Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νανσυ αν αυτό το εξόγκωμα δεν σου αρέσει μέσα στο δωμάτιο καλύτερα να μην το τονίσεις βάζοντας την ταπετσαρία. Στο λέω γιατί έχω κι εγώ εξόγκωμα και αν είναι έτσι δεν θα το τόνιζα. Άσε που θα φαίνονται σαν μπαλώματα. Να σου πω την αλήθεια τότε που μας είχες δείξει την ταπετσαρία ναι μεν μου άρεσε σαν σχέδιο αλλά είχα σκεφτεί ότι είναι υπερβολικά απαλή. Αλέκα η ταπετσαρία είναι ναι μεν απαλή αλλά το χρώμα που θα βάλει από κάτω είναι έντονο. Οπότε χωρίζοντάς το με μία ωραία μπροντούρα με στοιχεία που έχει μέσα η ταπετσαρία (Νανσυ αν θες ξαναβάλε photo να την θυμηθώ ακριβώς) θα δείχνει πολύ ωραίο. Επίσης, αντί να το βάψει μονόχρωμο κάτω από την μπορντούρα μπορείς να κάνεις μία ριγέ τεχνοτροπία με κάθετες ρίγες όπως είδα μία ταπετσαρία του γκιγκιρη αλλά όχι ταπετσαρία εσύ να το κάνεις με μπογιά. Κάτι τέτοιο http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2 ... alNumber=4 αλλά φαντάσου το μπλε/σιελ με ροζ αντί να χωρίσεις τον ένα τοίχο μισό γαλάζιο και τον άλλο μισό ροζ. Έτσι κάνεις έντονο το από κάτω, μπορντούρα και η απαλή ταπετσαρία από πάνω θα είναι σούπερ.

Αλεκάκι ούτε αυτή η κουρτίνα μου αρέσει γιατί κάνει σαν τιρκουαζ όχι γαλάζιο και δεν μου αρέσει αυτό το πιάσιμο γιατί κάνει λίγο παλιακό. Μου αρέσει το πλαινό πιάσιμο. ΑΝ πας στις photo μου περίπου όπως έχω πιάσει την δική μου κουρτίνα σχετικά loose.

Εγώ σήμερα ξύπνησα με πόνους στην πλάτη και χτες το βράδυ με πονούσε αλλά σήμερα περισσότερο. Τις 2 τελευταίες μέρες με ταλαιπωρούν και μένα οι καούρες. Αν έχω και σήμερα θα δοκιμάσω το γάλα που είπατε γιατί με το νερό χτες δεν γινότανε τίποτα. Χτες κάναμε καραοκε με το άντρα μου για να τραγουδήσουμε στον μπέμπη αλλά δεν είχε και ιδιαίτερες αντιδράσεις, μάλλον δεν του άρεσαν οι φωνές μας :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia....

anthi mou den exw parapono to manio katharo mou to afinei alla tsatizomai pou kanei otan kanei ta malia tou ta brexei k ta skoupizei me tin petseta me apotelesma h petseta moniimos einai me duo palames stamparismenes.... oso gia ta rouxa otan prwtompikame sto spiti ta evgaze ta diplone k ta evaze stin akri twra apla ta petaei sto krevati.....

este wraio auto me tis riges alla den nomizw na tairiaksei me tin tapetsaria etsi opws tin thimamai....ektos nansy ama kaneis riges me tin tapetsaria gia na min einai se oli tin epifania tou toixou....

na kanw egw mia asxeti erwtish emeis pou tha gennisoume iounio ti fanelakia k kormakia tha paroume makrimanika, kontomanika h amanika? k kaltsakia tha xreiastoun polu mikra? (min gelasete) exw apories se poion tha tis pw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!Με ήλιο ευτυχώς!

Este τί ωραία ιδέα το καραόκε!

Ανθή εγώ έκανα καμπύλη αρχή-αρχή και τώρα θα ξανακάνω, αν και ήταν καλή! Όσο για το γιατρό, μένω σε χωριό και είμαι απο Πάτρα, όπου έχω τη μαμά μου και σπίτι.Επίσης ο γιατρός μου είναι εκεί!Οπότε εκεί θα πήγαινα!Τις περισσότερες φορές το συνδυάζω και μένω και κάποιες μέρες εκεί και όταν θα μπώ στον μήνα μου, θα εγκατασταθώ εκεί και θα...περιμένω!

Lia και γώ 2 μήνες νομίζω είναι, όπως σου είπε και η Μαρία.

Maxim και γώ τις ίδιες απορίες έχω για τα κορμάκια και τα φορμάκια...Λογικά υποθέτω κοντομάνικα...(βέβαια εγώ γεννάω Ιούλιο)

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαντάζομαι και κοντομάνικα και αμάνικα φορμάκια γιατί μετά τον Ιούνιο έρχεται ο Ιούλιος ακόμα πιο ζεστός :) οπότε και τα αμάνικα θα χρειαστούν σίγουρα. Τα H&M έχουν καλά υφάσματα ή μήπως να προτιμήσω κανένα mothercare? Ariadni ναι είναι τέλειο το καραοκε έχουμε κάνει πολλές βραδιές και με φίλους σπίτι. Καθότι ψωνάρες έχουμε στήσει ολόκληρο ηχοσύστημα για το καραόκε με σύνδεση μίκτη για να μπαίνουν τα μικρόφωνα και σύνδεση με τον ενισχυτή για να βγαίνει ο ήχος από τα ηχεία. Είναι κόλλημα :D:oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xthes pou piga k eida sta h&m eixe diafora alla den eixe polu poikilia k apo poiotita htan kinezika k tourkika emena kati kaltsakia mou aresan polu alla den pira gt den iksera ti noumero na parw... mikra? h ligo pio megala gia septemvri? exei wraia formakia k sta carefour k apo poiotita kapoia htan kali apoti eida.... karaoke paizame k emeis sto playstation.... plaka exei...

gia tis kaoures este mou den kserw na sou pw gt den exw.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!!!!!!

Mpike h anoiksi epitelouuuuuusss!!

Eipe oti mallon tha meinei etsi kalws apo edw kai pera! Ante na ksemouxliasoume ligaki!!

Anthi mou makari na einai kala ta apotelesmata me tin kampuli giati den uparxei periptwsi na tin ksanakanw. Auto itan sa kineziko basanistirio a la elliniko!!

Anthi mou se parakalw grapse mou pws perneis ta tanila giati auti h zaxi sto farmakeio ebgale tis odigies gia na dei ti leei gia tin egkumosuni kai meta den mou to ksanabale mesa. Kai piga kai egw na diabasw xtes bradu gia na to arxisw kai den iksera pws!!

Kathe bradu to perneis? Se poso nero to dialueis kai einai kruo nero h zesto??

Elpizw na min einai san auta pou se pianei kopsimo tin alli mera sta kala kathoumena kai se kanei na trexeis!!

Este exw kai gia sena mia erwtisi, auti ti monwsi pou bazeis me to ksulo legame na tin kanoume kai emeis, mesa apto ksulo bazete ntaou?? To problima einai oti emena gurw gurw apto tabani exei auto to gupsino pou bazane palia kai episis oi kourtines exoun diadromous enswmatwmenous sto tabani pisw apto gupsino. Ekei den kserw ti kanoun. Meta legame pou na ksekiname twra tetoies douleies...isws to kanoume argotera de kserw. To exei kanei o petheros mou me ton antra mou sto xwrio pantws kai einai kalo, to mono pou de m'aresei einai to skouro ksulo giati skotiniazei polu to spiti, an tha to kanw kai egw tha to kanw me anoixto xrwma.

Den sas diabasa oles giati den prolabainw. Ola auta pou bazete kai blepw polu wraia, ante na dw kai gw pote tha ksekinisw.

A! Eida se ena site sto Anatello ena karotsi 3 se 1 me 295 eurw! Ithela na rwtisw opoios exei parei to 3 se 1 an auto sas fainetai kalo. Aleka an prolabeis esu pou ksereis apo auta rikse mia matia se parakalw.

Filia se oles tis koilitses!

Apolauste ton kairo!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι καλημέρα, για την μόνωση θα βάλουμε διπλή φελιζολ και πετροβάμβακα. Για τους διαδρόμους που έχουν οι κουρτίνες θα σου πει ο μάστορας πως θα τις κάνει. Μπορεί να τις βγάλει τελείως και να βάλεις κουρτινόξυλο μετά (εγώ τα προτιμώ τα κουρτινόξυλα). Ξύλο δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα. Οι επιλογές μας είναι σουηδικό (που είναι και το πιο οικονομικό), δρυς και δεσποτάκι. Τα τελευταία 2 είναι τα πιο ωραία αλλά και τα πιο τσουχτερά σε τιμή. Χτες μας έφερε και δείγμα σουηδικό με 15αρι φάρδος τάβλας και τα δοκάρια δεν θα φαίνονται θα είναι από πάνω. Το είχε βάψει κιόλας με διάφορα χρώματα και μου άρεσε περισσότερο το άσπρο. Ήταν τέλειο και πολύ φωτεινό. Επίσης, τα χρώματα δεν μυρίζανε καθόλου είναι οικολογικά. Τέλος, δεν θα έχει πολύ φασαρία γιατί θα πάρει τα ξύλα θα τα τρίψει θα τα βάψει στο μαγαζί και θα τα φέρει έτοιμα εδώ μόλις ξεμυρίσουν για να τα τοποθετήσει. Εμείς θα βάλουμε και σποτ και θα δείχνει ακόμα πιο φωτεινό. Κάπως έτσι μόνο που θα γίνει ίσιο το ξύλο δεν θα κάνει αυτές τις καμπύλες. http://www.tsoumanisnikos.gr/img/inner/room8.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές μου!

Τι μου κάνετε???

Νομίζω πως βρήκα κάτι που ανακουφίζει λίιιιιγο την καούρα μου.Δηλαδη απο εκεί που θέλω να βάλω τα κλάματα και δεν μπορω να ξαπλώσω λιγότερο απο 90μοιρες :) ,με ανακουφίζει λίγο.Κι αυτό είναι ο χαλβάς με ταχίνι!Δοκίμασα και με ταχίνι σκέτο αλλα δεν έγινε τιποτα,μη σου πω χειρότερα.Πρέπει να βρώ λύση γιατί έχω τσακίσει μπουκάλες γκαβισκον κι έχει αρχίσει να μη με πιάνει και πολυ πια...

Αποφάσισα αυτοκόλλητα!Θα πάρω αυτα!!http://www.cosycorner.gr/el/category/%CF%83%CE%B5%CF%84-%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%BA%CF%8C%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CF%84%CE%B1-%CF%84%CE%BF%CE%AF%CF%87%CE%BF%CF%85/%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CF%80%CE%AD%CF%84%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B6%CE%BF%CF%8D%CE%B3%CE%BA%CE%BB%CE%B1/ Τα έχει και ο αδερφός μου στα δικά του και είναι όμορφα.

Εριξα μια ματια στα H&M online κι εχει ωραία ρουχα για νινάκια αλλα αν του πάρω 2 μηνων θα του είναι τεράστια λέτε?Θα προλάβει να τα φορέσει μεχρι σεπτεμβρη ε????Είναι ένα θέμα να γεννας Ιουνιο!Ειναι ναι μεν σουπερ εποχη,γλιτωνεις τις ζεστες και δεν κρυωνει και το μωρο,αλλα δεν ξέρεις τι καιρο θα έχει και τι να πάρεις τελικά.Κι εγω σκεφτομαι ,τι να του πάρω για ρουχαλάκι εξόδου.

Κι άλλη απορία για τον πολιτικό!Το δημοσιευω μια φορα,σε μια εφημερίδα και απλα παιρνει απο ενα φύλλο ο καθένας για να καταθέσει,'Η πρεπει να το δημοσιεύσουμε σε 2 διαφορετικές εφημερίδες??Χαζη ερώτηση??Πεταξα τουβλο? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ.ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΚΑΝΑ Η ΤΡΕΛΗ;;;;;;;ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ!!ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΘΑ ΜΕ ΜΟΥΤΖΩΝΟΥΝ ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΥΡΑΣΑ ΤΟΣΟ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΦΤΥΣΑ Κ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ ΠΑΛΙ!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΟΚΑΡΑΚΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΤΟΙΧΟ Κ ΒΓΗΚΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ(ΤΕΛΙΚΑ ΜΩΛΙΣ ΜΠΕΙ Η ΚΟΛΛΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ)ΕΝΤΥΣΑ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟΙΧΟ ΤΟ ΠΟΡΤΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΑΡΙ Κ ΤΕΛΟΣ ΕΝΤΥΣΑ ΤΟ ΜΕΣΑΙΟ ΦΥΛΛΟ ΤΗΣ ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ Κ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΓΟΡΙΣΤΙΚΗ.ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΕΛΙΚΑ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ.ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΑΨΙΜΟ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΨΟΥΜΕ ΤΟ ΦΥΛΛΟ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ 20 ΕΤΩΝ.ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΑ ΠΗΓΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΟΥ ΕΓΙΝΑΝ 2 -3 ΖΑΡΕΣ ΑΛΛΑ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΚΑΚΟ.

ΛΟΙΠΝΟΝ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ Κ ΕΝΑ ΟΝΤΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Ο ΤΟΙΧΟΣ ΘΑ ΒΑΦΤΕΙ ΑΠΑΛΟ ΡΟΖ Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΘΑ ΒΑΦΤΕΙ ΑΠΑΛΟ ΓΑΛΑΖΙΟ.ΤΩΡΑ Ο ΤΟΙΧΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΛΕΩ Κ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΓΙΑΤΙ Η ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΡΟΖ.ΑΥΤΑ!Κ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΔΡΑΚΙΑ ΜΑΚΡΟΣΤΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ 4-5 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΕ ΡΟΖ ΚΑΙ ΓΑΛΑΖΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΡΑΦΑΚΙΑ ΕΙΔΗ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΖ ΓΙΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΡΚΟΥΔΙΑ ΤΟΥΣ.ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΡΟΖ ΓΑΛΑΖΙΑ.ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΩ ΡΑΒΕΙ Η ΜΑΜΑ Κ ΘΑ ΠΑΡΩ ΥΦΑΣΜΑ.ΕΧΩ ΤΟ ΑΠΟΜΕΣΑ ΗΔΗ ΓΑΛΑΖΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΓΙΑ ΑΠΕΞΩ.

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΚΑΚΙ.ΜΑΚΡΙΜΑΝΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΒΟΛΕΨΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ Κ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΑ ΕΒΑΖΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΛΕΨΑΝ ΠΟΤΕ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΤΗΣ ΒΑΛΩ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΣΚΕΟΑΖΕΤΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ Κ ΑΥΤΟ ΣΤΑ ΠΟΛΥ ΚΡΥΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo nansy na mas valeis k fwto otan to vapseis na to doume pws vgike...katse omws twra ksekourasou gai na min se moutzwnoun ta didimakia...

lia emeis pou ton gamo ton kaname sto xwrio k ta xartia tou antra mou einai ekei, apo kei den zhthsan efhmerida emena pou ta xartia einai thessaloniki mou zhthsan k kaname mia dhmosieush... opote ama exete sto idio meros ta xartia sas mia dhmosieush tha kaneis..... sta h&m pou eida ta moumerakia den einai k polu megala opote ama pareis ta 0-3 pou exei tha ta valei pisteuw mexri septemvri...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΖΑΜΠΟ ΤΑ Η&Μ;ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΖΑ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΖΑ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΜΩΡΑ ΚΟΙΤΑΖΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΣΑΝΤΥ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ μεγειάααααααα. Εύχομαι με το καλό να το ευχαριστηθείς κι εσύ και τα διδυμάκια. Κι εγώ ένα περίεργο πράγμα μόλις ζοριστώ αρχίζει ο μπέμπης και με χτυπάει λες και μου λέει σταμάτα. :lol::lol: Κι εγώ δεν έχω κοιτάξει στα H&M τα σχεδιάκια αλλά είναι πολύ οικονομικά. Μόνο για μένα πριν μείνω έγκυος ψώνιζα και τώρα maternity. Αν πάω από βδομάδα θα ρίξω μία ματιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ;;;;

ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΑΖΕΥΑ ΤΟΝ ΧΑΜΟ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΙΛΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ Κ ΝΑ ΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ.ΛΕΩ ΕΝΤΑΞΗ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΩ.Κ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΙΑ ΜΥΡΩΔΙΑ......ΨΑΧΝΩ ΨΑΧΝΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΛΕΩ ΣΚΑΤΑ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΟΥΝ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ Κ ΕΙΧΕ ΧΕΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΑΚΙ ΤΗΣ!!!!!!!!!ΜΙΑ Κ.....ΔΑ!!

ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΣΚΥΛΙ ΝΑ ΧΑ ΜΕΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!ΧΑΧΑ

ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑ Ε;ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τι πλάκα που έχουν μωρέεεεεε. Μπελάς μεν αλλά ωραίος μπελάς.

Λία την ζούγκλα θα κάνω κι εγώ αλλά τον τοίχο θα τον βάψω διαφορετικά από την φωτογραφία του cosycorner.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΗ ΣΑΣ ΟΤΙ ΕΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΒΓΟΥΝ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΕΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΑΦΗΣΟΥΝ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟ ΕΑΝ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΧΑΜΗΛΑ!Κ ΑΠΟΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΧΑΜΗΛΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΑΝ ΔΕΝ ΦΘΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΤΟ ΣΚΑΜΠΟ ΤΗΣ...

ΣΤΗΝ ΔΙΠΛΑΝΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ Κ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΝΑ ΤΙΣ ΚΟΛΛΑΕΙ ΑΛΛΟΥ..

ΚΑΛΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ..ΠΤΩΜΑ ΝΟΙΩΘΩ ΤΩΡΑ ΑΦΟΥ ΜΕ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΑΡΑΧΤΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Τι κάνετε κοριτσάκια?

Αχ κορίτσια τέλεια τα ψώνια σας, ζαχαρώνω τόσο τα δωμάτια που βλέπω... Αχ...

Αχ αυτοί οι άντρες... Εμένα ο κακομοίρης θέλει να βοηθήσει, αλλά έρχεται αργα από τη δουλειά κ πτώμα... Τον λυπάμαι... βέβαια κ εγώ δεν έχω βοήθεια από κανέναν, αλλά μέχρι τώρα τα καταφέρνω!

Μαρία που ρωτούσες για την κοιλίτσα, ΣΗΜΕΡΑ πρώτη φορά με ρώτησαν εδώ στο πανεπιστήμιο αν είμαι έγκυος! Μέχρι τώρα τίποτα!

Πασχαλιτσάκι ελπίζω να μην εννοείς ότι τα 34 χρόνια είναι πολλά, ε? Ααα, κ εγώ 34 γίνομαι το Μάιο!!!

Βικάκι μην αγχώνεσαι... Ξεκουράσου κ όλα θα πάνε καλά!

Κοκόνα περαστικά σε όλους!

Maxim την ίδια απορία είχα κ εγώ... μάλλον κοντομάνικα. Κ καλτσάκια ίσως χρειαστούν 1-2 ζευγάρια, παρόλο που θα είναι καλοκαίρι, ε? Εμείς το Σάββατο θα πάμε για τα πρώτα ψώνια, φορμάκια κ τέτοια... Η μαμά μου μου θύμισε πως κάποια-γκουχ-γκουχ-γεννήθηκε πρόωρη... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου, έβγαλε ήλιο και βγήκαμε βολτα με την μικρή σήμερα πήγαμε κούνιες και ευχαριστήθηκε παιχνιδι. Λένε θα φτιάξει σιγά σιγά ο καιρός αν και άκουσα οτι κατα τις 25 Μαρτίου θα έχει πάλι κρύο. Για να δούμε...

Για τα ρουχαλάκια που ρωτήσατε κοντομάνικα να πάρετε και εσεις του Ιουνίου θα χρειαστειτε και αμανικα ισως για Αυγουστο. Μην πάρετε τα 00 καλύτερα 0-3 και ας ειναι λιγο μπολικα στην αρχή. Την κορη μου την γέννησα Δεκέμβριο και αν και χειμώνας της φοραγα πάντα κοντομάνικο κορμάκι και μακρυμάνικο ολοσωμο φορμάκι απ εξω. Μακρυμάνικο απο μέσα της φόραγα μονο οταν πηγαιναμε σε κάποιο σπιτι που ήξερα οτι ήταν πιο κρύο απ το δικό μας. Γενικά να ξέρετε οτι τα μωρά ζεσταινονται περισσοτερο απ΄οτι εμεις και καλο ειναι να τα ντύνουμε αναλογα με το οτι φοράμε και εμεις.

Νάνσυ εισαι απιστευτη βάλε μας φώτο και ξεκουράσου γιατι τα διδυμα θα σε ταράξουν στις κλωτσιές για να κάτσεις λιγάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este mou euxaristw gia tin leptomerestati perigrafi! Etsi pou to blepw sti fwto fainetai teleio!

Emeis balame sto xwrio skouroxrwmo kai skotiniase polu alla to aspro fainetai polu wraio!

Den kserw alla twra den apofasizw na to kanw giati lew twra na bazw mpros tetoies douleies kai pote tha etoimastw gia to mwro. Alla esu kala kaneis kai tha to kaneis twra na ksemperdeueis! Emeis tha to kaname pio polu gia ti monwsi giati to spiti einai palio kai den exei monwsi, einai kruo to xeimwna kai san saouna to kalokairi. Leme na baloume ena monotiko stin taratsa apo panw alla den kserw an tha kanei kai polu douleia auto, giati gia na kaneis kai kati swsto thelei polla lefta. Pantos kalo kouragio mexri na teleiwsete!

Nancy!!!!!!!!!!!!!!! xaxaxaxa na les pali kala pou den ekane meta kai kanenan pikaso ston toixo xrisimopoiontas auto to neo uliko!!!!! xaxaxa fantazesai???

Lia mou emeis to eixame balei stis anakoinwseis mono tis topikis efimeridas kai den xreiastike na to baloume allou. To pernete apo tin idia kai oi duo sas. Koritsaki h koiloumpitsa megalwse polu!!!! Teleia koiloumpa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai tha foraei amanika fanelakia alla ta formakia apo panw tha keinai k auta kontomanika eee? i mono ena kontomaniko kormaki xwris apo mesa allo... exw mperdeutei...

nansy exei kapoia wraia pragmata alla den exei tin poikilia tou tzampo sta bebe se pio megala exei...k poiotites diafores... etsi mou ekane k o aderfos mou eperne mikra autokolitakia k ta kolouse pantou k den evgainan kiolas ase pou mas eixe zwgrafisei k olo to spiti... otan allaksoume spiti sto dwmatio tou mikrou skeftomai na valw xamila mia eidiki memvrani pou mporei na zwgrafizei k ma katharizetai eukola..... kapou to eixa dei auto alla den mporw na thimithw pou.... emena mono katourouse sto spiti otan ithele kakakia etrexe k fonaze pantou kaka.... mexri na ton valoume toualeta alla apo katourima k apo to mpalkoni pigaine k katourouse....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΤΗΝ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΕ ΘΑ ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΡΟΖ Κ ΑΠΑΛΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΘΑ ΒΑΦΤΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia opoia kserei apo karotsia, eidika auto to 3 se 1, gia rikste mia matia edw na mou peite,

auto ti leei?? Mou fainetai polu oikonomiko gia 3 se 1 karotsi, mpas kai einai kamia moufa??

http://www.anatello.gr/cart/product.php ... ge=&mCat=0

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena"Den kserw alla twra den apofasizw na to kanw giati lew twra na bazw mpros tetoies douleies kai pote tha etoimastw gia to mwro." Φαντάσου ότι εγώ είμαι σε πιο προχωρημένη εγκυμοσύνη από σένα και θα κάνω και 2 δωμάτια έτσι. Ένα του μπέμπη και ένα το δικό μας. Όμως δεν αγχώνομαι όλα θα γίνουν. Έχω εμπιστοσύνη και στον μαραγκό μας -κουμπάρο μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟΦΑΣΗΣΑΜΕ ΜΕ ΤΗΣ ΕΣΤΕ ΣΤΗΝ ΘΕΩΡΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ

ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ Κ ΤΟΝ ΠΛΑΙΝΟ ΕΚΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΙ ΚΟΥΝΙΕΣ ΡΙΓΕ ΓΑΛΑΖΙΟ ΡΟΖ(ΜΑΛΛΟΝ ΧΟΝΤΡΗ ΡΙΓΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΝΑΙ ΠΙΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ)Κ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ Η ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΓΑΛΑΖΙΟ ΜΕ ΡΟΖ ΚΑΔΡΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...