Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Νατάσα έλιωσα στο γέλιο με την σκουντούφλω.... =))=))=))=))=))=))=)) Μα συνέχεια χτυπάει;;;;;;; :?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

Κράνος της φοράτε;;;;; :lol::lol: Κλαίει όταν πέφτει και χτυπάει ή συνεχίζει ακάθεκτη;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Με την Ειρήνη ριχνουν κανένα ματσάκι έτσι να γουστάρουν;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιατί μωρή Χρύσα δεν πάω καλά;;;Τι θες να πεις;;;;; :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κ μενα το μικρο θα με βγειιιι

ατακτος..μα τι παιδιιιιι

νατασουλα γτ ετσι ρε :cry: εγινε κατι συγκεκριμενο?

μα τι τελεια ειναι οταν εχεις παρεα..μα τι9 τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κουκλες!!!

Ερχεται ο Λεο μας?!!! :D:D:D:D:D με το καλο!!!!

Περαστικα σε οσες-οσα ειναι αρρωστες-α!

Εμεις ειμαστε καλα...απο υγεια!Κατα τ'αλλα...μμμ!!!Τεσπα!!!

Παναγιωτα δεν ξερω τι να σου πω για τα προβληματακια σου... :?:? Βασικα...αν δεν ταιζες βλακειουλες μηπως καποια στιγμη ετρωγε κ αλλα πραγματα κ παλι? σουφλε κλπ(υποθετω σοκολατας ή με κασερια κλπ) δεν προσφερει τιποτα... :roll::roll: Οκ αν τρωει τα "καλα" ας φαει κ παπ@ρουμπες αλλα.... :roll::roll::roll: Τι να πω καλη μου?Ζορικο!

Δεν παιζι με την καμια....Μην ακουσει πληκτρολογιο..αφηνιαζει....Ισως επανελθω οταν κοιμηθει..αν δε σαπισω κ εγω ΠΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :D Ή μαλλον καλησπέρα! :mrgreen:

Τί έγινε κανα νεο είχαμε;; Μήπως θέλετε να πεταχτώ πέντε λεπτά;; Να σας δώσω ρεπορταζ απο την πηγη; :lol::lol::lol::mrgreen: Θα μας περάσει για σχιζοφρενείς ο Π! :lol:

Άφρο καλώς τα δέχτηκες ρε!!!

Εράκιιιι!!!! Ακόμα να το πιστέψεις οτι δεν είσαι πια Αθηναία, αλλά Καναδή; :lol: Μας λείπεις πάντα ρε...!!! :x:x:x:x:x:x

Τόνια δε με παρακολουθείς μωρή;;; :evil: 7 έχω περάσει. Κάτι άλλο δεν βγηκε ακόμα. :D Καλα κουράγια ρε κοριτσάκι! Θα τηλεφωνηθούμε! :D

Γωγώ μάλλον η Χρύσα λέει δεν πας καλά για τα 10 παιδιά που θέλεις! Και συμφωνω μαζί της μωρη!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι μωρή θέλω 10 γιατί μου τα μεγαλώνουν άλλοι...Οπότε..... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σιγά μην έκανα 10 παιδιά...Κουνέλα είμαι;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::o:o:o:o:o:o Αλλά ένα τρίτο ίσως το έκανα.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Είδες που ρώτησα τον Π. σου για παιδι;;;Αν θέλει 2ο;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μου είπε, από τη μια φοβάμαι λόγω οικονομικών, αλλά από την άλλη μόνη της να την αφήσουμε την Χαριλίνα;;;;Κρίμα είναι.... \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ Οπότε άσε τα εαρινά μαθήματα και στρώσου στο σεξ..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θου χαίρομαι που είσαι καλά..... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Είναι ωραίο πράγμα η παρεούλα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Η Βένη δεν ξαναμπήκε από τότε που παρεξηγηθήκαμε...Λέτε να μου κρατάει μούτρα και να έχει στενοχωρηθεί;;;;;; :(:(:(:(:(:( Θα μου στείλετε με πμ το κινητό της;;;;; :oops::oops::oops:

Και η Σαβρογιώτα χάθηκε.... :?:?:?:?:?:? Είναι καλά;;;;; :roll::roll:

Στάσαααα μωρή όλη μέρα κοιμάσαι;;;Γι'αυτό είσαι φρεσκαδούρα;;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μαρι καπιταλα..με σενα παρεξηγηθηκε...

που να προλαβει η γυναικα...ασε που ηταν και αρρωστη,...

την Σαυριγιωτα θα την παρω αυριο τηλ..θα της δοσω τα φιλια σας...φροντιστε μονο να εχετε πλυνει τα μουτρα σας...χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα Καναδή ερώτηση: όταν μπαίνω στο μπλογκ σου και πατάω ένα φαγητό να ανοίξει μου ανοίγει καινούργιο παράθυρο, πατάω κάτι άλλο και άλλο παράθυρο και στο τέλος γεμίζω με παράθυρα ανοιχτά!!!!....γιατί? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι και η Χ το έκανε αλλά τωρα το έχει σταματήσει! Της είχα πει οτι θα της φάνε τα σκουληκάκια την γλώσσα και σταμάτησε. :mrgreen: Ευτυχώς είναι και λίγο φοβιτσιάρα... :roll:

Τι θα ξεράσεις βρε Νατασάκι;; Εσυ νομίζεις οτι δεν έχεις δοκιμάσει μυξούλες;;;!! :lol::lol::lol::lol: Στανταρ έχεις! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σισσακι κ γω του λεω θα βγαλεις σπυρια αλλα μπαααα :evil:

κ γω το εκανα για χρονια :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

αναστασια χαθηκες ρεεε :roll:

ευχομαι να εισαι λιιιιγο καλυτερα

σες σε μιλαω στο τσατ

αφρο ποτε ξαναφευγει ο κ? :cry::cry:

γωγω :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πες του και συ για σκουλήκια! :lol::lol::lol: Μπορεί να φοβηθεί! Α δεις μάλιστα και κανενα στην γλώσσα του ακόμα καλύτερα! :oops::oops::lol::mrgreen::geek:

Ρε συ όλοι σαν παιδακια έχουμε δοκιμασει. Και απο αυτό και απο δάκρυ και απο μύξα και απο γενικά να μην αναφέρομαι και μας ξεράσει η Νατάσα η σιχασιάρα!!! :P:lol::lol::lol::lol::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επέστρεψα στο γραφείο μου.

δεν είχαμε καμιά εξέλιξη με τη Βίκυ ε?

λοιπόν μιλήσαμε με το γιατρό. Υπάρχει θέμα αλλά δεν είναι τόσο επείγον ώστε να γίνει η επέμβαση άμεσα.

Μας είπε να αφήσουμε να περάσει το καλοκαίρι και θα το ξαναδούμε από Σεπτέμβρη, αφού βέβαια το καλοκαίρι μας το περάσουμε με πάρα πολλά μπάνια στη θάλασσα 8-) Μας είπε αν θέλουμε να κάνουμε και την εξέταση ύπνου για να δούμε και τις άπνοιες. Γενικά μας καθησύχασε, μας είπε ότι έτσι κι αλλιώς είναι μια επέμβαση ρουτίνας αλλά ας περιμένουμε ακόμη λίγο μήπως και έχουμε αλλαγή προς το καλύτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα το θρασος κ πηρα..οπως με το μιτσακι..ντραπηκααααα :oops::oops::oops::oops:

μιλησα με το αντρα της :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

γυρω στα 4 κιλα...με καισαρικη :cry::cry::cry::cry::cry::cry::roll::roll::roll:

δε ειχε παρει θεση

βικακι μου να σου ζησει κοπελα ρα μου..ολα τα καλα του κοσμουυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από τη μια χάρηκα πάαααρα πολύ...Να μας ζήσει ο μπέμπαρος...Γερός και τυχερός να είναι........ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: όλα τα καλά του κόσμου να έχει..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Από την άλλη στενοχωρήθηκα....Γιατί ρε γαμώτο καισαρική;;;;; :(:(:(:(:(:(:(:(:( Και ήταν αυτό που φοβόταν περισσότερο από όλα το Βικάκι μας.... :(:(:(:(:( Και θα πονάει τώρα μωρέ.... :(:(:(:( Τελικά η γαμημένη η πρόκληση συνήθως σε καισαρική οδηγεί... :?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεννήσαμε;;;;;;;;;;;;;

Να μας ζήσει ο μπέμπης!!!!

4 κιλά βγήκε ο Λεωνίδας;;;;

Ουάου!!!! Παίδαρος!!!!

Να ναι γερός και καλότυχος!!!!

Βίκυ να αναρρώσεις το συντομότερο δυνατό και να απολαύσεις αγκαλιές με τον μπεμπάκο!

Γωγώ έχεις απόλυτο δίκιο. Είναι η πρόκληση αλλά και ο έξτρα χρόνος που απαιτείται για να γεννήθεί ένα μωρό. Όταν δεν έχει έρθει η ώρα του έτσι γίνεται συνήθως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε συ... Τελικά όντως είχε χάσει τον δρόμο ο Λεω! χεχε

Να σου ζήσει Βικάκι μου!!! Όλα τα καλά να πέσουν πάνω του! :x:x:x

Θα τηλεφωνηθούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάνω που θα το έκλεινα γιατί πάλι κολλάει η μ@λ@κ@α έπεσα στα ευχάριστα :D:D:D:D

Να ζήσει ο παίδαρος!!!!!

Να είναι γερός και καλότυχος!!!!!!

Καλή λοχεία Βικάκι μας :D:D:D

Λεπτομέρειες δεν ξέρουμε;Θουλάρα ξέρνα τα όλα λέμε....

Οκ το είδα....

Κρίμα ρε για την καισαρική,το φοβόταν κιόλας ε;

όντως η πρόκληση συνήθως καταλήγει εκεί,ας είναι καλά όμως και αυτή και το μωρό,να αναρρώσει γρήγορα μόνο

Θου καλά που είχες θάρρος και μας έβγαλες από την αγωνία ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέραααααα να σας/μας ζήσει ο παίδαρος :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=wav.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=love7.gif]

όλα τα καλά του κόσμου να έχει και κυρίως την υγεία του :D;)

για την καισαρική δεν θα πω τίποτα....αρκεί μαμά και γιος να είναι καλά :D:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...