Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

AX ΒΙΚΑΚΙ ΤΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;ΖΗΛΕΥΕΙ ΟΤΑΝ ΤΡΩΣ;ΕΜΕΝΑ ΠΟΤΕ ΑΔΙΑΦΟΡΕΙ ΠΑΝΤΑ...

ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΒΙΚΑΚΙ Κ ΕΓΩ ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ Κ Η ΜΗΤΡΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ.

ΕΛΕΝΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΟΣΕΣ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΤΙΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΓΛΑΣΤΡΑ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ!ΧΑΧΑ

ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΕΙΧΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ!ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΩΡΑΙΟΤΑΤΕΣ ΣΤΗΝ ΛΑΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΝΑ ΡΙΞΕΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ;

ΕΣΤΕ ΠΑΡΕ ΤΗΛ Κ ΡΩΤΑ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΣΙΕΛ ΝΑ ΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.

ΑΦΗΣΑΜΕ ΤΙΣ ΠΑΝΤΕΣ Κ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ!ΧΑΧΑ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΗ ΡΑΜΜΕΝΗ ΔΙΠΛΗ ΜΕ 15 ΕΥΡΩ Κ ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΕ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΚΟΥΡΤΙΝΑ.Ε ΜΑ ΕΙΧΑΣ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΟΥΤΕ ΣΑΛΟΝΙΟΥ ΝΑ ΕΒΑΖΑ.

ΗΡΘΕ Η ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ..ΜΩΡΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΠΙΡΕΑΣΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΧΑΡΤΙ;ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΑΝ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΑΙΣΧΟΣ ΧΑΧΑ!ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΗ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΤΣΙ ΛΕΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ Κ ΟΤΑΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΟΙ Κ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΕΤΟΙΜΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ.ΧΑΧΑ

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΕΙ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΠΟΤΕ ΜΟΝΕΣ ΣΑΣ;ΕΑΝ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙΡΟ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ..ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙ Κ ΘΑ ΒΡΙΖΕΙ...ΧΑΧΑ

ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΤΟΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΗΡΕΜΑ.ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΟΞΥΓΟΝΟ Κ ΜΕ 5-6 ΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΤΑΓΓΙΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟς Κ ΛΕΝΕ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΖΩΗ ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΜΕ ΑΥΤΑ.Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΡΘΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΣΠΙΤΙ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ Κ ΣΕ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ Κ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ Κ ΕΚΕΙΝΗ.ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΠΑΩ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΩ Κ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΛΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗ ΗΤΑΝ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ.

ΑΥΡΙΟ ΔΕ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟΝ ΘΥΡΩΕΙΔΗ.

ΑΧ ΤΙ ΤΗΝ ΕΣΤΕΙΛΑΝ;ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ Κ ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ!ΧΑΧΑ

ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ ΠΟΥ ΛΕΡΩΝΕΤΑΙ Κ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙ Κ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ.ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΤΟΙΧΟΥ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΠΙΚΑΣΟ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ.ΤΙ ΛΕΤΕ;ΒΛΑΚΕΙΑ ΘΑ ΝΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΤΟΙΧΟΥ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΟΝ ΕΝΑ ΤΟΙΧΟ ΡΟΖ Κ ΤΟΛ ΑΛΛΟ ΣΙΕΛ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια καλησπερα..

Χαιρομαι που ειστε ολες καλα...

Μαρακι να ζησετε να ειστε παντα ευτυχισμενοι..ολες οι φωτο τελειες εισαι μια κουκλα...

Δεν προλαβαινω να σας σχολιασω απλως χαιρομαι που οι εξετασεις κ η πορεια σας παει καλα..

Εχω την κορη μου με γαστρεντεριτιδα αρρωστη απο την Δευτερα ....πυρετος -εμετος κ γενικος χαλια

Η μαμα μου εκανε χθες εγχειριση στο γονατο μηνισκο κ απο σημερα εχω την πεθερα μου με γαστρεντεριτιδα...εχω τρελαθει...δεν ξερω ποιον να πρωτοκοιταξω.......κ που να παω....η πεθερα μου μενει απο κατω αλλα η μαμα μου στη αλλη ακρη της θεσσαλονικης ειναι πολυ μακρια κ αισθανομαι πολυ ασχημα που δεν μπορω να παω....τι να σας πω τωρα.....κ εχω κ τον αντρα μου παει μονο του στην δουλεια κ γκρινιαζει....

σας τα πριξα λιγο αλλα δεν θελω να νομιζετε οτι σας ξεχνω....προσπαθω τουλαχιστον να σας διαβαζω....φιλια σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΤΕ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ;ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΚΟΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΤΩΡΑ;ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Κ Ο ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ ΒΟΗΘΕΙΑ;ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ αν εχεις παιδι πικασο τι την ηθελες την ταπετσαρια??? εγω θα σου ελεγα να τη βαλεις αφου την πηρες απλως αφησε την νεαρη πικασο να παιζει σε αλλο δωματιο!

εδω μαρη δεν εχει στη λαικη ωραιες κουρτινες ειναι πολυ ψιλες απ'εξω και μονοχρωμες απο μεσα.... δεν εχει και ρωσους μαμωτο μονο τσιγγανους και κινεζους και δεν μου αρεσουν τα σχεδια... ψαχνω να βρω καμια αποθηκη με υφασματα!!!

κοκονα τα περασα με τη σαντυ τα ιδια μας κολλησε ολους αλλα οχι την πεθερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΦΘΗΝΙΑΡΙΚΗ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΧΑΡΤΟΝΙ ΛΕΥΚΟ ΜΕ ΣΧΕΔΙΑ ΕΠΑΝΩ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΛΑΙΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΙΑ 80ΕΥΡΩ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗ ΜΑΡΚΑ ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΓΥΨΟΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΓΡΕ Κ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΓΥΑΛΑΔΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ 80 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΠΕΤΟΝΑΚΙ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟΙΧΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΕΑΝ ΘΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ.ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ..ΧΑΧΑ

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΨΟΥΜΕ ΤΟ ΦΥΛΛΟ Κ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΠΕΛΑΤΙΣΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ τώρα ήρθα. Είχα τον κουμπάρο - μαραγκό και μέτραγε τα δωμάτια για τα ξύλα που θα βάλει στο ταβάνι. Λοιπόν. Επειδή είναι πολύ ανοιχτόχρωμη η ταπετσαρία νομίζω ότι δεν θα πηγαίνει να βάλεις μόνο το πάνω μέρος εκτός αν το χωρίσεις με κάποια μπορντουρα ίσως. Δεν μπορείς να την επιστρέψεις και να πάρεις τα χρήματά σου πίσω? Είδες τελικά αν δεν έχουμε υπομονή κάνουμε βιαστικές κινήσεις. Η πικασό σου σίγουρα θα επέμβει. Δες αν μπορείς να την επιστρέψεις αλλιώς βάλ'τη πιο πάνω και βάλε μία μπροντουρα και μετά το χρώμα. Στο Γκιργκίρη δείχνει μισές ταπετσαρίες αλλά έντονες παραστάσεις όπως αυτή http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2 ... alNumber=3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε εστε αλλα αυτη ειναι πολυ εντονη με παραστασεις ενω εκεινη που πηρε ειναι πιο ουδετερη δε θα πηγαινει μιση....

μπορει ακομη να μη βρηκα κουρτινες που να μου αρεσουν βρηκα ομως πως να τις ραψω μαζι τις κουρτινες.... σας αρεσει?

post-12053-13873939075275_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ Κ ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΙΚΑ.

ΑΛΕΚΑ ΤΕΛΕΙΑ Η ΡΑΦΗ.

ΞΕΡΕΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ;Ο ΤΟΙΧΟΣ Ο ΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΕΞΩΓΚΩΜΑ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΧΑΧΑ ΕΙΝΑΙ 50πχ4-5Μ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ;Κ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΟΝ ΕΝΑ ΤΟΙΧΟ ΡΟΖ ΤΟ ΑΛΛΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ Ο ΠΙΚΑΣΩ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΠΟΤΕ Κ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ.ΤΙ ΛΕΤΕ;ΛΕΩ ΝΑ ΝΤΥΣΩ Κ ΤΟ ΠΟΡΤΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΑΡΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΞΥΛΟ.ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοπελιέεες!!!!Το έχουμε ρίξει στη διακοσμητική,ξυλουργική,μπογιατιστική?????

Είναι να μη μας πιάσει η φόρα.Κι εγω κοιτάω πραγματάκια αλλα προσπαθώ να συγκρατηθω μην παραγγείλω τίποτα ακόμα και μετά αλλάξω γνώμη.Γιατι τελικά για ζουγκλοζωακια με κόβω.Ωραίος ο πρίγκηπας και τον αγαπώ αλλα ίσως του ζωγραφίσω εναν δικο μου και τον κορνιζάρω.

εγω έχω μόνο έναν τοιχο για να σκεφτώ τι θα κάνω γιατι απεναντι του είναι όλο ξυλινο γραφειο ραφι,ντουλάπα,απο την αλλη μπαλκονοπορτα.

Την Τρίτη ήρθε και η δική μου ώρα για την άτιμη την καμπύλη!Αφου δεν μπορω να το αποφύγω...θα το υποστω.

Σημερα μπήκα στον 7ο μήνα,και συνεπώς στο τρίτο τρίμηνο!!Δεν θα πάρω χαμπάρι πότε γέννησα μου φαίνεται!Με έχει πιάσει μια ανυπομονησία να δω το μικρό μου!Πως να είναι η φατσούλα του??ΘΑ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ?????? :lol:

Θέλω να μυρίσω λαιμουδάκι ρε παιδι μου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete koritsakia mou ??vlepw to exete riksei stis ergasies e??mexri tis kourtines ftasate e??mravo re thiria..emeis akoma den exoume kataliksei ta epipla opote...exoume dromo mprosta mas!!xaxaxaxa

ti mpempa th niwtwh elefrws..kapoies meres kai katholou..fysiologiko einai ayto e??epeidi einai mikroula e??ante narxisw na th niwthw synexeia kai entona gia na kserw oti ola einai kala ekei mesa :D:D

amalia mou to aytokollito epeidi to dwmatio einai laxani me lila kai to exoume parei lila kai einaipanw se laxani toixo!!einai super!!!axxxx kiegw etsi nomizw oti tha gennisouem xwris na to katalavoume!!pernaei o kairos...eytixws!!xaxax

alekaki mou se vriskw polu mprosta me to dwmatio!!!wrai makari na vreis kourtina pou na sou tairiazei ganti me ta ypoloipa an kai de se fovamai esena edw mazepse to seta apoli thn ellada!!xaxaxaxaxaxax

este mou kalo kouragio me tious mastores kai upomoni!!!epeidi to sepmtemvri teleiwsame me to spiti kserw tin talaipowria!!

maraki mou pethana!!xaxaxaxaxaxaxax viazese na fouskwsei i koilitsa sou e???egw ti na pw de milaw!!!xaxaxaxaxaxxaxa oso gia to magazi ayto pou kes pou einai peripou??giati mendiaferei kiemena mhpws paw na riksw mia matia mpas kai vrw kati mesta leyta pou upologizw epitelous...

kala apotelesmata sta koritsakia me tin kampuli ola na einai mia xara eyxomai!!

oso gia tis douleies pou legate kiemena me voithaei o antroulis mou de mporw na pw..spiti tou den ekane tipota alla edw oti mporei kanei!!kai apo monos tou polles fores!! :D:D:D poso mallon twra pou einai kai ligo fovitsiaris me ti mpempa kai den thelei na kourazomai!!

paw na faw kati exw mia ligouritsa kia ta leme laterrrrr!!!smoutssssssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μινακι μου τι κανεις??? πως παει η κοιλιτσα??? που να μας προλαβεις φτιαχνουμε ηδη τα δωματια των ζουζουνιων μας!!!

aleka mou kalhspera !!!

ax ti teleia pou einai sti foto mpravo mravo ade me to kalo vre aleka mou me to kalo k se ola ta koritsia !!

oso gai tin kilitsa ti na po iiiisa pou arxisa ego n avlepo ti diafora oi ypoloipoi den katalavenoun tipota alla den me peirazei me volevei kiolas m ekanei knio8o mi axara sti douleia mou k skeftomai oti pou 8a paei e se ligo pia 8a arxisei na fenete opote den viazomai otan er8ei i ora 8a fanei !!! filakia polla aleka mou !

filia se ola ta koritsia k me to kalo oses etoimazete ta domatiakia ton moron sas !!!

ade erxete k i diki mas ora na etoimazoume k emeis ta domatia ton moron mas !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε νανσυ οταν λες εξογκωμα εννοεις δοκαρι ή κολωνα απ'οτι καταλαβα :lol::lol::lol: ναι ντυστο θα ειναι σαν διαχωριστικο τελειο.... οσο για τη ντουλαπα μη αγχωνεσαι καθολου ειχα βαλει τατετσαρια στη παλια ντουλαπα που ειχα στη κρεβατοκαμαρα(γιατι ηταν πανπαλαια) και οταν την εβγαλα ουτε ενα κομματακι μπογιας δε βγηκε!!!

λια μου εχω βρει στο νετ τα παντα απο μικρο πριγκιπα εεε οχι και τα παντα αλλα βρηκα φωτιστικο-πορτατιφ-ξυλογλυπτο-κορνιζες-καδρακια... δεν βρηκα μαμωτο σεντονακια ή εστω το παπλωμα να το στολισεις.... θα ψαξω καλυτερα ομως(μιλαμε για ελλαδα οχι εξτερικο)

χριστινακι ναι ειμαι πολυ προχω γενικα με τη διακοσμηση... μου αρεσουν τα εντονα χρωματα και τα περιεργα σχεδια.... ευτυχως ο αντρας μου ανεχεται τις παραξενιες μου... να φανταστεις στη δικια μου κρεβατοκαμαρα τι εχω κανει.... εκανα ειδικη παραγγελια τη ντουλαπα μεσω αυστριακου καταλογου.... αστα θεοτρελη λεμε!!!!

λοιπον το ραψιμο της κουρτινας θα γινει ως εξης μπλε-ροζ(της σαντυς)-μπλε και απο πανω για τη ραφη που θελει σκληρο υφασμα θα βρω γαζα γκρι (πανευκολο)... ετσι δεν χριαζεται να βρω μπλε κουρτινα με λεπτομεριες γκρι, 2 σκετες μπλε χριαζομαι και φυσικα τη μοδιστρα μου να την φτιαξει!!!

μινακι μου βαλε φωτο τη κοιλιτσα σου να την δουμε και εμεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristinaki mpes sto google "asterias bebe profil".....exei polla....k an patiseis stis prosfores tou site..tha vreis mia kounia omorfi me ntoulapi...280 eurw......des to...xwris to strwma omws....einai pros menidi stin filadelfeias.....sto site exei k tilefwna k odo.....an thes mou eipe auti ta kaparwneis me ena 50 ariko k ta alla liga liga.....psaxto..exw xetrelathika....padws....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα γαλιαντρες μου... :lol:

καλα ποσα ειπατε παλι.... :o:o:o

δεν σας προλαβαινω..

εχω αρρωστο το παπακι μου και αυριο θα την παω στη γιατρο...ειχε πολυ γκρινιο...

ελπίζω ναστε ολες καλα και εσεις και τα σπορακια σας..

μαρακι ...νεονυμφη εγκυουλα μας!!!! ησουν μια κουκλιτσα και το φορεμα τέλειο..να ζησετε και παλι...

καληνυχτααααααααα γεμιστες κοριτσαρες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala kale to mesimeri sas afisa 10 selides grapsate idi karolinaki k kokona perastika sta mikroulia sas... aleka i teleutaia kourtina mou arese polu ama tin vreis k se mple me roz tha einai fantastiko......

nansu ama einai dwkari h kolwna opws eipe h aleka tha einai wraio san diaxwristiko... den ginetai na tin steileis pisw k na pareis allo sxedio? pou na mporeis na to valeis sto miso?...

egw vgika voltoula piga sta h&m eida rouxalakia k mou arese para polu mia plekti zaketoula alla gia koritsaki htan :(:( teleia oses exete koritsakia na pate na tin deite... ppigame k sta koukou na doume pragmatakia k ekei hpiame k ena kafedaki....

kala apotelesmata se oses exoun eksetaseis

bikaki ksekourash k min anxwnesai den tha einai tpt k egw kamia fora exw kati periergous ponous alla feugoun.... apla mou leei na min kourazomai o gatros den einai tpt....

ax den thimamai alla twra koutoulaw apo tin nusta paw na tin pesw filakia polla kalinuxta....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

a re aleka thea eisai!!xaxaxax emena oso maresei na vlepw toso ta variemai ola ayta makari na ginotan na erxomoun avrio kai na ta evriska ola etoima!!xaxaxaxaxaxa to rapsimo pantws pou evales einai super tha syndiastoun mia xara nomizw ;)

perastika sto papaki sou karolinaki mou perastika eyxomai na einai kai na stamatisei ti grinia to mikro sou :D:D

maraki nai kati eida alla gmt sta ypoloipoa de leei times...mallon tha pame mia voltoula na ta doume apo konta :D

egw afou mazepsa thn kouzina kai evala na psinete kiena keik kai afou me epiase i mesoula mou(kala klasika pragmata tis teleytaies meres..)lew na piw ena galataki gia tis vradines kaoures pou sigoura tha me ksipnisoun kai na paw na ksaplwsw siga siga...sas filw oles stis koiloumpines sas koritsares mouuuuuuuu :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες τι κάνετε? Ποσα γράψατε πάλι σε ένα απογευμα?

Βικάκι αφού δεν πετρώνει η κοιλιτσα ισως δεν ειναι συσπασούλες και με ξεκουραση νοιώσεις καλύτερα.

Αντωνια περαστικά στην κορούλα σου να προσέχεις εσύ μην κολλήσεις και ταλαιπωρηθείς, περαστικά επισης σε μαμά και πεθερά, πως να τα προλάβεις ολα πέσανε και μαζεμένα.

Νάνσυ αν δε σε ενθουσιάζει πολύ βαλτην σε μια μικρή επιφάνεια αλλιως και η ιδεα με την μπροντούρα που σου ειπε η este καλή ακούγετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατα λάθος πάτησα υποβολή οποτε συνεχίζω...

Αμαλια και Χριστίνα δεν θέλω να σας απογοητεύσω αλλά οι τελευταιοι μήνες ειναι σαν τους πρώτους δεν περνάνε με τιποτα ισως απο την λαχτάρα μας να έρθει η ώρα που θα κρατήσουμε αγκαλια τα θαυματάκια μας

Καρολινάκι περαστικά στην Λυδια σου, εσύ πως εισαι απο θέμα μέσης καλύτερα?

Αυτά, καλό βράδυ σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια έχω λυσσάξει να φάω σπανακόπιτα...Αλλα τετοια ώρα πρέπει να το ξεχάσω.

Απορία :Απο τη μέρα που βγαίνουν οι αδειες γάμου,υπάρχει χρονικό όριο που πρέπει να γίνει ο πολιτικός??

Θα μάθω αύριο που θα μου τσυπνήσετε!

Φιλιά πολλά!Όνειρα γλυκά κοιλούμπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Είστε καλά;;; Εγώ όσο πλησιάζει Σαββατοκύριακο είμαι καλά!

Καμπύλη ζαχάρου έκανα 14 εβδομάδων. Νομίζω ότι νωρίτερα δεν έκανε άλλη κοπέλα..Ελπίζω να μη χρειαστεί να ξανακάνω γιατί βγήκε καλή ευτυχώς!

este μου πράγματι θα είναι τέλεια με 19 βαθμούς αλλά αυτές οι εναλλαγές από τους 19 στους 5 είναι εντελώς ανώμαλες και μας έχουν στείλει αδιάβαστους με τις ιώσεις :?:?:? Τουλάχιστον να μην ξαναχαλάσει ο καιρός....

Νάνσυ μου γέλασα με τον άντρα σου. Να τον προετοιμάσεις ότι μετά τη γέννα τα πράγματα θα είναι χειρότερα γι' αυτόν :lol::lol::lol::lol:

Αριάδνη πού μένεις και πρέπει να κάνεις ταξίδι για να πας στο γιατρό σου;; Γιατί δεν βρήκες κάποιον πιο κοντά σου;; Όσο για τις φωτό του γάμου σε συγχαίρω που θα τις φτιάξεις με το που τις πήρες! Έχω φίλη που παντρέυτηκε το 2004 και τις έφτιαξε πέρυσι :lol::lol::lol:

maxim και ο δικός μου τεμπελάκος είναι.. Έχω κάνει αρκετή δουλίτσα μαζί του αλλά και πάλι έχουμε δρόμο μπροστά μας...Ένα παράδειγμα. Του έχω πάρει κάτι σαν καλόγερο στο δωμάτιό μας(ξύλινη κρεμάστρα με πόδια) για να βάζει τα ρούχα του και να μην τα πετάει στο σαλόνι ή στην τραπεζαρία (κάτι με το οποίο παθαίνω ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ)..Εκείνος λοιπόν τα πετάει σαν τσουβάλια πάνω στην κρεμάστρα αυτή και μάλιστα όταν του μαζευτούν και πολλά βάζει μερικά και πάνω στην τηλεόραση :shock::shock::shock: ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!! Επίσης σκουπίζει τα χέρια του με την πετσέτα του μπάνιου και μετά την πετάει από μακριά στο αγκιστράκι :shock::shock::shock: Τσουβάλι και η πετσέτα...Το καλό είναι ότι δεν αφήνει το μπάνιο μπάχαλο όταν μπανιαρίζεται..Του έχω μάθει να περνάει μπαταρίες και πλακάκια με ένα πανάκι που του αφήνω ώστε όλα να γυαλίζουν!

ΜαρίαΓιώργος μην ανυπομονείς καλέ να μεγαλώσει η κοιλίτσα σου! Μεγάλη τύχη έχουν αυτές που κάνουν μικρή κοιλίτσα! Ένα θα σου πω. Στο γιο μου είχα μικρή κοιλίτσα. Όταν μου έλεγαν ότι δε φαίνομαι έγκυος συγχυζόμουν αλλά μόλις γέννησα κατάλαβα πόσο τυχερή ήμουν! Δεν έμεινε τίποτα απολύτως από την πρώτη μέρα! Λες και δε γέννησα! Άλλες κοπέλες που ξέρω έχουν κοιλιά για πολύ καιρό μετά τη γέννα και σε κάποιες δε φεύγει και ποτέ. Τώρα που η κοιλιά μου είναι σαφώς μεγαλύτερη λογικά δε θα έχω την ίδια τύχη..Δεν πειράζει όμως. Γερό να βγει το νινάκι και ας μου αφήσει και λίγη κοιλίτσα :lol::lol::lol:

Κατερινάκι έχεις δίκιο για τα h&m. Πήρα ένα τζινάκι φοβερό! Δεν το κόβω όμως να μου μπαίνει για πολύ καιρό ακόμα έτσι όπως έχει πάρει την ανιούσα η ζυγαριά :evil::evil::evil:

Αλέκα μια χαρά ξηγιέται ο αντρούλης σου με τις δουλειές! Ο δικός μου σίδερο δεν έχει πιάσει ποτέ στα χέρια του.. Πλένει κανένα πιάτο, πολύ σπάνια στρώνει το κρεβάτι (χάλια βέβαια :?:? ) και προσπαθεί να μην είναι ακατάστατος..Λέω προσπαθεί γιατί μάλλον η ακαταστασία είναι στη φύση του :lol::lol::lol: ...Τι άλλο;;; Α κουβαλάει γιατί μένουμε στον τρίτο και δεν έχουμε ασανσέρ. Βαλίτσες στις διακοπές, ψώνια από σούπερ μάρκετ, ξύλα για το τζάκι και άλλα πολλά! Όχι μόνο τώρα που είμαι έγκυος...Τέλος αφήνει το μπάνιο πολύ καθαρό όταν κάνει μπάνιο. Αυτά και τίποτα άλλο.

Βικάκι με το καλό το κοριτσάκι σου λοιπόν. Εγώ ακόμα είμαι στο 90% :lol::lol::lol: Μην ανησυχείς για τα πονάκια. Στο γιο μου είχα κάθε τρεις και λίγο από την αρχή..Όλα καλά θα πάνε!

Αλεκάκι θα συμφωνήσω κι εγώ με την este για την μπλε κουρτίνα με τις ρίγες. Θυμίζει τέντα πράγματι :?:?:?

Έλενα καλά αποτελέσματα με την καμπύλη ζαχάρου! Ταλαιπωρήθηκες ε;; Εγώ ευτυχώς κάθισα μόνο 1 ώρα και με τρύπησαν 2 φορές (μαζί με το αρχικό τρύπημα). Ελπίζω πάντως να μη χρειαστεί να ξανακάνω γιατί η γλυκόζη είναι σκέτη αναγούλα...Πώς δεν τη σκέφτηκα τη γλάστρα;;;;Χαχαχαχαχαχα!Είσαι θεά!

Αχ βρε kokona μου σε ποιον να πρωτοευχηθώ περαστικά;; Περαστικά και στην κορούλα σου και στη μαμά σου και στην πεθερά σου! Υπομονή! Θα τα έχεις παίξει κι εσύ...

Αχ Λία σε ζηλεύω που μπήκες στο τρίτο τρίμηνο..Εγώ σε 12 μέρες μπαίνω στον πέμπτο..Έχω μέλλον μπροστά μου :?:?:? Έτσι έλεγα κι εγώ..Θα μου μοιάζει;;;; Τελικά δε μου μοιάζει καθόλου :lol::lol::lol: Τώρα όμως στην κόρη νομίζω πως έβαλα τα δυνατά μου :lol::lol::lol::lol: Αν μοιάζει στον άντρα μου η κορούλα μου θα μοιάζει και στην πεθερά μου μια που είναι κορίτσι..Δε λέει, έτσι δεν είναι :lol::lol::lol::lol: ;;;;;;;;;;;Αχχχ...υγιές να είναι το μωράκι μου και όλα τα μωράκια!!!!!

Καρολινάκι μου να σου ευχηθώ και από εδώ περαστικά στην παπένια σου!!!!!!!! Αύριο εύχομαι να είναι πολύ καλύτερα το κοριτσάκι σου!

Κορίτσια μετά από μία ώρα και κάτι σας διάβασα όλες αλλά ήταν αδύνατον να σχολιάσω τα πάντα! Ήδη έγραψα πάααααρα πολλά! Δεν παίζεστε πάντως :lol::lol::lol: Κάθε μέρα γράφετε και πιο πολλές σελίδες :shock::shock::shock::shock: Δε σας προλαβαίνω λέμεεεεεεεεεεεε :lol::lol::lol:

Φιλάκια στις κοιλίτσες σας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εννοείται πολύ καλά κάνεις και απαντάς. Κι εγώ εντελώς σαν μία πληροφορία που διάβασα την ανέφερα ξεκάθαρα για το ψυχολογικό κομμάτι.  Κι εγώ έχω κάνει τεστ πριν την καθυστέρηση όπως και οι περισσότερες υποθέτω. Και ναι κάθε γυναίκα ξέρει η ίδια και μάλιστα αν ακούσουμε πραγματικά το σώμα μας το καταλαβαίνουμε και χωρίς τεστ!   Έχεις δίκιο για διαφορά σύλληψης και εμφύτευσης! 
    • Ααχ κορίτσια να σας πω και εγώ τα νέα μου! Χθες πήγαμε σε γενετιστή, με λίγα λόγια ο καρυότυπος του άντρα μου ναι είναι όπως μας είπε με τσαχπινιές, οχι προβληματικος όπως τον ανέφερα συνέχεια εγώ! Εν ολιγης μας είπε ότι από ότι στιγμή που το σπέρμα είναι σε φυσιολογικά επίπεδα θα πρέπει να κάνουμε άλλες 2 εξετάσεις fish αιματος και αναλόγως με το τι θα δείξει θα κάνουμε και fish σπέρματος δε ξέρω ακριβώς τι περιμένουμε να δούμε!  Ξέρω μονάχα ότι θέλουν άλλον ένα μήνα για να βγουν.. Παράλληλα μας είπε ότι προσπαθούμε κανονικά και όταν αποφασίσουμε αν θέλουμε μπορούμε να κάνουμε εξωσωματική απλά με προεμφυτευτικό!  Η μόνη διαφορά μου είπε είναι αν μείνω έγκυος είτε  φυσιολογικά είτε με εξωσωματική θα πρέπει να κάνω αμνιοπαρακέντηση, για σίγουρα αποτελέσματα για υγιές έμβρυο!  Επίσης, μου είπε ότι ενδέχεται να είναι κληρονομικός και να το πήρε από γονείς!οι οποίοι κατάφεραν φυσιολογικά να κάνουν παιδιά! Μας είπε ότι μπορεί ένα τυχερό και γερο σπερματοζωάριο να είχε κάνει τη δουλειά 1 χρόνο τώρα και να μην είχαμε καταλήξει ποτε να κάνουμε αυτή την εξέταση και να μη το ξέραμε! Αφού το ξέρουμε όμως για να βγει ένα υγιές μωρο με όποιο τρόπο και να γίνει η συλληψη θα κάνουμε αμνιοπαρακεντηση! Αυτά, ίδωμεν 🫶🤷‍♀️
    • @peacockακι μου υπέροχο!!! Σε ευχαριστώ!! Τι κάνεις παλιά μας συμμαθήτρια? Πώς είναι τώρα η ζωή? Γεμάτη ουράνια τόξα να φανταστώ??!  Κορίτσια αυτά εδώ τα κορίτσια ήταν η αντίστοιχη "τάξη" μας την περίοδο 2016-2018 για μένα! Μόνο respect σε αυτά τα κορίτσια που μοιραστηκαμε τα εσωψυχα μας και τα καταφέραμε ΟΛΕΣ!  Τι σημαίνει αυτό?? Ότι δεν θα μείνει καμία χωρίς μωρό βρεεε! Άπαξ και μπεις εδώ ,μωρο θα αποκτήσεις θες δε θες! Χαχαχα Κορίτσια σας ευχαριστώ για την εμψύχωση 🥰🥰 εύχομαι όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους! Χοριακη θα κάνω την τρίτη γιατί μου είπε ο γιατρός να περιμένω να έχω και μια μέρα καθυστέρηση...εγώ ξέρω πως κρατιέμαι!!!
    • Ααααχχχχ βρε κορίτσια πόσο σας "ζηλεύω" όσες έχετε συναντηθεί απο κοντά!!! Πάρα πολύ καλοπροαίρετα το λέω! Εγώ να ξέρετε αν ποτέ οργανώσετε καμία συνάντηση θα είμαι παρούσα με τη μπουμπού μου! Στα δικά μου γιατι ξέχασα να τα γράψω κι εδώ... Εχθές, αφού επανέλαβα τις εξετάσεις του θυρεοειδούς, επιτέλους ήρθε στα ίσια του και πέσαμε κάτω απο 3! Με ρώτησε ο ενδοκρινολόγος αν είναι όλα καλά και υπερηχογραφικά. Του είπα ναι και μου είπε ότι συνεχίζουμε με την ίδια δόση και επαναλαμβάνουμε σε 6 εβδομάδες! Μετά μίλησα και με το γυναικολόγο μου και του είπα το γιατρό που μου πρότειναν στο δημόσιο. Μου είπε τα καλύτερα και να τον πάρω άμεσα να κλείσω ραντεβού. Αυτά τα πολύ όμορφα! Τα φιλιά μου σε όλες σας παρεούλα μου!
    • Για τις κοπελες που τις φέρνουν σε δυσκολη θεση... εγω ειχα απαντησει στα ισα σε ερωτηση τυπου αντε τι περιμένετε κ δ κανετε ενα μωρο, γιατι ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ. Και τελειωσε εκει το θεμα. Το 2ο μ ηρθε στο καπακι, οποτε δ προλαβε κανεις να με ρωτησει αν εχω σκοπο για 2ο. Μετα κανενας σχεδον δεν ασχοληθηκε αν θα κανω 3ο. Καποια στιγμη που ειπα ετσι απ εξω απ εξω οτι το εχουμε στο μυαλο μου, ακουσα σχόλια τύπου τι το θες το 3ο? Πανω που ξεπαιδιασες. Και αλλα τετοια ομορφα. Οποτε και μεις οταν ξεκινησαμε προσπάθειες δεν το ειπαμε πουθενα. Ουτε τωρα που κανουμε ελευθερα το ξερει κανενας. Και εκτός απο πολυ δικα μ ατομα που το συζητησαμε για το αν θα προσπαθησουμε η οχι, κανενας ευτυχως δ με ρωτησε ασχετος.  Παρεμπιπτόντως σημερα αδιαθετησα και γω...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...