Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

ναι απο φαρμακειο..

για μαλια δεν ξερω..αν και εγω εχω τασεις λιπαροτητας δεν το εχω ψαξει ακομα..

τα σαμπουαν του κορε δ εμου αρεσαν...γιατι εχω λιπαρες ριζες ξηρες ακρες...και οταν χρισημοποιω προιοντα σταιλινγκ...λαδονουν ολα..

http://www.protagon.gr/?i=protagon.el.8emata&id=13393

αραγε εχει δικιο;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπόν για τα καλλύντικα νομίζω ότι εγώ είμαι η χειρότερη

Βασικά βάφομαι σπάνια, μπορεί 1 φορά το 2μηνο ή τρίμηνο οπότε δεν μου έχει τελιώσει ποτέ τίποτα εκτός από κρέμες προσώπου. Και σιγά μην τα πετούσε μετά από ένα χρόνο. Συνήθως πετάω τις μάσκαρες στα 3-4 χρόνια γιατί ξερένονται. Σκιές και ρουζ έχω από όταν ήμουν φοιτήτρια και τα χρησιμοποιώ:o:o:o:o:o θέλετε να σας πώ και πόσα χρόνια είναι από τότε? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μια χαρά μου φαίνονται πάντως, ούτε έχω εμφανίσει καμιά αλλεργία 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία είσαι ο άνθρωπος μου!

στείλε με ρε λίγο τι ακριβώς παρήγγειλες γιατί ψήνομαι να παραγγείλω κι εγώ

και να μου πεις εντυπώσεις

Λοιπόν σήμερα σε ονειρεύτηκα εσένα και το σύζυγο ο οποίος ήταν ο δίδυμος σου :shock:

Το αμυγδαλέλαιο καθαρίζει απαλά τα μάτια βάλτο άφοβα

Το καστορέλαιο πάλι κάπου διάβαζα ότι προκαλεί τριχοφυϊα :mrgreen: και όποτε το απλώνω στα μαλλιά πλένω γρήγορα τα χέρια μου μη ξυπνήσω σαν τον Βαμβακούλα :mrgreen:

:lol::lol::lol::lol::lol: k egω το εχω κανει με λοσιον για τριχοπτωση! :lol::lol::lol::lol:

Ο συζυγος μου ηταν τοοοοσο λαμπερος οσο εγω? =))=))=))=))

Επισης σου εγραφα σχεδον οτι πηρα αναλυτικα αλλα εκανε ρισταρτ το πσ :evil: ...Τι να σου γραψω?Η μασκαρα τελεια μιλαμε!πηρα πολλα κ διαφορα αλλα θελω να τα δοκιμασω μερικες μερες κ να σου πω εντυπωσειςπιο συγκεκριμενα!Παντως αψογη εξυπηρετηση.επειδη(νομιζα) πως καθυστερησαν(αφου ο ταχυδρομος μας ειναι κικιρικου) τους εστειλα μεηλ κ σκιστηκαν να με εξυπηρετησουν!

συνεχιζω σε λιγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ είδα το βιβλιάριο της Έλενα χθες λοιπόν:΅

Γεννήθηκε 3390

13 μην. 9kg

17μην 9600

22μην 10700

Άρα 3πλασίασε γύρω στους 20 μήνες :roll::roll::roll:

Η παιδίατρος ποτέ δεν μου είπε ότι υπάρχει πρόβλημα, μήπως έιναι πολύ κουλ τελικά?

Αργυρώ από τον παιδικό της σου λένε για την Ρέα

Λένα γιατί ρε χάλια με την δουλειά??????????

Επίσης τι θήλαστρο χρησιμοποίησες και πόση ώρα το άφησες?

3μλ έβγαλες μόνο από το ένα ή και από τα δύο? πλακίτσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πως περάσατε χθες βράδυ, γιόρτασε καμια? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα και όταν βγαίνεις έξω το βράδυ ή πας στην δουλειά δεν βάφεσαι? :o:o:o

ούτε ένα ρουζ? :o:o:o:o

το μόνο που μου έχουν πει είναι ότι δεν μιλάει, δεν έχω ρωτήσει κιόλας! :?

εντάξει στο πάρτυ μπορεί να ήταν και κουρασμένη :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα ναι καλε..εσενα λεω..

θελω να φτιαξω την Κυριακη που θα εχω καλεσμενους φιλους του Ο που δεν νηστευουν...για τονΟ που νυστευει θα φτιαξω Γαριδεσ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ακούω για κρέμες ....μετα αποχρονια έχω καταλήξει στην μπενπαθολ, λεφτά για ακριβές δενδεινω έδωσα πρινάρι τον γάμο μόνο τότε. Όσο για τομεικ απ κοβερντερμ και ξέρω ψωμι!

αργυρώ γιατι ήταν στςναχωριμενη;

Παίζουμε με τον Μ και δενμπορω ούτε τον μικρό να ταισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :D:D:D

Λυκειο σήμερα!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Διαβασα λιγα χθες...αυτο που εμεινε ειναι το κουτι s26 της συμπεθερας μου!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Ακομη γελάω!!! :lol::lol::lol::lol:

Παω να σας διαβασω μεχρι να αρχισω το μαθημα!!!!

Ασχετο..εχει διαβασει καμια το αγωνες πεινας;;; :?:?:?

Τα τζιν εκτος απο μπαλαρινες, μποτες και σταρακια με τι αλλα παπουτσια τα φοραμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα το τσιγαρίζω πρώτα σε ελαιόλαδο να πάρει χρώμα απόλες τις μεριές ( βάζω και 2 σκελίδες σκόρδο για άρωμα τις οποίες μετά αφαιρώ)και μετά το σβήνω με λευκό κρασί

Μετά υπάρχουν πολλές επιλογές, αν το κάνω λεμονάτο βάζω τριμμένο κρεμμυδι αλάτι πιπέρι, δάφνη, λίγο νεράκι και το βράζω στην χύτρα για 40 λεπτά. Όταν ανοίξω την χύτρα ρίχνω το χυμό από 2 λεμόνια και το αφήνω να πάρει μια βράση ακομα. Μετά αφαιρείς το κρέας και βάζεις λίγο κορν φλαουρ για να δέσει το ζουμάκι και να γίνει σαλτσούλα.

Η άλλη εκδοχή που κάνω είναι κοκκινιστό. Βάζω τριμμέννο κρεμμύδι μαϊντανό, αλάτι, πιπέρι, κύμινο, δάφνη, μπαχάρι και σάλτσα ντομάτα (αρκετή για να μείνει σαλτσούλα μετά να ρίχνεις από πάνω), νεράκι και το βράζω πάλι 40 λεπτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουμπαρουλα μην ανισυχεις..εχω συνεννοηθει και δευτερα πουρνο πουρνο θα τα εχει ςστην πορτα σου!!!

χαχαχχα...

Αφρο εξαρταται απο τον τυπο και τις αναγκες της επιδερμηδας σου...

παντως θα σας πω πως μετα τη γεννα και οσο ημουν σπιτι και δε με εβλεπε ηλιος...δεν χρειαζομουν καμια κρεμα...

Καλα προ παιδιων εδινα και εγω...και για κρεμες και για σαμπουαν κερασταζ, και για νυχια και για ολα...μετα τεκνων δεν προτιθεμαι...

αλλα φετος ειπα πως εαν του Ο του δωσουν δωρο πασχα...ε θα το φαω για παρτι μου..τελος!!!

νατασα μερσι...θα δω ποια απο τις δυο εκδοχες θα κανω...το εσωσα...

παναγιωτα εξαρταται απο το τζιν..τι γραμμη και στιλ ειναι;;;;

εγω τα στενα σκινι τα φοραω και με μποτακια ψιλοτακουνα και καποια πιο φαρδια τα φοραω με επισης ψιλοτακουνες γοβες και τα στιλ καμπανα το καλοκαιρι τα φοραω με πεδιλα η με ψιλες πλατφορμες- πεδιλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!

Τί αέρας είναι αυτός;;;;;;; Μου τη σπάει πολύ γιατί γεμίζουν χώμα τα μπαλκόνια μου...

Γκρρρρρρρρρρρρρ

Εμείς είμαστε καλά στην υγεία μας!

Κατερίνα είναι απαραίτητο να πάρεις αντισυλληπτικά; Αν ναι τότε θα επιλέξεις σκεύασμα με προγεστερόνη και όχι με οιστρογόνα. Η προγεστερόνη είναι πιο ασφαλής σε σχέση με το θηλασμό. Εγώ πάντως δε θα έπαιρνα...

Νατάσα πως είναι η Έλενα;;;;;;;

Αναστασία ντροπή και αίσχος.... :twisted::twisted::twisted:

Ξουυυυυυυυυυυυυη....

Φυσικά αν επιλέξεις να βάλεις κρέμα γάλακτος στη μάπα σου θα πρέπει να είναι βιολογική!!!! :lol::lol::lol:

Μπουχού!!! Θα πας στο φαρμακείο και θα πάρεις έναν ορό (H2O) bioderma. Και θα ξεβάφεσαι μαυτό. Είναι 250μλ μπουκαλάκι και έχει περίπου 17 ευρώ. Δεν υπάρχει πιο καλό ξεβαφτικό για μένα. Τώρα σχετικά με τις κρέμες εγώ πολύ παλίοτερα χρησιμοποιούα της εστε την ντει γουεαρ πλας και την κρέμα ματιών. 'Οταν έμεινα έγκυος τις σταμ'άτησα και δεν ξανααγόρασα ποτέ μου... Τώρα βάζω αμυγδαλέλαιο όταν θυμάμαι. Στα ματία και στις βλεφαρίδες βάζω δαφνέλαιο.

Argi κούκλα η Ρ!!!! Επίσης διάβαζα για τον φιλοξενούμενό σας και έμεινα!!! :shock::shock::shock: Ωραίος τύπος!!!!!!

Μαρία-βαμβακούλα αλλιώς φανταζόμουν τον άντρα σου!!! :D:D:D

Βένι όχι δεν κάνει. Εξαρτάται όμως από το βαθμό της αλλεργίας. Η Δ πχ τώρα δέχτηκε κατσικίσιο δικό μου γιαούρτι και αυτό 3-4 κουταλιές τη φορά! Γάλα παίρνω από έναν ξάδερφο. Θέλεις; Θ απαραγγείλω σήμερα γιατί θέλω να φτιάξω γιαούρτι. Πόσο θέλεις; Και πως θα έρθεις να το πάρεις;;;

Θου εσύ 2 λίτρα έτσι;;;

Δήμητρα περαστικά σου ρε! Μα τί μούτζες έχετε φάει;;;;

Λένα πες για τη δουλειά ρε συ... τόσο χάλια ήταν;

Έλενα περαστικά στον Γ.... Θρεφτάρι είναι και αυτός! Η Δ πρέπει να είναι τώρα γύρω στα 8 κιλά.

Χρύσα κατι ήθεα να σου πω και το ξέχασα... :?:?:?

(Ξεκινησα να γράφω πριν 2 ώρες)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου μια άλλη λύση είναι οι παντόφλες!!!! :lol::lol:

Μα ρε συ...

S26 gold;;;; Με το μπαρδόν κιόλας!!!!!

Χρύσα μιαμ μιαμ!!!! Μας ανοίγεις την όρεξη ρε!!!!

Να τάσα και συ.... Πρωί πρωί...

Αλλά χύτρα;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο τί λέει το καμάρι σου;;; Τελειώσατε τις δουλειές;;;;

Ήρθε η νονά της Ε χθες και βτης πήρε μια ηλεκτρική κιθάρα και ντράμς....

Τα αφτιά μουυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα θυμησου καλεεεε...

Χυτρα Ολε...δεντο συζητω...αλλιως αυτο το κοτοπουλο δεν βραζει με τιποτα....

Εφτιαξα τοστ...δε με αφινου να πιω τον καφε μου οπως τον ονειρευομαι!!!

Σημερα το προι δεν αντλησα..αλλα ΟΚ..ξυπνησαν και τα δυο απο τις 6:30..ουτε και σημερα ηπια καφε..αν και φυγαμε χωρις νευρα και σουρσημο του Χ απο τις σκαλες..χωρις ουρλιαχτα και κλαματα...μα τι ωραιο ξεκινημα μερας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα με γειά τα οργανά σας :lol::lol::lol::lol::lol:

Η Έλενα έχει σταματήσει τους εμετούς αλλά οι διάροοιες καλά κρατούν. Χθες την νύχτα στις 1:30 ξύπνησε κι έχεσε όλο τον τόπο :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Επίσης κλαίει γιατί δεν πάει σχολείο, αυτό δεν περίμενα να το ζήσω :shock::shock:

Παναγιώτα όπως λέει και η Χρύσα εξαρτάται από το στυλ του τζιν

Μιτσάκι και Έλενα περαστικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα με σαγιοναρες η γουνινες παντοφλιτσες....χαχχαχα

σε εμας εδω ειναι πολυ συχνο και μοδατο....!

Κουμπαρουλα...δευτερα πρωι πρω ...ζεστες και αχνιστες οι γαριδουλες....!

ετοιμες για καταναλωση!

ΝαΤΑΣΑ οτι και να βαλεις εσυ κουκλα μου εισαι νιατο...μικρο κοριτσακι...οποτε και τα αμυγδαλοδαφνελαια πολλα ειναι!

Λενα μα 3 μλ...?

τι θηλαστρο εχεις?

θελεις να κανεις τραπεζα?

το ενα μου ζυζι εχει γινει τουμπανο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα ρε συ...S26 gold;;;; Με το μπαρδόν κιόλας!!!!!

αυτό ρε κορίτσια τι είναι? δεν το ξέρω πετε και μένα :mrgreen:

Νατάσα εσύ και το ΜΙτσάκη θα βάλετε κρέμες? :roll::roll::roll: όχι ρε....εγώ πάντως άρχισα να βάζω μετά τα 30 μου μπορεί και μετά τα 32!!!! δεν θυμάμαι!!! :roll::roll:

επίσης μεγειά τα όργανα :lol::lol::lol::lol: αυτό είναι καλό δώρο να το κάνω στα παιδιά, θα τρελαθεί ο άντρας μου :mrgreen:

ο καλεσμένος μας, αφήστε, χθες άργησε να πάει στην δουλειά και ανησύχησαν διότι συνήθως δεν αργεί ....... και ένας συνάδελφός του τηλεφωνεί στο σπίτι του να μάθει τι έγινε και το σηκώνει η γυναίκα του και τους απαντά "δεν ήρθε στην δουλειά? και γιατί τηλεφωνείτε σε εμένα? η γυναίκα του είμαι όχι η μάνα του" :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

εσείς αν ο άντρας σας δεν πήγαινε στην δουλειά, δεν θα ανησυχούσατε?......τέτοια γυναίκα έχει....τελικά αυτός πήγε κάπου μόνος του να σκεφτεί!!!! :!:

καθάρισα τον κήπο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...