Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Επιτελους κοιμηθηκε!Δεν την βγαζω καθαρη σημερα!

Την μαλωσα πολυ γτ κλαιει σαν υστερικο οποτε της λεω τελος η τβ ή οταν την αλλαζω πανα κλπ...Την εβαλα τιμωρια...δεν θα δει τβ για μερες...σιγα μην καταλαβε κ σιγα μην το τηρησω! :lol::P:oops::roll::roll:

Επισης...πονεσε η ψυχη μου κ θελω να σας το πω...

Μου ελεγε κ καλα πως "οταν φυγουν καποιοι αθωπες(ανθρωποι :lol: Ιουλια ειπες τιποτα για αρθρα? :lol: ) απο το μεγαλο κ παλιο σπιτι,θα παω να μεινω εγω" της λεω "μονη σου?παρε με κ μενα μαζι σου μωρο μου!"

λεει "καλα,θα σε παλω....και τον μπαμπα!"

Λεω "οχι,ο μπαμπας θα μενει σε αυτο το σπιτι κ εμεις θα παμε εκει που λες"(σαν τεστ το εκανα)

Αρχισε να τρεμει το σαγονακι κ παταει κααααατι κλαμματα.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Της ειπα πως θα τον παρουμε κ εκεινον μαζι... :roll::?:?:?

Λενα εστω 300...συγχαρητηρια να πω?που καταντησαμε γμτ...

Βικυ 1-2 βδ μετα τη γεννα πεφτει συνηθως..

Χρυσα μη με φουντωνεις!!! :lol::lol: Ασε με εχω τα δικα μου! :P

Γωγουλα μεγαλος μπελας η ζημια πουπαθατε...ευτυχως ησουν στη δουλεια! :P Κωλ*φαρδη! :lol:

Μαρια παινευεσαι???Αν σου πω ποιες (ΔΕΝ) με πηραν εμενα?! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαιιι

καλα?

εφυγε η αδερφουλα για καβαλα ;)

κοιμουνται τα αγγελουδια μου

καλε κοριτσι θα κανω..οπως εκανε κ η πεθερα..στη 3 το καταφερε 8-)

βασικα αν κανω ποτε 3 το σιγουρο(πιθανο)ειναι να παμε να μεινουμε στη πεθερα απο κατω..εναι υπογειο αλλα θα το κανουμε σπιτι..

ρε γωγω παλι τη σκαπουλαρες ε?????????????????

βικυ κ γω δε θυμαμαι ποσες φορες ξυπναει..μα δε θυμαμαι..δηλ μπορει κ 1 μπορει κ 4..αν κ δε πρεπει να ξυπναει πολλες..

χθες το εβαλα κρεβατι του μετα απο μηνες..αλλα στις 1+ ουρλιαζε..τον πηρα μαζι μας

καρολ δε σε λενε τιποτα στη δουλεια?αντε θαδεις κ το μικρουλη σου

αναστασια :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: πραγαματικα στεναχωρεθηκα με τα λογια της αννυς..γιαβρακι μου...

η τηλεοραση σωζει ζωες ρε :lol::lol::lol::lol:

αργι μια χαρα ψωνιστηκες..δηλ για τη ρεα που πηρες..

αφρο ρε σε βολευει να πατας οθονη? :roll::roll::roll:

που ειναι η σισσυ?

νατασα νατασουλα που ειστε?

χρυσα πλακα κανεις..αππαπα..μα ολα μαζι πεσαν...κ γω λαικ θα κανω τη φωτο..μηπως το βρηκαν χαριτωμενο γιαυτο? :roll::roll:

λεναρα μα για 300 :|:|:| που φτασαμεποτε αρχιζει???????????????????????σας περιμενω με τη βενι σημερα

κ οποια αλλη θελει φυσικα

μιτσακο ειστε καλα?ερη?

μαρι ατο κεικ νοστιμο?μολις το εβγαλα απ το φουρνο..παω να δοκιμασω :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι σημαινει το "ββ" ή "bb"σαν συντομογραφια?

Ασε Θου!σωζει ζωες αλλα ειναι σαν ναρκωτικο! :lol: σαν τρελλη κανει τωρα που την περιοριζω!

Τι ωρα θα ερθουν τα κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αποκλειεται Αργυρω! :P:P:P:P

Α Θουλη!Αυτο σημαινει ε?! :?

Εχουμε κοπερτι στις 7 ρε συ!Ειπα μηπως ερχοντουσαν νωριτερα αλλα θα μου πεις..τωρα ειναι ηδη 4+

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεν σας είπα μια ιστορία που μου είπε ο Μ. (άντρας μου):

ένα ζευγάρι έχει 2 παιδιά και το κορίτσι καθώς μεγάλωνε έμοιαζε στον γείτονα :o:o:o:o .....έγινε 16 ετών και ήταν ίδια ο γείτονας!!!! ,....... οπότε ο μπαμπάς και η κόρη το είχαν απορία πώς έμοιαζε εκεί και συνενοήθηκαν να κάνουν τεστ DNA και το αποτέλεσμα φυσικά ήταν ότι ο μπαμπάς της δεν ήταν ο βιολογικός της πατέρας......περίμεναν να γυρίσει η μάνα σπίτι και την πίεσαν και τελικά παραδέχθηκε ότι είχε σχέση με τον γείτονα!!!! :? ο όχι βιο μπαμπάς πήγε στο δικαστήριο και η απόφαση ήταν ο βιολογικός πατέρα να δώσει στον άλλον πατέρα 400.000ε :o:o:o:o έξοδα που έκανε μέχρι τότε για να μεγαλώσει την κόρη!!!! :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σοκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

αναστασια :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

θα ειναι πλυ δυσκολα..αυτο ειναι αληθεια..αλλα θα ειναι η αρχη δυσκολη..μετα θα στρωσουν τα πραγματα..αλλα μη τα συζηταμε απο τωρα..θα εχεις χρονο να την προετοιμασετε! ;)

σημερα εχουμε κοπερτι,δε το ξεχασες ε; :D:D

θα σας πω μονο κατι σημερινο που με ΣΟΚΑΡΕ!

Ειμαστε περιφερειακο,οδηγει αλλη συναδελφος.παμε να στριψουμε απο την εξοδο κ ξαφνικα απο δεξια μπαινει σφηνα κορναροντας ενας τυπος με ενα μικρο παιδακι πισω,χωρις καθισματακι,ουτε καν δεμενο!

νευριαζει,επειδη η συναδελφος τον ειχε προσπερασει πιο πισω :shock::shock: ,κ μπαινει μπροστα μας κ κοβει τοοοοσο πολυ για να τον χτυπησουμε! :shock::shock:

κοβουμε κ εμεις κ ξαφνικα..σταματαει! :shock::shock::shock::shock: πανω στη στροφη του παπαγεωργιου,στη μεση του δρομου! :evil::evil::evil:

κοκκαλωνουμε κ κοκκαλωνει κ ο απο πισω!περιμενει κανενα λεπτο ετσι σταματημενος,εχει δημιουργησει απιστευτη ουρα,κ οοοοταν του περασαν τα νευρα..ξεκινησε! :evil::evil::evil:

δεν ειναι το απαραδεκτο της συμπεριφορας του,εγω στανταρ αν οδηγουσα μπορει να ειχα καρφωθει πισω του,αλλα ειχε κ μικρο παιδι μεσα!κ οχι δεμενο!ετσι κ τον χτυπουσαμε,θα τραυματιζε σοβαρα το παιδι! :evil::evil::evil::evil::evil:

σας αφηνω,παω λιγο να ξαπλωσω,αν μπορεσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o Μα τι λετε?! :lol::lol::lol:

Αργυρω πλακα κανεις!?Και γτ να πληρωσει ο γειτονας?κοροιδεψε κανεναν???αααα δεν πανε καλα μου φαινεται!Η μιχαλιδα βγηκε λαδι? :lol::lol::lol:

Ιουλια :o:o:o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted: Μα τι αντρας θεε μου!Πλεον δε χρειαζεται να χρησιμοποιω βρισιες καν... :twisted::twisted::twisted: Μηπως ρε συ κανατε κατι κ δεν το καταλαβατε?χαχαχαψαχνω να βρω κατι για να μην νευρισω!

Καλα για το παιδι...ΤΙ ΝΑ ΠΩ?Το ζωο!Το σιχαμα!ο τιποτενιος!κριμα κριμα κριμα...ας μην πω τιποτα αλλο... Η Θουλη λεει "παπαρας"????Α!!!Θα βρισω κ εγω! :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που είπατε ΒΒ

την προηγ. βδομάδα έστειλα το Γ να μου φέρει την ΒΒ της Γκαρνιέ την καινούργια κρέμα με χρώμα.

Είναι πολύ καλή, δροσερή και μυρίζει ωραία. Λέω θα πάρεις το μεσαίο μην φαίνομαι πολύ άσπρη ε καλοκαίρι έρχεται και μου το έφερε. Το φοράω ενα πρωί πάω δουλειά και όταν γύρισα σπίτι με είπε ότι είμαι Ψινάκης γιατί είναι σκόυρο :twisted: Τον είπα τώρα να με φέρει και ασπρο και να το αναμίξω :(

Αναστασία έτσι είναι ρε για την Α. Εννοείται ότι είναι ο μπαμπάς της και τον αγαπάει και όσο και αν λείπει για δουλειά κάθε μέρα δε μπορεί η παιδική καρδούλα - μυαλουδάκι να συνειδητοποιήσει ότι μπορέι να μένουν και χωριστά η μαμά και ο μπαμπάς.

6,30 πάω εμπορικό.

Θούλη στη δουλειά κατενθουσιάστηκαν, έφαγε και ο Πρόεδρος και το λέω έχει ξύδι μέσα, και κόμπιασε :lol: αλλά τον άρεσε πολύ :D:D:D:D

Αλλά με βγήκε σαν κεικ κανονικο όχι υγρό για την δική μου κουζίνα 1 ώρα είναι πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψινακης? :lol::lol::lol::lol::lol:

κ εγω ψιλοψινακης ειμαι με την κρεμα με χρωμα που εχω αλλα δε σκεφτηκα να την "ξανοιξω"!λουζερ! :P

Πρεπει να σηκωθω να ετοιμαστω!Και να χασω 2 κιλα(ασχετο!)

Ιουλια χαιρομαι τοοοοσο πολυ που εχετε κ εσεις κοπερτι! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αφρο ξεχασα να σε πω..

στη φωτο που εβαλες..στο κρεβατι του μανωλη..ειναι ασπρο με ριγες ροζ?διπλο?το εχω κ γω στη κρεβατο καμαρα μας

επισης..το παπλωμα εχει απ τη μια μερα μικυ μινι κ δε συμαζευεται κ απ τη αλλη αλλο κινουμενο σχεδιο?το χουμε κ μεις..

η τα ματια μου ειναι αλλου για αλλου

αναστασια αυτη τη κρεμα φορουσες τη κυριακη?αν ναι ποια ειναι

ρε ΕΛΕΜΠΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τασια που το βρικες γραμμενο;;;

Επισης..μαρι Τζουλι.,..μηπως θες ο Γιωργος να σου μιλαει σε ιαμβικο δεκαπεντασυλλαβο...

πας καλα...ο Φο μολις που αρχισε να λεει λογια σε α ενικο..αντι για β και γ οτα μιλαει για τον εαυτο του..ο Χ και ο καισαρας εναπραγμα..καλα ΟΚ και Η Καρολινα...χαχαχα

.

Ρε παιδια το να βαζει ενα παιδι τσιγαρο στο στομα του δε σας φαινετε καπως...κοντεψε να το φαει...και οι βλακες χαιρονατι...

τι να πω..αμα το εκαναν μπροστα μου..θα σιχτιριζα..ειλικρινα

Πρεπει να ξαναμαναταχτοποιησω το σπιτι μου....και το μπανιο μου..ευτυχως η μπελισιμα δεν ψωφισε

Οσο για το ισιηντεντ....παιδια..τα βλεπω ΚΑΘΕ μερα...

περναω απο 5 σχολεια 2 νηπιαγωγεια..δεν ξερω ποσους παιδικους..και συνανταω απειρα λεοφωρεια στους δρομους..

το ξαναλεω..δεν εχουμε οδηγηκη παιδια..οχι..πρεπει να μας παρουν τα δηπλωματα..ΚΑΙ τα αυτοκινητα....και να μη μας αφισουν να κυκλοφορουμε στους δρομους μεχρι να βαλουμε μυαλο...

Θου...ματσ μοτσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o Μα τι λετε?! :lol::lol::lol:

Αργυρω πλακα κανεις!?Και γτ να πληρωσει ο γειτονας?κοροιδεψε κανεναν???αααα δεν πανε καλα μου φαινεται!Η μιχαλιδα βγηκε λαδι? :lol::lol::lol:

Η μιχαλίδα τι είναι? :?

ο γείτονας ήξερε ότι είναι δικό του παιδί, δεν ξέρω ρε παιδιά πώς σκέφτηκε ο δικαστής.....όχι ο άντρας μου δεν τους ξέρει :P

Ιουλία έγω στάνταρ θα είχα κατέβει κάτω και θα είχα πει δυο λογάκια στον "κύριο"!!! :evil::evil::evil: δεν υπάρχει περίπτωση να περίμενα!!!! :!::!:[smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα,αν οδηγουσα εγω θα ημουν σιγουρη οτι κατι εκανα..

εδω αλλον κορναρουν κ αμεσως σκεφτομαι"μα τί εκανα πάλι";;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

αλλα αυτη η συναδελφος οδηγει πανω απο 20 χρονια,οχι οτι αυτο σημαινει κατι,αλλα λαθος δεν ειδαμε,ουτε εγω,ουτε αυτη,ουτε ο απο πισω που εβριζε τον μπροστα!απο τους καθρεφτες βλεπομασταν!

ασε που χωθηκε ξαφνικα απο δεξια,λιγο πριν την εξοδο για παπαγεωργιου!κ μολις περασε εκοψε πανω στη στροφη..κ μετα κοκκαλωσε! :evil::evil:

αλλα ακομη κΑΝ ειχαμε κανει κατι εμεις..δε σκεφτηκε οτι εχει μικρο παιδι πισω,μιλαμε περασε τοσο κοντα που τα ματακια του παιδιου τα ειδα καθαρα που κοιτουσαν απορημενα :o:o ,κ πως αν τον χτυπουσαμε,ναι μεν θα τον πληρωναμε,καθοτι απο πισω,αλλα θα χτυπουσε το παιδι που ηταν λυμμενο πισω! :shock::shock: κ πού;;;;;;;;;;;;;;;;;σε τετοιο δρομο! :shock::shock::shock::shock:

αργυρω δεν ειναι δρομος που σταματας!ειναι ταχειας κυκλοφοριας,ακριβως με το που βγαινεις απο τον περιφερειακο κ τρεχουν τα αμαξια..αλλο που αυτος εκλεισε το δρομο! :evil::evil::evil:

α ναι..δεν το ηξερες οτι παμε κ εμεις κοπερτι..ξεχασα να στο πω! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως αν θελετε κατι πραγματικα καλοκαιειστε διετεθημενες νακανετε ενα ακριβουτσικο δωρακι στον εατο σας..να παρετε αυτο

http://gren.strawberrynet.com/skincare/ ... 44/#DETAIL

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι χάλια, ο μ θέλει τον μπαμπά τού που δεν μαλώνει και δεν φωνάζει :(

Μου ειπαι να παίξω με το μωρό και συνέχεια λέει οτι θέλει τον μπαμπά, τον μαλώνω και τρέχει στην αγκαλιά του. :(

Ο Κ λέει οτι έχω πολλά νεύρα και οτι και εκείνος φταίει που δεν μπορεί να μαλώσει τον Μ και πευφτουν ολα πανω μού.

Αργυρώ :lol::lol::lol: καλά να πάθει για να μάθει να μην ξενοπ ... :lol:

Ιουλία :o:o:o έπρεπε να ήταν ο Κ να του το έκανε αυτο ...

Θουλη το σεντόνι ναι είναι διπλό βάζω διπλά γιαγιά τα βάζω απο κάτω και δεν βγαίνουν οσο για την παπλοματοθηκη είναι με τον μακουιν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Χρύσα εισαι τρελή μαρή

να δώσω το 1/6 του μισθού γι'αυτό μαρή??? :lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)

θα σας πω το βράδυ αμα πάρω τιποτα σήμερα μου έδωσαν χρήματα οι γονείς μου για τα γενέθλια

καλά Ιουλία πόοοοσοιι τρελοί κυκλοφορούν εκεί έξω..εγώ πάντα κλειδώνομαι στο αυτοκίνητο...

κεντρικοτατος ο δρόμος ρε τι μαλάκας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεχρι να μάθω να γράφω γριγορα θα λαχανιασω πάω να ταισω τονμικρο

Ο Μ τρώει σκέτη βρωμη! Δεν πάει καλά αυτο το παιδι ...

Κούλια παίζει να έπαθε τίποτας και να έπρεπε νασταματισει; πχ να του έπεσε η κάφτρα απο το τσιγαρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...