Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρε τρελή Σισσιώ θα σκάσω λέμε από την αγωνία και συ νομίζεις οτι με πρήζεις;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ρώτησες αυτά που είπαμε;

Άντε μη τα πάρω ε;.....

:lol::lol::lol::lol:

Πάρε οπωσδήποτε γιατί αλλιώς θα σε πάρω εγώ και τότε δε σώνεσαι με τπτ!!!! :lol::lol::lol:

Βενετία δε με πήρες τηλ ρε συ. Εγώ το παρήγγειλα πάντως.1 ευρώ το λίτρο.

Λένα ήρθαν τα πράγματα; Τέλεια!!!Έχε τα μαζί σου αν τυχόν έρθεις κατά δω εκτός και αν βρεθώ εγώ προς τα κει. Όσο για το θήλαστρο να συνεχίσεις για να το συνηθίσει το στήθος σου.

Αργυ εγώ το πανκ το θεωρώ πολύ μουράτο και μαρέσει. Αλλά στο σχολείο είναι κάπως.

Φρανίτα διάβασα το θέμα σου αλλά δεν κατάφερα να σου απαντήσω. Μόνο να σου πως πως είμαι με τα χίλια στο να πας! Θα σου κάνει πολύ καλό!!!

Αναστασία παγοκολώνα μου!!!!(λέμε τώρα :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ) Θα πάμε αύριο λαική;;;; Ε;;;; Πολυαγαπημένες;;;;;;;;;

Νατάσα να ναι καλά το κορίτσι σου!!! Ρε συ πότε έχει γενέθλια;;;

Χρύσα το θυμήθηκα. Τί σταφίδες βρήκες;;;; Σουλτανίνες;;;

Γωγώ ρε συ τώρα το κατάλαβες;;;; :lol::lol::lol: Φυσικά και είμαι υπερβολική! Κοινώς φρικιό!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Πάντως το γιαούρτι είναι πανεύκολο να το φτιάξεις. Δεν είναι τίποτα. Βάζεις το γάλα στη μαγιά και γίνεται μόνο του!!!! Μιλάμε για τέτοιο ζόρι!!!!

Έλενα αν πάρεις δίπλωμα θα πάρετε και αυτοκίνητο;;;;

<θου το απόγευμα ε!!!!

Αυγή καλώς μας ήρθες! Εγώ είμαι η Θεσ/νικιά Νατάσα και έχω 2 κορίτσια 3 ετών και 14 μηνών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία σε ξέχασα... :oops::oops::oops:

Καλημέρα!

Κοπελιές ξεκίνησα χθες τη Σχολή γονέων! Είναι σούπερ! Κάθε πέμπτη μέχρι τον Ιούνιο και θα πάρω πιστοιητικό συμμετοχής. Η ψυχολογος μου φάνηκε συμπαθητική και γενικά το κλίμα είναι καλό. Δυστυχώς βέβαια είμαστε μόνο γυναίκες... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που μυαλο ρε νατασσα!!!!! αφου γινοτανε της κακομοιρας εχθες στο σπιτι με ανασταση και φιλιππο εναλλαξ :?:?:?:lol::lol::lol:

καλα εκανες το θεμα ειανι πως να τα παρω.. :?:? ποτε θα τα εχεις?

τι εινα ιαυτη η σχολη νατασσα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα!!!! :D:D:D

σημερα εχω μονο 2 ωρες Γ Λυκειου..καλυτερα να ειχα 7 ωρο με αλλες ταξεις... :?:?

Καποια στιγμη θα σας γραψω στο κρυφο, για τον τροπο λειτουργιας του συγκεκριμενου ιδρυματος...

Τι μου κανετε;;; :mrgreen::mrgreen:

Θου ουτε και εγω ρε σου εχω πει για το παιδικο υ/δ.. :oops::oops: αλλα δεν ξερω καθολου τον χωρο σας.

Εγω προσωπικα προτιμω την κουκετα απο το κρεβατι που εβαλες.Μωρε αυτο το διπλα διπλα οταν θα ειναι στην εφηβεια δε θα δημιουργει προβληματα... :?:roll::oops::oops::lol::lol::lol:

Μωρε Λενα και Βενη τι μου λετε τωρα..ΕΓω πλεον δεν καλω κανεναν στο σπιτι μου ..και στα αλλα σπιτια παω χωρις τα παιδια...Η μπορει να παρω τον Νικ. αλλα στη μια ωρα θα φυγουμε.

Μωρε αναστασια τι ταχυδρομος ειναι αυτος ρε;;;; :lol::lol::lol::lol:

Νατασακι τι κανεις ρε;;;Καλυτερα εισαι;;;

Αφρο το βιβλιο πολυ θα ηθελα να το παρω αλλα δεν υπαρχει περιπτωση γιατι 1)θελω να το διαβασω στα Αγγλικα που σημαινει οτι θα θελω το διπλασιο χρονο διαβασματος...δεν υπαρχει περιπτωση να με αφησουν...Παντως βγαινει οπου να ναι και σε ταινια!!!!!

Χρυσα τι εχει το μωρο ρε συ;;;Περαστικα του.

Αργυ εγω ποτε δεν κοιταω για παραμπενς..Θεωρω οτι τρωω τοσο μεγαλη επιβαρυνση απο την ατμοσφαιρα της Αττικης που δεν με πολυνοιαζει πια.

Αυγη..καλως ηρθες!!!!11 ημερων ειναι το 2ο μωρακι σου;;;Καλη λοχεια τότε.!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

1)τι είναι το ελφ;

2)γεια σου αυγη τέλεια η μπλούζα! Απο τα ΗΜ; και εγω την έχω.με τα κορίτσια είμαστε φίλες απο τις πρώτες μας εγκυμοσυνες και το τρενακι υπάρχει έχω και 2 χρονιά περίπου

3)χάρηκα με την ΡεΑ!

4)βενη χαχαχα που δεν ειχε ξαναδεί παιδάκι να τρώει μόνο του

5Σισσιω τέλεια που έχεις τον ροσολυμο ,δεν το είχα το τηλ γιατι δεν έψαξα ναπαω σε αυτόνα τότε άπλα γνώριζα οτι αναλαμβάνει φυσιολογικους μετα απο καισαρικη

6)Nατάσα είδα όνειρο οτι πήγα να κάνω κεικ με αυτάς τα αλευράς και οτι μου καίνε η κατσαρόλα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα βαμένο μαλλί από τόσο μικρό? 6 ετών?!!!!

για ποιό βιβλίο λέτε Αφρο και Παναγιώτα?

πάλι παγωτό ο Λ.!!!

καλά πώς έγινε πάλι το φόρουμ? δεν μπορείς να διαβάσεις και δεν μπορείς να βάλεις και φατσούλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα ναι...Ελληνικη σουλτανινα βρηκα...θες να σουπαρω αμα ξαναπαω;;;

ειναι πολυυυ ωραια καιεδωσα ενα πακετακι σε μια γνωστη μου μικροβιολογο να δει αν εχει παθογωνα βακτηριδια και μου ειπε οτι ειναι ΟΚ...τωρα ειδομεν..

βασικαβ αυτο το καταστημα με τα βιολογικα ειναι στον Ευοσμο, κοντα στη μαμα μου και ολιγον κωλοπιασε..αλλα ΟΚ..Κινοα Κεχρι Ντινκελ κλπ...εχει αυτυχως..και κατι αλλα μακροβιοτικα που παιρνω.

Παναγιωτα ο μικρος εχει ιωση εδω και μερικες μερες...και ΦΥΣΙΚΑ τον γυρησε σε ωτιτιδα....

ανεβασε πηρετο, χτες τον ειδε ο ΩΡΛ..μας εδωσε αντιβιωση ZITHROMAX... για 4 μερες...μετα θα τον ξαναδει και εαν δεν εχει κανει ρηξη τιμπανου ξανα, θα βαλουμε για μια ευδομαδα σταγονες ντρολ στο αυτι...

για την ωρα εξακολουθει να παιρνει ζιρτεκ και μπακτρομπαν στη μητη για να μην επειδυνωσει την κατασταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ρε συ μην παίρνεις σουλτανίνα. Δεν το λέω γιατί τώρα την έχω δει βιολογικά. Μεγάλωσα σε χωριό που όλοι ασχολούνται με την αμπελουργία . Πίστεψέ με πολύ καλλιεργούν σουλτανίνες αλλά ΚΑΝΕΝΑΣ δε δίνει στην οικογένειά του. Είναι τόσο επιβαρυμένος ο καρπός από τις ορμόνες μέχρι εκεί που δεν πάει.

Σε ξενέρωσα;;; Σόρρυ ρε συ. Το συζητούσα τελευταία πάλι με τον μπαμπά μου και μου το θύμησε.

Αργι ωπα ωοα. Αυτό με το βαμμένο μαλλί μάλλον μου διέφυγε... Αν ήταν έτσι τότε το παίρνω πίσω!!! :lol::lol::lol:

Παναγιώτα μουυυυυυυυ!!! Όχι δεν έχω θερμόμετρο. Βάζω το δάχτυλο και μετράω μέχρι το 18 αν αντέχει τη θερμότητα τότε είναι οκ. Η γιαγιά μου μου το έμαθε. Μετά αφού γίνει το βάζω σε τουλπάνι να στραγγίξει γιατί μ'αρέσει πηκτό..

Αφρο σου έκαψα την κατσαρόλα;;;; :lol::lol::lol:

Βενετία είναι σεμινάρια του Υπ. Παιδειας. Σύνολο είναι 50 ώρες (αυτή η θεματική ενότητα που επέλεξα εγώ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για την σουλτανινα κια εγω το ξερω αλλα ειναι τα μονα που μου αρεσουνε :?:?

αργυ τι ωραια καφεδακι με το αντρακι σου :):)

νατασσααααα μπορεις δηλ. να μου βρεις μουστο??????? θελω να κανω μουστοκουλουρα!! :D

εχει κολλησει ο μ ικρος με αυτο το βιβλιο(ειναι τελειο!!!!!!) και θελω να του κανω..εχει μαθε οιτα υλικα απο εξω..

" αλευρι, ζαχαρη, νερο,μουστο...μουστοοοοοοο εχει γουστο!!!!!(βλεπει πως δεν εχει τελικα και τον δειχνε ιστις 4 εποχες να ψαχνει μουστο..) πολυ ομορφο βιβλιο..

http://www.gerovassiliou.gr/el/εκπαίδευση/τα-μουστοκούλουρα-του-αγησίλαγου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψοφάωωωωωωωωωωωωωωωωωω.................. @-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)@-)

Είμαι με 38, τρελόοοοοοο πονοκέφαλο, βήχα και απίιιιιιιιιστευτο συνάχι!!!! :?:?:?:?:?:?:?:?

Ψοφάααααααααααααωωωωωωωωωω....... :?:?:?

Πάω να σας διαβάσω! :-B:-B:-B

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κινοα Κεχρι Ντινκελ κλπ.

θα μας τρελανετε οι θεσσαλονικιες?

εμεις εχουν αγνοια περι τινος προκειται...

κουμπαρουλα....βαζω ελαιολαδο στο δερματακι του,

τηλεφωνησα στο φαρμακειο μας...να τον ρωτσω αν εχει αμυγδαελαιο...και η κοπελα που γνωριζομαστε χρονια...μου λεει "ααααααααα οσο πας και χαλας...τι αλλοα θα ζητησεις?"

χαχχαχαχ

Νατασα...γιαουρτι κανει η μαμα μου το καλοκαιρι στο χωριο...

εγω δεν....

να ζημωσω θελω ....

αλλα βλεπω να περνω αρτοπαρασκευαστη....χαχχαχα

πειναω τρελα...

το μπεμπε θηλαζει 10-15 λεπτα μονο απο το ενα στηθος...και μετα τελος....

βεβαια το στηθος αδειαζει...

αλλα που ειναι οι μαραθωνιοι θηλασμοι?

δεν ειχα μαθει ετσι...!

μητσακι....περαστικα....

αμαν...φετος ανασα δεν πηρατε....

19-20/3 ειναι στο μεγαρο ο "θεος΄"

και εγω λεχωνα....

γκερρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα δημητρα!! :(:( αμαν ρε παιδακι μου φετος!!!! :?:?:?:(:(

καλε βικη σσσσσσσσσσσσσσσσσ μην τους μελετας τους μαραθωνιους!!!! :lol::lol::lol: ασχημα ετσι???????

ο κοτσιρας σαν αντρας δεν μου αρεσει καθολου!!! :ymsick::ymsick::ymsick: (ητανε απο παλια κρατημενο ξεχασμενο και ηθελα να το πω) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες να εχουνε τα ματακια μου??? αντε καλα λεχωνα πραμα να παω με τα νερα σου!! :lol::lol:

καλετο ξερω για την μ-ι για αυτο σου λεω...σσσσσσσσσσσ μην μελετας...εκτος και εαν θες να θηλαζεις οοοοοολη μερα!!! ;):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλες...

τικανετε?

εγω ειμαι χαλιααα :oops::oops::oops: με κολλησε το παπι...και εχω βηχα και κλειστη μυτη... :(:(

δεν αντεχω αλλο...τρεις φορες φετος βροχιτιδα θυμαστε τι τραβηξα...και ειμαι μαμωτο εγκυος :evil::evil: αλλιως θα χα παρει ολα τα τουμποφλο :lol::lol: του κοσμου... παλι μου βρηκε βροχοσπασμο και μου πε ενα σιροπι και ενα σπρει αλλα επειδη ειναι κορτιζονουχο ..θα περιμενω να δω τι θα πει ο πιπιλογος :lol::lol::lol:

το μονο καλο...ειναι οτι θα δουμε τον ποντικουλη μας!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε/??

εμεις οοοολα καλα..

μαρη νατασα που αλλου θα πας :lol::lol::lol: θα με πεις το απογευμα..το γαλα θα στο παρω εγω..δε ξερω ποτε φυσικα

περαστικα σε καρολ μιτσακι κ γιαννακη..πικρααααααα :(:(:(:(

αργι :lol::lol::lol: για τη επεξεργασια..κ για κατι αλλο γελασα..τι? :roll::roll::roll:

γιαουρτι εγω ξερω..πως βαζεις μια κουταλια γιαουρτι σε γαλα χλιαρο κ το αφηνεις να πηξει..για πειτε

το τιτλο το ειχε δωσει η ζετα..(αργι)ειχε πει εξπρες μεσονυχτιου..κ πεταχτηκε μια πανεξυπνη κοπελα αγορομανα(καταλαβατε? :P ) κ εδωσε τη ιδεα το εξπρες του βυζονυχτιου..χρυσα δε το θυμασαι καλα :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα! Πήγαμε βόλτα και μετα παιδική χαρα, Παναγιωτα αυτήν την μεγάλη κάτω στην λεωφόρο καβάλας (αθηνών) τέλεια ήταν έκανε και ο μικρός κούνια και τραμπάλα με τον Μ .ο Μ έπαιξε και Στις 4 τσουλιθρες! Φάγαμε εκείνη και ειπιαμε και καφεδάκι.

Nατάσα πως έκαψαν το κεικ στην κατσαρόλα! Δεν ξέρω ...και δεν πρόλαβαν να βαλτω ντινκελ :lol:

Πήγα οαεδ το πρωί αλλα σκατουλες ειχε ΤΩΝ κόσμος και έπεσε και το σύστημα ...δεν έβγαλα κάρτα :(

Να δούμε ποτέ θαβγαλω την θέλω για το εσπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη μόνη μου το ήπια το καφεδάκι!!!!

Επίσης γέλασα με τον Φιλιππάκο :lol: και το βιβλίο με το φαγητό :lol:

Και αν σε παρηγορεί την ταίζω την Ρ ενώ παλιά έτρωγε μόνη της!!! :?

Η σουλτανίνα τι είναι; Την έτρωγε ο σουλτάνος; :lol::lol:

Αφρο χαίρομαι που περάσατε όμορφα :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαααααααααας! :D:D:D

Σας διαβάζω σιγά σιγά από προχθές που επιστρέψαμε. Τελικά μπορεί να μην προλαβαίνω να σας γράφω αλλά παθαίνω στέρηση αν δε μπω να μάθω τα νέα σας :x:x:x

Γιαυτό να το ξέρετε ότι ακόμη κι όταν δε γράφω σας διαβάζω.... μην αρχίσετε να με θάβετε θα το πάρω χαμπάρι :lol::lol::lol:

Σισσάκιιιιιιιι!!!! Πολλά συγχαρητήρια! :ymparty::ymparty::ymparty:

Και για τα μαθήματα και για το σπόρι!

Μπράβο ρε θηρίο! Και διαβάσματα και ... [smilie=sex.gif]:lol::lol::lol: Αστέρι είσαι!

Φραν διάβασα και τα δικά σου... Και ενώ η πρώτη μου σκέψη ήταν να μη δεχτείς τη δουλειά -κυρίως γιατί δεν πιστεύω σε δουλειά των ονείρων μου, άντρα των ονείρων μου κτλ...τελικά πιστεύω ότι για σένα στη συγκεκριμένη φάση είναι η καλύτερη επιλογή που μπορείς να κάνεις! Όλα καλά θα πάνε!

Εμείς είμαστε όλοι καλά, στην Ουτρέχτη περάσαμε πολύ ωραία αν και τις δυο τελευταίες μέρες η Μαρκέλλα είχε μάλλον κουραστεί και μου έβγαλε λίγο το λαδάκι... Τώρα εδώ έχω πολύ πολύ δουλειά, κυρίως γιατί εδώ και κανα δυο μήνες κωλοβάραγα γκρμφ :oops: Αλλά κάπως ανανεώθηκα με την εκδρομούλα και νιώθω ότι έχω και όρεξη και δυνάμεις! :D

Γιααααα πέιτε μου τώρα! Θέλω να πάρω παραμύθια να διαβάζω στη Μαρκέλλα. Κοίταξα λίγο του Τριβιζά που τα έχετε συζητήσει αλλά έχει ένα σωρό και δεν ξέρω τι να διαλέξω.... Ποιά είναι τα αγαπημένα των παιδιών σας?

Και λέω να πάρω και κανα ντι-βι-ντι με κιν.σχέδια στα ελληνικά... Καμιά ιδέα?

Σας φιλώ κι όπως είπαμε ε? Μη γράψετε τίποτα περίεργο για μένα γιατί θα το δω κι ας μη γράφω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι!!!

ΜΑζεψα την μπουγαδα μου και απολαμβανω την ησυχια μιας και ολοι κοιμουνται!!! :):)

Αφρο μου ποσο χαιρομαι ρε που κανετε τις βολτες σας!!! :D:D Ποιες κουνιες λες;;;Προς τη μονη Δαφνίου ή μεσα στη γιορτη μπαξεβάνη;;; Παντως ολες ειναι μια χαρα!!!

Ρε συ ξερεις που ειναι τελεια..στις κουμιες διπλα στο Φλοισβο..δυστυχως ομως πρεπει να παρκαρεις ή απενατι στο Π.Φαληρο και να πας εκει ή στην αρχη του Φλοισβου και να περπατησεις κανα 18-λεπτο.

Αργυρουλα αυτο ειναι το βιβλιο..εχει και αποσμασμα...

http://hungergames.platypus.gr/

Ειναι εντελως κοντρα στα δικα μου γουστα(συνηθως μου αρεσουν τα κοινωνικα-ιστορικα με ηθικα διλληματα)... αλλα μου κινησε παρα πολυ το ενδιαφερον..δε ξερω γιατι.. :?:?

ΡΕ ΜΗΤΣΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ..ελεος ρε κορμι!!!Πω πω ρε κουκλιτσα τρεις και μια σας παει!!!

Χρυσα μου και παλι περαστικα του και αγυριστα.

ΝΑτασα εγω μετραω μεχρι το 14 αλλα να βγαζω το δαχτυλο μου και να με καει..καταλαβες;;;

Ρε συ το πανι που στραγγιζεις μετα το γιαουρτι πως το πλενεις;;;Δεν σου μυριζει το απορρυπαντικο;;; :roll::roll:

Ρε Θου ουτε και εμενα μου φαινονται ιδια τα μωρα σου!!!ΠΑντως ειναι κουκλιά!!! :x:x:x

Λεχωναααααααα που εισαι ρε;;;

ΣΙΣΣΑΚΙ ..ξεχασα να σου πω ποσο χαρηκα με το γιατρο σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...