Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

Koritsia epestrepsa.

Tha me trelanoun re koritsia, me koufane mia mama....tis lew tha teleiwsoume ta mathimata peripou se 1 mina, teli Aprili me arxes Maiou, efoson etsi kai alliws ta frontistiria kleinoun sunithws arxes me mesa Maiou. Kai mou kanei auti "a toso nwris? Egw nomiza oti tha kanoume mathima mexri na kleisoun ta sxolia tous mesa Iouniou" kai tis kanw...."emmm mesa Iouniou mporei na exw gennisei idi".

Toso anaisthitos einai o kosmos??? Den tis ta stamataw polu nwritera, mesa Maiou kanonika stamatame kai egw elega na tous pw gia teli Aprili epeidi exw arxisei kai kourazomai, 1 me 2 ebdomades prin diladi. Eleooooooos! Ta pira polu, alla ti na peis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αστα βρε ελενα μη τα συζυτας.... καμια φορα νομιζω οτι θελουν να εχουν τα παιδια τους ολη μερα εκτος σπιτιου....

τσεβουλα μου αντε τυχερη που εχεις τετοια πεθερα... ελα να της κανει μαθηματα της δικιας μου!!!

χρυσα μου να σου πω την αληθεια εγω τραβηξα πολυ αγωνια με το φυλο επειδη εχω μια κορακλα, ηθελα και το παιδαρα! μου το ειχε πει απο το 3ο αλλα δεν τον πιστευα μεχρι που μου το εδειξε "σηκωμενο" στο 4ο

νανσυ μου δηλαδη εγω λες να τελειωσ πρωτη το παιδικο??? :lol: αυριο περιμενω ηλεκτρολογο σπιτι και επιτελους θα παω να κοψω τα ξυλα για τη συρταριερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twra sas diabasa giati otan gurisa eixa neura!

Blepw oli h suzitisi sas gia fagita einai!!!

Kangouraki steile ligo keeeiiiikk.

Cristy kai esu ligo mousaka! Tha etrwga omws kai liga gemista! Exw polles orekseis gia fagito ap'ola tha etrwga. Prin sunantisa ti geitonisa kai mou leei "den exeis parei polla kila, mallon den exei pou oreksi gia fagito e?" pou na tis pw egw oti oli mera fagita oneireuomai apla prospathw na min ta trww ola!

Aleka to karotsi mallon apo bdomada tha erthei giati twra elaba kai ena email oti idi to esteilan!!

Stedim opws eipe kai h Aleka den auto pou pira egw einai lila kai gkri, to xrwma emena mou aresei apisteuta. http://www.babystoreisernia.it/lang-en/ ... hicco.html

Lil ante na ksekinate kai eseis siga siga!!!

Aleka to autokollito tha to balw meta pou tha bapsoume kai meta ennoeitai oti tha balw fwto!! Oso gia tis mamades ase, epatha sok me autin!! Oi pio polles einai polu kales kai katalabainoun tin katastasi mou, auti den kserw alla mou espase ta neura molis akousa tis mpourdes pou ksestomise!!

Koritsia stin kliniki tha exete kai videokamera gia na bgalete video??

Oso gia ton antra mou mesa ston toketo den kserw....den to exoume skeftei katholou, alla nomizw oti tha thelw na eimai mono mou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕ ΦΑΣ ΜΕ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ..Κ ΜΕΤΑ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΤΟ ΒΑΦΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΠΟΡΤΑΡΑ;;;ΧΑΧΑΡΕ ΓΑΜΩΤΟ Κ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΦΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΗΣΩ ΝΑ ΠΛΕΝΩ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ..

ΕΛΕΝΑ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΕΔΩ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ Κ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ..Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ..ΤΟ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ..

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΣΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΤΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΟΡΟ Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ Κ ΑΛΛΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΚΡΕΜΕΣ ΓΑΛΑΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΤΛ..ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΕΝΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ Κ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΘΕΣ ΣΚΑΛΑ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΑΠΕΙΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΥΧΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ εσυ εκτος απο δωματιο ανοιξες και αλλες δουλειες.... ντουλαπια παντα ειναι χρησιμα.... εγω περιμενω να βαλει καμια προσφορα το λιντλ σε ντουλαπες μπανιου για να βαλω τις πετσετες εκει και να αφησω τη συρταριερα τη μεγαλη για τα παιδια.... αλλα φραγκα γιοκ ηρθε και η δεη σημερα μια χαρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα μου εγω λογω καισαρικης φυσικα δεν μπηκε ο συζυγος αλλα οσο ημουν για το φτ ερχοταν κανονικα εβγαινε μονο απο το δωματιο οταν μου εβαζαν χερι για να δουν το μωρο.... εμεις ειχαμε και βιντεο και φωτο αλλα τραβαγαμε μονο το μωρο, εγω ειχα ταλαιπωρηθει αρκετα και δεν ηθελα να με βγαζουν φωτο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα το έχει μόνο σε πράσινο και πορτοκαλί δυστυχώς. Lil Με το καλό να ολοκληρώσεις κι εσύ το δωματιάκι σου. Το cam είχε διαφορετικό ύφασμα από το Pliko? :roll: Χρύσα κι εγώ για τον βυθό πήγαινα στην αρχή αλλά το μετάνιωσα γιατί έχω ενυδρείο σπίτι και είπα να κάνω κάτι διαφορετικό. Είναι πολύ ωραίος ο βυθός και αν τον παραγγείλεις σου στέλνουν και τους κωδικούς από τα χρώματα του τοίχου για να το βγάλεις ακριβώς. Και φωτογραφίες για το πως γίνεται το κύμα.

tsevoula στα ιδιωτικά αφήνουν. Τι από κάτω καλέ δίπλα σου θα είναι, σιγά μην σε ξεγεννήσει κιόλας :lol:

Εγώ τον θέλω μέσα και το θέλει και εκείνος. Περάσαμε πολλά γι'αυτό το μωράκι και θα ήταν κρίμα να μην το ζήσουμε μαζί.

Τελικά παίζει και μία τέτοια κούνια και λέω να πάρω και αυτή την προίκα μου αρέσουν πολύ τα χρώματα. Πως σας φαίνεται? http://www.oneira.gr/images/detailed/on ... e1b085.jpg

Κι εμείς θα πάρουμε σίγουρα video και φωτογραφίες. Προτιμώ όμως το video γιατί δεν έχει φλας είναι πιο καλό για το μωρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηση. Πρέπει η προίκα να έχει το ίδιο θέμα με το δωμάτιο? :roll: Είναι ουδέτερο χρώμα και πιστεύω ότι θα με βολέψει με τα ζουγκλοζωάκια που θα είναι τιγκα στο χρώμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλε εμενα ηταν με καμηλοπαρδαλεις η προικα της σαντυς και του πετρου με αρκουδακια πουα... που κολλανε τα καστρα και οι ιπποτες.... πολυ ωραια ειναι ειναι ποσο παει ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραια η προικα Σταυρουλα!Εγω ακομα δεν εχω επιλεξει προικα αλλα εχω εφοδιαστει παπλωματακια ,κουβερτουλες,σεντονακια απο το σοι.κ την βιντεοκαμερα η θεια ,μου θα μου την παρει.

Για το βιντεο δεν ηξερα που τους επιτρεπουν να στεκοντει,φανταστηκα οτι θα ναι οπως δειχνουν στα ντοκιμαντερ,ξερεις ολα χυμα και γι αυτο λιποθυμανε στο τελος!!!Καλε αν δεν βλεπουν πως βγαινουν τα μωρακια γιατι λιποθυμανε οι αντρες τοτε? :roll::roll::roll:

Αλεκα μη νομιζεις αυτα που εχει κανει το δικο μου σοι(εστω οικονομικα) δεν τα εχει κανει η πλευρα του αντρα μου.Λιγο η πεθερα συνεισφερει αλλα ολοι υπολοιποι(ειναι κ πολλοι) κανουν τις παπιες,μονο μπλα μπλα κ χαρουλεσ ειναι.Σαν την οικογενεια κανεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμωτο η σταυρουλα μου εδωσε τιτλο για το καινουργιο μας θεματακι και εγω το ξεχασα που νταντευα τη σκατουλα!!!! αρα αυριο θα σας βαλω στο καινουργιο μας θεματακι

χρυσα μου μεχρι να ολοκληρωσουμε εμεις τα δωματια και τις αγορες θα τα εχεις μαθει ολα μη αγχωνεσαι.... γιαυτο ειμαστε εμεις εδω.... ναι στην αυχενικη επεσε μεσα αλλα δεν το ειχα πει σε κανενα στο 4ο τους ανακοινωσα σε ολους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρα μου καλο μου φαινεται οτι θα γινει ετσι οπως το βλεπω!

Χαλαλι και η κουραση αυτες τις μερες με την ντουλαπα γιατι αυτη που ειχαμε στο παιδικο την αδειαζαμε ενα ολοκληρο απογευμα και θα τη βγαλουμε και θα βαλουμε αλλη πιο ψηλη . Εχω ενα δωματιο ανω κατω τωρα και καποια τα εχουμε μεταφερει στο δικο μας...

Τελικα το παγωτακι δεν κρατηθηκα και το εφαγα με βαφλα!

Κατερινακι και εγω τρελαινομαι για τα γεμιστα και επειδη δεν τα προλαβα θα μου αρεσε πολυ και ενα κομματι κεικ! 8-}

Stedim καλα αποτελεσματα με το γιατρο!

Ελενα σε καταλαβαινω απολυτα!!!Το μονο που κοιτανε ειναι να κανουν τη δουλεια τους!!Οσο καλες και να μας το παιζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα στο έστειλα με μήνυμα. Αύριο περιμένουμε το θεματάκι μας το καινούριο. Θα το άνοιγα εγώ αλλά θέλω να κάνεις ποδαρικό με την λιστούλα μας. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nancy auto na mou peis...an oi idioi sou oi sugkeneis theloun na doulepseis ews telos giati na noiazei tous ksenous! De thelw na eimai axaristi kai den tous bazw olous stin idia moira giati exw kai merikes polu kales pelatises, eidika mia pou exei prosferthei mexri kai na mou fernei auti to paidi spiti anti na pigainw egw parolo pou exei kai 3 paidia! Alla den thelw na to ekmetalleutw giati kai auti trexei kai de ftanei me 3 paidia! Egw pantos Nancy na sou pw tin alitheia, parolo pou sunithws me pianei to filotimo kai tous lew nai ok na to kanoume kai auto, na doulepsw kai Sabbata, na kanoume kai kalokairina mathimata, twra exw arxisei kai ta pernw kai lew se olous oti de mporw. Kai esu auto prepei na kaneis giati eidika h diki sou periptosi einai duskoli ontws.

Este mou polu mou aresei h proika giati genika gia ta mwrakia mou aresoun auta ta apala xrwmata!! Koritsia simera ebala ena olokliro plintirio me sentonakia kai maksilarothikes pou mou eixe filaksei h mama mou apo tote pou imoun egw mwro! Den tha ta xrisimopoiisw ola alla merika apo auta einai polu wraia kai efoson mallon tha xreiastoume kamposa gia na allazoume sunexeia skeftika oti tha bolepsei na exw kai auta ta extra!

Lil mou eisai kathigitria? Sugnwmi pou den thumamai!

Re koritsia ftasame pali sto 99??????????????? Ti tha ginei me emas?? Eimaste periptwsares!

Koritsia twra afou pira kai kounia kai karotsi kai autokollita kai parageila surtariera tha kanw mia ereuna gia sentoni-koubertaki forever friends gia tin kliniki. Aleka stin kliniki ti xreiazomaste apo auta? 1 sentonaki kai 1 koubertaki??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια...δεν παιζομαστε!!!! για την κλινικη που αναφερατε αν παμε τελικα κλινικη θα ερθει μεσα ο αντρας μου. αλλα αν παμε νοσοκομειο,δυστηχως δεν επιτρεπουν....... :cry::cry::cry: μακαρι να παρει συνταξη μεχρι τοτες ο πεθερος μου κ να μας βοηθησει οικονομικα για την κλινικη!! :);) 100 σελιδες παλι........... :):):):) τσακαλια :ymapplause::ymapplause::ymapplause: καλο βραδυ σε ολες κοριτσακια μου!!!!!φιλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Σήμερα σας γράφω από την δουλειά...είπα να ξεκλέψω λιγο χρόνο για να σας διαβάσω και να σχολιάσω γιατί τις προηγούμενες ημέρες μόνο σας διάβαζα.

cristi καλωσόρισες στην παρεούλα μας και με το καλό το μωράκι σου!!!

Πασχαλιτσάκι καλώς όρισες και πάλι και χρόνια σου πολλά!!!Να είσαι πάντα καλά εσύ και η οικογένειά σου!Όσο για την καμπύλη και εμένα στην προηγούμενη εγκυμοσύνη το ίδιο μου είπε να κάνω επειδή όπως είπε το ζάχαρο μου ήταν γενικά χαμηλό οπότε δε χρειαζόταν να πιω γλυκόζη, τώρα δεν ξέρω τι θα μου πει, ακόμα δεν το συζητήσαμε, φαντάζομαι στην επόμενη επίσκεψη θα μου πει.

Αριάδνη τι τυχερή είσαι που θα σταματήσεις από την δουλειά...τουλάχιστον θα ξεκουραστείς, δυστυχώς εγώ δε θα μπορέσω να πάρω άδεια πριν από την γέννα...βλέπω να μου σπάνε τα νερά στο γραφείο...να πω την αλήθεια με έχει επηρεάσει ψυχολογικά, στεναχωρήθηκα πολύ. Αλλά τι να κάνουμε?]

Νάνσυ συγχαρητήρια για τα μωράκια σου, ένα και ένα τέλεια! Πολύ ωραίο και το καρότσι σας! Καλές βόλτες...!!!!Καλά θα ήταν να ξεκουράζεσαι λίγο κοριτσάκι μου για να αποφύγεις τον πρόωρο τοκετό, εσύ όμως είσαι durasel όταν οι άλλες σταματούν εσύ συνεχίζεις...χα χα

Este μην ανησυχείς για τα κιλά μετά θα χάσεις αμέσως!

Delphine τι καλά έχει γυρίσει κιόλας, μια χαρά, να μείνει έτσι μέχρι το τέλος!Άντε να φτάσουμε και εμείς σε αυτό το σημείο!!!

Έλενα πολύ ωραίο το καρότσι σας!

Tsevoula να πω την αλήθεια τη διάρκεια του τοκετού δεν θέλω να είναι μέσα...προτιμώ με τον γιατρό μου και τις μαίες, γιατί θα με αγχώνει περισσότερο ο άντρας μου. Και στην πρώτη γέννα ήταν μέσα μέχρι να κάνω διαστολή και όταν έφτασε η ώρα του είπα να βγει έξω...εξάλλου μισή ώρα έκανα μόνο οπότε δε χάθηκε και ο κόσμος. Όσο για φωτο, επειδή ήμουν σε κλινική ο αναισθησιολόγος έβγαζε φωτο το μωρό και μετά μου τις δώσανε σε CD. Τώρα που θα γεννήσω στο νοσοκομείο αν θα είναι μια γνωστή μου η αναισθησιολόγος θα την βάλω αυτήν να βγάζει φωτο...

Αχ πέρασε η ώρα...σήμερα βαριέμαι πολύ στη δουλειά...σκέφτομαι ότι έρχεται το σαββατοκύριακο, έχω πάρει και άδεια για Δευτέρα - Τρίτη και μου έρχεται από τώρα να σηκωθώ και να φύγω...

Θα τα πούμε αργότερα κοριτσάκια μου! Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!!

Το κεκάκι μου βγηκε πολύ νοστιμο αν και τριβετε λιγο μάλλον επειδη δεν εχει αυγά. Ειπα και εγώ να το κάνω νηστισιμο για να ειναι και πιο ελαφρυ και μου ήρθε ο άντρας μου το βράδυ με γλυκάκια :-o:@).

Πάω να σας διαβάσω σιγά σιγά και τα ξαναλέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ESTE ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΠΡΟΙΚΑ Κ ΕΓΩ ΑΝΕΙΚΩ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΛΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΕΛΗΞΕΣ ΣΕ ΚΑΡΟΤΣΙ;

ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ Κ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΨΑΛΙΔΑΚΙ Κ ΒΟΥΡΤΣΑ Κ ΤΑ ΠΗΡΑ ΣΙΕΛ.ΡΟΖ ΕΧΟΥΜΕ.ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ.ΤΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΡΟΖ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΘΑ ΤΗΣ ΠΑΡΩ Κ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.

ΚΑΠΟΙΑ ΡΩΤΗΣΕ ΝΟΜΙΖΩ Η ΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΓΕΝΝΑΣ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ.ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΠΑΝΕΣ ΑΓΚΑΛΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΠΑΝΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΣΟΠΑΚΙ Κ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΕΞΟΔΟΥ(ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙ)Κ ΑΟΥΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙΣ ΕΓΩ ΕΙΧΕ ΠΟΡΤ-ΜΠΕΜΠΕ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ Κ ΜΙΑ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΛΙΚΝΟ ΔΕ ΘΑ ΧΩΡΑΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

etoimazomaste gia ksefouskoma kai eimaste pio xaroumenoi apo pote. Pros to paron bebaia i egkimosini einai abstaxth! ponous stin plath sti koilia priksimo trelo sta podia kai sinesthimatika anebokatebasmata! Aksizei omws ton kopo, perimenw pws kai pws na kratisw to aggeloudi mou stin aggalia mou. Euxomai monaxa na bgei gero kai ygies! kai se oles tis manoules pou perimenoume na exete enan anodino toketo kai ena gero mwraki!!

tis kalhteres mou euxes kai kalo kouragio stis liges hmeres pou meinane!

p.s lioste ston upno oso exete akoma perithorioooooooooooooooo :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...