Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::o):o):o):o):o):o):o)

τα εξοδα κερασμενα απο την συμπεθερα!!!!!!!!!!!!!!Μαρια τρωωει χοιρινο πολυ!! το νου σου!!!! :@):@):@):@):@):@):@):@)

κρατα τον οσο θες και μετα στειλε τον σε καμια φιλη σου!!!!!!!!!!!!!!!

ρε Ινα!! τι γαματη ιδεα!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αχα εδω δες την αλη χαρα :D:D:D:D:D Μαρι παιξε και λιγη φλογερα αν δεν γινετε αλιος... =))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρουλακιιιιιιιι χαθηκαμε λεμε πρωτα ο Θεος αν εχει καλη μερα να παμε στο παρκο Τριτση

κυριακη !!!!!!

οσες λεμε οτι θα παμε να ανταλλαξουμε κανενα τηλ ? μην χαθουμε....γιατι καποιες καποιες εχουν και καποια ηλικια....αλλες παλι εχουν τα μυαλα στα καγκελα :lol::lol:

Υποννοεις κατι; εχω ανοιξει απο το πρωι και εχω μυγες στο σπιτι!!

μπου χα χα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχα εδω δες την αλη χαρα :D:D:D:D:D Μαρι παιξε και λιγη φλογερα αν δεν γινετε αλιος... =))=))=))=))[/quote:3nf0ane3]

ρε Ευδοκια!!!!!!! θα με κανεις να βγαλω το φαγητο που εφαγα απο την μυτη με τα γελια!! σιγα μη γινω και τσοπανης οταν εχω περιοδο!! δε μου φτανει η ημικρανια σημερα,θα φυλαω και προβατα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πολυ καλο αυτο με την φλογερα!!!!!!

Αννα!! ντροπη σου!!! φτου κακα!!!! :oops::oops::oops::oops:

κοριτσια τα εχω παιξει σημερα...σας διαβασα αλλα παω να ξαπλωσω λιγο μιας κι ο μικρος τον πηρε ηδη!!!(τον υπνο ε!!)..ειναι μικρος για τα αλλα...

Ρουλα ασωτη!!

εμεις στο Π.Φαληρο ειμαστε κοντα,αλλα δε ξερω πώς θα βολευτουμε με ενα καθισματακι κι εσυ τον Φιλιππο αγκαλια...ο Γιαννης θα ερθει αν το κανονισετε; το τηλ μου το εχεις,παρε αν θες να μιλησουμε....

το απογευμα εχουμε εμβολιο..ελπιζω μεχρι την Κυριακη να ειμαστε οκ....

θα σας δω προς βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι λογοδιάρροια βλέπω έχουμε ε; :lol: ! Μπράβο ρε κορίτσια πολύ χαίρομαι που είμαστε εδώ και τα λέμε!

Τα διάβασα σχεδόν όλα αλλά με 100 περίπου διαλείματα....

Ρουλάκι πολύ χάρηκα που εμφανίστηκες και είσαι καλά! έλα μωρέ την Κυριακή, πες στις ξαδέρφες του να έρθουν το απόγευμα. Κι εγώ μπορώ να έρθω να σε πάρω, απλά το αμάξι μου είναι μικρό και θα στριμωχθείτε αλλά όλοι οι καλοί χωράνε!

Οσο για την ώρα, για πρωί προς μεσημεράκι δεν λέμε; που θα είναι πιό ζεστός ο καιρός. Αντε αφού δεν λέτε ώρα να προτείνω μια εγώ: κατά τις 11.30 σας βολεύει;

Αλίκη αν έχεις κάνει ρύθμιση τις φωτο σου της βλέπουν μόνο οι φίλοι σου. Για ψάξτο και αν δεν το βρίσκεις να μπω μετά να σου πω που.

Εύη μακάρι να πέσει μέσα η καφετζού! άλλωστε εσύ θέλεις κι άλλο παιδάκι!! όμως δεν ξέρω αν θα στηριζόμουν εκεί για να πάρω την απόφασή μου να φύγω ή όχι, σίγουρα όμως θα με επηρέαζε και αυτό αν δεν ήμουν 100% σίγουρη ότι θέλω να φύγω... αλλιώς δεν θα με επηρέαζε καθόλου. Αρα αφού το σκέφτεσαι λιγάκι, μάλλον ούτε εσύ το θέλεις 100%.

Αννούλα επέστρεψες δυναμικά, τι γέλιο έκανα με το άσμα! με κοιτούσαν και οι συνάδελφοι! μην τα πετάτε έτσι βρε κορίτσια, σκεφτείτε και εμάς που δουλεύουμε και δεν μπορούμε να εκφραστούμε ελεύθερα και γινόμαστε ρεζίλι :lol::lol:

Αχ αυτά θυμάμαι, πάω να ξεμπερδεύω μπας και φύγω σιγά σιγά

Α χα χα χα χα χα! πατάω υποβολή και διαβάζω τα νέα σχόλια... είστε ΤΡΕΛΕΕΕΕΕΣ!!! πάλι ρεζίλι έγινα από τα γέλια =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονο για βολτα στο παρκο δεν ειμαστε, αλλα για παρτυ με ουζα!!

Να κανουμε κλειστη ομαδα να μην βλεπει κανεις!!Ποιος θελει??ψηφιζουμε!Μηπως να κανουμε κομμα!

Πιανουμε και αρκετες περιφερειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω ειμαι μεσα για κλιστη ομαδα :D:D Θα πεσει πολυ γελιο αν δεν μπορει να μας διαβαζει κανεις αλος και λεμε ακομι μεγαλιτερες παπαριες (δεν ξερω αν γινετε να λεμε και χιροτερα απο οτι τωρα, γινετεεεεε ??????) :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σας βαζω φωτο απο τα καρναβαλια μου (λιγο καθιστεριμενα βεβεα αλλα και εμενα σημερα μου τις εστιλε η ξαδερφη)

Να σας σιστισω με τον ξακουστο Juan miggel alehandro Jose και δεν σιμαζεβετε

και την πριγγιπισα Εsmeralda Juanita Florentina.....

apokries 2012.jpg[/attachment:9tfmoa8q]

post-12688-13873938942873_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψηφιζω ναι!!!!!!!!!!

λοιπον κυριακη κατα 11 ?????

να συναντηθουμε στο συντριβανι???????? εισοδο απο λεωφ δημοκρατιας γιατι εχει και αλλες εισοδους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου τα μωρέ, τι κουκλάκια είναι αυτά;;; ο γαμπρούλης μου είναι για φάγωμα, φτου σου αγόρι μου! να σου ζήσουν Εύη μου πάντα ευτυχισμένα και αγαπημένα να είναι.

Ινα.... τζα!! τι κάνετε κοριτσάκια; η μικρή καλά;

Εγώ γύρισα σπίτι, τάισα τη μικρή, έφαγα κι εγώ και μόλις την έβαλα στην κούνια της γιατί νύσταζε και ξάπλωνε στο χαλί, αφήστε που όλο σκουντουφλούσε (το έχω τσεκάρει, κάθε φορά που είναι νυσταγμένη σκουντουφλάει), αλλά την ακούω να τραγουδάει δεν νομίζω να κοιμηθεί. Καλύτερα βέβαια γιατί είναι αργά και μετά πριν τη 1 το βράδυ δεν θα κοιμάται, αλλά φοβάμαι μην χτυπήσει κιόλας από τη νύστα.

Α έσκασαν 2 δοντάκια!!! ίσα ίσα η μυτούλα τους. Φτάσαμε στα 10 τώρα, εκτός αν είναι και κανένα άλλο εκεί μέσα και δεν το έχω πάρει χαμπάρι.

Βαριέμαι... πάω να φτιάξω κανένα ντουλάπι στην κουζίνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Ρηνιώ, τώρα σε είδα!! και ήθελα να σε ρωτήσω κιόλας από που μπαίνουμε!! από λ.δημοκρατίας λοιπόν, οκ!!

Θέλω κι άλλες λεπτομέρειες: σε ποιό ύψος είναι περίπου η είσοδος, μετά την Μπίμπιζα; επίσης, που παρκάρουμε; μπαίνουμε μέσα και αφήνουμε κάπου το αυτοκίνητο ή απέξω όπου βρούμε; όλο απορίες είμαι ε;; θα μου έρθουν κι άλλες σίγουρα! α να ήρθε κι άλλη, αυτό το συντριβάνι που πέφτει μέσα στο πάρκο; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο να βαριεσαι και να φτιαχνεις ντουλαπια????Εγω λιωνω σε κανα καναπε, προσπαθησε να το κανεις καμια φορα.

Εγω θα φαω βρωμια και μετα διαιτα, θα πιω και το κρασακι μου μηπως ξεχασω

Καλο υπνο την Α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις έβαλα κ εγώ το μωρό μου για ύπνο!!! Κ ο δικός μου χάλια ήταν………κοιμόταν όρθιος!!!

Εύη τι κουκλιά είναι αυτά…. Η κόρη σου έχει γίνει κοπελάρα κ πολύ κομψή η κυρία!!! Αλλά κ ο Τριανταφυλλένιος σου είναι πολύ Ζορό!!!!!

Ώστε ξέρεις κ φλογέρα..???

Ελενάκι μου μόνο φίλοι τις βλέπουν…

Κλειστή ομάδα….. θέλετε αντίρρηση καμία!!!!!!

Ρε λέτε το μπούκωμα του Σπύρου να είναι τίποτε δόντια??? γιατί να τον κολλήσω μετά από 10 μέρες λίγο δύσκολο….

Χαχα κ εγώ έχω απορίες… πόσα πουλιά έχει? Η λιμνούλα είναι καθαρή? Πόσα χιλιόμετρα είναι το πάρκο? Λουλούδια έχει? Πότε φτιάχτηκε? Πόσο χρονών είναι η πεθερά της Μαριέττας?

Ελενάκιιιιιιι :-*:-*:-*

Μην δίνετε σημασία….. προετοιμάζομαι για αύριο…….!!!!!!

Γεια σου ρε Ίνα……..!!!!

11 μια χαρά κ για μένα!!!

Μαριέττα όλα καλά με το εμβόλιο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε???ποσα γραψατε???μεχρι τη σελιδα 7 καταφερα να διαβασω και τωρα ο αντρας παραπονιεται!!!!θα σχολιασω λοιπον μεχρι τη σελιδα 7..

πεθεροπληκτες ενωθητε!!!κουραγιο...

ειρηνη για το θεμα που λεγατε σχετικα κι εμενα μου εχει πεταξει "εσεις οι νυφες δεν εχετε καταλαβει οτι κι εσεις εχετε αγορια και θα περασετε τα ιδια! :shock::shock::shock::shock::shock: και να ελεγα οτι της εχω κανει κατι!!!εγω ημουν πολυ καλη μαζι της μεχρι τα τελευταια τα χριστουγεννιατικα και αναγκαστηκα να της κοψω τον αερα....δε μπορω να πω παντως απο τοτε εχει γινει αγγελουδακι ζωγραφιστο...οχι οτι δε θα ξανακανει τα ιδια...αλλα ξερει πια πολυ καλα οτι δεν τη παιρνει..και το κοβει νωρις δεν επιμενει!εγω με τα πεθερικα εχω σταματησει να ασχολουμε γιατι με χαλανε!!!εχω και θεμα με το στομαχι και αυτοι ειναι αχονευτοι..οποτε!

μαρια πεθενω με το τικερακι σου με τη πεθερα..το τι γελια εκανα με αυτα που ελεγες για τη πεθερα σου δε λεγεται!ε πες το μας οτι τον ξεζουμιζεις τον ανθρωπο ετσι.........λεω κι εγω γιατι ειναι τοσο εξαντλημενος!

ινα για ολα αυτα που εγραψες.....θες κανα λαχειο μαλλον,ασε που και μονο που τα διαβασα κουραστικα!οσο για τη πεθερα παιρνε τις πιττες και τη πεθερα εξω απο τη πορτα!

ευγενια κι εγω ευχομαι η πεθερα να ηταν σα τη μανα μου(στο θεμα διακριτικοτητας ομως μονο γιατι στα υπολοιπα!!...)

αλικη τι να πω τωρα και για τη δικη σου....ασχολιαστη θα την αφησω...κι εγω αυτο που δεν μπορω σε αυτους τους ανθρωπους ειναι οτι ειμαι σιγουρη οτι πισω απο τη πλατη μου με θαβουν...τα νιωθεις κατι τετοια!τι εγινε ηρθε????για φερτη στο παρκο κυριακη να τη κανουμε να περασει καλα! :lol::lol::lol::lol: να σου πω εγω αν θα ξαναρθει!

ελιζα περαστικα....αυτες οι ατιμες ιωσεις αμα αρχισουν δε σταματανε γαμωτο!

ευη συγχαρητηρια για τα κιλα!!!!!οι υπολοιπες τι κανατε με τη διαιτα...???πολλες πιττες ακουω και δε μαρεσει! :lol::lol::lol::lol:

ελενακι :x:x:x

αννουλα τι ειχες και δεν εμπαινες???ευχομαι ολα τωρα να ειναι καλα...ο ακης με αυτη τη φωτο σκανδαλιζει ολες τις μπεμπες του μαμυ νομιζω!! :lol::lol::lol::lol:

αυριο θα διαβασω τα υπολοιπα και να με κατατοπισετε για το παρκο φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριετακι δε σε ξεχασα ....απλα δε σου μιλαω γιατι δεν τηρης το λογο σου!!!ποσες μερες περιμενουμε να φυστικωσεις το μανο και τιποτα.μπουχαχα!

φιλακια πολλα σε ολες καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ψηφιζω ναι!!!!!!!!!!

λοιπον κυριακη κατα 11 ?????

να συναντηθουμε στο συντριβανι???????? εισοδο απο λεωφ δημοκρατιας γιατι εχει και αλλες εισοδους.

απο δω το πας,απο κει το φερνεις,παλι επικαιρη εισαι με το θεμα των εισοδων!!!

τι πραγμα κι αυτο σημερα!!!!!! =))=))=))=))=))=))

κλεισε εσυ! ανοιξε εσυ!!!

μπου χα χα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Ρηνιώ, τώρα σε είδα!! και ήθελα να σε ρωτήσω κιόλας από που μπαίνουμε!! από λ.δημοκρατίας λοιπόν, οκ!!

Θέλω κι άλλες λεπτομέρειες: σε ποιό ύψος είναι περίπου η είσοδος, μετά την Μπίμπιζα; επίσης, που παρκάρουμε; μπαίνουμε μέσα και αφήνουμε κάπου το αυτοκίνητο ή απέξω όπου βρούμε; όλο απορίες είμαι ε;; θα μου έρθουν κι άλλες σίγουρα! α να ήρθε κι άλλη, αυτό το συντριβάνι που πέφτει μέσα στο πάρκο; :lol:

επισης:στο συντριβανι ριχνουμε κερματα για ευχες;

μπου χα χα!! η μαλακια ξαναχτυπα!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα κ εγώ έχω απορίες… πόσα πουλιά έχει? Η λιμνούλα είναι καθαρή? Πόσα χιλιόμετρα είναι το πάρκο? Λουλούδια έχει? Πότε φτιάχτηκε? Πόσο χρονών είναι η πεθερά της Μαριέττας?

Ελενάκιιιιιιι :-*:-*:-*

Μην δίνετε σημασία….. προετοιμάζομαι για αύριο…….!!!!!!

=))=))=))=))

Κοίτα, επειδή έχω περάσει απέξω, είναι πολλάααα χιλιόμετρα... ναι έχει και λουλούδια, και δέντρα! φτιάχτηκε πολύ πρόσφατα, νομίζω το πολύ 3 χρόνια... Η πεθερά της Μαριέττας πρέπει να είναι γύρω στα 60-65. Τώρα πόσα πουλιά έχει... θα μας το απαντήσει η Ειρήνη μαζί με τις δικές μου απορίες!! Ελα Ρηνιώ, μη μας αφήνεις σε αγωνία!

Γειά σου Μαριεττάκι!! πως πήγε το εμβόλιο; πες μας τα περί Ηλία, πόσα γραμμάρια έβαλε, πόσους πόντους, τι περιφέρεια κεφαλιού έχει; Χα χα χα είμαι γεμάαααατη απορίες!

Ινα δεν παίζει πλέον το λιώσιμο στον καναπέ... προ μωρού έπαιζε και πολύ μάλιστα! τώρα είμαι συνέχεια στην τσίτα. Οσο για τις βρωμιές που θα φας... μόλις ήρθαν και οι δικές μας! μπιφτεκάκια και καλαμάκια κοτόπουλο, και πατατούλες. Πάω να ορμήξω και τα ξαναλέμε!

Κατερινάκι θα έρθεις τελικά την Κυριακή ε;; τέλεια!! ανυπομονώ να δω μια εγκυούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα κι εγω σε αγαπαω κι ας μη μου μιλας!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

χαρηκα που η κορακλα σου ειναι καλα στην κοιλιτσα της μαμας της!!!

φτου φτου!!!

θα ερθετε Κατερινα; γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον κορες:συμφωνοι Κυριακη 11:00 βολευει απιστευτα!!

εμεις καναμε το εμβολιο,ειπε η γιατρος οτι τα συμπτωματα αν φανουν,θα συμβει μια εβδομαδα μετα,δηλαδη ερχομενη Πεμπτη.κανενα πυρετο και πολυ σπανια εξανθημα..αντε να δουμε!!

αισιως φτασαμε τα 12 κιλα :o:o:o (φαγανος :oops::oops: ) και 82 εκ.

εχει βγει ο πρωτος τραπεζιτης και ετοιμαζονται αλλοι τρεις :shock::shock::shock: το καημενο,γι'αυτο ξυπναει μεσα στην νυχτα και για αυτο εχει ολο το χερια στο στομα και σαλια..επισης μου ειπε και να το εχετε υποψη σας(εγω δεν το ηξερα)πως οταν τα μωρακια βγαζουν δοντια,παρατηρουμε διαφορες κοκκινιλες στο σωμα τους..πχ ο Ηλιας ειχε κατι ιδρωτσιλες στην βουβωνικη χωρα...οποτε να μη τρελαθειτε αν δειτε κατι αναλογο..ειπε οτι καλυτερα να βαζουμε ταλκ παρα sudocreme..

για την αναπτυξη της ομιλιας του τον βρηκε πολυ καλα,θεωρει σημαντικο που επαναλαμβανει δισσυλαβες λεξουλες...τον εβαλε να περπατησει γυμνο για να ελεγξει τα ποδαρακια του κι ειπε οτι περπαταει πολυ καλα!!

μπορουμε να ξεκινησουμε φρεσκο γαλα ΟΛΥΜΠΟΣ,ΜΕΒΓΑΛ,ΔΕΛΤΑ αλλα αυτα που ληγουν σε 4 μερες το πολυ,οχι τα αλλα τα κλασικα...ποια ειναι αυτα ρε κοριτσια;

μελι οχι ακομα...απο σοκολατα μπορει να τρωει ενα μικρο κομματακι δυο φορες την εβδομαδα και καλυτερα ΥΓΕΙΑΣ μαυρη ή τις παιδικες...ειπε επισης οτι καλυτερα ειναι να δινουμε γλυκα στα παιδια οταν ειμαστε εκτος σπιτιου,για να μη βλεπουν απο ποιο σημειο της κουζινας πχ το βγαζουμε και το συνδυαζουν και πανε συνεχεια εκει...αλλα κολπα!!!

εξετασεις αιματος προληπτικα θα κανουμε οταν παμε 18 μηνων...

ποια κοπελα δινει φρεσκο γαλα στο μωρακι της;το πινει;η Μαρια νομιζω...

Φλωρα εχεις πολυυυυυυυυυυυυυυ αριστοκρατικο προσωπο!! εισαι σα πινακας ζωγραφικης!!!

Τριανταφυλλενιε!!! εισαι σκετη γλυκα και πολυ μουτρο!!!!!!

ποτε θα σας γνωρισουμε απο κοντα γαμωτο!!!!

παω κι ερχομαι!!!

ο μικρος κοιμαται κι ο μεγαλος παει βολτα με τον αδελφο του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε θεοτρελα πλασματα...τι εισαστε εσεις???μην σας αφησουν ελευθερες ξεσαλωνετε αμεσως...

μωρη μαριεττα ετσι τον δινεις και εσυ τον αντρα σου??φορα παρτιδα...???τι να κανω ρε κοριτσια κριος με ωροσκοπο τοξοτη...φωτια στην φωτια ηρθα και φουντωσα η γυναικα...αφηστε που και ο αλεξης ειναι υσηχο και ντροπαλο μωρο και στην αρχη οταν του λεγα κανα προστυχο κομπλαρε..καλα και τωρα κομπλαρει αλλα αν δεν παρω πρωτοβουλια δεν βλεπω να γινεται δουλεια...

τελικα απο που θα μπειτε???πειτε μου να ξερω πρεπει να ενημερωθω και εγω..ποια εισοδος τελικα βολευει...???

η μερα του βρωμικου ειναι σημερα???εγω κοριτσια νηστευω σας το ειπα??οποτε μεχρι το πασχα αποτοξινωση..αυριο παντως περιμενω παρεα και θα φτιαξω πιτσα...για μενα μια νηστισιμη και μια κανονικη για τους υπολοιπους...παντως καθε μερα δυο φαγητα το μενου...

ηλιααα πες μας παιδι μου πως εισαι???τι σου ειπε ο γιατρος?πονεσες?τον εβρισες καθολου??η ησουν κυριος??μετα σε κερασε τιποτα η μανα σου η την εφαγε και αυτην την σοκολατα μονη της???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο παρκο μπροστα,απο την εισιδι στην λεωφ. δημοκρατιας(επαναλαμβανω για καποιες καποιες)εχει μπροστα χωρο για παρκαρισμα...αν δεν βρειτε εκει,ακριβως διπλα ειναι ενα καρφουρ...οποτε παρκαρετε εκει!!!!!!

αχ ας εχει καλο καιρο!!!!!!

δεν εχω πολυ διαθεση γενικα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριεττα μια χαρα ο ηλιας..εμενα ρε γαμωτο γιατι ειναι μονο 10900??αμα δηλ.αρχισει και το σχολειο??μιση μεριδα θα μεινει???απαπα..τιποτα δεν πηρε απο την μανα του...

εγω του δινω ολυμπο..ειχα διαβασει οτι ειναι το μονο αυθεντικο γαλα χωρις προσμηξεις η κατι αλλο...δοκιμασε του το κατσικισιο του ολυμπου που εμενα το πινει μονορουφι..αλλα και τα υπολοιπα του ολυμπου..παντως αλλα δεν του εχω δωσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να ειχαμε στην βολτουλα μας και τα κοριτσακια που μενουν εκτος αθηνας :(

εγω εκει θα ειμαι παντως...θυμησου να κοιταξεις πανω και δεξια στο τριτο κλαδι θα καθομαι...μαζι με τα αλλα τα πουλακια... :lol::lol::lol::lol: με κολλησατε και εμενα...μπου χα χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...