Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

γεια σας κουκλιτσες εξαφανισμενες.......μαλλλον σας επιασε το καλοκαιρακι!!!!!!!!!!!!!!!!

Στεφανια μου, καλο το οτι δε θυμασαι πότε περασε η επηρεια της επισκληριδιου....αυτο σημαινει οτι δεν εχεις ασχημμη αναμνηση,εγω βασικα ειχα την αναλγησια σιγουρα για πανω απο 24 ωρες..

Κ μενα το μικρο μ εχει ταραξει κ τωρα που ειναι νυχτα ειναι πιο ζωηρο,αχ αλλοι 2 μην εμειναν μου φαινονται αιωνας......

Εχει καμια νεα απο την Καρολ;;;

Καλο τριημερο να εχετε ολες........φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kαλο απογευμα κοριτσια τι κανετε? προσπαθησα να μπω κ χθεσ αλλα με πετουσε εξω η σελιδα...... ;)

εμεις μια χαρα ολοι οι οικογενοια,τα παιδια δινουν ρεσιταλ καθε μερα ορθια απο τις 7 μιση το πρωι,ο μεγαλοσ δεν κοιμαται ολη μερα κ η μικρη ποτε ξυπνια,κ ποτε ορθια,εκεινη παλι μας θελει διπλα της αν φυγουμε σε αποσταση ενος μετρου χαλαει τον κοσμο.....ειναι μερες οπως η σημερινη που ειμαι μονη,κ πραγματικα δε με κρατανε τα ποδια μου..... :| 3 φαγητα εφτιαξα σημερα,βραστο για τη μπεμπα,κους,κους με μοσχαρι για το μεγαλο,κ παιδακια με πατατες τηγ,για εμας......κ εν τω μεταξυ κ τα δυο ν φωναουν.....ειχαμε κ ενα ατυχημα με τη συρταριερα που σας ελεγα αυτες τις μερες,του ηρθε πανω του ενα συρταρυ κ ησυχασε δεν ξαναπηγε εκει.....εκανε το μαγουλο μοβ κ τωρα σκαρφαλωνει στο επιπλο της κρεβατοκαμαρας με τον καθρεφτη......μπαλκονοπορτες δεν αφηνω ανοιχτα πολυ ωρα,δεν τον περνω ειδηση ποτε βγενει......στον υπολογιστη δεν μπενω γιατι δενπρολαβενω,κ γιατι ερχεται κ ο μεγαλος κ δεν αφηνει τπτ .....κ να σας πω αν ηρεμησουν προσπαθω να ξεκουραστω κ εγω.............

αυτα κοριτσια απο μενα τριημερο δεν πηγαμε πουθενα,καμια βολτα στις κουνιες,αντε μεχρι τη μανα μου κ πισω......να ξερετε πως δε σας ξεχναω απλα δεν υπαρχει χρονος θα με θυμηθειτε στην πορεια....καλο βραδακυ.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρεται κ απο εμενα...δεν μπορουσα να μπω στο μαμμυ εδω κ πολλες μερες

χαρουλα μου εγω σε ψαχνω σε καθε σελιδα λεω κανα νεο απο τη χαρουλα?χωρια που μπηκα κ στο αλλο που γραφεις κ ρωτουσα που εισαι αλλα δεν ηξερε καμια συγχαρητηρια κ για το πτυχιο κ για το σπιτι με το καλο χαρουλα μου λογικα γεννας σε λιγες μερες προγραμματισμενα ε?αν δεν σε δουμε με το καλο κ περιμενουμε νεα σου.

κοριτσιοα κ εσεις κοντευετε...

κατρεινα μου σε νιωθω τα ζω καθε μερα κ τωρα η μικρη ειναι σε φαση δυσκολη κ εγω για ενα 2μηνο με 3μηνο τα ειδα ολα δεν μπορουσα να φυγω δραμα...οσο για το μπαλκονι?εγω τα τζαμια κπλαμ απο μεσα κ απο εξω τα συρομενα μεταλλικα παλια τα οποια βγαλαμε τα τζαμια κ βαλαμε σιτες μιας κ εχουμε πολυ κουνουπι κ σε εκεινα τα μεταλλικα βαλαμε συρτες για να μην τα ανοιγει μιας κ τα κοπλαμ τα ανοιγει κ κλεινει για πλακα..αφηστε....

ασχετο αλλα τα παιδακια σας τι νουμ παπουτσια φορανε κανω γκαλοπ για να δω αν τα γορια κοριτσια φορανε ειδιο..αλλο μιας επιασνα οι ζεστες κ υποφερουμε..θελω κ θαλασσα κ δεν υπαρχει κοντα δραμα κ διακοπες ισως παμε μεσα αυγουστου αφηστε πολυ καιρο υπομονη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 ΛΥΔΙΑ 06/06/2009

06/6/2009 littlestar

χαρουλα ΓΙΩΡΓΟΣ 19/06/2009

zaira (ντινα ) ΣΤΡΑΤΗΣ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2009

filos ifigen (ιφιγενεια) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 ιουνιου 2009

ninina (κατερινα) [ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30 ιουνιου 2009

ANNA-ALEXANDROS(αννα) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 02/07/2009

φανη ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2009

filos ifigen (ιφιγενεια) ΓΕΩΡΓΙΑ 07 ιουλιου 2011

mummydi (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ) ΟΛΙΝΑ 08/07/2009

little angel(στελλα) ΑΦΡΟΔΙΤΗ 08/07/2009

molly (μαρια) ΓΙΩΡΓΟΣ 14 ιουλιου 2009

CECILIA(χρυσα) ΓΙΑΝΝΗΣ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ 2011

sousoy(στεφανια)ΑΝΝΑ 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2009

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας και καλό μήνα....

Στο τρέξιμο βλέπω είμαστε όλες.....

Χρύσα μου τι όμορφα καλούδια ετοίμασες!!!!!Μιαμ μιαμ...τα σάλια μου έτρεξαν και κάνω και δίαιτα η δόλια!!!!!!Να τον χαίρεσαι και πάλι!

Χαρούλα μου συγχαρητήρια για το μεταπτυχιακό σου!!!!!

Μπράβο κοπέλα μου!!!!Με ένα παιδί μες τα πόδια σου και άλλο ένα στα σκαριά και τα κατάφερες!!!!!Πραγματικά σας θαυμάζω εσάς που συνδυάζετε οικογένεια και σπουδές!!!!

Α!Καλορίζικο και το σπίτι σας!!!Μόνο χαρές να χετε και να το ζήσετε μονοιασμένοι και ευτυχισμένοι!!!!

Κατερινάκι μου...αχ!Δύσκολα τα δυο παιδιά και μάλιστα με τόσο μικρή διαφορά ηλικίας,,,,

Σκέψου όμως οτι σε δυο χρονάκια θα είναι πιο εύκολα τα πράγματα!!!!!

Ιφιγένεια,το χειμώνα ο γιος μου φορούσε 24 και τώρα με τα καλοκαιρινά 25 με 26 ανάλογα με τη φόρμα του παπουτσιού,αν και νομίζω ότι ο δικός μου παρόλο που είναι ψηλός είναι μικροπόδαρος !!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Δωρούλα και sousou δεν το σκέφτεστε καθόλου για vbac?Εγώ έχω ξεκινήσει από τώρα να το ψάχνω.Είμαι και σε σχετική ομάδα στο φέισμπουκ και νομίζω θα το δοκιμάσω...αν δε μου κόψουν τα φτερά οι Χιώτες γιατροί...Γιατί κάτι μου λέει ότι στο τέλος δε θα βρίσκω γιατρό που να κάνει vbac εδώ στο νησί!!!! :(:(:(:( Με το καλό πάντως εύχομαι και στις δύο και με όσο λιγότερο πόνο γίνεται....

Όσο για την τομή και η δική μου είναι μέρες που δε μπορώ να τη διακρίνω...τόσο αχνή......

Εμείς σήμερα δε δουλεύαμε λόγω Αγ.Πνευματος...αλλά μου βγήκε τελικά ξινό το 3ήμερο...

Παρασκευή πρωί νοσηλεύεται ο πεθερός μου στο νοσοκομείο με οξύ πόνο στο σημείο που έχει τους όγκους....

Έμεινε μέσα μέχρι Κυριακή απόγευμα,οπότε ο Μ ήταν μέρα νύχτα εκεί κι εγώ με το παιδί σπίτι...να φτιάχνω σουπίτσες και να πηγαίνω στο νοσοκομείο...κλπ....

Σήμερα ευτυχώς αφού ο πεθερός βγήκε και όλα πήγαν καλά, πήγαμε το πρωι για καφεδάκι με την κουμπαρούλα μου και αγόρασα και καινούργιο μαγιώ!!!!2 χρόνια είχα να πάρω και τώρα που χάνω και τα κιλάκια μου,μου ανέβηκε η ψυχολογία....

Μετά πήγαμε στο εξοχικό,που ο μπαμπάς μου είχε ψαράκια ψητά και φάγαμε και το απογευματάκι ο Γίωργος χτυπιόταν να πάμε μπάνιο...Εγώ με τα τζιν...αλλά του Γιώργου του χα πάρει μαζί τα απαραίτητα κι έτσι έκανε το πρώτο του μπανάκι!!!!!Τρελάθηκε απ τη χαρά του!!!Να τρ'εμει απ το κρύο,αλλά επειδή του άρεσε να μου λέει:Μααααμααααα δδδεεεννν κρρυυυώωωνωωω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τον έχουμε και βίντεο!!!!Ελπίζω να μη μου ψόφησε και ανεβάσει πυρετό και μας βγει ξινό το μπάνιο!!!!

Αυτά κούκλες!!!!!

Εύχομαι σε όλες σας καλό βράδυ και να βρείτε ελεύθερο χρόνο για τους εαυτούς σας!

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...πως ειστε;;εγω παντως ζεσταινομαι πολυυυυυ νομιζωω επιασαν αποτομα οι ζεστες...

ο μικρος μου σημερα δεν ηταν καλα,πηγαμε το πρωι εκκλησια κ μετα για καφε κ εκανε εμετο στο αυτοκινητο κ το απογευμα πυρετο κ γυρω στις 9:30 παλι,εν τω μεταξυ μας λεει οτι τον ποναει το δοντι κ δειχνει προς τα πισω μου ειπαν οτι μπορει να βγαζει τους τραπεζιτες,να δουμε πως θα παει η νυχτα αποψε....

Εγω δεν ειμαι κ στα πολυ καλα μου,σημερα ειχα ραντεβου στο νοσονομειο με τον γιατρο που γεννησα την πρωτη φορα, κ δυστυχως θα λειεπει τον καιρο που θα ειναι να γεννησω χαλαστηκα πολυ,δεν ηθελα ν αλλαξω γιατρο αλλα δεν γινεται διαφορετικα...

Μαρια, θα ηθελα γω να γεννησω φυσιολ αυτην την φορα, αλλα απ οτι διαβασα οσες δεν ειχαν διαστολη στην πρωτη γεννα εχουνν πολλες πιθανοτηες να μην εχουν κ στην δευτερη κ η προκληση ζοριζει την τομη,ρωτησα βεβαια κ τον γιατρο μου κ μου ειπε οτι ειναι ενα ρισκο εφοσον στην πρωτη γεννα δεν ειχε ξεκινησει ο τοκετος...Αστα μ εριξε πολυ τ ολο ζητημα....

Σας αφηνω καλο βραδυ σε ολες.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

ναι ειναι γεγονος πως οσες ξεκινησαν να κανουν διαστολη κλπ κλπ συσπασεις και στην πορεια "χαλασε" ο τοκετος..εχουν πολυ μεγαλυτερες πιθανοτητες να τα καταφερουν τη δευτερη φορα...

Μην αγχωνεστε κοριτσακια..ολα θα πανε καλα..

Δωρουλα τελικα τι ειχε ο μικρος;;; το καημενουλι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου καλησπερα...

Εχω χαθει τις τελευταιες μερες..

Τι να σας πρωτοπω... Ζουμε "τρελες" μερες.... :(:(

Η μικρη ειναι 15 ωρες την ημερα πανω σε ενα γιο-γιο .. φοβαται οτι θα κατουρηθει..?

Λεει οτι ποναει η τρυπουλα της.. Μετα λεει οτι δεν ποναει..

Μετα την γαργαλαει... Μετα οχι... :(

Η κατασταση εχει ξεφυγει..

Σημερα το πρωι πηγαμε για υπερηχο κοιλιας-νεφρων-ουρ. κυστης κτλ..

Βγηκαν ολα καθαρα-φυσιολογικα..

Μετα πηγαμε για εξετασεις αιματος...Ενα δραμα η κατασταση.. :(:(:(:(

Ολη μερα κλαμματα.. δεν αντεχω αλλο...

Τα ουρα εδειξαν καθαρα κι αυτα..

Αυριο θα κανουμε επαν. ελεγχο ουρων και ο θεος βοηθος..

Η παιδιατρος μου ειπε χθες οτι σπανια συνανταει τετοια περιπτωση..

Στον υπνο ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΣΙΣΑ..

Τι λετε κι εσεις βρε κοριτσια?

Ειναι δυνατον μολις κατουραει και την σκουπιζω σε ενα λεπτο να ξαναζηταει τσισα?

Εχω χαζεψει..... :cry::cry::cry::cry::cry:

Συγνωμη που μπηκα σαν χειμαρος αλλα ειμαι να σκασω...... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατσρχην να πω χρονια πολλα στα παιδακια που εχουν γενεθλεια στη καρολινα μας κ στηλιτλ σταρ ασχετα αν εχουμε να τη δουμε καιρο...χρονια πολλα να τα εκατοστησουν γερα κ δυνατα να ειναι..

φανη μου σαν ουρολοιμβξη μου θυμιζουν τα συμπτωματα συχνοουρια κνα την ποναει αλλα λες καθαρα βγηκαν τι να πω...τιποτα ψυχολογικο να ειναι?

εμεις εδω ησυχα με τα μικρα δουλειες μαλωματα ποτε ησυχα κ παει λεγοντας εκανα τα χαρτια μου για ταμειο κ μετα απο 2 μηνες θα πληρωθω κ αν δεν δωσω τη καινουργια φορολογικη δεν προχωρανε το ταμειο τι βλακειες ειναι αυτες...τι να πω..

μολυ εσεις θα ξεκινησταε κ μπανια ε?αχ θα ηθελα κ εγω.....ενας απο τους λογους που θελω να ερθω σε νησι....

δωρα μου τωρα με ποιον θα γεννησεις?

αχ εμενα μου ειπε η πεθερα μου θα ερθει για τα γενεθλεια του μεγαλου κ θα φερει κ τα ξαδερφακια μαζι κ ποσο χαρηκα θα εχει παρεα ο κων/νος θα ξετρελαθει δεν ξερω σε εσας παντως εμενα εχει 2 μηνες μου ζηταει καθεμερα τους παππουδες κ δεν ξερω πως να δικαιολογηθω συνεχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΦΑΝΗ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ, ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ, ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΗΣ ΒΡΗΚΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΑ ΟΥΡΑ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ :roll: ...... ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥ.... :x:x:x:x

ΕΜΑΣ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΕ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ.

ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ, Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ Μ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ, ΑΦΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ??? ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ;)

ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ Μ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΣΥΝΟΛΟ Η ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 2600 :o ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟ ΛΗΤΩ ΕΧΕΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΣΥΜΒΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΟΠΥΥ, ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΟ, ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΡΟΚΥΠΤΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ? ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΣΤΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΛΗΤΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ... ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΩ :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα Φανη τι παθατε βρε κοπελα μου? εσεις εισασταν μια χαρα στο θεμα τσισα,κακα.....ξανακανε κ δευτερη φορα εξετασεις κ βλεπεις.... :|

Δωρα διαβασα αν δεν κανω λαθος πως ο μικρος εχει πυρετο? ολα οκ τωρα? για το γιατρο που λεσ κ εμενα στη μπεμπα αλλος με ξεγεννησε,αλλα το ηξερα αφου πηγα σε κρατικο νοσοκομειο, μιλαμε για εναν ηλιθιο ανθρωπο,ειδικα οσες ειχαμε δευτερη καισαρικη,μας φεροταν πολυ χαλια....να φανταστεις γυρισε κ μου ειπε πως ο αλλος με ειχε στραβα κομενη....λες κ βλεπουμε εμεις εκεινη την ωρα την κανουν,κ γενικα τον πειραζε που στα πρωτα πληρωσαμε,ενω σ αυτον οχι........

Μαρακι τι καλα που κανατε κ το πρωτο σας μπανιο ....με τα παιδια ειναι δυσκολα γιατι ο μεγαλος ειναι ολη μερα ορθιος αν κοιμοταν λιγο θα ειμασταν κ εμεις πιο ξεκουραστοι,ολη μερα κανει τρελες,χτυπαει,φωναζουμε,επικρατει μια ενταση...

Ιφι εμεις οι παπoyδες ειναι διπλα κ παμε συχνα οποτε οκ.....

σημερα πηγαμε κ ειδαμε ποδηλατο,θα του το παρουμε για τα γενεθλια του... :) να πω χρονια πολλα στα παιδακια της παρεας που εχουν γενεθλια......κ πολλα φιλακια σε ολες σας :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια..πως ειστε;;;εγω αρκετα καλυτερα μπορω να πω σε σχεση με το σοκ της δευτερας..εννοω σχετικα με τον γιατρο μου, το πηρα αποφαση οτι 1ον δεν γινεται διαφορετικα κ πρεπει ν απιφασισω σε ποιον γιατρο θα παω κ 2ον οτι πλησιαζει η δευτερη καισαρικη.... οι περισσοτερες μου λενε οτι ειναι πιο ευκολη απο την 1η σστην αναρρωση,οσες εχετε εμπειρια για πειτε.....

Για τον μικρο που μς ρωτατε ειναι καλα δεν ξανακανε πυρετο απλως σημερα ειχαμε ενα μικροοοο ατυχηματακι.Εκοψε το δαχτυλακι του με το μέτρο κ ετρεχε αιμα, του βαλαμε μπεταντιν κ ενα μικρο χαζαπλαστ κ οκ...Αλλα κοριτσια μετά απο λιγο, χλωμιασε κ ηθελε να κανει εμετο κ να κοιμηθει απο τον φοβο του απ οτι καταλαβαμε μετά,μιλαμε πρωτη φορα ετσι κ μεχρι το βραδυ το χερι ακουνητο απ τη μια τον λυπομουνα κ απο την αλλη με πιαναν τα γελια!!!!!!!!!!!!!!

φανη κ γω θα συμφωνισω με τα κοριτσια, για ουρολημωξη μου μοιαζει θα περιμενουμε τα νεοτερα...

Σας καληνυχτω φιλια.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..

Φανη εγω νομιζω ειναι ψυχολογικο..αφου ολες οι εξετασεις ειναι καλες..θα της περασει...ελπιζω..

μια αγκαλια παο μενα...

Δωρουλα δεν ξερω...στην δευτερη καισαρικη εμενα μου φανηκε πιο δυσκολη...δεν ξερω..

οχι απο αποψης πονου..αλλα ημουν πιο...δεν ξερω πως να το πω..

τεσπα..

μην ανισυχεις κοριτσαρα..ολα καλα θα πανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάρες μου τι κάνετε?

εμείς καλουτσικα...εγω σε άδεια αυτη τη βδομάδα, αλλά πάλι δεν φτάνει η μέρα....

τι είναι αυτό το πράγμα ρε παιδί μου....όλη μερα γυρίζω γύρω από τον εαυτό μου και τπτ σημαντικό δεν κάνω...άπειρα άπλυτα, άπειρα ασιδέρωτα...άπειρα, άπειρα.....

έχω το μωρό άρρωστο πάλι μου ΄'εκανε ε΄να 39,5

δε σας διάβασα παρά ελάχιστα....

Φανούλα μου όλα καλά με τη Αναστασία....????

ένα πράγμα μου έκανε εντύπωση....

Χαρούλα πως καταφερες στην εποχή ππου ζούμε να ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ σπίτι????

δε μου λες το μυστικό που με ε΄χει γονατίσει το ενοίκιο???

Καρολίνακι να σου ζήσει μωρό μου....δεν ΄'εχω αξιωθεί να ευχηθω η μουλάρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κι απο μενα κοριτσαρες...

Χωρις να φανω υπερβολικη... Κοντευω τα 30 και στη ζωη μου μεγαλυτερο ζορι δεν εχω τραβηξει.. :(

Η κατασταση με την μικρη με εχει φτασει στο ΑΜΗΝ!

Πριν 10 λεπτα κοιμηθηκε με κλαμματα γιατι ηθελε να "χουζουρεψει" πανω στο γιογιο.. :o:shock:

Το αρπαξα και το πεταξα με μανια στο μπαλκονι...

Εκλαιγε-τσιριζε κι εγω την κοιτουσε με απαθεια.. μεχρι που κοιμηθηκε...

Απο τις 22 Μαιου ξεκινησαν τα "κολπα"...

Κοντεψα να τρελαθω απο την αγωνια μου μεχρι να κλεισω ραντεβου για ενα καρο εξετασεις που επρεπε να κανουμε...Ξεσπιτωθηκαμε 3 μερες για να ειμαστε στο κεντρο της πολης....

Μου εφυγε ενα βαρος που ολα ειναι καλα...

Αυριο θα παρω και τα αποτελεσματα απ΄τα ουρα της... για δευτερη φορα.. Μηπως την πρωτη εγινε καποιο λαθος και δε φανηκε κατι... Αντε να τα δω κι αυτα...

Οι εξετασεις αιματος..ΑΨΟΓΕΣ! Καλυτερες δε γινοταν! :D

Θα μπω αυριο με καθαρο μυαλο να σχολιασω τα νεα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σημερα πρωιηνη

φανη μου αν τα κανει ολα ετσι κατι θελει για καποιο λογο τα κανει?λεω τωρα μηπως επειδη ξεκινησες δουλεια κ την αφηνεις?μηπως εχει γινει κατι?δεν ξερω τι να σου πω?παντως αν δεν ειναι κατι αλλο οφειλεται σε ψυχολογικο δηλ κατι αλλο θελει κ σου τραβαει τη προσοχη ετσι...ψαξτο ειναι μεγαλο παιδι μπορεις να μιλησεις κ ναδεις γιατι κανει ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.....πως ειστε;

Εγω αυτες τις μερες ασχοληθηκα αρκετα με το σπιτι χαλια κουρτινες με την βοηθεια του αντρουλη μου εννοειται,τα ειχα βαρος κ τωρα ξεκινησα να πλενω τα μωρουδιακα κ συγχρονως ειμαι κ στην τελικη ευθεια για το ΜΠΤΧ μου γιατι θελω να τελειωνω δεν αντεχω να το κουβαλαω αλλο....

Φανη, κ γω θα συμφωνησω με την Ιφι οτι ισως ειναι κολπα που σου κανει για καποιο λογο ή απλως εχει φαει κολλημα με το γιογιο,δεν ξερω τι να υποθεσω αλλο εφοσον ολες οι εξετ ειναι μια χαρα.

Ζαϊρα μου, περαστικα σας τι επαθε ο μικρος καμια ιωση κολλησε; σ εμας εδω κυκλοφορει ιογενης μυνηγγιτιδα αλλα ο παιδιατρος μου ειπε οτι δεν εχει μεταδοτικοτητα απο παιδι σε παιδι,τον στελνω παιδικο αλλα με προβληματιζει....

Χρυσα, τι θες να πεις...με βαζεις σε σκεψεις....που δλδ δυσκολευτηκες απο ψυχολογικης πλευρας; εγω παντως επειδη ξερω τι με περιμενει απο τωρα μουδιαζω αν κ προσπαθω οσο μπορω να μην το σκεφτομαι....

Να εχετε μια υπεροχη μερα φιλια!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρουλα δεν ξερω,...ηταν καπως..καταρχας ηξερα και εγω τι με περιμενει και ημουν πιο χαλια ..μετα ΟΚ ο πονος..ηταν πονος..

αλλα με ενοχλουσε που δεν μπορουσα να αγκαλιασω τον μεγαλο, να τον σηκοσω, ηθελα πολυ βοηθεια και δε μου αρεσε αυτο μετα με επιασε παλη δισκοιλιοτητα...στο καπακι με το που κατσαν τα ουλα ανοιξε ενα δοντι και πονουσε φρικτα...

τεσπα...τον ενα μηνα μετα την δευτερη γεννα...δε θελλω να τον πολυθυμαμαι..

μην ανισυχεις..ολα καλα θα πανε...καθε γυναικα ειναι διαφορετικη..μη το ξεχνας αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου

μια που μπηκα να σας πω ενα γεια μια που γεννησα το σαββατο

νωρις νωρις. είχα συσπάσεις παρα πολλες και με εβαλε γρηγορα γρηγορα

ολα καλα.ηρεμα και με ωραια συναισθηματα.

3 κιλα ο μπεμπης - πολυ καλος και προς το παρον πολυ ησυχος οποτε ασχολουμε μονομε τον μεγαλο ταρζαν μου

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας Χαρουλα να σου ζησει ο μπεμπης κοπελα μου....στο μηνα σου εισουν ετσι δεν ειναι? καλη λοχεια να εχεις κ υπομονη..... :)

Φανη μια ματια που εριξα ολα καλα με τη μικρη,μαλον αλλου ειναι το θεμα.... ;)

Ζαιρα περαστικα σας βρε κοπελα μου,κ εμενα ολο το χειμωνα ειναι μια χαρα κ συνηθως τωρα που δεν ξερω τι να του φορεσω την παταμε,υδρωνει εμενα κ πολυ,κ καταλαβενεις.... :|

Δωρα για την καισαρικη που ρωτας,δεν ξερω αλλα αυτη τη φορα πονουσα παρα πολυ,μεσα στο νοσοκομειο,στο μεγαλο ηταν αλιως,αφου πηγα ανετη κ μετα ουρλιαζα απο τον πονο,η συνεχεια η ιδια,οτι περασα με την τομη στον μεγαλο το ιδιο κ σ αυτη,δεν ξερω αλλα η τομη εβγαζε κατι σαν υγρο,κ ανεβαζα πυρετο 10 μερες αντιβιωση πηρα,ειναι το δερμα μου λεει ετσι κ γι'αυτο γινεται αυτο.......ενοειτε πως δεν σημενει αυτα που περασα εγω θα τα περασετε κ εσεις ,αλλα το γραφω γιατι ρωτησες ;)

τα δικα μας νεα τωρα ειμαι να σκασω,βγηκαμε χθες στης κουνιες,κ την ωρα που φευγαμε,δεν ειχε κοσμο,περνει η φιλη μου τηλ,να την περιμενω,κ την ωρα που παω να το πιασω λεω σε κατιο κοριτσακια 14 περιπου κρατηστε το μεγαλο μια στιγμη....τι το θελα αυτος ηθελε να φυγει απο το κοριτσακι κ πεφτει στο πεζοδρομιο,σπαει τα δυο μπροστινα δοντακια, τα εκανε μυτουλες..αιματα κλαματα δειχνει πως ειναι καλα με ξανατραβαει στις κουνιες,εχει γκρινια,τους περνω,που να περπατησει αυτον αγκαλια το καροτσι σπροξιμο...ερχομαστε σπιτι να του βαλουμε παγο,κλαματα,τσιριδες,το αιμα να μη σταματαει....1 ωρα καναμε να τον ηρεμησουμε....κ ολα σε μια στιγμη που αφερεθηκα......τα ματια μας 14 κοριτσια το μονο που με παρηγορει ειναι πως δεν ανοιξε κανα κεφαλι να εχουμε ραματα,κ πως τα δοντακια αυτα θα τ'αλαξει..... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρουλα μοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ..τι μου λες?γεννησες?να σου ζησει ο μπεμπουλης κοπελαρα μου...εμ δεν εκατσες κ καθολου ολα καλα ε?περιμενουμε νεα......κ στο ρπωτο ειχες γεννησει παλι νωριτερα θυμαμαι...αχου μια χαρα απο την αλλη ξελαφρωσες πες τα νεα σου στη δωρα που εσκασε πως θα γεννησει...καλη λοχεια κοπελαρα μου κ ο μπεμπουλης 3 κιλα τελεια..

δωρα τι να σου πω κ εγω φοβομουνα πολυ το ενδεχομενο καισαρικης κ στα 2 μουπαιδια αλλα ευτυχως γεννησα φυσιολογικα ειπαμε η διαφορα ειναι στη αναρρωση φυσιολογικα τραβας ολους τους πονους στηγεννα κ λιγο μετα τη γεννα ενω καισαρικη το αντιθετο .δωρα μου να ζητας παυσιπονες αν πονας..τωρα σε εχει κυριευσει το αγχος να γεννησςεις φυσιολογικο ειναι ειτε ετσι ειτε αλλιως παλι θα ειχε αγχος να σκεφτεσαι οτι πλησιαζεις να εχεις το μωρακι σου αγκαλια κ μονο αυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν βρε κατερινα μου πως το παθατε αυτο αχ κ εγω πολυ φοβαμαι αν πεσουν ατσαλα κ πως χτυπησε ετσι κ φοαβαμια κ καμια γλωσαα...αχ ..αχ θα επεσε πολυα σχημα κ το μονο καλο της υποθεσης οτι θα τα αλλαξει αλλιως ασε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα σας!!!

Χαρουλα να σας ζησει το νεο μελος της οικογενειας!!

Γεννησες ευκολα? Ελααα πες μας λεπτομεριουλες..!! :D:D:D:D

Κατερινακι μου... :o ηταν η κακια στιγμη που λεω εγω...

Ηταν να γινει... Ευτυχως που δεν ανοιξε κανα κεφαλι.. παναγια μου.. Ο θεος να βαλει το χερι μου με τα ταρζανακια που μεγαλωνουμε..

Να του δωσεις πολλα πολλα φιλια και μια μεγααααααλη αγκαλια απο μενα και την Αναστασια.

Δωρουλα μου... ελα βρε αγαπη μου... Αφου το εχουμε ξαναπει..

Οι γυναικες ολα τα αντεχουμε! Σκεψου μετα που θα καμαρωνεις σαν κουκουβαγια για το πλασματακι που ειχες μεσα μου 9 μηνες! Χαλαλι και ο πονος και η ταλαιπωρια!

Ολα θα πανε καλα! Φιλια στο αντρακι σου!!

Ιφιγενεια τι κανετε?

Τα μικρα πως ειναι?

Εχω χασει τη μπαλα η μου φαινεται?

Δουλευες?? :?:?:?:oops::oops::oops::oops: Και βγηκες τωρα ταμειο?

Αχ! sorry βρε κοριτσια μου.. νομιζω οτι δεν επικοινωνω τελευταια..... :cry:

Ζαιρα πως ειναι το μικρο?

Επεσε ο πυρετος?

Χρυσουλα μου τι κανετε?

Η Στελλα που ειναι οεοοοοοο???????

ΥΓ:Αν δεν εχετε διαβασει ακομη την ιστορια της μικρης Ιωαννας.. Καντε το!

"GiaTinIoanna."

Η μαμα της ειναι ενας καταπληκτικος και δυνατος ανθρωπος!

Την γνωριζω απο τα 13 μου.. Απο την πρωτη μερα στο "μεγαλο σχολειο".. (Γυμνασιο)..!

Σας φιλω και σας σκεφτομαι ολες!!!

Θα σας γραψω τα νεα μας το βραδυ..

Φτιαχνω τυροπιτακια τωρα!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!

ΧΑΡΟΥΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ, ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ, ΜΠΡΑΒΟ!

ΔΩΡΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ Η ΧΑΡΟΥΛΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΜΑ ;) , ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟΣΗ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΠΙΑ :o !!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ, ΤΙ ΠΕΡΑΣΑΤΕ :cry::cry::cry: ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ ΠΟΥ ΣΕ ΔΙΑΒΑΣΑ, Κ ΑΛΛΟ ΚΑΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΘΕΤΕ :-*:-*:-*

ΑΧ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΡΧΙΣΕ ΤΕΛΙΚΑ Η ΠΑΛΙΟ ΖΕΣΤΗ, ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ, ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΣ ΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΘΕΛΩ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΕΚΕΙΝΟ ΜΑΝΟΥΛΑ.... :evil::evil::evil: ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ. ΑΛΗΘΕΙΑ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΤΩΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΠΕΡΑ ΜΕ ΔΥΟ, ΔΕΝ ΦΗΜΙΖΟΜΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΥ... :roll: ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ Μ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..... ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ, ΕΕΕΕΕ??? :D:D:D

ΣΑΣ ΦΙΛΩ, ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...