Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Να σας πώ και τα δικά μας τώρα.

Την Παρασκευή γύρισα από την δουλειά και βρήκα τον Η με τα παιδιά να έχουν στολίσει το σπίτι και να με περιμένουν με καπελάκια μπαλόνια και μια τούρτα, μα πόσο χάρηκα. Επίσης ο Η είχε κλείσει τραπέζι σε ένα ιταλικό εστιατόριο και είχε κανονίσει να κρατήσει η μαμά μου τα παιδιά και βγήκαμε το βράδυ. Μου έκανε πολύ καλό.

Ξημερώματα Κυριακής στις 4 ξυπνάει η Έλενα κάνει εμετό, στις 5 ξανά και από τις 7 και μετά αρχίζει διάρροιες κάθε τέταρτο. Έτσι πήγε μέχρι τις 8 το βράδυ, έχασα το λογαριασμό ούτε ξέρω πόσες φορές έκανε εμετό και πόσες διάρροια. Το τι έχω πλύνει βέβαια δεν χρειάζεται να σας πώ, χαλία κουβέρτες, παπλώματα, σεντόνια κλπ………..

Το καλό ήταν ότι από διάθεση ήταν σούπερ σαν να μην ήταν άρρωστη, ζητούσε συνέχεια να φάει και όλο έλεγε είμαι καλά μαμά που θα πάμε βόλτα?

Θου γι’ αυτό δεν ήρθαμε

Από χθες το βράδυ δεν ξαναέκανε τίποτα, τώρα είναι στην μαμά μου και περιμένω να δω πως θα πάει.

Ιουλία μπράβο στον Γιώργο, τι καλά που περάσατε!!!!!!

Κάρολ ξεκίνησε η άδεια τοκετού ή αναρρωτική έχεις?

Αναστασία να χαίρεσαι τον μπαμπάκα σου.

Περαστικά στο Σεμπίνι ελπίζω να βγείτε γρήγορα Φραν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παναγιωτα ξεχασα να σου ευχηθω, καλη αρχη

Αφρο χτες που ειδα το δοματιο της Θου ειναι πραγματι πολυ μικρο, και χαμηλοταβανο επειδη ειναι πρωτος...και επειδη παλη ειναι πρωτος ο οροφος, εχει πολλα δοκαρια, οποτε ειλικρινα δεν ξερω τι να τη συμβουλεψω, εγω την προτεινα να εκανε κατι τετοιο

http://www.modeco.gr/product/1419

και εγω στο δοματιο του Ζαν που ειναι 3Χ3 και εχει και εκει αρκετα δοκαρια σκεφτομαι να κανω κατι τετοιο

http://www.modeco.gr/product/2160

αφου μεγαλωσει λιγο βεβεια, γιατι τον εναν τοιχο θα τον κλεισω με ντουλαπα

αληθεια απο ποσο χρονων μπορει να παει σε κουκετα πανω..με ασφαλεια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαν της πλακας...

αν δω στον προεκλογικη περιοδο...κοσμο...και ειδικα συνταξιουχους..να πηγαινουν στις συγκεντρωσεις, να χαιρετανε Χαιλ Μπενι και να κουνανε σημαιακια...θα ζωστω εκρηκτικα και θα αυτοπηρποληθω....

Γιατι εαν θα συμβει αυτο...δενυπαρχει κριση, και καλα κανουν που κοβουν συνταξεις..και να του ςκοψουν λιγο ακομα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα το 2ο που έβαλες είναι πολύ ψηλό, το παιδί πρέπει να έχει άνεση στο ανέβα κατέβα με την σκάλα

Εγώ νομίζω πριν τα 4 δεν θα το επιχειρούσα

Άφρο ο Μ κατεβαίνει μόνος του ή σε φωνάζει για να τον κατεβάσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα το φανταστηκα, κοιτα για την ωρα θα παρω μονο το παλιο μου κρεβατι απο τη μαμα- θα αλλαξω μονο το στρωμα- και θα παρω ενα καγκελο αν και ο Γιαν κοιμαται καλα σε αντιθεση με τον Χ και οταν παει σχολειο θα του φτιαξω το δοματιο γιατι τοτε θα εχει αλλες αναγκες

βασικα θα ηθελα να φτιαξω κατι τετοιο και για τον Χριστοφορο μελλωντικα για να εχει περισσοτερο χωρο να κινειτε γιατι και το δικο του δοματιο ειναι μικρο αν και σαφεστατα πιο ανετο απο το 3Χ3...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα περαστικά στην 'Ελενα :x ....φαντάζομαι τι ταλαιπωρία όλη την ημέρα :?

Χρύσα εγώ που έχω υψοφοβία με τίποτα δεν θα ανέβαινα εκεί πάνω!!! :lol::lol::lol::roll::roll:

σήμερα η Ρ. δεν ήθελε να σηκωθεί από το κρεβάτι, μου είπε να την αφήσω μόνη της στο σπίτι και να πάω τον Λ. στο σχολ., κατάλαβα ότι δεν θα περπατούσε στο δρόμο έτσι πάηγαμε τον Λ. με το αυτοκίνητο για να με διευκολύνω λίγο!!!! ;)

Μιτσάκη τι κάνει η Β.? είναι καλύτερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

χρονια πολλα σε Νατασουλα και Μαρια!

εσεις λετε για δωματιε και εμεις εχουμε κανει υπνοδωματιο και το σαλονι...

κοιμαται εκει ο Π.

οσα χρονια ειμαστε παντρεμενοι δεν εχουμε κοιμηθει κανεις εκει...

αλλλα ρε γμτ ειναι πολυ χαλια...

πολυ βηχΑ...

ΧΘΕς....η γαζα...ειχε μουσκεψει...

χεστηκα ...νομισα οτι ανοιξε η τομη...ειχα βηξει δυνατα πιο πριν...

αλλα οκ ....αυτα θα τα εχω...

Παναγιωτα καλο μαθημα...

σε τι ταξη?

αν εισαι 3η λυκειο ερχομαι....

Αφρο...δεν ξεχασα να θηλαζω...αλλα το ενα το εχει...μαμησει...το αριστερο...ειναι απο την πρωτη μερα που ειχα τον ορι και δεν μπορουσα να κουμανταρω το μωρο καλα...

ειχα και τη μανα μου που ελεγε "θα σπασεις τη βελονα...κλπ"

αλλα δεν μιλουσα...ηθελα την ηρεμια μου...!

σιγα σιγα φτιαχνει...

Κουμπαρουλα...

ποτε προλαβαινεις και τα κανει ςολα αυτα?

Λενα...μια παο τα ιδια κα εμεις με τα οικονομικα...

ηρθε και η ΔΕΗ χωρις χαρατσι...150 ευρω!

και εμεις φετος κλειστα και οικογειακα τα γενεθλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακη αμα ξυπνας απο τις 5:30...

ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ...ΚΥΡΙΩς ΤΙς ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΕς..

ΑΛΛΑ ΤΙ ΩΡΑ ΠΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΑΩ Η ΕΡΜΗ ΜΑΝΑ.

Για την τομη χαλαρωσε...δεν "σπαει" τοσο ευκολα μην ανισυχεις, φροντισε μονο να την εχεισ τεγνη..σου εβαλαν απορροφησημα ραματα η θα πας για να στα βγαλουν;;;

αν σου εβαλαν απορωφησημα εξωτερικα να ξες οτι μπορει να κανουν και 3 ευδομαδες να απορροφηθουν...

και ασε τωρα τα σαπια που θηλαζεις...το βλεπω το μπιμπερο στο τικερακι :lol::lol::lol:

Επισης..η φαρμακοποιος μας πρεπει να μας "αγαπαει" πολυ....

Το σαββατο ηταν ανοιχτα τα περισσοτερα φαρμακεια-ε να μη ρεφαρουν τη χασουρα της απεργιας- και πηγα να παρω κατι ψιλοπραγματα... ειδε τον Τζονι στο καροτισ..με ρωταει ποσο ειναι;;;..λεω 7,5..και μου δινει ενα S-26 Gold...κανονικο κουτι...

Το πηρα και το εδωσα στην ξαδελφη μου οπως εκεινο το κουτι που μας εδωσαν στο μαιευτηριο και ενα αλλο που μας ειχε κανει δωρο παλη η ιδια φαρμακοποιος....χαρες που εκανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρα σε πόσο καιρό θα είναι εντάξει η τομή? :?:

ο Λεω πόσες φορές ξυπνάει τα βράδια?

Παναγιώτα καλή τύχη και καλή αρχή στην πρωτη σου μέρα :x

η Τόνια πού εξαφανίστηκε? :? έχει μέεεεεεερες να μας πει καλημέρα! :?

και.....

ΑΝΕΚΔΟΤΟ

Ελληνάρας οδηγεί στo Αμπού Ντάμπι και περνάει με κόκκινο...

Ένας μπάτσος τον σταματά...

-Κύριε, περάσατε με κόκκινο.

-Ε και;;; Λέγε πόσο είναι το πρόστιμο να τελειώνουμε.

-Δεν υπάρχει πρόστιμο, κύριε. Θα πρέπει να σάς συλλάβω και να σας πάω στο αυτόφωρο.

-Τι αυτόφωρο ρε φίλε! Κόψε την κλήση να τελειώνουμε!

Τελικά ο μπάτσος τον μπαγλαρώνει και τον πηγαίνει στο δικαστήριο, που στεγάζεται στο κτίριο των φυλακών, είναι άθλιο και τρομακτικό. Μπόλικος κόσμος περιμένει να δικαστεί, στη σειρά και ο Ελληναράς φίλος μας. Ο Σαουδάραβας πρόεδρος του δικαστηρίου αρχίζει:

-Τι έκανες, ρωτά τον Έλληνα.

-Πέρασα με κόκκινο, κύριε δικαστά. Κόψτε μου ένα πρόστιμο, να πληρώσω.

-Δεν έχει πρόστιμα εδώ. Χασάν, πάρε τον και πήδα τον.

-Μα τι λέτε κύριε πρόεδρε, λέει ο Έλληνας κατατρομαγμένος. Πείτε μου πόσο κάνει, να πληρώσω!

-Χασάν, πάρε τον και πήδα τον είπα. Ο επόμενος, εσύ τι έκανες ;

-Έκλεψα, κύριε δικαστά.

-Χασάν, πάρε τον και κόψε του τα χέρια. Ο επόμενος, εσύ τι έκανες ;

-Σκότωσα, κύριε δικαστά.

-Χασάν, πάρε τον και κόψε του το κεφάλι.

Ο Χασάν, 180 κιλά , δίφυλλη ντουλάπα, καραφλός, με γυαλισμένο κεφάλι και ο ιδρώτας κάνουλα. Βουτά και τους 3 μαζί από τον λαιμό και τους σέρνει έξω από το δικαστήριο, προς τις φυλακές.

Οπότε ο Ελληναράς γυρίζει και του λέει:

-Πού σαι, Χασάν- κοίτα, μην μπερδευτούμε, ε; Εγώ είμαι για πή***α!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ Αργυρω!!!!!!

Παιδια χτες ειδαμε και την Γωγω και την κορουλα της..μα τι μουτρο ειναι η μικρη...πολυ μαφια....ο τεο εχει να φαει πολυυυ σφαλιαρα μεγαλονωντας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα ...χαχχαχ

δεν ξερω ποτε θα κλεισει...

δεν θα παω να μου κοψει ραμματα...θα απορροφηθουν...

εεεεε ως να 40ντησω ελπιζω να εινα οκ..!

μου ειχε πει να μην εχω γαζα...αλλα με ενοχλει και εβαλα!

ξυπνα ανα 3ωρο το πολυ!

βεβαια...τις περισοτερες φορες αφηνει το βυζι και δεν θελει να παρει το αλλο!

κουμπαρουλα...

δεν θυμαμαι πως βγαινει το τικερακι..

δωσε οδηγιες...

την επομενη να στειλεις και σε μενα γαλα σκονη...μπας και μου τελειωσει....χαχχαχ

στο μεγκα εχει ΚΟΤΣΙΡΑ......

μα τι ΚΟΥΚΛΟΣ ειναι!

ΛΙΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!

ΤΟΝ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουμπαρουλα σε τον κοτσιρα...ανικει σε κατηγορια ΚΑΠΗ...εχω εδω ενα πιπινι Κυπριακο...σαν τα κρια τα νερα...ταμαμ για παρτι σου...

τον εχω απο το προι μεσα στςι περιποιησεις να σου τον στειλω με κουριερ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

natasoyla o M anebokatebenei monos toy ,pira to epiplo apo to ikea poy einai san skala (ayto me ta apothikeytika koytia apo kato) balame kai ena prasino plastko xalaki antiolisthitiko sta skalopatia kai einai teleio !!!o K thelei na balei kati gia kagela gia perissoterh arfalia alla den ksero ti tha skeytei kai an tha to kanei.

exv foto na balo apo to domatio alla einai xalia ksestrota krebatia paixnidia pantou ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ...........................

ποια καπη ?

ανετα παω μαζι του..............

ακομα και ετσι οπς ειμαι τωρα....!

εγω εχω φτασε στα ουριανια βλεποντα ςτον κοτσιρα και ο Π. βηχει...!

εεεεε δε σου χαλαει τη φαντασιωση σου?

Αφρο τελειο εγινε....και πολυ πιο ασφαλες....θα μαζευεις και τα παιχνιδια...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πολυ ωραιο το εκανες..ειναι και εξτρα αποθηκευτικος χωρος για παιχνιδια βιβλι ακλπ κλπ...και ναι οντως θελει κατι για σφαλεια

ειναι παντως πολυ ωραια ιδεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Όλο το Σ/Κ σκεφτόμουν τη Βίκυ...Αν γύρισε και αν μας έχει γράψει.....Και τελικά την είδα....Η μάλλον τη διάβασα σήμερα.... :x:x:x

Βικάκι μου να σας ζήσει ο μπεμπάκος και να είναι γερός....Πολύ συγκινήθηκα με την περιγραφή σου αν και όταν πρωτοάκουσα για την καισαρική απογοητεύτηκα..... :?:?:? Σημασία έχει να είστε καλά.... :x:x:x:x:x Τι τρυφερούλα η Μ-Ι... :x:x:x Μη σκέφτεσαι βλακείες...Όλα καλά.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φρανιτάκι :(:(:(:(:(:(:( Τι έπαθε ρε το Σεμπίνι;;;;; :cry::cry::cry: Περαστικά...Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό.... :x:x:x:x:x

Αρτζιιι την είπα ζώον τη μάνα μου.... :oops::oops::oops::oops: Μιλάμε πολύ κουλ μεταξύ μας.....Της μιλάω όπως θα μιλούσα στην κολλητή μου.... :roll::roll: Δεν έχουμε την κλασική σχέση μαμάς-κόρης... :roll::roll::roll: Είμαστε σαν φίλες...Είναι και νέα η μαμά μου, οπότε...... :roll::roll::roll::roll::roll: Εγώ θεωρώ γελοίο τα παιδιά που μιλάνε στους γονείς σαν να μιλάνε σε ξένο.. :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Θου εμένα δε με χαλάει το κρεβατι που έδειξες.... ;);););)

Ψηλή το πιστεύεις ότι ξημερώματα Σαββάτου έβλεπα στον ύπνο μου τη μαλακισμένη νταντά;;;;;; :o:o:o:o:evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεν ξέρω τι θα της κάνω, αλλά θα με θυμάται.... :twisted::twisted::twisted:

Αφροοο τι τέλεια η φωτο του Πανούλη...Ρε μα πόσο μεγάλος είναι.... :o:o:o:o:lol::lol::lol: Προχθες ζύγισα την μπέμπα και ήταν 8750...Και φαγωμένη.... :shock::shock::shock::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Μιτσάκι με μπερδεψες.... :lol::lol::lol: Μπουσούλησε ή περπάτησε η μικρή;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Συγχαρητήρια ό,τι και να έκανε... :lol::lol::lol: Καλά τρεξίματα.... :x:x

Μαράκι χρόνια πολλα..Να τα εκατοστήσεις, να είσαι γερή και να σε χαιρεται η οικογένειά σου...Άντε και με έναν γιο.... :lol::lol::lol::lol::x:x:x:x

Νατάσα μα πόσο γέλασα με την τρύπια κάλτσα;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα περαστικά στην Ελενα ρε...Το πουλάκι μου.... :x:x:x:x

Η Ιω φταρνίζεται.... :?:?:?:? Το Σ/Κ είχαν έρθει κάτι φίλοι με το γιο τους και σήμερα μου είπε η κοπέλα ότι ο γιος της εχει πυρετό.... :?:?:? Ελπίζω να μην μας κόλλησε... :roll::roll::roll:

Από Παρασκευή απόγευμα ήμουν μόνη με τα παιδιά....Εννοω χωρίς βοήθεια...Το Σάββατο ξεσκίστηκα στις δουλειές, μαγειρέματα κλπ...Αντεξα μπορώ να μπω.... :roll::roll::roll::roll::roll: Μόνο το πρωινό ξύπνημα είναι ζόρι ειδικά μετά από ξενύχτι... :?:?:? Χθες σερνόμουν από την αυπνία.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ωραίο, αλλά δεν φοβάσαι που ανεβαίνει από αυτά τα σκαλάκια? :o από την άλλη αν συνηθίσει, δεν υπάρχει και φόβος ;) .....αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω είναι τι κάνεις με τον μπλε ουρανό αν θέλεις να σηκώσεις το παιδί ή να φτιάξεις το κρεβάτι? βγαίνει αυτό? :?

επίσης δεν είναι λίγο κλειστοφοβικό? :? σαν να σε πλακώνει.... :?

εμένα μου αρέσε και το παιδάκι που παίζει εκεί στο πάτωμα :D:x

ρε Γωγώ μεταξύ ξένου και ζώου υπάρχουν και άλλα κουλ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο Μ anebokatelenei me ta gonata h ton kolo toy kai to kanei poli aneta pia .o oyranos den einai katholoy klistofobikos ,einai xoyxoyliarikos kai strono aneta to krebati ...kalitera gia mena giati exo ipsofobia :lol::lol::lol: ego px kathish sto krebati den akoympao ton ourano me to kefali einai arketos o xoros mesa ;)

a o ouranos koumpone mono sto krebati ikea alla to kalo to palikari kserei kai alo monopati kai to desame :D me tire ap :D

gogo kana dekaria kila einai ,prin 1,5 mina htan 9+ .

prosanatolizomaste gia tablet pc afoy pethane to laptop moy :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...