Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο5! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

ax vre twiggy moy mikroylh einai akoma mwre...nai telika einai volikos o kalos m poly ... mexri stigmhs... pate kamia voltitsa kathete sto karotsi??? emeis shmera phgame gia faghto me kati filoys k aytos koimotan sto karotsi t... den katalavaine oyte thoryvoys oyte tipota .. se poion moiazei??? to diko mas lene oti einai idio egw kati liga exei parei apo to mpampa :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 345
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Eβιτα αρχικα δεν εμπαινε στο καροτσι!! μιλαμε για κλαμα και κακο :o Ειχα απελπιστει. λεω δεν θα βγω ποτε απο εδω μεσα!!Οποτε την βαζω κι εγω καθε μερα πια και την κανω περα δωθε στην βεραντα.. ακομα κι αν χτυπιεται.. Φαινεται πως δουλεψε λιγο το κολπο γιατι τελευταια ειμαστε πολυ πολυ καλυτερα.. Εχθες πηγαμε στο παρκο και ηταν κυρια!! Βοηθαει παντα βεβαια που αποκοιμιεται στο αυτοκινητο... Αντε να δουμε, νομιζω οσο μεγαλωνει στρωνουμε.. Ειναι με τις ωρες της παντως.. Καποιες μερες ειναι αγγελουδι και αλλες μας βγαζει την πιστη!!! φιλια στον μικρο σου :) παντα ετσι καλος θα ειναι θα δεις...

Ελεν καλως ηρθες και να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!! Ειμαστε πολλες εδω αλλα πια μιλαμε σε μυστικη ομαδα στο facebook κυριως γιατι ειναι πιο βολικο και γρηγορο. Αν θελεις στειλε μου πμ με το προφιλ σου να γινουμε φιλες και να μπεις στην ομαδα! φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Εϊπα να περάσω κι εγώ μια βολτίτσα από εδώ!! Εβιτάκι φτου φτου και χίλια φτου στο μπεμπάκο σου!! Πάντα έτσι ησυχούλης να είναι. Εμένα έχει στρώσει αρκετά τη μέρα, μπορώ και τον αφήνω λιγάκι μόνο του, αλλά το βράδυ περνάμε μαρτύριο. Ενώ τον τελευταίο καιρό ξυπνούσε 2 φορές για να φάει, τωρα τις έχει κάνει 5. Χτες πχ κοιμήθηκε στις 22:00 και ξύπνησε για φαγητό 00:00, 02;00, 04;00 και 06:00. Και στις 08:00 στο ποδι. Απελπισία σκέτη, ελπίζω να περάσει σύντομα γιατί δεν θα την βγάλω καθαρή...

Φροσύνα άφηνέ την κάτω τη μπουμπού σου όσο πιο συχνά γίνεται, μην το φοβάσαι, το πολύ πολύ να κλάψει και να την ξαναπάρεις αγκαλιά. Εγώ συνειδητοποίησα κάποια στιγμή ότι τον κρατούσα αγκαλιά γιατί φοβόμουν ότι θα ξυπνήσει ή θα κλάψει, μια και έτσι έκανε από την αρχή, ενώ στην πραγματικότητα είχε αρχίσει να στρώνει λιγάκι από μόνος του.

Σοφάκι τι γλυκουλίνι που είναι το μωράκι σου!!!! Σε αυτή τη φώτο που έχεις εδώ φαίνεται πιο καθαρά και είναι σκέτη γλύκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χεχεχεχεχ ειπα να περασω κι εγω μια βολτουλα να δω τι γινετεεε εβακι συμπεθερα δεν μπαινεις καθόλου πια???Κορινακι ειπαμε υπομονη που θα παει θα στρωσει και ο δικος σου ο δικος μου στρωνει ,αλλα εγω ποτε δεν τον κραταγα χερια μονο για να ρευτει ισως αυτο με εχει σωσει γιατι κι ο δικος μου ειναι γκρινιαρης φουλ και ξεμυαλιζετε με τα χερια !! αλλα εγω σταματισα και να θηλαζω οποτε ηρεμησε κι απο κει.....α σ ευχαριστω ειναι γλυκουλης στις φωτο κατα τ αλλα.....αλητης με τα ουλα του χαχααχχα φροσυνακι μια χαρα η γιογκι καθοταν στο καροτσακι στην βολτουλα κιουριααααα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω κατι? Εγω το πηρα αποφαση να την εχω αγκαλια, τη βαζω και στο σλινγκ λιγακι γιατι πιανεται η μεση μου!! σκεφτηκα οτι δεν θα κραατησει πολυ αυτο, σε λιγο καιρο θα θελει να κανει αλλα πραγματα οποτε ας την απολαυσω τωρα αγκαλιτσα!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ??? ΠΩ ΠΩ ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ ΤΕΛΕΙΩΣ , ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΔΥΟ ΜΠΑΙΝΕΤΕ ΠΙΑ :x

ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ??? ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ??

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΑ ΟΥΛΑ??? ΣΟΦΑΚΙ ΕΣΥ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕΣ??? ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ Μ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΑ ΒΑΖΕΙ ΟΛΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΤΑ ΟΥΛΑ Τ ΕΧΟΥΝ ΑΠΡΙΣΕΙ... ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΟΣ Κ ΖΒΟΥΡΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ... ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑΥΤΟ??? ΕΓΩ Τ ΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΜΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΣΤΑ ΟΥΛΑ Κ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΠΩΣ ....

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera evitaki!!!

Nai emena exei polla salia kai vazei kai tis dio mpounitses sto stoma kai oti krataei,mou eipe i paidiatros oti sklirinan ta oula dioti katevainoun ta dontia kai tha ta exo avta +gkrinia apo do kai sto eksis.....krema gia ta oula anaferoun ta koritsia sto facebook (mandisal) ego den tin exo xrisimopoiisei akoma den ksero giati akoma to palevei o mikros an do ta skoura tha paro ki ego......exei kai i frezyderm mia gia ta oula...(dokimase ki an den ton voithisei paei na pei einai kati allo...)

frosina i ekpedevsi perilamvanei ksemialisma me otidipote allo opos lei kai i evita vazo kremasta paixnidakia an prospatho na ton kratiso ligo ekei an gkriniazei ton pao allou alla pantote ton afino na paizei monaxo gia oso....kai siga siga sinithise kai paizei monos tou !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evitaki ola ta morakia einai kala kai megalonoune !!! ta koritsia ola milame meso facebook kai kanonizoume kai sinantiseis !! ta morakia einai ena ki ena kouklia ola tous kai to kathena me tin treli prosopikotita tous sto face anevainoun kai videakia kai einai ola ta lefta!!!skepsou to na kaneis ena profil ksero sto exoume pei polles fores alla ekei leme kai gia allifes kai gia provlimata klp....dokimase to ki an den sou aresei to svineis to profil ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβιτα μου βλεπω γυρισατε μπρουμυτα!!!! :)

κι εμενα τα ιδια.. χερια μεσα με μανια κι ανησυχια. δεν ηξερα πως υπαρχει αλοιφη!! κανει δουλεια?? πολλα φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ....

twiggy ΜΟΥ ΝΑΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ Μ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ Κ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΑ, ΤΩΡΑ ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Κ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ Κ ΚΟΙΜΑΤΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΙΑ.... ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΠΟΛΥ...

ΧΘΕΣ ΕΛΙΩΣΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΜΠΑΝΑΝΟΥΛΑ Κ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΔΩΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ... ΤΟ ΤΣΑΚΙΣΕ ... ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Κ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ Τ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΡΕΜΟΥΛΑ Μ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ 5 ΜΗΝΩΝ ...

ΕΣΕΙΣ??? ΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ,ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΟΨΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ Σ??? ΕΓΩ ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ Τ ΔΙΝΩ ΜΟΝΟ ΔΙΚΟ Μ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΗ ΚΡΕΜΑ ΛΕΩ !!! ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.... ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΟΛΑ ΚΑΛΑ??? ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως Εβιτα μεγαλωσατε πολυ!!! μπραβο θα ξεκινησετε φαγακι σιγα σιγα..

εγω τα εχω καταφερει και θηλαζω πια μονο.. θα το κρατησω οσο περισοτερο μπορω!πολλα φιλια στον μικρο σας.. ονομα αποφασισατε? βαφτισια ποτε?? :)

πολλα φιλια εχεις απο ολες... επιμενουν να ερθεις στο φασε με ψευδωνυμο.. ;) μας λειπεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ σεβαστο.. δεν πειραζει θα τα λεμε εδω που και που.. Η Σοφια εστειλε τα φιλια σου σε ολες και ανταποδιδουν!!

πολυ ωραιο ονομα ο μικρος!! με το καλο η βαφτιση!!φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβιτάκι μου ξερω οτι σε εχουμε πρηξει. Αλλα μπορεις να φτιαξεις ενα ψευτικο προφιλ δηλ κανεις να μην ξερει ποια εισαι εκτος απο εμας. Δεν ξερω ανα καταλαβαινεις τι εννοω. οτι βαζεις μεσα στην ομαδα απο φοτο και οτι λες δεν θα το βλεπει κανεις εκτος απο εμας. με λιγα λογια κανεις δεν θα μπορει να σε βρει στο φασε ουτε καν ο αντρας σου! φιλια μας λειπεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνωμη που σου ξαναλεω για το φασε. Αν δεν γινεται ειναι ητελευταια φορα που το λεω. Απλα στα εγραψα πιο αναλυτικα μηπως δεν εχεις καταλαβει κατι για το προφιλ που σου λενε οι αλλες κοπελες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβιτακιιιιι!!!!! τι κανεις?????? πωπω ποσο πολυ μεγαλωσε ο μικρος σου!!!! πως ειστε? ουλα ακουω ε? ετσι και εμενα εχει πολλα πολλα σαλακια, το χερι ολο στο στομα και ωρες ωρες γκρινιαζει στα καλα καθουμενα! πολυ χαιρομαι που βλεπω νεα σου!!! :D και οι φατσουλες αυτες μου λειψανε πολυ χιχιχιχι!!! :x εχεις ετοιμασιες με τα βαφτησια ε? πολυ μου αρεσει το ονομα που θα του δωσετε! εμεις θα τον πουμε γιωργο και θα κανουμε γαμο και βαπτιση μαζι στις 18 αυγουστου! θα ξαναμπω καποια στιγμη να δω τα νεα σου!!!!!!!! φιλακια πολλα!!!!!!! ;):YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΕΠ ΜΑΡΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ>??? ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ?? ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΙ ΚΕΝΕΙ???

ΝΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΩΡΑ Κ ΔΟΚΙΜΑΖΟΥΜΕ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ , ΔΟΚΙΜΑΣΑ Κ ΚΑΡΟΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΟΛΟ ΠΑΝΩ Μ :lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΣΕΙΣ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ Κ ΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ ... ΝΑΙ ΤΡΕΧΩ

ΜΕ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΜΟΝΗ Μ ΘΑ ΤΑ ΨΑΞΩ ΑΣΤΑ!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Εβιτα ολα καλα με το φαγητο ο μικρος?? διακοπουλες θα πατε? πως πανε τα τρεξιματα για τη βαφτιση??!! εχεις φιλια απο ολα τα κοριτσια... μας λειπεςι!! :)

post-12053-13873939507695_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ???

ΣΑΣ ΕΧΑΣΑ!!!! :cry::cry::cry:

ΛΕΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ... ΤΡΩΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΡΕΜΟΥΛΑ Κ ΤΟ ΜΕΣΙΜΕΡΙ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΜΕ Η ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Η ΜΟΣΧΑΡΙ Η ΣΚΕΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ( ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ) ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ Τ ΦΤΙΑΧΝΩ ΟΛΑ ΕΓΩ ...ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ 6 ΕΚΟΨΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ, ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΟΛΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΟΣ... Μ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.... ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ Κ ΤΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ Κ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ, ΟΠΟΤΕ ΤΗ ΒΛΕΠΕΙ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΧΑΡΑ.. ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΟΝΟ ΧΑΖΚΟΓΕΛΑΕΙ , ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ Κ ΤΑ 2 ΚΑΝΩ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΕΙΔΗ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ.

ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΛΟΓΟ ΒΑΠΤΙΣΗΣ Κ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ... ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΣΕ ΖΑΛΙΣΑ!!!!!

ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΠΕΣ Μ ΠΩς ΠΑΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ??? ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ??? ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??? ΤΡΩΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ Η ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ.... ????

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ???? ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ??? ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΚΑΝΕΤΕ???

Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ....

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Εβιτακι φτου φτου ο μικρος σας απο την αρχη φαινοταν ποσο καλο και βολικο παιδι ειναι!!! Μπραβο που συνεχιζετε ετσι... σταματησες θηλασμο? Και αρχισες δηλαδη να δινεις σκονη.. γιατι? κουραστηκες?? Εχουν μειωθει αληθεια τα γευματα που θελει γαλα να παρηγοριεμαι??? Εμενα ακομα καθε 2 ωρες κολλλημενη πανω μου..

Εμεις καλα, η μικρη μεγαλωνει και ειναι πολυ ζωηρη γενικα.. ειναι υπερκινητικη και αεικινητη θα ελεγα!! δεν καθεται πολυ πουθενα.. μας εχει ορθιους να την κουναμε.. ειναι πολυ εντονη σε ολα με αποτελεσμα να μας εξαντλει πολλες φορες!! Την ημερα κοιμαται ελαχιστα και το βραδυ ξυπναει ακομα πολυ... εγω κουτουλαω και ακομα δεν εχω χρονο για τιποτα.. στην τουαλετα τρεχοντας μιλαμε παω!!! :? ειναι ομως και αξιολατρευτη τι να κανουμε??!!!Δεν μπορω να πω ειναι χαρουμενο παιδι,αλλα μουρμουραει αν δεν της δινεις σημασια και ωρα εχει και θεμα την τρωνε πολυ τα ουλα και πεφτει πολυ γκρινια!!

Τα μωρακια ολα ειναι πολυ καλα..Τα περισσοτερα εχουν ξεκινησει τροφες... αλλα με επιτυχια αλλα παιδεουν λιγο τις μαμαδες τους αλλα που θα παει? θα στρωσουν!!

Με το καλο η βαφτιση βαλε μας καμια φωτο στο γκρουπ να δουμε!!!! σε σκεφτομαστε και μας λειπεις πολυ!!! φιλια στον υπεροχο Αλεξανδρο!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εβιτακι κι απο μενα !!!!μια χαρα αγγελουδι το αντρακι σου βλεπω ακομα φτου φτου.Κι εμεις μια απο τα ιδια γκρινιες ουλα,κρεμουλα για μας ακομα, οχι φρουτακια και λαχανικα αλλα σε μερικες μερουλες θ αρχισουμε κι εμεις.Οσο για το φτυσιμο στα μουτρα ασε παει συνεφο!!! κι εγω τρεχω με ετοιμασιες καθοτι κι εγω μονη μου θα τα κανω ολα 14/10 τα βαφτισια για εμας και θα τον πουμε θοδωρη, αντε με το καλο κι εσυ να βαφτισεις το μωρακι σου περιμενουμε φωτο.Εγω δεν μπαινω εδω σχεδον καθόλου γιατι μου κολλαει το ριμαδι.αν εκανες φασε θα τα λεγαμε πολυ συχνα !!!ελα περναμε ωραια στην παρεουλα μας.....πολλα πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Εβιτακι να σου ζήσει το άντρακι σου. Κουκλοι και οι δυο.

Εμείς καλα είμαστε επιτέλους η μικρή ξεκίνησε να τρώει

Φιλία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...