Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ..ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙ!!!!(ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ)


Recommended Posts

Καντυ εγω επιασα και τα δυο παιδια με την πρωτη. στο 2ο προσπαθουσαμε καποιους μηνες, αλλα οποτε ειχα ωορρηξια κατι τυχαινε και δεν καναμε. ασε που αγχωνομουνα, με το που αφησα το αγχος στην ακρη και καναμε μερα παρα μερα τσουπ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 613
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερούδια κοριτσάρες! ήρθα κ εγώ η αδιάθετη.... μου ήρθε κανονικότατα στην ώρα της, στις 30 μέρες αυτή τη φορά, τα σημάδια ήταν σαφή. οπότε, έστω και απο τύχη, μαγιάτικο το νινί δεν θα είναι! όπως έχω ξαναπεί κάνουμε φρι μέχρι 15η μέρα, με εξάιρεση 1 φορά που κάναμε 17η. πάντως, όσον αφορά σε μένα, με τη μυρωδιά σίγουρα δεν πιάνεται το μωράκι. μάλλον οι μέρες μου οι γόνιμες είναι αρκετά αργα, δλδ 17-19 κ πρέπει να πέσουμε τζαστ για να γίνει προφανώς κάτι. αλλά ακόμη δεν το πολυεπιχειρούμε, για να χάνω στο μεταξύ και κανά κιλό... :lol:

ΚΑΝΤΥ-ΚΑΝΤΥ αγαπημένη, καλώς μας ήρθες! παρακολουθούσα μανιωδώς κ διάβαζα μανιωδώς το περιοδικό, εννοείται! όλα καλά εύχομαι και σύντομα εγκυούλα!

μπράβο xtinaki που είστε απόλυτα έτοιμοι. με το καλό να ξεκινήσετε προσπάθειες!

εγώ ξεκούραση δεν είχα και πολλή... χτες έκανα σερί 6 ώρες μάθημα κ μιλούσα και τις 6 ώρες, με ένα μικρό διάλειμμα :shock: πέθανα και ψόφησα μαζί..... συν την αδιαθεσία το βραδυ, ήρθα και έγινα τζιτζί!φυσικά έφαγα 1 σακουλάκι μαλτίζερς γιατί θα λιποθυμούσα.... :roll: άντε να αρχίσουν για να τελειώσουν κάποτε οι εξετάσεις κ καλή επιτυχία στα παιδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ξανα και απο εμενα!!!!Χαιρομαι που σας γνωριζω σιγα σιγα όλες!!!Σημερα ειμαι αρκετα κουρασμενη εχθες εκανα ενα καρο δουλειες αλλα σημερα αποφασισα να χαζεψω μονο!!!Η περιοδος ακομα να ερθει αλλα σιγουρα μεχρι τις 24/5 θα μου πει: "Τσα, γεια σου,ηρθα!!!"Εχω τρελλά συμπτωματα.Νευρα,πεινα,πρηξιμο,ζαλαδες,ψυχοπλακωματα,πονακια χαμηλα στην κοιλια..κτλ!!! :( Αντε να τελειωνουμε και αυτο το μηνα να αρχισουμε τον επομενο με τα τεστακια!!!Η πλακα πια ειναι;;;Χθες ειχα παει για καφε με κατι φιλους-φιλες και συζυτουσαμε γενικα για παιδια,γαμους,οικογενειες,εγκυμοσυνες κτλ..και γυρναει μια φιλη εντελως αφθορμητα και μου λεει : "Λοιπον,τον Ιουνιο μηνα θα εισαι εγκυος!!!" Οχι δυστηχως δεν ειναι σαββατογεννημενη αλλα το ειπε αφθορμητα!!!χαχαχα μακαρι :) !Απο το στομα της και στου θεου το αφτι!!! georgi79 : Εισαι τυχερη που τα επιασες χωρις πολλες προσπαθειες καμια φορα ρε παιδι μου ειναι να σου κατσει κιολας!!!Παντως παιζουν πολλα πραγματα ρολο!!!Αλλα αυτο που λες με την ωορηξια το εχουμε παθει και εμεις..δηλαδη οταν ειχα 2-3 φορες ωορηξια δεν καταφεραμε να τανιτανι αποτε..τζιφος!!!! Νyxteridoyla :Θα δοκιμασω τα hometest και αν δεν ικανοποιηθω τοτε θα μου πεις που τα βρηκες να παρω και εγω!Παντως η αδερφη μου και τα δυο της τα παιδια τα επιασε με clearblue το πρωτο παιδι στον 6ο μηνα προσπαθειας και το δευτερο στον 5ο μηνα προσπαθειας!!! ;) Αλλα ειναι ακριβα τα ατοιμα γμτ!!!Αντιθετα η αδερφη του συζυγου μου επιασε την κορη της χωρις να το επιδιωκει τυχαια στην 8η μερα της περιοδου!!!Ασχετο!!!! :o Τελοσπαντων αυτα!!!Σας φιλω!!!! bye!!!Καλη ξεκουραση-καλα να περασετε!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια Καντυ μου,στο ευχομαι και εγω τον Ιουνιο να εισαι εγκυος!!!!Κοριτσια δεν σας διαβασα πιο πριν αλλα θα το κανω αυριο και θα επανελθω!!!Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια Καντυ μου,στο ευχομαι και εγω τον Ιουνιο να εισαι εγκυος!!!!Κοριτσια δεν σας διαβασα πιο πριν αλλα θα το κανω αυριο και θα επανελθω!!!Φιλια σε ολες!!

Σε ευχαριστω πολυ Τονια μου για τα καλα σου λογια!!!! @};- Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εκανα μια κλειστη ομαδα το "the tani-tani group".Τι λετε να τα λεμε εκει????Εστειλα σε ορισμενες προσκληση...

Κανενα προβλημα Τονια μου!!!!θα μπορουμε να μιλαμε και στα δυο ομως;;;;Ρωταω γιατι δεν τα ξερω ακομα πολυ καλα...Ψαχνοντας παω..Ακομα μπερδευομαι λιγακι!!!!Δηλαδη αυτη την ομαδα δεν θα τη βλεπουν ολοι.. αλλα μονο καποιοι που εχεις κανει εσυ προσκληση!Καλα καταλαβα;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως δέχομαι! Τί κάνετε κορίτσια μου? Εγώ ήμμουν αδιάθετη και δούλευα πολύ. Έχασα 1,5 κιλό όμως. Την άλλη Τρίτη, έχω ραντεβού με το γυναικολόγο, να συζητήσουμε και να δώ και αν πράγματι συμπίπτει το hometest με ωορρηξία στον υπέρηχο. Αυτό το μήνα όμως λέω να μην το προσπαθήσω πολύ, να συνεχίσω και τη διαιτούλα μου. Χώρια που από ότι υπολογίζω, τις γόνιμες μέρες πάλι δε θα μπορέσουμε να τάνι τάνι γιατί θα είμαστε χώρια. Βλέπουμε.. Φιλιά πολλά και θα τα λέμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol: Καλημερα κοριτσια μου και χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν ή εχουν καποιον δικο τους που γιορταζει....

Απο που να αρχισω???Απο αυτο που με αγχωνει....Σημερα το απογευμα εχω γυναικολογο για τα καθιερωμενα(ετησιο προληπτικο ελεγχο) και εχω φοβερο αγχος...Φοβαμαι παρα πολυ.Σιγουρα θα εχω μυκητες απο το θεμα του αντρα μου,και αγχωνομαι και για τιποτα αλλο.Ασε που εχω διπλο αγχος γιατι παω σε καινουριο γιατρο!!!!Εσεις που ξερετε,τι ερωτησεις να του κανω περι γονιμοτητας και τετοια??Καθε ποτε πρεπει να ερχομαι σε επαφη κλπ??Αχ σε αυτα ειμαι εντελλως ασχετη.

Λοιπον στο θεμα του αντρουλη μου τωρα.Μερικες θα θυμαστε για τα της περιτομης που εγραφα.Τελικα οφειλεται σε μυκητες αυτη η στενωση και αν δεν περασει βλεπουμε...Παντως το θεμα ειναι πως ο αντρας μου σαν να εφαγε ενα φλας και μου λεει πως θελει παιδι αμεσα!!!Μολις τελειωσουμε τις θεραπειες και ολα αυτα που μας ταλαιπωρουν 1,5 μηνα σχεδον(ναι σχεδον τοσο ειμαστε χωρις τανι τανι :roll::roll: ) θα προχωρησουμε αμεσως!!!!!Εννοειται πως αυτο ειναι μεγαλη αλλαγη για μενα!!!!

Μπραβο Νατασσα μου για το 1,5 κιλακι!!!

xtinaki μου κοριτσι μου ευχομαι συντομα ενα μωρακι κοπελα μου,χαρηκα πολυ που ειστε ετοιμοι!!!! :ymapplause:

georgi "κολλησε" μας να πιασουμε παιδακια με τη πρωτη :lol::lol:

Αndria,ευχομαι ολα καλα κουκλιτσα μου που πιστευω ολα καλα θα ειναι!!!!!

Demie καθηγητρια εισαι,ε??Υπομονη θα περασουν οι μερες!!!Τα ιδια τραβαει και η αδερφη μου.

Και τελος Καντυ ΗΡΕΜΗΣΕ!!!!!!Εχεις παααααρα πολυ αγχος.... :geek: Ηρεμησε και ολα τελεια θα πανε!!!Ειπαμε το καλοκαιρακι στην ακρογιαλια....αν και σου ευχομαι και νωριτερα!!

Παντως εγω θα κανω μια ευχη και σιγουρα θα συμφωνησετε ολες!!!Ευχομαι ολες το Σεπτεμβρη να εχουμε σπορακια στις κοιλιτσες μας!!!!!!Φιλια πολλα και καλη εβδομαδα με πολλα καλα αποτελεσματα σε εμας που εχουμε γιατρο σημερα....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!Ετοιμαζομαι να παω για δουλεια και ειπα πριν φυγω να πω ενα γεια σε ολες σας!!!!Χρονια πολλα σε οσους και οσες γιορταζουν!!! @};- Βασικα ειμαι λιγο πτωμα γιατι περιμενω να αδιαθετησω και δεν εχω καμια διαθεση για δουλεια!!!Τελοσπαντων..Δοξα τω θεο να λεμε και να μην γκρινιαζουμε! :roll:

Νatata :Συγχαρητηρια για τα κιλακια-θελω και εγω!!!!Ξεκιναω απο σημερα να μικραινω τις μεριδες και το βραδυ οχι πολλα πολλα!!!Ερχετε και το καλοκαιρι,μην μας γιουχαρουν στην παραλια! :-o

Τonia μου ειναι αληθεια οτι μερικες φορες αγχωνομαι πολυ και δεν ειναι καλο το ξερω αλλα γενικα το εχω αυτο δηλαδη να ειμαι λιγο υπερευαισθητη και αγχωδης..Προσπαθω να ηρεμισω!!!Το κακο ειναι οτι αγχωνομαι και πολυ στη δουλεια..Αυτο ειναι το χειροτερο...Προσπαθω να μην το κανω..Θα δειξει!!!

Σου ευχομαι να πανε ολα καλα στο γιατρο σημερα και περιμενουμε να μας πεις νεα..Οταν ειχα παει εγω παντως για το θεμα της γονιμοποιησης μου ειπε πως αναλογα με τον κυκλο που εχω πχ:αν εχω 28-30 μερες κυκλο θα ξεκιναω απο την 11η- την 18η μερα να γινετε τανιτανι μερα παρα μερα..Βεβαια μου ειπε πως αν θελω μπορω να παρω και test ωορηξιας για να βοηθηθω!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Φιλια πολλα τα λεμε-Περιμενω νεα σας-Καλη βδομαδα σε ολες!!! :x:x:x

images?q=tbn:ANd9GcToV76I3FbnVkNMgDnlFQ8evR2Q192RBwAYBHOSouvkkleL9ZTP

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες... Απ'οτι βλέπω όταν λείπω σας πιάνει γλωσσοδιάροια... Εμείς στο τρέξιμο... Άντε να τελειώσει το εξάμηνο να ηρεμισω μπας και καταφερω και παλέψω τον αντρα μου, ο οποίος το τελευταίο καιρό έχει βγάλει μια γκρίνια απάλευτη... Όλα του φταίνε και όλα τον ενοχλούν... Γιατί μπήκε ο σκύλός στο αμαξι κ άφησε πατουσάκια? Γιατί έχει σκόνη το λάπτοπ? Γιατί τελείωσε τόσο γρήγορα το σκ? Ώρες ώρες λέω πως θα τον πνίξω.

Εγώ πάλι σε αναμονή για την μανταμιτσα (2 μερούλες μείναν). Άντε να μπούμε δυναμικά στο τάνι τάνι τώρα που καλοκαίριασε (είμαι και κρυουλιάρα) και γδύνομαι μιο άνετα (οχοοοχοοχοχοχοχοχο). Το συστημα πάντως έχει λαλησει εντελώς. Αναγούλες, ρεψίματα, ζαλάδες και τα νεύρα στο κόκκινο.... Πρέπει να σταματήσω να τα παρατηρώ αλλιώς με βλέπω με ψυχοφάρμακα.... Το λατρεμένο σπυράκι πάντως, δεν έχει κάνει ακόμα την εμφάνιση του...

Μικρή μου Κάντυ-Κάντυ καλώς όρισες στο Club των τρελαμένων υποψήφιων μαμαδων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΕΟΡΤΑΖΟΥΣΕΣ !!!

μπηκα να σας πω βιαστηκα οτι ψες αδιαθετησα !! αρα τελικα ωορρηξια πρεπει να εκανα γυρω στις εκλογες !!!! μια εβδομαδα αφου εδειξε θετικο το τεστ ωορρηξιας ... για καποιο λογο ανασταλθηκε μια ολοκληρη εβδομαδα η ωοθηλακιορρηξια :shock::shock: ηρθαν τελικα και ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩ

τε σπα....

τρεχω να ξαπλωσω λιγο γιατι κανουμε χαλια υπνο τις τελευταιες μερες κ συν αυτο εχουμε γιορτουλα σημερα σπιτι ! Γιορταζει ο Κωνσταντίνος μας για πρωτη φορα !!

(δεν προλαβαινω να διαβασω τα νεα σας τωρα, αλλα ευχομαι να στε ολες καλά! ΦΙΛΑΚΙΑ:x !!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Και εγώ σήμερα ξύπνησα το πρωι με φρικτούς πόνος στην κοιλιά - 2 χρόνια τώρα είχα ηρεμήσει απο τους πόνους περιόδου...πηρα το παυσιπονο μου, ξανακοιμήθηκα μια ώρα και έγινε περδίκι...στην δουλεια βέβαια ήρθα καθυστερημένη για άλλη μια φορά!! Το ΣΚ μας ήταν χαλαρό (το δικό μου δηλαδή) γιατί ο άντρας μου το Σάββατο είχε bachelor ενός φίλου μας και πέρασε σούπερ από τα λεγομενα του!! :evil::evil::twisted: Εμείς δεν είχαμε περάσει τόσο καλά :cry::cry:

Χθες ίσα ίσα που προλάβαμε λίγο τάνι τάνι γιατί ξανά την επόμενη βδομάδα και αν .....

Candy εγώ στον γιό μου όταν κάναμε προσπάθειες ο άντρας μου με πότιζε κρασάκια για να μην έχω άγχος...τύφλα τον έπιασα αλλά είχε αποτέλεσμα!! Βέβαια δεν είναι προτεινόμενος τρόπος σύλληψης αλλά επειδή και εγώ είμαι πολύ αγχώδης άνθρωπος δεν την πάλευα. Τώρα στο δεύτερο δεν νομίζω ότι θα έχω καθόλου άγχος.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλους/ες τους/τις εορτάζοντες/ούσες!! Μαρία να τον χαίρεστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κουκλίτσες και χρόνια πολλά σε εορτάζοντες και εορτάζουσες! Μαράκι να τον χαίρεσαι και απο εδώ!!! Να περάσετε πανέμορφα στη γιορτούλα του!

Τόνια μου, καλά αποτελέσματα στον γιατρούλη! όπως κατάλαβες, είμαι καθηγήτρια, ναι... και ευτυχώς έγινε μια καλή αρχή θεωρώ με την έκθεση, αν κ λίιιιγο δυσκολο το κείμενο για περίληψη. κατα τα όλα, οκ!

μέχρι φθινοπωράκι ή κατά το φθινοπωράκι, θα είμαστε όλες εγκυούλες, το πιστεύω. τα Χριστούγεννα να δείτε που θα ντυθούμε αγιο-βασιλίνες (λόγω φουσκωτής κοιλίτσας :lol: ).

φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΥΚΛΕΣ!!! Καλησπερα demie_14 , ourania ,Maria ,eugeniafrapa..!!! [:D] ..και στις υπολοιπες φυσικα!!!

ΠΤΩΜΑ απο τη δουλεια και σημερα η περιοδος εκανε την πρωτη της εμφανιση!!!Πριν λιγες ωρες μου εκανε "τσα" με κατι καφε...!!!Η πεινα τρομερη η ζαλαδα κανονικη και τα μικροπονακια στην κοιλια δινουν και περνουν!Δεν δινω σημασια!!!Ας γινει οτι θελει!ΟΥΦ ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!! [8-|]

eugeniafrapa :Λες να αρχιζω να "πινω για να ξεχνω τον πονο μου" και εγω και να μην καταλαβαινω τιποτα ;;;; :)):)) Μπα δεν νομιζω ασε μην δημιουργησω και αλλα προβληματα..ουτως η αλλως ηδη εχω ενα θεματακι με το στομαχι μου και δεν κανει να πινω αλκοολ!!!

Maria : Μαρια μου να χαιρεσαι τον γιο σου!Οτι επιθυμεις!!!

ourania :Γεια σου και σε σενα Ουρανια μου!Χαιρομαι που σας γνωριζω ολες σιγα σιγα!

demie_14 :Απο το στομα σου και στου Θεου το αφτι...Κουραγιο και καλη επιτυχια στους μαθητες σου!!!

Τωρα θυμηθηκα και τα λογια του Γυναικολογου μου...!!!Μου λεει: "Εσενα σε βλεπω να μου μενεις εγκυος εκει γυρω στον Νοεμβριο..!!!" :-o Τωρα πως του ηρθε αυτο ενας Θεος ξερει!!!!Ευχομαι να τον διαψευσω!!!!

Τονια που εισαι;;;;Τι εγινε με τον Γιατρο;;;;Ευχομαι να πηγαν ολα καλα!!!!Σας φιλω-να προσεχετε!!!! :x:x:x Καληνυχτα!!!

images?q=tbn:ANd9GcQqeawUV3ftUxTJGHptVJwqUIF4bGG5vzUo9qWlNHgWTS79-iIN

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!δεν εχω τπτ νεοτερο να σας πω,αφου εχω τελειωσει με την περιοδο κ θα αρχισω τανι τανι συστηματικο να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε!

φιλακια κοριτσακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα η παλιοπερίοδος είναι στην 2η-3η μέρα κ με τσακίζει. πολλή ροή, αλλά ευτυχώς πια δεν πονάω. μετά τη γέννα κόπηκε αυτή η "κακή" συνήθεια... θα κάνω κ εγώ το πατροπαράδοτο τάνι-τάνι της ομάδας μας κ βλέπουμε. στο τέλος βλέπω να πηγαίνω χαλαρή χαλαρή και να έρχεται τελικά η μπουμπού (το'δεσα κιόλας το ροζ της υπόθεσης...).

Τόνια τι έγινε στον ντοκτορ? Κάντυ, είναι απίστευτη η φωτο με τον Τέρι και την Κάντυ Κάντυ. αυτό το μωρό όμως δεν το θυμάμαι, αλλά όπως και να'χει, κολλάει ωραία με το θέμα μας!

Ράνια βουρ στο τανι τανι κ εσύ!

έκανα το αίτημα στην ομάδα του τάνι κ περιμένω έγκριση. ελάτε κ εκεί. απ'ό,τι κατάλαβα, είναι πιο πριβέ?

φιλάκια, καληνυχτούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα,να'μαι και εγω!!!Καλημερα κοριτσακια!!

Λοιπον χθες ο γυναικολογος μου τα βρηκε ολα καλα!!!Και στον ενδοκολπικο,και στην γυναικολογικη εξεταση,και στο στηθος,ολα καλα!!!!Περιμενουμε βεβαια και το τεστ-παπ για επιβεβαιωση,αλλα μου ειπε πως ολα ειναι οκ!!Βεβαια μου ειπε πως δεν εχω μυκητες,δεν ειδε κατι,αλλα εγω περιμενω το τεστ για να ηρεμησω...Πως το ειδε αν εχω μυκητες ή οχι βρε κοριτσια????Το βλεπουν ολοι αυτο???Αχ ας ηρεμησω λιγο...!!!

Απ'οτι ειδα στις περισσοτερες ηρθε περιοδος...εγω περιμενω εκει Δευτερα-Τριτη και σιγουρα δεν εχω καμια αγωνια αφου τανι-τανι καθολου αυτον τον μηνα...Απλα να ερθει να τελειωνουμε να δουμε τι θα γινει.Ομως με το θεμα του αντρα μου,εχω στεναχωρηθει.Οχι επειδη ειναι πολυ σοβαρο,αλλα επειδη η ψυχολογια ειναι στα πατωματα(λεπτομερειες θα γραψω στο τανι-τανι γκρουπ).Οσες θελουν να μπουν,ας μου στειλουν αιτηση φιλιας και θα σας προσκαλεσω να μπειτε....!!!!Ναι ειναι πιο πρινε εκει Demie μου.Το εκανα σε περιπτωση που καποια θελει να πει κατι και δεν θελει να το πει δημοσια....

Η Nyxteridoula που ειναι????

Καντυ-καντυ υπομονη με την πεινα!!Εγω να δεις που θελω να τσακισω οτι σοκολατα σκεφτω,χαχαχα :lol: .

Παντως εμενα χθες ο γιατρος με ζυγισε!!!Μου λεει,ε,κανα 4-5 κιλακια θα τα χασουμε ετσι??????Ειμαι 74 :oops::oops: και εχω υψος 1,72.....Πριν το γαμο γυροφερνα στα 65 τωρα γυροφερνω στα 75...Ουφ παλιοκιλα!!!!!!!

Φιλια,βγαινω να πλακωθω στις δουλειες.Ααααα,αν καμια ακουσει καποιον να ζηταει λογιστρια,υπαλληλο γραφειου ή κατι αλλο τελος παντων ας μου πει.Βαρεθηκα μεσα στο σπιτι.... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....

Ninou : Το σκυλακι σου ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!Οσο για την πεθερα σου θα μεινει πολυ;;;Τουλαχιστον τα πατε καλα;;;......

σε ευχαριστώ για τα καλά σου σχόλια για τον εκτοράκο μας...

όσο για την πεθερά...πραγματικά άγνωστο.. :cry::cry: θα εξαρτηθεί απο κάποια αποτελέσματα εξετάσεων που θα κάνουμε..βασικά είναι ασθενής με άνοια όποτε...ζώ λίγο την μέρα της μορμότας :lol::lol::lol:

όσο για τα hometest τα έχω δοκιμάσει και εγω...ειναι καλά και μια φίλη μου με αυτά έπιασε τον μπεμπαρο της..εγω την μόνη δυσκολία που είχα μαζί τους ήταν δεν είχα ποτέ τόσο έντονη γραμμή ενω είχα επιβεβαιωμένα ωορρηξία..τέσπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως η αδερφη μου και τα δυο της τα παιδια τα επιασε με clearblue το πρωτο παιδι στον 6ο μηνα προσπαθειας και το δευτερο στον 5ο μηνα προσπαθειας!!! ;) Αλλα ειναι ακριβα τα ατοιμα γμτ!!!Αντιθετα η αδερφη του συζυγου μου επιασε την κορη της χωρις να το επιδιωκει τυχαια στην 8η μερα της περιοδου!!!Ασχετο!!!! :o Τελοσπαντων αυτα!!!Σας φιλω!!!! bye!!!Καλη ξεκουραση-καλα να περασετε!!! :x:x:x

με clearblue κατάφερα να μείνω και έγκυος τον Αύγουστο, άσχετα με την κατάληξη, είμαι πολύ ευχαριστημένη μαζί τους γιατί με το χαμογελάκι είναι ξεκάθαρα τα πράγματα..εγώ τα είχα πάρει απο αμαζον και μετά ανταλλακτικά αν θυμάμαι καλά απο ebay..ήταν πολύ πιο φτηνά...

αλλά βασικά ειμαι πεπεισμένη οτι έρχεται όταν είμαστε χαλαρές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως εγω θα κανω μια ευχη και σιγουρα θα συμφωνησετε ολες!!!Ευχομαι ολες το Σεπτεμβρη να εχουμε σπορακια στις κοιλιτσες μας!!!!!!Φιλια πολλα και καλη εβδομαδα με πολλα καλα αποτελεσματα σε εμας που εχουμε γιατρο σημερα....!!!!

Τόνια πως μου αρέσει αυτή η ευχή ;););) ....μακάρι για όλες μας...

όσο για τα θέματα με τον αντρουλη σου να δεις που όλα θα πάνε καλά..και μην αγχώνεσαι για τον γιατρό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα η παλιοπερίοδος είναι στην 2η-3η μέρα κ με τσακίζει. πολλή ροή, αλλά ευτυχώς πια δεν πονάω. μετά τη γέννα κόπηκε αυτή η "κακή" συνήθεια... θα κάνω κ εγώ το πατροπαράδοτο τάνι-τάνι της ομάδας μας κ βλέπουμε. στο τέλος βλέπω να πηγαίνω χαλαρή χαλαρή και να έρχεται τελικά η μπουμπού (το'δεσα κιόλας το ροζ της υπόθεσης...).

γιατί όχι??στο εύχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα,να'μαι και εγω!!!Καλημερα κοριτσακια!!

Λοιπον χθες ο γυναικολογος μου τα βρηκε ολα καλα!!!Και στον ενδοκολπικο,και στην γυναικολογικη εξεταση,και στο στηθος,ολα καλα!!!!Περιμενουμε βεβαια και το τεστ-παπ για επιβεβαιωση,αλλα μου ειπε πως ολα ειναι οκ!!Βεβαια μου ειπε πως δεν εχω μυκητες,δεν ειδε κατι,αλλα εγω περιμενω το τεστ για να ηρεμησω...Πως το ειδε αν εχω μυκητες ή οχι βρε κοριτσια????Το βλεπουν ολοι αυτο???Αχ ας ηρεμησω λιγο...!!!

Απ'οτι ειδα στις περισσοτερες ηρθε περιοδος...εγω περιμενω εκει Δευτερα-Τριτη και σιγουρα δεν εχω καμια αγωνια αφου τανι-τανι καθολου αυτον τον μηνα...Απλα να ερθει να τελειωνουμε να δουμε τι θα γινει.Ομως με το θεμα του αντρα μου,εχω στεναχωρηθει.Οχι επειδη ειναι πολυ σοβαρο,αλλα επειδη η ψυχολογια ειναι στα πατωματα(λεπτομερειες θα γραψω στο τανι-τανι γκρουπ).Οσες θελουν να μπουν,ας μου στειλουν αιτηση φιλιας και θα σας προσκαλεσω να μπειτε....!!!!Ναι ειναι πιο πρινε εκει Demie μου.Το εκανα σε περιπτωση που καποια θελει να πει κατι και δεν θελει να το πει δημοσια....

Η Nyxteridoula που ειναι????

Καντυ-καντυ υπομονη με την πεινα!!Εγω να δεις που θελω να τσακισω οτι σοκολατα σκεφτω,χαχαχα :lol: .

Παντως εμενα χθες ο γιατρος με ζυγισε!!!Μου λεει,ε,κανα 4-5 κιλακια θα τα χασουμε ετσι??????Ειμαι 74 :oops::oops: και εχω υψος 1,72.....Πριν το γαμο γυροφερνα στα 65 τωρα γυροφερνω στα 75...Ουφ παλιοκιλα!!!!!!!

Φιλια,βγαινω να πλακωθω στις δουλειες.Ααααα,αν καμια ακουσει καποιον να ζηταει λογιστρια,υπαλληλο γραφειου ή κατι αλλο τελος παντων ας μου πει.Βαρεθηκα μεσα στο σπιτι.... :evil::evil::evil:

ήμουν σίγουρη οτι όλα θα ήταν καλά...αντε να ξεπεραστεί το προβληματάκι του συζύγου και μετά....να στενάξουν οι σομιέδες.. :lol::lol::lol:

για τα κιλάκια το αφήνω τελείως ασχολίαστο... :@):@):@):@):@):@):@) ---> αυτή είμαι εγώ... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τα σχολίασα όλα..εεε άλλο ένα ποστ θα το συγχωρέσετε???

λοιπόν χτες κουνηθήκαμε πολύ...δεν ξέρω αν είμαι η μόνη απο βορρά αλλά έγινε σεισμός στην Σόφια και τον νιώσαμε κανονικότατα...ο δε εκτορας δεν κατάλαβε τιποτις απλα οταν ξυπνήσαμε μας ηρθε με παιχνίδι στο στόμα...οτι πρέπει στις 3 τα ξημερώματα... :lol::lol:

είμαι στα τελειώματα της περιόδου και προσπαθώ να μπω σε πρόγραμμα διατροφής..επίσης σκέφτομαι να μην κάνω κανένα τεστ και να το αφήσουμε φλου...βασικά πρέπει να χαλαρώσω....πως?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...