Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

Καλημέρα

Φρανίτα πολύ καλά τα νέα σου!! :D

Τι καλά και με τη νέα δουλεία!! Και με το μαστερ! Θα ανανεωθείς μια χαρά.

Θα την καταφέρεις τη μανούλα να έρθει να σε βοηθήσει λίγο!

Τελικά δεν πας Κορέα? Καλά κατάλαβα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!! :D Τι κανετε?

Εχω την Ειρηνη σημερα σπιτι. Εχουνε και εδω απεργια οι παιδικοι σταθμοι. Το βραδυ μας συνεχιστηκε με δεκατα και 36746857 ξυπνηματα και σημερα φτερνιζονται και τα 2 και εχουν μυξες :twisted: Τωρα παιζουν στην κουζινα με τις κατσαρολες και τα ταπερ και πινω τον καφε μου σχετικα ησυχα.

Φρανιτακι τι υπεροχα νεα ειναι αυτα? Δεν θα πας δηλαδη Κορεα εσυ ε? Ευχομαι να σου ερθουν ολα οπως θελεις!

Εχουμε υπεροχη λιακαδα εξω! Λεω αργοτερα να ντυσω τα μικρα και να τα παω παιδικη χαρα. Τη καλημερα μου σε ολες! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα μπράβο χαίρομαι :D και για την δουλειά, που σου αρέσει και για τα προσωπικά σου, που τα βρήκατε....ελπίζω η μαμά σου να δεχθεί έστω και για λίγο στην αρχή τουλάχιστον μέχρι να οργανωθείς....εσύ δεν πας Κορέα λόγω δουλειάς? ρωτώ επειδή η βίζα σου είναι έτοιμη :?

ελπίζω και το Σεμπίνι να τα καταφέρει :x:x

Αναστ. σε καμμία περίπτωση δεν το είπα ειρωνικά, δεν έκρυβε καμμια ειρωνία το σχόλιό μου, χιούμορ έκανα ;)

Νατάσα και τα δικά μου χέρια σαν τα δικά σου είναι για αυτό και ο άντρας μου, μου είχε πει να φοράω γάντια για να οδηγώ έτσι ώστε να μην χαλάσω το δερμάτινο τιμόνι!!! :?:evil::evil::evil:

εμείς αν δεν σκουπίσουμε μέρα παρά μέρα έχουμε πάρα πολύ σκόνη, όλα θα φαίνονται χιονισμένα π.χ ξεσκονίζω το πρωί και το βράδυ της ίδιας μέρας έχει ήδη καθίσει λίγη, την επομένη το πρωί πιο πολύ και το βράδυ σαν χιόνι!!! :o:o:o:o ....αυτά στον κάτω όροφο, στον επάνω λίγο καλύτερα.....αλλά και μένα δεν μου αρέσζει αυτό το χνούδι που λέει η Αναστ. :roll::roll::roll:

Νατάσα όχι ρε όλη την τουαλέτα μόνο την λεκάνη κάνω τόσες φορές την μέρα και αυτό από τότε που η Ρ. έβγαλε την πάνα και όταν πάει τουαλ. πιάνει τα πάντα....τα πλένει τα χέρια της μετά, αλλά μέχρι να τα πλύνει? :roll::roll: χλωρίνη δεν χρησιμοποιώ γιατί η μυρωδιά τςη δεν φεύγει εύκολα και πάει μέχρι τα παιδικά δωμάτια!!!

χθες ήθελε να κάνει κακά της όταν ήταν στον παιδικό και δεν έκανε :o:o:o πάω να την πάρω και μου λέει "θέλω να κάνω κακά στο σπίτι" :? , ούτε να καθήσει μπορούσε, ούτε να τρέξει....και δεν ξέρω για πόση ώρα ήταν όρθια στον παιδικό!!! :?

Θούλη πώς περνάει έτσι γρήγορα ο καιρός, εμάς ήρθε ο καιρός να κάνουμε εκταφή :cry::cry::cry: σκεφτόμουν για αγορά τάφου, αλλά κοστίζει γύρω στα 7.000ε :o:o:o:o:o

Χρύσα, αν και δεν το διάβασα απ΄όσο κατάλαβα, είχατε επέτειο χθες? πάντα ευτυχισμένοι :D

Λενάκι τους διαβάζουν παραμύθια στον παιδικό....τι εννοείς να διαβάσει μόνη της? :?

επίσης περαστικά! :x

Αφρο έχουμε και στις 2 γλώσσες βιβλία, εγώ τους διαβάζω τα ελληνικά και παίρνω και τα γερμ. και τα μεταφράζω ;) .....όμως για να είμαι ειλικρινής πολύ το βαριέμαι το διάβασμα των παραμυθιών :roll::roll:

Λένα τι καλά που τα κάνει αυτά ο Τ. :D .....εμένα όταν κάνει ο άντρας μου δουλειές, δεν με ικανοποιεί το αποτέλεσμα, αλλά δνε λέω τίποτα γιατί θα μου απαντήσει όπως απάντησες εσύ στον Τόλη!!! :lol::lol::lol::lol: και δεν με συμφέρει!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

βρε γωγω δεν εχω πειραχτει τοσο για να μην μπαινω ρε χαζη!!!! :-p:-p:-p:-p

απλα ειχα στεναχωρηθει..

βασικα ειμαι λιγο ευεξαπτη γιατι διαφορα συμβαινουνε και εχω λιγο χασει τον μπουσουλα της ζωης μου αλλα αφηστε τα αυτα τωρα..

θεσσαλονικιες αν ακουσετε τιποτα για ημιαπασχοληση πειτε μου..

απο οτι καταλαβατε ψαχνω 2η δουλεια :?

σας εχω διαβασει αλλα τι να σχολιασω τωρα..τα εχω ξεχασει..

μονο την ιουλια θυμαμαι για τις δουλειες..

κοιτα εγω τα κανω 1 φορα την εβδομαδα..

αντε την τουαλετα να κανω παραπανω στο τσακιρ κεφι και αυτο γιατι η νεα ειναι μπορντω( :ymsick::ymsick: ) και φαινεται και η παραμικρη σταγονα...

κατα τα αλλα σιγα μην σκουπιζω ξεσκονιζω καθε μερα..πιατα 2-3 φορες μεχρι να κοιμηθω γιατι

μαγειρευω του παιδιου, διαφορα για πρωινο να εχω(κουλουρια τσουρεκια κτλ)

συμμαζευω και πιστεψε με με τον φιλιππο εινα ιπολυ δυσκολο αυτο..

ξερουνε οσοι μας ζουνε..ολα λιμπα τα κανει... πλυντηρια σιγουρα 1 την μερα.. σιδερο οποτε...εχω διαθεση..εκτος και αν δεν εχουμε ρουχα :lol::lol:

μπαλκονι τον χειμωνα δεν κανω αλλα του π[αλιου σπιτιου ητανε τεραστιο για αυτο

τωρα που ειναι κανονικο το κανω το σαββατο που ποτιζω...10λ μου παινρει

καλα πατζουρια κτλ 2 φοπρες τον χρονο και κανα φρεσκαρισμα ενδιαμεσα οσα βλεπει η πεθερα..

αυτο που λεει η λενα για τον τολη...απαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπα!!!!!!!!!!!!!!!

οντως ετσι ειναι...μην πεσει κατι κατω..μην εχει κανα λεκεδακι κανα ποτηρι κτλ κτλ

αφου οποτε ερχονται προσεχω τι πιατο και ποτηρι του δινω :lol::lol::lol:

πωπω φρανιτα υπερχοη ακουγεται η δουλεια αλλα πως θα προλαβαινεις???

αντε σας φιλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!! (-|(-|(-|(-|

Είχαμε απαίσιο βράδυ! :?:?:? Δεν κοιμηθήκαμε σχεδόν καθόλου!!

Η Β με 39,5, ψηνόταν η ομορφιά μου, την ενοχλούσε ο λαιμός, η κοιλιά, όλα της... :?:?:?

Υποψιάζομαι αμυγδαλίτιδα πάλι. Θα ξαναμιλήσω με την παιδίατρο, μήπως την πάω.

Και πρωινιάτια 39,1!! :cry::cry::cry:

Ιουλιάκι!! \M/ \M/ \M/

Προφανώς, ορθώς με θεωρούσε μπίχλα η Αργυρώ!! :evil::evil::evil:

Ρε όλες οι παστρικοθοδώρες εδώ μαζεύτηκαν;;;; :o:o:o

Κι εγώ, καθημερινά, φροντίζω μόνο κουζίνα-μπάνιο να είναι καθαρά και τακτοποιημένα. Έπειτα, πλυντήρια, μαγείρεμα, ένα συγύρισμα για να μην επικρατεί χάος, που να μείνει χρόνος και για έξτρα δουλειές;;; Ειδικά με ένα μικρόβιο ολημερίς ξύπνιο και μια Β το μισό χρόνο άρρωστη και στο σπίτι επίσης ολημερίς;; :roll:

Σκούπισμα-σφουγγάρισμα μία με δύο φορές την εβδομάδα, αναλόγως... ;)

Άστες να λένε καλέ!!! Τη ζωή τους στη φασίνα την τρώνε!!! :P:P:P

Νατασούλι μου, ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες και την βοήθεια! :x:x

Δεν μου είπες, το 1,67 είναι αρκετά λεπτό; Στο συγκεκριμένο κατάστημα που καταλήξαμε, δεν είχα άλλη επιλογή, το 1,74 ανέβαινε 100ευρώ!!! :shock: Που να τα βρω;;; :?

Ρε, σιγά να μη την έπειθα εγώ! Εγώ τρελαίνομαι για μαύρο!!! 8-) Είπαμε, η μάνα μου η άτιμη :lol: βρήκε το κουμπί της και της είπε το ΜΟΝΟ πράγμα που θα την έπειθε... Ότι με τα μαύρα, θα ζεσταίνεται πολύ το καλοκαίρι!!! :evil::)):)):))

Την συγχωρώ, γιατί αφενός και το μωβ ήταν εξίσου ωραίο, αφετέρου βαριόμουν και μόνο στην ιδέα να αντικρούω τα σχόλια όλων των ανίδεων (παππούδων, θείων κλπ) που θα σχολίαζαν "μα μαύρα γυαλιά στο παιδί;;;;;" :evil::evil::evil: και φοβήθηκα κιόλας μήπως την επηρρεάσουν στη πορεία και αλλάξει γνώμη... ;););)

Κι άλλα ήθελα να σχολιάσω, αλλά τα ξέχασα! :oops:

Με πιλατεύουν κι οι δύο παρέα κι έχω ζαλιστεί η άυπνη μάνα!!! :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

Το καλύτερο όμως, σας το φύλαξα για το τέλος... 8-}8-}

Πήγαμε χθες για λίγο με το Σισσάκι, στη Βίκυ!!! :D:D:D:D:D

Δε σας λέω, δε σας λέω!!!!! :P:P:P

Επανέρχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω τι γαιδουρα!!!!!

οποια μιλησει με την βικυ σας ποαρακαλωνα της μεταφερεται τα συγχαρηκια μου!!!!!!!

να τους ζησει και να χαιρονται και το 2ο παιδακι τους!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

τι κανετε;;;

ειμαι τοσο..μα τοσο κουρασμενη...

Σας διαβασα..αλαλ ειλικρινα δενε χω το κουτραγιο να μπω σε λεπτομεριες

Αργυρω εμενα παλη η φωτο με το σκιαχτρο μου αρεσε...οχι οτι σε αντιπροσωπετυει αλλα ΟΚ, και αυτην με τα γιαλια την ειδα ωραια..πραγματικα σου πανε..μου αρεσεις περισσοτερο με τα γιαλακια παρα χωρις...επισης σε κανουν να δειχνεις πιο νεα και σου γλυκαινουν τα χαρακτηρηστικα...

Φραγκιστα χαρηκα παρα πολυ για σενα...

και για τα προσωπικα σου και για τα επαγγελματηκα σου...

νομιζω οτι μετα απο τοση ταλαιπωρια σου αξιζει να "ριζωσεις" καπου. Πραγματικα σου ευχομαι τα καλυτερα.

Πιστευω πως θα βρεις ακρη δε σε φοβαμαι εσενα, και το οτι πλεων θα εχεις δουλεια θα σου δωσει κινητρα.

Πιστευω πως σταδιακα και ο Σεμπο θα προσαρμοσει.

Ποσταρω το σεντονι και μετα θα σας πω για τις πριπετεια μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον, χτες καναμε τριπλεξ και κανονικο υπερυχο για τον Χ..

Ειχαμε ραντευουν στις 13:15 και μπηκαμε στις 2, και πρεπει να εισαι εκει τουλαχιστων μια ωρα πριν το ραντευουν . Κοψαμε το παραπεμπτηκο στις 12:30..ε φανταστειτε τοση ωρα με ένα τριχρονο τι εγινε…

Δεν πληρωσαμε τιποτα γιατι ο γιατρος που μας εδωσε το παραπεμτηκο είναι συμβεβλιμενος με τον ΕΟΠΥ οποτε δεν πληρωσαμε ουτε τους υπερυχους, ουτε την επισκεψη σε εξωτερικο ιατρειο-εργαστηριο, παλη καλα…

Ο Χριστοφορος εννωειτε πως εγλειψε ολο το νοσοκομειο..μονο το πατωμα που δεν εγλειψε, τον κινηγουσα συνεχεια γιατι οση ωρα περιμενα σβαρνιοταν πανου, κυλιοταν στο πατωμα εγλειφε τις καρεκλες κλπ κλπ…ειχα παρει μαζι μου ένα μικρο μπουκαλακι ντετολ και ένα πακετο μαντιλακια ντετολ και ειχαν τελειωσει ΚΑΙ τα δυο πριν μπουμε μετα προσπαθουσε να βαλει τα βρομικα χερια του και μεσα στο δικο μου στομα, με πεσπατευε παντου…

μετα φερανε έναν παππού από πανω για σπινθηρογράφημα και τον ειχαν στο κρεβατι του να περιμενει, ειχε μπουκαλα οξυγονου, ορο και καθετηρα..ε πηγενε και ο Φο και τα πηραζε οπου και τα πηρα πλεων ασχημα γιατι ειχε ξεφυγει και τον μαλωσα…και με ειπα και μια βλαμενη Μερκελ…

Αλλα επρεπε να αφισω τον Φο να της παρει την Just Cavalli τσαντα της να τι σερνει στον διαδρομο, να δω μετα τι θα ελεγε..με τα πολλα με την τελευταια κατσαδα ο Φο ξεραθηκε στον υπνο και καναμε και τους δυο υπερυχους οντας κοιμησμενος…για την ακριβεια ροχαλισε και καναδυο φορες…τρελα σας λεω…να κουβαλας περα δωθε ένα γκριζλι 15 κιλα…

Σε καποια στιγμη του ειπα αντε ξυπνα και περπατα γιατι δεν παιζει να τον κουβαλουσα μεχρι το αμαξι του εδωσα και ένα κιντερ μπουενο για να σκασει και να μη διαμαρτειρετε.

Το απογευμα πηγαμε στον γιατρο μας να του δειξουμε το αποτελεσμα…

Από τι στιγμη παιδια που στο εντερο δεν υπαρχουν κηστες φλεγμονες κλπ είναι καλο, δεν χρειαζετε ουτε εγχειρηση ουτε τιποτα…

Απλα δεν μπορει να καταλαβει γιατι εμφανησε πρηξημο- αφου ομφαλοκηλη δεν είναι- ουτε γιατι που και που τρεχει υγρο, στην αρχη απεδωσε το υγρο στο ότι το φαγουριζει συνεχει ακαι πληγωνει …

Τελιακ του εκανε καυτηριαση-τιποτα δεν είναι και το φοβομουν- και θα το παρακολουθουμε αν ξαναπρηστει η βγαλει υγρο και θα βαλουμε μπεταντιν για ακομα 2 ευδομαδες

Αυτά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης Θουλιτσα να ζησετε να τον θυμαστε...

Εγω Κυριακη πρωι δυσκολα..γιατι περιμενω κοσμο- δεν ξερω βεβαια αν θα ερθουν αλλα ΟΚ-

Οτι αποφασισετε πες μου αν ειναι

Λενακι με τη δουλεια νομιζα οτι σου ειπα αλλα θα καλυφθει εσωτερικα δηλαδη θα μοιραστουμε τη δουλεια μεταξη μα ςκαι για την ωρα δεν θα παρουμε ατομο. Θελουμε να μειωσουμε και λιγο το κοστος μας και δε μας παιρνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!

Νατασούλι χρόνια σου πολλά γλυκιά μανούλα!!!!!!

Να χαίρεσαι τα λουλουδάκια σου και να είσαι πάντα γερή!!!!

:mrgreen::mrgreen:

Σας αφήνω γιατί ο Δ μουγκρίζει!!!!

Θέλει τον υπολογιστή!

Φιλιά και θα τα πούμε μετά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χτες δενε ιχε γεννεθλει αη νατασουλα;;;;;

η σημερα;;;;

Χρονια πολλα κοριτσαρα με υγεια πανω απ΄ολα

βενετια σκεψου ποσο με κουρασε..και φυσικα χτε ςπου επρεπε να κοιμηθουν λιγο, ξυπνησα και τα δυο απο τις 6...σημερα δεν ξυπναγε να παμε στον παιδικο...τα νευρα μου...και στο παρατσακ χεστηκε κι΄'ολας

Τι ωρα να ξυπναω η ερμη μανα...πλεων ξυπναω στις 5:30...

καμια μερα θα τον παω χεσμενο στον παιδικο και δε με νοιαζει..ε μα πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ευτυχώς δεν θα χρειαστεί εγχείρηση :D όλα καλά :D

έτσι όπως περιέγραψες την σκηνή, όμως, θα τα είχα πάρει και εγώ :evil::evil::evil::evil:

εκεί που πήγατε δεν ήταν παιδιατρική κλινική, παιδιά και μεγάλοι μαζί, αν κατάλαβα καλά!!! :?

και για αυτήν που σε σχολίασε, πώς ξέρει τι αντοχές έχεις εσύ και πώς περνάς κ.λπ, για αυτό και δεν σχολιάζω γιατί κανείς δεν μπορεί να γνωρίζει τι ζωή και τι ταλαιπωρία περνάει ο άλλος!!! :!:

άσε όλο μικρόβια και ιοί στα νοσοκομεία......

ναι με τα γυαλιά δείχνω σαν δασκάλα :lol::lol::lol::lol: , αλλά δεν τα μπορώ καθόλου, έχω ένα μικρό κόμπλεξ :roll::roll: άσε που έξω θέλω να φοράω και γυαλιά ηλίου :roll::roll: οκ μπορείς να τα προσαρμόσεις....αλλά έχω κόμπλεξ.....

καλέ Σισσιώ και Μιτσάκι πείτε μας για την συμπεθέρα μου, τι λέει? ο μπέμπαρος? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω εκει ηταν τα διαγνωστηκα εργαστηρια και ειναι κοινα για ολους.

ρε συ δεν ειναι οτι με νευριαζε..αλλα ενοχλουσε κοσμο, και εκει ηταν αρρωστοι ανθρωποι που το μονο που τους ελειπε ηταν ενα κακομαθημενο να σβαρνιετε περα δωθε να τσιριζει και να πειραζει..

Οκ ειναι χαρητομενοε να παιδακι ζωηρο αλλα καπου υπαρχουνκαι ορια...επρεπε να τον συμαζεψω σε νοσοκομειο ειμασταν,

Ηταν εκει και αλλα παιδακια, ενα νινακι πιο μικρο απο τον Γιαννη που ηρθε για υπερυχο καρδιας και δεν σκεφτοταν κανενας να μιλησει..την ειπα κοπελα μου πηγενε μπες μεσα και πεστους οτι εχεις ενα βρεφος μικρο να σ'αφισουν να περασεις, κριμα ειναι..και οντως οταν το ειπε στην υπευθυνη νοσοκομα την περασε αμεσως μεσα..

ηταν και ενα αλλο παιδιακι που ηταν για υπερυχο κοιλιας..αλλα εκεινο ειχε καποιο προβλημα στο εντερο, και παιδια οντως ηταν πολυ αδυνατο και χλωμο και ισυχο...Θυμαμαι τους γονεις του πολυ σκυθρωπους..

και για σκεψου να εχεις προβλημα και ενα σκατιαρικο να τα κανει ολα λιμπα..ε οχι

Αφρο τουλαχιστων εχεις και καποιον μεγαλο...

πως τα πηγαν τελικα στο κρεβατι και σημερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Ολα καλά;;;;Δουλειά εγώ..... 8-)8-)8-)8-)8-)8-) Ευτυχώς σήμερα είμαι φέεεεεεετααααααα..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φρανιτάκι πολύ χάρηκα που βρήκες και πάλι δουλειά και θα σε γεμίζει.... :mrgreen::mrgreen: Όμως να μου φαίνεται "κάπως" που θα είστε πάλι χώρια με τον Κάσπερ... :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Καλή προσαρμογή λοιπόν!!!!!Να σας πάνε όλα τέλεια.... :x:x:x:x

Χρυσάκι χάρηκα και με τα δικά σας νέα που ο Φοφος δεν έχει πρόβλημα..... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Όσο για τα υπόλοιπα, εντάξει μωρέ παιδάκι είναι... :roll::roll::roll:

Αφροοοοο ξεκκουράσου ρε...Φέεεεταααα.... 8-)8-)8-)8-)

Μιτσάκιον περαστικά στην Β..... :x:x:x:x Πήγατε τελικά χθες ε;;;Για πες........ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Λένα μωρή τόσο περιέργος είναι ο Τόλης;;;; :o:o:o Καλά κάνεις και τον στρώνεις στις δουλειές.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Νατάσα κάθε εβδομάδα κάνεις μπαλκόνια;;;;;; :o:o:o Μωρή εσύ είσαι για ζουρλομανδύα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζι καλημέραααα..... :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις ευχές

υγεία να έχουμε και όλα τα άλλα γίνονται, είναι το μόνο που εύχομαι πλέον

Φραν πολύ χάρηκα με τα νέα σου

Χρύσα αφού δεν χρειάζεται επέμβαση όλα καλά

Ιουλία κι εγώ πλέον 1 φορά την εβδομάδα τα κάνω ;)

Σήμερα ο Η για 1η φορά (και τελευταία φαντάζομαι) καθάρισε το μπάνιο, δεν θα σας πώ με ποιον τρόπο το έπεισα :lol::lol::lol:

Πείτε κανένα ευχάριστο από την Βίκυ να ανέβει λίγο η ψυχολογία μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μου χρόνια πολλά κοριτσάκι μου!!!!!Να τα εκατοστήσεις και να σε χαίρονται τα παιδάκια σου και ο αντρούλης σου!!!!!!!! :x:x:x:x:x Αντε βρε και με ένα τρίτο!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αλήθεια, τα πόσα κλείνεις;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκατσα ...εκανα το πισω μπαλκονι ,δεν αντεξα με τετοιο να μην το κανω!!

χρυσα τελεια που ειναι καλα .

νατασουλα μου χρονια σου πολλα και ΚΑΛΑ .

τα παιδια κοιμουντε ο Π στην κρεβαταρα του και ο Μ στο σαλονι.

ο Π το βραδυ θελει να κοιματε κολλημενος πανω μου ...χθες ολο το βραδυ κοιμηθηκαμε στο παιδικο ,δεν πηγα καν διπλα .ημουνα και τοσο κουρασμενη που δεν αλλαξα και πλευρο ,τιποτα κοκαλο .

εγω εχω φοβο με τα υψη και οταν πηγενα πανω στην κουκετα εκλανα μεντες :lol::lol::lol: αλλα τωρα με το τουνελ ειναι τελεια !!!φωλιτσα ,αχ και εγω θελω να κοιμαμαι εκει!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο...χαχα..ε κοιμησου!!!! ειδικα οταν λειπει ο Κ...

καλα και ο μικρος θελει να με μυριζει..να ειμαι κοντα του..αφου οτι ωρα και να ξυπνισω ξυπναει σταντρα μετα απο 10 λεπτα...μονο την τουαλετα μου προλαβαινω να κανω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...