Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Χρύσα πόσο δίκιο έχεις.... :(:(:(

Μαράκι τα έχω σταμπάρει κι εγώ αυτά τα ρουχαλάκια.... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Θέλω να παρω κι εγώ ένα ίδιο ρούχο και για τις τρεις μας.... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!!! :D:D:D

Έχω τρελά κεφια, τρελά νευρα και τρελή ζαλάδα! :lol::lol::lol:

Εγω κρεμες δε φοράω. Εχω μία της μπεπανθολ στο σπίτι που τη βάζω όταν το θυμάμαι. Συνηθως όταν κάνω μπάνιο το βράδυ, γιατί όταν μπανιάρομαι το πρωί δεν προλαβαίνω! :roll::oops::lol:

Μέικ απ δε φοράω, καμια φορά βάζω λιγο κονσίλερ και αυτό είναι της μέιμπιλιν.

Άρα είμαι εντελώς άσχετη με το θέμα! :geek:

Κατερίνα σε χασαμε! Ευχαριστώ για τις ευχές! :D

Θα επανέλθω απο το σπίτι. Φευγω απο το γραφείο... ΤΩΡΑ!!!! Δεν κάθομαι ούτε λεπτο! :D:lol::lol::lol::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαριτωμένα φορεματάκια ;)

εγώ παλιά έπαιρνα της Lancome για τα μάτια, πολύ καλή λίγο ακριβή για τα λίγα ml! :?

Σισσιώ να ξυπνάς πιο νωρίς το πρωί να τα προλαβαίνεις όλα!!! ;):roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti κανετε?

η σαυρα που χαθηκε????????/

εδω ολα καλα..τα μαναρακια μου κοιμουνται

σεφτηκα για το δωματιο..θα σας πω σε λιγο

αργι :lol::lol::lol::lol:

για τα ανεκδοτα

φρα πολυ χαρηκα με τα νεα σας :D:D:D:D:D:D:D:D

για τη δουλεια μιλας/?το χει πει?δε θυμαμαι :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι τα έχω σταμπάρει κι εγώ αυτά τα ρουχαλάκια.... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: Θέλω να παρω κι εγώ ένα ίδιο ρούχο και για τις τρεις μας.... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Κι εγώ θα πάρω για τις 3 μας. Φαντάζεσαι και οι 3 με το ίδιο ρούχο?

θα νομίζει ο κόσμος ότι είμαστε από κανένα αποκριάτικο πατρινό γκρουπ ή από χορευτικό :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalaτι γελιο εχω κανει με τα σιροπακια και τις υπερλαμπρες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ειστε σουργελακια μερικες!!!

Και κοψτε το δουλεμα με το προσωπο μου που κ καλα λαμπει!ρομπα εγινα! :lol::lol::lol::lol:

Μαρια ακου!Η κρεμα ειναι αντηλιακη κρεμα(30σπφ) με χρωμα!Το μυστικο για να λαμψεις ειναι πως πρεπει να την αφησεις να....παλιωσει!σαν το καλο κρασι!Την εχω 1,5 χρονο! ;):lol::lol::lol::lol::P:P:P:P

Χρυσουλα απο το σαιτ που εβαλες,ψωνιζεις?φαρμα-κατι?Ειναι καλες οι τιμες?

Μαρια τελεια τα φορεματακια...πραγματικα δεν εχει αποθεμα σε κανενα... :? Μαλλον επειδη ηταν εκπτωσιακα...

Αργυρω γελασα με τα ανεκδοτα!πιο πολυ με το πλυντηριο! :P

Μητσακι μου φιλια κ μην σκεφτεσαι πολυ...περαστικα να ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσες ξερετε το δωματιο το παιδικο...

με το που μπαινεις ειναι αριστερα η ντουλαπα

να βαλω αυτο το κρεβατι μπαινοντας δεξια γωνια..το ενα κρεβατι θα ναι κατω απο το αλλο κ το γραφειο απ τη αλλη μερια :roll::roll::roll:

κ για να ανεβαινει θα βαλω τα σκαλια που εβαλε η αφρο..ποσο μετρα ειναι αφρο το κρεβατι με τα σκαλια ρε?????????

κ οταν γαιδουρεψουν θα βγαλω τα σκαλια αυτα κ θα κνω 2 μικρο γραφειο :roll::roll::roll:

ειναι μια σκεψη δηλ

http://www.epiplokinisi.gr/shop/index.p ... Itemid=108

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μια που μπηκα δεν μπορω να μην πω μια καλησπερα.

Πως μεγαλωσαν ολα τα ζουζουνια καλε...Τι τρελες φωτο ειναι αυτες!

Με το καλο η Βικυ και περαστικα.

Κι εμεις μια απο τα ιδια.

Κοριτσια πηζω τρελα γιαυτο χαθηκα.

Δεν παλευεται ολη μερα με τα παιδια χωρις παιδικο και κρυο εξω....

Φιλοια σε ολες σας σκεφτομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τασια κρεμες επωνυμες ψωνιζω απο το στρομπερι...

παραφαρμακευτηκα φαρμακευτηκες κρεμες ορους για ταπαιδια κλπ ψωνιζω απο το pharmacy4u.gr

με διαφορα φτηνοτερο στα περισσοτερα ειδη και αξιοπηστο

Θου το πρωτο λινκ δεν ανοιγει...

Πηρα τα δειγματα απο τη βαφτηση..θεε μου.ποσο χαλια ημουν;;;;

παιδια οι φωτογραφοι δεν εχουν φαντασια/..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω για την υποδοχη.

Κι εγω τωρα ανακαλυψα το pharmacy4you.Για πες για τις ακριβες κρεμες...

Να τωρα σηκωθηκε ο μεγαλος(ξαπλωσε μια ωρα χωρις να κοιμηθει)

και σε λιγο ο μικρος......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω για την υποδοχη.

Κι εγω τωρα ανακαλυψα το pharmacy4you.Για πες για τις ακριβες κρεμες...

Να τωρα σηκωθηκε ο μεγαλος(ξαπλωσε μια ωρα χωρις να κοιμηθει)

και σε λιγο ο μικρος......

Επισης ο Στελιος ειναι 18 μηνων τι βλακειες λεει απο κατω :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι τικερακια ανανεονονταιαπο σενα ρε...κρατανεμονο για ενα χρονο..

Βικακη δεν ειναι σε ηλεκτρονικη μορφη ρε....

θελουν σκαναρισμα

γι'αυτο σελεω...δεν εξελησετε το επαγγελμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη στο λινκ που έβαλες για πες για ποιό λες?

Αναστ. να ξέρεις ότι αν ανοίξεις μία κρέμα το πολύ μέχρι ένα χρόνο μπορείς να την κρατήσεις ανοιχτή και να την χρησιμοποιείς, όχι παραπάνω γιατί αφενός δεν έχει αποτελέσματα και αφετέρου μπορεί να δημιουργήσει αλλεργία :!::!: πάνω στο κουτί λέει μέχρι πότε πρέπει!!! ;)

Ποντικάκι τι κάνεις βρε? φιλιά στα παιδάκια σου :x

Αναστ. :o:o:o:o μα μαύρο στην Ά? :o:o:o:o έμεινα όταν το είδα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες πανεμορφες..κ υπερλαμπρες! :lol::lol::lol::lol:

αναστασιααααααααααααααααααααα!ειδα φωτο στο φεις!αχ η αννυ ειναι κουκλάρα!! :D:D καλα το ηξερα γιατι την ειδα κ live,alla k στις φωτο..υπεροχηηη! :D:D

κ οντως..οσο μεγαλωνει μοιαζετε απιστευτα! :D:D

μα κ εσυ ρε..ομορφαινεις παρα πολυ μερα με τη μερα..μα αληθεια! :-*:-*:-*:-*

γωγω στο τελος καθε μαθηματος,κανουμε και κατασκευες..

ε εχθες καναμε τυμπανακια,γιατι ειχαμε μαθημα με θεμα τους ηχους κ τη μουσικη!

μας εδωσαν κατι κυλινδρικα κουτια να ντυσουμε..ε σε εμενα κ την αναστασια εδωσαν κουτι caprice πουρακια..στην νατασα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

s26 gold! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΙΑ!λατρεψα τα φορεματακια παο το σαιτ που εβαλες!με το ζορι κρατηθηκα να μην παραγγειλω!αν ειχα κορη,σιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιγουρα θα ειχα ηδη παραγγειλει! :D:D:D:D:D

μα τί λετε για τη σημερινη παγκοσμια ημερα;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

εγω κρεμα βαζω της apivita!

αλλα δε λαμπω σα την αναστασια! :lol::lol::lol::lol:

χρυσα καλα κανεις κ παιρνεις και για εσενα πραγματακια!εγω μαζι σου!πρεπει να ειμαστε ανανεωμενες εμεις για να ειναι κ τα παιδια μας!βεβαια η καθεμια αναλογα με τη δυνατοτητα που εχει..εγω π.χ. ανανεωθηκα τρελα μια μερα οταν πηγα στο hondos κ πηρα κατι κλαμερακια μουρλια!1,80 εδωσα :lol::lol::lol::lol: ,αλλα το ποσο το χαρηκα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γωγω μπραβο για τα κιλα! :):):)

αντε κ εις κατωτερα! :lol::lol::lol:;););)8-)8-)8-)8-)8-)

χρυσα καλα θα κανεις να σταματησεις να αντλεις αφου σε κουρασε..απλα προσεξε το πρηξιμο στο στηθος! ;)

σισσακι συγχαρητηρια για τα μαθηματα!

πώς πανε οι καουρες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol:

μητσακι περαστικα σας.. :(:(

πολλες ημερες πυρετος..

βρε..μηπως ειναι η1ν1;η αντιβιωση δεν κανει τιποτα στη γριπη αυτη..ηταν η μονη φορα που ολοι οι γιατροι που μας ειδαν,συμφωνησαν! :o:o

κ εγω κ ο γιωργος μονο με αντιπυρετικα ημασταν κ..απλα καναμε υπομονη..

βικυ λεγε νεα απο το μετωπο!τί κανει ο λεωνιδας;επιζει απο τη μαρια ιωαννα; :lol::lol:

η μικρη;

εσυ κυριωσ;;;;;;;;;;;;;φιλακια πολλα!

θουλη μου αρεσε πολυ το κρεβατι που εβαλες με το γραφειο! ;);) πολυ ωραια ιδεα!αλλα ρε συ..φοβαμαι μονο ολους αυτους τους μηχανισμους..συνηθως καταληγουν να χαλανε.. :roll::roll:

ποντικακι φιλακια!τα νεα σας;ανοιγει ο καιρος,θα φτιαξει η διαθεση! ;):)

ααα!ο διευθυνυης με φωναξε πρωι πρωι στο γραφειο,αφου για αλλη μια ημερα ειχα μπεικ δεν ειπα καλημερα..

κ μου ζητησε συγγνωμη! :shock::shock::-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

με πολλα λογια..κ του ειπα τα παραπονα μου απο τον ιδιο,ευτυχως με ωραιο τροπο..ειπα,ειπα,ειπα..αφου απορουσα κ εγω τί ωραια τα ελεγα! :o κ απο τοτε οποτε θελει κατι να πει σε καποιον μαθητη κ ναμπει σε ταξη μου..ζηταει συγγνωμη μπροστα στους μαθητες για την ενοχληση! :D:D:D

νομιζω οτι θα το ξανασκεφτει πριν εισβαλλει ξανα!

αφου μου ειπε"βρε ιουλια μηπως μπαινω στις ταξεις σου χωρις να το θυμαμαι"; :shock::shock::shock:

πολυ ωραια του τα ειπα παντως κ προς το παρον ειμαστε καλα! :D

ηρθε ο χ. σας φιλω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας μας τα ειχε φερει και σε σιντι...

να που σε κατι ειμαστε πιο μπροστα απο σας....χαχχαχαχ

ερωτηση: εσυ δεν ηθελες να παρεις αρτοπαρασκευαστη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου το πρώτο λινκ δεν ανοίγει

Αυτό με το γραφείο ήθελα να το κάνω τι εγώ αλλά μου είπε ο μαραγκός ότι δεν θα είναι πολύ σταθερό και τελικά νομίζω ότι δεν είναι πολύ βολικό.....

Ποντικάκι που είσαι βρε ψυχή :D:D

Σίσσυ πολλά συγχαρητήρια για το μάθημα, είσαι αστέρι :D:D:D:D και για την χοριακή φυσικά σουπερ είναι

Κατερίνα δεν έχω πάρει ποτέ αντισυλλυπτικά και δεν έχω άποψη για το θέμα

Μπράβο και για τον ομαλό αποθηλασμό και εμείς μια από τα ίδια

Ιανουάριο-Φεβρουάριο ζητούσε μόνο ΣΚ που είμασταν όλη μέρα μαζί.

Τελευταία φορά ζήτησε 26/2. Τώρα που είναι άρρωστη ζήτησε μια φορά αλλά δεν της έδωσα και το ξέχασε με την μια οπότε δεν νομίζω να ξαναζητήσει.

Γωγώ μπράβο για τα κιλά, ξέχασα να δώ και το βιβλιάριο της Έλενας για τα κιλά :oops::oops::oops:

Ελπίζω να θυμηθώ το βράδυ, τρέχω πολύ τις τελευταίες μέρες με την δουλειά, είναι και το θέμα που ξέρετε και με ρίχνει πολύ :(:( θέλω να γράψω και στην ομάδα και δεν προλαβαίνω

Χρύσα γιατί ρε να νιώθεις τύψεις που θα σταματήσεις το άρμεγμα, μην ακούω βλακείες

Βίκυ Χαρούμενη επέτειο να είστε αγαπημένοι κι ευτυχισμένοι :D:D

Η Μ-Ι θα συνηθίσει με τον καιρό είναι πολύ νωρίς ακόμα

Έλενα πότε είχες δίδυμα? δεν το ήξερα :?:?:?

Αναστασία η Άννυ θα προσαρμοστεί πολύ πιο γρήγορα απ'ότι νομίζεις αρκεί να υπάρχει επαφή με τον Α, που το θεωρώ δεδομένω ότι θα υπάρχει

Μιτσάκι περαστικά

Ιουλία φυσιολογικότατο να μην χρησιμοποιεί άρθρα σε αυτήν την ηλικία, νομίζω το μεγαλύτερο ποσοστό των παιδιών δεν χρησιμοποιεί.

Καρολ να πας στον παιδικό οπωσδήποτε και να συζητήσεις όλα όσα σε προβληματίζουν. Νομίζω είναι και ιδιωτικός ή δεν θυμάμαι καλά?

Άφρο με γεια το ταμπλετ, ούτε εγώ ήξερα τι είναι......

Αχ δεν θυμάμαι τι άλλο διάβασα :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι θελω...περιμενω να βγαλει το λιντλ...

Ιουλιαδενειναιμονο οτι με κουρασε..αυτο ειναι τγο τελευταιο....

ειναι πολλα..ο Φο να καθετε στην τηλεωραση οσο αντλω και δε μου αρεσει αυτο...να ξυπναω πιο νωρις το προι ενω δεν εχω κοιμηθει καλα για να αρμεχτω και παλη να μη προλαβαινω να φευγω σαν ανθρωπος αλλα με την ψυχη στο στομα, να φωναζω του Χ...να νευριαζω με τον Τζονι...και πολλα αλλα...

αμα ηταν μονο κουραση....θα εκανα εναδιαλειματακι και θα επεστρεφα δρημητερη

\

Μπραβο του διευθυντη παντως..αναγνωριζει το λαθος του

Α μαρακι...αμυγδαλελαιο...δε μπεστ...χωρις πλακα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: Γελαω γελαω γελααααω!!!ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ σκατουλες για την υποτιθεμενη λαμψη!Ιουλια ακους?μαρια? :lol::lol::lol::lol:

Αργυρουλα μου το ξερω βεβαιως αυτο για τις κρεμες και ολα τα καλλυντικα!Να σου πω την αληθεια ΚΑΘΕ φορα που βαζω λεω πως θα ειναι η τελευταια και μετα θα την πεταξω!Αλλα δεν την πεταω! :lol::lol::lol: Ειναι μια χαρα η υφη της ρε συ...δεν εχει αλλοιωθει καθολου!Και εχει τυχει να πεταξω μεικ απ (υγρο) στους 7 μηνες γιατι ειχε ξεχωρισει το "λαδακι" του απο το υπολοιπο!Αλλα αντε πειτε μου εσεις τωρα!

Τα κραγιον εχουν συνηθως διαρκεια ζωης 1 χρονο απο την 1η χρηση!Ακομα κ 2 χρ να ηταν δεν παιζει να τελειωσω κραγιον σε τοσο διαστημα...βαζω 1-2 φορες τη βδ και φυσικα οχι παντα το ιδιο χρωμα!

Επισης οι σκιες περιπου 3 χρ...Σιγα μην τελειωσω σκια!Εσεις τα πετατε???

Μασκαρα θα πετουσα...

Ιουλιακι μου γλυκο!Βαλε φωτο το τυμπανο σας! :lol::lol::x:x

Μπραβο για τον διευθυντη!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Α!Αργυρω για τα μαυρα :lol::lol::lol::lol::lol: επρεπε να γραψω "αφιερωμενη στην Αργυρουλα"! :lol::lol::lol:

Γεια σου ποντικοΜαρακι!!!!!!

Νατασουλα δε σε διαβασα ακομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον τασια για μηνιωθεις τυψεις...ειναι σε σολιναριο;;;...αν ναι Οκ

ναξες πως οσα ειναι σε βαζακι αλοιονονται πολυ πιο γρηγορα..αν ειναι σεντισπενσερ τοτε κραταει ακομα περισσοτερο..

Γεννικα αν δεν εχει αλλαξη η υφη και η μηρωδια της, μη τη φοβασαι..το πολυ να μην εχει το ιδιο αποτελεσμα..αν ομως εχει αλλαξει η διαχωρηστει η οτιδηποτε απλα πετατο γιατι θα σου προκαλεσει αλλεργια γκαραντι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...