Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Τασια εξαρταται...

το εισπνεομενο λες ε;;;;

μια ευδομαδα νομιζω μετα επανεξεταση..αλλα η δοδολογια και η διαρκεια ειναι αναλογα με τη βαρητητα του περιστατηκου..

πχ ο Φο μικρος εχει παρει και 3 μερες

σαν φαινετε ηταν πιστεψε με...

ρε συ δεν ασχολουμαι...μου φτανουν και τα δικα μου..ο Ο μετα απο 3 ευδομαδες..μισθο...100 ευρω...

ωραια του λεω...εχει προσφορα τα παμπερσ ο Βεροπουλος και θα παω να κανω στοκ :lol::lol::lol::lol:

σηγα μη σκεφτομαι το καθε βουρλο...

σαν μια συνσειαδελφο σημερα με αρραβωνιαστηκο ναυτηκο..με μαμα και πεθερα μακρια που θελει και τρια παιδια..και διαφωνουσε με αυτο που λεγαμε οσες εχουμε ηδη παιδια οτι για τον καθ'ενα το ποσα παιδια θα κανει εξαρταται το ποσα μπορει να μεγαλωσει αξιοπρεπως και το ποσες ψυχηκεςκαι σωματικες αντοχες εχει....

και λεει οτι δεν εχουν αναγκη τα παιδια και οτι δε χρειαζετε να εχουν πχ καινουριο πλειστεισον κλπ...μεγαλωνουν και χωρις μικρες "πολυτελιες"

ε αφου διαφωνουσαν κανενα τεταρτο της λεω κανε εσυ ΕΝΑ παιδι πρωτα...και θα σε δω εγω ποσα θα θες μετα......

ηθελα να της δοσωτο παραδειγμα της Αφρος..αλλα ΟΚ...αφινω τη ζωη να δειξει στον καθ'ενα τον δρομο του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να ιρε χρυσα μεγαλωνουνε και χωρις playstation οπως μεγαλωνουνε και με τρυπια παπουτσια χωρις αγγλικα χωρις φροντιστηριο παρόλεςτις δυσκολιες που θα συναντηση(αν συναντησει) το θεμα ειναι πως ολοι μεγαλωνουμε με το τιποτα...με ψωμι και αλατι..το θελουμε ομως????

ετσι πρεπει να ζουμε ρε γμτ? εγω ειχα μαθει πολυ αλλιως..οχι τιποτα το σπουδαιο αλλα απλα δεν σκεφτομουνα τι θα ξοδεψω, τι δωρα θα παρω κτλ..απλα πραγματα...και τωρα παω με κομπουτιερακι σουπερ μαρκετ..ελεος πια!!!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

τε4σαπ δεν κλαιγομαι την υγεια μας να εχουμε και αγαπη και ολα θα στρωσουνε..πιστευω.. :?

καλο σ/κ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια ειναι να βγαλω φωτο να σας δειξω τι κανει τωρα ο Ζαν....χαχαχ...ευτυχως δεν ειδω ο Φο...το παθαινειβ το εγκεφαλικο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βενετια δεν ειναι αυτο το θεμα...δεν ειναι καν εαν το θελουμε ειναι το οτι πριν 30 χρονια που ειμασταν εμεις παιδια εχουν αλλαξει οι αναγκες και οι πρωτερεοτητες...

εχουν αλλαξει οι ανθρωποι...

πες μου πχ εσυ σαν παιδι σηγουρα εφευγες και τρυγυρναγες στη γειτονια μονη και δεν ειχαμε κινητα και αιθανοσουν μια ασφαλιακαι εσυ και οι γονεις σου...

θα αφισεις τον Φιλιππο πχ 10 χρονων να παει βολτα εξω και να μη γυρησει μεχρι να σκοτινιασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

Γωγω..με φουντωσες κ εμενα! :evil::evil:

βασικα..μου θυμιζεις εμενα..με λιγοτερες βρισιες βεβαια! :lol::lol::lol:

κ εγω κανω σεναρια εξολοθρευσης κ βραζω μεχρι να τα υλοποιησω κ ανυπομονω..σε φανταζομαι σε τί αναμμενα καρβουνα θα καθεσαι τωρα κ με τί θέρμη θελεις να επισπευσεις την μοιραια συναντηση.. ;) !

ΑΛΛΑ...παρε πρωτα βαθια ανασα!!!κ κανε αυτο που ειπες με την ιωαννα..δε το βρισκω κ κακο..σιγα μην παρεξηγηθει το αλλο κοριτσακι..η νταντα του θελουμε να παρεξηγηθει κ στανταρ θα το κανει!

κ αν σου πει τιποτα πες της για το καπνιστο μετσοβου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ααχ..τί να πω..κ εγω με το μυαλο μου πλαθω διαφορα σεναρια εξολοθρευσης του διευθυντη μου..κ καθε πρωι αποφασιζω απλα να σφυριξω αδιαφορα..το περιεργο ειναι οτι αυτο τον εκνευριζει περισσοτερο! :shock::shock::shock::shock:

μου λεει καλημερα κ κανω οτι κανω καποια δουλεια κ ταχα δεν ακουσα,χτυπαει το κουδουνι κ βγαινψω κατευθειαν στην αυλη,εχω κενο κ πηγαινω για καφε στο γενικο λυκειο διπλα..τις μερες που δεν εχω μαθημα στο επαλ κ στα κενα μου πηγαινα να πω μια καλημερα..απλα δεν εμφανιζομαι καθολου..γενικα με εχει χασει..κ με κυνηγαει την ωρα του μαθηματος μεσα στην ταξη :shock::shock::shock: ..να μου πει ο,τι απιστευτο του κατεβει..μεχρι κ τα παιδια του ειπαν εχθες"καλα κυριε,τί ειναι πάλι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;αλλη ταξη δεν εχει να μπειτε;;"!!!καγκελο αυτος!!τί να σας λεω..δεν καταλαβαινω τιποτα ειλικρινα με τη μανια που τον εχει πιασει μαζι μου..κ οσο αδιαφορω φουντωνει! :o:o

οι συναδελφοι μου απο το γενικο μου ειπαν αν συνεχιστει αυτο να παω στον προισταμενο..ειναι εντελως αντιδεοντολογικο,αντισυναδελφικο κ να μην πω τί αλλο αντι να παρεμβαινει ετσι!κ χωρις λογο!κ σε ενα περιβαλλον οπου συμβαινουν τα τερατα κ αυτος αδιαφορει!

δε συνεχιζω..εισπνοηηηηη,εκπνοηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη! :lol::lol::lol:

ααααααααααααααα!ανοιξα φυλλο κ τωρα ψηνω μια τυροπιτα!ειμαι πολυ συγκινημενη! :lol::lol::lol: ωραια φαινεται!

σας φιλω,θα επανελθω,δε σας γραφω ουτε κυριολεκτικα,ουτε μεταφορικα ακομη! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφες...

τι κανετε βρε πολυλογουδες μου... :lol::lol::lol:

σημερα χαλαρουιτα η παπιομανα.. :D:D:D ειναι ευτυχως καλυτερα η παπενια μου και την πηγα σχολειο..και εγω πηγα για καφεδακι..κλασσικα εδω κοντα στο βερντε..με εχουν μαθει με την κοιλουμπα και καθε φορα με αλλη παρεα.. :lol::lol::lol: μια μετην αδελφη μου ..μια με τον αντουαν ..μια με τη μανα μου...εχει πλακα..

εσκασα σημερα στο φαι..στα μπισκοτα με σοκολατα...χωρις σοκολατα..χαλβα σιμιγδαλενιο..τοστ με σαλαμι αερος..ουφφφφφφφφ γουρουνιασα η ατιμη :oops::oops: αλλα ειχα να φαω ετσι ζαχαρη 3μηνες περιπου..

δεν το δικαιουμαι η γκαστρουλα? αλλα με τη ζυγαρια τα χουμε τσακισει θα λεγα κατα πολυυυυυυυ :lol::lol::lol::lol: ακου εκει να με βγαζει + 11!!!!!!!!! 11 να ναι οι ωρες της παλιοζυγαριας :lol::lol::lol: ε και εγω δεν ξαναανεβαινω..γιατι θ ατο παθω το σοκ..μ ετοσα που φαγα σημερα.. :oops::oops:

λοιπον ακουστε φιλεναδες..σισσακυυυυυυυυυυυυυυ...μιτσακι..αφροοοοοοοοοο ..παναγιωταααααααα...και λοιπες αθηναιες..οποτε θελετε κανονιστε να τα πουμε τωρα που μαι αδειουχα.. :D:D:D απλα αν μπορειτε καπου κεντρικα..γι αναμην κουραζομαι τωρ απου χω και την μεσουλα η φουσκωτουλα... μπορω και πρωιναααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!αρκει να παρκαρω το παπι στο σχολειο :lol::lol::lol:

παω ξυπνησε..

θου μουυυυυυυυυυ να ζησετε να τον θυμαστε τον μπαμπουλη σας ματια μου..

νατασουλα να σε χαιρομαστε κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήρθα!! :D:D

νατασα χρονια σου πολλα κοριτσαρα!να τα εκατοστησεις,να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου..κ ο,τι ασχημο εχεις μαθει..να διαψευστει! ;)

φιλακια πολλα!

χρυσα..αχ,εχεις αναν πολυ ωραιο,μειλιχιο κ ηπιο τροπο να βαζεις στη θεση του οποιον σε ενοχλει..πολυ θα ηθελα να σου μοιασω σε αυτο!μαλλον για αυτο προσπαθω να μην μιλαω στο σχολειο..το παιζω"η σιωπη μου,η απαντηση σου.."αλλα δεν ειναι κ πολυ του χαρακτηρα μου αυτο..κ ζοριζομαι..

βενη! :(:(

ολοι μα ολοι ζοριζομαστε..κ υπολογιζουμε πλεον τα παντα..σε καταλαβαινω..

ΟΜΩΣ καλα θα κανεις να αρχισεις να χαμογελας ξανα..τρωγοντας ερχεται η ορεξη! ;)

διαπιστωσα κατι που το ελεγα κ ακουγα καιρο..αλλα δε το ειχα δει ποτε να συμβαινει..

το "χαμογελα,κανει τους αλλους να σε φοβουνται"! :o

πολλες φορες εχω ακουσει σχολια τυπου"μα πώς μπορεις κ γελάς με τετοια κατασταση γυρω σου;"ή "α εσυ τα εχεις ολα λυμμενα,εχεις πλουσιο αντρα!" :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: βγαζουν κ συμπερασματα οι ασχετοι :evil:

κ διαφορα τετοια ωραια..

κ εγω απλα γελάω...σιγα μη δωσω αναφορα ποσα βγαζω,ποσα μου λειπουν κ ποσα βγαζει ο αντρας μου!ας με θεωρουν πλουσια!σκασιλα μου!

τα γραφω ολα αυτα γιατι ειλικρινα εχω θυμωσει πολυ τελευταια..με την κακια κ την καχυποψια του κοσμου..κ με εμας τους αφελεις πολιτες που μας εχουν κανει να τρωγομαστε μεταξυ μας! :evil::evil::evil::evil:

φραγκισκα! :D:D:D χαρηκα παρα πολυ με τα νεα σου!τί καλαααααααααααααααααααααα!

κοιτα..να λεμε κ του στραβου το δικιο..θα ειναι καπως για τη μαμα σου η ταυλανδη..μη την αδικησουμε την γυναικα αν γκρινιαξει κ λιγακι.. ;)

ευχομαι ολα να πανε τελεια απο εδω κ περα!κ χαρηκα κ παρα πολυ,αν κ δεν ηξερα οτι υπηρχε συγκεκριμενο"θεμα",που βαλατε σε νεα βαση τη σχεση σας με τον κ.! ;)

μητσακι κ παλι περαστικα σας! :(

κ με γεια τα γυαλακια σας! :):) καλοφορετα!

εισατε τη βικυ ε;;τί καλα που ειναι καλα κ αυτη κ ο παιδαρος! :D:D:D:D

αναστασακι πολυ μου αρεσε το "αποφευγω να χαμογελω απο ευγενεια..σιγα μην κανω τσαμπα ρυτιδες"! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αα!εγω ψαρι δινω κ 2 ημερων!κ εδινα κ οταν ηταν κ πιο μικρος ο γιωργος!θυμασαι που ρωτησες κααααααααααααααααααααααααποια στιγμη;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

το βουλωνω κ σας αφηνω!ξεχειλωσα το σεντονιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τασια πουβ εισαι καλε να μου δωσεις κανενα γιατροσοφι για τον βηχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ιουλια να σου πω....δεν το ειχα αυτο...ημουν οπως εσυ...εβραζα εβραζα εβραζα...

ε μετα ειπα αη στο διαγαλο που θα παθω εγκεφαλικο για καποιο βλακα...

οποτε την ειδα αλλιως...

κυριως δε το εφαρμωσα οσο θηλαζα...

εκει να δεις....

πετουσε την εξηπναδα της η καθε ανιδεη...Τζοκοντα εγω..στην αρχη ειχαν την εντυπωση οτι πεταξαν μια φοβερη ατακα...σποντα..πες το οπως θες..αλλα μετα καταλαβαιναν πως τους ελεγα αη χασου με τον τροπο μου..αλλα επειδη ακριβως ημουν χαμογελαστη σαν κουραμπιεσ...δεν μπορουσαν να με πουν κακιασμενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα! :D

Εγώ και τα κορίτσια μου εδώ... βράζουμε στο ζουμί μας!!! :?

Δεν βρέχει, αλλά λυσσομανάει ο άνεμος!!

Χρυσουλάκι, θα συμφωνήσω με την Τζουλάι μας... ;)

ΠΟΛΥ μου αρέσεις!!! :-bd

Και το διαπίστωσα κι από κοντά... Είσαι πολύ θετικός άνθρωπος και αποπνέεις μια εσωτερική ηρεμία... :YMHUG:

Τζουλάι... ΧΑΜΟΓΕΛΑ λοιπόν!!! :D:D:D

Θα συμφωνήσω απόλυτα!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα!

Καρολινάκι, μωρό μου, εγώ είμαι μέσα για καφεδάκι...

Αλλά δεν τολμώ να κανονίσω, γιατί είμαστε ΣΥΝΕΧΕΙΑ άρρωστοι!!! :?:?:?

Οπότε, κανονίζετε, μου λέτε και ΑΝ με λυπηθεί ο Θεός και είμαστε όρθιοι, θα έρθω με περισσή χαρά!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ...Μιτσακι ειδες..που να με εβλεπες μερικα χρονια πριν...ταυροςσε υαλοπωλειο...

να θυμασαι πως σβαρνιωταν-κυλιοταν ο Χ οταν ειμασταν για καφε;;;

ε καπως ετσι ηταν και στο νοσοκομειο...στο πιο ανεξελεγκτο....το θεωρεις ακομα χαρητομενο;;;;

παιδια εχει εναν απιστευτο βηχα...Θου να ξες θα ρθουμε βηχοντας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσακι μου γλυκο περαστικα μωλε στο μαναρακι σου...ολο αρρωστουλα ειναι... :(:(:(:( ενα μεγαλο φιλι απο μενα και στις δυο σας..

οσο για τα οικονομικα που λετε..ολοι λιγο πολυ στο ιδιο καζανι βραζουμε.. :(:( ασχετα που δεν τα λεμε..είναι ζορικα τ απραγματα..και βλεπω σιγα σιγα να καταργουνται τα παντα που αφορουν τις συμβασεις εργασιας... :cry::cry::cry::evil::evil::evil::evil: αλλα εμεις προσπαθουμε να μην πεφτουμε σωστα????? ;);)

γωγακι....απαραδεκτη η κυρια "ψωναρα στις κουνιες" :evil::evil::evil: αλλα η γνωμη μου ξερεις ποια ειναι βρε κοριτσακι μου..? να μην πεσεις στο επιπεδο της...καλυτερα ανωτεροτητα!!!!!!!!!! αγνοησε την ...γιατι να γινεσαι ισα και όμοια μαζι της...?

ιουλια μου γελα κοριτσακι μου...μια μεγαλη αγκαλιτσα απο μενα... :YMHUG::YMHUG:

χρυσα μου πολυ χαρηκα που πηγαν ολα καλα με τον φοφο αγαπη μου...αντε νασας δουμε απο κονταααααααα...ανυπομονωωωωω :x:x:x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδια...εγω θα διαφωνισω ως προς αυτο...τι παει να πει να δειξουμε ανωτεροτητα...

ΟΚ δεν ειπαμε οτι θα γυρναμε με το μαστηγιο ανα χειρας..αλλα καποιες φορες και ειδικα σε τετοιες προσβολες καποιουςπρεπει να τους βαζουμε στη θεση τους...

Ποια ειναι;;;..μια νταντα..και επειδη νταντευει την υψιλη κοινωνια-μη χεσω- δε σημαινει οτι ανικει κι'ολας εκει...

και δηλαδη τι αυτη στα παιδια τηφοραει;;;;

και επισης σαν νηπιαγωγως-παλη με χεσω- θα πρεπει να ξερει πως τα παπουτσια-και ειδηκα στην ηλκια της μπεμπας απαγορευονται...

οποτε Γωγω...σφαξτην με το γαντι...θα βρεις τροπο εσυ...ευγενικα ΠΑΝΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης..τωρα που το σκεφτομαι..

τί σχεση εχει το παπουτσι με τα πρωτα βηματα του μωρου;

δηλαδη για να σηκωθει να περπατησει ενα μωρο πρεπει να φοραει παπουτσι;αλλιως..ΔΕΝ; :evil::evil:

συγγνωμη..αλλα εχω βιντεακι του Γιώργου..

περπατησε πολυ μικρος,πριν γινει 10 μηνων, κ φυσικα..φορουσε καλτσες οταν το πρωτο εκανε!κ φυσικα δε του φορουσα μεσα στο σπιτι παπουτσια! :evil:

εμενα χρυσα παντως,στη δικη μου περιπτωση με τον διευθυντη,το χαμογελο τζοκοντα πολυ με βολευει! ;)

αλλα στην περιπτωση της γωγως...ΕΠΙΘΕΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα γωγω πόσο γέλασα και να σου πω την αλήθεια σχεδον την λυπάμαι την κυρία γιατι φαντάζομαι τι θα γίνει την επόμενη φορά που θα την συναντήσεις.. Την βλέπω να αλλάζει πάρκο..

τωρα αυτο με το τσιγάρο ρε συ δεν το πολυπιστεύω και δεν φοβόταν μην την δει κανεις απο εκεί στην τελική?

Νατασουλα μου χρονια σου πολλά κοριτσάκι μου! Οτι επιθυμείς σου έυχομαι!

Φραν χαιρομαι που βρηκες την δουλειά που σου αρέσει, δεν ξέρω λεπτομέρειες αλλά αφου εισαι εσυ ευχαριστημένη αυτο έχει σημασία. Με το παιδι θα δεις πως θα το πάρει και κινείσαι αναλόγως..

Ιουλία εγώ δεν έχω καταλάβει τι έχει γίνει με τον διευθυντή αλλά αν σε ενοχλέι καλύτερα να του το πεις στα ισια και σταράτα.

Χρυσα χαιρομαι που ειναι όλα καλά με τον μικρό!

Μητσάκι τι ωραία που πηγατε στην Βικυ και μετά απολαύσατε έστω και γι αλίγο καφεδάκι, τέλεια! Περαστικά και πάλι στο παιδι..

φιλάκια σε ΟΛΕΣ!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια! :D

Είπα να μπω να σας πω τα της Βικυς και για τον καφε με το Μιτσακι, αλλα σας τα πρόλαβε! :lol:

Καλα ρε σεις, όλο το μεσημερι προσπαθούσα να υποβιβάσω το περιστατικο με την ψωναρα νταντα και σεις εδω μου την φουντώσατε κι άλλο τη Γωγω;;; :lol::lol::lol::lol:

Σιγα μην σκασεις για μια κότα που δε επηρεαζει σε τπτ τη ζωη ρε Γωγάκι! Λες και θα την ξαναδεις;; Στα τσουρέκια σου! ;) Τα παιδακια σου να είναι καλά!

Σημερα έμαθα ενα δυσαρεστο για μια παλια μου φιλη. Έχασε ένα παιδακι στον 5ο μηνα της κυησης. Το γέννησε κανονικά... και είχε κάνει εξωσωματικη. Πάντα αναρωτιώταν αν θα μπορεσει να κανει παιδι... αν θα προλάβει. Δείχνει να το έχει ξεπεράσει, αλλά δεν ξέρω...! :roll:

Καλο σας βράδυ κουκλίτσες!

Αααααααααν μου ξαναδώσει το λαπ τοπ ΜΟΥ ο Π θα ξαναμπώ! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εισαι έγκυος κοριτσάκι μου, το 'έχασα αυτο!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Με το καλό ενα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρη ΣΙΣΣΥ!!!!!!!!!!!!! Ετσι στα μουλωχτα πας να το περασεις???

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?????????!!!!!!!!!!!!! συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!! πολλα πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!!!

ρε δεν το πιστευω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! καλε πολυ χαρηκα!!!!!!!!!!!

πολλες χαρες μαζεμενες, εχεσε κ ο μπεμπης σημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με το καλο, μια τελεια ηρεμη τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!!!!!!!!!!!

αχ ναξερες ποσο χαρηκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΑ Μωρη βγηκεσ απο το μαμμυ;;;μολογααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγω τα συγχαρητηρια μου στα ειχα πει απο το Σαββατο!!!! :D:D:D

κΑλησπερα κοριτσαρες μου!!!Πως ειστε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! @Kiddo και @Θέτις Κ. Ποσο σας ευχαριστώ για την υποστήριξη. Δεν φαντάζεστε ποσο βάλσαμο ειναι τα λογια σας αυτές τις στιγμές. Μπαίνω και τα διαβαζω σε άσχετες ωρες τις ημέρας ξανα και ξανα να παίρνω δύναμη. Ειμαι σε δίλημμα για το αν θα του πω την αλήθεια οτι δηλαδή " ξέρεις κατι, θέλω να δώσω 5 ημέρες περιθώριο και όχι 2 οπότε θελω να έρθω Δευτέρα". Αλλά φοβάμαι οτι θα αρχίσει τα "δεν έχει νόημα και την τρομοκρατία, οπως ήδη εκανε απ το 1ο ραντεβού". Η αν θα αναγκαστώ να του πω καποιο ψέμα και να μην του δώσω περιθώρια για νωρίτερα και τη Δευτέρα. Να είναι απόλυτο. Γιατι ο ιδιος μου είπε πως αν δεν ακουστεί καρδια την Πέμπτη, Παρασκευή πρωί με βαζει για απόξεση. Οσο για τα ουτρο μου ειχε πει 1 των 200 3 φορες την ημερα. Χθες μεσημερι και βράδυ πηρα απο 2 και ήδη βλέπω λιγοτερη ροη στο αιμα. Εχω άσχημη εμπειρία με λαθη ιατρών. Ειναι λιγο μακρυναρι το κείμενο, αλλά αξίζει να το διαβάσετε... Στην κορη μου... Έβγαινε κι εκείνη 10 ημερες μικρότερη (βεβαια είχαμε ακούσει καρδια στην 7η βδ) ομως απο β επιπέδου και μετα εζησα την απόλυτη κόλαση. Ενω πιο πριν την β επιπέδου ειχε ανεβει σε ημέρες , δλδ καποια στιγμή πρέπει οι 10 ημερες να ειχαν γίνει 4-5 , στην β επιπέδου βρεθηκαν 3 ευρήματα ... Εβγαινε ξαφνικά παλι 2 βδομάδες μικρότερη, υποπλαστικο οστο μυτης(!!!!) -νούμερο ενα καμπανακι για σύνδρομο ντάουν- και υγρό στην καρδια!!!   Μετα τον γυναικολόγος μου που ειναι και εμβρυολογος, πηγα σε αλλους 3 εμβρυολογους , μεγάλα ονόματα ολοι και ασχολούνται αποκλειστικά και μόνο με αυτό. Ο πρώτος μου είπε τα ιδια, ο 2ος μου ειπε πως το μωρο ειναι μια χαρα και να μην κάνω τπτ και πως απλα πρόκειται για μικρόσωμο μωρο και δεν χρειάζεται ολα τα μωρα να γεννιούνται 3 και 3,5 κιλα και ο 3ος ηταν η χειρότερη εμπειρία της ζωης μου. Που μεχρι και σήμερα, νιώθω συναισθήματα μισους!! Μου ειχε πει πως δεν υπάρχει περίπτωση το έμβρυο να επιβιώσει και τα πασα πιθανότητα, σε λιγες ημέρες θα το γεννησω νεκρό!!! Ειχε βγάλει τις χειρότερες μετρήσεις απ'ολους, μάλιστα τον επιασα καποιες φορες να μην πηγαίνει τον κέρσορα μέχρι την άκρη της μέτρησης, εντωμεταξυ ειχα παει και σε ειδική εμβρυοκαρδιολογο που κι εκεινη ήταν απολυτως βέβαιη , πως το μωρο ειναι μια χαρα και το υγρό στην καρδια δεν θα έπρεπε να με απασχολεί καν!!! Και αυτος ο αθλιο εμβρυολογος, κακολογουσε μεχρι και την εμβρυοκαρδιολογο, πως λεει βλακείες πως αυτος ειναι 40χρ σε αυτη τη δουλειά και εχουν δει τα ματια του άπειρα πράγματα και η εμπειρία του ξέρει καλά ότι δεν πέφτει έξω. Φυσικα φεύγοντας μου ειπε πως ΠΡΈΠΕΙ αυριο το πολυ μεθαύριο, να κανω αμνιοπαρακέντηση γιατι το εμβρυο αυτο εχει καποιο σύνδρομο . Μου ειπε κιολας πως αντι ναου πάρει 900€ για την αμνιο , θα μου παρει 600€😆 Εφυγα κλαίγοντας. Δεν θα ξεχάσω που είχα κρυφτεί στις σκαλες τις πολυκατοικίας και εκλαιγα εκλαιγα και της μιλούσα, την παρακαλαγα να σταματήσει ολο αυτο και πως την αγαπάω τοσο πολυ που δεν θελω να την χασω. Ειχα παει μονη μου, κρυφα απ ολους. Και η αλήθεια ειναι πως πηγα σε αυτον τοσο φοβισμένη που ετρεμε η φωνη μου. Μυριστηκε φόβο και θεωρω μεχρι και σήμερα , πωσ με εκμεταλλευτηκε. Για να μην μακρηγορώ, οταν πηγα σπίτι εβαλα κατω τις μετρήσεις του ο 2ου με του 3ου εμβρυολογου, ειχαν διαφορα μιας ημέρας δλδ πηγα στον ενα για παράδειγμα, τρίτη και τέταρτη στον άλλον. Οι μετρήσεις τους είχαν τρελή διάφορα. Και απλα επιβεβαιωθηκα σε αυτο που ειχα δει να κανει με τον κέρσορα!! Παρ'ολα αυτα θελησα να συνεχίσω με τον 1ο εμβρυολογο (οχι τον 2ο που ηταν σιγουρος πως δεν εχει κατι το έμβρυο). Ηταν διπλα μου όμως αυτος, εννοω ψυχολογικα. Μου εκανε καθε βδομάδα υπέρηχο καθε φορα ξανα και ξανα μετρήσεις και η επίσκεψη να κρατάει ώρα... Καποια στιγμή δεν με χρέωνε κιολας και μου ελεγε πως εγω θελω να βοηθήσω οπως μπορω. Ομως κι αυτος εφτασε καποια στιγμή να μου πει πως να κανω τον σταυρό μου μην γεννήσω πριν τις 28 βδ. Και πως μιλαμε για IUGR (υπολειπόμενη ανάπτυξη εμβρύου).. Τελικα γεννησα 39+2 μια υγιέστατη μπεμπα 2680 βαρος που δεν χρειάστηκε τπτ. Θηλασε απ την πρώτη στιγμή και απλα μεχρι και σήμερα ειναι ενα μινιον κορίτσι. Κοντούλα και αδυνατουλα. Δε συγκρίνω τις καταστάσεις. Αυτο που μου συμβαίνει τωρα ειναι κάτι τελείως διαφορετικό. Μεσα μου νιωθω οτι δεν θα παει καλα. Απλα ναι... Καλα τα στατιστικά καλες και οι εμπειρίες αλλα τα πάντα μπορούν να γίνουν!
    • Τι πιο καλή βαλίτσα σκέφτεσαι να κανείς εσυ κορίτσι των διακοπών για τώρα είναι ότι πρέπει 😊 που σκέφτεστε να πάτε διακοπές ; και εγω μαιευτηρίου δεν έχω κάνει μόνο παραγγελία έχω κάνει περιμένω να έρθουν τα πράγματα και αυτά γιατί τα παρήγγειλε ο αντρας μου αυτός θέλει να είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο μας είπε και η μαία για γεννά στις 38 εβδ και κάπως το έχω δέσει κόμπο τώρα εγω ότι 9-10 Αυγούστου να με βάλει για γεννά 😂  και εγω 40 εβδ + 2 γέννησα το πρώτο είχα ετοιμάσει τζαντα και είχα βαρεθεί να την βλέπω μέσα στην ντουλάπα 😂
    • Κι εγω αυτο που πήρα! Νομιζω θα βολέψει και για πιο μετα☺️
    • Ναι αυτά λέω κι εγώ! Λέω να πάρω ένα τέτοιο! Εγώ έχω λίκνο από μια φίλη μου, οπότε σκέφτομαι πόσο θα κοιμηθεί στην κούνια αν πάρω την κλασική; Ενώ το άλλο αξιοποιείται για κάποια χρονακια 
    • Πιστεύω έχεις περιθώριο ακόμα να γυρίσει..Μια γνωστή μου όταν πήγε να γεννήσει κ λίγο πριν το πάρουν με καισαρική γτ ηταν ανάποδα, γύρισε τελευταία στιγμή μόνο του και γέννησε φυσιολογικά κ όλα καλά.. Όσο για τις συσπασεις ρώτησα χθες τη γιατρό κ μου ειπε ότι θα τις καταλάβω αν είναι γιατί θα έχω πονακια..Όχι ότι με κατατοπισε αλλά αυτό μου είπε..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...