Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

Este, ωραίο καρότσι, αισθητικά τουλάχιστον γιατί απο χαρακτηριστικά δεν έχω ιδέα :o

Για τις βέρες που λέγατε, εμεις στον πολιτικό δεν πήραμε, βέβαια μετά απο 4 μήνες κάναμε τον θρησκευτικό!Παντως δεν είναι απαραίτητες.

Κατερίνα, χρόνια πολλά!!Να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς!

Stedim, ίδιο ύψος έχουμε και περίπου ίδια κιλά, Εγώ ξεκίνησα απο 75 και τώρα είμαι 79 :oops: Στενοχωριέμαι λίγο γιατί μόλις προέκυψε η εγκυμοσύνη, είχα χάσει 23 κιλά και μου έμεναν άλλα 5, αλλά τι να γίνει...Μονο με τα ρούχα έχω φρικάρει, πρέπει να πάρω κανενα παντελόνι, πήρα ένα αλλά δεν φτάνει!

Κορίτσια σήμερα είναι ή τελευταία μου μέρα στη δουλειά...Πιστευα οτι θα καταφέρω να μείνω μέχρι τις διακοπές του Πασχα, αλλά δεν την παλεύω, έχω και κάτι τραβήγματα δεξιά χαμηλα αλλα και γενικώς δεν μπορώ να είμαι όπως πρέπει στο σχολείο...Δεν νιώθω καλά...

Φιλιά, θα τα πουμε και μετά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Este ωραίο το καρότσι, ανακάλυψα δε πως το κατάστημα αυτό είναι πολύύύ κοντά στο σπίτι μου... Δεν θα το σκεφτόμουν ποτέ!

Αριάδνη εγώ με 78 κιλά ξεκίνησα :oops::oops: κ εγώ είχα χάσει αρκετά πριν (εντολή ενδοκρινολόγου) αλλά χαλάλι. Επρεπε να χάσω κ άλλα, αλλά δεν καταφέραμε να κρατηθούμε με τον άντρα μου! :oops: Οσο είναι καλές οι εξετάσεις δεν με νοιάζει τίποτα... Όσο για το σχολείο καλά έκανες, δεν είναι τόσο εύκολη δουλειά όσο νομίζουν κάποιοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τι να πω που ξεκίνησα με 68 και έχω φτάσει 82? Και στις διακοπές ήμουν ακόμα πιο κάτω 65 κιλα με ύψος 1,73. Ο άντρας μου με ρωτάει συνέχεια αν θα γίνω πάλι όπως ήμουνα :lol::lol: Έτσι πιστεύω τώρα θα δείξει. Γενικότερα είμαι πολύ εγκρατής και ακόμα και τώρα για εγκυμονούσα δεν τρώω πολύ ούτε λαίμαργα. Τα πολλά κιλά τα πήρα στην αρχή που είχα τις αναγούλες και μόνο με γεμάτο στομάχι μου φεύγανε. Μόλις άρχιζε να αδειάζει πάλι αναγούλα. Οπότε τι να κάνω η κακομοίρα πήρα 14 κιλά :shock:

Σαν χρώμα ποιο σας αρέσει πιο πολύ από τα 4?

http://www.oneira.gr/index.php?dispatch ... ct_id=7423

http://www.oneira.gr/index.php?dispatch ... ct_id=3456

http://www.oneira.gr/index.php?dispatch ... ct_id=3459

http://www.oneira.gr/index.php?dispatch ... ct_id=3454

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το βυσσινο-μπορντο ειναι το δευτερο!!!! μου εκανε τρελη εντυπωση το χρωμα.... βρε με τα ιδια λεφτα βρισκεις και chicco και pegperego! αν παθει τιποτα το cam θα βρισκεις ανταλλακτικα??? ξανακοιτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα για βρες μου. Εγώ όλα αυτά που είδα peg perego και chicco είχανε πάνω από 500 ευρώ.

Άσχετο βάζω εδώ μία γκρι προίκα που έψαχνε κάποια κοπέλα (δεν θυμάμαι ποια :oops: ) http://fivi.gr/index.php?target=product ... t_id=30263

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας φουσκωκοιλιτσες τι μου κάνετε? Έφτιαξα γεμιστά σημερα καιρο ειχα να φάω και ήταν μιαμ μιαμ κάναμε μια βολτουλα πάλι με την μικρή το πρωί και έπεσε ξερή για υπνο. Ποσο μου αρέσει να περπατάω τώρα που έφτιαξε ο καιρός γιατι ολο μεσα ειχα βαρεθει με τον χειμώνα.

Νανσυ μυθος ειναι το κοβετε το γάλα με το κολύμπι, εγώ θηλασα 15 μηνες, οταν η μικρή μου ήταν 7-8 μηνών πήγαμαι διακοπές και έκανα μπάνιο στη θάλασσα κάθε μέρα και απο 10 μηνών την πάω βρεφική κολύμβηση οπου μπαινω μαζι της στην πισινα και πάλι δεν ειδα καμια διαφορά στον θηλασμο. Ακομα και για πιο μικρές ηλικιες ομως ξέρω οτι δεν υπάρχει θέμα, αφού την παραγωγή στην ρυθμιζει το μωρο οσο τραβάει βγάζεις.

Μαρια με το καλό η β επιπέδου, στο πρώτο αργει λιγο να ξεπεταχτει η κοιλιτσα, μη φοβάσαι μια χαρά θα εισαι.

Χριστινάκι περαστικά απο το μπουκωματάκι, και καλές ετοιμασιες για τον γάμο. Γέλασα και με τα μπαλκονια και η δικιά μου μαμά ετσι έχει μια μανια μη σου πω οτι θα κανει αυτά και μετά θα πιασει το σπιτι.

Κατερινα πολύχρονη να εισαι πάντα ευτυχισμένη! Τέλειος ο πριγκιπάκος σου!!

Σταυρούλα απο τα χρώματα δεν μου αρέσει το συνδυασμός των χρωμάτων στο πρώτο, το δευτερο μου φαινεται αρκετά σκουρο, το τελευταιο ωραιο και ουδετερο και το κοκκινο κλασικο χρώμα, μάλλον δεν σε βοήθησα :? .

Αριάδνη τελευταια μέρα δεν πειράζει που σταματάς πιο νωρις, θα ξεκουραστεις για την κοριτσάρα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORIΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΤΑΧΤΗΚΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ(Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ 3ΜΕΡΕΣ)ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΔΙΑΛΥΕΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Κ ΕΓΩ ΕΚΟΨΑ ΔΕΛΤΙΑ.ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑ ΤΖΑΜΠΟ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΘΩ ΤΟ ΦΥΛΛΟ.75ΕΥΡΩ ΕΔΩΣΑ ΠΑΛΙ.Κ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ Κ ΠΡΟΙΚΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ.ΒΡΗΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΠΡΟΙΚΑ ΣΕ ΣΙΕΛ ΜΕ ΤΗΣ ΣΑΝΤΥΣ ΕΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ.ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΠΛΥΣΙΜΟ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΤΙΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΤΗΣ ΣΑΝΤΥΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΙΑΔΝΗ.Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΧΕΙ ΠΑΝΤΑ..ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΡΟΥΧΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΩ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΛΑ;ΕΝΤΑΞΗ ΘΑ ΤΗΣ ΨΩΝΙΣΩ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ;(ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΚΑΛΩ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥΣ;

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

ΕΣΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΜΠΕΖ Κ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΠΕΖ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.

ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΒΕΡΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ Κ ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΒΑΛΑΝ ΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ Κ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΨΑΜΕ ΠΡΩΤΑ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟ Κ ΑΥΤΟΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΒΕΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΕΑΝ ΕΧΟΥΜΕ.

ΑΧ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ..

Κ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣ Κ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΒΟΜΒΑ

ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ 17 Κ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΟΛΑ Κ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Κ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΚΑΝ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΙ.

http://www.google.gr/imgres?q=ΠΕΡΠΕΡΕΓΟ+ΑΡΙΑ+ΤςΙΝ&um=1&hl=el&sa=N&biw=1536&bih=886&tbm=isch&tbnid=T4FqZC6-sZi7wM:&imgrefurl=http://www.eurekakids.net/en

ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΑΓΟΡΑΣΑ Κ ΕΚΡΟΥ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα βρήκα αυτό αν και περίπου στα ίδια έρχεται η τιμή απλά σου δίνει περισσότερα πράγματα και είναι και chicco που όσο να'ναι ισχύει αυτό που λες με τα ανταλλακτικά.

Για δες http://www.ebaby.gr/e-baby/aeyoi-oniooe ... smart.html

Νάνσυ ωραίο το καρότσι μεγειά. Καλά κάνεις και τα αποκαλείς με το όνομά τους. Ψυχούλες μου! Κι εγώ Στρατούλι θα τον λέω από δω και πέρα. Ζήλεψα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσεβουλα δεν πηραμε βερες στο πολιτικο κ ουτε δαχτυλιδι.πηγαμε με τα καλα μας τα ρουχα,τους δυο μαρτυρες την κολλητη μου κ τον κολλητο του αντρα μου..μετα πηγαμε για καφε κ μετα για σε ψαροταβερνα..στο θρησκευτικο θα παρουμε βερες κ απο οτι ειδα τιμες βρηκα σε λευκοχρυσο με 200ε περιπου..ουτε ανθοδεσμη πηραμε.μονο ενα κουτι γλυκα που κερασαμε εκει κ οσοι θα ερχοντουσαν σπιτι.αυτα.πολυ τυπικα παντως..απο αναγκη εγινε ο πολιτικος,λογου ασφαλειας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ζουζουνιτσες τι κανετε?

este μου δεν πιστευω οτι θα εχεις προβλημα να τα χασεις και να ξαναγινεις κορμαραααααααα και να σταματησει ο αντρουλης σου να σε ρωταει .................................εξαλλου δεν περασες ευκολα και τι αλλο μπορουσες να κανεις...........................απο τα χρωματακι θα πω το δευτερο

μαρια με το καλο να κανεις την β επιπεδου και να δεις το μωρακι σου

κατερινα να ειναι πολυχρονηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

χριστινακι περαστικουλιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αχ καγκουρακι μου γεμισταααααααααααααααααααααααα ποσο θα θελα ενα πιατακι χι χι χι χι χι χι χι

αχ νανσυ μου ειναι πολυ ωραια οταν μιλας για τα παιδακια σου και τα αποκαλεις με τα ονοματα τους κωνσταντινος λοιπον και αριαδνη ..............................πολυ ομορφο και το καροτσακι σας

αααααααααααα este μου και συ τωρα θα τον λες με το ονομα του σταυρος λοιπον ο δικος σου ειναι τελικα πολυ ομορφο οταν αυτα τα πλασματακια αρχιζουν να κανουν αισθητη την παρουσια τους και αποκτουν και ονοματακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα γεμίσουμε Στράτους ειπαμε!!!

Πασχαλιτσα χρονια πολλάααα!!!Να σε χαιρομαστε!

Εβαψα τα μαλλάκια μου...Τα εβαψα κανονικά και με κανονική βαφη..ελπίζω να μην έκανα μεγάλη βλακεία!!

Τα αραιωσα και λίγο γιατι ειχα γεμίσει μαλλουρα και ανανεωθηκα!!

Τωρα μου μένει να κάνω κι ένα ωραιο πεντικιούρ,κι ευχομαι να κρατήσει μεχρι τον Ιουνιο!Πολλά θελω ε???!!!!

Κοριτσάκια κι εμεις λέμε να πάρουμε βέρες για τον πολιτικο.Εμενα δεν με καιει η ιδεα,αφου δεν θα ευλογηθουν(κολλήματα..),αλλα ουτε και μονοπετρο έχω,γιατι να παιρνουμε αλλο δαχτυλίδι ΄τωρα και να ξαναπληρώνουμε βέρες του χρόνου.Τις παίρνουμε τώρα και ξεμπερδευουμε με αυτο το έξοδο τουλάχιστον.Στο kosmima.gr εχει ωραια κομμάτια.Σε όλες τις τιμές.Θα βρουμε σχεδιο να μας αρέσει και θα μας τις φτιάξει ενας γνωστός.

Κι εγω για perego καροτσάκι με βλέπω.Τα είδα χτες απο κοντα και μου άρεσαν πιο πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!

Epistrepsame apti bolta kai eimai kommatia. Apto prwi leipw. Piga sta prenatal alla den brika tipota apo auta pou ithela. Twra psaxnw na brw ena set sentonia me koubertaki gia tin kliniki. Isws parw auta pou brika sto neonato pou itan me ta forever friends. Den to iksera oti prepei na exoume sentonaki kai koubertoula stin kliniki, xtes pou piga na dw tin ksaderfi mou to eida! Eseis prwtomanoules pou den to kserete sas to lew, oxi oti den tha sas poun ti xreiazeste kai oi giatroi sas, alla na to kserete gia na psaxnete apo twra na agorasete.

Nancy sugxaritiria gia ta mwrakia sou, ta tairiakses telika, me geia kai to karotsi! E re paidi mou kai esu kathe fora pou pigaineis sto giatro lege tou oti exeis ena pono ekei xamila kai na balei ton kolpiko na dei an einai ola kala.xixixi

Tseboula egw ston politiko den pira beres. Den xreiazesai tipota.

Pasxalitsaki xronia polla na ta ekatostiseis!!!

Este mou aresei to deutero kai to trito, alla h Aleka exei dikio, egw tha parw chicco kai kanoun toso kai ligotero. Psakse to Chicco living h to Chicco enjoy fun.

Nancy to eida auto to karotsi simera sta prenatal!!! To sxoliasa kiolas ston antra mou, mou arese polu, me geia!

Lia mou egw ta bafw me futiki apo to farmakeio kai exw paratirisei oti krataei pio polu h bafi! Wra mou einai kai emena na perasw mia bafi!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou, exthes telika den katafera na sxoliaso :oops::oops:

Nansy xairomai pou einai kala ta didumakia sou , ena kai ena teleiaaaaaaaa :ymparty::ymparty:

me geia to karotsi kai ego auto thelo na paro se kafe/mpez alla o antras mou to thelei se mple. kai ego thelo na pao na psoniso alla perimeno na plirothoume grrrrrrr :oops: liga pragmata exo parei kai agxonomai! meta to pasxa tha pame na paraggeiloume tis kounies kai to karotsi.

Pasxalitsaki xronia sou polla kopela mou oti epithumeis kai me to kalo na erthei i zouzouna sou! :D:ymparty:

exo pathei altsxaimer ithela na sxoliaso kai alla alla den thumamai :o:oops:

ekana uperixo sta nefra simera kai sto deksi nefro exo mia elafria diatasi kai mou eipan oti einai apo ta mora pou piezoun to nefro mou. tha to deikso kai ston giatro mou na mou pei kai ekeinos!

ego prin meino egkuos eimoun 59 kila me 1.69 upsos. tora eimai 73. 14 kila se 5 mines polla den einai???? o giatros mou den mou exei pei tipota gia ta kila mou, oute posa boro na paro!!! tha ton rotiso otan tha ksana pao.

an thumitho kati allo tha ksana sxoliaso :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γυρισα απο τον γιατρο..η μπεμπα εινα μια χαρα με το κεφαλι προσ τα κατω..ειναι 1370 γμρ.μου ειπε οτι θα πηγαινω καθε 15 μερες,στον 8ο μηνα καθε 10 μερες κ στον 9ο καθε βδομαδα γιατι το μωρο λεει ειναι βιωσιμο..οσο για την τιμη?1400ε ο γιατρος κ 800 η κλινικη για 4κλινο με καρτα ανεργιας. σας φιλω ολες,τα λεμε αυριο το πρωι με το καλο.. :-*:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia!!!!

Molis agorasa karotsi! Loipon, ithela to Trio Living tis Chicco. Edw se ola ta magazia to ebriska 690.00.

Sto internet to pio ftino pou eixa brei stin Ellada itan 619.00 kai eftane ews 690.00 + ta metaforika.

Kai twra mpika se ena Italiko site (h chicco einai italiki etairia) kai to brika 440.00!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Me ta metaforika mou bgainei 499.00!!! Elpizw na min ekana patata pou to peira apto ekswteriko...pantos ta diabasa ola kai einai akribws to idio.

Este mou koitakse kai esu auto to site, mporei na breis kati pou theleis.

Auto peira se xrwma lila me gkri, sas aresei?

http://www.babystoreisernia.it/lang-en/ ... hicco.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ ειμαι και πάλι πως και γράψατε τοσα λιγα απο το μεσημέρι.....

Νάνσυ με γεια τα πραγματάκια για τα ζουζουνάκια σου, εμένα μου αρεσει που τα αποκαλεις με τα ονοματά τους. Οσο για τα ρουχαλάκια μη το σκεφτεσαι οτι θα φοράει πάντα τα δευτερα στο κάτω κάτω ποσο έχουν φορεθει τα βρεφικά ρουχαλάκια.

rapanaki να σου στείλω γεμιστά πολύ ευχαρίστως!

Αμαλια με γεια το μαλλάκι, αναναιώθηκες βλέπω.

beboula πιέζουν τα μικρά τα νεφρά σου να δεις τι θα σου πει και ο γιατρος ολα καλά θα ειναι

Μαράκι μεγάλωσε η κοριτσάρα σου ειναι και με το κεφαλάκι προς τα κάτω και έτσι να μεινει μεχρι τέλους.

Ελενα καλοριζικο το καροτσάκι πολύ μου αρεσει και το χρώμα τέλειο και τα χρήματα καλύτερα απ΄ότι εδώ

Καληνύχτα κοριτσάρες !! :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;; Εγώ καλά είμαι! Πλησιάζει και το ΣΚ και νιώθω ακόμα καλύτερα!!!!! Πλησιάζει και το Πάσχα και νιώθω πολύ πολύ καλύτερα :lol::lol::lol::lol: Πλησιάζει και το καλοκαιράκι και νιώθω ΤΕΛΕΙΑ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Νάνσυ μου δεν έχω ακούσει κάτι περί θηλασμού και κολύμβησης..Γιατί όμως να κόβεται το γάλα;;;Γενικά με την κολύμβηση ή με το χλώριο συγκεκριμένα;;; Ρώτα καμιά σύμβουλο θηλασμού να είσαι σίγουρη..Όσο για τα κιλά δεν κάνω δίαιτα. Απλά προσέχω να μην τρώω σαβούρες και γενικώς να μην τρώω μετά τις 9 το βράδυ..Αυτό έκανα μόνο μια μέρα (χτες) και το έχασα το μισόκιλο που ήθελα..Δε σκοπέυω να χάσω άλλα..Να διατηρηθώ θέλω. Απλά ήθελα να είναι στρογγυλά τα +5 κιλά που έχω πάρει:lol::lol::lol::lol::lol: Όσο για την κούραση δεν ισχύει για μένα ότι θα χάσω κιλά γιατί όποτε κουράζομαι πολύ θέλω να τρώω συνέχεια :lol::lol: ..

Μαρία καλή επιτυχία στη Β Επιπέδου το Σάββατο!!! Όσο για την κοιλιά δεν έχει σχέση το μέγεθος με το τι μωρό θα βγάλεις..Εγώ πάλι πιστεύω ότι καλό είναι να μη βγει κανένα μεγάλο μωρό ώστε να είναι και ευκολότερος ο τοκετός ;);)

Αλέκα μου χρυσοχέρης ο άντρας σου! Μπράβο! Όσο για το κρουασανάκι που έφαγες από την ώρα που το διάβασα δεν μπορώ να το βγάλω από το μυαλό μου...Με πραλίνα ήταν =p~=p~=p~=p~ ;;;;;;;;

stedim αυτό προσπαθώ. Να μην πάρω άλλα κιλά για πολύ καιρό ακόμα...Το μισό κιλάκι ήθελα να χάσω που πήρα από βλεκεία μου το ΣΚ που πέρασε..Το έχασα και τώρα απλά προσπαθώ να διατηρηθώ!

Αριάδνη σε ζηλεύω πολύ που είναι η τελευταία σου μέρα στη δουλειά! Τέλεια! Ανυπομονώ να σταματήσω κι εγώ!

este από τα χρώματα που έβαλες προτιμώ το πρώτο και το τρίτο. Το μπορντό δεν μου αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ....Παλιομοδίτικο....

Μπεμπούλα μάλλον πολλά είναι τα κιλάκια που έχεις βάλει για την εβδομάδα που είσαι...Ρώτα το γιατρό γιατί στο τρίτο τρίμηνο μπαίνουν ακόμα πιο εύκολα τα κιλά.ίσως σου δώσει κάποια διατροφή..Το καλό είναι ότι ξεκίνησες με λίγα κιλά. Εμένα με ζυγίζει κάθε φορά και αυτό με αγχώνει και έτσι συγκρατούμαι!

Delphine πολύ καλά τα νέα σου με τη μπεμπούλα! Τέλεια! Και οι τιμές πολύ καλές! Με το καλό να γεννήσεις το κοριτσάκι σου!

Έλενα πολύ όμορφο το καρότσι σας! Με γεια!

Αυτό που προτείνω για τα καρότσια είναι να μην είναι πολύ βαριά..Εγώ είχα πάρει το bebe comfort στον Πάνο το 3 σε 1, έδωσα κοντά 1000 ευρώ και ήταν τόσο βαρύ που κάθε φορά που έπρεπε να το βγάλω από το πορτ μπαγκάζ ή να το βάλω δεινοπαθούσα :?:?:? Όταν μεγάλωσε και του πήρα το μακ λαρεν το κατευχαριστήθηκα! Άλλη αίσθηση ακόμα και στην οδήγηση!

Λία με γεια το μαλλί! Τον τελευταίο καιρό σκέφτομαι κι εγώ συνέχεια να αλλάξω αλλά κολλάω..Έχω πολύ μακριά μαλλιά σε ίσια γραμμή (ούτε μύτες, ούτε φράτζες, τίποτα)..Επίσης δεν τα βάφω (γενικώς δεν τα βάφω, όχι λόγω εγκυμοσύνης) και είμαι ίδια εδώ και πολύυυυυ καιρό..Σκέφτομαι λοιπόν για φρατζούλα και λίγες μυτούλες αλλά κολλάω γιατί μου αρέσουν έτσι τα μαλλιά μου και φοβάμαι μήπως το μετανιώσω και επίσης το καλοκαίρι τα αφήνω καμιά φορά σγουρά (γενικώς συνέχεια τα ισιώνω) και φοβάμαι ότι η φράτζα θα μου σπάσει τα νεύρα...ΟΥΦ..Σας έπρηξα αλλά ήθελα κάπου να πω τον πόνο μου :lol::lol::lol:

Πολλά φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κσλημερα κοριτσια!πρωι πρωι σημερα 7:00....ελενα μεγια το καροτσι..πολυ ωραιο ειναι!! ανθη κ εγω χαιρομαι που επιτελους ερχεται το καλοκαιρι..ανοιγουμε τα παραθυρα κ ειναι χαρα θεου στο σπιτι με το ηλιο μεσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φουσκίτσες :D . Εγώ σήμερα είδα ένα πολύ έντονο και περίεργο όνειρο και ξύπνησα περίεργα ψυχολογικά. :|

Ελενα 59 ευρώ μεταφορικά έχει πωπω πολλά είναι. Το cam είχε 426 ευρώ το 3 σε 1 το οποίο το έχω δει από κοντά στο Λητώ το είχε μία κοπέλα και μου άρεσε σχεδόν όσο το perego. Για τα chicco δεν τρελαίνομαι εμφανισιακά, τώρα πρακτικά δεν ξέρω πόσο εύχρηστα είναι και βολικά. Το μόνο που βρήκα ελάχιστα φθηνότερο είναι το chicco trio scoop το οποίο με τα μεταφορικά έρχεται στα 411 ευρώ, αυτό http://www.ebaby.gr/chicco-1-2-3-4-5-6- ... cco-1.html Μετά στην ίδια τιμή με το cam έρχεται το enjoy fun μόνο που δίνει επίσης ένα ρηλαξ, ένα μάρσιπο και ένα καθισματάκι τραπεζιού σε αυτή την τιμή μαζί και είναι αυτό http://www.ebaby.gr/e-baby/aeyoi-oniooe ... smart.html και στο ανατέλλω πάλι το enjoy fun το δίνει 429 ευρώ. Περίπου ίδια τιμή δηλαδή. Επίσης, στο Λητώ το inglesina zippy free (το οποίο δεν ξέρω αν είναι καλό) το δίνει 439 ευρώ. Μέχρι εκεί δεν πάω πιο πάνω σε τιμή. Πιο κάτω ναι πιο πάνω όχι :lol:

Κατερίνα κι εγώ θέλω γεμιστάααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares mou kalimeroudiaaaaaaa :D den tha sxoliasw polla mpainw mono kai mono na sas diavasw twra pourno pourno pou prolavainw kai tha ta poume analytika se 2 meroules!!!edw ola vainoun kalws!!!shmera de eimaste ston pyreto twn etoimasiwn kai twn mageirematwn!!kai fysika ta klarina paizoun apo nwris dioti politikos ksepolitikos emeis sto soi mas theloume na to glentisoume!!!opote kai sta dika sas oses eleytheres yparxoun!!to nini mallon exei katalavei tin anampoumpiula kai kathe mera stis 4.30 to klsimerwma me ksipnaei!!xaxaxaxa xalali tou den peirazei as poume oti to glentaei mazi mas!! ;););)

pasxalitsa mou xronia sou polla na ta ekatostiseis kai me to kalo kai to koritsaki sou na ta xairesai ta paidakia sou psixi mou!!

elena megia to karotsi glukia mou kalotaksido!!

de thymamai polla na sxoliasw alla sas skeytomai kai sas filw oles polu!!!kalimeresssssssssssssssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΙΑ ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΝΟΜΙΖΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΕΦΑΓΑ ΜΟΛΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ...

ΑΡΙΑΔΝΗ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ....

ΝΑΝΣΥ ΜΕΓΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ Κ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ...ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΤΑ ΦΟΝΑΖΕΙΣ ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩ...

ΛΙΑ ΟΝΤΩΣ ΘΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΣΤΡΑΤΟΥΣ Κ ΕΓΩ ΣΤΡΑΤΟ ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ, ΜΕΓΙΑ Η ΑΝΑΝΕΩΣΗ...

ΕΣΤΕ ΔΙΚΑΙΟ ΕΧΕΙ Η ΑΛΕΚΑ Κ ΕΓΩ ΤΕΤΕΙΟ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΣΕ CAM ΒΡΗΚΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ... ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟ ΠΡΕΝΑΤΑΛ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=12207 ΤΟ ΕΧΕΙ 415 ΣΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΕ ΜΠΕΖΟΠΩΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΤΙΣ CAM.. ΑΜΑ ΤΟ CHICCO ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΡΙΛΑΞ Κ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΕΙ Κ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ Κ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ....

ΕΛΕΝΑ ΜΕΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΩΡΑΙΟ Κ ΤΟ ΧΡΩΜΑ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ..

ΜΑΡΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΛΟ ΚΑΤΩ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕΤΑ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΤΣΙ...

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ Κ ΕΓΩ ΖΗΛΕΠΣΑ ΤΑ ΓΕΜΙΤΣΑ Κ ΕΓΩ ΘΕΛΩ

ΒΕΒΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΠΙΕΖΟΥΝ ΤΑ ΝΕΦΡΑ Ε ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...

ΧΤΙΝΑΚΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕ Ο ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΤΕΛΙΚΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...