Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

βαλε καλε μια φοτο να τον δουμε !!!

μια χαρα το πουλακι μου ,μια χαρα τρωει !!

τον χαιδευει η ΜΙ ?αχου την γλυκια μου το εβλεπα απο το πως ηταν με τον Π οτι θα ειναι πολυ τριφερη με το αδερφακι της .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο τι γλύκας!!!! :x:x φτου φτου αλλά μοιάζουν!!! ;)

Συμπεθέρα είδες τι καλή νυφούλα που έχω !!!! :x

Αφρο αύριο, τώρα δεν μπορώ γιατί είναι ακόμη εδώ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ

- Κύριε Μπάμπη μου ζητώ το χέρι της κόρης σας

- Γιατί, δεν κατάλαβα εσύ δεν έχεις χέρι?

- έχω κύριε Μπάμπη, αλλά έχω βαρεθεί πια με το χέρι!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ καλε πολυ συγκινθηκα με την περιγραφη σου..

να σας ζησει κοριτσαρα μου κ να εισαστε παντα ευτυχισμενοι!

κ στον δικο μου το μηχανημα χτυπουσε ανελλεητα αλλα δε με αγχωσε η γυναικολογος κ ευτυχως τελικα ολα πηγαν καλα

αντε καλε μη ζοριζεσαι με το θηλασμο!! φριζολακ!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο τι κουκλος που ειναι ο μικρουλης!! αφρατομπριζολακι!

αργυρυολα πραγματικα στεναχωριεμαι οταν σε διαβαζω πεσμενη..

καλε στη νατασουλα ειπα χρονια πολλα? σε πηρα τηλ η απλα το σκεφτομουν?? :lol:

χρονια πολλα κοριτσακι! παντα ευτυχισμενη!

θου αυριο δε μπορω, τεταρτη εχω αγγελικη τριτη σε βολευει?

βενι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο μα τι ομορφη φωτοοοο :x:x:x:x:x:x

εγω σε τετοιο κρεβατι ημουν..με τις αδερφες..οποτε κ 3 να κανω μια χαρα

ρε αργι αυτο ειναι παλιο κοματι..εννοω δε ειναι μοντερνο

η δε σε αρεσει γενικως? :roll::roll::roll:

μαρια υπηρχε περιπτωση να ερχοσουν?κριμα

αχ περασα ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ηρθαν οικογενεια χρυσα κ αναστασια

μα ιουλια που ησουνα???????????????? :evil::evil::evil::evil: τι εγινε :roll::roll::roll:

η αναστασια ειναι κουκλαρα..ε μααααα

η αννυ τοοοοοοοοοσο ησυχη :o:o:o:o:o

η χρυσα αδυνατισε κ αλλο..ετσι νομιζω :roll::roll:

καλα ο μιρκος ειναι σα το παντελη αλλα σε πιοοοο φουσκωτο :o:o:o μα κατι μαγουλα :D:D

ο μεγαλος κιχ δε ακουστηκε..πανεμορφος οπως παντα 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!

Φοιτητόνι τρελό με το καλό και από δω!!!!!

(Μα τί είπα η ποιήτρια!!!!!)

Σε λίγες μέρες θα σου χω όλες τις πληροφορίες μαζεμένες~!!!!!!!

Και επίσης...ξεκόλλα λίγο!!!! Μα τί είναι αυτά που σκέφτεσαι από τώρα ρε ζαβό;;;;;

Βίκυ μου ξανά να σου ζήσει ο αγόραρος!!!! Αλλά να σε πληγώσει;;;;; :shock:

Εσένα τη βετεράνο;;;; :lol::lol::lol:

Οι θηλαστικές του κινήσεις είναι οκ;;;;

Φρανίτα μου με τρομάζεις ρε συ....

Τί συνέβει;;;; Ελπίζω ό,τι και να είναι να περάσει το συντομότερο!!!

Θου ο Θοδωρής-Γουορχολ(όχι ό,τι κι 'ό,τι) δεν υπάρχει! Μπράβο στο παιδί!!!!

Ιουλία είχες έναν κύριο λοιπόν να σε συνοδεύει!!!!!! :lol::lol::lol:

Ροκαμπιλιά και άγιος ο Θεός! Μπράβο στο σχολείο σας πάντως! Και συναυλία στο Βαφοπούλειο!!Ουόου!!!!

Αναστασία σε μένα την πεινασμένη φιλη σοτυ θα δώσει κανένα κομμάτι σφολιάτα;;; Έστω τη γωνία βρε αδερφέ!!!

Χρύσα όλα αυτά τα μαγείρεψες για σήμερα;;;;;; :shock::shock::shock::shock:

Αργι κάτι πρέπει να κάνεις για να ανέβεις. Όνειρα δεν κάνεις; Δε μαρέσει να σακούω έτσι.... :(

Αφρο αγχώθηκα με όλα αυτά που έχετε να κάνετε!!!

Δήμητρα συγχαρητήρια στο κΕφάκι! Καλά κρασία τώρα και καλό κουράγιο μάαααααααανα.... Μακάρι να βγει λιγότερο σκουντούφλω από τη Δ αλλιώς την έβαψες!!!!

Ρε συ Γωγώ θα ασχοληθείς με μια ξεπερασμένης αισθητικής-εποχής κάργια;;;; Αν μου το έκανα αυτό όχι με dior αλλά με τρύπιες κάλτσες θα το πήγαινα το παιδί στην παιδική!!! Γαμάτο;;; :lol::lol::lol:

Λένα όταν έρθουν τα πραματούδια πες ε;;;;

Έλενα δε βγήκε το δόντι;;;;; Και μένα το σκατό ζορίστηκε πολύ. Στους κυνόδοντες τί θα κάνουν;;; :?:?:?

Καρολ αδειούχα πότε ξεκινάει η κανονική σου άδεια;;;;

Το συμπεθερόνι μου και η Τονια δεν εμφανίστηκαν σήμερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλιτσα μου να πω την αμαρτια μου..ντραπηκα ρε.. :oops::oops:

εννοω να γινω ρομπα στον α.! :oops::oops:

αναστασια μη βαρας! :oops::oops::oops::oops:

τί καλ απου περασατε ομορφα! :D:D

κοριτσια ποια μερα σας βολευει να ερθετε απο εμενα;καιρο εχουμε να μαζευτουμε κ απο εδω! ;)

αφρο τελεια,απλα τ ε λ ε ι α φωτο! :D:D:D:):):)

θου κ η δικη σου φωτο ειναι τοσο τρυφερη! :):) ψυχουλες μου!

καλα μιλαμε εμεινα με τη ζωγραφια του θοδωρη! :o:o:o:o μα ειναι πραγματικα ταλεντο ρε συ!

ο γιωργος εχει παθει παρακρουση!μου ζηταει να ερθει κ αυριο στο σχολειο μαζι μου! :o:o

καλε νομιζει οτι η συναυλια που πηγαμε ειναι το σχολειο που πηγαινω! :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα εβαλα για υπνο !!!για να δουμε αποψε αν θα καταλαβω τον μικρο οταν ξυπνησει στυισ 3-4 ...εβαλα και ενδοεπ.

Θου μπορουν και κοιμουντε μαζι ?εγω ακομα αυτο δεν το εχω δει ,ουτε το ςχω κανει .τον μικρο φοβαμαι που ξυπναει με το παραμκρο ...πολυ ομορφα ζουζουνακια που κανουν νανι αγκαλιτσα !!!

Βικη γιατι σε πονεσε ?μαρη ξεχασες να θηλαζεις ? :lol::lol::lol::lol:

νατασουλα ετσι ειναι οταν φευγει για μηνα και πανω και ερχετε ...τωρα ειναι χειροτερα γιατι θα ξανα φυγει σε λιγες μερες ...πασχα μονη θα κανω ..οκ δεν θα τρελαθω ...απλα θα πω τον νονο του Μ να μην παρει ουτε φερος λαμπαδα ...που θα παω μονη ...

χαλασε και το λαπτοπ μου :(:(:( και δεν ξερω ποτε θα ξανα παρω ...πολλα λεφτα .

Θου εχεις χαμλοταβανο σπιτι ? αν οχι παρε κουκετα 1.70 και να εχει και τριτο στρομα απο κατω .

ο Κ που ηταν σε τετοιο κρεβατι σαν αυτο που εβαλεσ με τον αδερφο του μου εχει πει οτι δεν του αρεσε καθολου ,ουσιαστικα την μερα δεν ειχαν δυο κρεβατια για να παει ο καθενας στο δικο του ...το εβγαζαν μονο το βραδυ .τελος παντων εσυ ξες καλυτερα τι σας βολευει .

α ξεχασα ο Μ χθες μου εκανε ενα τελειο δωρο ...ερχετε και μου λεει "μαμα παρε ενα δωρο"και μου εδσε 50ε :lol::lol::lol::lol: παμε να δουμε απο που τα πηρε και εχει παρει το πορτοφολι του Κ ,του λεω εγω "Μ θελω πρασινο ειναι καλυτερα δωρα" :lol::lol::lol:

απο την μερα που ηρθε ο μπαμπας του εχει αρχισει και λεει συνεχεια "εχασα την γιαγια" "εχασα τον παππου" και κανει και μπουχουχου ...πριν ελεγε οτι εχασε τον μπαμπα ....

ο Π περπαταει μεσα σο παρκο !!!και γενικα ειναι το τελειο παιδακι μου ...αχ δεν μπορω τον αγαπαω τοσο πολυ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα

μια ερωτησουλα...ο παιδιατρος μου ειπε οτι ενα αποστειρωμενο μπουκαλι στο ψυγειο διατηρ 24 ωρες.οταν εχω γαλα στη συντηρηση διατηρ μεχρι κ 72ωρες...πως γινετε δεν υπαρχει προβλημα με την αποστειρωση ή τα διατηρουμε καπως αλλιως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου τριτη ερχομαστε! :D:D:D:D:D:D:D

νατασα ηρθαν τα πραγματα την παρασκευη, ξεχασα να σου πω :oops::oops::oops:

να τα δωσω στη θου την τριτη η θα βρεθουμε καποια στιγμη?

εγω προτιμω το δευτερο να σεε δω :mrgreen:

ιουλακι τι καλα που περασατε τελεια!!! παντα τετοια!

μαρακι ναι σημερα ηταν χαλια ο καιρος

αφρο πολυ γελασα με το δωρο του μ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τελικα αυτο που ειχα για αυριο ακυρο :| κ λεμε να παμε στο κοσμος που εχει τα πλειμομπιλ

θα ερθει καμια? :mrgreen:

θουλαρα μου? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εχω απελπιστει πια με τα οικονομικα μας.. αν σας πω τι χρωσταμε :o

κ εχουμε κ τα γενεθλια του μικρου στα τελη, να δω που θα βρω λεφτα :roll:

σας καληνυχτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

ΙΟυλία, ήθελα και χθες να σου το πω, ο Γ. είναι καλύτερος από όλους τους σταρ μαζί :x:x μπράβο που πέρασε/ες πολύ ωραία :x μην τον πάρεις στο σχολείο σου γιατί θα του γκριμίσεις το όνειρό του! :lol::lol::lol:

Αφρο :lol::lol::lol::lol: εσύ θέλεις τα πράσινα ε? :lol::lol::lol::lol: .....και ο Λ. μου δίνει χρήματα, μου λέει πάρε μαμά δεν έχεις!!! :x:x .....η Ρ. του εκανε μια βαθιά γρατζουνιά στο προσωπάκι του :( , κάθετε και αυτός ο χαζός!!! :?

η πλατούλα της γίνεται καλύτερη μέρα με την μέρα .... της βάζω κρεμούλα κάθε μέρα.....την έχει βαρεθεί όμως :( ....και κάθε φορά μου λέει "ωραία πλατούλα" :lol::lol:

σήμερα είμαστε μαζί στο σπίτι επειδή ο παιδικός είναι κλειστός, έχουν εκπση οι νηπ.! :roll::roll:

Θούλη ωραία φωτό έβαλες :D:x .....το κρεβάτι αυτό δεν το βρίσκω και πολύ παιδικό, όπως είπε και η Αφρο ούτε κομοδίνο δεν μπορείς να βάλεις....και το παιδί που θα κοιμάτε στο κάτω, θα θεωρεί ότι δεν έχει δικό του κρεβάτι....δλδ αν θέλει να ξαπλώσει το μεσημέρι (λέμε τώρα) θα πρέπει να το βγάλει....γενικά δεν μου αρέσει καθόλου :? ...... και εντάξει και εσείς κοιμηθήκατε έτσι, αλλά εγώ προσπαθώ να έχω καλύτερα πράγματα στα παιδιά μου από αυτά που είχα εγώ σαν παιδί :roll::roll::roll:

βέβαια αν σας βολεύει περισσότερο και είναι πιο οικονομικό.....

Λένα :(:(:(:( για τα οικον. σας, ...... για τα γενέθλια κάνε κάτι πολύ λιτό....θα υπάρξουν και άλλα, μην ανησυχείς, αγάπη να υπάρχει εκείνη την ημέρα ..... :x

σας αφήνω πάω να ξυπνήσω πρώτα τον Λ. και αργότερα την Ρ. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα!!!! :D:D:D

Καλη εβδομαδααααααα!!!!

Καλε νοιώθω πολυ συγκινιμένιιιιιιιιηηηη!!!! :lol::lol::lol: Θα μπω σε ταξη για μάθημα μετα απο 4 ολόκληρα χρόνια!!!! :o:o:o

Wish me luck!!!!! :x:x:x

ΙΟΥΛΙΑΑΑΑΑ μου αν το διαβασεις μια ερωτησουλα...Στο λύκειο εχεις αναλαβει προτζεκτ;;; :?::?:

Παω να σας διαβασω..Ειμαι στο σπίτι..σημερα αρχιζω στις 11:00...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!

Λοιπόν χτες φτάσαμε το πρωί, περάσαμε από την εκκλησία (την Παναγία τη δεξιά) ανάψαμε κερί

και μετά με άφησαν στο Παανεπιστήμιο. Φέραμε και τη μαμά μου και βρεθήκαμε με τη θεία μου εκεί.

Όταν τελείωσα, ήρθε ο Γ με πήρε και πήγαμε σε ένα ταβερνάκι όπου ήδη κάθονταν εκεί. Έκατσα, έφαγα και μετά εγώ, ο Γ και η Φ πήγαμε στο Κόσμος στα πλειμομπιλ :D Το βραδάκι γυρίσαμε στους θείους μας, ήπιαμε καφέ, πήραμε τη μαμά και πήραμε το δρόμο της επιστροφής. Ήταν πολύ όμορφα.

Θουλάρα έχω το τηλ της Αναστασίας αλλά και της Νατασούλας αν ήταν θα τις έπαιρνα να μου δώσουν και το δικό σου. Μωρέ ντράπηκα λίγο :oops::oops::oops:

Τώρα είμαι στη δουλειά :roll: Μα τι καιρός! Μας έχει σαπίσει :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ μου αρεσει που το τρενακι μας δε μενει ποτε αγκαστρωτο...

καρπερο το δρομολογιο...δεν εχω παραπονο...ποτε θα ξεκινησει ο τριτος γυρος να δω...ακου κανειςςςς..τοκ τοκ

8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Καλα μαρη..εισαι τρελή???? :lol::lol::lol::lol:

Βίκυ μου ..πως ειστε;;;Πως ειναι το μωρο;;;Η Μ-Ι τι εκανε μόλις τον ειδε;;;

Φραν..τωρα το ειδα κοριτσακι μου... :(:( Περαστικα σας ευχομαι..να μην ειναι κατι σοβαρο..Περιμενουμε νεα σας.

Ιουλια τι τέλεια περασατε στη συναυλία!!! :D:D Μπράβο στο αγορακι σου!!!

εΛενακι μου δοκιμασε τη σειρα παραμυθια ντορεμυθια..Ειναι διασκεδαστικες ιστοριες, γραμμενες σαν ποιήμα (οχι πεζος λογος) και εχουν πολυ ωραια εικονογραφηση...ΝΑ της διαβαζεις λιγο λιγο καθε φορα.

Εμεις στην αρχη ουτε στη μεση δε φταναμε ..τωρα διαβαζουμε 3-4 βιβλια καθε φορα..και ο Νικ ξερει κομματια απ εξω...Ειδικα με τον Ανασταση ξερει να λεει οοοοοοοοοολη την ουρα απο τη σταση... :lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο..χθες ο Νικολας λεει.."Εχω τρια αδερφακια".."ποια καλε" τον ρωταω

"Τον Φωτη (πάλι καλα :P ), τη μπεμπουλα(η ξαδερφη του) και τον Πανουλη της Αφροδιτης " :lol::lol::lol:

Τικανετε;;Ποτε ξαναφευγει ο Κώστας;;;

Καλημερα Νατασουλα!!Πως εισαι;;;πως περασατε;Κανατε τπτ για τα γενεθλια σου;;;

Σας αφηνω για την ωρα..καλη μερα να εχουμε ολες μας!!! Ακους Αργυρουλα;;; :x:x:x

Καλημερα Μαρακι!!! :D

Να προσθεσω οτι χθες μετα απο 3 ολοκληρα χρονια ο Νικολας εκατσε σε καφετερια 45 ολοκληρα λεπτα χωρις να διαλυσει το συμπαν!!!!Βεβαια εφαγε τρια κουλουρακια και επαιξε και ταβλι με τον μπαμπα του!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μη στενοχωριέσαι..μόνο εσείς είστε νομίζεις.

Εμείς δε χρωστάμε ακόμη, είμαστε μήνα με το μήνα και ίσα που τα φέρνουμε βόλτα,

μετρώντας μέρες για να μπει ο επόμενος μισθός. Αλλά κάτσε να περιμένουμε τους προσεχείς φόρους

και τα ξαναλέμε.

Όσο για τα γενέθλια κάνε κάτι απλό βρε. Φτιάξε μια όμορφη τουρτίτσα, μαζευτείτε οι πολύ στενοί της οικογένειας να σβήσετε κεράκια και μια χαρά. Είμαι της άποψης ότι επειδή μας περιμένουν πολύ δύσκολες μέρες καλό θα ήταν και τα παιδάκια μας να είναι κάπως προσαρμοσμένα στο νέο τρόπο ζωής μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Μαρία Χρόνια Πολλά, υγεία και να χαίρεσαι την οικογένειά σου :D:D:D

Σισσάκι μου χάρηκα τόσο πολύ :D:D:D να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωράκι!!!!!!!!!

Βικάκι να σου ζήσει και πάλι ο μπέμπαρος, καλή λοχεία και καλούς θηλασμούς

Παναγιώτα καλή αρχή :D:D

Τα δικά μας θα σας τα γράψω αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα αφισεις τον Φιλιππο πχ 10 χρονων να παει βολτα εξω και να μη γυρησει μεχρι να σκοτινιασει...

εισαι τρελη????????????????????¨?¨? ΠΟΤΕ!!!!!

εδω ελεγα στην μαρθα πως θελω να του βαλω τσιπακι και με στραβοκοιτουσε... :oops::oops:

διαβαζω και τα λεμε

καλημερα!!!!

ααααα και και τι που εμαθα χωρις να διαβασω!!!!

σισακιιιιιιιιιιιιι με το καλο ρε!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοπελιες!Σημερα σκεφτομουν πως πανε 3 χρονια(και κατι) που

μπαινω στο μαμμυ....μελαγχολησα λιγο γτ χαθηκαν πολλες!Μονο με το Νατασακι γνωριζομαστε απο την 1η μερα!!! :x:x:x

Θουλακι περασα πολυ ωραια χθες αλλα δε σας χορτασα!Χαρηκα που ξαναειδα κ τη Χρυσα κ φυσικα τα μωρα σας!Τι να πω?Ειδα κ το μπλοκ του Θοδωρη με τις ζωγραφιες του κ εμεινα :o:o:o:o

Επισης πηρα αγκαλια τον Γιαννακη και εμεινα...με μουδιασμενα χερια!!! :lol::lol::lol::lol: Οταν γελαει ειναι για φαγωμα! :x:x Ο Παντ. ειναι φωτια!!!Αυτος θα σε κανονισει καλα,που λενε! :lol::P

Χριστοφορος η ηρεμη δυναμη!!!!

Κριμα που δεν εμεινε περισσοτερο κ η αδερφουλα σου!!!Πολυ την παω!!! :D Κ επισης συμπαθω πολυ κ τον γαμπρο σου αλλα ακομα περισσοτερο τον αντρα σου! :D:D Καλο παιδι!

Ιουλια δε νομιζω πως μετα απο αυτο θελεις να σου μιλαω! :-w:-w:-w:-w:-w:evil::evil::evil: Χαζοβιολαααααα!!!Στην τελικη ρε χαζο θα μιλουσαμε στο τηλ κ θα σε καθοδηγουσα...ειναι τοοοοσο ευκολο να πας στη Θερμη...και μετα!Μα τι να πω...με κανεις να θυμωνω κι αλλο με τον Α!

Μαρια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑ!!!!Παντα ευτυχισμενη με την σουπερ οικογενεια σου κ με το καλο ενα τριτο μωρακι!!! :D:D:D

Να χαιρομαι κ τον πατερουλη μου!Σημερα κλεινει τα 60 :o:D:D:D !

Λοιπον...Νεα Φραγκισκας...Ο Σεμπ αρχισε απο διαρροιες κ καποια στιγμη εκανε εμετο με αιμα...Γαστρορραγια...Τελικα ειναι καποια ιωση η οποια προκαλεσε γαστριτιδα...Δεν πολυτρωει,εχει τον ορο,φαρμακα κλπ... :(:(:( Τουλαχιστον εχει δικο του δωματιο,καλους γιατρους...Αυτα!Περαστικα του!

Βενετια εμαθα με κουτσομπολευες προχθες! :P:evil::lol:

Παναγιωτα καλη αρχηηηη!!Αντε να ξεβαρεθεις λιγακι!!!

επανερχομαι!.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Τι κανετε;;;

Εμεις καλα..τα της επισκεψης χτες σας τα ειπε η Θου με τη διαφορα ότι δε σας ειπε πως ο Φο εκανε απιστευτα νουμερα μεσα στο αμαξη…μα ηθελα να σταματισω στον περιφεριακο κατω από καμια γεφυρα και να τον αποβιβασω…χωρις πλακα..μετα φυσικα σουζα τος κατιαρικο..τεσπα…

Νατασα αναγκαστηκα..για να μη μαγειρεψω σημερα και αυριο που θα γυρησει ο Ο αργα

Τζουλι χτες λεγαμε με την Τασια πως μονο από σενα και από την Ψιλη δεν εχω παει..οποτε να το κανονισουμε αλλα αν γινετε καμια Κυριακη…αυτή την Κυριακη προι σας το λεω αποπ τωρα δεν μπορω γιατι εχω ηδη κανονισει να παω καπου

Βικυ μα γιατι δε θες τη βουτβαλοσουπα…ξες τι ωραια εγινε καλε…μουρλιααα….

Τστστστ,..χανς

Επισης Θου στα λεγα εγω ότι το δωρο μου θα αρεσει στον Τεο αλλα όχι σε σενα..κακουεργα…ασε το παιδι να εκφραστει…

Χρυσανθη ερνα μπουκαλι φρασκοαντλημενο μητρικο γαλα, συντηρημενο σε αποστειρομενο αεροστεγος κλεισμενο μπουκαλι διατηρειτε στο πισω μερος του ψυγειο στο κοντηνοτερο στην καταψυξη ραφι εως και 5 μερες- εξαρταται από το ποσο συχνα ανοιγοκλεινει το ψηγειο.

24 ωρες διατηρειτε ένα μπουκαλι αποψηγμενο γαλα από τη στιγμη που θα εχει πληρως αποψυχθει

Λενακη για τα οικονομικα σας…πρεπει να αρχισεις να κανεις σοβαρη οικονομια…

Αρχισε να περιοριζεις τις βολτες- βενζινη κλπ…κοντευει τα 2 ευρω- με το άλλο αμαξη που ηταν να πουλισετε τι κανατε;;;;.

Οσο για τα γεννεθλεια…μη κανεις..η κανε σε πολύ στενο οικογεννειακο κυκλο αναγκαστηκα…

Μαρακι γενεθλειαζεις; ;;;; Ουαου…χρονια πολλα με υγει απροπαντων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...