Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΡΙΦΟΣ

Δύο δίδυµοι παρουσιάζονται στο δικαστήριο...

Ο ένας από αυτούς λέει πάντοτε ψέµατα, ενώ ο άλλος πότε ψέµατα και πότε την αλήθεια. Ο ένας δίδυµος, ο Τζων, είχε διαπράξει ένα έγκληµα. (Ο Τζων δεν ήταν κατ' ανάγκη αυτός που έλεγε πάντοτε ψέµατα).

"Είσαι ο Τζων;" ρωτάει ο δικαστής τον πρώτο δίδυµο.

"Ναι, είµαι" του απαντάει.

"Είσαι ο Τζων;" ξαναρωτάει ο δικαστής τον δεύτερο δίδυµο.

Εκείνος του απάντησε ή "ναι" ή "όχι" και αµέσως ο δικαστής βρήκε ποιος ήταν ο Τζων. Ήταν ο πρώτος ή ο δεύτερος δίδυµος;

Απάντηση: Αν ο δεύτερος δίδυµος απαντούσε και αυτός "ναι", τότε προφανώς ο δικαστής δεν θα µπορούσε να συµπεράνει ποιος ήταν ο Τζων. Άρα, ο δεύτερος δίδυµος πρέπει να απάντησε "όχι". Αυτό σηµαίνει είτε ότι και οι δύο δίδυµοι δήλωσαν την αλήθεια είτε ότι και οι δύο είπαν ψέµατα. Αλλά αφού ο ένας από τους δύο λέει πάντοτε ψέµατα, πρέπει να είπαν και οι δύο ψέµατα. Άρα ο Τζων είναι ο δεύτερος δίδυµος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμάν!!! :shock:

Πόσες μέρες έκανα να μπω;;; :roll::roll::roll:

12 σελίδες;;; :shock::shock::shock:

Σας χαιρετώ, σας φιλώ και πάω σιγά-σιγά να σας διαβάσω... Ελπίζω να μ' αφήσουν κάποια στιγμή και να επανέλθω!

Εμείς είμαστε λίγο καλύτερα, επιτέλους, αν και κάθομαι σ' αναμμένα κάρβουνα ακόμα... Ο πυρετός της Β, ήταν ανυποχώρητος για 6 μέρες και παρά την αντιβίωση... :?:?:? Ο νους μου έφτασε στα χειρότερα... :?:?:? Τώρα, αν και είναι ζαβλακωμένα και τα δύο, ελπίζω ότι σιγά-σιγά συνερχόμαστε. :roll::roll:

Το Σεμπίνι τι κάνει;;; Έχω την έγνοια του... :roll:

Η φρεσκοεγκυούλα μας;;; :D Όλο έλεγα να σε πάρω αγαπημένο γεμιστό Σισσάκι, κι ακόμα σε παίρνω... :oops::oops: Τα 'χω παίξει εντελώς με τις παλιοαρρώστιες...

Σας φιλώ όλες γλυκά!! :D Ελπίζω να υγειαίνετε μικροί-μεγάλοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα...!!!!!!Γραφείο και σήμερα... :(:(

Το πρωί ξύπνησα 7.30, ετοιμαστήκαμε, πήγα την Ιω στο σχολικό, μετά διαιτολόγο και μετά εδώ....Είχα χάσει 2 κιλά σε 3 εβδομάδες, αλλά είχα ξεσκιστεί στις μαλακίες... :oops::oops::oops: Της το είπα και μου είπε να μην το ξανακάνω για να μη χαλάσω το μεταβολιμσό μου... :?:?:?:?:? Της είπα ότι θέλω να χάσω άλλα 10 κιλά τελικά και μου είπε ότι θέλω ένα δίμηνο ακόμα.... :roll::roll::roll: Μακάρι να τα καταφέρω.... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: Στο χέρι μου είναι βέβαια.... ;););););););)

Η μικρή με ξέσκισε όλη νύχτα... :o:o:o Ούτε εγώ δεν ξέρω πόσες φορές ξυπνησαμε.... :twisted::twisted::twisted: Ήταν λίγο μπουκωμένη, αλλά οκ...... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σισσάκιιιι μωρή το ζήτημα είναι ότι και τα ρούχα που είχα προ εγκυμοσύνης μου είναι μεγάλα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Δεν μου κάνει κανένα πανετελόνι...... :?:?:?:?:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Πρέπει να πάω στο πατρικό μου να βρω τα ρούχα που είχα φοιτήτρια.... :mrgreen::mrgreen: Που να χάσω και άλλα 10 κιλά που θέλω.... :mrgreen::mrgreen: Όλη την καρνραρόμπα μου θα πρέπει να αλλάξω..[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

Αναστασία κρίμα που δεν υπάρχει ενδεχόμενο να τα ξαναβρείτε..... :(:( Και μωρή έγραψα σκέτο ενδεχόμενο γιατί μας διαβάζουν πολλές, αδιάφορες και βγαίνεις και το λες φόρα παρτίδα;;;; :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, είναι μαλακισμένο το πρόγραμμά μου..ναι... :cry::cry::cry::cry::cry: Χθες 2 ώρες τις είδα όλες κι όλες τις πριγκιπισούλες μου.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Επίσης, παγκόσμια ημέρα πίπας..... :?::?::?::?::?::?::o:o:o:o Μήπως ήρθε η ώρα να ξεκινήσω;;;;;;; [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Μιτσάκι ρε μήπως περασε Η1Ν1 η Β;;;Περαστικά!!!Μα πόση ταλαιπωρία έχετε τραβήξει φέτος.... :(:(

Αρτζι γαματο το ανέκδοτο με το σεξ-πλυντήριο... :lol::lol::lol::lol:

Αχ ρε Μαράκι πόσο λυπηρό αυτό με το δυστυχημα στα Τέμπη.... :cry::cry::cry: Πραγματικη τραγωδία..... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Χρύσα ψωνάρα μου θες και εστε κρέμες..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι μια χαρά βάρος έχει ο μικρός ρε... :D:D Εγώ τι να πω που η μικρή δεν είναι καν 9 κιλά;;;;; :o:o:o:o:o

Θουλαρα με ξεχνάς μωρή.... :cry::cry::cry::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ιουλία δεν κατάλαβα τι λες για τύμπανα.... :roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Στάσα μωρή τι κρέμα είναι αυτή του κορρέ που γυαλίζει;;;;;; :-?:-?:-?:-? Για πες.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα δεν εχει λαρυγγητηδα...τουλαχιστων οχι ακομα...

τον παρακολουθουμε..αντε να δουμε...

ο μικρος ειναι 9300...το γουρουνακι μου....

με εβριζε η παιδιατρος απο το τηλ...τι τον ταιζεις..θα ελεγα τωρα τι τον ταιζω..πητογυρο πιτσες..και βαζω και λιγη κοκα κολα στο γαλα...

αμα αρχισει να βγαζει δοντια δε θα βαζει βαρος..

δεν βαζει βαρος....κακο βαζει..παλη κακο...δεν ξερουν τι θελουν τελικα χαχαχα

Περαν της πλακα ςπαιδια αποφασησα απο δευτερα τερμα το αρμεγμα...θα φαει οτι εχω στην καταψυξη, και θα βγαζω λιγο λιγο για ακομα κανα δυο ευδομαδες μεχρι να προσρμοστει το στηθος και να θηλαζω μονο πριν φυγω και αφου γυρισω..ειδικα αφου γυρησω και απο τι στιγμη που ειναι παιδιακι που μπαινει σε ενα στοιχειωδες "προγραμμα" θα τον θηλάζω 4 παρα που γυριζω, μετα ξανα κατα τις 6-7 και μετα ξανα οταν θα κοιμηθει.

Τριτο γευμα δεν θα δοσω ακομα...μονο εαν καμια φορα ειναι να απουσιασω απρογραμματηστα και δεν θα εχω μεριμνισει να βγαλω γαλα θα φαει η φρουτακια η κατι παρομοιο ..

ετσι θα πορευομαστε στο θεμα θηλασμος απο δω και περα

Την αποφαση την πηρα με βαρια καρδια το ομολογω...αλλα ειναι καλυτερη για την ψυχικη υγεια ολων μας

Γωγουλι και εγω νομιζει που ειμαι πιο νωρις σπιτι σαμπως προλαβαινω να χαρω τα παιδι αμου...γι'αυτο και λεω τερμα το αρμεγμα...χανω πολλα αποπ τη ζωη τους..

αφου καθομαι μεχρι να ερθει ο Ο- δυσκολα να κανω δουλεια εκεινη την ωρα- λεω θα παιξουμε..σκατουλες..αρχιζουν οι ζηλιες- τωρα ζηλευει και ο Τζονι- αρχιζει η κλαψα οσι ο Σισιτοφολος θα κατσει στο μπλε κλπ κλπ...η αρχιζει η επιδημια χεσηματος οποτε ξες..

μετα ερχετε ο Ο και μετα αρχιζει το πανηγηρη...

Τωρα που φτιαχνει ο καιρος, θα αρμεχτω λιγο λιγο καθε μερα να μην εχω αποτομες ιστοριες με το μεμε..και οταν ερχομαι βουρ τα παιδι αστο καροτσι και βολτα...

και πιο ηρεμα θα γυριζουν σπιτι...και θα τα χαιρομαι περισσοτερο..

ασε που θα πηγαινω στις κουνιες..θα ψωφαω τον Χ στη γυμναστικη...και θα κοιμαται και νωρις...θα ξυπναιε μετα νωρις και δεν θα εκνευριζομαι προινιατηκα, θα κοψω και το πρωινο αρμεγμα και δεν θα εχω νευρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης ναι μαρι..εστε...για να μη τα παρω και φαω το καταπιστευμα μου σε la prairie

Δεν καταλαβα μονο σπορτεξ και τζινακια θα αγοραζω στα σκατιαρικα...εγω ψυχη δεν εχω;;; αμα ειναι ετσι να παρατησω τη δουλει ακαι να καθομαι σπιτι..να χαρω και περισσοτερο τα μωρα μου οσο ειναι μωρα

Οκ δεν εχω σκοπο να ξαναγινω οπως πριν- αυτο δε γινετε εξαλλου για πολλους παραγοντες..αλλα σε καποια θεματα θελω να επανελθω, ειμαι πολυ κατω ψυχολογικα και για να μην αρχιω να ξεσπαω σε ανθρωπους που δεν πρεπει και το μετανιοσω μετα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na mai και εγω....

σημερα εχω επετειο σχεσης....13 χρονια...

εγω λεχωνΑ και ο Π. ολη μερα στη δουλεια..!

αχ πως ημουν πριν 13 χρονια...

ποσο ανεμελη....

τωρα....

Χρυσα καλα κανεις...κοιτα και λιγο τον εαυτο σου!

τα χρονια περνουν....και χανουμε χρονο απο τα παιδια μας!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ Η ΕΣΤΕ...

και εγω τα εχω παρατησει με κρεμες κλπ...

θα πρεπει να αρχισω...

Σισσακι τικανεις ?

πως εισαι?

μια χαρα η χοριακη....

αντε και ο γιος...

Κατερινα....αποθηλαζετε?

ειδες ποσο περιεργα νοιωθεις?

αλλα στο 2ο θα παρεις το αιμα σου πισω....

ποσο χαιρομαι που θηλαζω....

Γωγω .....θα βαλεις τα ρουχα που ειχες απο φοιτητριακαι θα αρχισεις και τις πιπες...

αλλα μεγαλη αλλαγη...

εναν ακομα καφε σαν εκεινο στη ΣΙσσι και θα γυρισεις και ταινια....

χαχχαχαχ

Μιτσακη ...περαστικα σας...

αμαν αυος ο πυρετος....σας εχει τσακισει φετος...

κουραγιο...

εμ τοσες ιωσεις που κυκλοφορουν....ολο και καποια θα κολλαμε!

η Μ-Ι εχει βηχα...

ο Π. καλυτερα...

εγω με βηχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ρε κορίτσια τα εστέ δεν έχουν παραμπέν? :?

Γωγώ μπράβο για τα κιλά που χάνεις! :D 59 κιλά θέλεις να φτάσεις? :D

εγώ τουλάχιστον 58, τώρα είμαι 61!!! :roll:

συμπεθέρα πριν 13 χρόνια δεν είχες 2 υπέροχα παιδιά ;)

να είστε πάντα ευτυχισμένοι :D

Μιτσάκι περαστικά :x

Νατασούλα περαστικά στην κατσαρομάλα σου :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ

Η σύζυγος μπαίνει στην κουζίνα και βρίσκει τον άνδρα της να κυνηγάει μύγες...

«Τι κάνεις εκεί;» ρωτάει αυτή.

«Κυνηγάω μύγες» απαντάει αυτός.

«Σκότωσες καμία;» ρωτάει αυτή.

«Αμέ, 3 αρσενικές και 2 θηλυκές» απαντάει αυτός.

Έκπληκτη αυτή ρωτάει. «Πως ξεχωρίζεις τις αρσενικές από τις θηλυκές;!»

Και αυτός απαντάει, «Οι 3 ήταν στη μπύρα και οι 2 ήταν στο τηλέφωνο…»

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Μόλις ήπια το καφεδάκι μου και στάνιαρα :D:D

Ξυπνήσαμε στο 10:30!!!!!!!!!!Φρεσκαδούρα νιώθω!!

Αν και λυπήθηκα με τα παιδάκια :cry::cry: Ψυχούλες,πάνε με τόση χαρά κάπου και....ουφ παλιοζωή

Χρύσα la Prairie γουστάρω!!!

Λοιπόν εγώ χρησιμοποιώ L'Occitane εδώ και δύο χρόνια περίπου που δεν δοκιμάζονται στα ζώα και είναι φυτικά και bio κάποια,.Δύσκολο να τα βρεις όμως γμτ...Μόνο στα notos έχει και σε ένα φαρμακείο στη Δράμα ευτυχώς τα βρήκα.(εννοώ κοντά μου ε;Αθήνα και Λάρισα έχει σίγουρα)

Το μαξιμουμ κόβερ πολύ καλό!!!Σούπερ καλυπτικό,το έβαζα όταν είχα ακμή,αλλά πολύ στόκος ρε...δεν σου πέφτει "βαρύ";

Το δικο μου πρόσωπο είναι θαμπό παρόλλο που το περιποιούμαι πολύ σωστά.Πρωί βράδυ σαπούνισμα,ενυδατική και ματιών πρωί βράδυ και μια φορά την εβδομάδα πήλιγκ και μάσκα.Ε τι άλλο πια;

Περαστικά στον Γιαννάκη σου ;) 9300 :o:o Τοσο είμασταν 13 μηνών..Φτου φτου!!!

Νατασούλα περαστικά στην Έλενα!!!!!

Βικυ περαστικά σας!!!

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ σκέφτομαι και αναπολώ να θηλάσω βρεφάκι αλλά δεν θέλω ακόμη 2ο.Σε 2 χρόνια θέλω,μάλλον....

Χρόνια σας πολλά!!!!!

Ρε κορίτσια ήθελα να σας ρωτήσω,τη γνώμη σας για να πάρω αντισυλληπτικά.η περίοδος μου είναι σκατά,και ο κύκλος μου ακόμη πιο χάλια,20 μέρες κύκλος,ελάχιστη ροή και με πάει κανα 10μερο μέχρι να καθαρίσω τελειως.

Δεν ήθελα εφόσον θήλαζα αλλά τώρα που ζητάει τόσο λίγο να πάρω λέτε;

Επίσης έβλεπα φοβερο όνειρο!!!!Είμασταν Αθήνα με την Αναστασία(ναι έλαμπε πάλι :lol::lol: )και γνωρίσαμε κάποιες από τις Αθηναίες.Τη Γωγώ,την Παναγιώτα,την Καρολίνα,Την Δήμητρα και κάποια ακόμη που δεν θυμάμαι :oops::oops:

Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι η Γωγώ και η Παναγιώτα ήταν καρακουκλάρες!!!!Λάμπανε πιο πολύ και απο την Αναστασία :lol::lol:

Από ότι καταλάβατε διαγωνισμός λάμψης η συνάντηση....

Άργι και εγώ 61 είμαι,με 1,62 ύψος,εσύ;

Πάω για λίγα ψώνια με το μπουμπούκι μου και επανέρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ:

"Η Παγκόσμια Ημέρα Μπριζόλας και ...Πεολειχίας ξεκίνησε το 2002, με πρωτοβουλία του ραδιοφωνικού παραγωγού Τομ Μπέρτσι του σταθμού 103.7FNX, που εδρεύει στο Ρόουντ Άιλαντ των ΗΠΑ και γνωρίζει διάδοση μέσω Ίντερνετ.

Είναι η ανδρική εκδοχή της Ημέρας του Αγίου Βαλεντίνου και γιορτάζεται στις 14 Μαρτίου, ακριβώς ένα μήνα μετά την επέτειο του Αγίου. Την πρωτοβουλία, την ημέρα αυτή, έχει το θήλυ. Στην αρχή προσφέρει στον καλό της μια καλοψημένη μπριζόλα και στη συνέχεια την υπέρτατη ηδονή. "

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: μην ξεχάσεις την μπριζόλα πρώτα :lol::lol::lol:;)

Κατερίνα εγώ ένας λόγος που δεν θέλω τα αντισυλληπτικά είναι ότι ευθύνονται για τον καρκίνο της μήτρας και εμείς έχουμε ιστορικό :(:(

1,68 είμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν ότι η Γωγώ και η Παναγιώτα ήταν καρακουκλάρες!!!!Λάμπανε πιο πολύ και απο την Αναστασία :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Εδω γελαω πάλιιιιιιιιιιιι :lol::lol::lol:

Η Γωγω ειναι καρακουκλαρα βεβαια...εγω παλι ελαμπα απο το γνωστο σιροπακι.... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Φιλακια Κατερινακι!!!ΔΙαβαζω προτροπες για 2ο;;;Ωωωω με το καλο η αρχη..Αντε σημερα ψησε καμια μπριζόλα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω οχι ολα, διαβαζω προσεκτηκα τα συστατικα που αγοραζω

Συνηθως εχουν μονο ενα παραμπεν και σε μικρη ποσοτητα αλλα και παλη ειναι σχετικο.

ΠΧ το μεικ απ και η πουδρα που περνω δεν εχουν παραμπεν, το ιδιο και το ρουζ και ενα συγκεκριμενο κραγιον, καποια ομως εχουν , σηγουρα εχει η σειρα advance night repair

Ειχε και μια σειρα Αμρικανικη την fekkai που ειναι για μαλλια, τα οποια προωθουν τωρα στα σεφορα με δωρακι ακλπ...γυριζω ενα δειγμα που μου δωσανε για κρεμα διαμορφωσης μπουκλας και ειναι τιγκα στα παραμπεν..μιλαμε πως οτι παραμπεν υπαρχει..το εχει μεσα...

Εγω θελω να ξαναπαρω τα Λορεαλ η τα Κερασταζ που επαιρνα καποτε..αλλα δεν, και αυτα εχουν παραμπεν αλλα μονο 1...η τουλαχιστων ειχαν μονο ενα γιατι εχω να παρω πανω απο 3 χρονια

Επισης θα ηθελα να ξαναβαψω ξανθα τα μαλια μου αλλα ΟΚ..μη το παρακανω

Βικακη ειλικρινα...ΟΚ μου αρεσιε πολυ να θηλαζω, και το απολαμβανω..και δε θελλω να φορνονω τον οργανισμο μου με ουσιες και οινοπνευματα- ο μουστοες δε μετραει ΟΚ- αλλα αφενος θυμαμαι τις συζητησει ςμε τη λαλα..αχ που ειναι να την πρηξω λιγο ακομα- και αφετερου..ειμαι μεσα στα νευρα, μεσα στο αγχος, ειμαι αυπνη, και ξεμαλλιασμενη...

δεν ειναι οτι δεν ειμαι εγω...ειναι οτι φτανουν στιγμε ςπου τρελαινομαι...

Πως να απολαυσω τον θηλασμο ετσι;;;...υποτιθετε οτι θηλαζω γιατι θελω...γιατι μ'αρεσει να δινω ζωη στο μωρο μου..αλλα για να θηλασω οσο θελει και εκεινο...πρεπει να το απολαμβανω λιγο...

και μπορω να αντεξω ξενυχτια κλπ...μονο αμα ειμαι καλα τη μερα..και επισης εχω και αλλο παιδι το οποιο ζηταει τη μαμα του και θελει και εκεινο να παιζω μαζι του αντι να κυκλοφορω σαν την τρελη μεσα στο σπιτι και να ουρλιαζω μη αυτο και μη εκεινο..ουτε τη βρισκω τρομερα να τον κοτσαρω μπροστα στην ΤΒ με ενα παστελι και ενα ποτιρι νερο σαν κανενα καημενο για να αρμεχτω...

δεν μπορω πραγματικα...

θελλω να με καταλαβετε μπας και δειξω και εγω λιγη κατανοηση γιατι δεν...

κατερινα ενα πιο ελεφρυ μεικαπ ειανι το

http://www.pharmacy4u.gr/vichy-dermable ... -4528.html

Συνηθως παιρνω αυτο..

Στο θεμα αντισυλληπτικα εγω δεν κανει να παιρνω λογω ενος θεματος που εχω με την καρδια μου οποτε δεν μπορω να σε συμβουλεψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρύσα εγώ φοράω το double wear και πούδρα και μέικ απ και μόλις τα είδα,δεν έχουν parabens :D:D

η αλήθεια είναι ότι δεν το είχα ψάξει ποτέ απλά μου αρέσουν πολύ!!!

Ρούχα δεν ψωνίζω πλέον για μένα μπας και χάσω κιλά αλλά στις κρέμες μου και τα καλλυντικά γενικότερα παίρνω αυτό που θέλω.

Μέχρι τώρα τουλάχιστον γιατί το παρτάλι το αφέντικό μου ακόμη να μας πληρώσει......όταν τελειώσουν τα έτοιμα να δούμε :?:?:?

Παναγιώτα ας προτρέπουν οι κόρες 2ο....αφού θέλω χάπι λέμε.....

Έχει εγκυούλα το τρενάκι τώρα ακόμη,ας ξεμείνει και κάτι θα κάνω και εγώ ;)

Αργι για λίγους μήνες θέλω να τα πάρω να στρώσει ο κύκλος μου,δεν μπορώ άλλο κάθε 20 μέρες και 10 μέρες να τελειώσει :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα...Χρύσα καλά έκανες και αποφάσισες να μην αντλείς.Εφόσον έτσι νιώθεις καλύτερα.Οι φορές που θα θηλάζει ο μικρος μια χαρά είναι!!

Μου θύμησες εμένα το καλοκαίρι που δεν ήθελα να δώσω φρέσκο και τελικά έδωσα γιατί δεν μπορούσα να αντλώ,ειδικά όταν άρχισα άντλήσεις στους 11 μήνες,13,5 μηνών της έδωσα κατσικίσιο και δεν το μετάνιωσα.Εξακολουθούσε να θηλάζει αρκετά...

Πολύ στρεσάρισμα το θήλαστρο,απαπα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώταααα έλιωσα με το φαρμακάκι...... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:8-}8-}8-}8-}

Κατερινάκι εγώ βεβαίως βεβαίως είμαι υπέρλαμπρη και καρακουκλάρα!!!!! 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}B-)B-)B-) Οπότε καλά με ονειρεύτηκες.... :lol::lol::lol:

Αντισυλληπτικά κι εγώ είμαι κατά..... :?:?:?:?:? Έχω ακούσει πολλά...

Αρτζι ήμουν 75,3, τώρα 68...Ο αρχικός στόχος ήταν τα 60..... :roll::roll::roll: Τώρα θέλω 58.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έχω ύψος 1,69.... :?:?:? Πάντως οι περισσότεροι με κάνουν για 62-63 κιλά....Νομίζω ότι δε φαίνομαι για τόσα πολλά.... :oops::oops::oops::oops: Μάλλον είμαι βαριοκόκαλη... 8-}8-}8-}8-}:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βικυυυυ τι είναι αυτά που μου λεςμ μωρή;;;;;;;; :-w:-w:-w:-w@-)@-)@-)@-) Εγώ ειμαι καλό κορίτσι....Με εσάς που έμπλεξα δεν ξέρω που θα καταλήξω.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Ευτυχισμένη επέτειο!!!!Πάντα ερωτευμένοι!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Μίλησα με Θου...Πήγαινε παιδική χαρά τον μικρό νομίζω... :oops::oops::oops: Και μετά θα πήγαινε και τον Ντόντο... :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα μα καλά νιώθεις άσχημα επειδή θες να σταματήσεις να αντλείς;;;;; :shock::shock: Πας καλά ρε;;;;;; :shock::shock::shock: Τόσο καιρό άντεξες...Και στην τελική έχει μεγαλώσει ο μπεμπάκος.....Πόσο πια να πιει γάλα σου;;;;Καιρός είναι να αρχίσει να τρώει κι άλλο φαγητό.... :roll::roll::roll::roll: Εγώ έχω να πω ότι αυτή τη φορά θα συμφωνήσω με την πεθερά σου.... :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol: Αντικατάστησέ του επιτέλους γεύμα...Μη δίνεις και βυζί.... :x:x:x:x:x:oops::oops::oops:

Α, καλά το κουφαίο δε σας το είπα....... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Μιλαγε η μάνα μου με την κολλητή της στο τηλ...Η κολλητή της έχει μια κόρη 35αρα που γέννησε τον Οκτώβρη έναν μπεμπάκο και τον θήλαζε αποκλειστικά.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Της είπε λοιπόν ο παιδίατρος να σταματήσει το θηλασμό και να του δώσει ξένο γάλα γιατί ο θηλασμός δεν του προσφέρει τίποτα πλέον..... :shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: 4,5 μηνών μωρό...Έτσι;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Και της έλεγε της μάνας μου ότι του έχουν αλλάξει 500 γάλατα και δεν πίνει κανένα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Και αναρωτιούνται γιατί;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil: Και όταν της είπε της μάνας μου ότι είπε ο γιατρός δεν προσφέρει τίποτα η μάνα μου της λέει "Μωρή πάτε καθόλου καλά;;;;Η Γωγώ ακόμα θηλάζει...." 8-)8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol::lol: Καλά όταν μου το είπε εμένα, μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι.... :evil::evil::evil: Της λέω να τους πεις να ανοίξουν το βιβλιάριο υγείας παιδιού και να ξεστραβωθούν..... :evil::evil::evil::evil: Ο ΠΟΥ λέει ότι πρέπει τουλάχιστον έναν χρόνο να θηλάσει το παιδί.....

Μα πείτε μου πόσο μαλάκες είναι οι γιατροί και πόσο ηλίθιες οι μανάδες που τους ακούν;;;;;Μα να τα έχει καταφέρει τόσο καιρό μόνη της να θηλάσει χωρίς κανένα πρόβλημα και τώρα επειδή της είπε ο παπαρας ο γιατρός έτσι να γκρεμίζει ότι έχει φτιάξει;;;;;; :twisted::twisted::twisted: Και να κάνει δύσκολη και τη ζωή του μωρού και τη δική της;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πεταχτώ κι εγώ σαν την πορδή για να πω ότι από το 2006 χρησιμοποιώ το μαξιμουμ κόβερ αλλά συνήθως για πιο ειδικές περιστάσεις :D για κάθε μέρα έχω κλινικ και μόλις μαυρίσω θα βάλω τη ΒΒ

και λέω να πάρω αυτη την κρέμα την υπέρλαμπρη της Αναστασίας του Κορρέ, τα μαντηλάκια ντεμακιγιάζ, και λέτε να πάρω κρέμα για μάτια? Ποια είναι καλή και φτηνή πάνω από όλα 8-)8-)

Όταν θυμάμαι βάζω αμυγδαλέλαιο γυρω από τα ματάκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι κρεμα ματιων δεν βαζω ποτε επειδη ομως εχω πολυ ευαισθητα ματια.

Μια καλη σε νορμαλ τιμη- γι ατα δικα μου δεδομενα παντα ετσι- εινια αυτη

http://www.pharmshop.gr/gr/ProductView. ... 508&cat=26

μη κοιτα ςπου ειναι για ηλικιες 40+ ειναι οντως καλη

Γωγω οταν σε αυτη τη χωρα αλλαξει η νοοτροππις γεννηκοτερα...τοτε θα αλλαξουν και αλλα πραγματα...

οταν οι μανες θα καταλαβουν πως δεν θηλαζουν ουτε για τον Γιατρο, ουτε για τον κοσμο ουτε για τον ΠΟΥ και τη Γιουνισεφ αλλα για τα παιδια του ςπρωτα και για τον εαυτο τους δευτεον και ΜΟΝΟ...τοτε κανενας γιατρος δεν θα μπορει να πεισει τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...