Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

Είμαι έξω κ δεν μπορώ να σας γράψω….

Δεν μπορώ να μπώ στην ομάδα όπως δεν μπορώ να στείλω αίτημα φιλίας σε κάποιες…. Είναι πρόβλημα του μαμμυ…

Αν μπείτε δεν νομίζω πως θα μπορώ να σας ακολουθήσω!!!

Επειδή σήμερα αύριο θα είναι δύσκολο να ασχοληθώ, αν μπορείτε αφήστε το από Δευτέρα!!!!

Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

OΥΦ!!!!! Κατάφερα και σας διάβασα!

Έμεινα πολύ πίσω γιατί δεν είχα χρόνο τα απογεύματα μετα την δουλειά αυτή την εβδομάδα μου προέκυψαν πολλές δουλειές.

Αύριο λοιπόν θα βρεθούμε στο πάρκο έτσι; Τέλεια 11:00 θα είμαστε εκεί.

Ένα έχω να σχολιάσω μόνο... Μαράκι νυστεύεις και καλά κάνεις αλλά δεν νυστεύει από όλα είσαι ζαβολιάρα. Το ωμό το κρέας το τρώμε καλά ε; (χι,χι,χι σε πειράζω). Ξερω ότι εκτός από την ευχαρίστηση που σου προσφέρει, το κάνεις και για καλό σκοπό...για ένα σποράκι ακόμα. Οπότε δεν είναι αμαρτία. Δώστου να καταλάβει.

Α! Δεν μπορώ να μην σχολιάσω και τα κουκλιά της Εύης μας. Φτου,φτου σκόρδα είναι πραγματικά πολύ όμορφα τα παιδάκια σου. Να τα χαίρεσαι!

Ρουλάκι κρίμα ρε γαμώτο να μην σε δούμε πάλι. Τωρα που ανοιγει βέβαια ο καιρός δεν θα μαζευόμαστε μέσα οπότε κάπου θα συναντηθούμε πάλι και θα σε δούμε.

Με τις υπόλοιπες θα τα πούμε από κοντά αύριο.

Ελισάκι ευχομαι να είστε καλά.

Ινα μου φαντάζομαι τι ωραία που θα ήταν στην θάλασσα ε; Χαλαρά με τις δουλειές μην τρελένεσαι.

Λοιπόν σας φιλώ κορίτσια μου.

Α! Αυριο θα δείτε και μένα αλλαγμένη εκτός από την Ελένη. Έκοψα τα μαλλιά μου πάλι κοντά και πολύ τα ευχαριστιέμαι. Δεν πρόκειται να τ' αφήσω ξανα να μακρύνουν, δεν με βολεύουν καθόλου.

Αυτά! Τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!Τι υπέροχο καιρό έχει σήμερα???!!!! :D:D:D

Κατερινάκι!!!!!Πόσο χαίρομαι που θα σε δω αύριο!!!!! :D:D:D:D

Ρούλα,κρίμα που δεν μπορείς να έρθεις...Θα ήθελα να σε γνωρίσω....ίσως άλλη φορά να τα καταφέρουμε!!

Ίνα,μπράβο που περάσατε όμορφα!Αυτές οι στιγμές αξίζουν πραγματικά!!

Μαριέττα,μπράβο τον Ηλία,ολόκληρος άντρας!!!!

Μαράκι,άφησες τον άντρα σου να ξεκουραστεί και αποφάσισες να κάνεις παρέα σε άλλα πουλιά??!! :lol:

Ελένη,που είναι η φώτο οέο???!!!

Εγώ την ομάδα δεν την βλέπω πουθενά!!!!!!!!!!!!! :(:(:(

Ανυπομονώ να έρθει το αύριο!!!!

Νατασσάκι,θα φέρεις και τα ρουχαλάκια αύριο?

Ευγενούλα,μην με ξεχάσετε ε???!!!!!!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σε περιπτωση που χρειαστει να τηλ σε καποια εχω αλλαξει συσκευη γιατι η παλια τα επαιξε και δεν εχω τα τηλεφωνα σας!μονο της μαριετας εχω που μου το ειχε δωσει τωρα τελευταια(θα ερθει αυριο τελικα?δεν καταλαβα!) οποια μπει και θα ειναι στη συνατηση αυριο ας μου δωσει πμ αν μπορει το κινητο της μηπως συμβει κατι και δε σας βρισκω,φιλακια πολλα τα λεμε αυριο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Νατασσάκι!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ευάκο,ξέχασα να σχολιάσω τα κουκλιά σου βρε!!!!!Είναι πανέμορφα τα παιδάκια σου!!!Φτου φτου!!!

Αχ ανυπομονώ να έρθει το αύριο!!!!!Θα περάσουμε σούπερ!!!!! :D:D:D

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερινάκι λογικά εγώ και η Ειρηνούλα θα είμαστε από τις πρώτες γιατί μένουμε πολύ κοντά στο πάρκο. Ότι χρειαστείς πάρε με.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες γεια και χαρα!

ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΠΤΩΜΑ!!!! απο το πρωι κανω γενικη στο σπιτι μεχρι το απογευμα...ακομα και πανω απο το ψυγειο καθαρισα που δε θυμαμαι απο ποτε ειχα να ανεβω να το κανω...ντροπη μου!!

το πρωι ο Μανος πηγε τον μικρο βολτα στον Φλοισβο,οποτε ημουν μονη μου μεχρι το μεσημερι και του εδωσα και καταλαβε απο δουλειες...

καλα ειμαστε!!

κορες 11:00 το πρωι να ειμαστε καλα θα συναντηθουμε!!

αληθεια για μεσημεριανο των παιδιων θα εχετε κατι μαζι σας ή θα το φανε σπιτι τους;

για να εχω υποψη μου να εχω κατι προχειρο και να γυρισουμε μεσημερι να φαμε κανονικα...

δεν εχω μυαλο να σχολιασω τι εχετε γραψει,παρα μονο κριμα ρε συ Ρουλα που δε θα μπορεσετε να ερθετε!!

φιλια κορες και εις αλλα με υγειαν!!

Υ.Γ.Αλικη ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!!!!!!!!! ΖΑΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!

μη κανεις καμια λαδια και δεν εμφανιστειτε αυριο!!!αλλοιμονο σου κακομοιρα μου!! δε θα σου μιλαω στο μαμμυ μεχρι να κανω σεξ με τον Μανο!!! οποτε καταλαβαινεις ποτε θα ξαναμιλησουμε!!

μπου χα χα!!!

φιλια κορες και καληνυχτα!!!

Υ.Γ.εγω δεν εχω κανει τιποτα στα μαλλια μου..αντιθετως θα με δειτε με ολιγον ασπρες ριζες...αν θελετε κανονιζουμε το αλλο Σαβ/κο ξανα,για να δειτε την Μαριεττα με βαμμενα μαλλια.. :roll::roll:

φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριττα κουρτινες εκανες?Πανω απο τα ντουλαπια της κουζινας΅????

Εγω ενα ξερω μεχρι τις 14.οο το σπιτι μου ηταν τσιλικο!!Μετα η βαρκα εγειρε παλι!!Αυριο πρεπει να σηκωθω πρωι να μαζεψω!αν τα καταφερουμε αυριο θα παμε εκκλησια!!Καλο βραδυ καλα να περασετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα κουρτινες δεν εκανα..θα με βοηθησει η μαμα μου καποια στιγμη...εκανα ομως πανω απο το ντουλαπι του μπανιου!! γαματη σκονη!!ντρεπομαι,αλλα το λεω!!!

δε ξερω αν το εχεις υποψη σου:μεσα σε ενα φσιτ-φσιτ(φαντασου δε θυμαμαι πώς το λενε!! :lol::lol::oops::oops: ) διαλυεις μαλακτικο ρουχων με νερο....ψεκαζεις σε πανακι με μικροινες και ξεσκονιζεις...λενε οτι λειτουργει αντιστατικα και αργει να κολλησει η σκονη...αντε να δουμε!! μυριζει και το σπιτι ομορφα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιο ακουγετε.ψεκασε και τις κουρτινες να φρεσκαριστουν!!Δε νιωθεις πολυ ωραια τωρα.Μας αφηνουν αυτα τα μαμουνια να κανουμε δουλειες?Καλη ξεκουραση και βγαλτε καμια φωτογραφια και σας να σας δουμε εκτος απο τα ζουζουνια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα και εγώ αν και άργησα...

Είχα την βαπτιστήρα μου απο το απογευμα, πριν ήμασταν για καφε με γείτονες και το πρωι μαγειρεμα γιατί η νταντα-σεφ λείπει..

Λοιπόν είμαστε και εμείς μέσα για αύριο στις 11 στην είσοδο απο Λ. Δημοκρατίας (δίπλα στα carrefour) στο συντριβάνι με τα πολλά λουλούδια..απλά εμείς μάλλον θα φύγουμε λίγο νωρίς γιατί μετά μας περιμένουν οι κουμπάροι μας στο Λουτράκι. Μπαρκάρει ο κουμπάρος μας και πάμε μια τελευταία βόλτα όλοι μαζί. Άννα να έρθω να σε πάρω? Αν είναι 10.30 θα είμαστε εκεί. Ότι θέλεις στο κινητό μου. Παω να την πέσω γιατί θέλω να έρθω φρέσκια φρέσκια αύριο...έχουμε και κάτι άλλες δουλειές. :oops::oops: ..για να έρθω ήρεμη και χαρούμενη αύριο καλε!!!

Μαριέττα άσε το ξεσκονόπανο και την σκούπα και πιασε την π....τσα....μπου χα χα!!! (πιτσα εννοώ πονειρούλες :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Iνα καλημερα!!

ημουν στο προηγουμενο θεματακι μας κι εσβηνα φωτο που ειχα βαλει του Ηλια...

κατι με επιασε!!

Ευγενια δεν τις εσβησες τις δικες σου απο το παρτυ του Σπυρου!! θα τις σβησεις;εγω τις εχω αντιγραψει ηδη στον σκληρο απο καιρο...(δισκο εννοω,ε!!!)..

ποναει το κορμι μου απο τις δουλειες...

Ινα πώς ειστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κανεις, δεν ξερεις ποτε σε πια χερια θα περουν!Ειναι ωραια να βαζουμε φωτο αλλα εκθετουμε τα παιδια μας σε εκατομμυρια ματια.ποτε δεν ξερεις τις προθεσεις του καθενος!!

Ειμαστε καλα περειμενω να ξυπνησει η μικρη να παμε εκκλησια!Και ο θεος βοηθος μην αρπαξουμε καμια ιωση.

Ευκαιρια για μασαζ???!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα προσπαθησε να κανει προσκληση στην ομαδα την Ευη.Να παμε εκει να μην μας βλεπει κανεις!!

Ινα κανει δεκα ωρες να σταλει η προσκληση...θα ξαναπροσπαθησω...

καλο εκκλησιασμο!! φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ινα κανει δεκα ωρες να σταλει η προσκληση...θα ξαναπροσπαθησω...

καλο εκκλησιασμο!! φιλια!!!!

Το ίδιο πρόβλημα είχα κι εγώ χτες.. έστελνα πρόσκληση και δεν έφευγε...

Καλημέρα!!!! Μαριέττα κι εγώ έχω καιρό να κάνω πάνω από το ψυγείο και πάνω από το ντουλάπι του μπάνιου... οοοοομμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούλα!!! καλημερα!!!! αστα να πανε με την σκονη!! οσα δε βλεπει η πεθερα ειμαι!!!

το αλλο Σαβ/κο θα βρεθουμε Φλοισβο να ερθεις κι εσυ!! το κανονιζουμε απο ΤΩΡΑ!!!

ΔΗΛΩΝΟΥΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ!!!

των κοριτσιων που θα δω σημερα,θα τις παρω το πρωι!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κι από μένα!

Κάνουμε κάτι δουλίτσες, τρώμε το αυγό μας, την φρουτόκρεμα μας και αρχίζουμε να ετοιμαζόμαστε για το πάρκο!

Το κινητό το έβαλα γιατί δεν μπορούσα να στείλω πμ (μα τι έχει πάθει αυτό το μαμμυ).

Τώρα θα το βγάλω. Ελπίζω να το έχει δει το Κατερινάκι.

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα,Ευγενια καλημερα!!!

παω να ντυθω,ξυπνησαν κι οι αντρες,θα ταισω τον Ηλια το φρουτο σε μιση ωρα και αρχιζουμε να ετοιμαζομαστε για την μεγαλη εξορμηση...μηπως κανει λιγο κρυο σημερα; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσες δεν έχετε μπει ακόμα στην ομάδα:

Μπείτε εδώ: http://www.mammyland.com/koinotita/mano ... -kali-xara

Θα σας γράφει ότι δεν έχετε δικαίωμα να συμμετέχετε και μπλα μπλα μπλα.

Άμα κοιτάξετε δεξιά, κάπου έχει ένα link που λέει "Συμμετοχή". Το πατάτε, ανοίγει ένα παράθυρο που ρωτάει "θέλετε να συμμετέχετε" κλπ κλπ. Πατάτε ναι. Μια από τις διαχειρίστριες θα δει το αίτημα και θα πατήσει αποδοχή. Κι έτσι θα μπείτε στην ομάδα!

ΦΛΟΙΣΒΟΣ!!! YES!!!! :D:D:D

Νατάσσα δεν έχω ιδέα, αλλιώς το άφησα το μάμι κι αλλιώς το βρήκα!!! Τίποτα δε γίνεται!!!

Έχει λίγη παγωνιά, αλλά αργότερα θα ζεστάνει. Φροντίστε να έχετε περιθώριο να βγάλετε ρούχα για να μην σας ιδρώσουν..

Εμείς περιμένουμε τις ξαδελφούλες σε καμιά ώρα. Ο Φίλιππος, δε μπορώ να πω, βοηθάει το παιδί μου... βοηθάει στη διακόσμηση!! :lol::lol: Όλα τα παιχνίδια στο πάτωμα πάλι... :shock::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...