Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Αφρο..με τον Νικολα δεν εχει πιασει τπτ απο αυτα... :?:?:?

Ρε συ με τον κωλο μπουσουλαγε ο Νικόλας..ειχε πολυ πλακα..τον θυμασαι πως πηγαινε;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φρανιτα μου το μονο που μπορω να σου πω ειναι κουραγιο,υπομονη και θετικη σκεψη..δε ξερω τι αλλο να σου πω. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koμματια εχω γινει!!!Αλλα ανεβηκα ψυχολογικα!και με το κοπερτι και...γενικα! :D:D

Καλα Θουλακι τι γελιο εκανα!Ελαμπα ή μηπως...Γυαλιζα???χαχαχα εχει διαφορα!!!

Παντως ΑΝ(που δεν παιζει) λαμπει το προσωπο μου ειναι επειδη...κανω απειρο σεξ :P ,ειμαι σουπερ ευτυχισμενη :P:P:P και λιγακι εγκυος :P:P:P:P ! :lol::lol::lol: Ολα ψεματα ειναι!Μην μπερδευτει καμια!Αλλωστε τον 20ρη μου τον καβαντζωσε η βικυ! :lol::lol:

παω να διαβασω στην ομαδα...

Α!Με τη Νατασουλα μιλησε καμια?Τι να ειχε αραγε η Ελενα?!

Καρολ περαστικα στη ΛΥΔΙΑ σου!!!Μα τετοιο ωραιο ονομα και την παπιοφωναζεις! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα στις 9.... :twisted::twisted::twisted: Στις 5 η ώρα μου είπαν να γράψω δύο θέματα για αύριο... :shock::shock::shock::shock: Έτρεχα και δεν έφτανα....

Σας διάβασα...Κι έγραψα και στην ομάδα....

Φρανιτάκι μου... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αναστασάκι δε θέλω να στο υπενθυμίσω και να σε ρίξω πάλι, αλλά κι εγώ στενοχωρήθηκα με την Αννυ.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Το ενδεχόμενο να μη γίνει αυτό, δεν παίζει με τίποτα;;;;;; :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Αν άκουγε ο γιώργος τι θου να ρωτάει την ψηλή τι βάζει στη μούρη της και λάμπει, ξέρετε ποια θα ήταν η απάντηση ε;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Το γνωστό "φαρμακο"....

Καρολινάκι περαστικά στην Λυδία.... :x:x:x:x Γνώμη μου είναι να της πας γιατρό..... :roll::roll::roll: Και να βάλεις κωλόχερο στον παιδικό.... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σισσάκι αφού σου είπα εγώ για τη χοριακή, στανταρ είναι σούπερ.... 8-}8-}8-}8-}8-}=))=))=))=)) Επίσης μωρήηηηηη πόσο αστέρι είσαι...Μα 11/11;;;;;; :o:o:o:o:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Ιουλία δε θα σχολιάσω για τον αρχι-ΜΑΛΑΚΑ που το έκανε αυτό...Είναι για το τρελοκομείο.....Τζαμπα μάγκας...Ας τα έκανε σε κανεναν άντρα αυτά.... :evil::evil::evil::evil::evil: Μόνο το παιδί του λυπάμαι.... :(:(:(

Αρτζι με τέτοιους μαλάκες, βγάζεις το σκασμό..Μπορεί να είναι κανένας τρελός και να σε καθαρίσει.... :o:o:o:o Για τον γείτονα... :lol::lol::lol::lol: Καλα να τα πάθει....Να μάθει να ξεοπηδάει... :lol::lol::lol::lol:

Λενάκι ξέχασα να σου πω...χαίρομαι που πουλήσατε το αμάξι και θα ξελαφρώσετε λίγο..... :D:D:D και για τη δουλειά του τόλη χάρηκα...αλλά τα λεφτά σκατά...Τζαμπα.... :?:?:?:?:?:?:? Φιλιά στον χέστρη σου.... :lol::lol::lol:

Χρύσα μωρή είσαι τρελή;;;κρέμα με 90 ευρώ;;;;; :shock::shock::shock::shock: Δεν είμαστε καλά...Εγώ τώρα αρχισα να βάζω... :roll::roll::roll: Μια του κορρέ με τριαντάφυλλο και είναι γαμάτη... :mrgreen::mrgreen:

Κατερινάκι φιλάκια... :x:x:x Να μπαίνεις να τα λέμε... :D:D

Παναγιωτάκι έχω ξεχάσει να σου ευχηθώ καλή αρχή με τα μαθηματα.... :oops::oops::oops: Μωρή πρόσεχε μην κοιτάς τα πιπίνια.... :lol::lol::lol: Αύριο μεθαύριο μια άλλη γερο-καθηγητρια θα γλυκοκοιτάζει τα αγορια σου..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφροοο ρε αλήθεια πιστεύεις ότι δεν είσαι εσύ καλή μάνα;;;;; :shock::shock::shock::evil::evil::evil:

Μαρία τελικά ψώνισες παντελόνι με 10 ευρώ;;;;; :roll::roll::roll::lol::lol::lol: Κι εγώ θέλω...Όλα μου είναι τεράστια..... :roll::roll::roll:

Αυριο έχω διαιτολόγο...Αυτές τις 2 εβδομάδες δεν έκανα τη διαιτα σωστά...Συνέχεια τσιμπολόγαγα κι έχω χάσει μόνο 2 κιλά..... :oops::oops::oops: Πήγα επιτέλους 68.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Άλλα 9 θέλω τώρα.... :lol::lol::lol:

Θουλάκι μου έχεις λείψει..Θα σου τηλ... :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγνωμη μονο εγω βρισκω εριστική την Γωγώ;;; :o:shock:

Ακου να σου πω κυρά μου!!!! Δε θα μπαίνεις στο τρενάκι να μας μιλάς για τα ΤΕΡΑΣΤΙΑ ρούχα σου που δε σου κάνουν πια!!! :twisted::twisted: Κατάλαβες;;; :evil::lol::lol::lol::lol::mrgreen: Αν θες να μας λες οτι δε σου κάνουν τα ρούχα σου, θα το λες μόνο αν σε στενεύουν! :mrgreen::geek::geek::geek::lol:

Αναστάσα είμαι αισιόδοξη! όλα αυτά που λές πιστεύω οτι θα έρθουν και τα αξίζεις και η Ά θα ζοριστεί, αλλά θα τα καταφέρει. Θα είναι δύσκολα, αλλά δε σε φοβάμαι, θα ανταπεξέλθεις.

Νυσταζω και δεν έχω κουραγιο ουτε το κουφαρι μου να συρω...!

Έχετε ακούσει τιποτα για τον Γαζή και τον Διακάκη στο Έλενα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα ποσο ακομα να φαω..δε χορταινω

σισσακι :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΡΕ ΕΣΚΕΙΣΕΣ..ΕΥΓΕ

ποτε πειρμενεις αποτελεσματα?με το καλο κ παλι

φρα πω πω τι επαθε..κ συ τι λαχταρα..περαστικαα ρε κ παλι..σε φιλω

αναστασια τελικα δε με ειπες..τι φοσουσες?μονο μεικ απ?

καρολ περαστικα ρε..μονο αυτα να ειναι..

παναγιωτα σε ειχα παρει τηλ χθες η προχθες..δε θυμαμαι

γωγωκα

το γνωστο φαρμακο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! Τι κανετε? Μα ποσα ειπατε? :o

Σισσακι συγχαρητηρια για τα μαθηματα!! Μπραβο ρε θηριο πολυ χαρηκα! Λοιπον εγω στην δευτερη εβδομαδα με διδυμα ειχα χοριακη 436 ε εσυ στην τεταρτη 9και κατι που ειπες ε καλα λεω ερχονται τα δυδυμακια :lol::P Με το διπλωμα εχω κανα μηνα ακομα μαλλον, εμπλεξα με γραφειοκρατεια και με καθυστερησαν πολυ.

Συμπεθερακι τοσο χαλια ολοι γμτ? Μπραβο στην σκατουλα μου που μπουσουλησε και που σηκωνεται! Και μην την πεις ξανα καθυστερημενο :twisted: Φανταζομαι με την δουλεια τι γινεται...θα σε παρω τηλ.

Ιουλια μα ποσο τσατιστικα με τον μακακα ρε! Και ποιο πολυ για το παιδι που το ειχε αλυτο και χωρις καρεκλακι. Καλα ετσι και δω κανεναν τετοιο Ελλαδα δεν ξερω και εγω τι θα γινει :twisted:

Παναγιωτα καλη αρχη στο σχολειο! Τοσο ανυπακουα ειναι ρε συ στο Λυκειο? :shock::o Εχουνε ξεφυγει τα σημερινα παιδια. Απορω γιατι τους επιτρεπουν τα κινητα στο σχολειο?

Αφρο με γεια το ταμπλετ! Ποσο γελασα με τα καθη που βγαζει και την Ιουλια που την εβγαζε Κουλια :lol: Και μην ξαναπεις οτι δεν εισαι καλη μανα αλοιμονο σου. Εισαι ηρωιδα που μενεις τοσο καιρο μονη και ειναι λογικο και να φωναζεις και απο ολα.

Χρυσα τι νιλα και αυτη με το μπανιο :o Ευτυχως δεν ειχατε μεγαλη ζημια. Το λινκ δεν μου το ανοιγει.

Αργυ εχω γνωρισει κανα 2 βαρεμενες εδω και επαθα πλακα..Τι ωραια που πηγατε για καφεδακι με τον Λ. Με γεια τα ψωνια!

Αναστασια ποσο στεναχωρεθηκα με την Αννυ :( Ευχομαι να το περασει οσο το δυνατον πιο ανωδυνα ολο αυτο οταν ερθει εκεινη η ωρα... Δυσκολες καταστασεις γμτ ουφ! :(

Γωγουλα αχ αυτο το φαρμακο :lol: Τυχερη που δεν ησουν στο καθαρισμα! Μπραβο για τα κιλακια δεν σου εμειναν πολλα!

Αυριο εχω οδηγηση και μετα θα παω τον Γ. στον γιατρο. Ειναι απο την Παρασκευη με δεκατα μεχρι 38, τρελη γκρινια, και χθες και σημερα δεν εφαγε σχεδον τιποτα. Εν το μεταξυ πριν ακριβος 3 μηνες ηταν 9600γρ. και τωρα ειναι 10.500γρ. Λιγα δεν πηρε η μου φαινεται? Δεν θυμαμαι τι αλλο ειπατε σορρυ.. :oops: Καλο βραδυ σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: Το γνωστό φάρμακο μου το λέει και ο δικός μου συνέχεια :lol::lol:

Λοιπόν ναι ρε Γωγώ,με βρήκες και μένα στο ευαίσθητο σημείο...ακου σου είναι μεγάλα τα ρούχα :twisted::twisted:

Σήμερα προσπάθησα να δοκιμάσω ρούχα προ εγκυμοσύνης,δεν ανέβαιναν από τα μπούτια...μα τόσο αδύνατη είμουν ή πολύ χοντρή τώρα; :twisted::twisted::twisted:

Κανω τάχα δίαιτα,ούτε μισό κιλό να μην χάνω;Μα έλεος.......

Σισσυ συγχαρητήρια ρε κοριτσάκι!!!!Για το σποράκι(δεν θυμάμαι αν σου ευχήθηκα :oops::oops: )και φυσικά για τα μαθήματα που πέρασες!!Τους έσκισες,εύγε!!!!!!!!!!!!!!!

Θου μου όταν γνώρισα την Αναστασία το καλοκαίρι της είχα πει ότι λάμπει το πρόσωπο της και γελούσε,'αρα ψηλή δεν είμαι η μόνη τελικά που το λέω ;)

Επίσης η Ειρήνη μου 9 κιλά ήταν 12 μηνών και 11100 18 μηνών..

Χάλια και μένα το γάλα μου ε;

Το δικό σου είναι μαλλον εβαπορέ,φουλ λιπαρά :lol::lol:

Επίσης άλλαξε τα τικεράκια σου,κολλήσανε :lol::lol::lol:

Φρανίτα περαστικά στο Σεμπίνι ρε :(:( ο καλός μου ταλαιπωρήθηκε.....

Όσο για το πορτοφόλι τι να πω....2 φορές με κλέψανε και μένα,σε καταλαβαίνω πόσο θυμωμένη είσαι

Χρύσα την Idealist που έβαλες την έχω τώρα σε δειγματάκια,θα την δοκιμάσω και θα σου πω γνώμη.

Εστε χρησιμοποιώ μέικ απ και πούδρα χρόνια τώρα,με τις κρέμες δεν ξετρελάθηκα ποτέ....

Βασικά νομίζω ότι είναι και θέμα επιδερμίδας,η δικιά μου ότι και να βάλω είναι θαμπή,έχω αλλάξει πολλές κρέμες και πάλι σκατά την νιώθω...τεσπα...

Πάω να την πέσω γιατί τα τελευταία βράδια μας ξέκανε η μικρή...έχει λίγο βήχα και συναχάκι που κολλήσαμε στη Δράμα...

Επίσης τελικά αποθηλάζει σιγά σιγά,ζητάει γαλα κάθε 6 μέρες περίπου τώρα...πολύ παράξενο μου φαίνεται :?:? ανάμεικτα συναισθήματα....

Θέλω και τη γνώμη σας για κάτι αλλά θα το γράψω αύριο,με περιμένει ο καλός μου...

Καληνύχτα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

να πω μονο στη θου γιανα σκασει απο ζηλια οτι εγω εμαθα τί φορουσε η αναστασια κ ελαμπε!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μου το ειπε στο κοπερτι κ οχιιιιιιιιιιιιιιιιιι..δε σου λεω! :geek::geek::geek::geek::geek:

επισης χαρηκα που ειδα νατασακι-ειρηνη! :D:D:D:D:D:D

καλααααααααααααααα..καναμε κατι τυμπανακια..τελεια λεμε τωρα,στις κατασκευες..κ της νατασας της εδωσαν το πιο αντιπροσωπευτικο για την ιδια κουτι να ¨ντυσει"!! :lol::lol::lol::lol::lol:

για πειτε..ακουω ιδεες! :lol::lol::lol::lol:

αφρο μα τί σε πιανει βρε κοριτσι μου συχνα πυκνα..ειναι απο την κουραση,ψυχολογικη κ σωματικη..

τελεια μανουλα εισαι!χαλαρωσε κ θα το δεις! ;)

φρανιτακι..θα γραψω αυριο στην ομαδα..

ευχομαι γρηγορη αναρρωση στο σεμπουλη..σκεφτομαι το θεμα σου.. :roll::roll:

σας φιλω ολες,παω για υπνο,απο τις 6 το πρωι στο ποδι κ αυπνη απο το προηγουμενο βραδυ..ηπια πανω απο 10ποτηρια καφε σιγουρα ολη μερα! :shock::shock: ψοφησα σημερα!

γεια σαααααααααααααααααααααααααας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για πες ρε ιουλιαααα :mrgreen::mrgreen:

δε μου ερχεται για τη νατασα,,αν κ δε πολυ καταλαβα τι εννοεις :oops::oops::oops::oops:

καλα αληθεια πανω απο 10 ποτηρια :o:o:o:o:o:o

καλη ξεκουραση γλυκεια μου

κατερινα που πας 8-}8-}8-}

αποθηλαζει ε? :roll::roll::roll::roll:

καιρος για 2 :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι αποθηλαζει??? αντε βουρ για το 2ο οπως λεει κ η αγαπητη θου!!

θου τωρα αποστειρωνω ακομα σε λιγο θα δοκιμασω το θηλαστρο να δω αν εχω γαλα

ο μικρος ακομα κοιμαται :shock: ελεος υτο το παιδι

αχ μα πως λατρευω θουλη-βενι!!! σας αγαπω τοσο πολυ κοριτσια!

ιουλια χαιρομαι που περασατε ομορφα! παντα τετοια!

α κ ελεος με τον ηλιθιο στο δρομο.. τελικα οι αντρες μπορει να οδηγανε "καλυτερα" απο τις περισσοτερες γυναικες αλλα ειναι πιο επικινδυνοι

λενακι αντε να ξεμπερδευεις με τα μαθηματα

σισσακι συγχαρητηρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα σας!Πρωινη-πρωινη! :D

Αλλωστε το πολυ πρωινο ξυπνημα καθως και τα 3-4 ξυπνηματα κατα τη διαρκεια ενος 7ωρου υπνου σε κανουν να...λαμπεις! :lol::lol::lol::lol: Τρελλες!!!Σας ευχαριστω ομως που μου ανεβαζετε το ηθικο!!!

Θουλακι φορουσα κρεμα με χρωμα της κορρες!

Αργυρω παρα πολυ δυσαρεστο ολο αυτο...μου θυμισε το δυστυχημα στα Τεμπη :cry::cry::cry::cry::cry:

Καλα αν βλεπατε το τυμπανακι που εφτιαξε η Ιουλια!Εργο τεχνης!!! :lol::lol::lol: Δεν ειχε υπομονη να περιμενει λιγο την κολλα να στεγνωσει και κολλησε σαν σκουλικι το κορδονι που μας εδωσαν αντι για διαγωνια!Ο Γ εβαφε με νερο(το παπαριασε δλδ) το πανω μερος του τυμπανου κ εκεινη ανησυχουσε για το κορδονι!!!! :lol::lol: Αν δεν ημουν αφοσιωμενη στο δικο μου τυμπανο,θα ειχα σκασει στα γελια!!! :lol::P Τωρα...Μηπως να ανησυχησω που πιο πολυ ασχολουμαστε εμεις με τις κατασκευες κ πορωνομαστε? :-?L-)

Σισσυ ξεχασα!ΟΟΟΟΟΟΛΕ!!!!!Για τα μαθηματα!!!!!Μπραβο ρε συ!Δεν το περιμενα απο τετοια χαζοβιολα! :P:P:P:P:x:x:x:x Πλακιτσα!Με το καλο να σκισεις κ στην επομενη!!!!

Κατερινα αποθηλασατε σχεδον εε?Μπραβο σας!!!Κ στα δικα μας!1 φορα μας εμεινε ανα μερα!

Για πειτε εσεις που θηλαζετε πανω απο 2χρ.ποσο θηλαζουν τα μωρα?

Ελενα ποτε ειχες τα διδυμα? :( Δεν το ηξερα....

Βασικα δε νομιζω να εχει διδυμα η Σισσυ... :roll:

Σημερα θα παρει η πεθερα την Α να παιξουν(μετα απο 2 βδ σχεδον! γτ ηταν αρρωστη) κ εγω θα παω να καφεδιαστω! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

Αναστασία κορρέ με χρώμα? για πες πόσο έχει να την πάρω κι εγώ.

Χρόνια χρησιμοποιούσα κι εγώ του Κορρέ το τριαντάφυλλο πολύ καλό!

Επίσης έχω μαντηλάκια καθαρισμού Κορρέ με γιαούρτι και είναι τέλεια

Και έχω δοκιμάσει και το άρωμα του Κορρέ σύκο που το έχει η αδερφή μου και είναι πολύ ωραίο..

Αργυρώ κρίμα...Θυμάμαι τόσο έντονα το ατύχημα στα Τέμπη. Το προηγ. βράδυ είχα μείνει πρώτη φορά στο σπίτι του Γ και το πρωί έφυγα και ξεκινήσαμε να πάμε με την ξαδέρφη μου Πλαταμώνα για καφέ. Στην Ηρ. πολυτεχνείου (κεντρικός δρόμος εδώ) πετυχαίνουμε το λεωφορείο και μου έκανε τόοοση εντύπωση ήταν μωβ με έναν τεράστιο ήλιο και μέσα τα παιδάκια μας χαιρετούσαν και γελούσαν..Θυμήθηκα τη δική μας εκδρομή.

Το πατρικό μου είναι σχεδόν απέναντι από το νοσοκομείο που μετέφεραν τα παιδάκια τότε. Οι κεντρικοί δρόμοι γύρω από αυτό είχαν γίνει κόκκινα ποτάμια στην κυριολεξία.. :cry::cry::cry: Ένας πανικός επικρατούσε :cry::cry: Τι τα θυμήθηκα πρωι πρωι ρε γμτ συγνώμη, αλλά περνάμε και πάρα πολύ συχνά από το σημείο του ατυχήματος και το βλέπω συνέχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε Μαρακι... :(:(:(:( τι απεριγραπτη στενοχωρια για τοσες οικ.....

δε θυμαμαι ποσο ειχε η κρεμα...ε δεν ειναι κ πολυ ακριβη στανταρ...αλλα ομολογω πως εχει ωραια υφη...βεβαια γυαλιζει αρκετα! :P:P:P

Ουφ ψιχοπλακωθηκα...

Γωγω παγκοσμια μερα πεολειχιας σημερα! ;);););););) αντε καλη αρχη! :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα

Λενακη καλη οδηγηση..

Ποτε ειπαμ εοτι δινεις;;;;;

Ρε συ μην ανισυχεις…χρονισε..απο κει και περα βαζουν πολύ λιγο βαρος..βεβεβαι μπορει στο ασχετο να σου πεταξει αρκετα αλλα ΟΚ..μη τρελενεσαι..

Ευχομαι να μην είναι τιποτα και να εχει απλα κανενα δοντακι

Φιλακια πολλα!!!

Κατερινα κοιτα, εγω ειλικρινα θα παω το Πασχα να ψωνισω και να ξαναπαρω αυτά που επερνα, προσαρμωσμενα παντα στην ηλικια μου και στις αναγκες μου…

Τον ορο εμενα μου τον εφεραν δωρο τα Χριστουγεννα..και οποτε βαζω μ’αρεσει πολύ, και εγω θαμπη επιδερμιδα που είναι και ευεσθητη και οποτε βαζω- οποτε με αφινουν δηλαδη τα παιδι αμου με τα καμωματα τους- νιωθω και βλεπω διαφορα,

Παλια εκανα ολο το προσεντιοθρ..ξες..απολεπιση, βαθυ καθαρισμο ενυδατωση 1 φορα την ευδομαδα, εβαζα κάθε μερα ενυδατικη κρεμα- καλα σχεδων κάθε μερα ενταξη- και φυσικα δεν υπξηρχε περιπτωση εκτως σπανιων ημερων να παω στη δουλεια αβαφη..τωρα…ιουιουιου…αν προλαβαινω να πασαλειφτω μεικ απ…θαυμα είναι…

Παιργω τον maximum cover της εστε οποτε ΟΚ…η ζημια περιοριζετε…χαχαχα

Παιδια γι ατο δυστηχυμα…

Αχ…παιδια μεγαλωνουμε…διαβαζω κατι τετοια και ποναει η ψυχη μου…

Κατι τετοιες στιγμες υποσχωμαι στον εαυτο μου ότι δεν θα γινω καταπιεστικη μανα…δεν θα τα θυμαμαι όλα αυτά ΚΑΘΕ φορα που τα παιδια μου κανουν ονειρα για ταξιδια, εκδρομες…

Θα λεω μεσα μου το πεπρομενο φυγεις αδυνατο κλπ κλπ κλπ…

Αλλα μετα παλη ειμαι καπως ετσι….

Παω να απαντισω στη Φραν που το επεξεργαζομαι από χτε ςκαι θα σας πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα,

τι κάνετε?

εγώ καίγομαι στην δουλειά, ένας πανικό γίνεται........

η Έλενα είναι ακόμα άρρωστη κάνει 2-3 διάρροιες την ημέρα αλλά ευτυχώς είναι πολύ καλά από διάθεση και το πρόβλημά μου είναι ότι θέλει να τρώει όλα αυτά που δεν κάνει.

Από τους περισσότερους που έχω ακούσει κρατάει τουλάχιστον 1 εβδομάδα, οπότε περιμένουμε.

Ελπίζω αργότερα να καταφέρω να σας γράψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα καλο κουραγιο ρε...

Και ο Τζονι ειναι αρρωστος..μαλλων εχει λαριγγιτιδα...θα ερθει παιδιατρος σπιτι σημερα και θα δουμε τι εχει θα παει τωρα προι, αυριο εχουμε και επανεξεταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ

Ένα αντρόγυνο είχε αντικαταστήσει τη λέξη σεξ με πλυντήριο...

Πάει τη πρώτη μέρα ο άντρας κ λέει στην γυναικά :

- Γυναικά … θα βάλουμε πλυντήριο; !!

- Όχι έχω πονοκέφαλο …

Τη επόμενη μέρα:

- Γυναικά θα βάλουμε πλυντήριο;

- Όχι έχω κοιλόπονο …

Πάει την επόμενη μέρα η γυναίκα στον άντρα και του λέει:

-Αγάπη μου…θα βάλουμε πλυντήριο σήμερα ?

- Όχι άσε … τα έπλυνα στο χέρι…!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και άλλο ένα:

Ένας Ταλιμπάν τρέχει στην έρημο για να σωθεί από τούς Αμερικανούς...

και ψάχνει απεγνωσμένα να βρει νερό. Ξαφνικά βλέπει στο βάθος κάτι σαν ανθρώπινη φιγούρα και με αναπτερωμένο το ηθικό τρέχει προς τα εκεί. Φτάνοντας βρίσκει έναν… γέρο Εβραίο που πουλάει γραβάτες.

Τον ρωτάει ο Ταλιμπάν:

- Μήπως έχεις νερό;

- Όχι, τού λέει ο Εβραίος και συνεχίζει, μήπως θες να αγοράσεις μία γραβάτα; Λόγω εκπτώσεων κοστίζει μόνο 25 $.

- Καλά μαλάκας είσαι; τού απαντάει ο Ταλιμπάν. Εγώ ψάχνω για νερό για αν επιζήσω και εσύ θες να μού πουλήσεις μια γραβάτα και μάλιστα σε τέτοια εξωφρενική τιμή; Κανονικά έπρεπε να σε «καθαρίσω» ηλίθιε, αλλά έχε χάρη που βιάζομαι.

- Σαν καλός Εβραίος θα σου δείξω την ανωτερότητα μου παρ’ όλο που με μισείς και θες και να με σκοτώσεις, του απαντά ο Εβραίος. Σε δύο χιλιόμετρα από εδώ υπάρχει μία ταβέρνα που έχει όσο κρύο νερό θες και μάλιστα τσάμπα. Αυτό, για να ξέρεις τί άνθρωποι είμαστε εμείς οι Εβραίοι.

Βρίζοντας ο Ταλιμπάν, τρέχει προς την κατεύθυνση που τού είπε ο Εβραίος.

Μία ώρα αργότερα,…

επιστρέφει σχεδόν πεθαμένος και λέει στον Εβραίο:

- Ο καριόλης ο αδερφός σου δεν με αφήνει να μπω στο μαγαζί του χωρίς γραβάτα!.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...