Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο5! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 345
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χριστος Ανεστη κοριτσια,

Εβιτακι χρονια πολλα ,πως εισαι τι κανει ο μικρουλης μας!!

Συμπεθερα πως τα πας με δυο μωρακια δυδιμομανουλα μουυυυυυ

Ελπιζω ολες καλα....

Εγω δεν προλαβαινω πολλα μιας κι εχουμε κολικους και προβληματα με τα κακακια μας τραβαμε μεγαλο ζορι στην ανηφορα χαχχαχαχχα αλλα ολα περαστικα περιμενουμε ν αλλαξουν τα πραγματα και να ανακουφιστει ο κακομοιρης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα κοριτσακια μ... αχ σας εχασααααααααααααα :cry:

εμεις δοξα το θεο παμε πολυ κλαααααααααα ειναι πολυ καλουλης κ ησυχος μ κοιματε ολο το βραδυ μεχρι 7 τρωει για λιγο κ συνεχιζουμε μεχρι 11 ... ουτε πριν δεν κοιμομουν τοσο , με κολικουσ δεν εχουμε προβλημα παλι καλα!!!! παμε τις βολτιτσεσ μας ανετα με τον αντρα μ κ το μωρο καθετε στο καροτσι τ αρεσει πολυ... ολο γελαει ο χαχανουλης ...

με το θηλασμο συνεχιζω εννοειτε ....

πολλα φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ καλε ο φαλακρουλης σου!!!κουκλος ειναι...θα καψει καρδιες...

9 φεβρουαριου γεννηθηκε αρα σχεδον 2,5 μηνων ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις εβιτακι καλα!! ο σαμιαμιδας δεν περνει πολλα κιλακια διοτι ο ναι δεν τρωει καλα ,σταματισα και τον θηλασμο και τον αρχισα με ετοιμο γαλα (αλλαζω συνεχεια γαλα μπας και του αρεσει καποιο και φαει επιτελους!!)γενικοτερα ειναι γκρινιαρης και με ταλαιπωρει αρκετα αλλα χαλαλιιιιιι,εχουμε αρχισει γελακια να πιανουμε κουκλακια κλπ,ειναι υπερκινιτικος και δεν καθετε πουθενα !!λιγο ακομα και θα τον κυνηγαμε σπιτι :lol::lol: με τα κοριτσια κανονιζουμε καροτσαδες στο παρκο.αν θες να σου λεω εσενα ή σε κανενα αλλο κοριτσι οταν κανονιζουμε στειλτε μου με πμ τα τηλεφωνα σας να σας λεω οκ? φιλακια πολλαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου. Χαθηκα το ξερω, αλλα πραγματικα τρεχω σαν τον Βεγγο με τα 2 πιτσιρικια, και λιγο λεω... ανοιξα σελιδα στο face επιτελους!!! Οχι πως ξερω πως να το χρησιμοποιω αλλα θα το μαθω καποτε που θα παει;;; Οποια θελει ας μου στειλει πμ να σας πω ονομα να σας κανω add καλα τα λεω;; ιδεα δεν εχω :lol::lol: . Twiggy σου στελνω το ονομα στο face.

Κατα τα αλλα καλα ειμαστε ολοι. Η μικρη μου εχει γινει ολιγον δυσκοιλια και θα δω τωρα σε συνεννοηση με το γιατρο μηπως της αλλαξω το γαλα. Ο γιος μου περασε μια τρελλη ιωση και ημασταν υπ ατμον μην κολλησει η μικρη κλπ κλπ.

Φιλακια σε ολες θα προσπαθησω να σας μιλησω μεσω face αν τα καταφερω η αχριστη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριανα μου σου εστειλα πμ να μου πεις να σε κανω φιλη στο φασε!!κι εσεις δυσκοιλιοτητα ε?κι εμεις μια απο τα ιδια εμεις με το φρεζυλακ κομφορτ στροσαμε λιγο !!δεν θηλασες τελικα??περαστικα σας ευχομαι να μην κολησε η μικρη σου φιλακια κοριτσουδες.α αυτο το σκ που ερχεττε κανονιζουμε μεγαλη καροτσαδα στο παρκο του Τρίτση στο Ιλιον οποια θελει ας μου πει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωωω ρε κοριτσια ποσο καιρο εχω να μπω....οι μισες εδω οι αλλες μισες φασεμπουκ αντε φλωριαννα ερχεσαι κι εσυ....ελα να παιρνουν σειρα κι οι υπολοιπες......τελικα το φορουμ μας εβγαλρ ωραια μωρακια...σας καληνυχτω...τα λεμε αυριο... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι σκιουρακι προσπαθω να μάθω να το χρησιμοποιω το face αλλα θέλει πολυ χρόνο να το ψάξεις για να το μάθεις και η αλήθεια είναι ότι δεν έχω και πολυ απο αυτο :oops:

Σοφάκι μου γλυκό και εμεις τα ίδια με τη δυσκοιλιοτητα το φριζολακ της δίνω κι εγω αλλα όχι το comfort βέβαια τα κακιά της δεν είναι σκληρά και γενικά δεν υποφέρει όταν ενεργείται απλα κάνει κάθε τρεις μερες. Οπότε μάλλον δεν θα αλλάξουμε το γάλα, προς το παρόν τουλάχιστον. Όσο για τη βόλτα πολυ θα ήθελα να έρθουμε αλλα είμαι στην διαδικασία να φτιάξουμε το δωμάτιο της μικρής και το σπίτι είναι γιαπι!!!! Γκρέμισματα, χαλάσματα, χτισιματα, μετακομισεις!!! Τα έχουμε παίξει, ασε που μέσα σε όλα αυτα έκλεισα και τη βάφτιση της μικρής και τα φτιάχνω όλα μονη μου, απο προσκλητήρια μέχρι μπομπονιερες!!! Με βοηθάει βέβαια η νονα της αλλα τ´ι να πρώτοκάνει κι αυτη; Να κοιτάξει το σπίτι της η εμάς;; Τρεχατε ποδαρακια μου καταλαβαίνεις... Ίσως αν ήταν πιο κοντα να προσπαθούσα να έρθω αλλα είναι και ολόκληρο ταξίδι βρε παιδι μου για μένα!!!

Αυτα για την ώρα. Φιλακια σε ολες κοριτσάκια μου και ελπίζω να καταφέρω να τα πούμε μέσω face!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραγιο Φλωριανα μου! αχ πως τα καταφερνεις? εγω σκεφομαι οτι θελω να μετακομισουμε μεσα στο καλοκαιρι κι αν γινεται να κανουμε τα βαφτισια της μικρης τον Σεπτεμβρη αλλα φρικαρω μονο στην ιδεα! Ακομα δεν προλαβαινω βασικα πραγματα να κανω..η μικρη ειναι καλη αλλα θελει συνεχεια καποιον να της μιλαει, να ασχολειται και γενικα ειναι της αγκαλιας και οχι του ... καροτσιου! Εχω αρχισει να αναρωτιεμαι.. ποτε θα ξαναγινω ανθρωπος αυταρκης, να μην χρειαζομαι καποιον αλλο να μου κανει τις δουλειες οεο??Θα τα πουμε στο φασε!!! φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε βρε κοριτσια πως τα πατε με τα μωρακια σας??? τα νεα σας??? εμεις κλεισαμε ημερομηνια για βαπτιση 25 αυγουστου ... λιγα πραγματα θα κανουμε .. καταλαβαινετε λογο οικονομικων!!!

τα νεα μας: δοξα το θεο ολα καλα ο μπεμης μεγαλωνει κ μας τρελενει καθε μερα... ησυχος πολυ κοιματε αρκετεσ ωρες κ ολο το βραδυ.. θηλαζω ακομα κ μεχρι να ξεκινησει τη κρεμα λεω.

Εσεις θηλαζετε ???? πως τα πατε?? πολλα φιλια σε σας κ τα νινακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeis ola kala.......distixos emeis den thilazoume.......apo tin arxi itan stravo to klima pou lene.....mono gia kana 20imero eixa ton mikro sto stithos mou kai meta to gyrisa sto kseno afou eida oti zorizotan......kai emeis frisolac pinoume.....se ena mina ksekiname kai to ryzaleuro.......emeis vaptisi leme mia apo tis 2 protes vdomades septemvriou....an vroume nono vevaia...giati me enan filo tou antra mou pou to eixa pei otan imoun egkyos oute kouventa mas exei kanei mexri tora........filakia.....ta ksanaleme sintoma....pantos facebook mporeite na kanete me pseftiko onoma i paratsoukli kai na eiste mono stin omada pou eimaste ki emeis me kapoies mikrorithmiseis ginontai......na min sas zalizoun kai asxetoi me aitimata filias......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβιτακι γεια! χαιρομαι που ειστε καλα με τον μικρουλη σας... Εγω παω καλυτερα με τον θηλασμο, δεν δινω πια συμπληρωμα.. καμια φορα ισως δινω λιγο δικο μου το βραδυ! Η μικρη βεβαια ενω ειναι πολυ καλο παιδι και χαρουμενο, ειναι "περιεργη" για ολα και ανησυχη, οποτε δεν κοιμαται πολυ! Την παιρνει ο υπνος στο στηθος και μετα μολις τη βαζω στο κρεβατι, ξυπναει και θελει κουβεντα!! Οπως ειναι φυσικο δεν προλαβαινω ετσι να κανω τιποτε αλλο, καμια φορα απελπιζομαι!! Εσεις τωρα καθε ποτε τρωτε? γιατι εγω δεν βλεπω αλλαγες, καθε 2 ωρες σιγουρα .. απλα τρωει πια λιγο πιο συντομα, Επισης της μαθαινω λιγο την πιπιλα η οποια με βοηθαει πολυ να την κοιμισω!!Εγω παντως θα ηθελα να θηλασω περισσοτερο απο 6μηνες , ετσι κι αλλιως οταν αρχισουν οι κρεμες τα γευματα στο στηθος θα ειναι λιγοτερα... Οσο αντεξουμε παντως!! πολλα φιλια στον μικρουλη σου... και με το καλο η βαφτιση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβιτακι μου μια χαρα το αγορακι σου αλλα απο την αρχη ηταν πολυ ηρεμο μωρακι οποτε εισαι τυχερη φτου φτου,

φλωριαννα σε καναμε αντ στην ομαδα ελααααα σε περιμενουμε πως και πως!!

Φροσυνακι σε λιγο ποτε θα καθετε η μικρη μοναχουλα θα μπορεσεις να κανεις δουλιτσες πια!!εμενα πλεον με αφηνει ,βεβαια ηθελε υπομονη και εκπεδευση γιατι ουτε εμενα καθοταν μοναχος αλλα ολα θα γινουν μην απελπιζεσε το δυσκολοτερο κοματι(θηλασμος) το κατεκτησες οποτε δεν εχεις να φοβασε τιποταααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Σοφακι ετσι ειναι, ηδη καθεται λιγακι με κατι παιχνιδακια.. αλλα πολυ λιγο! ολο αγκαλια και κουβεντα θελει.. πως τα καταφερες εσυ? τι περιλαμβανει η εκπαιδευση? :P

φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggyaki moy egw toy exw ena kramasto me moysikh panw apo to krevataki t k toy vazw kai alla paixnidakia k kathete olh thn wra ton pairnei k o ypnos polles fores... etsi mporw na kanw ta panta sto spiti k eimai monh m kathe prwi .ksekina apo twra na thn afhneis ligo manaxoyla sto krevati giati exeis poly kairo akoma mprwsta soy...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Εβιτακι ο δικος σου ειναι καλος και βολικος!!εμενα ψοφαε για κοσμο, κουβεντα και αγκαλια... Σκεψου το παιχνιδακι πανω απο την κουνια μετα απο λιγο την τσαντιζει, μαλλον γιατι δεν της μιλανε τα κουκλακια!! :shock: κοιμαται πανω μου και μολις την αφησω ανοιγει το ματι γαριδα ,μη χασει επεισοδια!!! Σημερα με το ζορι εφαγα και πηγα τουαλετα!! τι θα κανω??? :o τωρα την εβαλα ιγο στο σλινγκ να κουνηθω η γυναικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...