Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Kαλημέρα! Ή μάλλον καλησπέρα τσούπρες!

Ελπίζω ότι τουλάχιστον την περνάω ξώφαλτσα... :roll: 37,5, ο βηχαλάκος μου και μια ωραία βραχνάδα! :geek:

Ευχαριστώ για τα περαστικά και τα tips, σας αγαπώ! :D:D:D

Θέλω κι εγώ αρτοπαρασκευαστή, αλλά όχι από το Lidl, δεν ψωνίζω ποτέ από τους Γερμανούς! :evil:

Θέλω και μία φρυγανιέρα και... ένα στεγνωτήριο!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θα πάρω... τα 3 μου, γ@μω τη κρίση μου γ@μω! :evil::lol::lol::lol:

Μία ενυδατικούλα κι εγώ τη βάζω στο πρόσωπο, αλλά...

Νατασούλι μωρό μου!!! :D Είναι σουπερ bio!!! :D:D:D Benostan, έχουν ως βάση το ελαιόλαδο και είναι φυτικές! Επίσης, τις παρασκευάζει η γυναίκα του γυναικολόγου μου, που είναι φίλη της μαμάς μου και τις πέρνουμε σε τιμή κόστους! :D:D:D Ούτως ή άλλως όμως, δεν είναι ακριβές καθόλου. ;) Απλά, δεν τις βρίσκεις εύκολα, μόνο σε λίγα φαρμακεία, γιατί κυρίως τις εξάγει!

Αλλιώς... bepanthol! ;)

Αν δεν βάλω, με τραβάει... :?

Επίσης, ούτε εγώ πετάω τα καλλυντικά, :oops: γιατί ειδικά σκιές κλπ, τελειώνουν με αργουουουουούς ρυθμούς! Βάφομαι όοοοοοοοταν βγω κανένα βραδάκι, δηλαδή σπάνια!! :roll:

Καθημερινά, βάζω απαραιτήτως κονσίλερ και ρουζ, γιατί αλλιώς οι μαύροι κύκλοι έχουν φτάσει στο γόνατο :? και η φάτσα μου έχει την ωραιότατη γνωστή απόχρωση... το εκρού του νεκρού!!! :?:lol::lol::lol:

Ε, να μην τρομάζω και τον κόσμο!!! :lol::lol::lol::lol::lol::P:P:P

Στο τσακίρ κέφι βάζω κι ένα πολύ ελαφρύ μεικαπ και λίγη μάσκαρα! :mrgreen::mrgreen:

Συγγνώμη, ήθελα κι άλλα να πω, αλλά έχω και γυναίκα σήμερα (μου την κάνει "δώρο" ευκαίρως ακαίρως η μανουλίτσα μου!) :D και πνίγομαι στις δουλειές! Πάω και ξανάρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

νατασσα μου θελω αμα μπορει 5 κιλα..τι θα το κανεις ρε μανα της λεω!!!!

ε ναμ η νκανω γιαουρτι ρυζογαλο και να πιουμε 2-3 μερες!! :shock::shock::lol::lol:

αλλα πως θα το παρω...να συννενοηθουμε το βραδυ οκ? θα σε τηλ.! :)

σας φθλω ερχεται ο κ να με παρει σε λιγο θελω να τελειωσω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα, καθαρισα το σπίτι και έκατσα ,έβγαλα τα χαλιά άλλαξα τούς καναπέδες στην καλοκαιρινή βερσιων σφουγκαρισα και σκούπισα ολο το σπίτι ...αυτα

Μονογια κρέμες θυμαμαι α! Παναγιωτα το βιβλίο ξέρω οτι είναι πάρα πολύ καλό αν το πάρεις θέλω να μου το δώσεις και μένα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς σε λίγο φεύγουμε να πάμ ενα πάρουμε το μπουμπουκάκι μας :x

εγώ και ο Λ. φάγαμε και μία μπάλα παγωτό :D:D:D ο Λ. φράουλα και εγώ στρατσατέλα :D μμμμμμ διάιτης!!! :lol::lol::lol:

Αφρο για να σου απαντήσω, δεν ξέρω....δεν φαίνεται στεναχωρημένη γενικά, της αρέσει το σχολείο της (όπως λέει)...μπορεί να είναι νωρίς, δεν ξέρω....ελπίζω μόνο να μην νομίζει ότι την "παρατάω" στον παιδικό!!!! :? στην φωτό της απόκριες ίσως να ήταν κουρασμένη :?

ποιά είναι η καλοκαιρινή ωερσιόν του σπιτιού? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εκανες ολα αυτα με 2 παιδια?

μπραβο...

εγω δεν εχω δυναμεις...νοιωθω τοση εξαντληση...!

αν σας πω τι τρωω θα γελατε...

σαλατα λαχανο με μπιφτεκι και ελιες μεσα...

ουε στην εγγυμοσυνη δεν ετρωγα τετοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete?

εγω θηλαζω

το κρεβατι που εβαλα αν το κανω θα ναι το ενα κατω απ το αλλο..γτ ετσι δε χωραει ουτε διαγωνια :lol::lol:

αλλα ξεναρωσα γτ δε χωρανε τα σκαλοπατια του ικεα..θελει συνολικα 2 μετρα κ μενα ειναι 1.80 :roll::roll:

σας επρηξα

νατασα ναι 2 θελω :mrgreen:

νατασουλα κριμα στη κουμπαρα :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργι στεναχωρεθηκα ετσι πως το εθεσες για τη ρεα :cry: μια χαρα θα περναει ρεε

το απογευμα δε ξερω τι να κανω.θα τα παω παιδικη χαρα

λεναρα για πες για τολη ρε?

βενι καλυτερα να παρει καμια κατσικα η μαμα σου :lol:

αναστασια τι ωρα ξυπνησε σημερα η αννυ? :roll: με το μεμε σου καλα?

χρυσα να ερθω να με φιλεψεις? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

καρολ εισαι κλαυτερα/?αυριο θα δεις κ το αγοραρο ε?

ρε βικυ πες κανα νεο..πως τα πατε?η μι τι λεει?

αφρο κανε δουλειες τωρα που μπορεις :roll:

παναγιωτα ρε στειλε με το μαιλ σου παλι

γωγω που εισαι ρεεεεεεεεεεεεεεεε

ιουλια μπραβο για το διευθυντη

μιτσακι μου καλο ευχομαι αυριο να εισαι περδικι

μαρια ωραιο μαλλι..κ ωραια τουρτα ;)

μιλαει καμια με αθηνα?τη εχασα τελειως..

η φραν?ερη?

σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O Κ λείπει απο το πρωί...ξεπατοηκα! Δεν σκεσκονισα και είμαι πτώμα τωρα ,μέχρι και τον τοίχους της κουζίνας έκανα! Πεινάω και δεν έκαναν τιποτα. Βυκη πέταξε λλιγο μπιφτέκι

Θουλη σκέψου κάποια λύση. Κανείς μια ζωγραφιά με το δωμάτιο και τα μέτρα και παράθυρα πόρτες ντουλάπα και βαλτω να σου πούμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη οτι θυμαμαι χαιρομαι..

αναστασια εγω το ψαρι το δινω κ τη επομενη..δηλ σκ τρωνε ψαρι ως συνηθως..

η το κανω σ κ το δινω σκ η το κανω σαβ κ τη κυριακη κανω 2 δοση

αργι τη μπανανα αν ειναι μαυρη τη δινω μονο αν ειναι κιτρινη μεσα

μα οοοοοοοοοτι θυμαμαι

ελενα αντε φτανει ο καιρος να δωσεις..εγω το ξερα για τα 2διμα

καλε βγηκα με το μικρο στις κουιες κ μετα πηγα να παρω το μεγαλο απ το σχολικο που μου το φερνουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολο εγω γραφω :shock::shock::shock::shock:

ρε νατασα..εσυ που εχεις τη κουκετα αυτη οταν θελουν να διαβασουν κανα παραμυθι..να παιξουν που καθονται?γτ το πανω ειναι ψηλο..αυτο με απασχολει σε αυτο το κρεβατι

επεξεργασια που λεει η αργυ οτι το λεει η αναστασια :lol:

το πανω κρεβατι στα ποσα μετρα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι, σε απολαμβάνω!!! :D:D:D

Α ναι! Χριστιανοδημοκρατική κι εγώ!!! :D:D:D Μαϊμούδι μου, τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!!! \M/ \M/ \M/

Τι άλλο;;; :lol::lol::lol::P:P:P

Μαράκι, καλά ψώνια! 8-)8-)8-)

Θέλω κι εγώ να πάω βόλτααααααααααααααα!!! Έχω σαλτάρει μέσα 2 βδομάδες τώρα, είμαστε εναλλάξ άρρωστες!!! :-o:-o:-o:-o:-o:-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααα...Είμαι κομμάτια... :cry::cry::cry: Πνίγομαι στη δουλειλα, έχω και μίξες και δεν αντέχω καθόλου.... :(:(:(

Εγώ είμαι συντηρητική δεξιά.... :lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Τι λέτε;;;;

Δε θυμάμαι πολλά..... :oops::oops::oops:

Καλλυντικά έχω κάτι σκιές χρόοοοοονια...Οι σκιές δε χαλάνε....Ούτε τα μολύβια...Ποτέ δεν έχω πάθει τίποτα... :?:?:? Εγώ βάφομαι καθημερινά....Δεν μπορώ να έρθω δουλειά άβαφη... :roll::roll::roll: Αφηστε που φαίνομαι σαν 15χρονο αμα δε βαφτώ... :lol::lol::lol:

Ψηλή κι εγώ μαζί σου.... :mrgreen::mrgreen: Κι εγώ δίνω γιαούρτια με μπαλάκια.... :lol::lol::lol: Στην Ιω μέχρι να δω ότι ξαναέχει χοληστερίνη και στην μπέμπα καθημερινά... :?:?:? Όλυμπος βιολογικό με γεύση μπανάνα... :lol::lol::lol: Τα μπαλάκια δεν τα δίνω.... 8-)8-)8-) Της έχω δώσει και κατσικίσιο.... 8-)8-)8-) Αλλά δε μου πολυαρέσει... :oops::oops::oops:

Νατάσα είσαι τρελή;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Μα κάθεσαι και φτιάχνεις μόνη σου γιαούρτι;;;;;; :shock::shock::shock: Δηλαδή έλεος.... :shock::shock::shock::shock: Δε θέλω να με παρεξηγήσεις, αλλά σε θεωρώ υπερβολική και υστέρω.... :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μα να φτιάχνεις γιαούρτι;;;;;;; :shock::shock::shock::shock:

Καλέ, εγώ ποτέ δεν κοιτάζω σε καλλυντικά δικά μου τι έχουν... :shock::shock: Ρε μήπως είστε λίγο υπερβολικές όλες;;;;; :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θου δεν είδα κανένα κρεβάτι...Δεν μου τα άνοιγε... :roll::roll::roll: Την Αθηνά τη σκεφτόμουν κι εγώ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Η Γιώτα επίσης έχει χαθεί... :?:?:?

Λένα γιατί απογοητευτηκε ο Τόλης με δουλειά;;;;; :roll::roll::roll:

Μαρία ωραίες οι φωτος ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Επίσης, ωραίο ακούγεται το αμυγδαλέλαιο... ;););) Εγώ όοοοοταν ξεβάφομαι, ξεβάφομαι με τα μωρομάντηλα... :roll::roll::oops::oops::oops:

Βίκυ πώς πάτε με τον μπέμπη;;;;;; :roll::roll::roll:

Σισσάκι μου.... :x:x:x:x:x:x:x

Αρτζι στενοχωρήθηκα με τη ΡΕΑ... :(:(:(:( Γιατί ρε είναι έτσι η ψυχούλα μου;;;; :roll::roll::roll: Αφού είναι τόοοοσο γλυκό παιδάκι και τόοοσο σκανταλιάρα... :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθε η πεθ..αποτελειωσε το σιδερο...γμτο...δεν ερχοταν 1 ωρα πιο νωρις....

δεν θα ειχα κανει τιποτα!

αλλα εκαν μπανιο με ηρεμια...

κρατησε και τα 2..το ενα βασικα κοιμοταν!

εκανε και τη Μ-Ι μπανιο και τωρα μας μενει για το βραδυ ο μικρος!

ο Π. ολη μεα στη δουλεια...

η τομη μου ειναι κοκκινη και λιγο φουσκωμενη...

αραγε πως θα πρεπει να ειναι?

πειτε οσες εχετε κανει!

ο μπεμπης εχει στο δερμα του κατι σα λεπια, σα να ξεφλουδιζει...

ετσι ηταν ολα τα μωρα?

εγω τα εχω ξεχασει ολα?

ααααα και παρ ολο που το πλενουμε ..ο πωπος του εχει κανει κατι μικρα σπυρακια...

αν βγει και αυτο αλλεργικο....

γκρρρρρρρρρρρρ

Γωγω...μα οντως απορω...πως σε πλησιαζαν...γαι αποπλανηση θα τους πηγαιναν..

υπομονη με τις μυξες...δεν βαζει τιποτα?

ορους?

Θουλη ποσο και πως ειναι το δωματιο σας?

δεν ασας χωρα σε στυλ Γ?

Αφρο...ελα να φαμε μπιφτεκακια...

εχω και μακαρονακι κοφτο με χταποδι(μαμα)

Νατασα..αληθεια φτιαχνεις γιαουρτι?

και εγω δινω τα ετοιμα...αλλα ανετα τρωει και προβειο με μελι...

και εγω επησις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι, δεν ξέρω για την τομή, sorry.

Αφού έκανες κι ένα ήρεμο μπανάκι, πάλι καλά! :D

Για το μωρούλι το ψαρούλι :P δεν μπορώ να απαντήσω με βεβαιότητα, γιατί οι δικές μου δεν είχαν "λέπια", αλλά νομίζω ότι είναι σύνηθες.

Το έχω δει σε δύο ανηψάκια μου και η συμβουλή των παιδιάτρων ήταν καθαριότητα, ενυδάτωση και φεύγει μόνο του μετά από λίγους μήνες. ;)

38,2! Ανεβαίνουμεεεεεεεεεε!!!!! :o):o):o) Δεν με βλέπω να τη γλυτώνω και τόσο φτηνά τελικά! :?

Κι ΟΛΗ μέρα μόνη σήμερα! :(

Που πήγατε όλες; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!

Κουρασμενηηηηη..και λιγο χαρουμενη κ μετα λιγο νευριασμενη! :P:lol:

Μαρια θελεις να σου βαλω συνδεσμους απο αυτα που πηρα? :? Εμ βεβαια!εσυ εχεις σεξυ αντρα κ βαριεσαι να ψαχνεις ενω εγω που εχω τα 3 μου ας φαω ενα μισαωρο στο (ξανα) ψαξιμο! :P:lol::lol::lol: Πες ρε ακριβως τι θελεις!

Αργυ τα γουσταρω τα παραμπενς!!! :lol::lol::lol: Για να τα βαζουν παντου θα ειναι καλα! :P:P:P:P:P:P:P

θουλακι μου(7.30 ξυπνησε) κριμα να μην ειμαστε κοντα να ερθω να σκεφτουμε για το δωματιο! :D Κ η Λενα ελεγε ποτε θα πιουμε καφε αλλα...δυσκολο!

Την αλλη βδ θα παω στο γιατρο για το μεμε...Σημερα ακουσα για μια 29χρ που εκανε μαστεκτομη(λογω καρκινου) κ τα 2 μεμε! :o:o:o

σας φιλω κ παω να λιωσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia

μεχρι να αποφασισω τι θελω για δωματιο ολες θα περασετε παρελαση..με μενει να με πει η νατασουλα εκτοστα μηκος κτλ

εω για μπαινοντας αριστερα Γ που λεει κ το βικακι

ρε γωγω κ μενα ο μπαμπας μου εφτιαχνε μονος γιαουρτια 8-)8-)8-)

δε ειναι τιποτα..μια φορα εκανα κ βγηκε χαλια..αλλα η αδερφη κανει μονη της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...