Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

Αν ήμουν σκύλος πάντως δεν θα τη δάγκωνα…… κ θα φοβόμουν μη με δαγκώσει!!!

Συνήθως ξεκινάω 1 εβδομάδα με 10 μέρες πιο νωρίς κ του πάω τη ρουτίνα του ένα 10λεπτο με τέταρτο πιο πριν….. ανά 2 μέρες περίπου το κάνω! Δηλαδή σήμερα κ αύριο γίνονται όλα ένα τέταρτο πριν, μετά από 2 μέρες άλλο ένα 15λεπτο… μπορει να μείνω κ 3 μέρες αναλόγως την αντίδραση του μικρού!!! Φέτος ξεχάστηκα όμως κ τώρα να δούμε…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημερα μανουλια....

Δεν μου' φτανε που ειμαι χαλια ψυχολογικα ειμαι και αρρωστη τωρα. Παλι ποναει ο λαιμος μου και το σωμα, το κεφαλι τα ματια. Πηρα 2 depon για να σικωθω απο το κρεβατι...

Δεν σας κανω πλακα για τον Τ, δεν με θελει..Να φανταστιτε σημερα που δεν ειναι εδω ο μπαμπας του προτιμα την Φλωρα απο εμενα :?:?:?:?

Μαρακι περαστικα και σε εσενα, σε νιοθω...

Σημερα η Φλωρα ειχαν γιορτη στο σχολειο και δεν την πηγα δεν εχω κουραγιο. Λιπει και η πεθερα μου στο χωριο οποτε δεν μπορω να την πασαρω εκει....

ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΕΡΝΕΙ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕΡΝΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΓΟΝΑΤΑ ΣΤΟ ΧΟΛ (κανει ραπ μου λεει) :shock::shock::shock: Θεε μου τι εχω κανει?????

Για τα δικα σας περναω σε αλο ποστ.....Αν δεν παθω εγγεφαλικο πρωτα.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τρελοκομεια..τι κανετε???ναι ναι υπαρχω και σημερα...με μια βουλωμενη μυτη και λαιμο αστα να πανε...ειρηνη μου σε νοιωθω εγω δεν θα αντεχα να ειχα και τον μικρο αρρωστο...αφου τους το ειπα...καθενας θα αρρωσταινει με την σειρα...οχι ολοι μαζι δεν βγαινω μανα μου...

σημερα ακουσα και την κοιλια μου να γουργουριζει...εχω να της βαλω φαγητο μεσα απο την δευτερα το μεσημερι...

μαριεττα και αλικη τους αντρες τους ρωτησατε???εχετε και παραπονα απο την ζωη σας βρε???ρε φιλεναδα η ζαμπα σου δεν ειναι καθολου καλα...χρειαζεται γιατρο επειγοντως..τι ειναι αυτα που κανει???το καημενο το σκυλι..

ελιζα κουραγιο και ελπιζω να περασει γρηγορα...παντως κι εγω τον αφηνω να κλαιει ειδικα στα πεισματικα του ουτε που νοιαζει και καθολου..τις προαλλες εκλαιγε μιση ωρα με το ρολοι επειδη δεν του εδινα το μπουκαλακι με το λαδι ευκαλυπτου να το βαζει στο στομα του...με τα πολλα ηρθε εκατσε μαζι μου και εκει που παιδαμε η διαβαζαμε το ξαναθυμοταν και εμπηζε παλι τα κλαματα...ποπο νευρα που εχουν κι ακομα δεν αντιμετοπισαν τις δυσκολιες της ζωης...

ινα εγω προτεινω καθε μερα να μας λες τις κουβεντες της κορης σου η καλυτερα να την τραβηξεις βιντεο...φανταζομαι ποσο για φαγωμα θα ειναι...αντε ποτε θα ανοιξει και ο δικος μου το στομα του κι οχι για να φαει......

θα σας βαλω ενα βιντεο..εξαιρετικα αφιερωμενο στον ηλια να παιρνει μαθηματα...

http://youtu.be/ilN_QAnJ9KQ

ευη κοριτσακι μου περαστικα και κουραγιο..εγω τουλαχιστον ειχα να αντιμετωπισω μονο τον μανωλη δεν ειχα και τους going through(ετσι γραφονται?)μεσα στο σαλονι μου...υπομονη...ελπιζω να μην σε πιασει και να περασει ξοφαλτσο...γιατι ειναι οδυνηρη εμπειρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε σι Μαριεττα αυτη δεν παει καλα, τι ειναι αυτα που κανει???? Κατεφθιαν για το ασπρο σινολακι που δενει πισο στην πλατη ειναι....

Μακαρι να παρει την δουλεια ο Μανος και να φηγετε μακρια της, πολυ φοβαμε ομως οτι θα μετακομισει και αυτη μαζι σας...

Αλικη γιατι πεδεβεσε με τετια πραγματα (με το ωραριο ενοω)?? Εγω ποτε δεν εκανα τετια πραγματα, σε καναδυο μερες θα εχει ριθμιστει απο μονο του το θεμα.

Ινα ειναι καιρος να ξεσικωσουμε τα σπιτια μας και να κανουμε γενηκη αλλα δεν εχω καθολου ορεξη τελεφτεα για τπτ...Μολις τελιωσεις το δικο σου δεν ερχεσε και απο εδω??

Ελιζα αρχισαν τα οργανα και για σ'ενα βλεπω..Δεν θελω να σας απογοητεφσω κοριτσια αλλα αν νομιζετε οτι τωρα περνατε δυσκολα με τα μωρα σας που να μεγαλωσουν κιολας να διτε τι εχει να γινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι καλημερα και περαστικα και σε σενα!!Κρητη -Θεσσαλονικη ΙΣΟΠΑΛΙΑ!!!! μπου χα χα χα χα!!!

δε προλαβαινω γιατι ο Ηλιας εχει γινει ενα με το αυγο!!!

μονο να σχολιασω:Μανωλακη τι γαργαριστο γελιο ειναι αυτο;τι μαλλακια τελεια ειναι αυτα;

Αλεξη!!!εισαι αρρωστος εσυ,οχι η Μαρια!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μανωλακη το ξερω οτι γελας με την καταντια του μπαμπα και της μαμας...κανε υπομονη αγαπη μου και θα ερθει το ΚΟΚΚΙΝΟ στην ζωη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πίστεψέ με καλή μου Εύη για μένα είναι πιο εύκολο να παιδευτώ 1 εβδομάδα παρά να περιμένω να ρυθμιστεί από μόνο του!

Ο Π. ξυπνάει 6, άμα ο μικρός κοιμάται 12 συν τα νυχτερινά διαλλείματα, δεν είναι εύκολο να ανταπεξέλθει στις υποχρεώσεις του!!!

Δυστυχώς σε αυτό το θέμα είμαι άτυχη με τον μικρό… δεν λέει να στρώσει κ είμαι σίγουρη πως θα κρατήσει τουλάχιστον μέχρι τα 2 του!!

Τα παιδιά προτιμούν τον γονιό ή τον συγγενή που τους κάνει τα χατίρια… αυτό δεν σημαίνει πως δεν αγαπάει την μαμά ο Τ.

Άκου δεν είσαι καλά γι’ αυτό……!!!

Μαρία τι κάνετε στο παιδί…?? Κανόνισε να σου γίνει Ολυμπιακός…. Καμιά φορά από αντίδραση το κάνουν!! Ο πατέρας του Πάνου είναι Ολυμπιακός ο Πάνος από αντίδραση κάποια στιγμή άλλαξε…… μήπως να ντυθείτε στα κόκκινα??? Χαχαχαχα :roll:

Είναι γλύκας όμως όπως γελάει κακαριστά….. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανες!μια τρελα διακρινω στην ομαδα!?και φυσικα ξεκιναω με τη πεθερα της μαριετας....μονο υπομονη εχω να σου πω κοπελα μου με τη τρελαρα που εμπλεξες!μονο διευκρινησε μου κατι ειναι οντως για τα σιδερα ή τα κανει αυτα για να μονοπολει το ενδιαφερον?δυσκολο να χειριστεις ενα τετοιο χαρακτηρα,ειδικα αν ο αντρας σου δε λεει και τιποτα δε μπορεις να κανεις και πολλα εσυ ειναι η αληθεια!η μονο πιθανη λυση που βλεπω ειναι μια μετακομιση το εχετε σκεφτει?καλη τυχη στο μανο σου!

μαρια μου περαστικα και παλι!ο μανωλιος δε παιζεται αυτα τα μαλλακια και τα μαγουλακια!αχ!α!και φαε κατι! ακου εχεις να φας απο τη δευτερα!

αλικη τα ιδια το βραδυ ε?εγω μπουχτισα κοπελα μου,το πολυ να του δωσω ενα γαλα και μετα τον αφηνω να γκρινιαζει μεχρι να κοιμηθει μονος.δε τη παλευω αλλο μονο αμα κλαιει σπαραχτικα παω και παλι ομως του λεω νανι και φευγω αμεσως.δεν αντεχω η γυναικα ποσο πια!ελπιζω στο τελος να το παρει αποφαση,ηδη ειναι καλυτερα.αυτο για τα κορν φλαικς...οχι δε θα ησουν σκυλα! :lol::lol::lol::lol::lol:

ευη μη μου λες τετοια πρωιπρωι....ασε με να εχω στο πισω μερος του μυαλου μου οτι οταν ξεπεταχτουν λιγο τα παιδια θα καθομαι αραχτη στη βεραντα να πινω την φραπεδια μου!!!!μη μου το χαλας!!για το τριανταφυλλο βρε τι ειναι αυτα που λες??ειναι δυνατον να μην αγαπαει τη μανουλα??

χθες πηγαμε στο σεφ βολτιτσα και εκει ηταν ενα ζευγαρι με μια μπεμπουλα 2μιση μηνων....ο γιαννης ξετρελαθηκε,μου εκανε μεγαλη εντυπωση!πιστευω θα τα πανε καλα με τη μικρη!

κοριτσια πλησιαζει να γεννησω και φοβαμαι πολυ σας το ειπα???εχω χεστει πανω μου...η προηγουμενη γεννα ηταν ενα δραμμα...οπως θα θυμαστε απο αυτα που εχω πει.τη πεμπτη θα παω να με δει αν εχω διαστολη :? αυτο που φοβαμαι πιο πολυ ειναι μηπως δε με πιασει η επισκληριδιος σα τη προηγουμενη φορα... :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγα να μην γινει αυτο το παιδι Ολυμπιακος με τετια πλυση εγγεφαλου που δεχετε, αν και ο αδερφος με τον μπαμπα μου δεν ειναι ιδια ομαδα. Ο ενας ειναι Αρης και ο αλλος Παοκ...

Πως μαρεσει οταν γελανε με την ψυχη τους τα ζουζουνια μας και το μαλι αφανα λεει πολλα.. :D:D

Εμεις τρωμε αχλαδι τωρα και μετα τον βαζω για υπνο θελει δεν θελει γιατι η μαμα ειναι κομματια και θα παει να την πεσει και αυτη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε;

Αχ έχω κάτι απίστευτα νεύρα τώρα.... είχα γράψει ένα κατεβατό ολόκληρο, και πάω να κατεβάσω το παράθυρο γιατί έμπαινε κάποιος στο γραφείο (ο Η/Υ μου είναι φάτσα κάρτα στην πόρτα και δεν θέλω να δίνω δικαιώματα...), και από τη βιασύνη μου αντί να το κατεβάσω το έκλεισα :twisted::twisted::twisted: .

Με συγχωρείτε αλλά δεν έχω χρόνο να τα ξαναγράψω πάλι όλα. Θα συνοψίσω μόνο κάποια.

Μαριέττα η πεθερά σου είναι ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ τρελή!! μα καλά, τα παιδιά της δεν το βλέπουν ότι χρειάζεται βοήθεια να την πάνε κάπου; μην αφήσεις ούτε για δευτερόλεπτα τον Ηλία μόνο του μαζί της, είναι ικανή να τον βάλει κι εκείνον να τη δαγκώνει... σκιάχτηκα λέμε πρωινιάτικο. Καλή επιτυχία στο Μάνο!

Επίσης να ευχηθώ έστω και καθυστερημένα χρόνια πολλά στον Παναή [smilie=occasion13.gif] . Ειρήνη μου αρέσει που σε πήρα και τηλέφωνο εκείνη τη μέρα, αλλά δεν το ήξερα για τον καπετάνιο μας συγνώμη!! να τον χαίρεσαι κουκλίτσα μου! πως είστε σήμερα;

Μαρία και Εύη περαστικά και σε εσάς, ελπίζω να περάσουν όλα γρήγορα. Επίσης Εύη έλεγα να αφήσεις το κορίτσι μας να ραπάρει, να της πεις όμως να πάει να συρθεί και στο υπόλοιπο σπίτι όχι μόνο στο χολ, να γλιτώσεις και το σκούπισμα :lol: .

Φιλενάδες μου οι υπόλοιπες να με συγχωρέσετε, δεν προλαβαίνω πάλι να τα γράψω όλα. Σας φιλώ και τα λέμε πάλι αργότερα

Καλημέρα Κατερινάκι μου! όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορά! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα ολα καλα θα πανε κοριτσι μου μην σταναχοριεσε....Και σε εμενα δεν επιασε η επισκλιριδιος στην Φλωρα αλλα δεν το ηξερα τοτε γιατι δεν ειχα με τι να σιγγρινω, αλλα ηταν μια γεννα πολυωρη και δυσκολη...Αυτην την φορα με επιασε και με το παραπανο γιατι δεν εσθανομουν τπτ απο την μεση και κατο και ολα εγηναν πολυ γρηγορα...

Γεια σου σημπεθερα πατισα υποβολη και σε ειδα....Τωρα παω σηγουρα γιατι αρχισα να εχω και ριγος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από δω... έχω μέρες να μπω εδώ κι έχετε γράψει τα απίστευτα πάλι...

Κορίτσια τέτοια ώρα πριν 2 χρόνια μάθαινα ότι είμαι έγκυος... και πριν 16 μήνες πάλι τέτοια ώρα κρατούσα το Φιλιππάκο μου αγκαλιά για πρώτη φορά... :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά στις αρρωστούλες...

Κατερινάκι κάθε γέννα είναι διαφορετική...

Μη φοβάσαι, όλα καλά θα πάνε!

Τίτλους εε;;.. Τίτλο με ζάμπα έχετε φτιάξει;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από δω... έχω μέρες να μπω εδώ κι έχετε γράψει τα απίστευτα πάλι...

Κορίτσια τέτοια ώρα πριν 2 χρόνια μάθαινα ότι είμαι έγκυος... και πριν 16 μήνες πάλι τέτοια ώρα κρατούσα το Φιλιππάκο μου αγκαλιά για πρώτη φορά... :) :) :)

Ρουλα!!!!ερχομενη απο το σουπερ μαζι με τον Ηλια,ειδα μια κοπελα εγκυο και σκεφτηκα κι εγω οτι τετοια εποχη(συγκεκριμενα 6/4) εκανα το τεστ και βγηκε θετικο...την ιδια σκεψη πανω-κατω δηλαδη με σενα!!τι λες τωρα!!!

κοριτσια παω να φτιαξω σαλτσα για μακαρονια,να πλυνω τον Ηλια που εχει γινει γουρουνι με το τυρι και να τον ταισω λιγο αργοτερα....

φιλια κορες!!

Κατερινα,Ελενη :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Υ.Γ.η ζαμπα πιστευω Κατερινα οτι το μεγαλυτερο μερος της τρελας της,οφειλεται στο οτι ηταν κακομαθημενη απο τον αντρα της,που ακομα και το ποτε θα κανει ΠΑΠ της θυμιζε :o:o:o

και γενικως,εκεινη δεν ασχολιοταν με τιποτα παρα μονο με το νοικοκυριο(ο Θεος να το εκανε!!!,ετσι εχω μαθει απο την συνυφαδα μου)...απο την αλλη,σιγουρα κατι παθολογικο εχει(καταθλιψη,μαλακια οπως θελετε πειτε το),αλλα επαψα πια να ασχολουμαι,γιατι οταν ελεγα την γνωμη μου γινομουν κακια...κι ο παπας με συμβουλεψε να μενω αμετοχη,οποτε σαν καλη Χριστιανη θα κανω το θελημα του κυριουλη!!συγνωμη,παπουλη ηθελα να πω!!!

ενα μπου χα χα χα το θελετε τωρα!!!!!!

φιλουρες κορες!!!!!!

υ.γ. ποτε να πιουμε εναν καφε μονες μας,χωρις τα ζουζουνια μας;να εχουμε και τα φτυαρακια τους!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από δω... έχω μέρες να μπω εδώ κι έχετε γράψει τα απίστευτα πάλι...

Κορίτσια τέτοια ώρα πριν 2 χρόνια μάθαινα ότι είμαι έγκυος... και πριν 16 μήνες πάλι τέτοια ώρα κρατούσα το Φιλιππάκο μου αγκαλιά για πρώτη φορά... :) :) :)

Εικονες και σκεψεις που ποτε δεν θα τις ξεχασουμε οσα χρονια και αν περασουν!!

Μαριεττα ιδεα!!

Θα παρουμε τηλεφωνο τη φιλοζωικη και θα ζητησουμε να υπερασπιστουν τα δικαιωματα του σκυλου!Να βαλουν αυτη στο κλουβι και το σκυλο εξω!!Τι χαρα θα κανει αυτος που θα παρει το σκυλο ετσι που εμαθε να δαγκωνει και με τα ψυχικα τραματα που θα εχει θα τους κανει ολους δαγκωτους!!

Τελειωσα τις υποχρεωσεις μου προς τριτους πηγα τη κορη μου βολτα και κουνιες, και τωρα εχω ενα βουνο σιδερωμα!!!

Αλικη θελεις να σιδερωσεις και εγω να μαζευω!!Δεν το εκανα ποτε στη ζωη μου για δικο μου σπιτι και ουτε προκειται να το κανω ποτεεεεε!!Βεβαια σκεφτομαστε να φυγουμε για το πασχα και πρεπει μεσα σε ενα αυτοκινητο να χωρεσουμε 3μεγαλοι και η μικρη με τα παραγματα μας οεο τι περνεις και τι αφηνεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://youtu.be/DW-JCr3HtS4

για τον μικρο Σπυρακο!!!!!!!!!!

κανοντας δεκα ωρες να φαει ο Ηλιας,βαζουμε τραγουδακια μπας και καταφερει να κατεβασει καμια μπουκια...δεν τα αλεθουμε πια και κανουμε δεκα ωρες!!!!!!!!!

ελεος!!!!!και θελει ο μπαμπας του να τον παει να φανε σουβλακια!!ναι καλα!!

Ινα η φιλοζωικη θα σηκωσει τα χερια ψηλα!!!! καλη η ιδεα σου δε λεω!!!αλλα;;;;;;;;;;;;;;ζαμπα ειναι αυτη!!!! μπου χα χα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://youtu.be/Y6FRC1GuNTo

αυτο το αφιερωνω σε ολες μας!!!! μα δεν ειναι πολυ χαρουμενο τραγουδι!!

ρε συ Αλικη!!κανταδα σου εκανε ο Πανος;Κερκυραιος ειναι;δεν θυμαμαι :oops::oops::oops:

ο Ηλιας για δευτερη φορα εγινε ΓΟΥΡΟΥΝΙ!!!! ΠΑΝΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ!!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα τελ.για την παρτη μου!! Μυκονο καταγωγη απο μπαμπα!!!!

αντε Ηλια θα μαθουμε και νησιωτικους χορους να το καιμε το πελεκουδι!!!!!

ρε κορες!!! το ποσο γαληνευω οταν ακουω νησιωτικα,δε λεγεται!!!

Ηλια!! ωπα!! ωπα!!!!

παω κορες,αν κοιμηθει τα λεμε μετα!!!

και μη ξεχνατε:χτιστε γιατι χανομαστε!!μπου χα χα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχετε καταλαβει τι κανω:γεμιζω τις σελιδες για να αλλαξουμε θεμα κι απο Δευτερα να ειμαστε σε καινουριο!!!με την αλλαγη ωρας,θα κανουμε και αλλαγη θεματος..αυτη την φορα τον κληρο λεω να τον ριξουμε στις δυο αρρωστες:Κρητικια και Θεσσαλονικια!!!(ενταξει,μη βαρατε!!! ιδεα εριξα!!!)

παω να καθαρισω το γουρουνι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν κ έχω 5 πλυντήρια για σιδέρωμα που έχω καταχωνιάσει στην ντουλάπα, θα σου πω ευχαρίστως Ίνα γιατί λατρεύω το σιδέρωμα κ μισώ το μάζεμα σε κούτες!!

Που καλά θα πάτε το Πάσχα??

Χαχα Μαριέττα κ εσύ νησιώτισσα είσαι…??? Από εκεί η τρέλα….!!

Ο Πάνος είναι κερκυραίος κ παίζει σαξόφωνο αλλά αν μου έκανε καντάδα μάλλον θα έπεφτα από το παράθυρο…

Μαριέττα γιατί νομίζεις πως θέλω να πάρω γυναίκα μόνο για να ταΐζει τον Σπύρο….. δεν αντέχω μία ώρα να τον ταΐζω!!!! :twisted::twisted:

Ευχαριστούμε για τις αφιερώσεις…

Μόλις τελειώσαμε κ εμείς το φαί…. Αμήν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι βλέπω, το'χετε ρίξει στις αφιερώσεις;;

Ας αφιερώσω κι εγώ ένα... στον εαυτό μου!! :lol::lol::lol:

[youtube:1y55hm0b]25ZRXEd_FX8[/youtube:1y55hm0b]

Και πάω να βάλω το φακιόλι να ξαραχνιάσω... ουφ!

Μόλις γύρισα σπίτι, θα πάω πιο μετά να πάρω το Φίλιππο.. να κάνω καμιά δουλειά με την ησυχία μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και χαρά σας, που είστε καλέ όλες απόψε; βολτάρετε, "ξαραχνιάζετε" ή ξεχορταριάζετε τα κάστρα;;; ελπίζω κάποιο από τα δύο πρώτα να κάνετε!

Τι ωραία που είναι Παρασκευή... και πόσο πιό ωραία θα ήταν αν η 25η έπεφτε Δευτέρα και είχαμε τριήμερο!!! η Αφροδίτη σήμερα μετά από πολύ πολύ καιρό κοιμήθηκε από τις 11 και κάτι, νωρίς δηλαδή για τα δικά της δεδομένα. Το μεσημέρι δεν κοιμήθηκε καθόλου και έτσι πόσο να άντεχε. Πήγαμε οι δυό μας σ/μ το απόγευμα και τραγουδούσε, έλεγε τα δικά της και όλοι την χαζεύανε, από δίπλα εγώ καμάρωνα η κουκουβάγια :lol: . Τραγουδούσε "γένει η βακουλα" και "έπεσε κιά μπαμ" (έπεσε μια τουφεκιά-μπαμ). Αν βγάλουν junior x-factor είναι έτοιμη :D

Μιας και λέγατε για τα αλεσμένα για πείτε, τίποτα δεν αλέθετε πλέον; εγώ της αλέθω τα φρούτα λόγω του μήλου. Αν δεν της βάλω μήλο (σπάνια), της τα δίνω στο χεράκι να τα τρώει μόνη της. Από φαγητά δεν αλέθω πλέον κάτι, ίσως μερικές φορές το κρέας. Επίσης, τους δίνετε κουτάλι να τρώνε μόνα τους; γιατί ούτε αυτό κάνω, βλακεία μου αλλά δεν την παλεύω ρε κορίτσια να καθαρίζω συνέχεια τα χαλιά. Την αφήνω να φάει μόνη της μόνο το γιαούρτι της αλλά και αυτό προς το τέλος για λίγο. Μήπως μένει πίσω όμως έτσι; :roll:

Τις αφιερώσεις σας δεν τις άκουσα, κοιμούνται τα μωρά μου! άμα είναι νησιώτικα στάνταρ θα σηκωνόμουν να χορέψω, λατρεύω τα νησιώτικα. Ηξερα και Κερκυραϊκους χορούς βρε Αλίκη αλλά τους ξέχασα γαμώτο! από Κρητικούς κάτι ψιλοθυμάμαι, αν σου έρθω Μαράκι θα χορέψουμε παρέα μια Σούστα, έναν Μαλεβιζιώτη ή ένα Χανιώτη. Αλλά η αδυναμία μου είναι Μακεδονία και Πόντος.

Με έπιασε λογοδιάρροια :lol: ! και ξεσηκώθηκα κιόλας από μόνη μου και θέλω να χορέψω!!

Η Αννούλα που χάθηκε;;;

Ινα που λέτε να πάτε το Πάσχα με το καλό; εμείς λέγαμε για Ιωάννινα στο χωριό του νονού της, αλλά δεν παίζει άδεια εκείνες τις μέρες δυστυχώς οπότε το ξεχνάμε. Ασε που φοβάμαι και τόσες ώρες ταξίδι, δεν ξέρω πως θα αντιδράσει η μικρή.

Αλίκη εσείς αν θυμάμαι καλά θα πάτε Κέρκυρα ε; ότι καλύτερο! οι υπόλοιπες τι θα κάνετε το Πάσχα;

Αντε σταματάω γιατί έχω πάρει φόρα και είμαι ικανή να γεμίσω το θέμα μόνη μου. Καληνύχτα και καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...