Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

καλημερες!!

μολις διαβασα στον γιωργο την μυρτω κ το κουνουπακι,μαλλιασε η γλωσσα μου λεμε :oops::oops:

κ τωρα του εβαλα να δει τα [γ]λυκάκια να ξεκουραστω λιγακι! :lol::lol::lol::lol::lol:

α!νατασα κ αφρο κ θουλη..το 1 κερακι για το ρινοκερακι δε το παιρνω που να χτυπιεστε οτι ειναι καλο!μα..100 σελ.σχεδον! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

θα βγω νοκ αουτ!!μιλαω ολη την ωρα στο σχολειο,να διαβαζω κ 100 σελ. στον γιωργο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

οοοοοοοοοοοοοοοχι!

40σελ.μαξιμουμ! :D:D το νησι των πυροτεχνηματων ειναι η ιδανικη σειρα για εμενα! ;)

αναστασακι..καλε τον ντρεπομαι τον α.! :oops::oops:

ρωτα κ τη νατασουλα που ειχα βαλει τον ηλια να ειναι ολο στη μεσαια λωριδα κ δε τον αφησα να προσπερασει ουτε 1 φορα! :lol::lol::lol: σαν καθυστερημενα πηγαιναμε 2 αμαξια! :lol::lol::lol:

κ οταν με εχασε καποια στιγμη,γιατι καποτε με προαπερασαν αλλοι,με περιμενε παρακατω δεξια να με βρει! :lol::lol::lol:

μμμμμμμμμμμμμ..θα σκεφτω κ θα σου πω!αλλα λεω να ερθουμε..καλα ειμαστε!βεβαια..αφου φυγουμε απο τη θουλη..δεν ξερω πώς θα ειμαστε! :lol::lol::lol: την τελευταια φορα εφυγα κ με η1ν1! :lol::lol::lol::lol:

πλακα κανω θουλιτσα,ε!φυσικα κ δεν κολλησα εκει! ;):-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

νοναααα!την τσουτσουνισατε! :lol::lol::lol::lol::lol:

καλε μη λετε απο τωρα για φυλο..ή φυλλο! :lol::lol::lol::lol::lol:

γιατι να πας σε αιματολογο;;τί θεμα εχεις; :roll::roll::?

για τις καουρες..εγω απο την πρωτη ημερα καθυστερησης κ πριν κανω το τεστ..ξεκινησα τους εμετους! :o:o:o:o Ημουν σιγουρη οτι ημουν εγκυος οταν πηγα να παρω τα αποτελεματα...αναλυση ουρων σε μικροβιολογικο ειχα κανει για σιγουρα! ;)

καλα..τελευταια θα μεινω μου φαινεται..μονο εγω δεν αποφασιζω να βαλω μπροστα ακομη... :roll::roll: α οχι ενταξει..τωρα που το σκεφτομαι ειναι κ η βενη κ η αναστασια! ;):mrgreen::mrgreen::mrgreen:

το βραδυ θα παω με τον γιωργο,οχι με τον χ.! :o ,σε συναυλια! :mrgreen::mrgreen:

το λυκειο μου,το γενικο οχι το επαλ! ;) ,δινει συναυλια στο βαφοπουλειο οπου θα τραγουδησουν κ θα παιξουν μουσικη μαθητες κ καθηγητες μαζι τους! :D:D

εγω φυσικα δε θα τραγουδησω! :lol::lol:

θα παω να τους θαυμασω με τον γιο μου! :):):):):):)

οποτε το μεσημερι θα τον αφησω να κοιμηθει πολυ ,να αντεξει το βραδυ..οχι οτι θα ειχε κανενα προβλημα με το ξενυχτι δηλαδη! :lol::lol::lol:

σας φιλω ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ουφ τώρα διάβασα και τα υπόλοιπα :geek:

Αναστ. δεν θα πάμε βόλτα και πού ναπάμε δλδ? εγώ σήμερα θα ήθελα να φάω σε ένα κινέζικο, έχουμε ναφάμε σε κινέζικο εστιατόριο από τότε που γέννησα τον Λ. :o:o:o:o:?

απλά περιμένω να νυχτώσει να κοιμηθώ, να έρθει η Κυριακή, να νυχτώσει να κοιμηθώ, να έρθει η Δευτέρα, να νυχτώσει να κοιμηθώ, να......κ.ο.κ :(

Ιουλία εγώ θα τον έπιανα τον Διευθ. και θα τον ρωτούσα στα ίσα ποιό το πρόβλημά του μαζί μου και αναλόγως τις απαντήσεις που θα έδινε....

επίσης Ιουλία, αν οδηγείς αργά σε παρακαλώ να πιάνεις την δεξιά λωρίδα και όχι την μεσαία....η δεξιά είναι για αργούς, πού όμως δεν πέφτουν πολύ του ορίου, η μεσαία για τους λίιιιγο πιο γρήγορους και η αριστερή για αυτούς που πάνε στο όριο :!::!: ....και αυτό το λέω για αποφυγή ατυχημάτων και εκνευρισμών των οδηγών!!! :!:

καλά να περάσετε στην συναυλία σας :D:x

και ο δικός μας παιδίατρος λέει ότι πρέπει να περπατούμε ξυπόλητοι στο σπίτι :D κάνει καλό στα πόδια!

σήμερα πήγε σπίτι και η συμπεθέρα μου η Αθηναία? :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε αργυρω :(:(

με πεθανες με αυτο το "περιμενω να νυχτωσει,ξημερωσει κ.ο.κ." :(:(:(:(:(

κ οχι βρε,δεν οδηγω αργα!κανονικα προς γρηγορα παω!αλλα..οταν εχω να ακολουθησω καποιον κ δεν ξερω τον δρομο θελω να ειμαστε διαρκως μπροστα πισω γιατι αγχωνομαι μηπως χαθουμε..οποτε ουτε προσπερναω κ ας πηγαινει ο μπροστα αργα,ουτε θελω κ ο αλλος να προσπερναει,γιατι ΑΝ δεν προλαβω κ εγω να προσπερασω κ χαθουμε;; :roll::roll::roll:

βασικα..η μεσαια ειναι η λωριδα μου!στην τερμα αριστερα μονο για να προσπερασω! ;)

τον διευθυντη δεν υπαρχει λογος να του μιλησω..ειναι σα να μιλας σε τοιχο..κ δε θελω να μαλωσω..γιατι αν αρχισω..με ξερω..

το προβλημα του ειναι οτι εχει χασει τον ελεγχο του σχολειου ολοκληρωτικα..κ αντι να ψαξει τις ευθυνες του..ψαχνει αλλου να τις επιρριψει..ε τωρα του φταιω εγω για τη διαλυση..

οσο τον βλεπω να νευριαζει που δεν μπορει να με βρει περαν της ταξης κ να μου την πει..αντεχω..σα να παιρνω την εκδικηση μου..

επισης εχοουν καταλαβει κ οι υπολοιποι συναδελφοι οτι"χανομαι"κ ολο με ρωτουν..αλλα σφυριζω αδιαφορα κ σε αυτους..

οοοοοοοοοοοοοχι,αν εχουν τα κοτσια να πανε να παραπονεθουν οι ιδιοι για την αδικια που βλεπουν..εγω ετσι θα εκανα κ ετσι εκανα παντα οποτε εβλεπα καποιον να αδικειται..

αλλα οχι..λενε λενε λενε μεταξυ τους κ μετα κοτουλες..ε ας κατσουν στο κοτετσι τους κ ας με αφησουν κ εμενα ησυχη να το παιζω τζοκοντα! 8-)

καλο σαββατο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια δεν εχει μεγαλο κειμενο ,εχει υπεροχες εικονες μεσα ,πιανουν πολλες σελιδες ολοκλρες εικονογραφησεις .το κειμενο ειναι καλο για διαβασμα .θελοω και εγω αυτην την σρα απο το νησι των περοτεχνματων αλλα ειδα οτι δεν εχει εντονη εικονογραφηση και δεν ξερω αν θα κατσει ο Μ να ακουσει ,οταν διαβαζουμε ειναι διπλα μου και βλεπεις τις εικονες και ακουει .

τα παραμυθια ντορεμιθια και τα μακρουλα μικρουλικα εχουν τετεια εικονογραφηση που του αρεσει και καθετε να ακουσει ,εχει δει και το "ενα δεντρο μια φορα " και το "ποντικακι που ηθελε να πιασει ενα αστερακι" σε παιδικο και του αρεσαν παρα πολυ .το κερακι για το ρινοκερακι εχει παρα πολυ πλακα και μιλαει για την υπομονη ,για πες λιγο για την μυρτο και το κουνουπι .

αργυρω σε καταλαβαινω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεραααα...

Μπηκα να πω καμια χαζομαρα και επεσα πανω στα πιο ευχαριστα νεα...

Σισσιακη μου κονγκρατσ ντιαρ...

με το καλο να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη...καισορυ αλλα θα συμφωνισω μετα του συζυγου...τσακισου μαρι στον αιματολογο μην εχουμε ιστοριες παραζαμανα που ελεγα η σχορεμενη η γιαγια μου..

Πολυ μου αρεσει που το τρενακι μας δε μενει ποτε αγκαστρωτο...

καρπερο το δρομολογιο...δεν εχω παραπονο...ποτε θα ξεκινησει ο τριτος γυρος να δω...ακου κανειςςςς..τοκ τοκ

Θου αυριο θασας ερθουμε...να ξες βηχοντας...

τι νακανω..αλλιως δε θα σε δω ποτε...

ασε που πρεπει να αλλαξωκαι σακουλες στα δωρα γιατι εγιναν χαλια

αυτα..θα πω τις βλακιες μου μιαν αλλη φορα...

εκανα μηδοπιλαφο..κολαση εγινε παλη...μνιαμμ...

τελικα ξαναβρισκω τη φορμα μου στη μαγειρηκη...μ'αρεσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια για πειτε γιατι το αλτσχαιμερ καλα παει...

οταν λεμε απο τον 70 μηνα δηλαδη..6 μηνων και κατι πχ;;;;;....

δηλαδη ο Τζονι ειναι τωρα στον 8ο μηνα;;;;;

Επισης..ποτε δινουμε και τριτο γευμα...

οχι οτι εχουτμε αντικαταστησει γευμα παρολο που δεν εχω παραπονο..εδω και 10 μερες οχι μονο ανοιγει το στομα του...αλλα καταπινει και το τι βαζεις εκει μεσα..και δεν εχω παραπονο τρωει ικανοποιητικη ποσοτητα..πχ 1/4 απο μιλο μπανανα αχλαδι και λιγο πχ αβοκαντο ηοτι αλλο φτουτο βρω...μαγκο..ε δεν βρισκεις τετοια εποχη αλλα...

καιμεσιμεριανο σε ποσοτητα περιπου 2-3 κουταλιες σουπας και παντα αφινει λιγο..αλλα μετα απαιτειπαντα γαλα...και αμα ειμαιβ σπιτι ορμαει λυσσασμενα στο βυζι..

ποσο αλλονα αρμεγωμαι..

οσο εχω ακομα αποθεμα στην καταψυξη οκ..αλλα εχουμε μινει 10+ μπουκαλακια και ειναι λιγο να σταματησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα ναι,ο γιαννης ειναι στον 8ο μηνα! :D:D

τριτο γευμα..αλλα δεν ειχε αντικαταστησει ακομη κανενα γευμα,οπως εξαλλου και εσενα ο γιαννακης,εγω εδωσα στην ηλικα που ειστε τωρα!αλλα οποτε βαριομουν δεν εδινα! ;) δε το ειχα συστηματοποιησει δηλαδη...εδινα ή φρουτα ξανα ή απο το μεσημεριανο ξανα..κ φυσικα θηλαζαμε παααααααααααααααααααααααααααααααααρα πολυ!

αφρο θα σου γραψω αργοτερα για το κουνουπάκι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλαβ ουτε εγω δεν εχω σκοπο να το συστηματοποιησω ακομα, απλα θελω καμια φορα εαν παω καπου να μπορουν να του δωσουν κανενα γιαουρτακι με βρωμη για να μη που πινει τα γαλατα και να μου κρατησουν περισσοτερο οσα εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το τρενκι με περιμενε!

επιστρεψαμε σπιτι μας!

να σας γραψω οσο πιο πολλα μπορω....

και πρλαβω...

πηγα στι 7 το πρωι...

7:30 με διαστολη 2 (ελεγχο απο μαια)...ειχα κατι ψιλο πονακια το βραδυ αμελητεα....

μου εβαλαν ορο απλ να με βοηθησε....οχι τεχνιτους...

ολα κυλουσαν καλα...

καθομου καθιστη....κολλλουσα- ξεκολλουσα το καρδιοτοκογραφο...

σηκωθηκα για κατουρημα...κοζαρα ενα ωραιο νοσοκομο...

η διαστολη προχωρουσε...πονους...ανεκτους καθε 3- 4 λεπτα υπολογιζα...(εμ δεν ειχα και ρολοι...)

ενοειται οτο στο μνι μου εβαλε χερι ...οτι κινουνταν εντος του χειρουργειου..(ουτε η ΤΖΟΥΛΙΑ να ημουν)

καποια στιγμη νοιωθω να τρεχει κατι ...σα να κατουριεμαι....

δεν ελγχα καιι απο που εβγαιναν...

ερχεαι και ο γατρος ...αμνιακ υγρα...πεντακαθαρα...

δεν εκανε τιποτα...ετρεχα για να κανα 20 λεπτο σιγα σιγα...(το μαρτυριο της σταγονας)

καποοια στιγμη τρεχουν πολλλα υγρα...

με αφνει ....μετα απο καν μισαωρο...χοργει στο ορο 2 αμπουλες ωκυτοκινη.....

η διαστολη προχωρα...αλλα ο μικρος δεν κατεβαινει....

περιμεναμε...καποια στιγμη ξεκινουν να πατουν την κοιλια μου 3 ατομα...(χω απιστευτες μελανιες...)

ο μικρος...αντδρα...δεν κατεβαινει.. ..δεν περνα..απο το στομιο...

νοιωθω το κωλο του μωρου...σχεδον στο στομαχι...

τα νερα...εχω φγει σχεδον ολα

τα χερια μπαινουν και βγαινουν....ενω πατου απο πανω...

καποια στιγμη μου λεει...θα περμενουμελιγο ακομα...

ισως να παμε για καισαρικη...

βγαζει γαντια να φυγει...

το μηχανημα σφυριζει...

γυριζω το κοιτω... σφυγμοι...80....78..75...

τον ακουω να φωναζει...

φορεις ...για χειροργειο τωρα....

βαζει χερι...(χωρι γαντια) και με το αλλο πατουσε απο πανω...

οι σφυγμοι περνουν την ανηφορα...

αλλα το μηχανημα κατα διαστηματα σφυριζει...

καποια στιγμη τον ακουω να τσακωνεται με εναν αλλον γιατρο...αλλα ασχημα...ποτε δεν το εχω ακουσει...

ειχαν ηδη κοιμησει καποια για προγραμματισμενη κασαρικη ...αλλα επρεπε να μπω εγω...

στο διαδρομ ε ετρεχαν...

μου λενε αλλαξε φορειο...κοιτω..το ρολοι...2:15...

ισα που προλαβα να κανω τον σταυρο μου κ;ι να τους πω να πουν στα παιδια μου οτι τα αγαπω...

κοιμαμαι...

ωρα γεννησης 2:30

ξυπνω...ωρα 3:20...δεν ειμαι και πολυ σιγουρη...θολωνουν ταματια μου...

φωναζω...μου λενε οτι ειναι πολυ καλα...

λαγοκοιμαμαιι...

γυρω στις 5 βλεπω του δικους μου..

ηθελα να αγκαλιασω τη μαμα μου....

παω στο δωματιο γυρω στις 6 στο 10λεπτο μου εφεραν το παιδι...

το θηλασα αμεσως...

τα υπολοιπα τα ξερετε...

3980 γρ. 50 εκ.

μου μοιαζει και ειναι κουκλος....

εχασε 400γρ απο το βαρος του...

μου ππροτειναν να δωσω ξενο....30γρ

ειπα οτι εδωσα...δεν εδωσα...

το μισο το αναπληρωσε αφου κατεβασα γαλα....(ΓΩΓΩ ΑΚΟΥΣ......ΕΧΩ ΓΑΛΑ!!!!!!!!!!)

ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕς...

ΕΙΣΤΕ ΨΥΧΟΥΛΕς....

τα κοριτσια που ηρθαν να με δουν...(ειμαι γαιδουρα....δεν σας κερασα τιποτα...συγνωμη...)

Ο Π. ΤΡΑΛΘΗΚΕ ΜΕ ΤΑ ΤΟΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ...!

"Οση αγαπη δινεις , τοση εισπαρατεις" μου ειπε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το τρενκι με περιμενε!

μου λενε αλλαξε φορειο...κοιτω..το ρολοι...2:15...

ισα που προλαβα να κανω τον σταυρο μου κ;ι να τους πω να πουν στα παιδια μου οτι τα αγαπω...

κοιμαμαι...

:-s:-s:-s:((:((:((:((:((

Αμαν ρε Βικυ... Διαβαζουν και έγκυες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! Τι κανετε?

Βικακι μου ελιωσα με την αφηγηση σου :x Συγκινηθηκα απιστευτα ειδικα εκει που τους ειπες να πουνε στα παιδια σου οτι τα αγαπας. Ευτυχως που κατεβασες γαλα και εχει το παιδι να φαει :P:lol: Να σου ζησει για ακομα μια φορα! Θελουμε φωτο μολις ευκαιρισεις και παλι.

Σισσακιιιιιιιι συγχαρητηρια ρε κορμι!!! Δεν ξερεις ποσο χαρηκα!! Ευχομαι μια ηρεμη εγκυμοσυνη με ενα γερο μωρακι η μπορει και δυο που ξερεις? :D

Ιουλια καλα του κανεις του διευθυντη και αδιαφορεις. Αν το παρακανει ομως μην το αφησεις.

Χρυσακι στον 8ο εισαστε βρε ναι. Σιγα σιγα με τα γευματα, μακαρι να το δεχθει και το τριτο.

Αργυ σε καταλαβαινω αλλα τοσα χρονια δεν ειπες καμια φορα να πατε κινεζικο? Σημερα αν του ελεγες πχ. εχω μεγαλη ορεξη για κινεζικο, να ετοιμασω τα παιδια και να παμε τι θα σου ελεγε? Μηπως να εκανες κατι να αλαξεις την καθημερινοτητα σου? Κανενα χομπι, πιο πολλες βολτες, παρε γενικα πρωτοβουλιες. Εμεις Σαββατα συνηθως πηγαινουμε για πρωινο εξω, μετα βγαινουμε βολτα στην αγορα και μετα συνηθως παμε για φαγητο Ιταλικο η Κινεζικο και το απογευμα αφηνουμε τα παιδια στην πεθερα και παμε για καφεδακι.

Σας διαβασα λιγο χθες και σημερα το πρωι αλλα ειμαι σχεδον αυπνη 2 μερες και δεν λειτουργω καλα. Ο μικρος εβγαλε επιτελους και το 5ο δοντι αλλα με σταυρωσε. Δε θελω να σκεφτομαι τι θα τραβηξω αν βγαλει τραπεζιτη.. Καλο Σ/Κ να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...κοζαρα ενα ωραιο νοσοκομο...

η διαστολη προχωρουσε.............

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:;)

...ισα που προλαβα να κανω τον σταυρο μου κ;ι να τους πω να πουν στα παιδια μου οτι τα αγαπω..........

:(:(

:-s :-S :-s:((:(( :((:(( :((

Αμαν ρε Βικυ... Διαβαζουν και έγκυες!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συμπεθέρα καλώς ήρθατε σπίτι :x:x:x πολλά φιλάκια και στους 2 και 3 :-*

απίστευτο έχεις γάλα? :o:o:o:o:shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol:

μα να μην δώσεις ξένο!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα !!!!!!!

Βικυ να σας ζησει ο μπεμπης!!! Ναναι γερος και τυχερος!!!Και δωστου και λιγη σκονη , κι εμεις που ηπιαμε δεν παθαμε τιποτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσυ, γκαστρουλα!!!!!!!!Συγχαριτηρια και καλη εγκυμοσυνη να εχεις!!!!!!!!!Με ενα γερο ζουμπουρλουδικο μωρακι!!!!!!!!!!!!!!!

Εχω τη μικρη 4 μερες με ιωση, εχει λιωσει στον πυρετο, κι οτι λεγαμε οτι την βγαλαμε καθαρη φετος...Τελος σεζον μας την εκανε.............

Φιλακια σε ολα τα κοριτσακια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακιιιιιιιι συγχαρητηρια ρε κορμι!!! Δεν ξερεις ποσο χαρηκα!! Ευχομαι μια ηρεμη εγκυμοσυνη με ενα γερο μωρακι η μπορει και δυο που ξερεις? :D

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:o~x(~x(~x(~x(~x(8-}8-}8-}8-} Είσαι τρελή;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνεχιζω....

γραφω σε γουρντ...

εφτασα τελεια διστολη... ενοιωθα να θελω να γεννησω-σπρωξω....αλλα δεν ειχα τι...ενοιωθα αντισταση

τα εσω μου...ειναι απλα...λαικα...ξεσκισμενα

...ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ..

τα συναισθηματα μου...

δεν νοιωθω απογοητευση που τον εκανα με καισαρικη...

ενοιωσα το φοβο...κια κατι αλλο να πλησαζει...ενοωσα οτι δεν αθ συναντηθουμε ποτε...

σε λη την διαρκεια της εγγυμοσυνης...ειχα φοβερ αγχος...περασα ...οσα δεν θελω - δεν ευχομαι ποτε να περασει αναθρωπος...ουτε ο εχθρος μου...

δεν με νοιαζει....ακομα κι αν αεβγαινε απο τα αυτια.....ακομα κια αν χρειαζοταν να γινω 1000 κομματια....να κανω 1000αδες ραμματα...

αυτο θα ισχυει για οσο θα ειμαστε μαζι..

Μ-Ι...

ΤΗς τηλεφωνουσα καθε μερα...

ζητουσε να ερθουμε σπιτι με τον μπεμπη...

της εστελνα 10αδες φωτο...

εκλαιγα πριν καν ακουσω την φωνη της...

σκεφτομουν ....οτι θα μπορπουσε να μην την ξαναδω...

γυρισα και βρηκα να εχει πειραξει τον αφαλο της...να τον εχει...ερεθισει...

με βηχα και μυξες...

αντδρασεις...

αρχικα...χαμιγελο...

μετα περιεργια..

υστερα ζηλεια...

ενω θηλαζα...να την ταισει ο Π.

ερεται και τον πειραζει..θελει να τον χτενισει...ν ατν ανει βολτ μετο πορ μπεμπε...

Πετρος...

απο οτι μου ειπαν...οσοι τηλεφωνουσαν.....

εκλαιγε ...με το ζορι εβγαινε η φωνη του...

(νοιωθω...περιερα....εγω εκει μεσα δεν τον σκεφτηκα καθολου)

την ιια μερα το βραδυ σηκωσε πυρετο/....χαλια...βηχα...

ηρθε στο νοσοκομειο...την επομενη το απογευμα...και ξανα οριστικα σημερ ανα φυγουμε...

ειναι με αντιβιωση...

πεθερα -πεθερος....1 επισκεψ για 2 ωρες....χαλια και αυτοι...

στο νοσοκομειο....

εμιενε η μαμα μου...

η κουνιαδα και μια φιλη μου...

εγω...

ποναω...

πιο πολυ εσωτερικα...και στον κολπο....

η κοισαρικη πονα σαν τομη...κυριως αν ζοριστω η φωναξω...

μπεμπης..,

ειναι καλα...

κανιε μαυραπρασινα κακα ...

επιασε θηλη...αν και με τραυματισε...ελπιζω να στρωσουν...

δηλ...ξεκινω το θηλασμο με πονο...κυριως απο την μεριαπου ειχα τον ορο..

για την ωρα καμια πιθανη ενδειξη για κυστικη ινωση...

ηρεμω...αλλα δεν βγαινει αο το μυαλο μου...

*. τ εχω ξεχασει ολα τα περι βρεφων...και μεα τοκετου...

θα εχω πολλες αποριες...

**Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟς ΚΑΙ ΥΓΙΗΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*

γιατί να μην ξαναέβλεπες την νυφούλα μου? αφού όλα είχαν περάσει πια :?

πάντως ό,τι και να έγινε σημασία έχει ότι εσύ και ο μπέμπαρος είστε καλά ;)

και βγάλε τις κακές σκέψεις, όλα είναι καλά και είναι ΥΓΙΗΣ! :D:D:x

η νυφούλα μου δεν ζητάει να θηλάσει και αυτή τώρα? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι δεν πήγαμε Κινέζικο τόσα χρόνια γιατί....έτυχε....θυμάσαι και τα σκάνδαλα που είχαν και τα κινέζικα :roll::roll::roll: ε πήγαμε σε άλλα εστιατόρια με ποιό αγαπημένο το Γιαπωνέζικο....απλά το θυμήθηκα το κινέζικο, μου έκανε εντύπωση!!! :roll::roll:

την καθημερινότητά μου δεν μπορώ να την αλλάξω έτσι όπως είναι, δυστυχώς, ....είναι το ωραάριο των σχολείων των παιδιών....οι υποχρεώσεις....... πριν έρθω εδώ ειχα ως χόμπι το τέννις, έπαιζα 3 φορές την εβδομάδα....σχεδόν έχω ξεχάσει πώς παίζεται!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έχεις ακόμη καούρες? :roll::roll:

πώς αισθάνεσαι? δεν μας είπες τα συναισθήματά σου :roll::roll:

σήμερα φιλοξενούμε έναν φίλο, αύριο θα φύγει μετά το πρωινό!!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα αφού την έχεις ξαναβάλει την φώτο αυτή βρε! ;)

Τα συναισθηματα μου...; μμμ

Η πρωτη αντίδραση ήταν χαρα. Τώρα προσπαθω να το συνειδητοποιησω. Σκεφτομαι κυριως τα οικονομικά και μετά πώς θα τα καταφέρω με δύο παιδιά... Σκέφτομαι και αυτο το πάλι απο την αρχή... Δεν βλέπω και τον Π πολύ θερμό και ορεξάτο... έχω την εντύπωση οτι δε θα έχω καθόλου βοήθεια αυτη τη φορά... :roll:

Αυτά σκέφτομαι.

Νομίζω οτι πάλι μειώνεται η όρεξη μου για φαγητό. Καλα όχι πως αυτό είναι απαραιτήτως κακό! :lol:

Αυτά σε γενικές γραμμές! :D

Μίλησα και με το Νατασάκι :x περιμένω να μου δώσει πληροφορίες για γυναικολόγο που επιχειρει VBAC στο ΈΛΕΝΑ και προετοιμάζομαι ψυχολογικά για το ενδεχόμενο να μην τα καταφέρω... γιατί μέσα μου έχω πειστεί πως θα τα καταφέρω. :?

Και τωρα που είπα Νατασάκι... Νατασσούλα μου ρε γμτ δε σου ευχήθηκα για τα γενέθλια σου! Είμαι τελείως γαϊδούρα. Σκεφτομουν να σου στείλω μνμ αλλά όλο κάτι γινόταν και στο τέλος το ξέχασα... :oops:

Να σε χαιρόμαστε! Χρόνια πολλά! Εύχομαι τα καλύτερα! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ, όπως τα καταφέρνουμε εμείς θα τα καταφέρεις και εσύ, ίσως και καλύτερα, τώρα το οικονομικό είναι ένα θέμα, αλλά πιστεύω ότι και εκεί πάλι θα τα καταφέρετε....η χαρά και η ευτυχία του να έχεις 2 όμορφα παιδάκια είναι τόσο μεγάλη που όλα τα άλλα παραμερίζονται :);)

όσο για τον Π. και το ορεξάτος, έτσι είναι αφού πρόκειται για 2η φορά....την 1η είμαστε ενθουσιασμένοι και την 2η .... ε εντάξει, πάλι έγκυος :lol::lol::lol::lol: , πιο κουλ!!! ;)

για το φαγητό, αυτό είναι καλό!!! :):roll::roll:

επίσης μην σκέφτεσαι αν θα τα καταφέρεις ή δεν θα τα καταφέρεις, άσε τα πράγματα να κυλήσουν όπως θα έρθουν, εσύ κάνε αυτό που πρέπει και όλα θα γίνουν!!! :D

πάω για ύπνο, νύσταξα.....

σας καληνυχτώ :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
    • Κι εγώ έχω δει αυτα  που βγαίνουν τα κάγκελα ,γίνεται κρεβατάκι και κοιμάται εκεί ως 6 χρονών..Μου φαίνεται θα βολεύει καλύτερα..τέτοιο σκέφτομαι να πάρω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...