Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο 61...O Λεωνιδας και οι 300....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο το ξερω...γι'αυτο την πηρα... :lol::lol::lol::lol:

ρε συ για πες....ποσο νερο βαζεις πχ σεφασολια γιγαντες....η σε φαβα..η σε κρεας;;;;

παιζει να καει;;;;

Λενακι καλημερα...

χαρουμενη σε βρισκω...τελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι εκει που εχει καποιες εγκοπες πρεπει να βαζεις ,να καει δεν καιγετε αλλα να βαλεις περισσοτερο νερο και να εχεις διαρροες η και καμοια εκτιναξη ναι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχ..καλο...

μεχρι στιγμης που εχω βρασει το χταποδι, εφτιαξα γιγαντες και φαβα...κολλησε η φαβα, ειχα διαροες στο χταποδι, και ξεχασα την βαλβιδα στην αποσυμπιεση στος γιγαντες οποτε και ο ατμος εβγενε...πο θα παει θα τη μαθω..

ο Χ σκουζει σαν λυκος..ο Γιαν γκρινιαζει..εχουμε δει την εποχη των παγετονων 1,2,και 3 απο τοτε που ξυπνησαν, εχουν χεσει εκαστος απο 3 φορες..καιβ ο Φο αρνειτε να φαει την κοτοσοπα με κινοα που του εφτιαξα...

απο δευτερα θα του κανω κεχρι με μπιφτεκακια..αντε να δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα πως την κολλησες με την χυτρα !!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

να βαζεις παντα καλα το λαστιχο και να βλεπεις την βαλβιδα ...και εγω ακομα και τωρα ξεχναω τιποτα αλλα σταματαω το βρασιμο και το φτιαχνω ..πχ λαστιχο .

εμενα βλεπει το χορτον ...παλι !!!και ο μικρος κοιματε ,μετα θα κανω μπανιο τον μικρο ...πειναω λιγακι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ στο μοσχαράκι, ίσα που το καλύπτω με νερό και 35 λεπτά....αφού βράσει τότε βάζω ντοματούλα κ.λπ

αλλιώς θα βάλω μέχρι την ένδειξη maximum που έχει!!! ή μεταξύ maximium και minimum! :!:

ο άντρας μου δεν κοιμήθηκε όλο το βράδυ επειδή ήταν στεναχωρημένος με το σγουρβαλάκι στο λαιμό μου!!! :? και επειδή συνήθως δεν αναφέρω το "πάω στον γιατρό" και τώρα το είπα ανησύχησε ακόμη πιο πολύ!!! :?

χθες πλύναμε το αμάξι και σήμερα βρέχει :evil::evil::evil::lol::lol::lol:

Αφρο έχεις κανονίσει κάτι για αύριο? :?:

Η Βίκυ πού είναι? μήπως κατά μαιευτήριο πλευρά? :roll::roll:

α ξέχασα να σας πω: η ασφάλεια πλήρωσε όλο το ποσό του νοσοκ.!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!

τί κανετε;

εγω περασα μια εφιαλτικη εβδομαδα..μεχρι κ εχθες το μεσημερι πηγα νοσοκομειο δευτερη φορα..

τελικα,συνερχομαι..αλλα τετοια ταλαιπωρια σωματικη κ ψυχικη..δε θυμαμαι να εχω ξαναπερασει λογω γριπης τα τελευταια χρονια.. :roll::roll:

κ απο εχθες..ω ναι..αρχισε ο γιωργος με τα ιδια ακριβως συμπτωματα! :(:(:(

μονο που φαινεται να την περναει πιο ελαφρα απο ο,τι συνηθως..κ σιγουρα πιο ελαφρα απο εμενα..

τρεχει,παιζει,γελάει..εκανε τα 39,5 του εχθες κ λογικα θα κανει κ σημερα..αλλα πεφτει πιο γρηγορα απο συνηθως ο πυρετος..ειμαι σε μια περιεργη ζεν που θα ελεγε κ η χρυσα μας κατασταση κ δεν πανικοβαλλομαι καθολου :roll::roll: ..

ισως επειδη στα νοσοκομειο που πηγα για εμενα ειδα τα απειρα περιστατικα με μικρα παιδακια που μου κοπηκε το αιμα..

ισως επειδη εγω πραγματικα ημουν σαν αψυχη 1 εβδομαδα..

ο γιωργος μια χαρα μου φαινεται!

σας φιλω ολες!καλα να περασετε οσες κανετε κατι!εμεις θα χουχουλιαζουμε μεσα!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

οχι δεν ειμαι στο μαιευτηριο!

ειμαι ακομα εδω!

χαχχαχ ειπαμε δεν γενναω!

βεβαια κοντευω να εκραγω...

νομιζω οτι η κοιλια μου θα σκασει...και θα βγει να με χαιρετησει!

ατιμες ραγαδες....

εκανα γενικη στην κουζινα...απ εξω...και καποια κατω εσωτερικα ντουλαπια...!

αλλα εχει ακομα πολλα να γινουν!

ο Π. ψηνει...!

νοιωθω κουρασμενη...

αλλα μετα θα πρεπει να βγω να περπατησω...

ελπιζω να μην πιασει βροχη!

η διαφορα μας με το πετρελαιο συνεχιζεται...

δεν βλεπω να βρισκουμε ακρη!

και οι δικοι μου ανακατευουν τα πραγματα ακομα πι πολυ...

δεν βοηθουν που δεν βοηθουν ...μην τα κανουν πιο σκ@τ@ απο οτι ειναι!

εχουν απεναντι στις 2 μας...ενα υφος...."εεεεε βαλτε λιγο" -" μα δεν εχετε απο 700 η καθε μια"

"ας προβλεπατε "...κλπ ομορφα!

χωρις να σκεφτονται τι υποχρεωσεις εχουμε...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι Αργυρω δεν εχω να κανω κατι ,θες να παμε μαζι για πικ νικ ? :lol::lol::lol:

:-bd:-bd αμέ!!! :D πολύ θα το ήθελα!!! :D

καλά δεν έχουν ένα πρόγραμμα άφιξης-αναχώρησης κ.λπ? :roll::roll:

δεν ξέρω και τα του ναυτικού!!! ..... πότε θα φύγει από τα καράβια? μην μου πεις ότι θα συνταξιοδοτηθεί από κει :o:o:o:o

Ιουλία τι γρίππη είχες τελικά? :?:

καλή ανάρρωση :x

και περαστικά στον Γ. σου :x

Βίκυ τι να πω, δεν ξέρω....τι θερμοκρασία έχετε στο σπίτι? :?:

Χρύσα ήθελα να ρωτήσω και εχθές: γιατί πρέπει να κάνετε την τουαλέτα από την αρχή? μήπως η υγρασία δεν είναι πίσω από τα πλακάκια? ή μήπως μπορείτε να αφαιρέσετε κάποια να φτιάξετε το πρόβλημα? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το λαστιχο θελει βγαλσημο καθε φορα;;;;

επιτελους ξεραθηκαν και τα δο...με τρελανανε...

Βικυ σοβαρα...ελα ρε..ειπαμε θα γεννισεις στις 29..χαχαχα...

ναι ...700ε ειναι ψιλοπραγματα..μα και εσεις δεν εχτε;;;τστστστστσ

Αργυρω μην ανισυχεις για το γρομπακαλι..κανενα λυπομα θα ειναι..αφαιρειτε μετοπικη αναισθησια τσακ μπαμ, εγω εχω 2 στο κεφαλι...ειχε και η μαμα μου και ο μπαμπας 2 στο λαιμο..τα αφαιρεσανε προσφατα

Ιουλια υπομονη ρε συ...περαστηκα και ελπιζω να τη σκαπουλαρει ο Γιωργος

Αργυρω το μπανιο ηθελε ανακαινιση..απλα αντεχε ακομα...

στην αρχη θα αλλαζαμε μονο το επιπλο γιατι ειναι μη λειτουργικο και εχει φουσκωσει απο κατω και τελος..

μετα προεκυψε η μπανιερα που ειναι γρατζουνισμενη και θελει αλλαγμα αλλα και αυτη αντεχει μερικα χρονια..

Μετα προεκυψε και η μουχλα και θελει ενισχηση στην θερομομονωση σε εκεινον τον τοιχο κλπ κλπ..οποτε σκαψε απο δω, κολλα απο κει...θα το αλλαζαμε που θα το αλλαζαμε...

εαν λυθει το μουχλοπροβλημα, θα το κανω τελος καλοκαιριου, εαν οχι..τωρα μετα το Πασχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μην ανισυχεις για το γρομπακαλι..κανενα λυπομα θα ειναι..αφαιρειτε μετοπικη αναισθησια τσακ μπαμ, εγω εχω 2 στο κεφαλι...ειχε και η μαμα μου και ο μπαμπας 2 στο λαιμο..τα αφαιρεσανε προσφατα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: μου έκανες την καρδιά περιβόλι τώρα!!!! :lol::lol::lol::lol:

πάντως μου βελτιώθηκε ύστερα από ένα τσάι μέντα που ήπια :shock::shock::shock: διάβασε ο άντρας μου ότι είναι καλό για τυχόν φλεγμονή και μόλις έκανα και άλλο ένα να πιώ :roll::roll::roll:

Χρύσα ε τότε όντως θέλει αλλαγή :roll: .... ρε συ έχεις σκεφτεί να μην βάλεις μπανιέρα αλλά μόνο ντουζιέρα? εμείς αυτό σκεφτόμαστε να κάνουμε τώρα, αλλά εγώ θέλω μπανιέρα για να πλένω και τίποτα π.χ. χαλάκι!! :roll::roll: επίσης υπάρχει και ένα είδος μπανιέρας-ντουζ, αν βρω φωτό θα σου βάλω....είναι πολύ ωραία!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α να προσθέσω ότι ΕΠΕΙΓΕΙ να αφαιρεθεί η μούχλα το συντομότερο δυνατόν....προκαλεί πολλά κακά....δλδ ούτε μία μέρα παραπάνω.....μην το παίρνετε έτσι χαλαρά το θέμα.....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω κατι τετοιο θελω να βαλω, και να κανουμε το επιπλο χτιστο...

καπως ετσι http://www.kiossesbagno.gr/index.php?op ... &Itemid=42

ειναι η τελευταια φωτο στην πρωτη σειρα...

αλλα σε πιο μοντερνο πλακακι...οταν θα εχω το σχεδιο θα σας το δειξω..

Η μουχλα καθαρηστηκε με ειδικο σπρει..γι'αυτο βολοδερναμε χτεςες ολη μερα και τα νευρα μου γιναν φιδες....βρομουσε...

τωρα μενει να γεμμυσουν οι αρμοι και να βαφτει ο τοιχος σε εκεινο το σημειο με ειδικη μπογια με αντιμουχλικο..και αντιο μουχλα ...

Παντος ωραιο το περιεχομενο...δεν μπορω να πω :lol::lol::lol::lol:;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης..ηρθε ο αδελφος μου..και μου την ειπε..ειχα τα πιατα -κατσαρολες κυριως και μπολ που μαγειρευα-απλυτα, και ειχα 2 λεκανες με απλυτα στο μπαλκονι για να βαλω πλυντηριο..και ο Χ εκεινη την ωρα εβγαζε τα περιοδικα απο το συρταρι και ειχε μηξες...και πηγε κι'ολας και το ειπε στη μανα μου οτι το σπιτι μου ειναι μπουρδελο...

ε τωρα τι να πω...να παντρευτει..να δουλευει η γυναικα του...να τρεχει τα παιδια στους παιδικους, ναδουλευει αυτος και τα ΣΚ και θα του πω εγω τι θα προλαβαινει νακανει και πως θα ειναι τα δικα του παιδια.,...

θα ηθελα να ριξω καμια ωρα υπνομαζι με τα σκατιαρικα..αλλα ειναι ευκαιρια να σφουγγαρισω τη σαλοκουζινα και να καθαρισω τα πασαλειματα αποβ την ΤΒ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock: χρυσα δεν εχω λογια για τον αδεφο ....σε πλλους πρεπει να πεις να ασχολουντε με τα σπιτια τους και δεν τους επιτρεπεις να σε σχολιαζουν ....ποτε μα ποτε δεν θα ελεγε τιποτα ο αδερφος μου ...αν ηταν να πει κατι θα το ελεγε σε μενα

Αργυρω χαλασε το σαπιοκαραβο που θα τους αντικαταστουσε και θα περιμενουν την επισκευη του :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παει το χρονομετρο...εγινεκαραβακι στη σουπα...γκρρρρρρρρ...

Αφρο για πες..σκεφτομαι σοβαρα απο το φθηνοπωρο να βαλώ μπροςγια ενεργειακο τζακι...αξιζει;;..τι κοστος εχει;;;..τι καει αυτο;;;;

Γι'αυτο πηγε και το πε στη μανα μου...επειδη του ειπα να παειβ απο κει που ρθε...κακομαθησμενο σκασμενο και αυτος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα δεν μπορουμε να βαλουμε ενεργειακο τζακι στα σπιτι αμας ...εγω αυτο ξερω ...πρωτον θες να εχεις μεγαλες σωληνες στο ταβανι για να παει η θερμοτητα σε καθε δωματιο ?σαν της σομπας λεω .

αυτα μπενουν σε σπιτι που δεν εχουν χτιστει ακομα για να μπουνε οι σωληνες μεσα απο τους τοιχους .

αυτο ξερω για τα ενεργιακα τζακια .

εψαχνα φετος για κατι τετοιο και ο Κ με προσγειωσε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελεος με τους διαγωνσμους στο φεισ.....

Κοιτα εγω ελεγα πως -πρωτα ο θεος- αν ολα πανε καλα...του χρονου την ανοιξη που θα ειναι και μεγαλυτερα τα παιδια...και που θα μαζεψω κανα φραγκο να βαλω ενα ενεργειακο στο σαλονι, αφου γκρεμισω τον τοιχο της κουζινας και αλλαξω κουζινα, ετσι οπως τη θελω εγω την κουζινα σε μαραγκο που ρωτησα χωρις τα ηλεκτρικα και με γουρνα -βριση Καρον μου βγαινει 2000 σε ξυλο τεχτινη δρυσ οποτε ο χωρος στον οποιον θα ειμαστε θαθερμενετε με το τζακι και θα περασω γυψοσανιδα στον τοιχο του διαδρομου...εχει διαδικασια λιγο..αλλα δεν ξερω αν θα μας βαλουν φυσικο αεριο, 14 ερχετε ο Μιχανικος της ΔΕΠΑ να δει, επειδη στον δικο μας δρομο δεν εχει παροχη, θα πρεπει να παρουμε απο τον πισω δρομο..

δε λεει αλλο πετρελαιο..ειδικα φετος τα μαλιοκεφαλα μας πληρωσαμε..η κουνιαδα μου ο αντρας της δεν αναβει καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα παντς για σενα σε ολευεια αυτο http://www.redwell.gr/ να εξαφανισει και την υγρασια

το ενεργειακο τζακι α)αν δεν σηνδεεται με καλοριφερ δες εδω http://tzakia-esties-energeiaka.blogspot.com/

ειναι τζαμπα λεφτα γιατι θα ζεστενει μονο σαλονι κουζινα ,τα δωματια σου ειναι παρα πολυ μακρια και β)θα σου κοστισει παρα πολυ πιο ακριβα γιατι πρωτον δεν εχεις τζακι να αλλαξεις απλα το εσωτερικο και πρεπει να γινει ολη η κατασκευη δευτερον αν κανεις την επεκταση για καλοριφερ θα ειναι ασχημο γιατι δεν θα μπορεις να το καλυψεις η θα κανεις γιψοσανιδς και παλι ασχημα θα φενεται .

επιπλεων να σου π μια ιδεα αφου δεν σε αφυνουν να βαλεις ηλιακο βαλε στις βρυσες ταχυθερμαντη ;)

κατα τα αλλα για το τι θα επιλεξεις εσυ ξερεις ,ψαξε μαθε και οτι σε βολευει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα εκει που θα μπει το τζακι ο τοιχος πρεπει να βλεπει εξω και οχι μεσα στην κατοικια γιατι θα μπει καπνοδοχος για να βγαινει ο καπνος ειτε πανω ειτε διπλα απο καπου πρεπει να φευγει δες εδω http://www.dimoudas-tzakia.gr/?p=p_8&sN ... 3%A9%C3%A1

και στα δωματια μεσα τι θα εχεις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω!

βγηκα για περπατημα!

περπατησα σχ 1 ωρα...ιδρωσα!

εκανα τον κυκλο ...του δημου μας...βασικα του μισου δημου γιατι ο υπολοιπος εινια τα γυφτικα!

Χρυσα...και εμεις σκεφτομαστε για ενεργειακο...το ιδιο και η αδελφη μου στο 3ο...

αυτη στο 2ο ....δεν ξερω!

ασε το πετρελαιο...

φρικη...!

θα το ψαξουμε το καλοκαιρι!

αν δεν εχουμε πτωχευσει.....οριστικα!

στο μπανιο γιατι να κανεις χτιστο επιπλο?

εγω εφτιαξα σε μαραγκο απο βακελιτη ακριβως στα μετρα που ηθελα...με το χτιστο χανεις εσωτερικο χωρο!!!

το ιδιο και η κουζινα...

πραγματικα ξεκθραστη στο καθαρισμα...με βετεξ ..ΜΟΝΟ.!

οσο για τον αδελφο...ασχολιαστο...!

αλλα εχει ο καιρος γυρισματα... να του πεις!

Αφρο...υπομονη...αχ αυτα τα καραβια!

λεω να παω την μικρη σινεμα να δει αυτο σε ταινια

http://www.psichogios.gr/site/Books/show?cid=20887

να την αφησω με τη αδελφη μου και να παω εκκλησια!

σημερα ειναι ο εσπερινος της συγχωρεσης

http://www.monipetraki.gr/triodio4.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...