχω στέλεχος και ανταλλακτικά..αλλά αυτό τον μήνα απέχω συνειδητά..

Ninou και xtinaki ΕΠΙΜΕΝΩ...!!!!Εσεις θελω εγω να μεινετε πρωτες εγκυες και μετα εμεις!!!Εχετε περασει πολλα και το αξιζετε πρωτες απο ολες!!!!Οσο για αυτο που ρωταγες xtinaki..Οντως υπαρχει πεΡιπτωση να εχεις 8η μερα ωορηξια..Η αδερφη του συζυγου μου επιασε την κορη της 8η μερα περιοδου και μια φιλη μου 9η μερα!!!Αστα!!!!

όλες θα γίνουμε μανούλες και δεν έχει σημασία ποια θα κόψει πρώτη το νήμα...γερά να είναι και με το καλό να ορίσουν...και στις πρωτομανούλες και στις δευτερομανούλες...

georgi79 περαστικά στον μικρούλη...

τόνια γεια στα χεράκια σου με τα λαιτ τσουρεκάκια...

τινάκι καλά αποτελέσματα εύχομαι...πάντως πλέον το θέμα δεν είναι να μπεις στην τριτοβάθμια εκπαίδευση ούτε να βγείς..το θέμα είναι να έχεις πτυχίο με αντίκρυσμα και δουλεία... :twisted:

για δεύτερο πτυχίο και εγώ το σκέφτομαι αν και κουράγια δεν υπάρχουν αλλά επίσης και δουλειά..οπότε...

κάντυ μην πέφτεις...δεν κάνει..θα έρθει που θα πάει..αγκαλίτσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...