Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

αυτο παλι που συνδυαζουμε τις κηδειες με την καθαριοτητα κ τις φωτο κ τα παραμυθια.. :roll::roll::roll:

τεσπα..

αναστασακι ρε εσυ εισαι της καθαριοτητας,το΄ξερα αυτο,κ μην διανοηθεις να με διαψευσεις!απλα,αυτο που εγω εννοω καθαριοτητα,εσυ το λες"κανω τα πανω πανω"! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

την πραγματικη καθαριοτητα..δεν μπορω να την πετυχω.. :oops::oops::oops::oops:

γι αυτο εξαλλου κ μαλωνουμε συχνα πυκνα με τη μαμα μου κ τωρα τελευταια κ με τη γιαγια μου,τη μαμα της! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o:o:o

αλλα νομιζω πως χ@στηκα! ;)

τελικα...ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ,ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ Κ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ ΜΟΝΟ 1 ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΛΕ; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιουλιακι μου!!! :x:x Δεν ειμαι ρε συ της καθαριοτητας...Ισως εγω ειμαι "οσα βλεπει η πεθερα"...δλδ την βαθια καθαριοτητα ουτε εγω την κατεχω...και ουτε κανω την τουαλετα 2-3 φορες τη μερα οπως μερικες απο εσας(δε θυμαμαι ποιες)...Και φυσικα δεν βαζω καθε μερα χλωρινη!1-2 φορες τη βδ μονο χλωρινη.

Αλλα τα χνουδια κ οι τριχες κ τα ψιχουλα με τρελαινουν.αποσυντονιζομαι κ χαλαει η διαθεση μου... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αφρο το ρινοκερακι πολυυυυ διαβασμα..κουραζομαι με αυτη τη μπασα φωνη ρε παιδια..κ οσοσ θελω να διαβαζω..

ρε αναστασια δε απαιτησα να γινει πρωι.. :roll::roll::roll::roll: με παρεξηγησες :oops::oops::oops:

ρωτησα απλως :cry:

ιουλια ΕΓΩ τα κανω καθε πεμπη//σπανια ενδιαμεσα σκουπα..σιγααααα

ακομα κ το μπανιο :oops::oops::oops::oops::oops:

ε δε μπορω..αλλα τρελενομαι για συμμαζεμα..εχω τρελααααα

φιλια..αυριοα θα παω με φιλες για καφε το πρωι :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας είμαι στη μαμά μου, θα κοιμηθούμε εδώ σήμερα :D

Ιουλία είμαι εγώ εδώ λέμε!!! :mrgreen:

μα τι χαζός καιρός, θέλω να πάω στο playmobil fun park στο Κοσμος :?

Αναστασία αυτά είναι τα χειρότερα :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλα...ευτυχως....

Θα σας πω αυριο...γιατι ναι μεν δεν ειναι το χειρηστον που λεμε...αλλα εξακολοθουμε να μη ξεκουμε τι σ@#$%α ειναι

Φιλια παστρικοθοδωρες

Τζουλι..οταν δεν ειχα παιδια...σφουγγαριζα καθε 15 και εβαζα ηλεκτρικη μια φορα την ευδομαδα...

αλλα μαγειρευα καθε μερα..εκανα το μπανιο και την κουζινα απολυμανση καθε μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα ολες οι καθαρες εδω μεσα :P:P:P:P

χρυσα κ δηλ ποτε θα το μαθετε τι εχει?απο ποιον?

μαρια τι καλα να ερχοσασταν κυριακη :geek::geek::geek::geek:

σημερα για συγχωριο ηρθαν για καφε γειτονια κ θειοι..

ο ενας θειος μου απο μικρη το φοβομουν..ακουγα θ.στελιος κ χεζομουν..με λατρευε αλλα με μαλωνε..φυσικα μετα γελουσαν με τη μαμα κρυφα αλλα εγω δε το ξερα..

κ σημερα το βαρεσε ο θοδωρης γτ δε θυμαμαι κ το εδωσε μια στο χερακι ο θειος.. :cry:

δε ειπα τιποτα :roll:

κ μετα απο λιγο ειπα θα το μαλωσω το θειο..καταλαβε τη βλακεια του κ ηρθε με ζητησε συγνωμη..ξερω απο αγαπη το εκανε αλλα κολλημενα μυαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α εντάξει..δεν ειμαι μονη! :lol::lol::lol:

μαρακι σε ξερω ρε οτι εισαι μαζι μου..αλλα εχεις κρυμμενο ασσο στο μανικι σου εσυ..τον γιωργο! :D:D;)

ακομη θυμαμαι που ελεγες οτι καθαριζε την κουρτινα του μπανιου! :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock:

με το συμμαζεμα εχω κ εγω ΤΡΕΛΑ!

δεν υπαρχει περιπτωση να πεσω για υπνο αν δεν εχει μπει στη θεση του κ το τελευταιο παιχνιδακι του γιωργου,κ το τελευταιο αντικειμενο που βρισκεται εκτος θεσης!το πρωι που ξυπναω για δουλεια με εκνευριζει απιστευτα να βλεπω ενα μπαχαλο σπιτι,οποτε πο το βραδυ φροντιζω..να ξυπνησω ευδιαθετη! ;):geek::geek:

επισης,6 το πρωι που σηκωνομαι,αδειαζω ΠΑΝΤΑ κ τακτοποιω το πλυντηριο πιατων..η κουζινα κ το μπανιο ειναι καθαρα καθε μερα εννοειται..

ακομη κ τα μαξιλαρακια του σαλονιου ειναι ανα χρωμα,κοκκινο ,μαυρο,κοκκινο,μαυρο,στρατιωτακια!

αυτα βεβαια..μεχρι να σηκωθουν γιωργος κ χ.!οταν επιστρεφω..καμια σχεση..βομβαρδισμενο τοπιο! :evil::evil:8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διάβασα λίγο στα πεταχτά, :x να ξέρετε μπορεί να μην γράφω συνέχεια αλλά μπαίνω και σας διαβάζω.. :D

Θουλάκι μου να ζησετε να τον θυμόσαστε τον πατερούλη και μενα σαν χθες μου φαίνεται..

Χρυσα ευτυχισμένη επέτειο!

Και πάλι περαστικά στα άρρωστα μωράκια.

Γωγώ μου η σαλάτα που διάλεξες ειναι γαμάτη θα αρέσει σε όλους.

Φιλάκια σε όλες, :x:x:x:x αυριο στο blog "πειράζω" ενα απο τα πιο αγαπημένα ρετρό γλυκά και φτιάχνω πανεύκολα Black Forest Brownies, περάστε να κεραστείτε..

black1.jpg[/attachment:n0objl6n]

post-4408-13873939044026_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη φαινεται μιαμμμμμμμμμμ κ ξανα μιαμμμμμμμμ

για τις φωνες που λετε εγω ηρεμησα αρκετα..καλα δε λεω οτι δε φωναζω..αλλα τωρα τελευτια αρχισα το αυτι να τραβαω :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλίαααα παρούσαααα!!!! :ympeace::ympeace::ympeace: ΌΟΟΟΟΟταν έκανα δουλειές που δεν είχα βοήθεια, σκούπιζα, ξεσκόνιζα, σφουγγάριζα, σιδέρωνα μια φορά την εβδομάδα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μαγείρευα σχεδόν κάθε μέρα, χλωρίνη στο μπάνιο κάθε μέρα, πλυντήρια 2-3 φορες την εβδομάδα...Τώρα όοοοοταν τα κάνω εγώ, στο υπόγειο που καθόμαστε όλη μέρα σκουπίζουμε κάθε μέρα, αλλά είναι μικρός ο χώρος.... ;);););););) Ξεσκόνισμα στα υπνοδωμάτια (στον 1ο δηλαδή) και στο υπόγειο μια φορά την εβδομάδα....Στο ισόγειο όποτε το θυμηθώ...Μια φορά το μήνα... :oops::oops::oops::lol::lol::lol:

Αλλά δεν καθόμαστε οπότε δε λερώνεται!!!!! ;););););) Σοφίτα δεν ανεβαίνω ποτέ να καθαρίσω.... :oops::oops: Σαν αποθήκη το έχουμε... :lol::lol::lol::lol: Μπάνιααααα...Στο υπόγειο που πλένω τα κορίτσια κάθε μέρα, στον πρώτο που κάνω εγώ μια φορά την εβδομάδα, σης σοφίτας που κάνει ο γ. δεν ανεβαίνω ποτέ.... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) Αν το κάνει η πεθερά ή η μαμά... :oops::oops::oops:

Συμμάζεμα εννοείται κάθε μέρα όλη μέρα.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Αλλά μόνο στο υπόγειο και ένα στρώσιμο κεβατιών...

Μαγείρεμα κάθε μέρα... :roll::roll::roll:

Θουλάκι να ζήσετε να τον θυμάστε τον μπαμπάκα ρε... :(:(:( Ξέχασα να στο πω... :cry::cry::cry: Για το θειο τι να πω... :roll::roll::roll: Μην τον παρεξηγείς... :?:?:?:?

Στάσαααααα μωρήηηηηη παστρικιά είσαι κι εσύ.... :lol::lol::lol::lol:

Εράκι είμαι σίγουρη ότι θα είναι τέλεια η σαλάτα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μπλακ φορεστ δε μου αρέσει καθόλου... :?:?:?:?:?

Λενάκιιι ρε αγοροκόριτσο το Ειρηνάκι ε;;;;;; :lol::lol::lol:

Ρε κορίτσια εγώ δεν έχω ούτε ενα παραμύθι του Τριβιζά... :?:?:?:?:oops::oops::oops::oops: Μόνο τα κλασικά (κοκκινοσκουφίτσα, κατσικάκια, χιονάτη κλπ) και τους μύθους του Αισώπου....Και Μαϊκ Φασολάκη που τρελαίνεται η Ιω... :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

αργυρουλα κ εμεις στεναχωριομαστε, βασικα εγω περισσοτερο, δεν πολυθελω να φυγω αλλα τι να κανουμε εδω, να καθομαστε κνα χρεωνομαστε κ αλλο? ηδη χρωσταμε ενα σωρο

δουλεια ψαχνει παντου, καθεται κ παρακαλαει στα τηλ για 500 ευρω, που φτασαμε..

χρυσα ολα καλα ευχομαι με τον μικρο σημερα κ το γιατρο

με τη δουλεια εχεις κανενα νεο?

νατασουλα ελπιζω αυτο που εμαθες να διορθβνεται

για τη δουλεια στα ξενοδοχεια ακομα τιποτα..

συμπεθερα αν τελικα φυγουμε εγω για κανενα χρονο δε θα δουλεψω, να προσαρμοστουν λιγο τα παιδια (πιο πολυ ο αναστασης ) με τη νεα γλωσσα να δουμε για παιδικους κλπ κ μετα θα ψαξω για δουλεια. αν βρω κατι σαν εκπαιδευτικος ακομα καλυτερα. θα δουμε

σισσιω να μη σου ερθει ρε :mrgreen:

θουλακι να ζησετε να τον θυμαστε κοριτσι μου

πως διορθωνεται αυτο με τα δοντια του μικρου? σας ειπε ο γιατρος?

ιουλακι εννοειται οτι εχει κανει κ σε ξενοδοχεια ο τολης

τους πηραν κιολας? περιεργο, εμας μας ειπαν οτι μετατεθηκαν οι ημερομηνιες για τις συνεντευξεις (απο ατομο στη χαλκιδικη που δουλευει κ αυτος σε ξενοδοχεια) θα δουμε

αχ τον τριβιζα τον λατρευω!!!!!!!!ζα ζα ζουυυυυυυυ

χαχαχαχαχαχα εμενα σκουπισμα σφουγγαριμα τα κανει ο τολης, δεν του αρσουν οπως τα κανω εγω :lol::lol::lol::lol:

μαρακι στα πλειμομπιλ στο κοσμος θα παμε κ εμεις! αλλα καθημερινη κ νωρις να μην εχει πολλα παιδια :mrgreen:

ερη πω πω.... κολαση!!!!!!!!! μιαμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααααααα παστρικές!!!!

Τί νέα;;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γωγώ να πάρεις οπωσδήποτε! Αν κάνεις την αρχή θα κολλήσεις και θα τα θέλεις όλα!!!!!

Η φρικαντέλα ειδικά είναι όλα τα λεφτά! ΠΟλύ γέλιο!!!! Το κεράκι για το ρινοκεράκι επίσης πολύ καλό και έχει απίστευτη εικονογράφηση! Ο άνθρωπος απλά δεν παίζεται!!!!!

Τα κλασικά να σου πω την αλήθεια δε μου αρέσουν. Έχουν πάντα ταμπέλες 'ο κακός ο λύκος που έφαγε την γιαγία 'πχ και νόημα έτσι κι έτσι... :?:?:?

Ωρες ώρες απορώ πως μας τα διάβαζαν μικρά ....

Θου ρε συ δεν ξέρω ποοτε θα το κάνω. Ή Σάββατο απόγευμα ή Κυριακή πρωί μάλλον. Εσύ τα έκλεισες τα εισητήρια έτσι δεν είναι;;;;

Ιουλία μου χαλάλι του Γιωργλακη το βιβλίο!!!! :lol::lol::lol:

Εγώ σκούπα βάζω κάθε μέρα στον κάτω όροφο. Μπορεί και δύο φορες τη μέρα γιατί το πάτωμα γίνεται σκατά από ψίχουλα με τα κορίτσια (παρόλο που τρώνε στο τραπέζι συνήθως) και η Δ ό,τι βρει το βάζει στο στόμα. Σφουγγάρισμα 2 φορεές τη βδομάδα, κουζίνα- τουαλέτα κάθε μέρα. Πάνω βάζω 1 φορά σκούπα και κανένα σουίφερ, Σφουγγάρισμα κάθε 15 γιατί δεν ανεβαίνουμε με τα παπούτσια. Μόνο το μπάνιο το κάνω και αυτό 1-2 φορές τη βδομάδα+ σφουγγάρισμα. Ξεσκόνισμα παντού 1 φορά τη βδ (άντε κάτω 2) και τις σκάλες μια φορά τη βδ σφουγγάρισμα αναγκαστικά με το χέρι και 1-2 σουίφερ. Μακάρι να ήμουν πιο χαλαρή όπως παλιά και να τα έκανα ολα μια φορά τη βδ πάνω κάτω. Τα τζάμια πάνω τα κάνω όταν θυμάμαι ενώ κάτω όποτε βλέπω οτι τα ακούμπησαν οι μικρές.

Υπάρχουν μέρες που βαριέμαι οικτρά. Αλλά δυστυχώς δεν παίρνω πια γυναίκα οπότε ή κάνω ένα ρεπό (και κλείνω τα μάτια μου να μην τα βλέπω) ή φεύγω από το σπίτι!!!! :lol::lol::lol::lol:

Πλυντήρια βάζω χαλαρά 4 τη βδομάδα. Τα κάτω μπαλκόνια επίσης το καλοκαίρι τα κάνω κάθε μέρα γιατί καθόμαστε πολύ έξω. Το χειμώνα 1 φορά τη βδομάδα. Τα πάνω 1 φορά το 3μηνό!!! :lol::lol::lol:

Δεν τα λέω για να 'φανώ'. Μου χει γίνει πλέον τρόπος ζωής. Και τα χεράκια μου το ξέρουν τί τραβάνε. Να φανταστείς για να ξυθώ απλά χαιδευω με την παλάμη μου το μέρος που με φαγουρίζει. :oops::oops::oops: Μιλάμε για ΤΟ χάλι....

Έρη τι σοκόλαση είναι αυτή;;;;; Κρίμα να μην μπορώ να το γευτώ...... :geek::geek::geek:

Και η μπλακ φορεστ (του Μίλτου) είναι η πιο νόστιμη τουρτα . Απλά δεν υπάρχει!!!!!!!!

Χρύσα όλα καλά δλδ; Αντε πες μας αύριο!!!!!!

Μαρία καλά να περάσετε!!!!!!!!

Έλενα στο σχολείο διαβάζει; Νομίζω πως δεν χρειάζεται να σε απασχολεί ιδιαίτερα από τη στιγμή που πάιζει και συμμετέχει ενεργά στο παιχνίδι.. Απλά εξάπτει αλλιώς τη φαντασία ττης!!!!

Αναστασία ντιαρ κρίμα ρε τον άνθρωπο. :(:(:(

Γμτ όλα σκατά.......

Αργυ 3 φορές τη μέρα την τοαυλέτα;;;;;;; Δεν έχει μείνιε μικρόβιο στο οικοδομικό τετράγωνό όχι στο σπίτι σας!!!! :lol::lol::lol:

Αφρο και το αποσμητικό μια χαρά είναι!!! Μην τα θες και όλα δικά σου!!!!

Καρολ παραπονιάρα ! Να μπαίνεις πιο συχνά να μας λες τα νέα σου!!!

Δήμητρα με γεια τα γυαλάκια σας! Το επέισες το κορίτσι σου καπάτσα!!!! Ειναι ειδική κατασκευή γιαυτό αργουν τόσο! Εύχομαι να τα χαρεί τα μέγιστα!!!!

Νατασούλα φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα δεν μπορείς να φύγεις έξω σαν δασκάλα σε ελληνικό σχολείο;;;;

Και τώρα αστειέυεσαι....

Δλδ τα κάνει μόνο του;;;;;;;;;;;;;;;;;;

:lol::lol::lol:

Μπράβο ρε Τόλη άρχοντα!!!!

Βασίλισσα την έχεις τη Λένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβαλα τον Γ. για υπνο με 37,8 δεκατα. Ολη μερα ηταν μεσα στην μιρλα και το απογευμα

ειχε μια γκρινια τυπου: δεν ξερω τι θελω, δωστα ολα παρτα ολα παλι πισω. Κατι δεν παει

καλα λεω, τον πιανω ηταν λιιιγο ζεστος και να το αποτελεσμα. Για να δουμε τι βραδυ θα εχουμε,

ειμαι και μονη...

Γωγουλα οπως τα λες! Αγοροκοριτσο! Μα τιποτα δεν μου εχει αφησει αυτο το παιδι, ακριβως ετσι ημουν και εγω! Σπανιες ειναι οι φορες που θυμαμαι τον ευατο μου να παιζω με κουκλες, προτιμουσα τα αυτοκινητακια του αδερφου μου και να πλακωνομαστε στο ξυλο :lol: Και εγω δεν εχω κανενα παραμυθι του Τριβιζα αλλα αν κατεβουμε Ελλαδα θα παρω μπας και της αρεσουν αυτα.

Νατασα δεν σε βρισκω υπερβολικη με τις δουλειες. Με 2 παιδια γινεται χαλια το σπιτι στο πι και φι. Και εγω σαν και εσενα ημουν πριν λιγο καιρο αλλα ειπα να χαλαρωσω λιγο γιατι τον τελευταιο καιρο δεν μπορω να παρω τα ποδια μου. Ασε που εμενα ερχεται και η πεθερα μερα παρα μερα και ημουν μεσα στο αγχος να ειναι ολα καθαρα αλλα τωρα δεν με νοιαζει, οτι προλαβαινω κανω και ας λεει οτι θελει. Η Ε. στο σχολειο δεν νομιζω να διαβαζει, δεν ξερει και την γλωσσα ακομα..αλλα δεν νομιζω να ανοιγει βιβλιο εκει.

Λενα αν μπορειται να φυγετε εξωτερικο μην το σκεφτεσαι καθολου. Αρκει να ξερετε την γλωσσα καλα. Μα τι τυχερη γυναικα εισαι που σου κανει ο Τολης δουλειες. Εμενα καποτε εκανε τωρα τιποτα απολυτος.

Θου να ζησετε να τον θυμοσαστε τον μπαμπα. Σαν χθες μου φαινεται που εφυγε :( Τελεια τιμη πετυχες για Κρητη τυχερουλα.

Ερη μου τρεχουνε τα σαλια με το γλυκο! =p~ Και μπραουνις και μπλακ φορεστ πεθαινωωωω. Θα το κανω οποσδηποτε! :D

Προβληματιζομαι με τον Γιωργη τελευταια...ειναι 14 μηνων και εχει μονο 4 δοντια..ειναι φυσιολογικο αυτο τωρα? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα ειναι πολυ δυσκολο να φυγω απο εδω σα δασκαλα, δηλ να συνεχισω να παιρνω το μισθο μου εδω κ να διδασκω εξω. θελει καποια πραγματα που εγω δεν εχω. μεταπτυχιακο κλπ κ ο ανταγωνισμος πλεον ειναι πολυ μεγαλος. αν φυγουμε τελικα θα παρω απο εδω αδεια ανευ αποδοχων κ θα κατσω ενα χρονο να προσαρμοστει λιγο ο αναστασης με τη γλωσσα κ μετα θα ψαξω κατι στον τομεα μου. κ αν δε βρω κανω κ κατι αλλο, αρκει να μαθω τη γλωσσα (αν παμε καπου που δεν την ξερω) κ να μπορω να συνεννοουμαι

καλε ναι μονος του τα κανει!!! κ αν μου ξεφυγει τιποτα σε κανενα ταψι ακουω ΤΗ γκρινια!!

κ οτι πεσει κατω στο πατωμα ειναι για πεταμα :lol: εχει ριξει κλαμματα ο αναστασης επειδη του επεσε κατω το καλαμακι η κανενα κομματακι κεικ :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα θα τα βγαλει ολα μαζι.. κ της σαυρογιωτας νομιζω ειχε βγαλει το πρωτο κοντα στο χρονο κ γενικα ειχε αργησει πολυ *αν θυμαμαι καλα)

ναι μου κανει δουλειες, δε λεω

αλλα γιατι δεν του αρεσει οπως τα κανω εγω κ με θεωρει τσαπατσουλα

αυτος κανει σκουπισμα σφουγγαρισμα το μπαλκονι (δεν παιρνω ολα τα χωματα λεει) το μπανιο (δε συγκρινεται το δικο του με το δικο μου λεει) τα πατζουρια (τα κεπλενω με το λαστιχο ενω αυτος με το σφουγγαρακι) ειναι λιγο ιδιοτροπος.. οποτε μου εκανε παλιοτερα παρατηρηση του ελεγα ε καντα εσυ κ ετσι μας εμεινε αυτος ο διαχωρισμος καθαριοτητας :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα να μην αγχώνεσια καθόλου !

Να σου πως για τη Δ.

Έβγαλε πρώτα τα 2 κάτω . Έπειτα από τα 4 επάνω έβγαλε πρώτο το τέρμα δεξιά!!!! :lol::lol::lol:

Μετά το 3 κάτω(αριστερά) και μετά το 2ο επάνω(δίπλα από το προηγούμενο). Τώρα έβγαλε και το 3ο επάνω.(Αν καταλάνβεις τί έγραψα θα σου δώσω βραβειο!!!!) Πρέπει να τα βγάλω φωτο!!!!!!!

Έχει σύνολο 6 και δε βλέπω κανένα να έρχεται τώρα κοντά!!!!

Λένα ψαξτο ρε συ!!! Δες και για κανένα μεταπτυχιακό! Μακάρι να πάνε όλα καλά όπου και να βρίσκεστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι περαστικά στον Γιώργη, ν ατα φτιάξεις τα brownies ειναι απανεύκολ ακαι τέλεια. Ειχα τέτοια λαχτάρα ν ατα φτιάξω και μολις εβγαλα το ταψάκι απο τον φουρνο πιάνω τα ακριανά αλουμινόχαρτα για να το βγάλω και σκίζεται το αλουμινόχαρτο και παρτο κάτω το γλυκό ευτυχώς μαζί με το αλουμινόχαρτο! Μου διαλύθηκε όμως και αμαν έκανα να βγάλω δυο κανονικά κομμάτια να τα βγάλω φωτό..

Το γκαντέμιασα το γλυκάκι μου..

Δεν νομίζω ότι ειναι θέμ αμε τα δοντια βρε, ειναι ανάλογα το παιδι..

Λενάκι καλά του κάνεις και μενα έτι κάνει ο Βαγγ και τον αφηνω να τα κάνει αυτός. Και ο δικός μου αυτά που είπες κάνει αν και θα προτιμούσα να μου πλένει μονο πιάτα και ας μην κάνει τιποτα αλλο.. βαρέθηκα να πλένω πιάτα.. :-w:-w:-w:-w:ymsigh:

Νατασάκι μου φιλάκια!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα :lol::lol: μια χαρα το καταλαβα! Ειναι σαν να την βλεπω! :D Καθε παιδι εχει τον ρυθμο

του τελικα, δεν λεω τρωμε απο ολλα αλλα ανυσηχησα λιγο γιατι δεν εχουν φουσκωσει καν.

Λενακι γελαω με τον Τολη :lol: Μακαρι να ηταν και ο δικος μου ετσι λιγο ιδιοτροπος! :D Και εγω σε μερικα του λεω κανε το μονος σου αλλα δεν μασαει ο σκασμενος να παρω και εγω μια ανασα.

Ερακι το ματιασες οντως το γλυκακι. Ευτυχως που σωθηκαν 2 για την φωτο. Πληντυριο πατιων δεν εχεις ε? :roll: Και εμενα οτι αλλο θες βαλε με να κανω αλλα τα πιατα δεν τα μπορω ενω μικρη μονο πιατα ηθελα να πλενω. Σε αυτο το σπιτι σωθηκα γιατι ειχε μεσα πλυντηριο πιατων.

Σας αφηνω να διαβασω λιγο. Φιλακια σε ολες και καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Λενάκι μην ανησυχείς καθόλου με τα δόντια, η Ρ. έβγαλε το πρώτο της δόντι 10 μηνών και 14 μηνών είχε μόνο 4 και ανησυχούσα και τότε είχα γράψει στον παιδίατρο του φόρουμ και μου είχε πει να την πάω σε παιδοοδοντίατρο, δεν την πήγα και όταν πήγα στον παιδίατρό μας, μου είπε να μην ανησυχώ και θα βγάλει είναι εκεί, της κοίταξε τα ούλα ;) και όντως τα έβγαλε, αργά μεν αλλά σταθερά :lol::lol::lol:

τα υπόλοιπα μετά γιατί πρέπει να ξυπνήσω τα παιδιά :roll::roll:

σας φιλώ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

Θουλακη μου ευχαριστω πολυ για το μνμ!

Διαβασα για τη Βικυ, να σου ζησει Βικυ μου, και ολα καλα να σας πανε!

Σας διαβασα πεταχτα, με την Χρυσα και την Αναστ τα ειπαμε στο ΦΒ...

Ιουλια μου εγω δεν καθαριζω ουτε σφουγγαριζω ουτε σκουπιζω...κ οταν δεν ειχα βοηθεια, ζητημα αν σκουπιζα δυπ φορες την εβδομαδα. Οσο για γενικη, καλα μοα φορα το μηνα!

Λοιπν κοριτσια την επομενη δευτερα ο Κ φευγει για Βορεια Κορεα και δεν θα μπορει ουτε τηλεφωνο να μας παιρνει...ευτυχως λυσαμε καπια προσωπικα θεματα, μερικα κοριτσια εδω ξερουν τα προβληματα μας, καταφεραμε ομως τις τελευταιες μερες να βαλουμε μια ταξη κ αποφασισαμε να κανουμε μια νεα αρχη σε νεες βασεις...Ευτυχως παραδεχτηκε πως ηταν λαθος κ ετσι τωρα εομαστε πολυ καλα....

Επισης βρηκα δουλεια, ξεκιναω τον Ιουνιο, ειναι παρα πολυνκαλη δουλεια κ προσπαθουσα χρονια να τα καταφερω κ μου ηρθε απο το πουθενα!

Το προβλημα ειναι πως εχει παρα πολυ δουλεια που σημαινει πως πριν τις 6 δεν θα φευγω απο το γραφειο κ εχει κ ταξιδια κ πολυ δουλεια για το σπιτι...δεν ξερω τι θα καμω με το μωρο διοτι τα σχολεια εδω ειναι μεχρι τις 2...πρεπει να βρω γυναικα κ δεν ξερω πως θα το παρεο ο μικρος..Εγω θα μεινω Μπανγκοκ κ ο Κασπετ κορεα κ θα ερχετΑι καθε δυο μηνες...πρεπει λοιπον τωρα να ψαξω να νοικιασψ σπιτι κ να φτιαξω δωματιο για το παιδι κ να οργανωθουμε....το θεμα ειναι πως θα φευγω καθε πρωι στις 8 κ θα γυρναω μετα τις 6 ....ισως ζητησω βοηθεια απο τη μανα μου για μερικους μηνες, θα τη φερω ταιλανδη....ειπε αρχικα ναι αλλα αν το σκεφτει κ συνειδητοποιησει που θα ερθει ισως πει οχι!

Η δουλεια ειναι καταπληκτικη, ειλικρινα δεν μπορουσα να σκεφτω κατι καλυτερο...μιυ ζητανε ομως να γραφτω σε ενα δευτερο μαστερ οποτε θα κανω κ αυτο σε ενα πανεπιστημιο στο λονδινο....

Εχω ημικρανια με ολα αυτα τα νεα και λιγη αγωνια.....κ ελπιζω το σεμπινι να αντεξει....

Σας φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από την Doppler 😊
    • Καλησπερα κοριτσια μου. Καλη εβδομαδα.🩷🤍  θα ηθελα παρακαλω να μου απαντησετε αν καποια απο εσας εχει εμπειρια εξωσωματικης  απο το πανεπιστημιακο νοσοκομειο λαρισας ή εστω αν εχετε επισκεφθει καποιο γυναικολογο εκει! Καθε πληροφορια χρησιμη
    • Σε ευχαριστώ πολύ για τον  χρόνο που αφιέρωσες να μου γράψεις το μήνυμα!!  Αναφορικά με τα πεθερικά ήταν η τελευταία ευκαιρία που τους δώσαμε με τον άντρα μου, καθώς έχουν γίνει τραβηγμένα σκηνικά και στο παρελθόν. Μου το ανέφερε μόνος του ότι οφείλει να προστατεύσει την οικογένεια του (εμένα και τα παιδιά μας) και για το λόγο αυτό ήταν η τελευταία φορά που πήγαμε εκεί.  Για το αίμα, σήμερα είμαι πολύ πιο ψύχραιμη... Θα μπορούσα να πάω στον γιατρό μου το απόγευμα εκτάκτως να με δει, αλλά προσπαθώ να είμαι ήρεμη και αισιόδοξη,  οπότε θα περιμένω μέχρι αύριο που έχουμε την αυχενική. Εξάλλου σήμερα έχω απειροελάχιστη ποσότητα και καθόλου πόνο. Ο,τι είναι να γίνει θα γίνει, δεν είναι στο χέρι μου δυστυχώς...  Καλημερα κοριτσάκι μου! Θα έρθει η μαμά μου σήμερα και αύριο και θα ξεκουραστώ. Ευτυχώς όταν έρχεται την αναλαμβάνει 100%, μόνο να τη θηλάσω μου την δίνει 😂. Κ γω πιστεύω λόγω κούρασης και βάρους που σηκώνω όλη μέρα έγινε αυτό. Ο γιατρός και εμένα μου είπε να μην σηκώνω πάνω από 5κιλα και η μπέμπα είναι 9.  Προσεύχομαι για όλες μας να πάνε όλα τέλεια, όλες οι γυναίκες είναι στις προσευχές μου, είτε εγκυουλες ή στην προσπάθεια για μωράκι ♥️♥️🙏🙏
    • Κοριτσιααα πάω για το doppler σήμερα ..άντε περιμένω πως και πως..
    • Ομοιοπαθουσα αλλά εντάξει απ' την άλλη λέω άστα να παίξουν κι ο δικός μου παρέα θέλει..μόνος του είναι ε.... Αλλά άν δεν είχα ήδη παιδί δεν το συζητώ δε θα το δεχομουν
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...