Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

καλημερα ομορφες μανουλες!

Αφρο....μμμμμμμμμμμμ νεο πσ...και τελευταιας τεχνολογιας?

ααααααααααααααααααα " λεφτα υπαρχουν" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

συμπεθερα καλα ψωνια...η ΡεΑ ειναι θεα...ολο ναζι...και στι φωτο δειχνει πολυ μεγαλυτερη!

Χρυσα θα με παντρεψεις? ;);););););)

τι εχεις?

ποιος χαλασε τη δαθεση σου?

θουλη....ειναι πολυ ωραιο απο κοντατο κρεβατι αυτο...το ειχαμε δει μ ετην αδελφη μου που εχει 3 αγορια...

γυρω στα 700 χωρις τα στρωματα...!(εν θυμαμαι υλικο)

βεβαια ακομα δεν εχει κανει τιποτα με ολα αυτα που γινονται...!

το θεμα με τις κουκετες και τα αγορια ειναι οτι στα 15τους δεν ξερεις τι υψος- βαρος θα εχουν ...οποτε αυτο ειναι για λιγα χρονια....

θυμαμαι τα ξαδερφια μου 2διμα στα 16 τους ηταν 1,95 και δεν χορουσαν στην κουκετα...

ετσι το βραδυ...κατεβαζαν το επανω κρεαβατι και το κολλουσαν με το αλλο και κοιμοντουσαν καθετα σε αυτα γιατι εβρισκαν τα ποδια τους... :lol::lol::lol::lol:

Λενα καλα εκανες και το πουλησες...

ειναι σαν επιπλεον ατομο η συντηρηση ενος αυτοκινητου...

εμεις τωρα θα αφησουμε το ενα για κανα 20ημερο ανασφαλιστο ωστε να αλλαξουμε ημερομηνια...μας επεφταν και τα 2 μαζι...βασικα τα ειχαμε κανει να ειναι μαζι για να τελειωναμε...αλλα τα οικονμικα μας τοτε...και αλλα τωρα....και οι ασφαλεις στα υψη!

μας βολευει οτι εγω θα ειμαι σπιτι...

τα δικα μας....

δεν θυμαμαι αν ξυπνησα να ταισω το μπεμπη μεταξυ 1 και 6 το πρωι...

παιζει να τον ταισα και να μην θυμαμαι?

μα και αυτος δεν ξυπνησε...δεν πεινασε 5 ωρες?

παντως νοιωθω να εχω κοιμηθει...

αλλα το στηθος σα να μην εχει ταισει...

βεβαια ειδα και πανα αλλαγμενη ...αλλα μηπως ηταν η βραδυνη?

επησις...δεν τρωει απο το 2 στηθος...

οποτε και εγω θα προσφερω γευμα και στηθος...

κι ας μην εφτασε το 15μερο...

γαλα κατεβασα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχε πολυ πλακα....ανοιγει το στομα και προσπαθει να βολεψει τη γλωσσιτσα του....

στο θεμα φιλιας...

εγω εχω κρατησει...

αλλα σιγουρα οχι αυτο που ειχα καποτε....

εμεις μενουμε και μακρια...

αλλα δεν κρατω μουτρα...δηλ. να περασει μια εβδομαδα και δεν με παρει ενω εγω θα την εχω παρει 10 ...απλα θελβω να ειναι καλα!

η μια φιλη μολυ δεν ηρθε στο νοσοκομειο να με δει...ηταν με βηχα...δεν με πειραξε...

επησις η ιδια φιλη...οταν παντρευομουν οτι ειχε γυρισιε στο σπιτι απο το μαιαευτηριο....

οποτε δεν μπορουσε να ερθει στο γαμο...περασα κατω απο το σπιτι ....βγηκα εξω να με δει νυφη...και η τρελη μου πετουσε ρυζια παο το μπαλκονι!

επησις δεν εχω απιστηση οι αντρες μας να κανουν παρεα....

δεν γινεται αυτο...ασε που καλυτερα να μην κανουν κολλητη παρεα...ειναι πιο ασφαλες.... :lol::lol::lol::lol:

αχ δε νομιζω οτι τα εχω ζησει ολα αυτα.

η περασαν τα χρονια και τα ξεχασα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βικυ εσενα μαρι θα σου βαφτησω τον Λιο!!!!

εξαλλου εισαι ηδη παντρεμενη!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν εχω κατι..καλα ΟΚ ψυχολογικ αειμαι λιιιγο σκατα αλλα αυτο ξεπερνιεται...

Βασικα χτες ειχαμε παλη εναν χαμο στο σπιτι...

εσκασε ο σωλινας του ζεστου νερου στον νυπτηρα του μπανιου...

80 λιτρα καυτου νερου- τοσο ειναι ο θερμοσηφωνας μας- γεμμυσαν ολο το επιπλο..

καταστραφηκαν τα παντα, βασικα η μπελισιμα ισιωτικη - κλαψ 90 ευρω προ 3 ετιας- το σεσουαρ και οι 2 μασιες μου.

Δεν ειχα πραγματα μεσα μονο χαρτι υγεια ςκαι σερβιετες απο τον φοβο των παιδιων..ε λοιπν 12 ρολα χαρτι υγειας στον βροντο 2 πακετα σερβιετες και 1,5 σερβιετακια, και φυσικα οσε ςπετσετες ειχα

πηγα για υπνο στις 1,30..και ξυπνησα στις 6...τη νυχτα ο μικρος με ξεγανωσε..παιδια δεν αντεχω...εξελησετε πιο χαλια απο τον Χριστοφορο...κουραστηκα..

και επειδη εγινα μοσυκεμα χτες για να μαζεψω ολα αυτα τα νερα- το μικρο σκατιαρικο μοιριστηκε τζερτζελε και δεν κοιμοταν με την καμια κρυωσα..ποναει ολο το συστημα παο κατω και επειδη εγω οταν κρυωνω επιρρεαζετε πολυ και το εντερο μου, ποναει και ο πισινος μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο ηλεκτρικος θερμ.?

τι ταλαιπωρια....

μαλλον ενα ενα θα χαλαει ωστε να γινει μια και καλη η ανακαινηση....!

εεεε ποσο να αντεξουν!

καλε το Λιο θα τον βαφτησεις αλλα αν χωρισω δεν θα με παντρεψεις με το επομενο 20 αρικο? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8-} θες και 20αρικο τρομαρα σου...καλε τι Κουγκαρ εισαι εσυ...απαπαπ...

Κοιτα με την προυποθεση να μη θες το δικο μου πιπινι...

καλ επαιδια..ερχετε εδω και φτιαχνει καφε και μου τρεχουν τα σαλια...

μα τι παιδι ειναι αυτος.... :lol::lol::lol:

ΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧ!!!!

Μια βαφτηση του Λιο και πολυ σου ειναι...αντε τεκνατζου..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Εξαλλου τα 20 αρικα δε λεει να τα παντρευεσαι ρε...ακου που ΣΕ ΛΕΩ!!!!!

Οχι ρε ευτυχως δε χαλασε ο Θερμοσηφονας...καπακι θα το ειχα το εγκεφαλικο..

εσκασε ο σολινας ζεστου νερου κατω απο τον νυπτηρα..τωαρ δηλαδη πλενουμε τα μουτρα μα ςμε παγωμενο νερακι..

σημερα θα το φτιαξει ο Ο

Απλα εφυγε ολο το ζεστο νερο και παγωσα..και δεν ειχα κουραγιο να περιμενω να ξαναζεσταθει για να κανω ενα καυτο μπανιο...

Ημουν που ημουν :evil::evil::evil: με την πεθερα....

εμ πως να αντικαταστησει γευμα αμα του δινει στο καπακι γαλα...δωστου νερο ρε παιδι μου..παντον μια βολτ ανα ξεραθει στον υπνο..

με πηδαει που με πηδαει θηλαζοντας οοολλληη νυχτα δεν αντεχω αλλο αρμεγμα...2 γευματα ρε γμτ δεν μπορει να αντικαταστησει;;;..8 μηνων εχει παει...απο τι στιγμη που γυρυζω σπιτι ας θηλαζει οσο θελει δε με ενδιαφερει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

βικη λεφτά ευτυχώς υπάρχουν ακόμα άλλα για έξυπνες αγορές ...ελαφρός μεταχειρισμενα ;)

Μου αρέσει πολύ !!

Έβαλα χθές και ελληνικό πληκτρολογιο!

αργυρώ καλά ψώνια και πάρε την ταμπλετα πισω :twisted:

Αν δεν επέρνα αυτοί θα επερνα υπολογιστη με δεκάρα οθόνη και ήταν τόσο μικρό!!!

σιγά σιγά θα το μαθω καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια όμορφες!!! :D:D

τι παλιοκαιρος ειναι αυτος και αυτο το κρυο :evil::evil::evil::evil: μου σπαει τα νευρα..θελω να ρθει το καλοκαιρακι επιτελους...να παρω και τον ποντικουλη αγκαλιτσα..αντε την παρασκευη θα τον δω...μου λειψε...αν και τωρα που θα μπω στον 7 στο υπερηχογραφημα θα βλεπω τμηματικα νομιζω :roll: μια οθόνη το προσωπακι ..μια το υπολοιπο σωματακι..αντε γερο να ναι και να περασει ο καιρος να το σφιξω στην αγκαλια μου!!!!!!!!

χθες με πεθανε ομικρος στις κλωτσιες χαμηλα...αφου του λεγα φυγε βρε ποναει η μανουλα.. :oops: πηγαινε πιο περα :lol::lol::lol: αλλαξε τερμα... :lol::lol::lol:

απο τα όσα θυμαμαι γιατι γαλιαντρεςμου μου στε τοσο πολυλογουδες... :D:D ποια μιλαει να μου πεις :lol::lol:

lovie μου τι εχεις κοριτσακι μου?γιατι εισαι πεσμενο?????ελα ματια μου ανεβα λιγακι ..τις πριγκηπισσες σου σκεψου..και τσιαρ απ..που ειπαν και οι προλαλησασες φιλεναδες...ενα μεγαλο φιλι απο μενα.. :-*:-*:x

φρανιτακι ..κανα νεο απο το σεμπινι μας??????????? :roll::roll::roll: πως τα παει?

βικυ τα ακουω και λεω ώχχχχχχ τι με περιμενει και εμενα... :roll: υπομονη εγω θα το ξαναπω... ολα θα φτιαξουν με τον καιρο θα βρεις τους ρυθμους σου ..οπω ςλενε και οι δευτερομανουλες...η μ-ι πως τα παει με το μικρουλη για πες???????

μαρη συμπεθερα με γεια το νεο πσσσσσσσσσσσσσσ...τςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς και νεα τεχνολογια..γεια σου βρε συμπεθερε...εισαι λαρτζ :D:D:lol::lol::lol: ο μανωλιος μου καλα? ο πανουλης?

τονια μουυυυ περαστικα και σιδερενιοι να στε!!!!!!!!!! μου λειψες βρε τρελοκομειο...

χρυσουλινι μου φανταζομαι ποσο θα σκασατε μαυτο που εγινε... :( αμαν αυτα τα παλιουδραυλικα...μηπως ρε συ να τα αλλαζατε λιγακι???? παρε με τηλ οταν μπορεσεις εγω ξερεις εδω ειμαι... η αν δεν με βρεις κανε αναπαντητη στο κιν μου..σε ξεζουμιζει ο μικρουλης ε?

γωγω και αναστασια ..που ειστε εσεις τσουπριτσες μου?

μαρη γωγω μηπως την τσουρομαδησες την νταντα? :lol::lol::lol: δεν μας ειπες νεα?

μαρακι μου χιλια συγνωμη η γαιδουρα νομιζω ξεχασα να σου ευχηθω :oops::oops::oops: χιλιοχρονη νασαι ,γερη και παντα ευτυχισμενη με την όμορφη οικογενεια σου!!!!!!!!!

αυτα νομιζω παλι ειπα πολλα... :lol::lol: σας φιλωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καρολ μου τα φιλια μου...μεχρι και το τελος της επομενης ευδομαδας εχουμε ελεγχο απο ορκωτους και δυσκολα τηλεφωνικα γιατι συνεχει ακατι θελου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!

Με εχει σκασει η Α...Μα δεν γινεται...την μια μερα αγγελος την αλλη...!Παιξαμε,φαγαμε,πηγαμε βολτα(παγωμενος αερααας) κ ακομα μιρλιαζει! :o

Καρολ τι λεει ρε γεμιστουλα?Σημερα δεν σου μιλησες στο 3ο ενικο και δεν με ανατριχιασες! :lol::D:D:D

Τονακι μου ελειψες!!!σκεφτομουν να σε παρω σημερα αλλα αφου εμφανιστηκες,δε σε παιρνω! :P:x Μπραβο στην μικρη πατατα! :lol::lol: Ο Αλεξ?

Τι τρελλο μωρο ρε κοριτσια :lol::lol::lol: Κανει σβουρες με την κουρτινα και στο τελος γινεται σαν τεραστιο τουρμανι στο κεφαλι της κ γκρινιαζει! :lol::lol::lol: Και φωναζει "μαμα ελα πιασε με το χελι....ελα,πιασε με λεεεε" :lol:

Και τωρα που ειπα τουρμπανι!Τι τελεια φωτο εβαλες Αργυρω!!!!Θελω να τη ζουληξω την τσαχπινα σου!!!!

Αφρο μεγεια!!!!!ipad ειναι το ταμπλετ?ασχετιλα! :P:lol: Το δωματιο θα γινει σουπερ!

Θου ρε συ αν κανεις κοριτσακι(το 3ο) θα κοιμουνται ολα μαζι σε 2 ενωμενα κρεβατια? :?:?:? Εσυ εχεις ωραιες αναμνησεις με τις 2 αδερφες σου αλλα τα μωρα σου μπορει να ειναι αλλιως...Αλλωστε τα κοριτσια ειμαστε πιο "αγκαλιτσες" κ με τις αδερφες ειμαστε συνηθως κ κολλητες...τα αγορια δεν ειμαι σιγουρη πως ειναι ετσι μετα απο καποια ηλικια...Κ παλι ομως δεν ξερω..!Μηπως να πουλουσατε αυτο το σπιτι κ να αγοραζατε αλλο?χαχα καλο εε?Το αλλο με τον τοτο? :P:P

Γωγω βγααααααλε το θυμο που εχεις μεσα σου!Οοοοοομ!!!Αχ να ηξερες ποσες νυχτες ξενυχτησα απο νευρα κ απο μισος για τον πρωην της πεθερας(κ την ιδια αρκετα)...ΠΟΣΟ υπεφερα και εβραζα....Τι κερδισα????Και τους ειχα μεσα στα ποδια μου...εσυ δεν χρειαζεται να αναλωνεσαι μαρη!!!!Και εμφανισου να πουμε κανα στρογγυλο να γελασουμε!!!! :D:D

Χρυσα περαστικα στη σωληνα! :P και στο εντερακι κ τον πωπουδελο σου!!! :lol::lol::lol: Πες κ αλλες λεπτομερειες! :P:P:lol::lol:

Βικυ μια χαρα ο μπεμπακος!!!!παρε μια τζουρα κ για εμας απο την μοσχομυρωδια του! :D:D

Οκ...το εχει τσακισει το "τσι" του δωματιο η κορη μου!!!!Μα τι πρηξιμο!!!!3 λεπτα ρε γμτ καθισα...θα εκραγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μαρι τασια..απο τις αλες το περιμενα..απο σενα μαρι να αφισεις ασχολιαστο το μωρο με το τσιγαρο...ε δεν το περιμενα...

μοναδικη μου ελπισ να μπει η Γωγω...να το διαβασει..και να ριξει μερικες Χριστοπαναγιες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Δεν καταλαβες πως προσπαθω να μην μισω τους ανθρωπους γυρω μου??? :lol:;)

Αν σχολιασω τους γονεις του μωρου θα θελω και να μου δωσεις περισσοτερα στοιχεια για να τους "καπνισω" το σπιτι! :lol::lol:

Κοιταξα το βιβλ της Α.

6 μηνων ηταν 9570γρ και 9 μηνων 11120γρ! :o Δεν στα'λεγα!?Απλα 7 μηνων μπουσουλουσε κ 7,5 σηκωνόταν απο επιπλα...δλδ δεν "αφηνοταν" οσο ο ζαν γι'αυτο και μουδιασαν τα χερια μου! :lol::lol:

Η Γωγω καλα θα κανει να κοψει το τσιγαρο πρωτα! :lol::lol::lol: (τουρκο θα την κανω! :lol::lol::lol::lol::lol: )Σε πειραζω μωρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοκ τοκ...Να μπω;;;;;; L-)L-)L-)

Άκουσα να με φωνάζει μια ψυχή υγιής με λίγγγα νευράκια(βλ. Αναστασία) και μια ψυχή με πολλά νευράκια και τσουρουμαδισμένο κωλαράκι (βλ.Χρύσα)..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημέρααααα!!!!Σας είπα;;Δε σας είπα....Λοιπόν σας λέω τώρα...Καλημέρα.... 8-}8-}8-}8-}

Αναστασία μαρή πάει...Μου πέρασε η κάψα..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αλλά θα την κανονίσω τη ρουφιανα όταν τη συναντήσω... :twisted::twisted::twisted::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil: Έχω με άλλα να ασχοληθώ σήμερα.... :roll::roll::roll::roll: Έρχεται ο πεθερούλης μου ντε!!!!!!!!!!! :?:?:?:?@-)@-)@-)@-)@-)

Τι θες να συζητήσουμε γυναικάρα μου;;;;;

Σου έχω πει ότι πεθαίνω να σε διαβάζω...Πόσο σε απολαμβάνω... :-B:-B:-B:-B:-B:-*:-*:-*:-*:-*

Χρύσαααα θες να σου πω τι πάθαμε κι εμείς;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted: Από Παρασκευή έβλεπα νερά σκουριασμένα στο wc του υπογείου.... :?:?:?:? Σφουγγάριζα, πάλι τα ίδια.....Δεν ηξερα από που έρχονταν... :roll::roll::roll: Την Κυριακή το απόγευμα πάω να ανοίξω το ντουλάπι που έχουμε τα απορρυπαντικά και τα βλέπω όλα μούσκεμα.... :o:o:o:o Ξαφνικά την Κυριακή είδαμε και στον από πάνω ακριβώς όροφο νερά στην κουζίνα....Ακριβώς πάνω από το μπάνιο... :shock::shock::shock: Πήρε ο Γ. την ιδιοκτήτρια, έστειλε υδραυλικό χθες....Είχε τρυπήσει μια σωλήνα ένας μαραγκός που είχε κάνει δουλειά πριν μπουμε εμεις στο σπίτι και έτρεχαν όλα τα νερά.... :o:o:o Μετά από τόσο καιρό... :shock::shock::shock: Χθες όλη μέρα το σπίτι ήταν γιαπί.... :twisted::twisted: Ξήλωσαν όλη την πάνω κουζίνα, άνοιξαν τον τοίχο και έφτιξαν το πρόβλημα....Πόσες ώρες ήταν εκεί οι μάστρορες....Ευτυχώς που δεν ήμουν εγώ εκεί... :twisted::twisted::twisted::twisted: Όλα ο Γ. τα τράβηξε και η μάνα μου που καθάρισε μετά... :oops::oops::oops:

Τονάκι μου μας λείπει ρε..Μπαίνε πιο συχνά να σε βλέπουμε... :x:x:x:x Η κουραδίτσα μου πότε σηκώνεται πότε όχι...Εννοώ να πιάνεται να σηκώνεται.... :lol::lol::lol: Από ξαπλωμένη καθιστή όχι ακομα... 8-)8-)8-)8-) Αλλά θέλει συνέχεια να την κρατάμε απο τα χεράκια και να περπατάει το σαμιαμίδι μου.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Καρολινακι καλημέρα...Μια χαρά ο παπένιος... :x:x:x:x

Αφροοο με 'γεια το πσ ρε.... :mrgreen::mrgreen: Καλορίζικο!!! 8-)8-)8-)

Αρτζι ξέχασα να σου πω....Η ΡΕΑείναι κουκλάρα..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τι γλυκό χαμογελάκι.... :x:x:x:x:x:x

Νατάσα ανέβα μωρή....Γιατί είσαι ντάουν;;;Δες τη σκουντούφλω και γέλα.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι πάω να διαβάσω το κρυφό... :-B:-B:-B:-B

Βικάκι δε θυμάσαι αν ξύοπνησες;;;;;; :o:o:o:lol::lol::lol: Και σταματα μωρή με τα εικοσάρικα....Μα πώς σας αρέσουν οι μικρότεροι;;;;;;; :?:?:?:?:?:?:ymsick::ymsick::ymsick:

Ξέχασα καμία;;;;;

Αφηστε με να ποστάρω.... :twisted::twisted::twisted:

Στάσα 9 μηνών 11.500 κιλά;;;;; :o:o:o:o:o Αυτή ήταν πιο μισελέν και από την Ιω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x:x:x

Η μπέμπα μου 11 μηνών κοντεύει και δεν ειναι ακόμα 9 κιλά.... :?:?:?:?:?:o:o:o:o Λέτε να μην είναι καλό το γάλα μου;;;;;; 8-}8-}8-}8-}8-}

Χρύσα καλά σου λέει μωρή η Αναστασία..Να λιθοβολήσω εγώ το παιδί που παίζει με τσιγάρο;;;;;; :?:?:?:?:?:?:? Ας το κόψω πρώτα το ρημάδι και μετά.... :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Γωγουλι δεν μπορω να σε απολαυσω γτ αναγκαζομαι να την βαλω κανα μικι μαους να δει!

Δεν αντεχω αλλο!!!Αγιε μικι σωσε με!!

Σε φιλω ρε τσαουσα κ σε σχολιαζω αργοτερα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τασις θες να σε κουρδισω και αλλο...

χτες μια μαμα με την αδελφη της παραλαμβανουν παιδιακι συνομιλικο του Φο...στο πισω καθησμα καρεκλακι..το παιδιακι ομως αγκαλια στο μπροστινο..

θες και αλλα;;;;

οταν λεω εγω οτι σαν λαος δενε χουμε παιδια..εχω αδικο..

τεσπα...

με την ξαδελφη μου πολυ τσατιστηκα...να την παρω να την ξεχεσω ειμαι αλλα ασε..ειναι και περιρεγοι αυτοι...

τι να πεις...ετσι αγαπανε τα παιδια τους..καο ο αντρας της...ετσι αγαπαει το στερνοπαιδι του...200 ατομα βαφτησια..αλλα αςτο το παιδι να παιξει με το τσιγαρο... :evil::evil::evil::evil:

Ρε Γωγουλι...κοντα 9 κιλα ειναι ο Τζονι μου...ααα...εχεις γαλα λαιτ τελειωσε....χαχαχα...

Τασια ρε ο Ζαν σερνετε..ο Ο ειναι καταπιεστηκος με το παιδι..εγω στο σπιτι τον αφινω στο πατωμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ναι..εδωσαν τσιγαρι στο μωρο να παιξει..τη δημοσιευσαν στο φεισ και 5 ατομα το βρικας χαριτομενο να τους αρεσει...

δεν ξερω εαν θα πρεπει να σας τη βαλλω..αλλα ειμαι πολυ τσατησμενη...

ειναι ηληθιο εντελως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις μίλησα με τη Σίσσυ

να σας πω τι έπαθα χτες

είχα το κινητό στο αθόρυβο απο την Κυριακή το πρωί που είχα μάθημα και ξέχασα να το ανοίξω :oops::lol::lol::lol: και χτες το απόγευμα λέω τι σκατά κανένας δε με πήρε σήμερα τηλ. :twisted:

κοιτάζω το κιν και βλέπω αναπάντητες! :oops::oops: και με είχε πάρει το Σισσάκι χτες :oops: και επιεδή το κιν είναι καινούργιο δεν είχα αποθηκεύσει το τηλ της στο δικό μου αλλά το είχα σε μια ατζέντα. Και μόλις με πήρε-δεν μπορούσα άλλο να την αποφύγω, καταλαβαίνετε με έχει πρήξει ε και αναγκαστικά απάντησα.

Με πήρε και η Παναγιώτα χτες τηλ :D

Λοιπόν σήμερα θα πάω να πάρω τσέρκι τετράγωνο και στρόγγυλο για τούρτες που δεν έχω από το κουκ σοπ

έχει ακόμη εκπτώσεις?? θα πάω με μια φίλη λέω να δοκιμάσω και κανα παντελόνι αμα βρω τίποτα μέχρι 10 ευρώ το τσίμπησα... 8-):mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

βικυ κ μενα απο την πρωτη εβδομαδα ηθελε γευμα κ βυζι.

χρυσα πω πω ζημια... φανταζομαι τα νευρα σου κροσια

καλα ο μικρος αρχισε τα νουμερα??

αναστασι καλε η θου κ αλλο αγορι θα κανει!! σιγα μη βγαλει κοριτσι :lol::lol::lol: μαζι με εμενα, ποδοσφαιρικη ομαδα θα φτιαξουμε :lol::lol:

α τωρα καταλαβα κ εγω αυτο με το τσιγαρο.. μαλακιεσ..

αχ αυτο το παιδι καθε μερα που περναει γκρινιαζει κ περισσοτερο.. ΟΥΦ

ο μικρος γεννηθηκε τριτη κ 13

εκλεισε μηνα παρασκευη κ 13

κ σημερα τριτη κ 13 γινται 3 μηνων :lol::lol::lol:

μηπως ειναι λιγο γρουσουζης το μαναρι μου? :lol::lol::lol::lol:

πω πω γωγω αν ειναι δυνατον!! παλι καλα που γλυτωσες το καθαρισμα :mrgreen:

κοριτσια ο τολης βρηκε δουλεια!!!!!!!!!!!!!!!

δεν ειναι τποτα το ιδιαιτερο, 6ωρο σε τηλ εξυπηρετηση, συμβαση για ενα μηνα αρχικα, μετα 4 μηνο κ μετα μεχρι τελη του ετους κ θα παιρνει 300 ευρω

αλλα απο το τιποτα..

πανω που τελειωσε το ταμειο του!

α αργυρουλα 1500 το δωσαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρά Λενάκι

(που φτάσαμε 300 ευρω και να λέμε και ευχαριστώ

:twisted: )

1500 ε μια χαρά

κάτι είπαμε κι εμείς με το Γ να διώξουμε τον καρκίνο τον δικό μου που καταπίνει τη βενζίνη σαν τη νεροφίδα. Τι μοντέλο είναι το δικό σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλε.. αφου τοσο καιρο παρακαλουσε για δουλεια επαιρνε τηλ για 500 κ ετρωγε ακυρο

τουλαχιστον κατιειναι κ αυτο!

οπως τα λες μαρακι, λεμε κ ευχαριστω για 300 ευρω

ρενο κλιο του 2003 ηταν το αμαξι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηπιε 10 λπτα και στοπ...ηθελε να κοιμηθει!

ο αφαλος ποτε πεφτει?

στη Μ-Ι ειχε πεσει παο τη μοναδα...αλλα ειχε ψηθει με 3 λαμπες πανω απο το κορμακι της!

Γωγω......καλως να δεχτεις ον πεθερουλη...αντε παλι καλα θα περασεις...

πες του να φερει ακι τη συνατξη μαζι...μην ερθει με αδεια χερια...

Θουλη μου εγω νομιζω οτι αν κανεις 3ο....θα ειναιπαλι αγορι...

το 4ο θα βγει κοριτσι..!

αν αλλαζατε δωματιο...δηλ πηγαινατε εσεις στο παιδικο και τα παιδια στο δικο σας?

η δεν ειναι πιο μεγαλο?

λοιπον ...αυτες που εχουν 1 να κανουν και 2ο ..γι ανα αρχισουν τα 3α στο τρενακι....!

εγω εξαιρουμαι!

Λενα...μια χαρα....εστω και 300 κατι ειναι και αυτα...

ο γαμπρος μου δεν εχει βρει τιποτα ακομα ....για την ωρα μαζευει απο τον δρομο χαλκο για λογαριασμο του αδελφου του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μια χαρά το πουλήσατε, εδώ ούτε 500 δεν θα παίρνατε!!! :?

6ωρο 300ε? :? ασφάλεια τουλάχιστον θα έχει?

κρίμα να λέμε μπράβο για τα 300, αλλά από καθόλου!!! :D ας μην σταματά να ψάχνει και για κάτι καλύτερο ;)

τελικά αγόρασα μια φούστα τζιν κοντή για μένα και γυρίζοντας θυμήθηκα ότι είχα και άλλη :evil::evil: τώρα 2 φούστες τζιν παρόμοιες, μ@@@@α μου φαίνεται....φόρεμα ήθελα αλλά δεν με συγκίνησε τίποτα, δεν είχα και χρόνο να πάω σε πολλά μαγαζιά :(:( ....έτσι πήρα για την Ρ. ένα παντελονάκι, μία μπλούζα και 2 κολάν και 2 μπλούζες για το σπίτι, αυτά από τα ΗΜ, τα οποία έχουν πολύ όμορφα καλοκαιρινά ρουχαλάκια για κοριτσάκια :D .....γυρίζω σπίτι και μετά πήγα να πάρω τον υιό μου και πήγαμε για καφεδάκι, χυμό εκείνος!!! :roll::roll::roll: και μετά πήγαμε να πάρουμε το μπουμπουκάκι μας!!! :)

ρε συμπεθέρα Αθηναία τον 20άρη θέλεις να τον παντρευτείς? :o:o:o αυτός είναι για ένα ευχάριστο διάλειμμα!!! :lol::lol::lol::lol:

έτσι 10λεπτα έκανε και η Ρ., μην σε ανησυχεί.....αλλά δεν θυμάσαι αν σηκώθηκες το βράδυ? :o:o:o:o:o:o φαντάσου τι κούραση έχεις!!!! :?

Γωγώ καλώς να δεχθείς τον πεθερούλη σου!!! :D κανένα ζαρζαβατικό θα φέρει? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...