Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Καλησπερα και απο εδω...

Εγω ακομα εχω τρεχαματα λογω καρτας που εχασα και αυπνιες λογω αγχους..Αγχος για πολλα...κ σημερα πηγα παιδικο με τον Σεμπ κ δεν ηθελε παλι..μετα του αρεσε αλλα ημουν κ εγω στην ταξη...Λοιπον νομιζω πως η δασκαλα τους ειναι λιγο αποτομη κ τα βαζει συχνα time out... ετσι μου φανηκε....ισως γι αυτο δεν του αρεσει....δεν ξερω παλι...παντως κατι αλλο περιεργο δεν ειδα...

Θα της το πω...

Εκλεισα το σπιτι..3 μαιου που θα γυρισουμε θα μπουμε μεσα απευθειας...μετα να δουμε...εχω ενα μηνα για να συνηθισει ο μικρος τον παιδικο...μεχρι τις 4 και για να βαρω καποια να τον φερνει σπιτι....δεν ξερω πολυ μου φαινεται..Ρωτησα κ στο σχολειο για καποια κοπελα...να δω...πω πω βουνο μου φαινεται...

αγχωνομαι..ακομα βεβαια δεν εχω δωσει οριστικη απαντηση, εχω καμια δεκαρια μερες ακομα να το σκεφτομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

fra dvse apanthsh..oso to afineis δε θα ησυχασεις ρε..

αχ δυσκολα..μα πως μπορεις μονη σε ξενα χωρα ρε συ...μπραβο σου

δηλ βαζει τιμωριες?

δηλ μαιο θα μπειτε σπιτι?οχι τωρα? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πήγα πήρα τη μικρή και ήρθα σπίτι

ο Γ θα αργήσει λίγο, έχει νυχτερινή

Αναστασία τα είχα βάλει στην τσάντα μου και μετά εξαφανίστηκαν...

:lol::lol::lol::lol: όλο το μεσημέρι μέχρι και το απόγευμα αυτό έκανα :evil:

ε μετά διάβασα και λίγο

να σου πω τι θα κάνουμε..έχεις εργασία :geek:

θα βάζεις λινκ τι πήρες και δίπλα θα κάνεις reviews 8-) να ξέρω

θα πάρω σίγουρα κονσιλερ, την pressed powder από τα studio, μασκαρα, λιπ γκλος και κραγιόν, πινέλα για πουδρα και foundation και.....βλεφαρίδες [smilie=laughing7.gif]

θούλη μόνο εγώ δεν σε είπα τίποτα για το δωμάτιο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι ρε απλώς έχω πολύ σοβαρά προβλήματα

θέλω να παραγγείλω τα καλυντικά :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

4,70 εξοδα αποστολής

Αναστασία ο ταχυδρόμος στα έφερε στην πόρτα σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hrθα παλι!10.20 κ εγω νυσταζωωω!!!

Πωπω Μαρια εσυ θα παρεις πιο πολλα απο εμενα κ θα ζηλευω! :lol::P Ο ταχυδρομος θα επρεπε να ερθει στην πορτα μου αλλα βαριεται που ζει!Εδω ειμαστε ααααλλη χωρα!Επειδη ειναι συγχωριανος, σε παιρνει τηλ κ πας κ το παιρνεις.αν σε παρει κ δε σε βρει...χεστηκε!Δεν ξαναπαιρνει κ εσυ μυριζεις τα δαχτυλα για να το καταλαβεις! :lol::lol::lol:

Λοιπον!Το βρηκα!Βαλε ολα τα λινκ απο οσα θελεις να παρεις κ αν εχω παρει κατι θα σου λεω γνωμη! :P:lol::lol: (σε εστειλα?!)

Φραν τεικ δε τζομπ λεμε!!!! :D:D:D:D

Θουλακι μου! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κορτσουδια μου? :D Η ωρα μου εμενα κλασσικα, μα δεν με αφηνουν τα σκατιαρικα

να ανοιξω υπολογιστη ολη μερα :twisted:

Εμεις ολοι καλα, ο μικρος συνηλθε. Κρεμες εγω βαζω διαφορες καθε φορα. Επερνα για πολυ καιρο της Weleda με την ορχιδεα πολυ καλη, μετα το γυρισα σε Lavera kai Altera παλι φυτικες επισης καλες, μετα πηρα αυτην που διαφημιζει η Μενεγακη και τωρα τελευταια πηρα της Loreal tin Youth code. Θελω να δοκιμασω και καμια του Κορρε. Εγω εχω ξηρη επιδερμιδα και αν δεν βαλω πρωι βραδυ με τραβαει απιστευτα. Σημερα ειχε τελειο καιρο, πηγαμε να παρουμε την Ειρηνη με τα ποδια, δεν πηρα καροτσι και ο μικρος δεν ζητησε καθολου αγκαλια! Σαν τρελος εκανε που εβλεπε τα πουλακια και τα σκυλακια, ολο σταματουσε να επεξεργαστει κατι :D

Αναστασια και Μαρακι και εγω θελω να παραγγειλω απο τα ελφ αλλα διαβασα απο μια κοπελα που ελεγε οτι οι σκιες τους δεν κρατανε και ειναι λιγο χλωμες? αχρωμες? δεν πιανουν ευκολα στο ματι? κατι τετοιο τελος παντων. Αναστασια αληθευει? Το καλο εδω ειναι οτι εχουν μαγαζι στην Γερμανια και δεν εχει πολλα εξοδα αποστολης. Εχω τρελαθει με τις τιμες τους! :D

Βικακι μου και η Ειρηνη ξεφλουδιζοταν τρελα, ο γιατρος μου ειχε πει οχι καθε μερα μπανιο και καλη ενυδατωση με αμυγδαλελαιο. Φυγανε σε κανα μηνα και κατι αν θυμαμαι καλα. Για τα σπυρακια δεν ξερω να σου πω, ευχομαι να μην ειναι και αυτος αλλεργικος.

Αργυ η Ε. ακομα μονη της παιζει συνηθος. Εχει κανα 2 φιλες αλλα δεν νομιζω να παιζουν και πολυ μαζι. Οποτε παω να την παρω ειναι συνηθος εξω μονη. Μονη στις κουνιες, μονη στην τσουλιθρα, στα χωματα παντου μονη :roll: Θελει λιγο καιρο να εγκληματιστει μωρε η Ρ. Δεν μιλαει καθολου καθολου? Τουαλετα μονη της πηγαινει?

Νατασα αφρατουλης λες ο Γ. ε? Και εγω που νομιζα οτι εχει λιγα κιλα :roll: 8 κιλα το σαμιαμιδακι σου μονο? :o Καλα κανεις και κανεις γιαουρτι αφου το τρωτε. Εγω δεν μπορω να το φαω με τιποτα το κατσιισιο ουτε το γαλα να πιω. Ειχα παρει στο Παρισι που πηγαμε και απο τα δυο και μονο που δεν ξερασα το ιδιο και τα παιδια, δεν το θελανε καθολου. :(

Καλα σας διαβασα λιγο το απογευμα στα πολυ πεταχτα και δεν θυμαμαι τιποτα σχεδον απο οσα ειπατε. Εχω καψει και ασφαλειες βεβαιως που να τα συγκρατησω...Ωχ εφαγα χοντρη ζαλαδα τωρα στα ξαφνικα και μου γυρισε το στομαχι. :roll: Σας αφηνω τσουπρες τα λεμε αυριο. Καλο βραδυ σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες τις μανουλες!!! Σημερα μπηκα για πρωτη φορα στο mammyland, ειδα τον τιτλο του βυζονυχτιου σας και ομολογω οτι ειναι οτι πιο πετυχημενο εχω δει!!! Αν καταλαβα καλα η κοπελα που το ανακαλυψε ειναι η Βικυ? Τα συγχαρητηρια μου!!!

Απο οτι προλαβα να διαβασω γνωριζεστε ολες καλα μεταξυ σας, οποτε μαλλον ειμαι λιγο ασχετη, αλλα καθως μου αρεσε η τρελοπαρεα σας ειπα να κανω και εγω μια προσπαθεια να σας γνωρισω καλυτερα!!!

Ας πω λοιπον λιγα πραγματα για εμενα. Εχω δυο αγορακια που ειναι 2 ετων και 11 ημερων, πριν δυο μερες πατησα τα πρωτα αντα, και εχουμε φουλ τους θηλασμους μας τωρα οπως καταλαβαινετε!!! Πολυ βυζονυχτι δηλαδη... Αν και μπροστα στον πρωτο μας γιο που σηκωνοταν καθε μια ωρα ο μικρος ειναι ενας αγγελος! Μας εδωσε και η παιδιατρος ενα φυτικο προιον για κολικους και εχουμε ηρεμησει ακομα περισσοτερο...

Εχουμε την τυχη να μενουμε Νεα Μακρη και ετσι το καλοκαιρακι αλωνιζουμε συνεχεια, ευελπιστω να μπορω να κανω το ιδιο και με τα δυο μικρα φετος (θα το παλεψω με τον μαρσιπο...)

Αυτα τα λιγα, θα χαρω πολυ να τα λεμε,

Καλο βραδυ σε ολες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

για το θηλαστρο.. παλι δοκιμασα τιποτα μιλαμε.. οι σταγονες πεφτουν η μια μετα τηναλλη με απελπιστικα αργους ρυθμους.. οι καημενες! τωρα ηταν ακομα λιγοτερο! μιση ωρα περιμενα παλι, μετα αρχισα να ποναω κ το παρατησα

δε θελω να κανω τραπεζα, απλα να μπορω να βγαζω μια στις τοσες ααααααααααααααν τυχει κατι\

νατασουλα περαστικα στην ελενα

ελενα εγω το θυμομουν αυτο με το μωρακι σου.. πολυ κριμα :(

αναστασιιιιιιιιιιιι καλε απο το elf παρηγγειλα κ εγω! πραγματικα παρα πολυ ωραια!!

νατασα θα βρεθουμε για να σου δωσω τα πραγματουδια σου?

κοριτσια η δουλεια ειναι πολυ χαλια. ηδη σημερα ηρθαν 10 ατομα λιγοτερα ειπε ο τολης

τους ειπαν οτι ειναι κριμα ατομα με τοσα πτυχια κ προυπηρεσια οποως αυτοι να δουλευουν για 300 ευρω. κ πως εχουν διαλεξει την αφροκρεμα της θεσσαλονικης! :lol::lol: πολυ ειρωνια λεει..

επισης μπορει να δουλευουν κ σπαστα, πχ 11-2 το μεσημερι κ μετα 2-5 το βραδυ

αφου σκεφτοταν να σηκωθει να φυγει

ελενα οι σκιες ειναι παρα πολυ καλες!! απλωνονται πολυ ωραια κ δε φευγουν ευκολα!

αλλα εχω κ δερμα βλουδο! :lol::lol::lol:

ρε γωγω μπραβο που εχεις χασει τοσα κιλα!! πω πω θα σε δω κ θα εισαι κορμαρααααααα κ εγω ακομα φαλαινα

αχ πηγα στη βενι σημερα.. αχ.. τι απελπισια ειναι αυτη χριστε μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

αυτα τα παιδια μας.. κ τα δικα σας αραγε ετσι κανουν? :roll: τοοοοοοοοοοσο χαλια?

σημερα εδωσαν κ οι 2 ρεσιταλ!

αφου ηθελα να παω κ αυριο στη βενι αλλα θα το αναβαλλω επ αοριστον :?

γεια σου αυγη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! :D

Θέλω τόσα να σας γράψω, αλλά είμαι τόσο χώμα που δεν θα τα καταφέρω.

Το ευχάριστο είναι οτι βρήκα γιατρό. Θα είναι ο Ροσόλυμος. ;) Πάμε για φυσιολογικό, δε με αποθάρρυνε καθόλου, ακόμα και αν δεν τα καταφέρω συμφωνήσαμε οτι ο τοκετός θα αρχίσει κανονικά και δε θα κάνω τίποτα προγραμματισμένο.

Αρχίζωκαι τις ενέσεις απο αύριο λογικά, μου έγραψε και ένα σκασμό εξετάσεις! Αμάααααμ είχα ξεχάσει οτι είναι τόσες πολλές. :shock:

Ευτυχώς ηρέμησα γιατί είχα αγχωθεί που δεν έβρισκα γιατρό και είχα πολλά νεύρα.

Το παιδί μου μου το κράταγε η μαμα και μετά η αδερφη μου, όταν πήγα να την πάρω την είδα την μικρη που είχε λουφάξει. Τη ρώτησα τι έγινε και μου είπε οτι τη μάλωσε η Στεφανία (αδερφή μου) :twisted::twisted::twisted: Θα την πάρει και θα την σηκώσει την αερφή μυο μου φαίνεται!!! :twisted::twisted::twisted:

Δε με πειραζει που την μάλωσε, αλλά πόσο την μάλωσε για να είναι έτσι η συμπεριφορά του παιδιού. :roll:

Αργυρούλα μήπως της αρεσει της ρεας να ζωγραφίζει ρε συ; Ή μηπως τυχαίνει εκέινη την ώρα να την πετυχαίνεις μόνη της; Μήπως οι φίλοι της φεύγουν λίγο νωρίτερα; Γιατί δε ρωτάς τη δασκάλα;

Θουλάκι δεν σου απαναω για το δωματιο γιατί είμαι ολιγον τι άσχετη με διαρύθμιση.... :oops:

Μαράκι τέλειες οι φώτος! Φαίνεται οτι είναι καλός ο Γ σου!

Μητσάκι μου περαστικά σου ρε παιδι! :x Θα σου τηλεφωνήσω παρολα αυτα! ;)

Γωγάκι! ;)

Φραν κλείσε τη δουλειά για να το πάρεις απόφαση. Αρχισε ΑΠΟ ΤΩΡΑ να ψαχνεις κοπέλα, ωστε να έχει καιρό να την δοκιμάσεις; Που θα πάτε και θα γυρίσετε Μάιο; :oops:

Νατασσούλα πώς είναι η Έλενα;

Νατασα θα σου τηλ αυριο αν δε σε πρήζω για να σου πω λεπτομέρειες! ;):x

Κάρολ περαστικά στο παπί! Δεν σου απαντησα στο μήνυμα... είχα πολλά να σκεφτώ και αρκετό άγχος!

:roll:

Καλα όσα λέτε για τα καλλυντικά και τα παραμπενς με κανουν να νιώθω ούφο!

Λενάκι πες του Τόλη να κάνει υπομονη ρε συ... μπορει να βρεθει κατι καλύτερο αργοτερα... για την ώρα... :roll:

Αναστασία είσαι σουργελο στο έχω πει;; Αλλά φαντάζομαι το ξέρεις ήδη! :lol::lol::lol::x

Βικάκι δε λες στην πεθερα σου να περάσει και απο δω; :P Φυσιολογικό είναι νομιζω! Να του κάνεις απολέπιση του νεαρου! :lol::mrgreen::oops: Ενυάτωση είναι το κλειδι. Όλα θα περάσουν, αλλά έχε το νου σου καλου κακου για καμια ατοπία... :roll:

Λενάκι, Άφρο, Παναγιωτάκι τα φιλιά μου! :x

Ο Παν με λέει γκαντέμω και με ψέλνει επειδη έχασε ο γαβρος!!! :(:cry::cry::twisted::twisted::twisted: Βρε αάαααει... χασου μην πω τπτ άλλο!!! :twisted::twisted::twisted:

Αβγη καλως ήρθες. Η μπλούζα AC/DC του μικρού σου όλα τα λεφτά!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

για το θηλαστρο.. παλι δοκιμασα τιποτα μιλαμε.. οι σταγονες πεφτουν η μια μετα τηναλλη με απελπιστικα αργους ρυθμους.. οι καημενες! τωρα ηταν ακομα λιγοτερο! μιση ωρα περιμενα παλι, μετα αρχισα να ποναω κ το παρατησα

δε θελω να κανω τραπεζα, απλα να μπορω να βγαζω μια στις τοσες ααααααααααααααν τυχει κατι\

νατασουλα περαστικα στην ελενα

ελενα εγω το θυμομουν αυτο με το μωρακι σου.. πολυ κριμα :(

αναστασιιιιιιιιιιιι καλε απο το elf παρηγγειλα κ εγω! πραγματικα παρα πολυ ωραια!!

νατασα θα βρεθουμε για να σου δωσω τα πραγματουδια σου?

κοριτσια η δουλεια ειναι πολυ χαλια. ηδη σημερα ηρθαν 10 ατομα λιγοτερα ειπε ο τολης

τους ειπαν οτι ειναι κριμα ατομα με τοσα πτυχια κ προυπηρεσια οποως αυτοι να δουλευουν για 300 ευρω. κ πως εχουν διαλεξει την αφροκρεμα της θεσσαλονικης! :lol::lol: πολυ ειρωνια λεει..

επισης μπορει να δουλευουν κ σπαστα, πχ 11-2 το μεσημερι κ μετα 2-5 το βραδυ

αφου σκεφτοταν να σηκωθει να φυγει

ελενα οι σκιες ειναι παρα πολυ καλες!! απλωνονται πολυ ωραια κ δε φευγουν ευκολα!

αλλα εχω κ δερμα βλουδο! :lol::lol::lol:

ρε γωγω μπραβο που εχεις χασει τοσα κιλα!! πω πω θα σε δω κ θα εισαι κορμαρααααααα κ εγω ακομα φαλαινα

αχ πηγα στη βενι σημερα.. αχ.. τι απελπισια ειναι αυτη χριστε μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

αυτα τα παιδια μας.. κ τα δικα σας αραγε ετσι κανουν? :roll: τοοοοοοοοοοσο χαλια?

σημερα εδωσαν κ οι 2 ρεσιταλ!

αφου ηθελα να παω κ αυριο στη βενι αλλα θα το αναβαλλω επ αοριστον :?

γεια σου αυγη

Καλησπερα και παλι! Δεν χρειαζεται να σας πω γιατι ειμαι ξυπνια τετοια ωρα!!!

Ηθελα να σου πω για το θηλαστρο.... Φαντασου οτι μετα απο 8 μηνες θηλασμου (τον πρωτο μας γιο καταφερα να τον θηλασω μεχρι 18 μηνων) και με θηλαστρο ποτε δεν καταφερα να βγαλω αρκετο γαλα. Θελει συχνη αντληση, να μαθει το στηθος να παραγει και σε αυτην την περιπωση γαλα (οπως και να το κανεις, αλλο το στομα του μωρου σου)

Σισσιω, σε ευχαριστουμε για το μπολουζακι! Ειμαστε μικροι, αλλα ροκαδες !!!

Απο Θεσσαλονικη ειστε κοριτσια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

avgi1982 καλως ηρθες!

νεα μακρη....

ζηλευωωωωωωωωωωωωωωω

να σου ζησουν τα παιδακια σου

Σσσι μπραβο για το γιατρο!

τωρα θα νοιωθεις καλυτερα!

οι εξετασεις γινονται στο ικα..χωρις ραντεβου

να πα να τις γραψεις...αλλιως κοστιιιιιιιιιζουν!

ο Π. ανηγυριζε που εχασε ο γαυρος ...

κερδισε και στο στοιχημα

οπως καραλαβατε ξυπνησε να φαει...και κοιμομπουν τοσο ωραια!

ελπιζω να κοιμηθει παλι!

θηλαε 20 λεπτα και μετα το εβγαλε

τωρα εχει λοξυγγα

Λενα...τι θηλαστρο εχεις?

με το χερι μηπως βγαζει πιο ευκολα?

Φραν καλη αρχη..ολα καλα θα πανε

συμπεθερα...ποια οικογενεια δεν εχχει ιστορικο καρκινου?

απο που να πρωτοπροφυλλακτεις?

Αναστασια παλι θα λαμψεις με τοσα καλλυντικα!

αχχχχχχχχχχχχχχ...τρμε 20αρικο...θα τυφλωθεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες και στην Αυγη..

Θα ερθω ελλαδα μεχρι τις αρχες μαιου...δεν θα ερχομουν αλλα υπαρχει ειδικος λογος...μετα ναι, 3 μαιου που γυρναμε μπαινω απευθειας στο σπιτι...

Ρωτησα στο σχολειο σημερα κ μου ειπαν πως θα μου προτεινουν καποια κοπελα που εργαζεται εκει κ που θα ηθελε μεττα τη δουλεια (σχολανε 3) να αναλαβει το σεμπινι με πληρωμη εννοειται...εχουν πολλες βοηθους κ ειναι καλο καποια απο το σχολειο πιο σιγουρα...μου ειπαμ αυτο που θα κανιυμε ειναι να γραφτει στις δραστηριοτητες μεχρι τις 3 κ μετα θα τον παιρνει η κοπελα θα τον φερνει σπιτι, θα του κανει ενα σνακ κ θα τον απασχολει μεχρι τις 5.30 που θα γυρναω....τον αυγουστο το σχολειο ειναι κλειστο οποτε τοτε πρεπει μα βρω καποια 9 με 5.30... Ισως την ιδια αν θελει... Οκ εχω καιρο κ ελπιζω να συστησουν καποια καλη...μου ειπε η διευθυντρια πως οπωσδξποτε θα ειναι καποια που δουλευει στο σχολειο διοτι απεξω ασχετες δεν εμπιστευονται να συστησουν...να δουμε...

Λοιπον υποπτευομαι πως τελικα η δασκαλα του ειναι λιγο στριμμενη....μου φαινεται ρε παιδια λιγο ψευτικη οταν τα αγκαλιαζει κ καλα...εχει ενα οεριεργο υφος....δεν εχω παρατηρησει κατι κακο αλλα πρεπει να ειναι λιγο πιεστικη...ευτυχως δεν θα εχει την ιδια το καλοκαιρι....κ τα βαζει πολυ ταιμ αουτ....αν κανουν κατι τη δευτερη φορα πανε ταιμ αουτ....κ δεν κερω τωρα για τριχρονα ποσο καλο ειναι αυτο....

Ακομα το σκεφτομαι παντως για τη δουλεια...λεγοντας για δουλεια ετοιμαζω κατι καλο για πρωτη απριλιου..θα σας πω τοτε να το αγορασετε..ειναι ενα ενθετο εφημεριδας δεν ειναι ακριβο! Θα σας πω!

Βικυ το σεμπινι ειχε κανει νινιδα κ δεν εφευγε με τιποτα....τελικα εφυγε με ενα ασχετο σαμπουαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλμέρα σας :x

Φρανίτα μια χαρά με την κοπέλα :D:D πολύ χαίρομαι που όλα μπαίνουν σε ένα δρόμο :D

τώρα για τα τάιμ άουτ που λες τι να πω? ο καθένας έχει το σύστημά του!!! :? και, όπως θυμάμαι που είχες πει, δεν έχει και πολλά παιδιά!!! :? ....αφού όμως δεν μπορείς να βρεις και άλλον που να τον εμπιστεύεσαι.....γενικά προσωπικά πιστεύω και ύστερα από την δική μας εμπειρία, είναι λίγο ρίσκο ο παιδικός....εμείς κάναμε ΜΕΓΑ λάθος που αφήσαμε τον Λ. να συνεχίσει εκεί!!! :(:(

την δασκάλα θα την ρωτήσω λίγο αργότερα, να περάσει λίγος καιρός ακόμη ..... πάντως η Ρ. είναι πολύ φιλική και όταν φτάνουμε στο γκρουπ όλα φωνάζουν "η Ρ. ήρθε"!!! :roll::roll::roll::roll:

Λενάκι η Ρ. δεν πάει καθόλου στην τουαλέτα εκεί :o:o:o:o:o , τα κρατάει για το σπίτι!!! :?

Λένα αν έχεις ανάγκη όμως έστω και αυτά τα 300 τι να κάνεις?!!! πτυχία ξεπτυχία.....

Συμπεθέρα η Ρ. είχε νινίδα και δεν είχα κάνει απολύτως τίποτα :oops::oops::oops: έφυγε μόνη της, στον Λ. έβαζα ελαιόλαδο και έφυγε αμέσως....αν θυμάμαι καλά, η Ρ. ξεφλούδιζε στο κορμάκι της :? ....έβαζα ενυδατική κρεμούλα (φυτική)!!! :roll::roll:

Μαρία καλά ψώνια :D:x μου αρέσει πολύ να ψωνίζω καλλυντικά :D:D

Αναστ. :o:o:o τι ταχυδρόμο έχετε ρε!!! απαπαπαπα

εδώ τα ταχυδρομία είναι ιδιωτικού δικαίου και συνεργάζονται με εταιρεία για την διανομή των πακέτων και έρχονται και αν δεν σε βρουν είτε το δίνουν στον γείτονα είτε σου βάζουν χαρτάκι να πας να το πάρεις από το ταχυδρομείο :!: ....αλλά επιμένουν με τους γείτονες....μιλάμε είμαστε το νούμερο 11 (Μαρία :lol::lol::lol::lol: ) και ήθελαν να μας δώσουν από το νο 3 ή 25!!! :o:o:o δεν τα δέχομαι, δέχομαι μόνο τα διπλανά 9 και 13!!! :roll::roll:

χθες είχαμε 17 βαθμούς και έναν υπέροχο [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif]

και σήμερα θα πάει μέχρι 20 βαθμούς!!! :o:o:o:o:o:o:D:D:D:D:D8-)8-)

επεξ. (που λέει και η Αναστ. και που λέει η Θούλη ότι το λέω εγώ που το λέει η Αναστ. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ) Σισσιώ πολύ ωραία, μπράβο χάρηκα που βρήκες γιατρό να σε ικανοποιεί :D:x άντε με το καλό η συνέχεια :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Η Έλενα ευτυχώς είναι καλύτερα, σήμερα το πρωϊ έκανε κακά (όχι διάρροια) και φυσιολογικά βέβαια δεν τα λές αλλά αρχίζει να στρώνει σιγά σιγά. Ελπίζω να μην κόλλησε κανένας άλλος μόνο.

Είναι τα γενέθλιά της την άλλη εβδομάδα και δεν μπορώ να κανονίσω ακόμα τίποτα. Να περάσει και το ΣΚ και θα δώ μετά.

Αυγή καλώς ήρθες να σου ζήσουν τα παιδάκια σου

Φραν νομίζω ότι είναι το ιδανικό η κοπέλα που έχεις για μετά να είναι κάποια από τον παιδικό

Θα στρώσουν όλα μην ανησυχείς :D:D

Θου τα παιδιά συνήθως παίζουν στο χαλί, μερικές φορές ανεβαίνουν και στο πάνω κρεβάτι, δεν είναι πολύ ψηλό σαν τις κλασσικές κουκέτες, τραβάνε λίγο το κάτω πατάνε εκεί και ανεβαίνουν στο πάνω.

Διαστάσεις δεν ξέρω ακριβώς θα μετρήσω και θα σου πώ

Σας αφήνω προς το παρόν πρέπει να βγώ για εξωτερικές δουλειές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

τι κανετε;;;..εμειςσκατα...ειμαι σπιτι..ο μικρος χαλια μαυρα...τεσπα..

Βικακη η τομη ειναι δυσιολογικη, θα γινει μετα μπλε...και μετα ροζ..και μετα ουτε που θα βλεπεις...

εγω εχω ξεχασει πλεων την υπαρξη της./..μονο ναπροσεξεις να μη βγαλει πυων η αν κανει κανενα σπιρακι πανω τιποτα αλλο

Για τα "λεπια" θα φυγουν..ειναι που "αργησε" να βγει παρε αμυγδαλελαιοκαθαρο βιολογικο καιβαζε του στο μπανιο και εαν θελεις μετα το μπανακι οσο ειναι νωπο βαλε ελαχιστη ποσοτητα κανοντας μασαζακι...θα φγουν..μονο αν κοκκινησουν να ανισειςς γιατι θα ειναι εκζεμα οποτε εανβ ειναι ετσι..θα σου πω εν καιρω...

Γιατι καλε να μη φτιαχνεις γιαουρτι...πανευκολο ειναι

Φραν ολα θα πανε καλα...

Τωρα αγχωνεσαι γιατι σου φαινοντα βουνο...μετα θα μπει το νερο στ'αυλακι...σε σκεφτομαι...θα τα καταφερεις..δε σε φοβαμαι..σουβ στελνω οση θετικη ενεργεια μου εχει απομινει

Αυγη καλοςηρθες...το τιτλο τον εδωσε η LUCKY..κατα κοσμος Ιουλια...η Τζουλι...

θα χαρω να τα λεμε οχι δεν ειμαστε ολες απο Θεσσαλονικη...ειμαστε μια παγκοσμια ομαδα... :lol::lol::lol::lol:

Λενα ασε το σουινγκ...παρε της αμεντα..ειλικρινα θα σωθεις...αλλα ναι το στηθος θελει το χρονο του να προσρμωστει..και εγω στην αρχη λιγο ευγαζα...μετααρκετο..επισης να αντλεις την ωρα που θηλαζεις απο το αλλο στηθος...πολυ καλυυερο

Για την δουλεια τι να πω ρε πουλακι μου ...κριμα..αλλα απο το τιποτα καλυτερα δεν ειναι τα 300;;;..τουλαχιστων μεχρι να βρει κατι καλυτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!

Κουρασμενηηηηη..και λιγο χαρουμενη κ μετα λιγο νευριασμενη! :P:lol:

Μαρια θελεις να σου βαλω συνδεσμους απο αυτα που πηρα? :? Εμ βεβαια!εσυ εχεις σεξυ αντρα κ βαριεσαι να ψαχνεις ενω εγω που εχω τα 3 μου ας φαω ενα μισαωρο στο (ξανα) ψαξιμο! :P:lol::lol::lol: Πες ρε ακριβως τι θελεις!

Αργυ τα γουσταρω τα παραμπενς!!! :lol::lol::lol: Για να τα βαζουν παντου θα ειναι καλα! :P:P:P:P:P:P:P

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

KALHMERA!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα τόσο άσχημα ο μικρός ρε? :(:( περαστικά του :x

πήγα την Ρ στον παιδικό και η νηπ. από μόνη της μου είπε ότι έχει ξεθαρέψει :D στην αρχή καθόταν στην καρέκλα και ζωγράφιζε, τώρα πηγαίνει παντού και (το σημαντικότερο) παίζει και με τα άλλα παιδάκια :D:D , οπότε δεν ανησυχώ πλέον!!! :D;) ....την ρώτησα αν έχει κάποιον/α φίλο/η και μου είπε όχι ακόμη, ίσως είναι νωρίς, αλλά παίζει με τα παιδιά δεν είναι μόνη της!!! :D:D

και μου έδειξε και έναν μεγάλο λαγό που έκοψε η ίδια και μου είπε η νηπ. ότι το έκοψε πολύ καλά για την ηλικία της και σε αυτό έχει βελτιωθεί!!! :D η γλυκούλα μου :x:x α και έχει αρχίσει να λέει κανα δυο κουβέντες :lol::lol::lol::lol:

αυτά.....πήγα στο βιο ΣΜ για να αγοράσω την κρέμα καθαρισμού για το πρόσωπο και δεν είχαν ανοίξει ακόμη, ανοίγουν στις 9.00 :o:evil::evil::evil::evil: βαριέμαι να ξαναπάω!!! :roll::roll:

ο καιρός τέλειος, ηλιάκος, ηλιάκος, ηλιάκος :D:D:D

Νατασούλα εύχομαι να αναρρώσει πλήρως η Έλενα για να χαρεί τα γενέθλιά της :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πηγα στη βενι σημερα.. αχ.. τι απελπισια ειναι αυτη χριστε μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

αυτα τα παιδια μας.. κ τα δικα σας αραγε ετσι κανουν? :roll: τοοοοοοοοοοσο χαλια?

σημερα εδωσαν κ οι 2 ρεσιταλ!

αφου ηθελα να παω κ αυριο στη βενι αλλα θα το αναβαλλω επ αοριστον :?

ακομα ποναει το κεφαλι μου :?:?:?:?:?:?:?

αλλα ρε βλακα ο δικος μου εκανε ετσι επειδη πεινιουσε και δε ντο ελεγε..(που να το καταλαβω αφου μολις ειχε φαει 2 κεφτεδες λαχανικων????? :? ) και στανιαρε μετα με το πλιγουρι και ο δικος σου μετα αφουυυυυυ ηρεσμησε ο δικος μου νυσταξε και ηθελε να φυγετε..

ε, μερα ητανε..τωρα σοβαρα σκεφτηκες τετοιο πραμα :evil::evil::evil::evil:

τι κανετε??? εγω ηθελα να δω πακετο αλαλ ο φιλιππος ηθελε να με παει για υπνο.. :evil:

σωνει και καλα να παμε ολοι μαζι να κλεισουμε φωτα τηλεοραση ολα και να κοιμηθουμε.. :lol::evil:

ρε γωγω ευκολο ειναι.η μανα μου εχει γιαουρτομηχανη :lol::lol::lol:

θελω και εγω καλυντικα...θα μπω να δω μετα..

ρε κοριτσια..ξερετε ποσα θελω να σχολιασω κα ιξεχναω???? πχ. ακομα θελω να πω την αναστασια ποοοοοσο ειχα χαρει που η αννυ ειχε φαει ρεβυθια ενα μπολακι :lol::lol::lol:

μαρθα δεν εισαι μονο εσυ οταν θυμαμαι χαιρομαι!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια..ξερετε ποσα θελω να σχολιασω κα ιξεχναω???? πχ. ακομα θελω να πω την αναστασια ποοοοοσο ειχα χαρει που η αννυ ειχε φαει ρεβυθια ενα μπολακι :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Α απο τοοοοοτε εχεις πραγματα που θελεις να σχολιασεις?χαχαχα

Τωρα τρωει και φακεεεεεες τιγκα τα μπωλακια πανε κ ερχονται!Γιουβαρλακια να δεις!Το αγαπημενο της! :D:D:D:D

Δε με λες! :P Τον Φ τον ταιζεις ή καθεται μονος και τρωει?Εννοω τον κανεις κ λιγο να ξεχνιεται(οπως εγω με την Α)?

Καλημερα τσουπρες!!!!

Σας διαβασα τρωγωντας το πρωινο μου και ειπα να πω ενα γεια!Αν κ εχω παραμπει στο μαμμυ αυτες τις μερες και χανω χρονο απο τις δουλειες μου :lol::P:P:P (μουσι!)

Σκιες δεν πηρα Ελενα!Αλλα αφου λεει η Λενα πως ειναι οκ...Αλλα εχει πολλα ειδη...Εννοω εχει διαφορετικα μεικ απ κλπ...

Φευγω!εδω γυρω θα ειμαι ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: na ire anastasia...οτι θυμαμαι!!

εγω τον ταιζω..μας εμεινε κουσουρι..δεν λεει να φαει μονος του...αλλα ειπαμε..ο συγκεκριμενος ας τρωει και ας τον ταιζω μεχρι τα 10!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ και που να δεις τι ελεγα πριν γινω μανα..αστο νηστικ οτο κακομαθημενο..μια χαρα θα φαει..κτλ τα γνωστα :lol::lol::lol::lol: τα λουστηκα!!! :lol::lol::lol:

αφου μαι μερα βλεπαμε ενα βιβλιο ενα παιδακι που ετρωγε..και τι με ειπε???

τι κανε ιτο παιδακι??? τρωει του λεω..ειδες τρωει μονο του!!!!(με ενθουσιασμο)

και που ειναι η μαμα του???????????????? νατο ταισει???? το θεωρει δεδομενο μαλλον :?:evil::lol:

δοξα τον θεο παντως πλεον τα παντα τρωει.. :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είδα ένα παιδάκι σήμερα στο σχολείο, 1η δημοτικού, και το χτένισμά του? πανκ!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: του είχαν ξυρίσει το κεφάλι και είχαν αφήσει στην μέση από μπροστά μέχρι πίσω μία λωρίδα μαλλιά, τα είχαν βάψει ξανθοκόκκινα και τα είχαν σηκώσει πάνω με πολύ ζελέ!!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

έμεινα με το στόμα ανοιχτό!!!! :o:o:o

ήθελα να δω τους γονείς του, αλλά δεν ήταν εκεί!!! :?

συμπεθέρα ωραίο κοριτσάκι στο τικεράκι σου! :D

φεύγω να κάνω καμμιά βόλτα έξω, ίσως να πιω καφεδάκι μόνη μου, έχει πολύ ωραία μέρα, μετά να πάρω τον Λ. από το σχολείο, μετά να γυρίσουμε σπίτι, να μαγειρέψω, να πάω να πάρω την Ρ. από τον παιδικό, να έρθουμε, να φάμε, να μαλώσουμε ( :lol::lol::lol: ).....χθες τα παιδιά με κούρασαν πάρα πολύ....σε κάποια φάση επειδή ήμουν θυμωμένη μαζί τους, δεν τους μιλούσα....έρχεται ο Λ. και να μου λέει μαμά, μαμά....καμμιά 20αριά φορές, εγώ τίποτα....μετά μου λέει "μαμά είσαι όμορφη" :lol::lol::lol::lol: εγώ τίποτα....μετά "έλα να σου δώσω φιλάκι" :roll::roll::roll::roll: εγώ τίποτα......τελικά έφυγε, και έρχεται η Ρ. τα ίδια.....τελικά πήγαν πάνω..... :roll::roll::roll:

το βράδυ τα πόδια μου πονούσαν από την κούραση :(:( 1000 φορές ένα επίπεδο σπίτι παρά οι χαζομεζονέτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...