Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Θου η σύνθεση που έβαλες τώρα μου αρέσει πιο πολύ από την μεσημεριανή,είναι πιο "αεράτη" η άλλη σαν να "μπουκώνει" τον χώρο μου φάνηκε....

Καλέ δεν σας είπα:Πληρώσανε 500ευρώ τον άντρα μου σήμερα :ymparty::ymparty::ymparty: και 507 που πήρα απ το ταμειο μου;άντε σωθήκαμε πάλι.....

Λενάκι να αφήνεις το στήθος να "γεμίζει" πριν αντλήσεις.Εμένα αν δεν ήταν φουλ δεν έβγαζα ποσότητα.

Αλλά και εσύ βρε πουλάκι μου 3 μλ;Δεν έχεις γάλα μάλλον ε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω ξέρω οτιειναι ασφαλές αλλα μιωνει το γαλα

κορίτσια ο μ δεν έπαιξε με ενα δυο παιχνίδια όπως ολα ταπαιδακια αλλα πηγενε σαν δαιμονισνενο απο παιχνίδι σε παιχνίδι, ήταν η πρώτη φτάνει γιαυτό έκανε ετσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό είναι αυτό ρε Αφρο,έχει ενδιαφέροντα το παιδί και δεν κολλάει με ένα παιχνίδι ;)

Ξέρω ότι μειώνει το γάλα αλλά τώρα πια....αφου ζητάει μια φορά τη βδομάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα! Τι κανετε κοριτσακια?

Πηγαμε γιατρο το πρωι και τελικα ειναι ιωση. Δοντια δεν βλεπει στο οριζοντα λεει αργουν ακομα.. :roll: Τον ρωτησα για το βαρος και μου ειπε να μην ανησυχω καλος ειναι. Την αλλη εβδομαδα εχουμε εμβολιο ανεμοβλογιας και καποιο αλλο και δεν θελω να τα κανω, ηδη της ανεμοβλογιας το καθυστερησα ενα μηνα :roll: Σημερα αρχισε να τρωει. Μα τι γελιο εριξα που σας διαβασα! Ειδικα με την παγκοσμια μερας πιπας :lol: Δεν το λεω στον Παυλο ξερω τι θα μου πει :lol:

Μιτσακι μου ε οχι ρε συ παλι αρρωστη? :shock: Τι να πω, πολυ ταλαιπωρια φετος. Περαστικα και ευχομαι να μην σε ριξει πολυ.

Αναστασακι πλακα κανω μωρε στο Σισσακι με τα διδυμα, ξερω οτι παθαινει εγκεφαλια μολις το διαβαζει και την πειραζω :P:lol: Εγω ειχα διδυμα στην τελευταια εγκυμοσυνη που εκανα τον Γ. και τελικα το ενα το χασαμε στην 12 εβδομαδα :cry: Ηταν απο την αρχη πιο μικρο και το απορροφησε ο οργανισμος μου..Ακομα ποναει αστα...Καλλυντικα και εγω δεν πεταω ευκολα, ειδικα τις σκιες. Εχω μια κασετινα εδω και 2μιση χρονια περιπου με πολλες σκιες που με βολευει αφανταστα και ακομα δεν τελειωσαν, βεβαια δεν βαφομαι συχνα. Επαθα πλακα με τις φωτο στο φεις και την Αννυ! Μα ποσο εχει αλαξει η ψυχη μου, για φαγωμα ειναι :x

Αργυ και εγω φακες σημερα αλλα με ρυζι μεσα! Μπραβο στην Ρ. που τις εφαγε! Η Ε. τρελενεται, βαζει και ψωμι μεσα και τις τρωει. Σημερα εκοψε και κασερι μεσα και τις εφαγε :lol: Εγω στο πιατο μου βαζω και λεμονακι! Τελεια τα ανεκδοτα :lol:

Θου ενα ενα τα πηγαινεις παιδικη χαρα καλε? Γιατι?

Χρυσα περαστικα στον Ζαν. Ατοπαρασκευαστη θελω και εγω να παρω αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν θα μας αρεσει το ψωμι και μετα τι εχω να ακουσω απο τον Π. Εννοειται πως δεν ειναι καθολου κακο να σταματησεις το αρμεγμα. Κανε το χωρις τυψεις! Ευτυχισμενη μαμα ευτυχισμενα παιδια λενε και εχουν απολυτο δικαιο. Δεν εχω συγκεκριμενη ημερομνια που πρεπει να δωσω διπλωμα. Σε κανα 2-3 εβδομαδες θα δωσω θεωρια και μετα οδηγηση. Εχω μελλον ακομα...

Μαρακι τελειες φωτο!! Τα καδρακια οπως ειναι μετακινειστε τα λιιιγο πιο δεξια! :D Να ειναι στο κεντρο του δωματιου! Εχουμε παρομοιο φωτιστικο δαπεδου! Καλα η τουρτα φαινεται μουρλια μιαμ μιαμ! :D Εγω ειμαι συντηριτικη φιλελευθερη! :lol:

Αφρο τι ωραια που πηγατε στο παρκο!

Κατερινακι αντισυλλιπτικα επαιρνα και εγω 2-3 χρονια. Δεν μου δημιουργησαν κανενα προβλημα. Εφτασε το τελους του θηλασμου ε? Οσο σκεφτομαι και εγω οτι καποια μερα θα αποθηλασω στεναχωριεμαι, δεν θελω να τελειωσει...

Καρολ περαστικα στο Λυδιακη. :x

Βικακι δεν σε ξεχασα, τις επομενες μερες στο στελνω. Πως τα πατε?

Δεν θυμαμαι αλλα σορρυ :oops: Εχω τοσα πολλα στο κεφαλι μου που απορω και εγω η ιδια πως θυμαμαι ολα τα παραπανω...Καλο βραδυ σε ολες. Σεντονι εγραψα παλι :oops: Παω να σας διαβασω ειπατε και αλλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι τωρα που το εθεσες ετσι καταλαβα. Εγω βαζω την τριμηνη αντισυλληπτικη ενεση απο

τοτε που ο Γ. ηταν 3 μηνων και δεν υπαρχει προβλημα. Ουτε μου μειωσε το γαλα, ισα ισα εχω να φανε 10 παιδια. Αιντε σε καλη μερια τα λεφτα! :D

Θου τα λινκ τα πρωινα δεν μου τα ανοιγε. Αυτο το τελευταιο μου αρεσε πολυ.

Αφρο λογικο ειναι να κανει ετσι βρε. Πρωτη φορα δεν ηξερε ποιο να πρωτοδει απο την χαρα του.

Βικακι ξεχασα να σου ευχηθω! Ωραια μερα εχετε γιορτη! :lol: Να ζησετε παντα μαζι ευτυχισμενοι και αγαπημενοι! Χρονια σας πολλα! :x

Παω να κανω καμια ασκηση, βαριεμαι ελεεινα τετοια ωρα..φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι το ειχα αφησει πολλες ωρες, ειχε πρηστει αρκετα αλλα τιποτα..

μονο κατι σταγονες επεφταν σαν καημενες :lol::lol::lol:

κ αναρωτιεμαι μα με αερα παχαινει αυτο το παιδι?? :lol::lol::lol::lol:

αφρο μαλλον τα ηθελε ολα το πουλακι μου! θα ενθουσιαστηκε!

ο τολης ηρθε απογοητευμενος απο τη δουλεια.. πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

έκανα λάθος 750γρ ψωμί κάνει, καλά που το ανέφερε η Κατερίνα :lol::lol::lol: και είναι νόστιμο και νομίζω ότι είναι 3 ώρες!!! :lol::lol::lol: και όχι μία που είπα!!! :roll::roll::roll:

Μαρία οι κούκλες σου πώς μεγάλωσαν έτσι :x μου αρέσει η Φ. που προσπαθεί από μακρυά να σβήσει τα κεράκια :lol::lol::lol: την τούρτα εσύ την έκανες ή είαν αγοραστή? γιατί μου αρέσει πολύ :D

ο άντρας σου ποιός είναι ο με το μαύρο ή ο με το γκρι? :roll::roll:

το μπουμπούκι μου το λυπάμαι ρε γμτ :(:(:( χθες που την άφησα και φεύγοντας περνώ άπό πάνω και βλέπω την τάξη της και καθότανε μόνη της στο τραπέζι και ζωγράφιζε :cry::cry::cry: ενώ πιο περά ήταν 4 παιδάκια που παίζανε μαζί!!! :cry::cry: δεν ξέρω αν περνάει καλά, μου λέει ναι κάθε φορά που την ρωτώ!!!, αλλά έρχεται τρεχάλα όταν με βλέπει...... όλη την μέρα μόνη της είναι? :cry::cry: αφού μου ήρθε να γυρίσω και να πάω να την πάρω!!! :(:(

σας αφήνω, πάω να τα ξυπνήσω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγραψα έγραψα και με πέταξε :roll::twisted:

Καλημέρα έχω ξυπνήσει απο τις 7 μόνο εγω.

ο μικρός μπουσουλαει οκλαδων και χθές πήγες να κανείς βήμα αλλα έπεσε κάτω :lol:

Μας είδε και άφησε το τραπέζι για ναερθει κοντά μας.

Έχουμε πολλά να κάνουμε ακόμα κα δεν ξέρω αν θα προλάβουμε, χθές την φάγαμε την μέρα σε βόλτα αλλα και αυτήν χρειαζόταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!

Αργυρώ με το γκρι καλέ είναι ο Γ

Με το μαύρο είναι ο ξαδερφός μου ο μικρός :D

Έχουμε σκοπό να βάψουμε έναν τοίχο (όχι αυτό που φαίνεται, τον απέναντι) και να αλλάξουμε λίγο διακόσμηση, θα δούμε. πραγματικά περάσαμε πολύ όμορφα, πολύ χύμα και πολύ γέλιο.

Την τούρτα την αγόρασα από το ζαχαροπλαστείο ;) Ακόμη την τρώω κάθε βράδυ :mrgreen:

Αργυρώ μπορεί να έτυχε να θέλει να ζωγραφίσει μόνη της βρε, σιγά. Μετά θα παίζει και με άλλα παιδάκια. Κι εγώ μερικές φορές βλέπω παιδάκια στο σχολείο της Ι να απασχολούνται μόνα τους, μετά να παίζουν με άλλα, μετά πάλι μόνα τους.. Άλλωστε της αρέσει πολύ και θέλει να πηγαίνει ε?

Λενάκι περαστικά στον Γ :?

Κατερινάκι μη το λες...Είστε υψηλόμισθοι... 8-)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!

Τι κανετε;;;

Εγω ειμαι καργα ΣΥΡΥΖΑ…μα είναι δυνατων…εχασα πασα ιδεα για τον εαυτο μου…

Καρολ μου περαστηκα σας..ασε..και εμεις χαλια ειμαστε…ο μικρος κανει πηρετο…το πρωι εκανε 38,4…

Παντως διαβαζω το θεμα σου με τους παιδικους και προβληματιζομαι..θα σας πω το σκεπτικο μου πιο μετα

Κατερινακι να πω την αμαρτια μου εγω αν θηλαζα…δεν θα επαιρνα..εδω δεν κανω αλλα και αλλα επειδη θηλαζω…

Παντως για να εχει οποιαδηποτε κρεμα αποτελεσμα..πρεπει να την χρισημοποιεις συστηματηκα..και όχι στη χαστη και στη φεξη σαν και εμεν

Λενακη το θυμαμαι το περιστατηκο με το δευτερο παιδιακι σου αλλα δεν θυμωμουν ότι απορροφηθηκε..νομιζα ότι ειχατε κανει τελικα επιλεκτικη αμβλωση..η κατι τετοιο…

Μπορω να φανταστω ποσο ποναει..

Τι ασκησεις κανεις καλε;;;;..αντε με το καλο να δωσεις οδηγηση γιατι ισως το ξεχασω μετα

Ποσταρω…παω να βαλω τον τελειο γαλλικο μου και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!Τι κανετε?

Εμεις μια χαρα!Βεβαια το βραδυ (σαν τα νεογεννητα) καθομασταν 1,5 ωρα...Δε σταματησε να λεει βλακειουλες αλλα κ γλυκολογα!!!απ'τη μια ηθελα να κοιμηθω απ'την αλλη ειχα ξεπατωθει στο γελιο!!! :lol::lol::lol:

Ειχε κ βουλωμενο μυτακι κ ροχαλιζε μετα! :lol::lol:

Καλα βρε τρελλες κανατε το τεστ για να δειτε τι ιδεολογια εχετε? :lol::lol: Αλλιως δεν το ξερατε? :P:P Ξεκινησα να το διαβαζω αλλα ειπα να μην απαντησω γτ φοβηθηκα την .....εξορια!! :lol::lol::lol: Μ'αυτο το φοβο ζουμε οι κουμουνιστες! :P:P:P:P:P

Ελενακι μου δεν το ηξερα(ή ισως μου διεφυγε) για το διδυμακι :(:(

Σ'ευχαριστω για την Αννυ μου! :x:-*

Περαστικα στο μωρο!

Καρολακι μια χαρα ειμαι κουκλα μου!Ολα οκ!Εσεις?Η Λυδια σου?

Για πειτε κ οι υπολοιπες για τα καλλυντικα σας!Για να δω ποιες τα πετανε! :lol:

Χρυσουλα τη νατασα δεν σκεφτηκα ποτε να την ρωτησω για κρεμες...26 χρ φραπαδουρα...τιγκα στα βιολογικα...περιμενα να βαζει κανενα γαλα βιολογικης γαοδαρας στο μουτρακι! :lol::lol::P:P

Θα ακολουθησω τη Μαρια (που την κοροιδευα παλιοτερα με τα λαδια της :P ) κ θα παρω κ καστορελαιο για τα μαλλια!Α!Σιγουρα ρε σεις βγαζει μασκαρα το αμυγδ.???Ευκολα ή ξηλωνεις το ματι πρωτα? :lol:

Και τωρα που ειπα καλλυντικα...εκανα μια παραγγελια απο e.l.f uk που εχει παρα πολυ φθηνα(και καλα απ'οτι λεγανε) και τα πηρα χθες(ο ταχυδρομος τα κρατουσε σχεδον 1 βδ :twisted: ).Ειναι τελεια!Τα δοκιμασα σχεδον ολα και για τις τιμες τους μου φανηκαν σουπερ!Ετσι μαλιστα!Με 1,5 λιρα κονσιλερ φυσικα και θα το πεταξω στο 6μηνο!Το λανκομ θα το εχω χροοοονια! :P:P:P:oops:

Θουλακι το τελευταιο μου αρεσε κ εμενα παρα πολυ!!!Νομιζω ειναι οτι πρεπει για το χωρο σου!

Τι αλλο?Δε θυμαμαι!...

Α!Μαρια ωραιες φωτο!Φαινεται(απ'τα μπυρονια :lol::P ) πως θα περασατε χαλαρα κ ωραια!Τον Γ δεν τον γνωρισα!Αλλιως τον θυμομουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπν τασια..να σου κανω αναλυση η ξερολας...

Τα μεικ απ εχουν μεσα λαδι..και χρειαζονται εναν επισης λιπαρο διαλυτη..οχι δεν ξηλωνεις κανενα ματι, εινει τελειο..

επισης για καλυτερα αποτελεσματα και εαν θελεις κατι φρεσκο πραγματικα και γαλακτωδες...κρεμα γαλακτος παο το ψυγειο..κανει πολυυ καλυτερη δουλεια επειδη ακριβως εχει λιπαρα αρκετα και εχει παχυρευστη μορφη αντιθετα απο το γαλα..

η καλυτερη δε ενυδατικη μ'ασκα αποτελειτε απο μιξη κρεμα γαλακτος με μελι.

Εξαλου ο καλητερο ςτροπος να βγαλει ςτη μασκαρα ακομα και την αδιαβροχη ειναι να βαλει ςμε ενα βαμβακακι, ν ατο αφισεις μερικα δευτερολεπτα..και μετα να το βγαλεις με ενα καθαρο βαμβακακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν εμένα με έβγαλε Σοσιαλδημοκρατία :lol::lol::lol: τι να απαντήσω για να βγω αναρχία? :lol::lol::roll:

Λενάκι και εγώ δεν ήξερα για την δίδυμη κύηση, κρίμα πάντως :(:(

περαστικά στον Γ. :x

τα δικά μου παιδιά, δεν έκλαψαν καθόλου ή δεν σήκωσαν πυρετό κάθε φορά που έβγαζαν δόντι....έκλαψαν μόνο στα 2 πρώτα, μετά τίποτα.....δλδ έπρεπε να κοιτάζω το στόμα τους για να δω αν έβγαλαν!!!

Μαρία της αρέσει, πάει με χαρά στον παιδικό και με χαιρετάει με χαρά και καθεται να ζωγραφίσει χαρούμενη.....της λέω πάντα να παίζει και με τα άλλα παιδάκια, να μιλά...δεν μιλάει εκεί και τα βγάζει όλα στο σπίτι, στιγμή δεν σταματάει :o:o:o:o:o

Θούλη ωραίο αυτό που έβαλες το ένα κρεβ. πάνω, το άλλο κάτω αλλά κοιτά σε άλλη κατεύθυνση και το γραφείο δίπλα!! :D ...αυτό μου άρεσε! ;)

τι άλλο ήθελα να πω? :roll::roll: σιγά σιγά τα θυμάμαι....

α Αφρο τι να προλάβεις να κάνεις ρε συ μέσα σε 2 εβδομάδες!!!! :(:( και η βόλτα χρειάζεται, όταν θα φύγει ο Κ πώς θα πηγαίνετε τέτοιες βόλτες?! :!:

Ιουλία είδες ρε συ όλα λύνονται αν επικοινωνείς με τους ανθρώπους ;) εννοώ για τον δντή που μιλήσατε!!! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. τα μαλλιά σου είναι φυσικά κατσαρά?

εμένα μου αρέσουν τα προϊόντα της maxfactor αλλά έχουν μέσα συστατικά από τρελές αγελάδες :P

πήρα και τις φωτό με την Ρ. από τι απόκριες από την γιορτή του σχολείου, καθόλου χαρούμενη :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Argi μου!Κατσαρα,σπαστα,φριζαριστα ειναι τα μαλλια μου... :?

Μην ανησυχεις για την Ρεα!Το βασικο ειναι να περναει καλα ΟΠΩΣ αυτη νομιζει! ;)

Οι δασκαλες τι σου λενε?Πως ειναι μεσα στην ταξη?Εχουν παρατηρησει κατι εκτος απο το οτι δεν πολυμιλαει κ πως γελαει συνεχεια?! :D

Παντως δεν κοιταω ποτε τι περιεχει το καλλυντικο :oops::oops::D

Θα με "χωρισει" απο φιλη η Νατασα!Καλα εγω δινω κ επιδορπιο γιαουρτιου με γευση φραουλα κ μπιλακια που κ που!οποτε ειμαι για αφορισμο ηδη! :lol::lol::lol::P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα τωρα ειδα κ το δικο σου ποστ!Ευχαριστω για τα τιπς ομορφιας αλλα...δεν παιζει να τρεχω στο ψυγειο νυχτιατικα για να ξεβαφτω!Ηδη καποιες μερες9αν πχ γυρισω 3-4 τα ξημερωματα) κανω υπερπροσπαθεια για να με πεισω να ξεβαφτω! :P:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία είσαι ο άνθρωπος μου!

στείλε με ρε λίγο τι ακριβώς παρήγγειλες γιατί ψήνομαι να παραγγείλω κι εγώ

και να μου πεις εντυπώσεις

Λοιπόν σήμερα σε ονειρεύτηκα εσένα και το σύζυγο ο οποίος ήταν ο δίδυμος σου :shock:

Το αμυγδαλέλαιο καθαρίζει απαλά τα μάτια βάλτο άφοβα

Το καστορέλαιο πάλι κάπου διάβαζα ότι προκαλεί τριχοφυϊα :mrgreen: και όποτε το απλώνω στα μαλλιά πλένω γρήγορα τα χέρια μου μη ξυπνήσω σαν τον Βαμβακούλα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα μου αρέσουν αυτά τα μαλλιά σε μακρύ ;)

και εγώ για να ξεβαφτώ χρησιμοποιώ τα υγρά μαντηλάκια (φυτικά).....όταν είχα μόνο τον Λ. έκανα 2 φορές την εβδ. (κάθε Τετάρτη και Κυριακή) μάσκα προσώπου και ματιών....τώρα βαριέμαι αφόρητα!!! :?

σήμερα έχω εργασία στον κήπο, έχει ήλιο και λέω να καθαρίσω λίγο τον κήπο από τα ξερά λουλούδια, να κόψω και κανένα κλαδάκι, μήπως και φυτέψω τίποτα και ανέβει η διάθεσή μας!!! :!:

Μαρία :lol::lol::lol::lol::lol: γιατί δεν χρησιμοποιείς γάντια? ;)

ελπίζω να φτιάξουν τα πράγματα με την Ρ.!!, ας μην σας πρήζω άλλο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

στα γρηγορα γιατι εχω πολυ δουλιτσα..

λενακι μου χαλια η δουλεια τελικα? οποτε σημερα ακυρο?

εγω καλυντικα δεν πεταω..τα λυπαμαι...

μαρια πες για αμυγδαλελαιο και καστορελαιο και τι χρηση τα κανεις??? το καστορελαιο λιγο πριν το λουσιμο ποση ωρα δηλ.? σαν μασκα? με σελοφαν?

μολις μου τελειωσαν τα μαντιλακια ντεμακιγιαζ αμα ειναι να παρω αμυγδαλελαιο... 8-)

αργυ μην στεναχωριεσαι αφου σου λεει πως περναει καλα..αμα δεν επρνουσες νομιζω να φαινοτανε..μπορει να ειναι κλειστος χαρακτηρας..και τι εγινει?

νατασσα εκ θερμης!!!!!!! ενα παιδακι με αλλεργια το εγελαδινο μπορει να φαει κατσικισιο γιαουρτι????????? ξερεις???????? επισης θελώ γαλα κατσικας απ οεκει που αγοραζεις!!! η μανα μου τρελαθηκε οταν της το ειπα!!! :lol::lol:

κοριτσακια μου σας φιλω!!!

ααα η πιο ακριβη μου κρεμα ητανε της elisabeth arden...

εκανε μια μουρη μιλαμε βιλουδο!!!!!!!!!!!!! ελαμπα οταν την φορουσα..τελεια ητανε...αλλα την ειχα παρει απο τα αφορολογητα της μπαγκοκ(να πιο φτηνα του κοσμου ειναι) 45ε(μια χαρουλα!!) και απο εδω 95!!! μαι φορα την πηρα με 95 και μετα του κορε...και μετα οτι να΄ναι!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μαρια ειδατωρα πως απαντησες!!!! αχουυυυυυ λες να ξυπνησω λυκανθρωπος??? εχω που εχω στο πηγουνακι...απαπαπαπααπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία ο Γ βγήκε σα χαζοχαρούμενος

στην πραγματικότητα είναι όπως τον θυμάσαι- γοητευτικός και σέξι 8-)

Βένι εγώ βάζω αμυγδ. ή καστορ. εναλλάξ και τα αφήνω στο μαλλί όσο περισσότερο μπορώ.

Πχ βάζω το μεσημέρι, κυκλοφορώ όλη μέρα μέσα στο σπίτι σαν τον λαδοπόντικα και το βράδυ λούζομαι.

Εμένα τα μαλλιά μου έχουν γίνει ξηρά, έχω ανταυγειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...