Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Αργυρω ουτε εγω μπλεκο με ηληθιους στο δρομο..

Μαρακι ουτε εγω μπορωβ να διαθεσω τοσα λευτα...παλια ολο μου το νεσεσερ ηταν Εστε...

τωρα αμα παρουμε δωρο..και περισεψει...ισως κανω μια επιδρομη στο στρομπερι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας!!!!!!

Επιστρέψαμε σπιτακι μας και επιτέλους έχω συνέχεια και καλό ιντερνετ:D:D:D

Προσπάθησα να διαβάσω λίγο τα τελευταία νέα σας

Καταρχήν να ευχηθώ στη Βίκυ μας ξανά,να σας ζήσει ο παίδαρος και να είναι πάντα γερός!!!

Πολύ συγκινήθηκα με τον τοκετό σου,να είσαι καλά και εσύ και το Λεωνιδάκι που σε λαχτάρησε ;)

Μαρία χρόνια σου πολλά,πολύχρονη και να σε χαίρεται η υπέροχη οικογένεια σου!!

Η Νατασούλα πρέπει να είχε επίσης γενέθλια αυτές τις μέρες ε;Είχα δει μέιλ από το φέις και το θυμάμαι :?:?

Χρόνια σου πολλά και σε σένα λοιπόν κοριτσάκι μου!!!Να είσαι γερή και ευτυχισμένη!!

Αργυρώ ο γείτονας πρέπει να έπαθε μεγάλο σοκ ε;

Γελούσα μόνη μου :lol::lol:

Μιχαλίδα είναι η άπιστη γυναίκα....

Ξύπνησε επανέρχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο...με το νεο πσ γραφεις?

μ στεναχωριεσαι με τον Μ. απλα τωρα ο μπαμπας ειναι εκει,,...και λογικο να μν μπορει να τον μαλωσει!

μα σκετη βρωμη?

πως?

ιουλια....ουτε εγω θα εκανα τιποτα με τοσους μπιπ που κυκλοφορουν εκει εξω...δεν ξερεις τι κουβαλα ο καθε ενας πανω του!

τοσοι ψ κυκλοφορουν...!

συμπεθερα...μα και αυτη με το γειτωνα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πόσο πολύ βλέπει τον μπαμπά;! Μην τον συνερίζεσαι

Να σου πω ευκαιρία για σένα να ξεκουρΣτείς και να ασχοκηθείς μόνο με τον Π

Γεια σου Κατερίνα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παω να σκασω :(:(:(:cry::cry:

ειχαμε το παπι μας αν θυμαστε την προηγουμενη βδομαδα αρρωστο με πυρετο μετα συναχι και λιγο βηχα..την παρασκευη πηγε σχολειο αφου ηταν δυο μερες απυρετη...και απο την κυριακη αρχισε ενας ξαφνικος βηχας το βραδυ.... :roll: μετα απο δευτερα περασε..λεω ουφφφφφφ τη γλιτωσε :D και απο σημερα το μεσημερι που ηρθε στο σχολειο βηχει α σ τ α μ α τ η τ α :cry::cry::cry: της καναμε σπρει αερολιν και την εβαλα για υπνο...και εδω και 50 λεπτα βηχει καθε ενα λεπτο η καημενουλα μου :shock::shock: πηρα τη γιατρο γιατι την λυπαται η ψυχη μου και μου πε αερολιν πρωι μεσημερι απογευμα βραδυ...και τηλεφωνιομαστε... ;);)αυριο μου πε όχι σχολειο...

αλλα τους μ:evil::evil::evil: αντι για καλοριφερ εχουν αιρ κοντισιον στο κολοσχολειο και φοβαμαι η μαλλον αναρωτιεμαι αν καθαριζουν ποτε τα φιλτρα :evil::evil::evil: ελεοςςςςς οικονομια στο φαι τους βαζουν λιγη ποσοτητα..οικονομια τα φρουτα λιγα κομματακια...οικονομια παντουυυυυυυυυυυυ..και ζητουν τααααα λεφτα το χρονο... :twisted::twisted:

γυρισε με μυξες και ξερα στην μυτουλα της και τι ειπε στον μπαμπα της :o:o η δασκαλα δεν με αγαπαει .. :( δεν μου καθαριζει τη μυτουλα :cry: και της λεω αγαπη μου δεν σου δινει χαρτι οταν εχεις μυξε ςκαι μου λεει με ενα παραπονο όχι... :cry: και της λεω γιατι δεν ζητας μωρο μου ντρεπεσαι? και μου λεει ναι :oops::cry:

σορυ αν σας επρηξα αλλα ηθελα καπου να τα πω... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Μην κοροϊδεύεις το Θουλάκι ρε! Θα το πω του Γ να σε αφορήσει! :lol:

Θουλάκι εδώ είμαι καρδιά μου! :x Προσπαθώ να σας προλάβω ρε γμτ! παίνω στο μάμμυ αλλα πέφτει δουλειά και δεν προαλβαίνω να διαβάσω λέξη απ' όσα λέτε! :( Και γω πιστεύω οτι το τριτο σου θα είναι κορίτσι! :D Μη μασας! ;)

Αργυρούλα!!!!! Τι λαγουδάκι!!! Τι φατσόνι τρελό είναι ρε συ η μικρή σου!!! :x:D

Τονια μας λειπεις τρελοκομείο!!!! Και να μη μας πεις περιστατικά, γιατί ήμουν που ήμουν κλαψομ...να τωρα παράγινα!

Παναγιώτα σου είπα καλή αρχή;; Δε θυμάμαι κοριτσάκι μου! Καλή αρχή! :D Να μας πεις πώς πήγε!

Ιουλία μα τι παπαρας! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Ποιος σου λέει οτι δεν είναι επιθετικός γενικα... Ποιος ξέρει τί μπορεί να τραβάει το παιδάκι απ' αυτό το ζώο!!! :twisted: Προσβάλλω και τα ζώα...

Αναστασακι μου δεν ξερω τι να πω... θα ειναι δυσκολο. Θα πρεπει να οπλιστεις με δύναμη και υπομονή. Βλακείες σου λέω το ξέρω... μερικά πραγματα απλώς δεν μπορείς να τα αποφύγεις. :roll:

(Ε)λενα(κι26) :D τι έκανες τελικα με το δίπλωμα; Μηπως το είπες και το έχασα;

Νατασακι μην νταουνιάζεις κοριτσαρα!! :x

Λένα ευτυχως το ξεφορτωθηκατε το τουτου και θα κλείσετε και καμία τρύπα. Σε διαβαζα που έλεγες για τα οικονομικά σας... :roll: Εμείς προλάβαμε να το πουλήσουμε πριν την μεγάλη πτώση.

Τι αλλα ηθελα να πω;; Ηρθε η Χ και με αποσυντονισε! :roll:

Κάτι ήθελα να πω για την Άφρο και την κρεβατοσυζήτηση, αλλα δε θυμάμαι...! :x

Επίσης και μεις δεν έχουμε ούτε ένα παραμύθι του Τριβιζα. Αυτός δεν είχε γράψει και την φρουτοπία; Ποτέ δε μου άρεσε ιδιαιτέρως! Η φρουτοπια εννοω.

Μου έφερε απο το σχολειο ενα φυλλο με 4 τραγουδακια να τα μάθουμε. Το ένα ο Εθνικός Ύμνος :lol: τα άλλα 3 δεν τα ξέρω! Μα που σκατα τα βρήκανε;;;

Πήγα χθες για χοριακη, 936 είναι. Η Γωγώ μου είπε οτι είναι καλή! :lol:

Και το τελευταίο αλλά το καλύτερο είναι οτι ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ που νομιζα οτι δεν είχα περάσει!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Έντεκα στα έντεκα!!!!! Είμαι φοβερή!!!!!!! 8-}8-}8-}:lol::lol::lol::lol::mrgreen::geek::geek::geek::geek:

Χρυσα, Νατασσουλα κατι ηθελα να πω.... ομως τα ξεχασα :oops::oops::oops::oops::oops:

Θα επανελθω

Βικακι αγορομανα μου εσυ! :lol::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι με το νέο υπολογιστή γράφω και αν δείτε κατι κουλο δεν φταίω εγω αλλα αυτο που άλλα γράφω και άλλα γράφει :twisted:

Μαρία τι δεν κατάλαβες;

θα φέρει ο Κ επισκέψεις το βραδάκι και δεν έχω όρεξη οχι για το άτομο αλλα είμαι πεσμένη με την συμπεριφορά του Μ .χάλια μανα είμαι αλλα πιστεύω και ήθελα κλαίει αλλα κανω :oops::(

Η φρουτοποια με ανατρίχιαζε και ακόμα με ανατριχιαζει!!!

Aργυρώ το είδα :lol: ναι τον βλέπει λίγο και είναι ο "καλός " μπαμπάς και εγω η μανούλα που μαλώνει :twisted:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο χεσε μεσα. Και η Χ καθε φορα που παω να ανοιξω το στόμα μου, κλεινει τα αυτια της προληπτικά... :shock::(

Καρολ, κριμα το παπι ρε γμτ. Να τους κανεις παρατηρηση. :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον λοιπον ντύνω Φ και φεύγουμε για εμπορικό..μα καθόλου δεν κοιμάται τελευταία αυτό το παιδί τα μεσημέρια..φρουτοπία τη φοβόμουν μικρή αλλά την έχουμε κατεβάσει και βάζω τα επεισόδια με τη σειρά όταν κανενα βράδυ αμα έχω όρεξη για θριλερ :mrgreen:

πάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ συγχαρητηρια..μονοα υτο συγκρατησα, συγχωρειστε με ειμαι λιγο χαμενη...

Το Σεμπινι ειχε μια εντερικη ιωση αλλα αυτη εκανε φλεγμονη κ οξεια γαστριτιδα η οποια προκαλεσε αιμορραγια στο στομαχι...Μπηκαμε νοσοκομειο, εβαλαν ορο ευτυχως διοτι ειχε αφυδατωθει πολυ..Τον τελευταιο καιρο δεν ετρωγε ο μικρος κ εγω το θεωρουσα ψυχολογικο αλλα δεν ηταν τελικα..η φλεγμονη αυτη ειναι αρκετες μερες τωρα...Ευτυχως που εκανε εμετο με αιμα κ τον πηγα μεσα δηλαδη...Ουρλιαζε οταν του εβαλαν ορο αλλα μετα συνηθισε κ τον πηγαινε κ βολτα....

Ειχε ενα παιδικο σπιτακι εκει κ ελεγε συνεχεια πως θα παει εκει κ θα κλεισει την πορτα κ δεν θα ερθει η βελονα εκει..

Παιρνει πολλα φαρμακα, για την αιμορραγια, για τα οξεα, αλλα προβιοτικα κ καποια αλλα...Οκ σημασια εχει πως επανηλθε κ θελει κ να τρωει παλι κ ειναι καλα..

Εμενα σημερα μου εκλεψαν το πορτοφολι με ολες τις καρτες ξεμεινα..δεν ξερω τι θα κανω διοτι χρειαζομαι την πιστωτικη για αν ταξιδεψω κ πρεπει αυριο να παρω την εταιρεια τηλεφωνο αν βγαλω ακρη...

Ανοιγω ενα θεμα στην ομαδα σχετικο με το σεμπινι, αν θελετε πειτε τη γνωμη σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριστια πως ανοιγω θεμα στην ομαδα? παω δημιουργια συζητησης το γαρφω κ μολις πατησω ενραξη μου λεει πως ειναι κενη...τι να πατησω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάρολ γιατί δεν της βάζεις χαρτομάντηλα στην τσάντα της;

Εγώ αΥτό κάνω ;) αν και εκεί έχουν όλα τα χαρτομάντηλα αραδιασμένα έξω!!

Σισσιώ συγχαρητήριΑ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Φρανίτα συμπληρώνεις αυτά με τον αστερίσκο, γράφεις στο κενό και μετά πατάς έναρξη συζ. Που γράφει κάτω

Κάνε και κανένα copy καλού κακού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτα μου..δε θυμαμαι να σου πω.. :roll::roll: μηπως απλα κολαει;;;

Μηπως θελει να γραψεις θεμα...με τις καρτες σου τι εγινε;;;

Λεναρα..300 εστω..απο το τιποτα καλα ειναι..Ρε συ..ξεχασα να σε ρωτησω..φετος περιμενεις μεταθεση ή γυρισες απο περυσι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα τρώει 3http://psixologikosfaros.blogspot.com/2012/02/blog-post_20.html?spref=fb

Ο μικρός μπουσουλισε με τον κώλο μέχρι το υπνοδωματιο και πήγε στο γραφείο του Κ! Δεν τον είδα!

:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...