Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Αφρο εμενα μου αρεσε πολυ !!

Γωγω τρελοκομειο φιλακια!!!

εχει δικιο η Αργυρω μωρι τρελιαρα...μαζεψου λιγο...η μανουλα σου ειναι..να της μιλας πιο ομορφα

Τελικα εγω εχω καταλαβει πως το καθε παιδιακι προσαρμωζετε στον τροπο ζωης του οποτε...μια χαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε Αρτζιιι είναι κια ο τρόπος που το λες το ζώον....Δεν την είπα ζώον για να τη βρίσω......Την είπα χαϊδευτικά ζώον......Κατάλαβες;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πχ "Ρε ζώον (ζόμπι) γιατί δεν απάντησες;;;;;" :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θα ήταν σα να της έλεγα "Ρε χαζή".... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφροοοοοο 10+;;;;;;; :o:o:o:o:o:lol::lol::lol: Ρε εμένα σε ένα μήνα σχεδόν γίνεται ενός....Κανονικά θα πρέπει να έχει τριπλασιάσει το βάρος γέννησης....Γύρω στα 9.500 δηλαδή θα πρέπει να είναι.... :roll::roll::roll::roll: Λέτε να έχει κανένα πρόβλημα;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Χρύσαααα :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο πολύ ωραίο το δωμάτιο, τα σκαλιά φαίνονται πολυ βολικά

Γωγώ σε καταλαβαίνω με το βάρος, έτσι ακριβώς είναι και η Έλενα, τριπλασίασε αρκετά μετά τον χρόνο, θα δώ το βιβλιάριο και θα σού πώ αύριο ακριβώς πότε. Και συνεχίζει να μην βάζει βάρος αν και τρώει πολύ μεγάλες ποσότητες :?:?:?

Και για να καταλάβετε σας γράφω τι έφαγε το Σάββατο:

Πρωϊνό: γαλα με δημητριακά+ μισή μπουγάτσα

Δεκατιανό: Χυμό από 2 πορτοκάλια+1 κομμάτι κεικ

Μεσημέρι: 1 πιάτο φακές+ 1 φέτα ψωμί

Απόγευμα: 1 κομμάτι τυρόπιτα + 1 κομμάτι τούρτα

Βράδυ: μισό πιάτο σπανακόρυζο + γάλα με δημητριακά

Αργυρώ η Ρεα στη φώτο είναι πολύ γλύκα:x:x:x

Δεν μας είπες για τον καλεσμένο σας :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geiaaaaa

καλα χρυσα με το που φυγτε ηθελε τις δαχτυλομπογιες :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ευχαριστουμε πολυ κ σενα κ την αναστασια για τα δωρα σας :x:x:x

μαρακι ποσα κλεινεις?ελα για πεςςςς

καλα ρε γτ ντραπηκες :?::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

χρονια πολλα..με το καλο ο γιος να κανω εγω τη κορη να συμπεθεριασουμε :geek::geek::geek::geek:

αφρο τι ομορφο δωματιο ρε..καλα το μωρο ειναι γιγαντας..πω πωωω

αργι κ μενα δε μου θυμιζει παιδικο κρεβατι αυτο που σου εβαλα αλλα το ενδεχομανεο να κανω 3 με προβωληματιζει

η κουκετα που εβαλε η χρυσα πανεμορφη αλλα θα κλεισει ολο το δωματιο νομιζω..επισης αυτο το κρεβατι που εβαλα δεξια αριστερα θα εχω κενο..δε θα το βαλω γωνια..οποτε δε χανω χωρο

ολο σκεφτομαι τι σκτα να κανω οταν ερθει η ωρα..δε ξερω τι θα ναι πιο βολικο κ ωραιο.ολο αυτο σκεφτομαι

αργυρω τι ομορφη φωτο..μα ειναι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΔΑΓΚΩΜΑ :x:x:x

βενι κατι ηθελα να σε πω...

α ερη εχω συνταγη για νηστησιμο κεικ..μα τοοοοοοοοοοοοσο ζουμερο..αυριο λεω να το κανω που θα ερθει η λεναρα..εσυ βενι θα ερθεις?απο αυριο δε θα εχω αμαξι :((:((:((

μιτσακι αναρρωσατε?

βικυ πως τα πας με το ερωτα σου?η μι πως ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki moy mhn dosis pola lefta gia krebatia ,pare kati apo to ikea kai etsi blepeis sto mellon ti tha kaneis AN kai OPOTE kaneis 3 .des ti epiloges exeis gia 2 paidia kai oikonomikes etsi poy an kaneis kai trito na exoyn bgalei ta lefta toys kai na mhn se peiraksei toso an prepei na ta allakseis .mhn kathese apo tora na skeytese pos tha kaneis to domaio gia 3 paidia ...mia idea einai to trito oyte ksereis pote tha to kaneis .

kai metaksi mas ...pos tha antekseis kale kai trito !!! :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol:

prospatheis na bgaleis ena poy na koimate ? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thoyli des edv sto ikea ayto poy theleis

http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=p ... &iID=29671

http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=p ... &iID=33496

des kai mia koyketa an kai opos eipais an to baleis sthn mesh den tha soy elega na baleis koyketa

http://www.ikea.gr/DefaultM.aspx?page=p ... &iID=22909

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

h mpoympoykitsa aythn apo to mpanio bgike kai exei petseta sta malakia ?ma ti xamogelo!!!glyka.

:D:D:D:D:D ναι, λούζουμε τα μαλλάκια και μετά κατεβαίνει με την πετσέτα κάτω να την δει ο μπαμπάς της και μετά ανεβαίνει πάλι για το ντουζάκι :D:lol::lol: της αρέσει η διαδικασία!!!! :roll::roll:

Νατασούλα ευχαριστώ :D

Γωγώ δεν ξέρω ρε συ εγώ δεν την χρησιμοποιώ την λέξη για κανέναν και μου φάνηκε λίγο... να την πω στην μαμά μου!!! :? ....αλλά αφού και την ίδια δεν την ενοχλεί και έχει συνηθίσει!!! ;):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3 φλυντζανια αλευρι

6 κουτ.σουπας κακαο

2 φλ ζαχαρη

1 κ γλυκου σοδα

2 βανιλιες

1\2 φλ σπορελαιο(εγω θα βαλω ελαιολαδο)

1(+1\2) φλ νερο..το μισο το βαζεις αν χρειαστει

2 κ.σουπας ξυδι

ανακατευεις τα στερεα..κ μετα ξεχωριστα τα υγρα..κ τα ενωνεις..με το χερι τα ανακατευεις κ το βαζεις φουρνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο το τελευταίο που έβαλες μου θύμισε στρατιωτικό κρεβάτι ή αυτά που έχουν στα πολεμικά πλοία και υποβρύχια!! :roll::roll::roll:

Νατασούλα τι να πω, απλά μας χάλασε την Κυριακή γιατί είχαμε κανονίσει να πάμε εκδρομούλα......το ιστορικό έχει ως εξής:

μία φορά τον χρόνο ο άντρας μου βγαίνει έξω με 2 φίλους τους, ο ένας είναι και ο μπαμπάς του βαφτξστιμιού του....μας ζήτησε να τον φιλοξενήσουμε για το βράδυ, να κοιμηθεί σε μας....κανένα πρόβλημα (κοντά μας μένουν οι γονείς του αλλά και η πεθερά και κουνιάδος του!!!!)....έλα όμως που παραήπιε και γύρισαν, πάει πάνω για ύπνο....το πρωί σηκώνεται ο άντρας μου, πάει στον φούρνο να πάρει ψωμάκια, εγώ ετοίμασα το πρωινό, περιμένουμε να κατέβει....τίποτα....μου λέει ο άντρας μου να φάμε γιατί του είχε πει να μην τον ξυπνήσουμε.....τρώμε....μαζεύουμε, καθαρίζουμε....εκείνος ακόμη επάνω.....έρχεται το μεσημέρι τρώμε ......εκείνος δεν ήρθε.......πάει ο Μ. (άντρας μου) να δει, του λέει δεν μπορεί να σηκωθεί δεν αισθάνεται καλά (hangover).....toυ λέει ο Μ. δεν πειράζει κοιμήσου......περνάει η ώρα και ο Μ. τον παίρνει τηλ. :lol::lol::lol: και τον ακούω που πάει τουαλέτα και κάνει εμετό....όλη την ώρα ήταν τουαλέτα - κρεβάτι και έκανε εμετό.... με τα πολλά κατέβηκε κάτω κατά τις 17.00 το απόγευμα έφαγε μια μπανάνα, ένα ψωμάκι, ήπιε καφέ και στις 18.00 έφυγε...........καταλάβατε? πάει η Κυριακή μας....γενικώς δεν με πειράζει θα φιλοξενήσω ανθρώπους, αλλά εσύ σαν επισκέπτης δεν πρέπει να φερθείς όμορφα? αφού ξέρεις ότι πας σε ξένο σπίτι μην πιείς αν δεν το αντέχεις......βέβαια ο άνθρωπος είναι δυστυχισμένος, έχει μια τρελή γυναίκα που θέλει να ζήσει όπως στο μικρό σπίτι στο λιβάδι χωρίς ηλεκτρικό χωρίς γείτονες χωρίς τίποτα.....έχει 3 παιδιά, τα 2 πάνε σε παιδοψυχολόγο και λογοθεραπευτή....ψυχολόγο πάει και ο ίδιος....γενικά είναι μια πολύ περίεργη οικογένεια.....η γυναίκα του είχε γράψει γράμμα στον δήμαρχο της περιοχής τους (μένουν στην μέση του πουθενα) να φτιάξει περιφερειακούς δρόμους ώστε να μην περνάνε πολλά αυτοκίνητα :o:o:o:o:o:o:o:o

τι να σας λέω, τι ιστορίες.......

είναι για λύπηση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!!

γραφω βιαστικα!

παναγιωτα..ναι εχω προτζεκτ!σιγα μην δεν ειχα!το ινδαλμα της διαμαντοπουλου ειμαι για φετος!καλα..τωρα του μπαμπινιωτη! :lol::lol:

και στην αλλη ακρη του νομού κ 2 σχολεια,κ το ενα τί σχολειοοοοοοοοοοοοοοο :evil::evil: ,κ προτζεκτ χωρις να ειχα κανει σεμιναρια! 8-)8-)8-)8-)

εχεις προτζεκτ;μονη σου ή μαζι με αλλον;το θεμα καλο;πες για να σου πω! ;)

επισης,μα τί γλυκος ο νικολας που εχει αδερφουλη κ τον πανούλη! :):):):)

αναστασακι μη θυμωνεις ρε,ουτε με εμενα ,ουτε με τον α.! ;) καλε σιγα μη μιλουσα κ οδηγουσα ταυτοχρονα,τρελη! :lol::lol: εκτος αν ενεργοποιουσα το bluetooth στο αυτοκινητο ,αλλα δεν ξερω πώς γινεται! :lol::lol::lol: θα πω τον χ. να το ενεργοποιησει!

λενα..στεναχωριεμαι να σε διαβαζω ετσι..αγχωθηκες καλο μου,ε; :(:(

κανε κατι απλο,λιτο οικογενειακο για τα γενεθλια..τα υπολοιπα θα βρουν το δρομο τους με καποιον τροπο..φιλακια!!

α!τί ωρα θα πατε στα πλει μομπιλ;

μαρακι χρονια πολλαααααααααααααααααα!καλα κ ευτυχισμενα με πολλη πολλη αγαπη!να ειστε παντα ετσι ενωμενοι κ εγαπημενοι με τον αντρουλη κ τα κοριτσια σας! :D:D

για πες για τα πλει μομπιλ λεπτομερειες,ωραια ηταν;;

νατασουλα περαστικα κ απο εδω στην ελενα!

εχεις μηπως νεα απο την κουμπαρα σου; :roll::roll:

τελεια εκπληξη γενεθλιων! :D:D

χρυσα καλο μου μονο κυριακη σε βολευει;ε τοτε κυριακη θα το κανονισουμε! ;)

εμενα παλι γιατι ο εμμετρος λογος στα παραμυθια μου φαινεται καπωσ;κ αυτο που εχω εχει εμμετρα,αλλα μαζι με πεζο..τεσπα..

παντως εχω παθει πλακα..ο γιωργος με ενα μονο παραμυθι εχει αποτυπωσει απιστευτες λεξεις..π.χ. διαβαζω μια φραση..κ σταματαω..κ περιμενω να πει την επομενη λεξη..κ λεω"χαιδεψε μια.."κ μου λεει"φεγγαραχτιδα"! :o:o

μα πώς να μη λατρεψω τον τριβιζα! :-*:-*:-*

επισης κοριτσια,θελω να σας πω κατι που με προβληματιζει να μου πειτε αν νομιζετε οτι πρεπει να το ψαξω λιγακι..

ο γιωργος μιλαει κανονικα,ΑΛΛΑ δε λεει τα αρθρα..για παραδειγμα θα πει"μαμα παμε σχολειο σου"δε θα πει παμε στο σχολειο σου

ή θα πει λυκοι ανατολης{απο 1 παιδικο}κ οχι λυκοι της ανατολης

τον διορθωνω κ τα λεει,αλλα μετα παλι τα ιδια..

πειτε μου τη γνωμη σας... :roll::roll::roll:

αργυρω η ρεα ειναι για ζουληγμα! :D:D της αρεσει να βρεχει το κεφαλακι,ε;εμεις το κεφαλι με κλαμματα το λουζουμε..

ειναι γλύκα ,να τη χαιρεσαι κ να σκεφτεσαι ποσα ομορφα θα ζησεις με τα παιδακια σου μεγαλώνοντας κ να χαμογελας! :)

κ κανε κατι να.."ξεκουνησεις"τον αντρουλη σου..να πατε καμια εκδρομουλα,κανενα ταξιδακι..κατι! ;) μην παραιτεισαι!

αφρο πολυ πολυ μου αρεσε το δωματιο σας!

καλα..ο πανουλης ειναι ολα τα λεφτα!κ τί ομορφα που φαινεται να παιζει εκει!

θου δε μελετησα ακομη τα κρεβατια σου! :lol::lol::lol:

μα κ εσυ..χωροταξικη διαμορφωση για 3 παιδια..

σου εχω ιδεα καλυτερη!

οταν,δε λεω αν ,κανεις τριτο,κανε την κρεβατοκαμαρα παιδικο κ μετακομιστε με τον αντωνη στο τωρα παιδικο! ;)

δε σας ειπα..ο κουνιαδος μου επιασε δουλεια στον παιδοτοπο στα κωνσταντινουπολιτικα! :o:o στο μπαρ!μα τί μικρος που ειναι ο κοσμος! :lol::lol:

περαστικα κ παλι στον σεμπουλη :(:(:(

φιλακια σε ολες..μ΄αρεσει που θα εγραφα βιαστικα! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία σε προβληματίζει επειδή είσαι φιλόλογος? :roll::roll::roll:

εγώ νομίζω ότι θα τα πει αργότερα, σιγά σιγά....εδώ λέει φεγγαραχτίδα :o:o:o σε λίγο θα πει σκουλικομυρμιγκότρυπα :lol::lol::lol:

στη θέση σου δεν θα ανησυχούσα πάντως ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι μωρε αργυρω μου..τί σχεση εχει που ειμαι φιλολογος;;τοσο ψωνισμενη δεν ειμαι..κ ελπιζω να μη γινω ποτε.. :roll::roll:

αλλα δεν ξερω αν ειναι κατακτηση που επρεπε ηλικιακα να την ειχε ηδη αποκτησει.. :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία:

Η φυσιολογική εξέλιξη της ομιλίας ενός παιδιού:

2 μέχρι 3 χρονών

· Το λεξιλόγιο αποτελείται από τουλάχιστον 50 λέξεις

· Το παιδί κατέχει με σιγουριά προτάσεις δύο λέξεων

· Ξεχωρίζει τα ουσιαστικά, ρήματα, επίθετα και προθέσεις

· Ηλικία των ερωτήσεων

· Το παιδί αρχίζει να χρησιμοποιεί το πρώτο πρόσωπο για τον εαυτό του

· Μερικοί φθόγγοι παρουσιάζουν ακόμα ατέλειες

· Η σύνταξη των προτάσεων είναι ακόμα ατελής , άρθρα και προθέσεις παραλείπονται

· Ακόμα υπάρχουν δυσκολίες στην κλήση ρημάτων, ουσιαστικών, κ.λ.π.

3 μέχρι 4 χρονών

· Το παιδί είναι σε θέση να περιγράφει καταστάσεις

· Μπορεί να μιλάει για πράγματα που δεν βλέπει εκείνη την στιγμή

· Συχνή ανασφάλεια στους χρόνους ρημάτων

· Μπορεί να εμφανιστεί σιγματισμός

· Επανάληψη μέρους της πρότασης, λέξεων ή συλλαβών, θεωρείται ακόμα φυσιολογική , εάν είναι μικρή , χωρίς μορφασμούς και ένταση στα όργανα ομιλίας και στο σώμα

· Το παιδί κατέχει την καθομιλουμένη γλώσσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasoula να σε πω..τι καλος ο ηλιας..καταπληκτικη εκπληξη :D:D χιλιοχρονη κ παλι

ιουλια λιγα ειπες ρε. :lol::lol::lol::lol: ρε αρχικα ελεγα οταν πρωτομπηκαμε να παμε εμεις στο παιδικο αλλα δε βολευει η κρεβατομακαρα στο παιδικο..δε ξερω αν καταλαβες τι λεω..

αλλα το παιδικο ειναι πιο μεγαλο κ δε θεωρειτε μικρο που λεει η χρυσα..για παιδικο ειναι μια χαρα νομιζω

αλλα χαμηλοταβανο :evil:

επισης κ η ανηψια μου δε λεει τα αρθρα..ελα μωρε δε νομιζω να ειναι τιποτα..

αργι μα τι γυναικα κ αυτη του φιλουσ σου..λαχειο ετυχε :o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρουλα ευχαριστω! :-*:-*:-*:-*:-*

ξεαγχωθηκα τωρα..προτασεις κανονικες κανει ο γιωργος,γενικα,διεκρινα,απο αυτα που εγραψες οτι εχει κατακτησει ολα τα χαρακτηριστικα της ηλικιας 3-4 ετων..εκτος απο τα αρθρα!το αφηνω προς το παρον λοιπον..

θου κ εγω δε βρισκω μικρο καλε το παιδικο σας!ισα ισα!για χαμηλοταβανο..ισως.. :roll::roll:

αλλα για 3 παιδια ισως να ειναι καλυτερη η κρεβατοκαμαρα..οποτε..κρατας μονο το κρεβατι σας,αφηνεις τα κομοδινα στην ακρη..κ μετακομιζετε με τον αντωνη!σκεψου το!οχι τωρα,οταν κανεις τριτο! ;):lol: βρε μπαςκ εχεις βαλει μπροστα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλάρα μόλις έκανα το κεικ

λέω να το πάω αύριο στο γραφείο

λοιπόν το έβαλα φούρνο πόση ώρα θέλει???

αμα δε μπει η θουλη παρτε την ρε παιδιά ενα τηλ αν τη ρωτησετε και πειτε μου :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία είσαι υπερβολικη ρεεε

και η Φ το κάνει μερικές φορές 8-) και η Ι το έκανε αλλά τώρα να τη δεις

πόσο σωστά και όμορφα μιλάει και έχει ωραίο λεξιλόγιο

σήμερα πχ στο σχολικό φώναζε: "πωπωπωπωπωπωωωωω ομορφαντρα μουουουου!!ότι ομορφαινει δε παχαίνει!!! όνειρο ζω μη με ξυπνάτεεεεε, θα σου βάλω και σως για να γλιστράει" :lol:

Ήρθα σπίτι και ο Γ μου είχε έκπληξη σκουλαρίκια χειροποίητα μαζί με ένα σημείωμα. Είναι νεράιδες να συμβολίζουν τα κοριτσάκια μας λέει :D:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...